2023 Mayıs ayında tüp bebek ve transfer olacaklar💓

Ya bişe dicem benmde kasette çıkıyor azda olsa ama baya az cıkıyor geçen transferimfe mesela 8. Günde yani bugün tam netmiş kaette bile insan bünyesi bile değişiyor her seferinde demekki
Hayırlı olsun, sağlıcakla kucağına alırsın bebişini inşallah 🤲 aynen öyle..iki gebelik bile farklı olurken herkesin aynı olması imkansız😅

Hepinize çok teşekkür ederim. Allah kimseye aratmasın. Pazartesi kan gününe kadar ilaçları bırakmıycam ama ümitlenmiycem de hayırlısı olsun.bi süre ara verip devam edecez inşallah yine Allah büyük inşallah nasip eder
İnşallah pazartesi şöyle bir mesaj atarsın; Ay kızlaaarrr çok şaşırdım. Pozitifmişimmm..diye 😉🥰sevgiler..üzülmek yok yola devam

Merhaba arkadaşlar cumartesi günü 3. Gün dondurulmuş iki embiriyo transferim oldu idrar testini ne zaman yapmaliyim ? Çok heyecanlıyım o yüzden sabretmem zor oluyor benim gibi olan var mı acaba kaçıncı gün test yapıp öğrendiniz lütfen paylaşır mısınız
İnşallah sımsıkı tutunur sana bebişin 🤲🤲🤲 bence hiç yapma kan gününü bekle..geç tutunma olursa idrarda göremezsin üzülürsün boşuna

Hepinize çok teşekkür ederim. Allah kimseye aratmasın. Pazartesi kan gününe kadar ilaçları bırakmıycam ama ümitlenmiycem de hayırlısı olsun.bi süre ara verip devam edecez inşallah yine Allah büyük inşallah nasip eder
Amin canım inşallah nasip olacak🤲🤲🤲

5.gün 25 ti 7.gün 57.6 ama aynı yerde yaptırmadım ilk test öğlen 13.00 2. Testi 9.30 da yaptırdım ama şu kanama beni tedirgin ediyor
Gayet güzel yükselmiş canım beta..coraspini bırakıp istirahat edersen geçecektir, oluyor bu dönemlerde, Allahın izniyle birşey olmayacak🤲

Kızlar benim anlamadığım şu beta kanda 10 11.günlerde kanda yükselmeye başlar diyor kanda yükseldiğinde idrara geçiyo biz önceden silik olarak gördük 9.günde o zaman test mi yanlış olmuş oluyo lütfen biri beni aydınlatsın

Kızlar benim anlamadığım şu beta kanda 10 11.günlerde kanda yükselmeye başlar diyor kanda yükseldiğinde idrara geçiyo biz önceden silik olarak gördük 9.günde o zaman test mi yanlış olmuş oluyo lütfen biri beni aydınlatsın
Yok öyle değil o..normal gebeliklerde öyle ama tüp bebekte embriyo zaten gelişmiş olduğu için daha erken geçiyor kana

Merhaba arkadaşlar cumartesi günü 3. Gün dondurulmuş iki embiriyo transferim oldu idrar testini ne zaman yapmaliyim ? Çok heyecanlıyım o yüzden sabretmem zor oluyor benim gibi olan var mı acaba kaçıncı gün test yapıp öğrendiniz lütfen paylaşır mısınız
Merhaba bende sizle aynı gün transfer olmuşum dondurulmuş 3.gün embriyosu konuldu 2 tane beklemedeyim yorumları okuyorum kendime belirti arıyorum resmen

Maalesef olmadı kızlar 0.29 çıktı sonuç, o kadar kötü bir haldeyim ki ağlamaktan gözlerim kan çanağına döndü bu saatten sonra nasıl toparlanırım bilmiyorum, neyi nerde yanlış yaptım bilmiyorum ama berbat hissediyorum 😔😔🥺
Nasip değilmiş hayırlısı bidaha deneriz inşallah eşime daha söyleyemedim. Baya bi ağladım ama napalım Allah büyük var bir bildiği
Çok üzüldüm😔 ben de dün kan testinde negatif olduğunu öğrendim ve bu kadar yıkılacağımı tahmin etmiyordum Rabbim sabrımızı arttırsın bizlere de tez vakitte sağlıkla kolaylıkla hayırlısıyla pozitif görmeyi ve evlatlarımıza kavuşmayı nasip etsin🤲🤲😔

X