2023 TEMMUZ AYI TÜP BEBEK TRANSFER OLACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 💖

Kızlar doktora gittim kovidden şüphelendi,burda kovid olan mı olmuştu süreci nasıl geçirmişti acaba kim hatırlayamadım
Çok geçmiş olsun canım , ben olmuştum.
İlaç olarak sadece parola izin verdi doktorum bol su ,ıhlamur istirahat ile toparlandım .
Ateşimi kontrol ettim saat başı doktor 38 üstüne çıksaydı hastaneye yatıracaktı ama şükür ki olmadı ateş bende kemik ağrısı çok oldu üzerime örtüğüm battaniye bile ağır geliyor canım yanıyordu resmen
Doktor birde bebeğin hareketlerini takip et demişti eğer azalma olursada hemen gel demişti .
İnşallah kolay atlatırsın 🙏🏻 maalesef çevremde çok duyuyorum yine hastalık çok dikkatli olun arkadaşlar

İlaç olarak sadece parola izin verdi doktorum bol su ,ıhlamur istirahat ile toparlandım .
Ateşimi kontrol ettim saat başı doktor 38 üstüne çıksaydı hastaneye yatıracaktı ama şükür ki olmadı ateş bende kemik ağrısı çok oldu üzerime örtüğüm battaniye bile ağır geliyor canım yanıyordu resmen
Doktor birde bebeğin hareketlerini takip et demişti eğer azalma olursada hemen gel demişti .
İnşallah kolay atlatırsın 🙏🏻 maalesef çevremde çok duyuyorum yine hastalık çok dikkatli olun arkadaşlar
Canım çok teşekkür ederim,crp yüksek geldi kovid negatif geldi

Günde kaç tane parol içiyordun canım

kızlar
Canım sen antibiyotik kullanmadın mı bana verdi de bir de senin dimer değerine bakıldı mı kovid olduğunda

kızlar

Canım sen antibiyotik kullanmadın mı bana verdi de bir de senin dimer değerine bakıldı mı kovid olduğunda
Antibiyotik vermedi bana doktorum kan testi istemişti şükür iyi çıktı sonuç . Bnm ateşi takip etmeni ona göre yatış vereceğini söylemişti

Antibiyotik vermedi bana doktorum kan testi istemişti şükür iyi çıktı sonuç . Bnm ateşi takip etmeni ona göre yatış vereceğini söylemişti
Anladım canım,dimer diye bir değer varmış pıhtılaşmayı gösteriyormuş,onu merak etmiştim

Yok canım ben 32 de hazırlarım diye düşünüyorum şimdi evi boyatıyorum eşyaları haftaya gelicek yerleştirip sonra çantayı yapıcam inşallah 🙏🏻
Merhabalar bende herseylerini hazırladım odalarını eşyalarını çanta için bu ay bitince insalh hazirlicam ikizlerimiz olcak insalh sabırsızlıkla bekliyoruz erken doğum riskimiz bizimde var nisanin ilk haftaso olmalari herekio ama Mart sonu olur dedi doktorum ☺️ 27 haftaligiz

Merhabalar bende herseylerini hazırladım odalarını eşyalarını çanta için bu ay bitince insalh hazirlicam ikizlerimiz olcak insalh sabırsızlıkla bekliyoruz erken doğum riskimiz bizimde var nisanin ilk haftaso olmalari herekio ama Mart sonu olur dedi doktorum ☺️ 27 haftaligiz
Bende ikizlerin çantasını 29 haftadayım şuan hazırladım canım ne kadar erken gerçekten o kadar iyi bu hafta da bile oturduğum yerden zorlandım eşim yaptı oysaki her şeyi ama oturmak bile beni yoruyor artık bizim de erken doğum riskimiz var Ocak sonuna doğru bekliyoruz artık Allahın izniyle Ocak sonu olursa 33 hafta olacaklar 🥰🥰

Kızlar merhaba, 27 haftalık gebeyim ve hastalığa yakalandım. Aynı süreçten geçtik yazdan itibaren hepimiz. Bu süreçte neler yaptınız? Bende çok kötü öksürük var sürekli öksürüyorum. Doktor dinlen parol al dedi ama öksürmekten boğazım yırtılacak artık. İkiz gebelik olunca da korkuyor insan. Bana fikir verseniz ?

Kızlar merhaba, 27 haftalık gebeyim ve hastalığa yakalandım. Aynı süreçten geçtik yazdan itibaren hepimiz. Bu süreçte neler yaptınız? Bende çok kötü öksürük var sürekli öksürüyorum. Doktor dinlen parol al dedi ama öksürmekten boğazım yırtılacak artık. İkiz gebelik olunca da korkuyor insan. Bana fikir verseniz ?
Canım ben de öyleydim bunun bi süresi var 10 gün geçince rahatlıyorsun emin ol,ben antibiyotik de kullandım öyle geçti crp yüksekti kanımda pıhtı da çok artmış dut kaynatıp içtim meyve yedim bol sıvı,dinlenmek de zor küçük çocuğum var 3 buçuk yaşında,ama zaman geçince azalıyor öksürük çok hafifledi gece sabaha kadar öksürük vardı bende çok şükür azaldı karnım hopluyordu resmen

doktorlara gittim ama sadece parol verdiler. O nedenle hiç ilaç almadım. Doğal yolla geçirmeye çalışıyorum. Dinleniyorum evde rapor aldım. Oğlum da var aynı benimde Allah şifa versin bana herkese

Bugün nasılsınız acaba
Daha kötü oldum , kan tahlili muayene oldum derken kötü olduğu için antibiyotik yazdı bir hafta kullancam. İkiz de olunca daha bir ağırım zorlanıyorum her öksürükte. Boğazım kızarık , aşırı alerjik geniz akıntım varmış. Balgam da olunca crp yükselmiş. Mecburen ilaç alacaksın geçmez dedi doktor. Hamilelerinde kullanabileceği antibiyotik, sprey , şurup falan verdi. İlk gün olduğu için çok değişiklik yok ama ilerleyen günlerde geçer inşallah.

X