2024 gebelik isteyenler ve belirtiler

defnekumsal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2023
28
4
29
Merhabalar ben gebe kalmak istediğim için böyle bir konu açtım burda benim gıbı gebelık ıcın uğraşanlar ve belirti yaşayanlarla konuşarak bırbırımıze destek verelim bırbırımızın sevıncıne ortak olalım ıstedım. Ben Klomen kullandım çatlatma ıgnesı olmadım bugün regl başlama günümde ama hala regl olmadım sancım old ama gelen gıden yok test yapmaya korkuyorum

Merhabalar ben gebe kalmak istediğim için böyle bir konu açtım burda benim gıbı gebelık ıcın uğraşanlar ve belirti yaşayanlarla konuşarak bırbırımıze destek verelim bırbırımızın sevıncıne ortak olalım ıstedım. Ben Klomen kullandım çatlatma ıgnesı olmadım bugün regl başlama günümde ama hala regl olmadım sancım old ama gelen gıden yok test yapmaya korkuyorum
Merhaba olan bir şekilde oluyor ben kasık ağrısı yaşamıştım adet sancısından farklıydı batma gibiydi birde göğüslerim biraz sertleşmişti reglime 2 gün kala kaset test yaptım pozitif çıktı şuan 5 haftalık 🌺

merhaba bende adetin 3.günü ile beraber klomen kullandım yarın randevum var kontrol için birbirimize destek olalım :)

X