Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    171
Kızlar cep telefonunu bağımlı gibi kullanmaya başladım ya vicdanım rahat değil sizce çok mu zararlı?
Ah hepimiz öyle bence..Allah korusun bebişlerimizi🙏
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır giremedim bayram tatil,düğün her şey üst üste geldi.22 haftalık olduk ve Bursa’da detaylı için doktor arıyorum siz nereye gittiniz?memnun kaldıysanız isimini paylaşabilir misiniz?
Ben nilüfer dorukta prof.dr naile bolca topala gittim.1 saatte yakın tekrar tekrar açıklayarak baktı.Çok memnun kaldım.
Kızlar hastanede nasıl pijama giyeceksiniz? Bir alt üst takım bir gecelik almak mantıklı mı sabahlığa da gerek var mı çok sıcak olacak malum. Bir de açık renkler zor mu oluyor bir de bir deee bu üstü düğmeli olup açılanlar değil de gizli pencere gibi olan ya da direkt kruvaze gelip sıyırdığımız modeller kullanışlı olur mu😊
Ben kızımda hem pijama hem gecelik koymustum yanıma ama gecelik giydim sadece.Çok daha rahat oluyor.Hem wc de hem pansuman dalan yapınca açması kolay🙈Sabahlık da yine adettendir deyip bi geceliği sabahlıklı alıcam.Acil alınacaklar da gecelik ilk sıramda ama içime sinen bulamadım.Alan olursa bizle paylaşsın🤭

Kızlar oda yaptınız mı bebek için mobilya nereden düşünüyorsunuz?
Bizim malesef 2.odamız uygun değil bebiş için onun yerine şimdilik ikeadan pax dolap aldık bi instagram sayfasında gördüm şu şekilde belki fikir olur en soldaki kısmı sonra kuracağız

Eklentiler

• IMG_2812.png
    IMG_2812.png
    437 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_2813.png
    IMG_2813.png
    311,8 KB · Görüntüleme: 43
Ah hepimiz öyle bence..Allah korusun bebişlerimizi🙏

Ben nilüfer dorukta prof.dr naile bolca topala gittim.1 saatte yakın tekrar tekrar açıklayarak baktı.Çok memnun kaldım.

Ben kızımda hem pijama hem gecelik koymustum yanıma ama gecelik giydim sadece.Çok daha rahat oluyor.Hem wc de hem pansuman dalan yapınca açması kolay🙈Sabahlık da yine adettendir deyip bi geceliği sabahlıklı alıcam.Acil alınacaklar da gecelik ilk sıramda ama içime sinen bulamadım.Alan olursa bizle paylaşsın🤭
Peki gecelikte beyaz vs zor olur mu🙈

Merhaba arkadaşlar. Bizimde dün kontrolümüz vardı. 24. Haftadayız 725gr 32 cm olmuşuz. Doktorum bir ay sonra gel açlık tokluk bakalım duruma göre şeker yüklemesi yaparız. Aksi halde yapmayız dedi. Şaşırdım açıkcası baklım

Bizim malesef 2.odamız uygun değil bebiş için onun yerine şimdilik ikeadan pax dolap aldık bi instagram sayfasında gördüm şu şekilde belki fikir olur en soldaki kısmı sonra kuracağız
Çok güzel bu dolaplar. Aynı görseli instagramda bende görmüştüm ve ikea düşünüyorum. Ancak stok yok gözüküyor. Siz bulabildiyseniz ne kadar güzel. Güle güle kullanın. Çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar. Bizimde dün kontrolümüz vardı. 24. Haftadayız 725gr 32 cm olmuşuz. Doktorum bir ay sonra gel açlık tokluk bakalım duruma göre şeker yüklemesi yaparız. Aksi halde yapmayız dedi. Şaşırdım açıkcası baklım
Bana sadece tokluk baktı ve test yapmaya gerek yok dedi açlığı özellikle sordum tokluk yeterli dedi içimde kalmadı desem yalan olur👀
Çok güzel bu dolaplar. Aynı görseli instagramda bende görmüştüm ve ikea düşünüyorum. Ancak stok yok gözüküyor. Siz bulabildiyseniz ne kadar güzel. Güle güle kullanın. Çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum.
Teşekkür ederiz parçaları ayrı alındığı için tek tek stokta yakalamak gerekiyor malesef kartaldan büyük parçaları bulabildik en azından küçükleri görümcem bursadan alacak mesela 🙈 büyük cam çekmece hala eksik falan biraz böyle uğraştırıcı oluyor tabii ama bence de kullanışlı olacak inşallah

Bana sadece tokluk baktı ve test yapmaya gerek yok dedi açlığı özellikle sordum tokluk yeterli dedi içimde kalmadı desem yalan olur👀

Teşekkür ederiz parçaları ayrı alındığı için tek tek stokta yakalamak gerekiyor malesef kartaldan büyük parçaları bulabildik en azından küçükleri görümcem bursadan alacak mesela 🙈 büyük cam çekmece hala eksik falan biraz böyle uğraştırıcı oluyor tabii ama bence de kullanışlı olacak inşallah
Şeker yüklemesi konusunda benimde bi aklım kalmadı değil. Ama doktoruma da güveniyorum tabi hayırlısı olsun diyelim. 🙏

Ne kadar emek vermişsiniz dolap için umarım parçalar güzelce tamamlanır. Daha zaman var bulursunuz kesin 😊

Merhaba herkese :)
Sizlere bir sorum var , yavaştan park yatak ve oto koltuğu +bebek arabası almaya başlayacağım .

İsofix uyumlu oto koltuğu ve bebek arabası olarak ne önerirsiniz?

Park yatak mesela sallanan mı olsun , kaç yaşa kadar kullanılır ?

Puseti eşimin kuzeninden ödünç alacağız zaten 5-6 ay ancak kullanılır dediler..normalde şu 3in 1 olanlardan alırız olur biter diyordum ama pusete gerek olmayınca daha sağlam ve uzun kullanılan iki parça alayım dedim

X