🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

İnşallah🤲🤲Çok şükür bebişle meme gaz çıkar alt değiş yatır kısır döngüsü arasında koşuşturmaca🤭🤭🤭
oyy yerim ben sizi :) inş bize de göstersin rabbim o günleri, öğreneceğim çok şey var :) bebişin adı ne bu arada, detay lütfen çok şey kaçrdım :d

Çok şükür canım kucağına almak nasip etsin Allah🙌🏻🥰Bizde durum gazı çıkart kakasını temizle yemeyini ver döngü aynı😂
amin yavrum aminnn :) ayyy sen doğurdun mu bile, biz en son konuşabildiğimizde hamile kaldı-kalacak o moddaydın daha. acayip duygulandımmmmm. neyin oldu, ismi ne hemen detay verin yaaa ve bana akıl verin :KK70:

oyy yerim ben sizi :) inş bize de göstersin rabbim o günleri, öğreneceğim çok şey var :) bebişin adı ne bu arada, detay lütfen çok şey kaçrdım :d
Yunus Safa canım, normal doğum oldu ama suyu azaldığı için suni sancı ile 38+3 te doğdu çok şükür 🤲🤲 çok duyup sinir olacağın ama doğum yapınca haklılarmış diyeceğin o meşhur cümleyi kurayım sana "bunlar iyi günlerin tadını çıkar" 🤭🤭😅🤣
Sen asıl detay ver, kaç haftalıksın?

Yunus Safa canım, normal doğum oldu ama suyu azaldığı için suni sancı ile 38+3 te doğdu çok şükür 🤲🤲 çok duyup sinir olacağın ama doğum yapınca haklılarmış diyeceğin o meşhur cümleyi kurayım sana "bunlar iyi günlerin tadını çıkar" 🤭🤭😅🤣
Sen asıl detay ver, kaç haftalıksın?
adıyla yaşasın canım :) hahahah ya sorma gerçekten sinir oluyorum normalde ama siz torpillsiniz size sinir olmucam diyebilirsiniz :KK70: valla kuzum biz Allahın izniyle 13.haftadayız şu an :) heyecan tavan

amin yavrum aminnn :) ayyy sen doğurdun mu bile, biz en son konuşabildiğimizde hamile kaldı-kalacak o moddaydın daha. acayip duygulandımmmmm. neyin oldu, ismi ne hemen detay verin yaaa ve bana akıl verin :KK70:
Çok şükür mucize bebeğim doğdu MaşAllah🥰🙌🏻oğluşum oldu ismi Yunus darısı bütün bekleyenlere hep diyorum pes etmeyin burda tanıyanlar beni biliyor neler yaşadım olucak zamanı var sadece🙌🏻☺️Sezeryan oldum canım ben benimki riskli gebelikti hep yattım ben en sonlara doğru doktor izin verdi kalkmaya

Çok şükür mucize bebeğim doğdu MaşAllah🥰🙌🏻oğluşum oldu ismi Yunus darısı bütün bekleyenlere hep diyorum pes etmeyin burda tanıyanlar beni biliyor neler yaşadım olucak zamanı var sadece🙌🏻☺️Sezeryan oldum canım ben benimki riskli gebelikti hep yattım ben en sonlara doğru doktor izin verdi kalkmaya
adıyla yaşasın , ikiniz de Yunus koymuşsunuz T TASUU ile :) Evet canım biz birbirimizi biliyoruz az mı bekledik uğraştık ama Allah doğru zaman gelince çok şükür verdi, inşallah sağ salim kucağıma da alırım da senden tüyo isterim :) Ben de fetal dna için kan verdim yüreğim ağzımda onu bekliyorum bu hafta ya nolur dua et bizim için teyzesi

X