💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

B busra262 hamiş çıkartmanı koydum bile. Sağlıkla ilerlesin

B busra262 hamiş çıkartmanı koydum bile. Sağlıkla ilerlesin
Yaaa ağlamak istiyorum çok degisik bı his. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah bize de sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin o kadar umutsuzdum ki . Hiç olumlu bişey düşünemedim , ağlayamadim sevinemedim bile . Ne yapacağımı şaşırdım

Benımde ikinci denemem ve hiç belirtim yoktu. Çok umudum da yoktu. Hemşire beni arayıp hayırlı olsun dediğinde "o ne demek" Diye sordum kadına, düşün o kadar algılayamadım Rabbim mucizelerle dolu inan kuzum ❤ inşallah bebeğin seninle olumsuzu görmeye o kadar alışmışız ki güzel birşey olunca sakınıyoruz, korkuyoruz ❤ seni çok iyi anlıyorum

Yaaa aynıyız benimde ikinci denemem. Sen bana moral oldun , Rabbim de seni sevindirsin inşallah

Canım benim hayırlı olsun , sağlıkla gelsin inşallah bebişin bu tropik uğurlu geldi bizlere

edahandro ay tabloya baktım da son 3 kişi kalmış sonucunu öğrenmediğimiz. Edacım topiğin uğurlu geldi bizlere
Evet canım çok az kaldı tablomuzu tamamlamaya maşallah çok gebelik haberi aldık olumsuz olan arkadaşlara da inşallah uğur getiririZ en kısa zamanda onların da hamiş haberlerini alırız hepimiz birbirimize uğur getirdik çok güzel pozitif bir enerji vardı grubumuzda hepimizee maaşallah

Canım keseyi gördün mü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…