Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    125
Kızlar psikolojim alt üst oldu , msjımı görenler dualarını esirgemesin lütfen. Bugün çok az hareket hissettim bi an akşam 6 dan sonra panik oldum anksiyetem azdı resmen hareket hissedemiyordum yeme içme uzanmama rağmen, neyse bir iki pıt hareket etti baktım düşündükçe kötü oluyorum 1 saat önce öutfaga girdim bulaşıklar vardı yerleştirdm sorun yok. Ama dalgınlığma geldi rafa uzandjm şişeler düzelttim bi 8/10 saniye sürmüştür o an karnımın altında bi şey hissettim, ne bilmiyorum tam açılma mı tekme mi tarif edemiyorum. Çok pişman oldum geldim uzandım bebek birden çok hareketlendi, makata doğru baskı da hissettim. Çok pişman oldum ya sinirden ağladım, benim anlık dalgınlığım yüzünden bebeğe bi zarar gelir mi bu rafa uzanma başıma iş açar mı ne dersiniz ?

Benim geçti ya geçen haftalarda çok kaçıyordu öyle bir iki damla 😅😅 hapirik öksürük gelmesin diyordum şuan yok kuzum bugün 30+0 oldum
28+1 olduk bugün ama hala var
Ya ben de tuhaf bir huzursuzluk var mutsuzluk gibi bilmiyorum hislerim güzel değil

Kızlar psikolojim alt üst oldu , msjımı görenler dualarını esirgemesin lütfen. Bugün çok az hareket hissettim bi an akşam 6 dan sonra panik oldum anksiyetem azdı resmen hareket hissedemiyordum yeme içme uzanmama rağmen, neyse bir iki pıt hareket etti baktım düşündükçe kötü oluyorum 1 saat önce öutfaga girdim bulaşıklar vardı yerleştirdm sorun yok. Ama dalgınlığma geldi rafa uzandjm şişeler düzelttim bi 8/10 saniye sürmüştür o an karnımın altında bi şey hissettim, ne bilmiyorum tam açılma mı tekme mi tarif edemiyorum. Çok pişman oldum geldim uzandım bebek birden çok hareketlendi, makata doğru baskı da hissettim. Çok pişman oldum ya sinirden ağladım, benim anlık dalgınlığım yüzünden bebeğe bi zarar gelir mi bu rafa uzanma başıma iş açar mı ne dersiniz ?
Yok canım korkma ben de çok uzanıyorum
Ona bağlı değildir bebek büyüdükçe yeri daralıyor hareket kısıtlanıyor
Dikkat et yine de ama bedenin zorlandığı içindir korkma

İyi akşamlar 🌸
Ben aslında sirf yer kaplamasin diye katlanır düşünüyordum ama sonra bi yerde yorumları okuyunca vazgeçtim. O katlanır yerler deforme oluyor bir süre sonra falan diye ne kadar doğru bilmiyorum bu grupta iyi deneyimleyen vardır belki. O yüzden nolur nolmaz sağlam olsun bizim olsun diye soldaki gibi aldım 😅
Doğru demişler ben kullanıyorum yırtıldı katlanan yerlerden

Yok canım korkma ben de çok uzanıyorum
Ona bağlı değildir bebek büyüdükçe yeri daralıyor hareket kısıtlanıyor
Dikkat et yine de ama bedenin zorlandığı içindir korkma
O hareket ve his sonrası birden hareketlenmesi dikkatimi çekti, bir daha kolay kolay yapmam , öyle korktum ki hala kalbim küt küt . yarına sağ salim uyanayım her şey yolunda ilerlesin diye dua ediyorum 🥹

O hareket ve his sonrası birden hareketlenmesi dikkatimi çekti, bir daha kolay kolay yapmam , öyle korktum ki hala kalbim küt küt . yarına sağ salim uyanayım her şey yolunda ilerlesin diye dua ediyorum 🥹
Yok yok merak etme inşallah bir şey olmayacak
Fazla sıkıntı yapma kendine
Son zamanlarımız 🥲

Ben demin yediğim yemeği kustum
Canım sıkkın mutlu hissetmiyorum
Araba aldık bi tane
Eşim diğer arabayı bana verdi
Bunlara mutlu olmam gerekir ama olmuyorum
Bu gebelik hayırlısıyla bitseydi
Uzanıp hüngür hüngür ağladım
Nefesim daralıyor
Oğluma bakamıyorum ev işleri ağır geliyor

Ben demin yediğim yemeği kustum
Canım sıkkın mutlu hissetmiyorum
Araba aldık bi tane
Eşim diğer arabayı bana verdi
Bunlara mutlu olmam gerekir ama olmuyorum
Bu gebelik hayırlısıyla bitseydi
Uzanıp hüngür hüngür ağladım
Nefesim daralıyor
Oğluma bakamıyorum ev işleri ağır geliyor
İnşallah dediğin gibidir canım, hayırlı ugurlu olsun arabanız☺️ bu havalardan mıdır retro metro ondan mıdır bilmen ben de kötü moddayım, endişe korku huzursuzluk … Allah yardım etsin bize 🥲

Yaa iste ben de buna benzer aradim ama hic bulamadim canim. Nerden aldin? Bebek magazalarinda goremedim. Hepsi sadece kuvetti
E bebek ten Aldim canim. Stoga gelince Haber ver gibi bisi vardi. Takipteydim zaten. Internet magazasindan Aldim. Ama avm ye gittigimde de vardi

Hareketleneceği gelmiştir sakin ol lütfen, o kadar pamuk ipliğine bağlı değiller.

Canım bu yükseğe uzanma ilk üç ay için riskli bir durum. Şu an raflara uzanmanın Allahın izniyle bebeğe bir zararı olmaz. Hamile egzersizlerinde ısınma hareketleri yapılırken özellikle ayak ucunda yukarı kalkıp iniyorsun ki bu hareket ayakta oluşan ödem için faydalı. Yani korkmana hiiç gerek yok 🥰

Bizim bebeklerin bir yerde toplanıp kasılmasını açıklayan bilgi

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-27-08-03-29-267_tr.com.happydigital.happymom.jpg
    Screenshot_2024-04-27-08-03-29-267_tr.com.happydigital.happymom.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 5
X