Gebeliğe Hazırlık 2023 Yılında Gebelik Planlayanlar🍼🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selaaammm öncelikle yeni yıl bize bebek getirsin sağlıkla ♥️ Eşimin kuzenleri tek gecede gebe kalmışlar tarifini istedim 😃 bir biz tutturamıyoruz sanırım kızlarr😃 artık gülüyorum üzülüyorum ama buda bir gerçek
Tek gecede hamile kalanları atıyoruz gruptan. Sitede onları sevmeyiz 😂😂

Canisim kac tane tekrarlayan düşük oldu senin bi tek ben varım sanıyorum üzülüyorum yalnız değilmişim 🥲🥰
Çevrem de de çok düşük yapn kuzum bende ilk düşüğümde tek ben zannediyordum ama bu sıralar hayli fazlalaştı ilk gebeliğim 7 haftalıktı kanamam gelmesiyle kürtaj oldum ikincisi ekim ayında kimyasal oldu ama doktor onu da normal gebelikten saydı ve genetik teste ve rahim filmine yönlendirmişti çok şükür bir sıkıntı çıkmadı hiç birinde sende üzülme vardır vakti zamanı eabbim hayırlısını versin 🥰

Çevrem de de çok düşük yapn kuzum bende ilk düşüğümde tek ben zannediyordum ama bu sıralar hayli fazlalaştı ilk gebeliğim 7 haftalıktı kanamam gelmesiyle kürtaj oldum ikincisi ekim ayında kimyasal oldu ama doktor onu da normal gebelikten saydı ve genetik teste ve rahim filmine yönlendirmişti çok şükür bir sıkıntı çıkmadı hiç birinde sende üzülme vardır vakti zamanı eabbim hayırlısını versin 🥰
Amin canım inşallah sana bana hepimize 🥰

Dusukleri ve ölümleri engelliyormus.Esimden kan aldılar bı şırınga onu ayristiriyorlar sonra doktorum koldan bana enjekte etti
Aa çok ilginç eşinizden alınması prp gibi bisey zannettim suan ama farklı bir şey sanırım. Peki o kayıplardan sonra tekrar hamile kaldınız mı, cok üzgünüm sizin adınıza ve sizi çok iyi anlıyorum

Aa çok ilginç eşinizden alınması prp gibi bisey zannettim suan ama farklı bir şey sanırım. Peki o kayıplardan sonra tekrar hamile kaldınız mı, cok üzgünüm sizin adınıza ve sizi çok iyi anlıyorum
Yok henüz hamile kalamadim tüp bebekle olmuştu o gebeliklerim şuan da beklemedim ovitrelleden sonra rabbim kimse lye evlat acısı yaşatmasın boyle bi acı yoktur sanırım 😞

X