🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Yorumun sonunu okumadan acaba diş işleri bitti mi diye düşünüyordum

Yaa bak senle de görüşmeyeli ne kadar uzun zaman oldu Nasılsın neler yapıyorsun
biraz uzaklaşayım dedim ama pekte değişen birşey olmadı :)) bıraktığınız gibiyim takviyedir testtir hiçbirşey yapmadım aklımızın bir köşesinde tüp bebek var ama bakalım ne zaman ..
sen nasılsın neler yapıyorsun

Yorumun sonunu okumadan acaba diş işleri bitti mi diye düşünüyordum
Bitmiyor lanetlendim resmen sürekli başka biri problem çıkarıyor antibiyotik içip kurtaralım dişi diyor doktor ve eninde sonunda çekiliyor ben zaman ve diş kaybettiğimle bol antibiyotik içtiğimle kalıyorum.bu döngüyü kıramadık hala sağ tarafımda diş kalmadı artık . Geçen ay yine 2 kutu antibiyotikle geçmeyen dişi çekti ve stüne bir kutu antibiyotik daha içtim. Şümdilik çekilen dokunun iyileşmesini bekliyorum inşallah önğmüzdeki ay tamamen bitçek

Kızlar ben 1 Aralıkta düşük yaptım doktor üzerine bir ay regl olduktan sonra tekrar deneyebilirsin demişti. Bana "SM Plus L-Karnitin Ve Çakşırotu İçeren Takviye" verdi ve eşinde kullansın dedi. Ama bu benim midemi aşırı bulandırıyor aranızda bundan kullanan var mı? Yumurta ve sperm kalitesini artırıyor demişti. Acaba yanlış mı kullanıyorum.

L karnitin ve çakşır otu kökü suyu kullanıyorum çakşır suyunun tadı biraz kötü ama idare ediyoruz artık bir şekilde sadece ben kullanıyorum ben o dediğin sm plustan kullanmıyorum l karnitin inofolic combinin içinde var ordan biliyorum onu kullanıyorum çakşır kökü suyunu ayrı aldım kemdim öyle kullanıyorum daha çok erkeklere faydalı olduğu biliniyor ama kadınlarda da yumurta kalitesini cogalttigi söyleniyor kullanıp çok fayda gören vardı bu ay ikinci ayım kullanmaya başlayalı

Bende iyiyim çok şükür. Doğuma yakın gebelik kaybı yaşamıştım hatırlarsan onunla alakalı testler yaptırdım bu süreçte. Kan pıhtılaşması ile ilgili bazı doktorlar hiçbir şeyin yok diyo bazı doktorlar gebelikte iğne kullanacaksın diyo. Tekrar gebelik oluşursa diye önlem almak amaçlı ne testler yaptırdım. Zor bir süreçti ama çok şükür her şey yolunda şu anda.

Tüp bebek konusunda her yönden araştırıp karar vermek önemli. İnşAllah gerek kalmadan sürpriz yapar sizin bebiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…