21 - 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.791
1.395
kk kadın (2).jpg
Koç ve Yükselen Koç: Hiçbirşey göründüğü gibi, göründüğü kadarıyla değildir..

Sizler haftaya biraz içinize yönelik biraz uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızla olan iletişiminizde karşı tarafa göstermeseniz bile içinizde bir huzursuzlukla başlıyorsunuz. Bu kişi iş, öğrenim hayatınızdan biri de olabilir ,anneniz veya anne yerine koyduğunuz insan da olabilir.

Jüpiter satürn’ün kavuşumu sizi bütün sene etkileyecek yeni çevre değişimine de sokmaya başladı bu sizin bütün sene boyunca sosyal çevrenizin değişeceği yeni çevrenizden çok .büyük faydalar sağlayacağınız bir süreç olacak tabi burada hayattaki beklentileriniz iletişim kurduğunuz insanlar bazı konularda fazla gözünüze batmaya başlayabilir.
Bu yıl bu anlamda çok enteresan olacak kendinizi hep sorgulayacaksınız ben kimlerle muhattabım kimler kalmalı ve kimler gitmeli. Yüksek öğrenim konuları da olabilir, uzaklarla olan bağlantılarınız da olabilir, yurtdışı işleri de olabilir örneğin öğrenimime başka bir alanda ve başka bir çevrede devam etmek istiyorum veya görüştüğüm insanları değiştirmek istiyorum veya da yaptığım işte başka insanlarla çalışmak istiyorum. Hepsi olası.

Yine haftaya baktığımızda güneşin oğlak burcuna geçişi ilerleyen günlerde yine yurtdışı bağlantılı işlerinizde, yüksek öğreniminizde çok hızlı hareket etmeniz için sizi zorlayabilir, agresif olabilirsiniz. İletişim dilinize özen gösterin.

Açıkçası bir çoğunuz için engelleyen veya dışarı sert ataklar yapmanızı sağlayan asıl alt neden söylemem lazım ki anne ile ilgili konular.. Sizin uzun zamandır içinize dokunan o eskimeyen yarınız bir şekilde gündemde kalacak ,evli iseniz eşinizin annesi de olabilir, sizde ruhsal bir alana dokunuyor ve dış dünyada hızınızı arttırıyor, çünkü oradan kaçmaya çalışıyor olabilirsiniz, tabii bunu yüzeyde dışarıya böyle göstermiyor olabilirsiniz.

Hafta ortasından itibaren, para alanınız ve aşk, çocuklar alanınız şans kazanıyor.
Güzel haberler alıyor olacaksınız.
Haftasonu günlük işlerinizde ve sağlığınızda ani düzelmeler görünüyor.

İyi haftalar
Boğa & Yükselen Boğa: ‘ Kızgınlık gürültülüdür, kızgınlık sessiz ‘


Önümüzdeki 20 yıllık sürecinizi başlattığınız bu jüpiter satürn kavuşumu sizi, kariyerinizde ileri noktalara, bekarsanız evlilik statusu olarak yukseklere taşıyacak. Sorunlu evlilikler için bir sonlanma. Evliliğinde önemli sorun olmayanların endişe etmesine gerek yok, onları da taşınma, yeni yaşam alanları edinme,şehir değişikliği yapma gibi de kendini gösterebilir.

Haftaya başlarken içinizde en çok dert olan konu ödemeler, krediler, borçlar, miras, eşin parası..
Her ne kadar başkalarından, dışarıdan, gelecek olan alacaklarınız güzel görünümler verse bile içsel olarak dünyanızda sıkıntı yaratan maddi bir şey var. Bunu hiç bir şey geçirmiyor sanki.
Belki birilerine yük olduğunuzu düşünüyorsunuz belki size yük oluyorlar ve dile getiremiyorsunuz dışarıya vuramadığınız ruhsal evinizde içsel bir yara ve sıkıntı var ve açıkçası söylemem gerekirse bence hayatınıza damgasını vuran derin yaralardan biri de bu.
Burayı biraz açabilseniz keşke, belki de bilen farkında olanlarınız vardır.

Hafta genelinde ev,aile yuva alanlarınız gözüme çok olumlu göründü.
Güneşin oğlak burcuna geçişi kariyer hayatınızda, evliliğinizde maddi konular dışında bir sorun göstermıyor. Maddi sorunlar derken bir yokluk görmüyorum da gelenin hep bir şeylere gidiyor olması gıbı daha ziyade. Bu yatırıma gidiyor da olabilir.

Bu hayata gelirken maddi dünyada ne umuyordum ne buldum diyenleriniz olabilir. Etrafınızda yeterince güç bulamıyor olabilirsiniz. Kendinizi güçlendirmek zorunda hissediyor ve bundan da içten içe yoruluyor olabilirsiniz. Güç görememek sizi mutsuz etmeye yeter zaten..Bu konuda kendinize de kızıyor olabilirsiniz.
Merkürün de oğlağa geçmesi kendinizi ve iletişim dilinizi bu gücü kendi imkanlarınızla toplamanızı kolaylaştırıyor. Etrafınız bundan etkileniyor olacak ama işte bu sizi bir yandan beslerken içten içe ‘ ben olmasam nasıl halledeceklerdi ‘ diyor olabilir ve elde ettıgınız kaynakların keyfını süremiyor olabilirsiniz.

Siz de bütün hafta aşk, çocuklar, hobileriniz alanında şanslı gorunuyorsunuz..
Uzakta ilişkisi olanlar bir konuyla ilgili şansımız döndü diyebilir.İkizler & Yükselen ikizler: Benim de hayallerim var, umutlarım ideallerim var, yeterince uyum sağladım artık siz bana uyum sağlayın..

Haftaya İçinize dert olan bir şeyi çözümlemeye çözümleyerek başlıyorsunuz ve maalesef bir süredir umduğunuz daglara kar yağmış olması ki bunlar buyuk umutlarınız konusunda olabilir, idealleriniz olabilir, sosyal çevrede dahil olduğunuz gruplar, arkadaşlar veya derneklerden aldığınız yaralar olabilir, sonuçta iç dünyanızda çok büyük huzursuzluk yaşadınız, beklenmeyen ödemeler belki miras olayları belki kredi borçları çıkmış olabilir ve çok sıkışmış olabilirsiniz işte şimdi bunu ailenizden, köklerinizden gelecek destekle çözümlüyor olacaksınız aniden içinizde dert olan bir şey çözümlenmiş gibi olacak.

Açıkçası burada alacağınız destek karşı tarafı zor durumda bırakıyor olabilir, farketmiyorsunuz çünkü gördüğünüz bir alanda kalmıyor, kendinizi kurtarıyorsunuz fakat uzaklarda birilerine veya çok yakınınızda iş ortağınıza, partnerinize, eşinize aslında bir sıkıntı yarattığınızı düşünmeden hareket ediyor olabilirsiniz.

Nitekim pazartesi günü jüpiter satürn kavuşumu ile birlikte yurtdışı bağlantılı işleriniz idealleriniz hedefleriniz bu sene çok istediğiniz gibi gitsin diye büyük bir çaba içinde olacaksınız, çoğu zamanda işler istedıgınız gıbı gıdecek, fakat bu da herkesi mutlu etmeyebilir. tabi bu sonucu değiştirmeyecek siz bildiğiniz gibi yeni bir hayat kurmaya istediğiniz yönde gelişmeye devam edecek ve önümüzdeki 20 seneyi bunun üzerine konumlandıracaksınız muhtemelen bir çoğunuz ülke değiştirecek bir çoğunuz mesleğinde uzmanlaşmak için eğitimlere girecek, yüksek öğrenime başlayacak.

Cumartesi pazar oldukça zor görünüyor eşinizle partnerinizle ortağınızla tartışmamaya çalışın.

İyi haftalar


Yengeç & Yükselen Yengeç:’ Bir gönül yapmak gelmiyorsa elinden, bari bir gönül yıkılmasın dilinden ‘ dedi yengeç..

Sizler bu haftaya eğer beklediğiniz iş haberleri varsa sağlıkla ilgili haberler varsa aslında bunları alarak başlıyorsunuz aniden sosyal çevrenizden ya da beklediğiniz umud ettiğiniz bir işten haber alabilirsiniz.
Burada sağlığınızda bir uyarı olabilir bu sağlık konusu günlük rutin işleriniz olabilir, günlük rutin beslenme düzeniniz ya da her gün yaptığınız düzenli bir şey konusunda da bir anda endişe duyabilirsiniz ve değiştirmeye karar verebilirsiniz, bu konularda aniden kararlar alacağınızı düşünüyorum.
Belkş aniden yeme duzeninizi değiştirmeye karar vereceksiniz veya yuruyuslere cıkmaya karar vereceksiniz.

Jüpiter saturn kavuşumu 8.evınızde gerçekleşiyor.
sekizinci evde gerçekleşen kavuşumlar biraz bazen zorlayıcı olabiliyor çok kolay olmayabilir ama yanında Jüpiter kavuştuğu için borç ,miras ,alacak kredi gibi para konularında dışardan gelen paralar konusunda bir taraftan yorulur ve sıkılırken bir taraftan şanslı olacaksınız bu aynı zamanda aslında evliliğinizden veya evleneceğiniz kişiden elde edeceğiniz gelirleri de gösterebilir.
uzak mesafe ilişkisi yaşayanlar varsa onlarda artık baskı oluşturan sağlığını bozan duygu durumları yaşanıyor sanki genel sorun bu gibi uzak mesafeler ya da yüksek öğrenim konuları uzak akrabalar uzaklardan gelen haberler buralarda sıkıntı yaşıyorsunuz gördüğüm kadarıyla. Şimdi aslında güneşinde Oğlağa geçmesi ile birlikte satürn oradan yeni çıktı biliyorsunuz orada daha önce işte 2,5 senedir yaşadığınız konular yavaş yavaş çözümlemeye başlayacak bu ilişkiler konusunda ortaklıklar konusunda olabilir, saturn çıkarken bazen ödülleriyle gelir bazen de böyle son gollerini atar, öyle düşünün bu haftayı.

Bana kalırsa sizin ana gündeminiz iş sıkıntısı çekenler, beklediğim işten haber gelecek mi gelmeyecek mi veya sevgilisiyle ilişkisi gündem olanlar evlilik olacak mı olmayacak mı hep bu muallakta giden şeyler sizi uzun zamandır bunaltan ana gündem maddeleri.

Sadece öyle bir hava var ki aslında daha bir şeyler tam gerçekleşmeden tam açıklığa kavuşmadan kendi kendimize oldukçaAslan & Yükselen Aslan: İş işten geçtikten sonra dönenlere ne diyoruz; ‘ Ben gittim ellere, sen şimdi at kendini yerden yerlere ‘ 😎

Haftaya bir çok aslan için aslında ne kadar da yapmak istediklerinizi yaparak başlıyor olsanız dahi pazar gününden kalma o her şey tamam ama ben neden böyle mutsuz hissediyorum ruh hali etkin. baktığınızda büyük resimde ileriye dönük yapmak istediğiniz her şey tıkır çıkar yolunda gidiyor hatta bu aralar duygusal hayatınızda da ilişkiler alanınızdan sürekli bir iletişime geçenler geçmişten gelenler veya yeni insanlar, sizi düşündükleri fakat belki hala dile getiremeyenler gündemde. Bunlardan ufak ufak artık haber almaya başlayabilirsiniz her şeyi yapıp aslında parada kazanıp öyle veya böyle geleceğinizi görüyorsunuz fakat hala bir şeyler sizi huzursuz ediyor bir tam olmamışlık hali var hem ilişkiler konusunda hem size adım atanlar konusunda hem de geleceğe dair planlarınız konusunda.
Yavaş yavaş aylar ilerledikçe bence mart gibi bu kararsızlıklar dağılmaya başlayacak özellikle Salı ve Perşembe günü bazılarınıza ilanı aşk edenler olacağını düşünüyorum 🤭
Cuma günü gelir giderlerle ugrasılan gunler gibi.

Sağlıkla ilgili Saturn çünkü sağlık alanınızdan ve günlük uğraşlarınız, kölelik evinden de dıyebılırım çıktığı için giderayak bazılarımıza farkındalık kazandıracak bazılarımıza maalesef belki de sürpriz bilmediğimiz bazı ufak tefek rahatsızlıklar çıkarabilir fakat çok önemli ve büyük olacağını düşünmüyorum.
bence bir çok aslan pazartesinden itibaren yeni bir diyet yeni bir bakım yeni bir sağlık rutine girmeye karar verecek belki sabahları erkenden kalkıp yürüyecek bir planlama içerisine girecek diye düşünüyorum.
Yeni işlere de gireşecek gibisiniz. Güneş ve merkürün oğlağa geçmesi bu konuları hızlandırır. Haberler alabilirsiniz.

Jüpiter satürün kavuşumu ilişkiler evinizde gerçekleşeceği için her türlü ikili ilişkilerde önümüzdeki 20 yılı oluşturacağınız bir sürece başlıyorsunuz bu sene şanslı görünüyor kimileri evlenir kimileri yeni bir ortaklığa başlar, kimileri ev alır, kimileri taşınır, şehir ülke değiştirebilir, evliliğinde sorun olanlar evet sonlandırabilir bunlarla uğraşılacak..

İyi haftalar
Başak & Yükselen Başak: ‘ İyi çırak ustası yokken anlaşılır ‘. Ben bir şey yapmadan senin benim için neler yapabileceğini görmek istiyorum, anlasana..

dedi başak..

Oy ne çok para harcadınız ne çok :)
Siz mi harcadınız bilmiyorum ama bir şekilde ev, yuva, aile, hane tadilat vs işlerine oldukça para harcamış ve uğraş vermiş görünüyorsunuz bunun yanı sıra aslında tam olarak geleceğinizi planlamaya başladığınız bir zaman içine giriyorsunuz büyük idealleriniz var, belki kimilerinin yurtdışı bağlantılı işleri var, uzaklarla olan görüşmeleri var bunlar da verimli görüşmeler ve sonuçları alacaksınız fakat sizi içerde yıpratan sanki ikili ilişkiler ve onların havada kalması..

Siz ki başaklar çok organize ve kontrollü ve de tabii çalışkan olduğunuz için her şeyi aslında sonuçlandırmakta üstünüze yok ama işte konu gönül işlerine gelince eliniz kolunuz bağlanıyor, öyle uzaktan izlemek zorunda kaldığınız zamanlar o kadar çok ki..
Şimdi bir şey yapsam bugüne kadar yapılandırdığım her şey bozulacak sanki diyorsunuz, bir şey yapmasam karşı tarafı gittikçe iyice beceriksiz bulmaya başlayacağım yani iki arada bir derede kalmakta haklısınız bu konuda.

Perşembe günü çok güzel bir haberle kafanızda uzak mesafeli ilişkiler veya her ne konu varsa bu yüksek öğrenim olabilir uzak akrabalar olabilir o girişimlerimiz olabilir olumlu bir haber alıyorsunuz.

Jüpiter ve satürün günlük iş yaşam tarzınız sağlık alanımıza girmesi ile birlikte işlerinizde bir taraftan çok zorlanırken diğer taraftan aslında beklentilerinizin şansımızın yaver gittiğini de göreceksiniz.
Önumuzdeki 20 yılı yapılandırdığınızı unutmayın.
Yalnız sağlığınıza gerçekten çok dikkat etmeniz lazım bu süreçte ilk bir sene her ne kadar jüpiter sizi bu konuda desteklese de ondan sonraki iki seneye hazırlanmak amacıyla sağlığınıza bir göz özen göstermeniz gerekiyor.

Güneşle Merkür’ün Oğlağa geçmesi ile birlikte yaratıcı işleriniz varsa bu alanlarda çocuklarınız varsa bu alanlarda veya hiçbiri yoksa aşk hayatınızda ya da hepsi birden çok güzel aydınlık ve kolay iletişim yolları bulacaksınız biraz daha sistematik olacaksınız destek göreceksiniz sonuç olarak.
Çünkü satürn oğlaktan çıktı her ne kadar kendi gezegeni de olsa orada zorlu acıları vardır şimdi artık daha çok vakit ayırabileceğinizi daha esnek ve daha akıcı olacağını düşünüyorum 1-2 ay daha dişimizi sıkalım lütfen.

İyi haftalar
Terazi & Yükselen Terazi: ‘ Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz.. Zorlu bir hayat dönemimi bitiriyorum son aylar.. ‘ dedi terazi

Bayağı bir süredir uğraştığınız alan olan ev ,yuva aile konuları yine hafta başında etkin görünüyor evli olanlar ilişkilerinde bekar olanlar evlenme aşamasında yarım yamalak dedikleri, sürüncemeli kalmış ilişkilerde bir şekilde önünü göremedikleri konuda son gerilimlerini yaşıyorlar diyebilirim.

Ama neyseki jüpiter ve satürn sizin tam da aşk alanınıza girip önümüzdeki 20 yılda bu alanı şanslı bir şekilde yükseltecek; muhtemelen hayatınızın aşkı ile tanışacaksınız veya birlikteliğiniz varsa artık adını koyup ciddi bir aşamaya taşıyacaksınız, evli olanlar çocuk bekleyenler varsa çocuk sahibi olabilirler, uzun zamandır beklediğiniz aşka sevgiye dair haberler bundan sonraki süreçte özellikle bu bir senede çok da sizi memnun edecek şekilde gelişecek diye düşünüyorum.

Salı günü krediler, borçlar veya miras, eşin parası, pirim gibi dışardan beklediğiniz bir para bir satış varsa bununla ilgili güzel bir haber alabilirsiniz kaldı ki bu konu zaten sizin hem sağlığınızı etkiliyordu hem günlük iş alanınızda çalışmalarınızda ya da günlük yaşam rutininiz içinde sizi çok fazla meşgul ediyordu.
Bu arada sağlığınızla ilgili bir sıkıntı yaşadıysanız bunun çok ehemmiyet kazanmayacağını tahmin ediyorum.

Hafta geneli maalesef biraz emek ve çaba isteyen hem ailevi sorumluluklar hem özel ilişkilerde sizi fiziken yorabilecek gibi duruyor..

Bu hafta en çok konu evde olsa ailede olsa yuva da olsa emlak dahi olsa, konu hep bir şekilde ilişkiye, ikili ilişkilere gidecek ve sizin sanki yıllardır öğrenmeniz gereken ilişkilerle ilgili bir dersi çıkaracaksınız yani aniden aslında.
Bilir misiniz bilmiyorum orkestra şefleri uzun yıllar eğitimden geçip o koca Senfoni orkestrasını yönetebilmek için 20 yıl harcarlar ve sadece 1 dakikada sona ulaşırlar, senelerce tüm sesleri temiz duymaya çalışırlar ve o gün geldiğinde 1 dakika içinde duymaya başlarlar ,sizinki de buna benziyor.

Şubat - Mart size verebılecegım bir tarıh, Ocak da zor.. Dayanalım bu yoran konular önümüzdeki süreçte de rahat ettıgınız, konular olacak aslında.

İyi haftalar


Akrep & Yükselen Akrep: ‘Ben kalp kırmamak için susuyorum millet kendini haklı sanıyor.. ‘
dedi akrep

Haftaya bütün güzel acıların kariyerinizi gösterdiği bir etki ile başlıyorsunuz, kariyerinizi de çok iyi yapılandırıyorsunuz son derece olumlu gelişmeler var çok para kazanıyorsunuz ya da kazanacaksınız, çalışma alanınızda olan mars şu anda hızınızın sizi yorup yormadığını hissettirmiyor olmalı.

Gel gelelim ikili ilişkilerde, ortaklıklarda evliyseniz eşinizle öngöremediğiniz, değerlerinizin biraz arka plana itildiği bir dönem geçiriyor olabilirsiniz.
İlişkisi olmayanlar içten içe farkındalar mı bilmiyorum inanılmaz derecede aşık olmak istiyorlar aşkı yaşamak istiyorlar bunu kimi hobileri ile kimileri kumarla, kimileri spekülatif alanlarda gidermeye çalışıyor diye düşünüyorum.. bu anlamda dikkatli olmalısınız eğer para alanlarında ani hareketler yapıyorsunuz bunlar kayıp getirebilir çünkü çok kazanç var ama bir yerden de bu bir yatırım bile olsa paranın gittiği bir yer var.

Salı çarşamba günü önemli bir kare açı var çalışma alanınızda, iş arkadaşlarınızla veya sağlık alanınızda da etkıleyebılır Merkür’ün sert sert bir görünümü var bu iletişim dilinizin çok sert etkiler olabileceğini gösteriyor. Saglıkta ise zihinsel olarak bu yorucu etki görulebilir.
Çocuklarla da iletişimizde sıkıntı yaşanabilir.
Haftasonu çocukların giderleri, eşin giderleri artış gösterebilir. Ödemekte zorlandıgınız, kredi borc miras konuları gündemde olabilir.

Jüpiter ve satürün kavuşumu sizin ev aile yuva alanınızda olacağı için önümüzdeki 20 yıl tamamen aile yuva hane belki taşınma işleriyle ilgilenebilirsiniz.
Açıkçası burada evliliği iyi gitmeyenlerin evliliğinin sonlanabileceği iyi gidenlerin yer değiştirebileceği yeni bir eve taşınabileceği yeni bir alana taşınabileceği yeni bir şehre ülkeye taşınabileceğini öngörebiliriz, evli olmayanlar ise elbetteki kariyer alanından aldıkları bu olumlu etki ile evlene de bilirler.
Bu arada yeni eğitim, öğretimlere baslayanlar da olabilir.

İyi haftalar


Yay & Yükselen Yay: ‘ Beklenen geç geliyor geldiği zaman da insan başka yerde oluyor ‘
Oğuz Atay

Yay çok istekli, aşık olmaya istekli çalışmaya istekli, evini, ailesini haneyi düzenlemeye istekli, evli değilse evlenmeye istekli.. Yani aslında şu sıra hepsine gönüllü ama ulaşamıyor, içinden hep ‘ bir şeyler var, olacak belli ‘ diye geçiriyor ama net değil, hep bir muallak diye bitiriyor.

Bunu genelde ben yapmaz mıydım kim rol çalıyor diyebilir 🤗 İşin şakası tabii. Bu sizin elinizde olarak gelişmiyor. Yine de bazen sizin de işte karşınızdaki insana ne hissettirdiğinizi anlayabilirsiniz.
Hiç net olamıyorlar, karar alamıyorlar, sizden bir şeyleri netleştirmenizi bekliyorlar.

Pazartesi salı bu anlamda sert geçerken çarşamba çok güzel bir haber alabilirsiniz.
Beklediğiniz iş, kariyer, yüksek öğrenim konularına dair haberler varsa yolda gibi.
Tam da böyle olsaydı dediğiniz kadar olmayabilir, gelecek hanerın yarısı ıstedıgınız dıger yarısı ıstemedıgınız gıbı olabılır.

Perşembe cuma para konuları can sıkabilir.
Cmts gergınız. Borclar, kredıler, ev, aile yuva gıderlerı..
Aşk hayatı, çocuklar spekulatıf konularda ani hareketler yapmayalım.

Jupiter saturnun girişimlerinizi ilgilendiren, iletişimle ilgili ( radyo, medya,yazma,çizme blog,tv ) alanda kavusup önünüzdeki 20 yılı yapılandıracağı için biraz daha sıkıyoruz dişimizi. Bu girşimleriniz yakınçevre, akraba, kardeş yakın akrabalarınızla olusturacagınız bir yenılık de olabılır. Jupiter çok şanslı..

Güneş ve merkür’ün oğlağa geçmesi para konusunda destegını bır sekılde gösterecektir. Size yetmese de var bir destek..

İyi haftalar


Oğlak & Yükselen Oğlak : ‘Gençlikte günler kısa yıllar uzun, yaşlılıkta da günler uzun yıllar kısaymış ..
Nasıl geçer anlayamazsın, artık kendine dön!


Haftanızı ev aile yuva konularında bir süredir tam net olmayan kafanızı bulandıran konularda netleşerek başlıyorsunuz ve bu aniden gelişiyor bu size iyi gelecektir fakat aynı süreçte yakın arkadaşlar, kardeşler kuzenler yakın akrabalar komşular alanınızda bir gerilim hattı var burada biraz bir gerilim yaşayabilirsiniz.
Özellikle Salı günü hem aslında çok olumlu bir gelişme var yine ev aile hane yuva konularında hem de dediğim gibi iletişim alanınızda kardeşler, komşular, yakın çevre ilişkilerinizde tam bir yaranıza tuz basma olayı olabilir Fakat şöyle bu aynı zamanda yarınızın şifalanması anlamına da gelebilir. İyi tarafından bakalım öyle olsun diliyorum.

Jüpiter satürn kavuşumunu maddi gelirleriniz ve değerleriniz üzerinde yaşayacaksınız.
Bundan sonraki 20 yılınızı konumlandırıyorsunuz aslında. Aslında şu an önümüzü göremediğimiz bir yatırım yapıyor olabilirsiniz emlak toprak bunlarla ilgili bir yatırım yapıyor olabilirsiniz ve bu sizi bir taraftan çok strese sokuyor olabilir çünkü görünümde hem bir şeylerin sahibi oluyorsunuz bir geliriniz oluşuyor hem de bir taraftan sıkışmış hissediyorsunuz ama gelirlerinizi ilgili önümüzdeki yıllar için hiçbir şüpheniz olmasın.

Güneş ve Merkür’ün burcunuza geçmesiyle birlikte aslında zihniniz biraz daha berraklaşacak ve özellikle sağlığınız ve çalışma rutininizle ilgili yeni düzenlemeler yapmaya karar vereceksiniz her ne kadar aile içinde aile fertleri ile ilgili sorunlarla da bir taraftan ilgilenmek zorunda kalsanız bile kendinizi artık yavaş yavaş ön plana almaya başlıyorsunuz diye düşünüyorum bence siz artık aile ve aile fertleri ile ilgili sorumluluklar konusunda biraz suistimal edildiğinizin farkındasınız.
Bunu artık önümüzdeki sene içinde bastırdığınız yerlerden çıkarıp bilinç yüzeyinize yerleştireceksiniz hatta belki de masaya koyacaksınız ve insanlarla bu konu üzerinden yeni gündemler yaratıp yeni düzenlemeler getireceksiniz kimileriniz de var olan ailesinden kopup yeni yaşam alanlarına doğru yol alacak.

İyi haftalarKova & Yükselen Kova: Sor bakalım Sebastian çevremdeki dost bildiklerime;
‘ Sabahları kalktığında iki yüzünü birden yıkamak zor oluyor muymuş? ‘ ..


Haftaya gelirleriniz alanında ani süpriz güzel haberlerle başlıyorsunuz, uzun zamandır yaralarınızı saran bir haber olabilir bu.. ilk başta çok net ve çok pürüzsüz gelmeyebilir çok öngöremiyor olabilirsiniz fakat bu haberlerle sizin için hem kendi değerlerinizi yeniden yükselttiğiniz hem de maddi anlamda rahatladığınız bir süreci işaret ediyor olacak.

Jüpiter ve satürn de birinci evinize gelmesiyle ve orada kavuşmasıyla birlikte artık önümüzdeki 20 yılı konumlandırıyor olacaksınız yediğinizden içtiğinize, giydiğinizden gezdiğinize, yaptığınız işe saçınızın rengine kadar bir sene içinde çok şanslı güzel dönüşümler ve değişimler yaşayacaksınız.

Son yıllarda bu konularda çok yara almış olabilirsiniz emeklerinizin değerinin bilinmediğini, hakkınızı alamadığınızı düşünmüş olabilirsiniz, hem hayata hem ilişkilere karşı duyduğunuz hem de kendinizi layık gördüğünüz bir takım değerleriniz zedelenmiş olabilir.
Hiç ummadığınız insanlardan mesafe görmüş, dayanışma alamamış ,yalnız hissetmiş olabilirsiniz.
Özellikle cuma günü alacağınız yakın çevre sosyal çevre arkadaşlar yakın arkadaşlar veya akrabalar alanından gelen haberler sizi iyice mutlu edecek ve tamam bununla nereye varacağını tahmin edebiliyorum diyeceksiniz kaldı ki zaten önümüzdeki sene aslında bence en şanslı burçlardan birisiniz jupiterin de bir sene orada olması Satürn’ün öğreticiliğini gayet hafifletecek, bu sıralarda başlayacağız işleri çok kalıcı yapacak ve de gelirleri yükselterek sabitleyeceğini düşünüyorum.

Ev yuva aile konularında da sürüncemede kalan konular varsa, özellikle ebveynlerinizle ilgili konular olabilir bunlar da neticelenecek. Ve tabii açıkçası baştan sona yenilenen hayatınızda çok iyi olmayan evlilikler biterken evlilik teklifi bekleyenler içinde sene içinde süpriz haberler olabilir yine ev almak isteyenler içinde olumlu haberler olabilir ama bu ara değil.

İyi haftalar
Balık & Yükselen Balık: ‘ Kendi ışığına güvenen başkasının parlamasından rahatsızlık duymaz ‘
V.Hugo

dedi balik..

Siz bu hafta sosyal çevreniz ve arkadaşlıklar alınınızda gelişen bazı olayları netleştiriyor olacaksınız, sanki aniden gelişen kariyerle ilgili güzel haberler alırken uzak mesafe yurtdışı yabancılarla işler veya yüksek öğrenim konularınızda hala bir takım şeylerini net olarak göremiyorsunuz i.
Aslında bir süredir sizde görmediğim etki zannedersem sosyal çevre ve yakın arkadaşlar alanınızda gelişenler.

Birlikte bazı işleri görüşüyor olabilirsiniz veya yeni bir organizasyon bir planlama yapıyor olabilirsiniz maddi anlamda getirisi olan konular fakat kişilerin birbirine olan inancında sıkıntı var gibi, sizde bunu üzerinize alınıyor olabilirsiniz aslında sizle ilgisi yok grup içinde veya bir proje ise bu ;projenin içindeki insanlar arasında kendi aralarındaki bağlantılarda sorun var.
Bu da size yansıyor yani arkadaşlarınızın hayatındaki bazı gelişmeler size biraz sıkıntı olarak yansıyor bu bir iş çevresi de olabilir. resmen ortadan kaybolmak istiyorsunuz ama gidemiyorsunuz çünkü mesuliyetlerinizi almış durumdasınız, işleriniz de iyi gidecek, ani gelişecek güzel para kışları olacağını düşünüyorum.
Salı günü bu anlamda hem süprizli hem zor perşembe günü çok kritik. Önemli bir konuya ilk adımınızı atmak sizi geregınden fazla heyecanlandırabilir.
Kendi yaratıcılığınızın verimini alırken uzaklarda olan eğer aşk, flörtünüz varsa veya çocuklarınız varsa arada derede sıkışmış bir hal görüyorum sanki bir taraftan her şey çok iyi gidiyor çok yaratıcısınız işler başladı bir akış var fakat diğer taraftan sıkışmış gibi hissediyorsunuz. Kimseye yetişemiyor gibisiniz.
Pazar hepsi çözüme kavusuyor gibi.

Jüpiter ve satürün 12. evinize girmesi ile birlikte önümüzdeki 20 sene içinde hayatınızı nereye oturtacagınızı planlamaya başlayacaksınız, muhtemelen bir kısmınız yurtdışı bağlantılı işlerde ve hatta belki de yurtdışında yaşayacak bir kısmı ise daha içedönük daha spiritüel konulara girecek ve bu alanlarda yaratıcılığını ortaya çıkaracak.
Kendini sanatın kollarına bırakanlar da olacaktır..

Bu anlamda şanslı bir yıl olacak


Tuğba Çelik
 
Son düzenleme:

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.791
1.395
kk kadın (3).jpg


Koç burcu veya Yükselen Koç:

Sevgili Koç'lar, bu hafta, Jüpiter ile Satürn kavuşumu 20 yılınızı belirleyecek iş ve kariyer oluşum içindesiniz. İş hayatınızda kendinizi otorite olan kişiler ile güç savaşları içinde bulabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.21 Aralık Pazartesi gün 0 derece Kova burcunda Jüpiter ve Satürn kavuşum açısı gerçekleşecek olup, Sizin iş ve kariyer alanlarınızda etkili olaca. İş ve kariyer alanlarınzda önümüzdeki 20 yılınızı şekillendiren kova burcu temalarına yönelik bilim tekneloji eşitlik hümanizm teknik özgürlük alanlarında işinizi ve kariyer alanlarınızı yeniden yapılandıracak ve yeni bir düzene girebileceksiniz. Önümüzdeki yıl karşılasacağınız iş tekliflerini iyi değerlendirmeli kararlarınızı dikkatli almanızda yarar var. 23 Aralık Çarşamba Günü Mars ile Plüton arasında sert açı olacak olup, özellikle iş ortamında agresif olabilir, agresyon yaratacak olaylar ile karşılaşabilirsiniz bu durum sizi otorite ile karşı karşıya getirebilir ve kendinizi güç savaşları içinde bulabilirsiniz. Bu hafta bu konularda dikkatli olmanızda yarar var. 24 Aralık Perşembe günü Ay boğa burcunda olacak olup, kendinizle ilgilendiğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Özellikle kişisel bakımınıza önem verebilir ve harcamalarda bulunabilirsiniz. 27 Aralık Pazar günü ay ikizler burcunda olacak olup, parasal ve yatırım konularında ikilemde kaldığınız bir gün yaşayabiirsiniz. Yılın bitimine çok az kala bu alanlarda karasızlıklar ve kafa karışıklığı içinde olabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu ve sağlıklı haftalar olmasını dilerim


Boğa burcu veya yükselen Boğa:

Sevgili Boğalar, bu hafta Jüpiter ile Satürn kavuşumu 20 yılınızı şekillendirecek yüksek öğrenim, inançlarınız, yabancılar, yurtdışı ve hukuki konularda yeni bir oluşum içindesiniz. Bu konularda kendinizi otorite olan kişiler ile güç savaşları içinde bulabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

21 Aralık Pazartesi gün 0 derece Kova burcunda Jüpiter ve Satürn kavuşum açısı gerçekleşecek olup, Sizin yüksek öğrenim hayatı, yabancılar, yurtdışı, uluslararası ticaret, idealleriniz ve hukuki konularda önümüzdeki 2o yılınızı şekillendirecek yeni bir düzene ve oluşum içinde olacağınız olayları gündeme getirecektir. Hayatınızın bu alanlarında değişimler yaşadığınız ve yeni oluşumlar içine girdiğinizde bunun uzun bir süreçinizi kapsayacağınız bilerek bu alanlarda alacağınız kararları alırken dikkatli olmanız yararlı olacaktır. 23 Aralık Çarşamba Günü Mars ile Plüton arasında sert açı olacak olup, iç dünyanızda aşırı agresif ve hırçın olacağınız inandığınız konularda eleştirilere karşı büyük tepkiler içinde olabileceğiniz davranışlar içinde olabilirsiniz. Bu yapınız özellikle yüksek öğrenim hayatında olanlar, yurtdışı ve yabancı ülkelere seyahat aşamasında olanlar ve ithalat ihracat yapanlar ve hukuki konuları olanlar bu alanlarda otorite sahini kişiler ile güç savaşları içinde olabilir belki de bu kişilerden büyük baskılar görebilirsiniz. Kontrollü olmanız kavga ve tartışmalardan uzak durmanız yararlı olacaktır. 24 Aralık Perşembe günü Ay boğa burcunda olacak olup, iç dünyanızda parasal konular nedeni ile huzursuz olabilir. Gelecek ile ilgili yatırımlarınızı nasıl yönlendirebileceğiniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz. 27 Aralık Pazar günü ay ikizler burcunda olacak olup, kendinizi ifade ederken çelişkili tavırlar içinde olabilirsniz. Karşı taraf sizin ne ifade etmek istediğinizi yada ne istediğinizi anlamayabilir. kişisel görümünüz ile ilgili kararsızlık içinde kalabilirsiniz. Saçımı sarı mı yoksa kahve tonu mu yapsam şeklinde. Hafta sonunu kendinizle başbasa geçirmeniz kafanızı toplamanız açısından dinlenmeniz yararlı olacaktır. Keyifli haftalarİkizler burcu veya yükselen İkizler:

Sevgili İkizler, bu hafta Jüpiter ile Satürn kavuşumu ödemeler, borçlar, yatırımlar ve alacaklar konularında 20 yılı etkileyecek olaylar gündeminizde olacak. Sosyal çevrenizde agresif ve kavgacı olabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.


21 Aralık Pazartesi gün 0 derece Kova burcunda Jüpiter ve Satürn kavuşum açısı gerçekleşecek olup, Sizin vergiler, borçlar, krediler, Bankalar, yatırımlar, nafaka, miras, başkalarından elde edilen gelirler konularında önümüzdeki 2o yılınızı şekillendirecek yeni bir düzene ve oluşum içinde olacağınız olayları gündeme getirecektir. Hayatınızın bu alanlarında değişimler yaşadığınız ve yeni oluşumlar içine girdiğinizde bunun uzun bir sürecinizi kapsayacağını bilerek bu alanlarda alacağınız kararlarda dikkatli olmanız yararlı olacaktır. 23 Aralık Çarşamba Günü Mars ile Plüton arasında sert açı olacak olup, özellikle arkadaş grupları içinde agresif, kavgacı, tartışmaya açık tavırlar içinde olabilirsiniz. Sorun yaşamamanız adına dikkatli olunmasında fayda var. 24 Aralık Perşembe günü Ay boğa burcunda olacak olup, arkadaşlarınız ile beklemediğiniz bir anda maddi konular ile ilgili konular yada bir mal ile ilgili konular gündeminize gelebilir. 27 Aralık Pazar günü ay ikizler burcunda olacak olup, iş ortamı ve sağlığınız ile ilgili endişeler yaşayabilir, iç dünyanızda karışık düşünceler ve duygular içinde olabilirsiniz. Belkide sizi ikilemde kararsız bırakacak haberler alabilirsiniz. Hafta sonu kesin kararlar almamanız dinlenmeniz yararlı olacaktır. Keyifli, mutlu ve sağlıklı haftalar olmasını dilerim.
Yengeç burcu veya yükselen Yengeç:


Sevgili Yengeç'ler, bu hafta Jüpiter ile Satürn kavuşumu 20 yılınızı şekillendirecek eş ve iş ortaklığı konularında yeni bir oluşum içindesiniz. İş İlişkilerinizde ve eşinize karşı kavgacı baskıcı tavırlar içinde olabilirsiniz.


21 Aralık Pazartesi gün 0 derece Kova burcunda Jüpiter ve Satürn kavuşum açısı gerçekleşecek olup, Sizin eşinz ile ilişkileriniz ve iş ortaklığı konularında önümüzdeki 20 yılınızı şekillendireceğiniz kova temalarını içeren hümanist, eşitlikçi, özgür, yardımsever, bilimsel, teknolojik konularda dönüşüm ve gelişim yaşayabilirsiniz. Belkide bazı yengeçler evlenme kararı alabilir hayatlarını değiştirebilirler. Belkide bazıları yeni bir teknoloji alanında iş ortaklığı kurma arefesinde olabilirler. Yeni bir dönüşüm arefesinde olduğunuz için bu süreçte çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz yararlı olacaktır. 23 Aralık Çarşamba Günü Mars ile Plüton arasında sert açı olacak olup, özellikle iş ortamında karşılaşılan gerginlikleri eşiniz ve iş ortağınıza taşıyabilir kavgcı ve tartışmacı hareketlerde bulunabilirsiniz. İlişkilerinizin yıpranmaması için dikkatli olunmasında yarar var. 24 Aralık Perşembe günü Ay boğa burcunda olacak olup, İş ortamınızda beklemediğiniz bir anda parasal konular gündeminizde olabilir. Bir anda hayatta size keyif veren her şeyi yapmak istediğiniz bir gün geçirebilirsiniz. İş ortamında konsantrasyonunuz dağılabilir. 27 Aralık Pazar günü ay ikizler burcunda olacak olup, arkadaş grupları ve yakın çevrenizden sizin kafanızı karıştıracak haberler alabilirsiniz. Belkide haber bombardımanına tutulabilirsiniz. Bu durum sizin kafanızı karıştırabilir. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu ve sağlıklı haftalar olmasını dilerim.Aslan burcu veya yükselen Aslan:

Sevgili Aslan'lar, bu hafta Jüpiter ile Satürn kavuşumu günlük işleriniz, hizmet aldığınız kişiler ve sağlık konularında 20 yılı şekillendirecek olaylar yaşayabilirsiniz. Çalışma ortamınızda kavgacı baskıcı tavırlar içinde olabilirsiniz.

21 Aralık Pazartesi gün 0 derece Kova burcunda Jüpiter ve Satürn kavuşum açısı gerçekleşecek olup, Sizin günlük hayatınızda yaptığınız rutin işler, çalışma arkadaşlarınız, çalışma ortamınız, yanınızda çalışanlar ve sağlık konularında 20 yılınızı kapsayacak kova temalarında bilişim, teknoloji, hümanizm, eşitlik, değerlerini içeren dönüşümler yaşayacaksınız. Önümzdeki dönemlerde daha eşit daha özgür olduğunuz teknolojiyi kullandığınız bir ortamda çalışabilirsiniz. Belkide kendi şinizi kurabileceğiniz bir süreç yaşanabilir. Belkide sağlığınız ile ilgili bilim ve teklonojinin yardımı ile yeni çözmler icatlar ile sağlığınıza kavuşabilirsiniz. 23 Aralık Çarşamba günü Mars ile pluton arasındaki sert açı çalışma ortamınızda gergin ve kavgacı ortamlar içinde kalabilirsiniz. Dikkatli olmanızda yarar var. Özellikle kendinizi otorite savaşları içinde bulabilirsiniz. İlişkilerinizin zarar görmemesi adına dikkatli ve sakin olunmasında yarar var. 24 Aralık Perşembe günü ay boğa burcunda olacak olup, Yabancılar ve yurtdışı alanlarında parasal konular gündeminizde olabilir. Belkide bir hukuki davanız için bir anda parasal bir sorun ile karşılaşabilirsiniz. 27 Aralık Pazar günü ay ikizler burcunda olacak olup, iş ve kariyer konularında iç dünyanızda karışık duygular, kararsız düşünceler içinde olabilirsiniz. Belkide iş ve kariyeriniz ile ilgili farklı haberler alabilir ve bu nedenle kararsızlıklar yaşayablirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu ve sağlıklı haftalar olmasını dilerim.Başak burcu veya yükselen Başak:

Sevgili Başak'lar bu hafta Jüpiter ile Satürn kavuşumu çocuklar, aşk ilişkileri, şans, hobi ve yaratıcılık alanlarınızda 20 yılı şekillendirecek olaylar yaşayabilirsiniz. Ödemeler ve alacaklar nedeni ile kavgacı baskıcı tavırlar içinde olabilirsiniz.21 Aralık Pazartesi gün 0 derece Kova burcunda Jüpiter ve Satürn kavuşum açısı gerçekleşecek olup, sizin mutlu olduğunuz alanlar, aşk ilşkleri, çocuklarınız, hobileriniz, yaratıcılığınız, şans oyunları konularında 20 yılınızı kapsayacak kova temalarında bilişim, teknoloji, hümanizm, eşitlik, değerlerini içeren dönüşümler yaşayacaksınız. Önümzdeki dönemlerde hayatınızın aşkı ile karşılaşabilir, çocuğu olmayan başaklar için teknoloji gelişmesi ile çocuk sahibi olma imkanları doğabilir, teknoloji hobinizdi bu hobiniz sizi profesyonel iş hayatına taşıyabilirsiniz. 23 Aralık Çarşamba günü Mars ile pluton arasındaki sert açı ödemeler ve alacaklar nedeni ile sizi agresif kavgacı tavırlar içine sokabilir. bu nedenle baskı altında hissedebilirsiniz. Sevdiklerinize karşı agresif olabilir ve güç savaşları içinde kendinizi bulabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. 24 Aralık Perşembe günü ay boğa burcunda olacak olup, ödemeler ve alacaklarınzı düşündüğünüz parasal konuları nasıl dengeye koyabileceğinizi düşündüğünüz bir gün geçirebilirsiniz. 27 Aralık Pazar günü ay ikizler burcunda olacak olup, yabancılar, yurtdışı, hukuki ve yüksek öğrenim ile ilgili konularda haberler alabilir aldığınız haberler ile kafanız karışabilir ikilemler yaşayabilir. Bu nedenle doğru kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu ve sağlıklı haftalar olmasını dilerim.
Terazi burcu veya yükselen Terazi:


Sevgili Terazi'ler bu hafta Jüpiter ile Satürn kavuşumu ev aile ve yuva alanlarınızda 20 yılı şekillendirecek olaylar yaşayabilirsiniz. ailevi konular nedeni ile kavgacı baskıcı tavırlar içinde olabilirsiniz.


21 Aralık Pazartesi gün 0 derece Kova burcunda Jüpiter ve Satürn kavuşum açısı gerçekleşecek olup, sizin eş, aile ve yuva konularında 20 yılınızı kapsayacak kova temalarında bilişim, teknoloji, hümanizm, eşitlik, değerlerini içeren dönüşümler yaşayacaksınız. Önümzdeki dönemlerde evlilik kararı alabilir, yeni ve teknolojik bir ev tercih edebilir, belkide hümaniz, eşitlik ve özgürlük aradığınız başka bir şehir yada bölgeye yerleşebilir doğa ile iç içe yaşamayı tercih edebilirsiniz. 23 Aralık Çarşamba günü Mars ile pluton arasındaki sert açı ailevi konular nedeni ile agresif, kavgacı sert tavırlar içinde olabilir ve eşiniz ile iş ortağınıza baskı kurabilir belkide güç savaşları içinde kendinizi bulabilirsiniz. İlişkierinizde sorun olmaması için dikkatli olmanızda yarar var. 24 Aralık Perşembe günü ay boğa burcunda olacak olup, eşiniz ve ortağınız ile parsal konuları görüştüğünüz gündeme geldiği bir gün geçirebilirsiniz. Yeni bir yatırım yeni bir eşya alımı gibi konular gündeminize gelebilir. 27 Aralık Pazar günü ay ikizler burcunda olacak olup, hafta sonu ödemeler ve alacaklar ile ilgili konularda çeşitli haberler alabilir bu nedenle düşünceleriniz karışabilir ve kararsız kalabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu ve sağlıklı haftalar olmasını dilerimAkrep burcu veya yükselen Akrep:


Sevgili Akrep'ler, bu hafta Jüpiter ile Satürn kavuşumu yakın çevreniz, arkadaşlarınız ve kardeşler alanlarınızda 20 yılı şekillendirecek olaylar yaşayabilirsiniz. Sevgiliniz ve çocuklarınıza karşı sert ve anlayışşız baskıcı tavırlar içinde olabilirsiniz.

21 Aralık Pazartesi gün 0 derece Kova burcunda Jüpiter ve Satürn kavuşum açısı gerçekleşecek olup, sizin yakın çevreniz, kısa süreli gelişim eğitimleri, araç yolculukları, zihniniz, yakın akrabalarınız ve kardeşleriniz ile ilgili konularda 20 yılınızı kapsayacak kova temalarında bilişim, teknoloji, hümanizm, eşitlik, değerlerini içeren dönüşümler yaşayacaksınız. Önümzdeki dönemlerde kardeşiniz eğitim için taşınma kararı alabilir. Yeni bir teknoloji içerikli sertifika programına gidebilir. Yakın çevrenizde teknolojik ve humanist insanlar ile iletişime geçebilirsiniz.
Belkide yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilgili teknoloji alanlarında iş yapma kararı alabilirsiniz. 23 Aralık Çarşamba günü Mars ile pluton arasındaki sert açı sevgilinize ve çocuklarınıza karşı sert tavırlar içinde olabilir. Baskıcı hareketlerinizi nedeni ile kavgalar ve yartışmalar gündeme gelebilir İlişkilerinizde sorun yaşanmaması adına dikkatli olunmasında yarar var. 24 Aralık Perşembe günü ay boğa burcunda olacak olup, çalışma ortamınızda daha keyifli ve rahat bir ortam isteyebilir ve günlük işlerinizde mddi konular ile ilgili gündemler ile boğuşabilirsiniz. 27 Aralık Pazar günü ay ikizler burcunda olacak olup, hafta sonu eşiniz ve iş ortağınız ile ilgili haberler alabilir bu konularda ikilemde kalabilir ve kafanızı toplamayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu ve sağlıklı haftalar olmasını dilerim

Yay burcu veya yükselen Yay:


Sevgili Yay'lar bu hafta Jüpiter ile Satürn kavuşumu maddi yatırım ve para kazanma alanlarınızda 20 yılı şekillendirecek olaylar yaşayabilirsiniz. Ailenize karşı agresif sert ve anlayışşız baskıcı tavırlar içinde olabilirsiniz.


21 Aralık Pazartesi gün 0 derece Kova burcunda Jüpiter ve Satürn kavuşum açısı gerçekleşecek olup, sizin maddi yatırım ve para kazanma konularınızda 20 yılınızı kapsayacak kova temalarında bilişim, teknoloji, hümanizm, eşitlik, değerlerini içeren dönüşümler yaşayacaksınız. Önümzdeki dönemlerde bilişim sektörü, teknolojiyi, humanist ve eşilik değerleri ile yeni bir işe başlayabilirsiniz. Belkide teknoloji şirketinden bir iş teklifi alabilirsiniz. Maddi yatırımlarınızı teknoloji firmalarına yapabilirsiniz. Bu dönemde belkide teknoloji ile uğrasarak para kazanabilirsiniz. Belkide astroloji ile ilgilenebilir bu alanda para kazanabilirsiniz. 23 Aralık Çarşamba günü Mars ile pluton arasındaki sert açı ailenize sert, agresif, kavgacı tavırlar içinde olabilir ve aile büyükleri ile otorite savaşları içinde kendinizi bulabilirsiniz. İlişkilerde sorun yaşanmaması için dikkatli olunmasında yarar var. 24 Aralık Perşembe günü ay boğa burcunda olacak olup, beklemediğiniz bir anda eviniz ve aileniz ile ilgili parasal bir konunun ortaya çıacağı bir gün geçirebilirsiniz. 27 Aralık Pazar günü ay ikizler burcunda olacak olup, hafta sonu sevdiğiniz bir çok işi bir arada yapmak isteyebilir, organizasyonar düzenleyebilirsiniz. Birden fazla düşünce ve işe boğulmadan seveceğiniz tek bir konuya odaklanıp pazar gününüzü daha neşeli geçirebilirsiniz.
Keyifli, mutlu ve sağlıklı haftalar olmasını dilerim

Oğlak burcu veya yükselen Oğlak:


Sevgili Oğlak'lar, bu hafta Jüpiter ile Satürn kavuşumu görünümünüz, kişisel gelişiminiz ve kendi gücünüzü ortaya koyduğunuz alanlarınızda 20 yılı şekillendirecek olaylar yaşayabilirsiniz. Yakın çevre ve kardeşlerinize karşı agresif, sert baskıcı tavırlar içinde olabilirsiniz.


21 Aralık Pazartesi gün 0 derece Kova burcunda Jüpiter ve Satürn kavuşum açısı gerçekleşecek olup, sizin fiziksel görünümünüz, kişisel gelişiminiz ve kendi gücünüzü ortaya koyduğunuz konularda 20 yılınızı kapsayacak kova burcu temalarında bilişim, teknoloji, hümanizm, eşitlik, değerlerini içeren dönüşümler yaşayacaksınız. Önümzdeki dönemlerde teknolojiyi kullanarak istediğiniz fiziksel görünümü sağlayabilirsiniz. Belkide önmüzdeki dönemde kendinizi ve gücünüzü ortaya koyarken teknolojiyi ve bilişim teknolojilerinden faydalanarak başarıyı yakalayacağınız bir süreci şekillendirebilir. Daha özgür ve humanis olmak için kişisel olarak kendinizi geliştirebilir belkide kendi işinizi yapabilirsiniz. 23 Aralık Çarşamba günü Mars ile pluton arasındaki sert açı yakın çevre ve kardeşlerinize karşı sert, agresif, kavgacı tavırlar içinde olabilir ve güç savaşları içinde kendinizi bulabilirsiniz. İlişkilerde sorun yaşanmaması için dikkatli olunmasında yarar var. 24 Aralık Perşembe günü ay boğa burcunda olacak olup, kardeş ve yakın çevreniz ile ilgili beklemediğiniz bir anda parasal bir konunun ortaya çıacağı bir gün geçirebilirsiniz. 27 Aralık Pazar günü ay ikizler burcunda olacak olup, hafta sonu eviniz aileniz yuvanız ile ilgili haberler alabilir eviniz için yenilikler düşünebilirsiniz ancak bu konularda kafanızın karışabileceği ve kararsız olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Keyifli, mutlu ve sağlıklı haftalar olmasını dilerim.Kova burcu veya yükselen Kova:


Sevgili Kova'lar, bu hafta Jüpiter ile Satürn kavuşumu iç dünyanız, bilinçaltınız, huzur alanlarınızda 20 yılı şekillendirecek olaylar yaşayabilirsiniz. Maddi konular nedeni ile agresif, sert ve kavgacı tavırlar içinde olabilirsiniz.


21 Aralık Pazartesi gün 0 derece Kova burcunda Jüpiter ve Satürn kavuşum açısı gerçekleşecek olup, sizin herkesten gizlediğiniz konular, gizli düşmanlarınız, iç dünyanı, bilinçaltınız, iç huzur alanlarınızda 20 yılınızı kapsayacak kova burcu temalarını bilişim, teknoloji, hümanizm, eşitlik, değerlerini içeren dönüşümler yaşayacaksınız. Önümzdeki dönemlerde huzursuzluklarınızı ortadan kaldırabilir. Kendinize bile itiraf etmediğiniz konularda teknolojiyi ve bilmi kullanarak farkındalık kazanabilir iç dünyanızda huzuru yakalayacağınız bir dönüşüm yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlarınız ile yüzleşebilir sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. En fazla siz kovalar tamamen dönüşecek belkide eski siz olmayacak iç dünyanızda ne olmak istiyorsanız o olacak huzuru nerde bulmak istiyorsanız onun peşinden gideceksiniz. 23 Aralık Çarşamba günü Mars ile pluton arasındaki sert açı maddi ve parasal konular nedeni ile sert agresif sinirli olabilir ve ve kavgacı ortamlar içinde bulunabilirsiniz. Sorun yaşanmaması adına dikkatli olunmasında yarar var. 24 Aralık Perşembe günü ay boğa burcunda olacak olup, beklemediğiniz bir anda yakın çevrenizden ve ya işinizdeki gelir artışı nedeni ile maddi sorunlarınızı çözebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. 27 Aralık Pazar günü ay ikizler burcunda olacak olup, hafta sonu yakın çeveniz ve kardeşleriniz ile ilgili hberler alabilir bu haberler ile kafanız karşabilir kararlarınızda iklemlerde kalabilirsiniz. Kafanızı ve gelen haberleri toparlamanız adına dinlenmeniz ve sakin kalmanız, sevdiğiniz konular ile ilgilenmeniz yararlı olacaktır. Keyifli, mutlu ve sağlıklı haftalar olmasını dilerim.

Balık burcu veya yükselen Balık:

Sevgili Balık'lar, bu hafta Jüpiter ile Satürn kavuşumu sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız, umutlarınız ile ilgili alanlarınızda 20 yılı şekillendirecek olaylar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken agresif, sert ve kavgacı tavırlar içinde olabilirsiniz.


21 Aralık Pazartesi gün 0 derece Kova burcunda Jüpiter ve Satürn kavuşum açısı gerçekleşecek olup, sizin sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız, umutlarınız, işinizden elde ettiğiniz kazancınız ile ilgili konularınızda 20 yılınızı kapsayacak kova burcu bilişim, teknoloji, hümanizm, eşitlik temalarını içeren dönüşümler yaşayacaksınız. Önümüzdeki dönemlerde sosyal çevrenizi değiştirebilir. Çevrenizde daha hümanis ve eşitlikçi kişiler olmasını isteyebilirsiniz. Teknolojiyi kullanarak yeni sosyal ağlara üye olup, dernek ve klüplerde yöneticilikler yapabilirsiniz. Teknoloji bilgisini kullanarak işinizde gelirinizi artırabilecek yöntemler bulabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirme isteyebilir belkide yaşam tarzınızı değiştirerek doğa ile iç içe bir yaşamı tercih edebilirsiniz. 23 Aralık Çarşamba günü Mars ile pluton arasındaki sert açısı ile başkalarına karşı kendinizi ifade ederken agresif, sert ve kavgacı tavırlar içinde olabilir. Kendinizi güç kavgaları içinde bulabilirsiniz. Sorun yaşanmaması adına dikkatli olunmasında yarar var. 24 Aralık Perşembe günü ay boğa burcunda olacak olup, beklemediğiniz bir anda arkadalarınız kaynaklı parasal bir konunun gündeminizde olacağı bir gün geçirebilirsiniz. 27 Aralık Pazar günü ay ikizler burcunda olacak olup, hafta sonu yakın yine maddi konulara odaklandığınız ancak çok sayıda haberler almanız nedeni ile parasal konularda kafanızın karışacağı ikilemler içinde olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bu durum net kararlar almanızı zorlaştırabilir. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu ve sağlıklı haftalar olmasını dilerim.


Gonca Gazioğlu
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.791
1.395
kk kadın (4).jpg.♈KOÇ / YÜKSELEN KOÇ : Sevgili Koçlar yılı kapatırken çok önemli bir enerjiyle yeni bir sürece adım atıyoruz. Bu önemli kavuşum sizlerin geleceğe yönelik hedefleriniz ve hayalleriniz konusunda yeni bir oluşum enerjisi oluşturuyor . Planlarınız ve hedefleriniz için artık sorumluluğu ele alma zamanı olacak Kariyer hayatınızda oldukça zorlandınız ama Satürn, sorumluluk almanız ve yapılanmanız için elinden geleni yaptı . Şimdi ise geleceğe yönelik sağlam ve disiplinli bir şekilde ilerlemenizi isteyecek. Hayallerinizi gerçekleştirmek için ne kadar sorumluluk almaya hazırsınız ? Yeni bir sınav başlıyor hazırlanın . Güneş ve Merkür kariyer ve toplum önündeki duruşunuzu anlatan alana geçiş yaparak sorumluluklarınız konusunda harekete geçmenizi ve bu alanlarda parlamanızı isteyecek. Bol bol çalışma zamanı. :)♉BOĞA /YÜKSELEN BOĞA : Sevgili Boğalar 21 Aralık itibariyle kariyeriniz,toplum önündeki statünüz,kimliğiniz ve hayata dair tüm sorumluluklarınız yeni bir oluşum sürecine giriyor. Kariyeriniz ve kimliğiniz için sorumluluk almalı ve yeniden yapılanmalısınız. Satürn sizi konfor alanınızdan çıkmanız konusunda çok zorlayacak. Değişime direnmeyin ve akışa uyum sağlayın . Önümüzdeki süreçlerde genel sağlığınıza da çok dikkat etmelisiniz. Sosyal çevreniz ve çevresel koşullarınız da sizi zorlayarak değişime ayak uydurmanızı isteyecek. Güneş ve Merkür ise hayata olan bakış açınızı ve almak istediğiniz eğitimleri daha ciddi bir şekilde ele almanızı isteyecek. Yabancı dil öğrenmek ve yeni eğitimlere başlamak için ideal zamanlardasınız . Daha da profesyonel olma zamanı.:).♊İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER: Sevgili İkizler 21 Aralık itibariyle hayata olan bakış açınız, eğitimleriniz ve akademik konularda artık sorumluluk alma zamanı olacak sizler için. Daha fazla sorumluluk almanız gerekecek . Önümüzdeki süreçlerde yeni bir dil öğrenebilir, akademik kariyerinize yön verebilir ve eğitimlerinizi yapılandırabilirsiniz. Yeni bir eğitim ve yeni bir alan sizleri bekliyor. Güneş ve Merkür ortak kazançlar, miras,nafaka ,kredi konularınızı ilgilendiren alana geçiş yapıyor ve zihniniz bu konularla meşgul olmaya başlıyor olacak. .♋ YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ: Sevgili Yengeçler sonunda ilişkilerle ilgili olan sınavınız bitiyor .:) Gereken sorumluluğu aldığınızı ve artık kendinize daha çok değer vermeniz gerektiğini öğretti size Satürn . Gereken dersi alan Yengeçler daha sağlam kalıcı ilişkilerle ödüllerini almaya başlayacaklar. Şimdi ise yeni bir sınav başlıyor hayatınızda. Ortak kazançlar, miras,nafaka ve kredi konularında daha profesyonel davranmalı ve dışarıdan gelecek kazançlar konusunda daha disiplinli davranmalı ve sorumluluk almayı öğrenmelisiniz. Satürn burada psikolojinizi de ele almaya hazırlanıyor. Artık daha güçlü olmayı öğrenecek ve duygusal kararlardan vazgeçmeyi öğreneceksiniz. :) .
.♌ASLAN / YÜKSELEN ASLAN : Sevgili Aslanlar 21 Aralık itibariyle ilişkileriniz,evliliğiniz ve ortaklığınız ile ilgili Satürn sizi biraz zorlayacak. Çünkü bu alanlarda artık sorumluluk almayı öğrenecek ve kendi değerinize sahip çıkacaksınız . Ama yok siz ilişkilerde bencillik yaparsanız Satürn sizi döve döve dize getirir bilginiz olsun :) Gereken sorumluluğu ve dersi alırsanız ödülünü sağlam ve kalıcı olacaktır. Bunun yanı sıra Güneş ve Merkür iş ve sağlık alanınızda seyahat etmeye başlıyor olacak. Bu süreçte iş konularına daha çok yoğunlaşacak ve sağlığınızı daha çok düşüneceksiniz. Diyet ve spor konularında daha kararlı bir düzen içerisinde olabilirsiniz . Ayrıca dizleriniz ve dişleriniz hassas olabilir..♍ BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK : Sevgili Başak burçları iş alanınız ve iş ortamınız değişime hazırlanıyor. Ben işimden memnunum ve asla değiştirmem diyenler ilerleyen süreçlerde tekrar görüşelim :)) Artık iş ve sağlık alanınızda bir yapılanma ve sistem kurma zamanı olacak sizler için. Kendinizi köle gibi hissetmekten vazgeçmeli ve gerekeni gereken yerde yapmalısınız. Kendinize ve sağlığınıza öncelik vermeli ve kendinize zaman ayırmalısınız. Güneş ve Merkür aşk ve flörtler alanınıza yerleşiyor. Ancak bir Oğlak burcu vurgusu olduğu için aşka ve hayattan keyif aldığınız konulara daha ciddi bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Detaylardan kurtulup bütüne bakma olacak sizler için.

♎ TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ : Sevgili Teraziler 21 Aralık itibariyle aşk,ilişkiler,flörtler ve çocuklar konusunda sorumluluk alma zamanı ve daha ciddi adımlar atma zamanı sizler için Aynı zamanda hobileriniz ve yeteneklerinizi daha profesyonel bir şekilde ele alma süreci de başlıyor olacak. Bebek sahibi olmak isteyen Terazi burçları bu süreçte yorulabilir ve yıpranabilirler. Çocukları olan Terazi burçları ise çocuklarının sorumlulukları konusunda oldukça stresli ve yorgun zamanlar geçirebilirler. Güneş ve Merkür yaklaşık 1 ay boyunca ev,yuva,aile konuları ile ilgili zihninizi oldukça meşgul edecek . Yatırım yapmak ve yeni bir ev almak veya evinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Bu konularda daha ciddi ve profesyonel olacağınız ve çok araştıracağınız bir süreç sizleri bekliyor olacak.♏AKREP / YÜKSELEN AKREP : Sevgili Akrepler 21 Aralık sizler için oldukça önemli bir zaman. Önünüzde yeni bir yapılanma süreci sizleri bekliyor olacak . Özellikle ev yuva aile konularında bir düzen oluşturmanız ve sorumluluk almanız konusunda Satürn sizleri sağlam bir sınava sokacak . Kuruntularınızı ve şüphelerinizi bir kenara bırakıp olaylara ve kişilere daha ciddi ve sorumluluk odaklı yaklaşmanızıta tavsiye ediyorum . Güneş ve Merkür ise yakın çevre,kardeşler ve anlaşma-sözleşme alanınıza geçiş yapıyor. Yeni anlaşma ve sözleşmeler gündeminizde olabilir. Yada yapmak istediğiniz anlaşmalara ve projelere yönelik zihniniz oldukça meşgul olabilir. Araç almak-satmak veya yenileme yapmak için çok düşünecek ve araştıracaksınız..♐YAY/YÜKSELEN YAY: Sevgili Yay burçları 21 Aralık itibariyle eğitimler,seyahatler ve girişimler alanınızda yeni bir süreç başlıyor. Çok gezecek, çok öğrenecek çok araştıracaksınız. Eğitimlerinize bir düzen getirecek ve daha profesyonel bir oluşum sürecine giriş yapıyor olacaksınız. Tüm tutulmalar zaten tepenizde ve size köklü değişimler getiriyor. Ancak yeni bilgiler,yeni anlaşmalar ve sözleşmeler gündeme gelecek gibi görünüyor. Satürn bilgilerinizi yapılandırmanızı isteyecek ve size bu alanlarda bol bol sorumluluk aldıracak . Merkür ve Güneş ise para ve kazançlar alanınızda seyahatine başlayacak. Bu süreçte kazançlarınızı artırmaya yönelik daha çok düşünecek ve daha profesyonel bir tutum içerisinde olacaksınız. Köklü değişimler sizleri bekliyor sevgili Yay burçları:)♑ OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK : Sevgili Oğlak burçları 21 Aralık itibariyle kendi kazançlarınız doğrultusunda yeni bir sürece giriş yapıyor olacaksınız . Kendi kazançlarınızı yapılandırmak, yeteneklerinize uygun iş ve kazanç alanlarınızı oluşturmak ve daha fazla sorumluluk almak adına yeni bir süreç sizleri bekliyor olacak. İşinizi sevmiyorsanız kendi yeteneklerinize uygun yeni bir yapılanma sürecine adım atmanız mümkün. İş ve kazançlarınızla ilgili zorlansanızda Satürn bu sürecin sonunda ödülünü kalıcı bir şekilde verecektir. Yeter ki sorumluluk almaktan vazgeçmeyin ve katı kurallarınızdan vazgeçin. Güneş ve Merkür burcunuza geçiş yapıyor ve bu durum doğuştan gelen yeteneklerinize mercek tutuyor. Daha çok kendinizle ilgili düşünceler içerisinde olacaksınız. Kendinizde değişiklik yapmak isteyebilir ve minik bir değişime ihtiyaç duyabilirsiniz.♒ KOVA/ YÜKSELEN KOVA :Sevgili Kova burçları 21 Aralık tarihi sizler için oldukça önemli bir tarih . Özgürlük ve bağlılık arasında gidip geleceksiniz. Hayatınızın birçok alanında sorumluluk alacak ve yeni bir yapılanma sürecine adım atıyor olacaksınız . Asi tavırlarınız bu süreçte size kaybettirebilir. Bunun yerine daha sorumluluk odaklı ve disiplinli olmalısınız . Genel sağlığınıza ve bağışıklığınıza çok dikkat etmelisiniz . Güneş-Merkür sizi daha çok inzivaya çekiyor olacak. Kendinizi dinlemek izole olmak ve sorunlarınıza tek başınıza çözüm bulmak isteyeceksiniz . Bu süreçte arkanızdan dönen dedikodulara karşı da temkinli ve dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum
.♓ BALIK/YÜKSELEN BALIK: Sevgili Balıklar 21 Aralık tarihinde başlayacak olan etkiler sizi biraz yorabilir ve yıpratabilir . Korkularınızla yüzleşme ve iç dünyanıza bir düzen getirme zamanı olacak sizler için. Bu kolay olmayacak ve kontrol etmek bir düzen getirmek sizleri biraz yoracak açıkçası. Bu süreçte kontrol edemediğiniz herşeyi akışa bırakmayı ve her zaman fedakar olmayı bırakmayı öğreneceksiniz. Güneş ve Merkür geleceğe yönelik hedefleriniz ve hayalleriniz konusunda sizi çok düşündürecek ve zihniniz bu konularla meşgul olacak. Kariyerden gelen kazançlarınızı artırmak için zihniniz oldukça meşgul olacak gibi görünüyor.


💫 CANAN KEŞOĞLU 💫

- Profesyonel Yaşam Koçu - Eğitmen
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.791
1.395


kk kadın (5).jpg"Cesaretin, korkunun yokluğu değil, karşısındakinin zaferi olduğunu öğrendim. Cesur adam korkmayan değil, korkusunu fethedendir."

Hoş geldin kova çağı..KOÇ BURCU:Her anlamda üretebileceğiniz..iyi organize olabileceğiniz bir haftaya giriyorsunuz..tek sorun bu hafta için biraz sabırsız olmanız..etkileşim içinde olduğunuz kişiler ve günlük rutinleriniz daha uyarıcı..ve dikkat çekici olacak..farkedecek ve farkedileceğiniz bir zaman diyelim..bunu lehinize kullanabilceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir.benden uyarması😊sezgilerinize kulak verin..belki biraz özgürleşmek,denenmemişi denemek..belki de ihtiyacın olan şey cesaret..2020 de aldığın roller seni güçlendirmedi ise 2021 de ya değişeceksin yada değişeceksin..
BOĞA BURCU:Bu hafta kısa mesafeli seyahatler.. iletişimde ufak çapta pürüzler çıksa da tölere edebileceğiniz durumlar sadece abartmamaya çalışın..daha fazla sosyalleşmek yeni insanlar tanımak sosyal medya üzerinden iş yapıyorsanız eğer daha aktif olmak bu haftanın rutinleri arasında.Daha hızlı kararlar almanız gereken durumlar olabilir bu anlamda sezgilerinizi kullanın..süpriz karşılaşmalar..sizi şaşırtmasın..ruhsal ve oldukça karmik bir zamanı tamamlıyorsunuz.herşey değişiyor bakış açınız,çevreniz..siz gibi..sizin yapmanız gereken ayak uydurmak..

İKİZLER BURCU:Fırsatlar,daha fazla büyümek,engelleri aşmak yada sınırlarınız içinde genişlemeke hangisini seçiyorsanız..yapmanız gereken şey kararlılığınızı korumak belki bugüne kadar çok kasıtlı olaylar yaşadınız! Şimdi eylem zamanı diyelim.Üzüntü ve kaos dan beslenmekten eğer yorulduysan…hayatına yeni şeyler getirmek için harekete geç..diyor haftanın kartı..şanslı karşılaşmalar mümkün..eğer ilişki açısından bir sınav veriyorsan..bu hafta olayları netleştireceksin..sadece rahat olmaya çalış..
YENGEÇ BURCU:İkili ilişkilerde güven seviyenizi biraz yükseltmeye ihtiyacınız var.biraz da kendiniz için mola zamanları yaratmaya😊ve daha fazla sosyalleşmeye..kişiselseyahatler alternatifler arasında..yapabilene tabiki..özgürleşme isteği bu hafta sizi biraz daha zorlayacak artık kabuğunuzu kırmak ve birşeyleri değiştirmek istiyorsunuz..karşınızdaki kişinin yada kişilerin değişmesini uzun zamandır bekleyen bir yengeç burcu isen bekleme..sen değiş..kökten hemde..kaybolmuş yada unuttuğunuz geçmişiniz ile yüzleşmeyi deneyimlemeye hazır ol..
ASLAN BURCU:Seni kontrol eden şey nedir?yada dizginlerini ne tutuyor? artık hissetmek ve eyleme geçmek için kendine izin vereceğin bir hafta..perde açılsın..diyelim.merak etme seni güçlendirmeyen şey öldürmedi.hayatının bir evresini kapattığını ve artık sona ulaştığını farket.sonun başlangıcına!geleceğe yönelik..açık fikirlerin ortaya çıkabileceği bir hafta.kendi geçmişinden farklı geçmişlere sahip yeni insanlarla bir araya gelebilirsin.Kendin için sınır çizmekten ve hayır demekten çekinme..
BAŞAK BURCU:iş kariyer sorumluluk alanları,seyahatler derken hayaliniz ile reel de oluşan şeyler arasında biraz kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.daha açık fikirli ve risk almak isteyebileceğiniz bir hafta amma velakin dengede kalmakta biraz güçlük çekebilirsiniz..bugüne kadar kendi önceliğinizi hiçe saydığınız durumlar oldu ise bu hafta itibari ile kendiniz için birşeyler yapmaya başlayacaksınız.belki yeni bir yol çizmek..ev değiştirmek,maddi anlamda kendinizi daha fazla özgür hissetmek..yapman gereken nerede olmak istediğini düşünmek..ve kafanı suyun üstüne çıkarmak.TERAZİ BURCU:Bu hafta değişim rüzgarları sizden yana esiyor değiştirirken de sizi oldukça büyütecek..yeter ki muhakeme yeteneğinize güvenin.yaratıcı fikirler ortaya çıkabilir.resmi kurumlar ile ilgili süreci olanlar avukat yada üst düzey kişiler ile iletişim içinde olun..takip edin.iş ortamı yada sosyal çevrenizdeki kişiler ile bazı fikir uyuşmazlıkları yaşanabilir..bireysel kararlar almanızda fayda var..ilişkiler bu hafta pembe yalan rüzgarları ile hafif savrulabilir..aman dikkat..durumu kurtarayım derken..daha da batmayın..inandırıcı değilsiniz haberiniz olsun😊

AKREP BURCU:Sevgili akrepler geçmiş sürelerde ne yaşadınız ne öğrendiniz..kimleri hayatınızdan çıkardınız.hayatınızda sizi meşgul eden birçok konunun artık sonu geliyor.yeter ki kararlı olun..ruyalarınız bu aralar aktif olabilir..daha da net farkedebilirsiniz hayatınızdaki değişimleri..bu anlamda sosyal çevreden destek almaya evde bile olsanız bir şekilde inandıklarınızın peşinden gitmeye bakın..belki şu an birçok şey belirsiz ama şubat mart ayına kadar zirve sizin olacak yönetmek sizin işiniz.unutmayın..

YAY BURCU:Eril enerjiler duygularınızı göstermek yerine karşı tarafın duygularını itiraf etmesini bekliyorsunuz.ancak elinizdekileri kaybetmek üzeresiniz.kalbinizin yerine egonuzu dinlediğiniz sürece bu döngü hep böyle devam edecek..iş kariyer alanında sorumluluklarınız artmış..çözüm arayın sorunu büyütmeyin..neye tutunduğunuza dikkat edin..para güven korku aşk sevgi..artık sarıldığınız şeyden ya kopacak yada devam edeceksiniz..


OĞLAK BURCU:Şehir değişikliği,iş kariyer konuları ile ilgili yeni bir eğitim yada yeni bir başlangıç yapmak adına harekete geçeceğiniz bir hafta..aile içinde yada sosyal çevre ile ilgili bazı yanlış anlaşılmalar varsa bunları çözmek adına uygun bir hafta..önceliğiniz artık değişmeli..bu hafta sezgisel olarak kararlar alabilir.normal rutin kişiliğinizin dışına çıkmak isteyebilirsiniz.birşeyleri bırakmak yada alanı genişletmek hangisi sizi iyi gelecek ise..karar alın ve devam edin.bazen fikirleri esnetmek de iyi gelir..

KOVA BURCU:Maddi ve kariyer konularındaki istikrarınızı ve sabit düşüncelerinizi biraz da aşk ve ikili ilişkilerden yana kullansanız ne kadar güzel olur..ama duygusal olarak yaşadığınız güvensizlikler sizin şu an devam eden ilişkisi olanlar için oldukça zorlayıcı..yalnız olanlar için ise..yeni adaylar için oldukça detaycı....güven aslolan..aklınızda bir kere şüphe oluşmaya görsün..artık uzun vadeli şeylere odaklanın..dram ve gözyaşı modundaki kişilerden uzaklaşma vakti.daha farklı ve samimi ilişkiler kurmak isteyebileceğiniz bir hafta..biliçaltınızı önce motive edin..ruhsal çalışmalar iyi gelebilir.
BALIK BURCU:Aile ortamı biraz bunaltmış olabilir.eskilere..eski günlere özlem..durumları oluşabilir.kendi alanınız kendi çevreniz..kendi eviniz..konu sizin ne kadar özgür olduğunuz ve hissettiğiniz.son birkaç aylık süreçte hayaller ve hayatlar arası gelgit yaşadıysanız eğer artık konuyu ortamı değiştirme zamanı gelmiş demektir.şehir değişikliği konuları gündeminizde olabilir..iş kariyer konularında farklı fikirler ortaya çıkabilir yada iş hayatınızdaki kuralları değiştirme yoluna gidebilirsiniz.amaç daha çok kazanmak ise merak etmeyin..akış başlayacak yakın zamanda..


zodyagintilsimitarot

Astropsikoloji Öğrencisi
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.791
1.395
kk kadın (6).jpg


Koç & Yükselen Koç: Bu hafta sizin için yavaş başlayacak ama Salı günü itibari ile son derece hareketleneceksiniz. Bu haftanın ana konuları işlerinizi toparlamak, kendi işlerinize öncelik vermek ve finans konuları olacak. Yatırımlar, para ile ilgili konular ve düşünceler ön planda olacak. Pazar günü ise zihniniz son derece akif olacak ve bazı haberleşmeler, konuşmalar ön planda olacak…

Boğa & Yükselen Boğa: Haftaya sosyal çevreniz ile ilgili konular ön planda başlayacaksınız. Salı gününden itibaren hayat hareketlenecek ama sizin için biraz tempoyu düşürme vakti, kendiniz yalnız kalarak çalışmalar ve planlamalar yapabilirsiniz. Perşembe öğlen itibari ile Ay’ın burcunuza geçmesi ile birlikte enerjiniz yükselecek ve kendinize odaklanacaksınız. İşlerinizi yapmak, kendinize vakit ayırmak, görününüşünüze özen göstermek için iyi günler. Güzel bir hafta olsun.

İkizler & Yükselen İkizler: Haftaya kariyer konuları ön planda başlıyorsunuz. İşleriniz ile ilgili gelişmeler ve haberler alabilirsiniz. Salı gününden itibaren hayalleriniz, arkadaş çevreniz ile ilgili konular gündeme gelecek ve bu konularla ilgilenebileceksiniz. Perşembe öğlen itibari ile Ay’ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte biraz daha içe çekilip, özellikle finansal konularda planlamalar yapmanız mümkün. Ödemeler ve alacaklar gündemde olabilir. Bu etki pazar gününe kadar devam edecek ve pazar günü Ay’ın burcunzua geçmesi ile birlikte enerjiniz yükselecek ve kendiniz daha iyi hissedeceksiniz. #haftalık burç yorumları

Yengeç & Yükselen Yengeç: Bu hafta uzaklardan beklediğiniz haberler gelebilir, yurtdışı ve uzaklardaki akrabalar ile ilgili konular haftanın ilk gününde ön planda olabilir. Salı gününden itibaren kariyeriniz, işniz, kendiniz ön plana koymak istediğiniz konular ön planda olacak. Hareketli 2,5 günlük süreç sizi bekliyor olacak. Perşembe öğlen itibari ile Ay’ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte sosyal çevre, arkadaşlarınız ile ilgili konular ve hayalleriniz ön plana gelecek. Bu konularla ilgli girişimler yamak ve birşeyleri somutlaştırmak için planlar yapmak mümkün. Pazar günü ise dinlenmek ve kendinize vakit ayırmak iyi gelecektir.

Aslan & Yükselen Aslan: Parasal konular ön planda başlıyorsunuz haftaya, ortak yapılan işlerin parası ve bankalarla ilgili konular haftanın ilk gününde ön planda olacak. Salı gününden itibaren uzaklar, seyahatler, internet üzerinden yapılan işler ve tanıtım konuları ön planda olacak. Uzaklardan ve uzak akrabalardan bazı haberler gelebilir. Perşembe öğlen itibari ile Ay’ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte kariyeriniz, ön planda olmak, ilişkiler ve işinizde ilerleme konuları ön olana gelecek. Keyif, para ve yeme – içme odağı yoğun olacak. Pazar günü ise arkadaşlarınız ile ilgili konular ve sosyal çevrenizden gelecek bazı haberler aktif.

Başak & Yükselen Başak: İkili ilişkiler, ortaklıklar konuları gündemde olarak başlıyorsunuz haftaya. Salı gününden itibaren ise ortak para, finans, yatırımlar, işin ve ailenin parası konuları ön planda olacak. Perşembe öğlen itibari ile Ay’ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte aklınız uzaklarda ve bazı uzak tanıdık – akrabalarda olabilecek. Hayalinizde bir seyahat olabilir ama gerçekleştirmek ne kadar mümkün olur bilemem. Pazar günü ise iletişim yoğun, aklınızda hem bir ilişki ile ilgili konular hem de kariyerinizde yapmanız gereken şeylerle ilgili konular olabilir.

Terazi & Yükselen Terazi: Çalışma, üretme modu yüksek olarak başlıyorsunuz haftaya, hem iş yerinizde hem de ev işleri ile ilgili konularda yoğunluk mümkün. Salı gününden itibaren ise ikili ilişkiler, evliliğiniz veya ortak iş yaptığınız kişilerle ilgili konular ön planda olacak. Perşembe öğlen itibari ile Ay’ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte aklınız parasal konularda ve yatırımlarda olacak. Alacaklar, bankalarla ilgili konular ve bazı ödemeler ön planda olacak. #haftalık burç yorumları

Akrep & Yükselen Akrep: Çocuklarla ilgili konular, hobiler ve proje bazında yapılan işler ön planda olacak haftanın ilk gününde. Salı gününden itibaren ise çalışma, üretme ve birşeyleri oldurmaya çalışma modu yüksek olacak. Perşembe öğlen itibari ile Ay’ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte ikili ilişkiler, iş yerinde bire bir iletişimde olduğunuz kişilerle veya eşiniz ile ilgili konular ön planda olacak. Pazar günü İkizler burcu etkisi ile aklınız parasal konularda olabilecek ve iletişiminiz yoğun olacak.

Yay & Yükselen Yay: Haftaya eviniz ve aileniz ile ilgili konular ön planda başlıyorsunuz. Biraz daha evde olma modunda ve enerjiniz düşük olabilir. Salı günü itibari ile hareketleniyorsunuz, işler, projeler, çocuklar ve aşk konuları ön planda olacak. Perşembe öğlen itibari ile Ay’ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte aklınız işlerde, çalışma ve üretmede olacak. Pazar gününde ise ikili ilişkiler ve ikili ilişkilerde dengede olmayan konular odağınızda olacak.

Oğlak & Yükselen Oğlak: Haftaya iletişimi yoğun başlayacaksınız, ayrıca kardeşleriniz ve bazı yakın akrabalarla ilgli konularda gündemde olacak. Salı günü itibari ile hareketleniyoruz, sizinde aileniz, eviniz ile ilgili konular ön planda olacak. Alıncaklar ve yapılacaklar vaktinizi alabilir. Perşembe öğlen itibari ile Ay’ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte aklınız çocuklarınız ile ilgili konularda aynı zamanda aşk konularında, hobi gibi yapılan işlerde olabilir. #haftalık burç yorumları

Kova & Yükselen Kova: Haftaya parasal konular ön planda başlıyorsunuz, aklınızda hem işin parası hem de daha fazla nasıl para kazanırım konuları olabilir. Salı günü itibari ile hareketleniyoruz, sizinde iletişim alanınız çok aktif olacağından, birçok haber almanız ve konuşma yapmanız mümkün. Perşembe öğlen itibari ile Ay’ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte konular daha çok aile, anne- baba ve eviniz ile ilgili olacak. Pazar gününde ise aşk, çocuklar ve keyif modu ön planda olacak.

Balık & Yükselen Balık: Haftaya Ay burcunuzda başlıyorsunuz ve enerjiniz yüksek olacak. Kendinizle ilgili konular ve işler ön planda olacak pazartesi gününde! Salı günü itibari ile hareketleniyoruz, hem işin parası hem de daha fazla nasıl para kazanırım konuları ön plana gelmeye başlıyor. Perşembe öğlen itibari ile Ay’ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte iletişim alanınız çok aktif olacağından, birçok haber almanız ve konuşma yapmanız mümkün. Pazar gününde ise ailenizle ve evinizde vakit geçirmek size iyi gelecek. Güzel bir hafta olsun…


Güliz Kına
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.791
1.395
kk kadın (7).jpg


KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 - 27 ARALIK 2020)​

Bu hafta geleceğinize, hedeflerinize odaklanacak, ileriye yönelik adımlar atacaksınız. Bu ise yaşamınızın farklı pek çok alanında çalışıyor olacak. Hayata daha gerçekçi bakıp, akılcı yaklaşacaksınız. Hırs, inat ve kararlılık artabilir. Bir istek ve hedefiniz için mücadele edebilir, zorlu bir durumu aşabilir, zoru başarmak için çaba sarf edebilirsiniz.
Kazalara karşı dikkatli olmalı, bağışıklık sistemini güçlendirme adına hareket etmelisiniz. Özellikle haftanın ilk yarısı baş ağrıları, ateşli hastalıklara açık enerjilerde olacak. Bu hafta finansal konularda büyük riskler almaktan kaçınmakta fayda var. İlişkilerinizde ise kontrol çabası, kıskançlık veya inatçılık durumları çalışabilir. Bir ilişki veya arkadaşlık, ortaklığınızda bir süredir düşündüğünüz bitiş kararını alabilirsiniz. Yaşamınızın her alanında ipler sizin elinizde olacak. Özgür iradenizle hareket edebileceğiniz, seçimlerinizin sonuçlarıyla karşılaşacağınız bir haftadasınız.


BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 - 27 ARALIK 2020)​

Bu hafta Güneş ve Merkür Oğlak burcuna geçerken, haftanın ilk gününden itibaren önemli kararlar alacağınız, radikal değişimlere gideceğiniz etkiler çalışıyor olacak. İçinizde tuttuklarınızı aniden dışa vurabilir, hakkınızı savunma peşinde olabilir fakat yükselen agresyon ile bazı anlarda kendinizi haklıyken haksız pozisyona düşürebilirsiniz. Bu yüzden haftanın özellikle ilk yarısı boyunca kontrollü davranmaya gayret etmeli, öfke kontrolü üzerine yoğunlaşmalısınız. Sporlar, spiritüel aktiviteler rahatlamayı getirebilir.
Bazı ilişkilerde dostu ve düşmanı ayırma durumu olabilir. Bu hafta tanışacağınız kişilere daha mesafeli yaklaşmanız faydalı olabilir. Yasal konular ve adli meseleler gündeminizde olabilir. Eğitim ve yurtdışıyla bağlantılı başvurular yapabilirsiniz. Evinizdeki fazlalıklardan, gereksiz eşyalardan, negatif enerji yayan hatıralardan kurtulma zamanı. Bilinçaltı çalışmaları daha güçlü çalışabilir. Ruhsal ve psikolojik destekler iyi gelebilir. Rüyalar daha etkileyici ve dikkat çekici olabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 - 27 ARALIK 2020)​

Bu hafta düzeninizde ve rutininizde önemli değişiklikler olabilir. Beden sağlığını güçlendirmek adına zararlı alışkanlıklardan, kötü ve düzensiz beslenmeden uzaklaşmalı; bağışıklığınızı güçlendirmeye çalışmalısınız. Özellikle haftanın ilk yarısında sosyal mesafeye ekstra özen göstermeye gayret edin. İş hayatında daha hızlı ve hareketli bir tempo içerisinde olabilirsiniz. İş veya özel hayatınızdaki insanlarla doğru sınırlar belirleme zamanındasınız.
Doğru yerde hayır demeniz çok daha önemli olacak. Karmaşık ve etik dışı ilişkilerden kaçınmaya özen gösterin. Bazı ilişkilerde takıntı, kıskançlık, elde etme hırsı ve isteği ortaya çıkabilir. Tutkular ve arzular yükselirken, bedensel paylaşımlar ilişkilerde belirleyici olabilir. Ortaklı iş yapanlar için yeni düzenlemeler gündeme gelebilir. Çalışanlarınızın görevlerinde veya personellerde değişiklik yapabilirsiniz. Estetik değişimler ve operasyonlar hafta içerisinde gündeminizde olabilir. Uzun vadeli ilişkiler ve evliliklerde ise ortak finansal planlar gündemde.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 - 27 ARALIK 2020)​

Bu hafta Güneş ve Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Bu ise ilişkiler ve ortaklıkların yaklaşık bir ay boyunca ana gündeminiz olacağına işaret ediyor. Hafta başından itibaren finansal alanda güçlenmek isteyecek, ilişkilerden ve insanlardan bu alanda destek ve fayda göreceksiniz. Mars & Pluto bağlantısı ile kafanıza koyduğunuzu yapacağınız, daha ısrarcı ve inatçı olacağınız, mücadeleden kaçınmayacağınız bir hafta. Bu ise iş ve eğitim gibi efor sarf etmenin kazandıracağı alanlarda başarı getirirken ilişkilerde sizi uyarıyor.
Takıntılı duygu ve düşünceler, kendi duygu ve düşüncelerinize fazlaca odaklanmak uzlaşma ve anlaşma zorluklarına neden olabilir. Size fayda sağlamayan insanlardan, ilişkilerden zorunlu veya gönüllü olarak ayrılacağınız bir hafta. Bu sebeple ömrü tükenmiş ilişkiler biterek, yeni ilişkilere yer açıyor olacak. Bu hafta bir arkadaşlık ilişkisi flörte, partnerliğe evrilebilir. Alma-verme dengenizi yeniden düzenleme zamanı. Aile üyelerinin hayatında yatırımlar, birikimler gündemde olabilir.


ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 - 27 ARALIK 2020)​

Bu hafta kariyerinizde, mesleğinizde bir yeniliğe veya farklılığa gidebilirsiniz. Alternatif projeler içinde olabilir, alternatif iş teklifleri alabilirsiniz. İş ve eğitim bağlantılı seyahatler, taşınma ve tayin konuları gündeme gelebilir. Yakın çevrenizdeki insanların köklü bir şekilde, uzun vadeli olarak değişmeye başladığı zamanlardasınız. Yakın dostlarınız, hayatınızın içindeki insanlar değişmeye başlayabilir.
Kendi kararlarınıza ve kendi planlarınıza göre hareket etmek isteyeceğiniz bu haftada; daha kontrolcü, yönetici veya zaman zaman dikte edici olabilirsiniz. İş hayatıyla ilgili sözleşmeler, resmi imzalar, yasal haklar ve davalar gündeme gelebilir. Bazı Aslan burçları bir süredir düşündüğü istifa kararı bu hafta alma cesareti gösterebilir. Eski görevlerinizden, eski rutinlerinizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Hafta boyunca akışla ve yaşamın size sunduklarıyla savaşmak yerine dilek ve dualarınızda netleşip, yaşamın önünüze getirmesine fırsat tanıyın. Sosyal çevreniz tarafından daha çok konuşulacağınız zamanlardasınız.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 - 27 ARALIK 2020)​

Bu hafta yaşamınızda karmik ve kadersel deneyimler ön planda olacak. Geçmişte ektiklerinizin, özgür iradenizle yaptıklarınızın sonuçları veya ödülleri karşınıza gelebilir. İlahi adalet durumları yaşayabilirsiniz. Yarattığınız karmanın yansımlarını hayatınızda görebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde duygularınızı doğru çözümlemeli, takıntı veya zaaflarınızı görmeye ve bu doğrultuda hareket etmemeye çalışmalısınız. Cinsel paylaşımlarda daha temkinli olmanızda fayda var.
Haftanın ikinci yarısında beklenmedik bir haber gelebilir, geçmişteki bir kişiden şaşırtıcı bir mesaj alabilirsiniz. Riskli yatırım ve alım-satımlardan kaçınmalı, maddi güvenliğinizi korumaya ve bolluk bilinci çalıştırmaya gayret edin. Bu hafta biten ilişkiler kalıcı bir şekilde bitebilir. Çocuklarınızla ilişkilerinizde inatlaşma halinde olmamalı. Hafta içerisinde işaretçi ve haberci rüyalar görebilirsiniz. Eğitim hayatınızda yeni ve alternatif bir plana gidebilir, yurtdışı bağlantılı işler içine dahil olabilirsiniz. Dayanıklılığı koruma zamanı. Hayatta kalma, kendini koruma içgünüz artıyor. Yapılan iyilik ve fedakarlıklar bugünkü yaşamınızda sizi koruyabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 - 27 ARALIK 2020)​

Bu hafta yaşamınızda faydasız ve işlevsiz olan her durum ve konu kapanışa giderken size fayda sağlamayan kişiler hayatınızdan çıkıyor, faydasız ilişkiler son buluyor olacak. Eski ilişki dengelerinin yıkılabileceği bir hafta. Eş veya partnerinizin iş ve kariyer hayatında köklü bir değişim meydana gelebilir. İlişkilerde alıcı pozisyonunuzuu korumanız, eşitlik ve denge arayışında olmanız önemli olacak. Evinizdeki kırık eşyalardan, eski anılardan ve kullanmadıklarınızdan kurtulma zamanı.
Bu hafta sizlere yeninin gelebilmesi için eskinin bitmesi, son bulması gerek diyor. Değişim ve dönüşümden korkmamalı, cesaretinizi korumalısınız. Riskli veya abartılı estetik müdahelelerden kaçınmaya gayret edin. Bazı ilişkilerde kontrol çabası, kıskançlıklar ortaya çıkabilir. Bilinçaltı etkili rüyalarınız artabilir. Yatırım ve birikim konuları gündeminizde. Yalnızlar Terazi burçları farklı ve sıra dışı bir ilişki deneyimi içerisinde olabilir. Aile içi ilişkilerde kontrollülüğü korumalı. Dürtüsel davranışlardan kaçınmalısınız.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 - 27 ARALIK 2020)​

Bu hafta zor bir kararı alma cesareti gösterebilir, hayatın getirdiklerine ve koşullara göğüs gereğebilirsiniz. Kararlılık, ısrar ve mücadele azmi artıyor. İş hayatında yoğun veya zorlu bir süreç, zorlu bir görev gündemde olabilir. Bir süredir sizi strese sokan bir görevi tamamlayabilirsiniz. Bir süredir zihninizi meşgul eden konuyla ilgili harekete geçerek konuyu sonuçlandırabilirsiniz. Şüphecilik, merak artabilir. Kazalara karşı dikkat etmeli, spor ve egzersizlere hafta boyunca ağırlık vermelisiniz.
Sağlıksız beslenmeyi sonlandırmak, zararlı alışkanlıklardan kurtulmak adına kendinize sınırlar koyabilir, yeni rutinler oluşturabilirsiniz. İş arkadaşlarıyla ilişkilerde sınırlarınızı korumanız daha faydalı olacaktır. Bazı Akrepler için işten çıkarılma, dönemsel bir ara verme durumları olabilir. Geçmiş bir ilişki gündeme gelebilir. Halihazırdaki ev arama süreçlerinizde netleşme ve sonuçlanmalar olabilir. Bazı Akrepler için evlilik, resmiyet, ilişkilerin geleceğine dair konuşmalar gündeme gelecektir.


YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 - 27 ARALIK 2020)​

Bu hafta finansal konularda akılcı ve planlı hareket etmeniz oldukça önemli. Doğru adımlar ve doğru riskler size yüklü kazançlar getirebilirken akılsız riskler para kayıplarına neden olabilir. Teknolojik alet ve araç alımları, kredilerden olumlu yanıtlar gündeminizde. Yaşama dair isteklerinizin peşinden gitme, kendinize ve yeteneklerinize güvenme zamanındasınız.
Özel hayatınızda duygularınızı ve hislerinizi doğru anlamaya, doğru okumaya gayret etmelisiniz. Ortaklı işlerle ilgili imzalar, arkadaş çevrenizde farklılıklar, yeni ortamlar ve yeni gruplar haftanın konuları olacak. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Çocuklarla ilişkilerinizde daha kontrolcü olma eğiliminde olabilirsiniz .Yasal süreçlerden gelen kazançlar, para girişleri, borçların ödemesine kavuşma ve finansal bir rahatlama yaşanabilir. Çalışanlar, personeller ve görev dağılımlarında ufak veya kısa süreli değişiklikler olabilir. Bazı ilişkilerden uzaklaşma, bireysel hareket etme isteği içten içe artabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 - 27 ARALIK 2020)​

Bu hafta Güneş ve Merkür gezegeni sizin burcunuza geçiyor. Haftanın ilk gününden itibaren yeni ve hareketli bir süreç içerisine giriyorsunuz. Taşınma, düzen değişikliği, ev arkadaşları ve aile ile ilişkilerde fikir ayrılıkları ve zıtlaşmalar gündeme gelebilir. Hafta boyunca bireyselliğinizi korumanız, özgür iradenizi çalıştırmanız, pasif enerjilerden çıkmanız önemli olacak. Zira haftanın şans ve fırsatları özgüven, cesaret ve pozitif enerjiden geliyor olacak. Kendinize güvenmek aşk ilişkilerinde sizi daha çekici ve beğenilir kılabilir.
Bu hafta ilişkilerinizde sürpriz değişimler, beklenmedik gelişmeler olabilir. Karşınızdaki kişilerden şaşırtıcı tavırlar görebilir, bazı kişilerle ilgili fikirlerinizi tamamen değiştirebilirsiniz. Bireysel hareket etme, özgür olma ve özgür hissetme isteği hafta içerisinde artabilir. Sizi strese sokan ortamlar ve insanlardan ani bir karar ve tavırla uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Geçmişteki kişiler karşınıza gelebilir veya geçmişi daha sık hatırlayabilirsiniz. Ev içerisinde yenilikler yapabilirsiniz. Araçlar ve aletlerde arızalanma, yenileme ve para çıkışları söz konusu olabilir. Eşya kayıpları, çalıntı durumlarına karşı dikkat etmeli. Günlük hayatta daha temkinli ve titiz olmalı, insanlarla sosyal mesafenize daha fazla dikkat etmelisiniz. Uzun süredir var olan yalnızlığınız son bulabileceği gibi, uzun süredir var olan sosyal ve hareketli haliniz bir sakinliğe geçebilir. Çarşamba gününe dek iletişim krizlerine karşı dikkat. Negatif enerji veya korkular daha stresli günler geçirmenize neden olabilir. Hatalı bakış açılarınızı yıkma, hatalı tavırlarınızı kesme zamanı. İş hayatında eski bir süreç son buluyor.
Süregelen saklı bir duygunuzu dile getirmek için bir cesaret gösterebilirsiniz. Eril figürler, erkek kardeşler sınır koyucu, kontrol edici tavırlarda olabilir. Ailenize ve eşinize finansal desteklerde bulunabilirsiniz. Haftanın ilk yarısındaki stresli enerjiler, ikinci yarısında yaşamdan keyif almaya doğru evrilecek. Hakkınızı savunma duygusu güçlenirken, yasal haklarınızı kullanmak için harekete geçebilirsiniz. İnançlarınız ve düşünceleriniz, hayatınızı yönlendirebilir. Estetik değişiklikler gündeminizde olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 - 27 ARALIK 2020)​

Bu hafta ilişkilerinizde sürpriz değişimler, beklenmedik gelişmeler olabilir. Karşınızdaki kişilerden şaşırtıcı tavırlar görebilir, bazı kişilerle ilgili fikirlerinizi tamamen değiştirebilirsiniz. Bireysel hareket etme, özgür olma ve özgür hissetme isteği hafta içerisinde artabilir. Sizi strese sokan ortamlar ve insanlardan ani bir karar ve tavırla uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Geçmişteki kişiler karşınıza gelebilir veya geçmişi daha sık hatırlayabilirsiniz.
Ev içerisinde yenilikler yapabilirsiniz. Araçlar ve aletlerde arızalanma, yenileme ve para çıkışları söz konusu olabilir. Eşya kayıpları, çalıntı durumlarına karşı dikkat etmeli. Günlük hayatta daha temkinli ve titiz olmalı, insanlarla sosyal mesafenize daha fazla dikkat etmelisiniz. Uzun süredir var olan yalnızlığınız son bulabileceği gibi, uzun süredir var olan sosyal ve hareketli haliniz bir sakinliğe geçebilir. Çarşamba gününe dek iletişim krizlerine karşı dikkat. Negatif enerji veya korkular daha stresli günler geçirmenize neden olabilir. Hatalı bakış açılarınızı yıkma, hatalı tavırlarınızı kesme zamanı. İş hayatında eski bir süreç son buluyor.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 - 27 ARALIK 2020)​

Bu hafta Güneş ve Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Bu gezegen geçişlerinin etkileriyle haftanın ilk gününden itibaren sosyal çevrenizde yenilikler meydana geliyor. Çalışma ortamınıza yeni insanlar dahil olabilir, iş bağlantılı yeni tanışmalar yaşayabilirsiniz. Anlık duygu ve düşüncelerle, daha hızlı harekete geçip daha hızlı karar alacağınız bu haftada, dürtüsellikten uzak durmaya çalışmalısınız. Pişman olacağınız sözler sarf etmekten, düşünmeden konuşmaktan kaçının. Acelecilik ufak kazalara sebebiyet verebilir.
Finansal konularda ise zor bir durumun altından kalkabilir, bir zoru başarabilirsiniz. Hedeflediğiniz satın alımları gerçekleştirebilir, isteklerinizde daha kararlı ve ısrarcı olabilirsiniz. Geleceğe dair merak duygunuz güçlenebilir. Bazı ilişkilerde eski düzen, eski alışkanlıklar artık işlevsiz kalabilir. Artık yaklaşımlarınızı değiştirme, ne istediğinize ve daha önemlisi ne istemediğinize karar verme zamanı. Beklemediğiniz kişilerden geri dönüşler alabilirsiniz. Şaşırtıcı karşılaşmalar ve denk gelişler yaşanabilir.
merve Rençber
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.791
1.395
Bu hafta ayağımızı yere sağlam basarken aklımız bir karış havada olacak! Zira 21 Aralık kış gündönümü’nde (kış solstisi) Güneş toprağın öncüsü Oğlak’a geçerken, zamanın efendisi, kuralların yöneticisi Satürn, bolluk, bereket, şans ve bilgeliğin temsilcisi en büyük gezegen Jüpiter ile 800 yıl sonra tekrar hem de sıfır derecede (başlangıçlar) bulutların ve atmosferdeki havanın lideri Kova burcunda buluşarak, yeni bir tarih yazmaya hazırlanacaklar. Astrolog Nigar Bostan'dan Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…


kk kadın (8).jpg


Yükselen Koç ve Koç Burcu:

Yeni 3 yıla adım atarken hızlı değişimlere en kolay adapte olmak konusunda şimdiden kendinizi tebrik edebilirsiniz. Artık kariyerden ve ailenizden ziyade gelecek hedeflerinize daha fazla konsantre olmak isteyeceksiniz. Ama Pazartesi günü, Güneş Oğlak Burcu’na geçerek, size 1 ay boyunca iş hayatınızdaki süre giden işleri ve ilişkileri bir toparlama şansı tanıyacak. Bu sürede aile ile ilgili de pek çok konu sonuçlanır. Sanki kurumsal hayattan yavaş yavaş uzaklaşıp kendinize yeni bir rota belirlemenin planları içindesiniz. Özellikle Çarşamba günü otorite figürleri ve devlet kuralları karşısında gerilmemeye, sakin bir tavır takınmaya özen göstermelisiniz. Cuma günü zihninizde yanan parlak bir ampul sayesinde maddi kazancınızda bir artış gündeme gelebilir. Yeteneklerinizi konuşturma zamanı.
Yükselen Boğa ve Boğa Burcu:

Kariyerinizde patlama yaşamaya artık hazırsınız. Bu hafta geleneksel değerlerden sıyrılıp, bir rokete binerek, dijital, bilimsel, buluşçu, teknolojik yeniliklere doğru yola çıkmak için size evren var gücüyle destek verecek. Eğer eskiye sadık kalmaya direnirseniz bu dönemin heyecanlı, fırtınalı, bol rüzgarlı atmosferi sizi şaşkınlığa uğratabilir. O zaman yöneten değil yönetilen durumuna düşersiniz. Bu da sizin gibi sağlamcı bir karakterin en son isteyeceği durumdur. Eskiyle vedalaşıp, yeniye kucak açmanız sizin hayrınıza olacaktır. Yeni düzenin yerleşmesi ilk başta kolay olmasa da zamanla size rahat soluk aldırır. Çarşamba elinizden olmayan durumlar karşısında özellikle kurumsal yapılar ve yurt dışı bağlantılarınızda gerginlik yaşayabilirsiniz. Perşembeden sonra Ay’ın da burcunuza geçmesiyle, parlak fikirleriniz ile pek çok sorunun üstesinden gelirsiniz.
Yükselen İkizler ve İkizler Burcu:

Artık bu hafta, geçmiş 3 yıldan gelen konuların, finansal zorlanmaların bir sonuca ulaşması gerekiyor. Ortaklıklarla ilgili ciddi başlangıçlar ya da bitişler gündeme gelebilir. Vergi, kredi, miras, sigorta ödemelerine odağınızı yönelterek yılın kapanışına hazırlanırsınız. Bu rutin işlere kısıtlı zaman ayırarak yeni çağın zihninize taşıyacağı parlak fikirlere hızlı şekilde odaklanmanızı öneririz. Eğitim, medya, yurt dışı, yabancılar, farklı dünya görüşleriyle 3 yıl boyunca eğlenceli, bilinmezlerle dolu bir serüvene adım atarak adeta oksijeni daha güçlü soluduğunuzu deneyimleyeceksiniz. Farklı iş kolları kapınızı çalabilir. Çarşamba günü arkadaşlarınızla aranızdaki gerginleşen ortama pek kulak asmayın. Zira daima öfkeyle kalkan zararla oturur. Hafta sonu spiritüel, metafizik ve okült konulara ilgi duyarak, karmik bağlar içeren ruhsal yaralanmalarınızı şifalandırırsınız.
Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu:

Artık geleneksel bağlardan kurtulup, adeta yeni bir gezegene gitmeye karar vererek, hayat yolculuğunuzda köklü değişimlerle yüz yüzesiniz. Kişisel karardan öte yaşam düzeninizde kurallar zincirinin önünüze koyduğu temaları deneyimlemeye hazırlanmalısınız. Finansal zorluklar, partnerinizin kazancındaki belirsizlikler ya da kayıplar, sizi farklı iş alanlarına yönlendirip, yeni meslekler edinmenize ya da mesleğinizi farklı açılımlar katmanıza neden olacaktır. Başta süreç zor olsa da zamanla kendinize olan güveninizi artırırsınız. Salı günü kariyer hayatınızda yöneticilerin ya da ebeveynlerin birbirlerine karşı agresif tutumları arada kalmanıza neden olabilir. Sağduyulu, barışçıl tavrınızdan ödün vermeden olayları kontrol altına almayı deneyin. Cuma günü bir arkadaşınızın ya da sosyal grubun sürpriz bir iş teklifi sizi heyecanlandıracaktır. Cumartesi ikili ilişkilerde yaralanmalara açıksınız. Şefkatli tarafınızı karşınızdakilerden esirgemeyin.
Yükselen Aslan ve Aslan Burcu:

Değişen dünya düzeninde partnerinizle el ele tutuşarak uzaya fırlatılacak rokete binmeye hazır mısınız? İkili ilişkilerde size bulutları gösterecek, özgürlüğün en dip noktasını deneyimletecek yeni kişilerle tanışabilir, ya da eski ilişkilerinize bambaşka bir boyut katabilirsiniz. Bu haftadan başlayarak 2023’e kadar 2005-2007 yılları arasında yaşadıklarınızın bir rövanşına ya da benzer deneyimlere şahit olabilirsiniz. Bazı Aslanlar o dönemde başlayan bir ilişkiyi sonlandırmak isteyebilirler. Ebeveynlerle alakalı sağlık konuları ya da iletişim kopuklukları gündeme gelebilir. Kronik dolaşım sistemi rahatsızlıklarını takip etmek zorunda kalabilirsiniz. Hafta sonu ise günlük hayatınızdaki aksayan konuları, çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi masaya yatırarak, geçmişten gelen yaralarınıza merhem olacak deneyimler yaşarsınız.
Yükselen Başak ve Başak Burcu:

Günlük rutininizin ve çalışma düzeninizin kökten değiştiği yepyeni bir döneme adım atıyorsunuz. Bu süreç size 2023 Mart ayına kadar derin deneyimler kazandıracaktır. Dijital alanlarda yoğunlaştığınız bir iş kolu daha fazla zamanınızı alır. Fakat bu yeni sürece adapte olurken standart yaşamın artan trafiği karşısında lütfen kendinizi gereksiz yere yormayın. Akis takdirde sinir sisteminizde zorlanmalar gündeme gelebilir. Çarşamba günü maddi harcamalarınızda kontrolsüz bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye karşı olan bağlılığınızda kişiliğinizi etkileyen köklü değişimler eşiğindesiniz. Hayatın farklı yönlerine odaklanmak bundan sonra size ayrı bir deneyim katacaktır. Hafta sonu aşk hayatınızda kişisel görüşlerinizi dile getirirken karşınızdaki insanın kırılganlıklarına çözüm buldukça ruhsal açıdan özgürleşirsiniz. Komisyon tazı işlerde içinde bulunduğunuz koşullara karşı çok dikkatli olmalısınız.
Yükselen Terazi ve Terazi Burcu:

Hava enerjisini iliklerinize kadar hissettiğiniz bu haftaya adım atarken, bir uçan balona binmek isteseniz de ayaklarınızın toprakla temasını tamamiyle yerden kesmeniz mümkün olmaz. Demek ki aile konularının kemikleşmiş sürecine kalıcı çözümler ararken, diğer yandan sosyal mesafeyi koruduğunuz grup ilişkileri içinde (belki de bilgisayar önünde ya da whatsapp karşısında) size özgürlüğü yaşatacak bir partner ile hem zihinsel hem de duygusal açılımlar paylaşmak istersiniz. Bu ilişki size kattığı pek çok artı değerin yanı sıra, hayatın kısıtlayıcı kurallarıyla da tatlı tatlı yüzleşmenizi sağlar. Bu etkiyi hayatınıza ilginç bir hobi katarak da değerlendirebilirsiniz. Sizin için, orijinallik ve sıra dışılık bu sürecin temel konuları olacaktır. Çarşamba günü karşınızdakilerle gerginlik yaşamamaya çalışın. Özellikle ev hayatınızda manipülatif diyaloglar gündeme gelebilir. Hafta sonu bu duruma çözüm bulma yolları aramak ister, diğerleriyle içinizde birikmiş düşünceleri paylaşırsınız.
Yükselen Akrep ve Akrep Burcu:

Ev hayatınızda neler olup bitiyor, bir durup düşünme zamanı. Hayatın hızlı akışı karşısında özel yaşamınıza gerektiği kadar vakit ayırabiliyor musunuz? Bu soruları artık bir öz eleştiri olarak kendinize sormanın zamanına geldiniz. Özellikle Mart ve Temmuz arasında yaşadıklarınızın hayatınıza doğrudan etki edeceği yeni bir yaşam sürecine “Merhaba” diyeceksiniz. Belki bu yenileşme süreci evinizden taşınmayı ya da ev ortamında yepyeni bir çalışma düzeni kurmayı size anlatacak. Networklerin ortasında yeni dünya düzenini sanal ortamlardan takip ederek, öz güveninizin geliştiği kültürel deneyimlere de açık olacaksınız. Ebeveynlerin sağlık konuları bu dönemde hassas olabilir. Cuma günü ikili ilişkilerde sürpriz bir anlaşmaya imza atmaya hazır olun. Hafta sonu aşk hayatınızda ne olup bitiyorsa yaraları sarma zamanı, geçmişteki kırgınlıklardan uzaklaşın.Yükselen Yay ve Yay Burcu:

Zihninizin zehir gibi çalıştığı, internet ortamında yeni kişilerle tanışacağınız, kısa yolculukların önem arz edeceği, belki kardeşinizle iş kuracağınız, eğitimler vereceğiniz bir dönemin içine giriyorsunuz. Sanki zihninizin kıvrımındaki bilgi depoları üç yıl boyunca gelişip büyüyecek ve insanlığın geleceği için çok faydalı bir projeye ya da internet aplikasyonuna imza atacak. Tasarım gücünüzün geliştiği konulara el atabilir, e online ticarette çığır açacak yeniliklerin lideri olabilirsiniz. Çarşamba günü ilişkileri gerginleştirecek gökyüzünün oyununa sakın gelmeyin. Bu durum, özellikle çocuğunuz ve ya sevgilinizle olan ilişkinin bir anda bomba gibi patlamasına neden olabilir. Sakin olmalı, sırtınızdaki oku hedefe fırlatmadan önce kalbinizin sesine de kulak vermelisiniz. Hafta sonu yıpranan duygularınızı iyileştirmek için meditasyon, yoga gibi çalışmalardan yararlanın. Ayrıca haftanın son iş günü gündelik hayatta hiç beklemediğiniz bir sürprizle karşılaşıp, pandemi gündemli akışta, hayatınıza neşe taşırsınız.
Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu:

Sizi siz yapan değerlerden ödün vermeden, teknolojilerle desteklenen bir iş kurup ortaklıklardan gelirinizi artıracağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Bu hafta paranıza para katacak kadar şanslı olabilirsiniz. Bu parayı sanal ortamlardan da kazanabilirsiniz. Sizin kadar kurallara bağlı kalmayı seven biri için bu değişimin göz kamaştırıcı enerjisi tüm yaşam dinamiğinizi değiştirecektir. İş hayatının yanı sıra uzun zamandır sürdürdüğünüz bir birlikteliğe daha kalıcı ve sağlam bir enerjiyle bağlanmak isteyebilirsiniz. Maddi konularda sorumlulukları üzerinize alacağınız gönüllülük projeleri yardımsever ruhunuzu besler. Ayrıca teknoloji ve bilişim dünyasına yatırım yapabilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkilerde baskıcı bir tavır takınmaktan kaçının. Diplomasinin her zaman daha değerli olduğunu en az bir Terazi burcu kadar bildiğinize hiç şüphemiz yok. Hafta sonu spiritüel dünyanın yüksek enerjisinden yararlanarak, geçmişten getirdiğiniz benliğinizdeki yaraları şifalandırın.
Yükselen Kova ve Kova Burcu:

Artık bu hafta uzun zamandır yapımını tamamladığınız roketinizi ateşleyebilirsiniz. Sanki laboratuvarda üç yıldır deneyimini yaptığınız buluşun tanıtımını tüm dünyaya duyurmak için kendinizi hazır hissediyorsunuz. Bu köklü değişim sizin özellikle ikili ilişkiler alanında ön plana çıkacağınız kararlar almanıza yardım eder. Diğer yandan tüm bu yeniliklerin getirdiği sorumluluk, yüzünden özgürlüğünüzün kısıtlandığı duygusuna da kapılabilirsiniz. Bu kısıtlayıcı düşüncelerden sıyrılıp, yeni dünya düzeninde yapacaklarınıza odaklanmak sizin için akıllıca olacaktır. Yine bu dönemde evlilik ya da ayrılık rüzgarları yüzünüze çarpabilir. Damar hastalıkları ve ayak bileklerinizle ilgili hassasiyete karşı dikkatli olmalısınız. Hafta sonu kardeşiniz ya da yakın akrabalarınızla ilgili bir gündem geçmişten gelen yaralarınızın tekrar kanamasına neden olabilir. Yaşam tecrübelerinize dayanarak bu yaraları en güzel yine kendiniz sararsınız.
Yükselen Balık ve Balık Burcu:

Haftanın ilk günü ayaklarınız yere sağlam basarken aniden gökyüzünde dikkatinizi çeken bir cisme odaklanıp, gelecek üç yılınızı bu cismin hayatınıza kattıklarını anlamaya ve deneyimlemeye ayıracaksınız. Bu işin espri yanı olsa da, elinizde olmayan koşullar sayesinde mevcut düzeninizde bırakacağınız bir konu ya da ilişkinin ardından, yeniliklerle dolu bir sürecin kapılarının önünüze açılacağı gerçeğini gönül rahatlığı ile dile getirebiliriz. İnançlarınızı sorguladığınız, rüyalarınıza odaklandığınız, psişik güçlerinizin öne çıktığı bu dönemin size katacaklarını maksimum düzeyde hayatınıza katmanızı dileriz. Çarşamba günü bir arkadaşınızla aranızda sert bir tartışma ya da heyecanlı riski bol bir iletişim gündeme gelebilir. Bu dönemde yeni kararlar alırken, kendinizin bile şaşıracağı kadar hedefe odaklanıp hırs yapabilirsiniz. Ölçülü davrandığınız takdirde bu durum hayatınıza olumlu bir motivasyon katacaktır. Hafta sonu, kurduğunuz ilişkilerde ne kadar başarılı olduğunuz sorusunu kendinize sorup kendi kendinizi eleştirmekten kaçınmanızı öneririz.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.791
1.395
kk kadın (9).jpg


Koç burcu 21 – 27 Aralık haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: 21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Koç burçları ve yükseleni Koç burcu olanlar için kariyer ve iş hayatı ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Kariyerimiz ile ilgili yeni gelişmeler olabilir.

Gelecek planlarımızı, kariyer hedeflerimizi yeniden gözden geçirmek ve gerekirse hedeflerimizde revizyona gitmek için uygun bir zaman. Sabırla ve düşünerek hareket edersek, başarılı olabiliriz.

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. İşlerinizle ilgili yapılandırma sürecinin yoğun olacağı bir haftaya giriyorsunuz. Hayatınızdaki süre giden işleri ve ilişkileri bir toparlama şansı yakalayabilirsiniz. Bu süreçte aile ile ilgili çözülmemiş pek çok konu sonuçlanabilir.

Bu hafta eğer imzalamanız gereken bir takım evraklar var ise, dikkatli okuyun ve öyle imza atın, veya sözleşmeler için de geçerli. Sonrasında koşullar istediğiniz gibi gelişmeyebilir ve sizi sıkıntıya sokabilir. Ciddi bir eğitime başlayabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili işlerde sorumluluklarınız artabilir ve bu konularda işler istediğiniz kadar hızlı gitmeyebilir.

21 Aralık Kova burcunda Jüpiter Satürn kavuşumu – Yükselen Koç: Bu döngü size sosyal alanda, gruplar içinde, hatta politika alanında yepyeni açılımlar ve daha fazla aktivite anlamına geliyor. Belirli bir sosyal çevre, grup ya da dernek içinde daha faal olabilirsiniz. Gelecek yönünde yeni ümitler, herkesi birden ilgilendiren konulara ilginiz artıyor. Değişik reformlar içinde olabilirsiniz.
Boğa burcu 21 – 27 Aralık haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: 21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Boğa burçları ve yükseleni Boğa burcu olanlar için eğitim, uzun yolculuklar ve dünya görüşleri ile ilgili konular ön plana çıkıyor.

Kendimizi geliştirmek, işimizle ilgili yeni eğitimler almak isteyebiliriz. Bu amaçla yurt dışı seyahatleri yapabilir yada yeni ticari anlaşmalara imza atabiliriz. Yabancılarla çalışma fırsatları doğabilir. Hukuksal süreçlerimiz çözüme kavuşabilir.

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Kariyerinizde önemli başarılara imza atmaya hazırsınız. Bu hafta geleneksel değerlerden sıyrılıp, yeniliklere doğru yola çıkmak için uygun bir dönem başlıyor.

Öte yandan ödemelerde gecikmeler zorlanmalar oluşabilir, banka hesaplarında karışıklıklar oluşabilir. Çekmeyi planladığınız kredi son anda iptal edilebilir, başkalarına ait finansal kaynaklarda minik engeller oluşabilir. Sağlıkla ilgili konularda harcamalar yapmanız gerebilir. Özellikle otorite ve yönetici figürlerle ilişkilerde zorlanmalar meydana gelebilir.

21 Aralık Kova burcunda Jüpiter Satürn kavuşumu – Yükselen Boğa: Bu döngü, mesleki alanda önemli uğraşlar, daha fazla dikkat çekme ve aynı zamanda sorumluluk alma anlamına geliyor. Toplum önünde daha önemli fırsatlar ve mevkiler elde edebilirsiniz. Ancak yükleriniz de çok olacağı için, sürekli bir test altında olacaksınız.
İkizler burcu 21 – 27 Aralık haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: 21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor. İkizler burçları ve yükseleni İkizler burcu olanlar için finansal konular ön plana çıkıyor.

Bu hafta ortak kaynaklar, vergi, sigorta, miras, borçlar ve alacaklar gibi konularda yeni aksiyonlar alabilir, ileriye yönelik yeni yatırım planları yapabiliriz. Bir süredir devam eden maddi sorunları çözmek için yeni adımlar atmamız da söz konusu olabilir.

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Ortaklıklarla ilgili ciddi başlangıçlar ya da bitişler gündeme gelebilir. İlişkiler veya ortaklıklara daha sorumluluk sahibi ve ciddi bir şekilde ele almanız gereken konular gündeme gelebilir. Vergi, kredi, miras, sigorta ödemelerine odağınızı yönelterek yılın kapanışına hazırlanabilirsiniz.

Otorite figürleri ile ilişkilerde zorlanma, ikili ilişkilerde kimlik mücadelesi ortaya çıkabilir. İsteklerinize ulaşmak için çok daha fazla çaba ve enerji sarf etmeniz gerekebilir. İş hayatınızda görev ve sorumluluklarınız artabilir. Hafta ortasında enerjiler zorlayıcı olabilir. Ani kararlar almaktan ve yıkıcı olmaktan imtina etmelisiniz.

21 Aralık Kova burcunda Jüpiter Satürn kavuşumu – Yükselen İkizler: Bu döngü size eğitim, akademik çalışmalar ve yabancılarla ilgili konularda daha büyük fırsatlar ve kendinizi geliştirme olanağı vermekte. İçinde uzakların, yolculukların olduğu konular mesleki alanda sürekli bir keşif havası içinde olacağınızı göstermekte. Entelektüel alanda, felsefe, inançlar ve dünya görüşünüz açısından çok şey öğreneceksiniz.
Yengeç burcu 21 – 27 Aralık haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: 21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç burcu olanlar için evlilik ve ortaklık ilişkileri ön plana çıkıyor.

Bu hafta itibariyle ikili ilişkilerimizi tekrar gözden geçirerek, yeni düzenlemeler yapmayı düşünebiliriz. Yolunda gitmeyen şeyler varsa, sorunlarımızı konuşarak çözmenin ve hayatımızı düzene sokmanın tam zamanı. Yeni iş birlikleri veya ilişkililer de söz konusu olabilir.

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Eşinizle ilgili konulara daha ciddiyetle yaklaşmanız gereken bir aylık bir sürece de giriyor olacaksınız. Finansal zorluklar, partnerinizin kazancındaki belirsizlikler ya da kayıplar, sizi farklı iş alanlarına yönlendirip, yeni meslekler edinmenize ya da mesleğinizi farklı açılımlar katmanıza neden olabilir.

İş ve çalışma ortamınızda otorite sayılan kişilerle ilişkilerde dikkatli olmakta yarar var. İş konusunda kendinizi disipline sokmanız gereken bir haftada olacaksınız. Sorumluluklarınızın bilincine varmanız gerekebilir. Sağlık konusunda özellikle bel, böbrek ve genital bölgeleriniz hassas olabilir.

21 Aralık Kova burcunda Jüpiter Satürn kavuşumu – Yükselen Yengeç: Bu döngü size finansal konularda ortak amaçlar, büyük yatırımlar ve kazançlar getirebilir. Eşinizin ya da ortağınızın kaynaklarından daha çok yararlanabilirsiniz. Kimi zaman miras, borç, alacak ve bankalarla ilgili gelişmeler de iş hayatınızı yakından şekillendirebilir. Krizleri ve korkularınızı yönetmeyi daha iyi öğreneceksiniz.
Aslan burcu 21 – 27 Aralık haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: 21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar için sağlık ve işyeri ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Eğer çalışıyorsak iş yerimizde yeni bir düzenle karşılaşabilir, yeni iş arkadaşlarıyla çalışmaya başlayabiliriz.

Günlük yaşamımızda da rutin düzenimizin dışına çıkmamıza neden olacak bir hareketlilik yaşanabilir. Zararlı alışkanlıklarımızdan kurtulmak ve sağlık kontrollerimizi yaptırmak için uygun bir dönemdeyiz.

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Özel hayatınızı paylaştığınız kişi ile iletişim veya finansal konular üzerine minik sorunlar nüksedebilir, özel hayatınızı organize etme, düzenleme ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Ciddi bir takım ilişkiler de başlayacağı gibi, ilişkilerde sorumluluklarınızı yeniden hatırlamanız gerekebilir. Varsa çocuğunuzla ilgili dikkat, sabır ve ciddiyet ile çözümlenmesi gereken bir konu gündeme gelebilir.

21 Aralık Kova burcunda Jüpiter Satürn kavuşumu – Yükselen Aslan: Bu döngüde kariyer alanında artık daha gözle görülür hale geliyorsunuz. Son iki yıldır çok uğraştınız ve kölelik yaptınız. Bu dönemde ise karşılıklı konular, ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar hayatınızı belirgin şekilde etkileyecek. Kişiliğinizi dengede tutarak ifade etmeyi öğreniyorsunuz.
Başak burcu 21 – 27 Aralık haftalık yorumları

Başak burç yorumları: 21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar için aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Çocuğumuz varsa, iletişimimiz artabilir, onlarla ilgili önemli kararlar alabiliriz.

Kendimize yaratıcı hobiler edinebilir ve bu hobileri kazanca dönüştürecek planlar yapabiliriz. Romantik ilişkilerde ise ciddi adımlar atabilir, süregelen ilişkilerimizi bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz.


21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Ev, yuva, aile, yerleşime ait konularda bir düzenleme, toparlama moduna girebilirsiniz. Yer değiştirme, taşınma sık sık gündeme gelebilir, alım-satım konuları konuşulabilir.

Evde baba, dede gibi eril figürlerle ilişkilerde zorlanmalar, onlara kendinizi ifade etmekte sıkıntılar ortaya çıkabilir. İlişkilerinizle ilgili birtakım fedakarlıklar yapmanızı gerektirecek durumlar söz konusu olabilir. Evinizi bir toparlama, düzene sokma, sorumluluklarınızı hatırlama haftası!

21 Aralık Kova burcunda Jüpiter Satürn kavuşumu – Yükselen Başak: Bu döngüde çalışma hayatınız açısından oldukça yoğun, çok şey öğrenip çıraklık yapacağınız bir dönemi işaret ediyor. İşler artabileceği gibi, sorumluluklar bağlayıcı olabilir. Yaşça yüksek olanlar sağlıklarına da özen göstermeliler.
Terazi burcu 21 – 27 Aralık haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: 21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Terazi burçları ve yükseleni Terazi burcu olanlar için aile ve ev ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Aile içi sorumluluklarımız artabilir. Evde hareketli bir dönem geçirebiliriz.

Yaşça büyük aile bireylerinden yararlı tavsiyeler almamız da söz konusu olabilir. Öte yandan gayrimenkul alım satım işleri gündeme gelebilir. Kariyerimizle ilgili de geleceğe yönelik kararlar almamız mümkün.

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. İletişim ve seyahat gerektiren konularda küçük sorunlarla uğraşmanıza sebebiyet verebilir. Özellikle kullandığınız cep telefonu, tabletler, bilgisayarlarla ilgili minik bir takım arızalar çıkartabilirler. Seyahatlerde zamanlama ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. İş ve çalışma ortamınızda birlikte çalıştığınız kişilerle iletişimde aksaklıklar ortaya çıkabilir.

21 Aralık Kova burcunda Jüpiter Satürn kavuşumu – Yükselen Terazi: Bu döngüde kendinizi anlatmak, yaratıcılığınızı göstermek ve mutlu olmak konusunda daha bilinçli davranacaksınız. Aşk ve iş temaları birbiri ile bağlantılı olabilir.

Hayattan keyif almak önemli ancak kimi zaman bazı kısıtlamalar ya da soğumalar da olabilir. Çocuklarınızla ilgili uğraşlar, fırsatlar sizin içinde önemli hale geliyor. Yine de iş hayatında bir istikrar olacak.
Akrep burcu 21 – 27 Aralık haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: 21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Akrep burçları ve yükseleni Akrep burcu olanlar için kardeşler ve yakın çevre ile olan ilişkiler ön plana çıkıyor. Kişisel gelişimimiz ile ilgili eğitimler almaya karar verebiliriz.

Akrabalar veya yakın aile bireyleriyle bir araya gelip, sağlam temeller atmak adına birbirimize yararlı tavsiyeler verebiliriz. Kardeşlerimiz ile ilgili daha fazla sorumluluk almamız gerekebilir. Çalışıyorsak, işimizle ilgili çok sayıda kısa yolculuk yapabiliriz.

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Yakın çevrenizle olan iletişimlerinizi ciddi bir şekilde düzenlemeniz gereken bir aylık döneme giriyor olacaksınız. Finansal anlamda büyük yatırımlardan, riskli koşullardan uzak durmanızda yarar var, kayıplar getirebilir. Özellikle borsa, şans oyunları gibi spekülatif konulardan uzak durun.

Biraz bütçenizi denetim altına almanızda da yarar var elbette. Maddi anlamda kendinize çeki düzen vermeli, paranızı idareli bir şekilde kullanmalısınız. Olası en iyi etkisi ile, maddi anlamda yatırım yapmak olabilir ama siz yine de dikkatli olun. Günlük işleriniz ile ilgili olarak yoğun koşturmalarınız söz konusu olabilir. Yanınızda çalışanlar ile aranızda tartışmalar meydana gelebilir.

21 Aralık Kova burcunda Jüpiter Satürn kavuşumu – Yükselen Akrep: Bu döngüde hayatınızda önemli bir köşe noktasından geçiyor olacaksınız. Evde, ailenizde yeni sorumluluklar var. Bu çocuk doğumu da olabilir. Evde sorumluluklar artmakta. Evden uzaklaşma ya da yeni bir yere yerleşme mümkün. Şu anda devam eden iş biterken, yenisinin temellerini de atacaklar. Toprak ve emlak işleri önem kazanabilir. Önümüzdeki yılların da temellerini atmış olacaklar.
Yay burcu 21 – 27 Aralık haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: 21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yay burçları ve yükseleni Yay burcu olanlar için maddi konular ve para kaynaklarımız ile ilgili detaylar ön plana çıkıyor.

Bu hafta itibariyle yeteneklerimizi fark edebiliriz veya onları değerlendirebileceğimiz yeni fırsatlar çıkabilir. Finansal konularda yeniden yapılanmaya gidebilir, yeni yatırım planları oluşturabilir, yeni iş anlaşmalarına imza atabiliriz. Bütçemizi düzene sokmak için ideal bir dönemdeyiz.

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Otorite figürlerle, bürokratik bir takım işlerde zorlanmalar meydana gelebilir. Aile büyüklerine kendinizi ifade etmekte, isteklerinizi kabul ettirmekte zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Bu bir aylık dönemde hayatınıza çeki düzen verme, kendinize kurallar koyma dönemindesiniz. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Bel bölgesi, dişler ve kemikler hassas olabilir.

21 Aralık Kova burcunda Jüpiter Satürn kavuşumu – Yükselen Yay: Bu döngüde iş hayatınızda daha fazla hareket, görüşme ve iletişim içinde olacaksınız. Yakın çevreleri, kardeşler ya da zihnen meşgul oldukları konular sürekli bir değişim getirmekte. Eğitim ve akademik alanda daha kalıcı ve uzun vadeli adımlar atabilir ve sosyal konular içinde kalabilirler.
Oğlak burcu 21 – 27 Aralık haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: 21 Aralık’ta Merkür sizin burcunuza geçiyor. Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak burcu olanlar için imajınız, hedefleriniz ve kendiniz ile ilgili her türlü konu ön plana çıkıyor. Yeni girişimler için uygun bir döneme giriyoruz.

Bu hafta itibariyle kendimize yeni hedefler oluşturabilir, hedeflerimizin peşinden daha kararlı gidebilir ve kendimizi daha net ifade edebiliriz. Bu süreçte evlilik, kariyer değişikliği, çocuk sahibi olmak gibi ciddi kararlar almamız da mümkün.

21 Aralık’ta Güneş de sizin burcunuza geçiyor olacak. Güneşi arkanıza alarak paraya para katabileceğiniz bir aylık bir süreç geçirebilirsiniz. Özellikle teknolojik işlerden kazanımlar mümkün. Öte yandan kendiniz ve sağlığınızla ilgili her konuyu daha ciddiyetle ele almanız gereken bir süreçte olacaksınız.

İçinize dönebilir, kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Özellikle iş yerinde patronlarla, yöneticilerle ilişkilerde zorlanmalar, kayıplar oluşabilir, dikkatli olmanızda yarar var. Bazı güçlü gizli düşmanlıklarla da uğraşmanız gerekebilir.

21 Aralık Kova burcunda Jüpiter Satürn kavuşumu – Yükselen Oğlak: Bu döngüde üzerlerinizdeki ağır yüklerden hafifleyeceksiniz. Bu süreçte maddi durumlarınızı, birikimlerinizi daha sağlam hale getirmeye başlayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda da yeteneklerinizi kullanabileceğiniz yeni başlangıçlar söz konusu. İşle ilgili yatırımlara odaklı olacaksınız ancak bu alanda aceleci olmamalısınız.
Kova burcu 21 – 27 Aralık haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: 21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Kova burçları ve yükseleni Kova burcu olanlar için iç dünya ve bilinçaltı ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Bu dönemde kendimizi biraz karamsar ve yorgun hissedebiliriz.

Bu hafta üzerimizde hissettiğimiz baskı hem zihinsel hem de fiziksel olarak zayıf düşmemize neden olabilir. Daha çok kendi iç dünyamıza yönelmek, korkularımızı sorgulamak ve bir süre sosyal hayattan uzaklaşmak kendimizi daha iyi hissettirebilir.

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Parasal kazanımlarınız ile ilgili konular gündeminizde olacak. Harekete geçmek için kendinizi hazır hissediyorsunuz. Önemli kararlar almanız ile ciddi köklü değişimler söz konusu olabilir hayatınızda.

Sizden yaşça büyük arkadaşlarınızla ilişkilerde zorlanmalar meydana gelebilir, bunun yanı sıra para ile ilgili konularda gecikmeler ve aksaklıklar olabilir. Sosyal çevrenize, arkadaşlık ilişkilerinize bir çeki düzen verme haftası, size külfet olanları belki de bir süreliğine hayatınızdan çıkaracaksınız.

21 Aralık Kova burcunda Jüpiter Satürn kavuşumu – Yükselen Kova: Bu döngüde kariyer iş alanında kendi istediğiniz, seçtiğiniz alanlarda yeni başlangıç yapacaksınız. Kendinize güveniniz artıyor. Sorumluluklarda da artışlar söz konusu. Daha olgun ve sorumlu olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Artık iyimser ve akılcı kalabileceksiniz.
Balık burcu 21 – 27 Aralık haftalık yorumları

Balık burç yorumları: 21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Balık burçları ve yükseleni Balık burcu olanlar için sosyal çevre, arkadaşlar ve gruplarla ilgili konular ön plana çıkıyor.

Gelecek beklentilerimiz için hedefler oluşturup, bu hedeflerin alt yapısını hazırlamak adına uygun bir dönemdeyiz. Bu hafta itibariyle arkadaş çevremizde bazı değişiklikler olabilir. Yeni insanlarla tanışabilir ve mesleki gruplar içinde kendimizi ifade etme şansı bulabiliriz.

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. İş ve kariyerinize ilişkin konularda düzenlemeler yapmanız gerekebileceği gibi, finansal anlamda da özellikle borç, alacak-verecek ve ödemelerde minik sıkıntılar gündeme gelebilir.

İş anlamında kendinize çeki düzen vermek, sorumluluklarınızı hatırlamak, daha çok çalışmak, patronların gözüne girmek için çok fazla uğraşmanız gerekebilir. Kazanımlarınızla ilgili olarak birtakım mücadeleler vermenizi gerektirecek durumlar söz konusu olabilir. Ani kararlar vermekten uzak durmalısınız.


21 Aralık Kova burcunda Jüpiter Satürn kavuşumu – Yükselen Balık: Bu döngüde bazı belirsizlikler, dağılmalar ve kimi zaman sizleri bekleyen değişiklikler içine girebilirsiniz. İş hayatınızı tanımlamanız pek de kolay olmayabilir. Kimi zaman kayıp duygusu yaşayabilirsiniz. Daha arka planda kalabilir ve olayların akışına güvenmeniz gerekebilir.


İndigo Dergisi
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.791
1.395

21-27 Aralık Burç Yorumları​

Bugün gerçekleşecek olan önemli bir gökyüzü görünümüyle haftaya giriş yapıyoruz. Bugün Güneş, toprağın öncüsü Oğlak’a geçerken zamanın efendisi Satürn ile Jüpiter 800 yıl sonra Kova burcunda buluşmaya hazırlanıyor. Bu kavuşumun etkilerini önümüzdeki üç yılda hayatımızın her alanında hissedeceğiz. Bakalım gökyüzünün oldukça hareketli olduğu bu hafta burçları neler bekliyor?

EDİTÖR: Tuğba Özer
images%2Fcontent%2F-MP3G-bQAWLqs-X2BStA.jpg

(21 Mart-20 Nisan)

Beklenenin geldiği, umut dolu başlangıçlara ilerliyorsunuz. Satürn-Jüpiter kavuşumuyla haftanın ilk gününü, geleceğinize dair umutlu planlarınızla karşılıyorsunuz. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını anlamalısınız. Gerçekte kim olduğunuzu gösterme vakti geldi; artık doğru hamlelerle ilerlemeniz gerekiyor. Zamanı sadece hedeflerinize gitmek için değerlendirdiğinizde, karşı yönden onların da size geldiğini görebilirsiniz. Bu hafta geleceğinize ve hedeflerinize odaklanacak, ileriye yönelik adımlar atacaksınız. Bu ise yaşamınızın farklı pek çok alanında çalışıyor olacak. Hayata daha gerçekçi bakıp, akılcı yaklaşacaksınız.

images%2Fcontent%2F-MP3G5cOMdrrqHhzEbTX.jpg

(21 Nisan-20 Mayıs)

Temellerini attığınız toplum önündeki kişiliğinize sahip çıkmalısınız. Haftanın ilk günü, Satürn-Jüpiter kavuşumunu kitleler önünde rol model olduğunuz otorite ile karşılıyorsunuz. Hareket etmeyi sevmiyor olsanız da hayallerinizin gerçekleştiğini görmek sizi hayata yeniden bağlayacak. Karşılaştığınız fırsatlar ya da aklınıza düşen fikirler konusunda tereddüt edebilirsiniz. Bu tereddütler size kaçınılmaz bir değişimin sinyallerini veriyor olabilir. İçinizde tuttuklarınızı aniden dışa vurabileceğiniz gibi hakkınızı savunmanın da peşine düşebilirsiniz. Ancak yükselen agresyon ile bazı anlarda kendinizi haklıyken haksız pozisyona düşürebilirsiniz.

images%2Fcontent%2F-MP3GEp0F69ZgITak33-.jpg

(21 Mayıs-21 Haziran)

Paylaştığınız kaynaklarınız, ufkunuzu genişletmeye devam edecek. Haftanın ilk gününü büyük Satürn-Jüpiter kavuşumuyla, hedeflediğiniz ufuk noktanızda karşılıyorsunuz. Kurmak istediğiniz yeni yapı, hayatınızda bir dönüm noktası olacak. Önünüzü daha net görebileceğiniz ve kar-zarar dengesini daha iyi anlayacağınız bir zaman dilimine giriyorsunuz. Bu süre zarfında ortaklı işleriniz de oldukça önem kazanıyor. Karmaşık ve etik dışı ilişkilerden kaçınmaya özen gösterin. Bazı ilişkilerde takıntı, kıskançlık, elde etme hırsı ve isteği ortaya çıkabilir. Tutkular ve arzular yükselirken, bedensel paylaşımlar ilişkilerde belirleyici olabilir.

images%2Fcontent%2F-MP3GGclVhmsofeAqwEQ.jpg

(22 Haziran-22 Temmuz)

Bu hafta Güneş ve Merkür, Oğlak burcuna geçiyor. Bu ise ilişkiler ve ortaklıkların yaklaşık bir ay boyunca ana gündeminiz olacağına işaret ediyor. Hafta başından itibaren finansal alanda güçlenmek isteyecek, ilişkilerden ve insanlardan bu alanda destek ve fayda göreceksiniz. Mars ve Plüton bağlantısı ile kafanıza koyduğunuzu yapacağınız, daha ısrarcı ve inatçı olacağınız, mücadeleden kaçınmayacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Bu ise iş ve eğitim gibi efor sarf etmenin kazandıracağı alanlarda başarı getirirken ilişkilerde sizi uyarıyor. Takıntılı duygu-düşünceler ve kendi fikir ve hislerinize fazlaca odaklanmak, uzlaşma ve anlaşma zorluklarına neden olabilir.

images%2Fcontent%2F-MP3GV0Yem8EZeY9qgTT.jpg

(23 Temmuz-22 Ağustos)

Bu hafta kariyerinizde ve mesleğinizde bir yeniliğe veya farklılığa gidebilirsiniz. Alternatif projeler içinde olabilir, farklı iş teklifleri alabilirsiniz. İş ve eğitim bağlantılı seyahatler, taşınma ve tayin konuları gündeme gelebilir. Yakın çevrenizdeki insanların köklü bir şekilde uzun vadeli olarak değişmeye başladığı zamanlardasınız. Yakın dostlarınız ve hayatınızın içindeki insanlar değişmeye başlayabilir. Kendi kararlarınıza ve kendi planlarınıza göre hareket etmek isteyeceğiniz bu haftada; daha kontrolcü, yönetici veya zaman zaman dikte edici olabilirsiniz. İş hayatıyla ilgili sözleşmeler, resmi imzalar, yasal haklar ve davalar gündeme gelebilir.

images%2Fcontent%2F-MP3GaIhHOEZFRsPOH5K.jpg

(23 Ağustos-22 Eylül)

Bu hafta yaşamınızda karmik ve kadersel deneyimler ön planda olacak. Geçmişte ektiklerinizin ve özgür iradenizle yaptıklarınızın sonuçları veya ödülleri karşınıza gelebilir. İlahi adalet durumları yaşayabilirsiniz. Yarattığınız karmanın yansımalarını hayatınızda görebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde duygularınızı doğru çözümlemeli, takıntı veya zaaflarınızı görmeye ve bu doğrultuda hareket etmeye çalışmalısınız. Haftanın ikinci yarısında beklenmedik bir haber gelebilir ve geçmişteki bir kişiden şaşırtıcı bir mesaj alabilirsiniz. Riskli yatırım ve alım-satımlardan kaçınmalı, maddi güvenliğinizi korumaya gayret etmelisiniz.

images%2Fcontent%2F-MP3GfwsiNjcxp1Yfr-a.jpg

(23 Eylül-23 Ekim)

Bu hafta yaşamınızda faydasız ve işlevsiz olan her durum ve konu kapanışa giderken size fayda sağlamayan kişiler hayatınızdan çıkıyor, faydasız ilişkiler son buluyor. Eski ilişki dengelerinin yıkılabileceği bir haftadasınız. Eş veya partnerinizin, iş ve kariyer hayatında köklü bir değişim meydana gelebilir. İlişkilerde alıcı pozisyonunuzu korumanız, eşitlik ve denge arayışında olmanız önemli olacak. Evinizdeki kırık eşyalardan, eski anılardan ve kullanmadıklarınızdan kurtulma zamanı. Bu hafta, sizlere "yeninin gelebilmesi için eskinin bitmesi gerek" diyor. Değişim ve dönüşümden korkmamalı, cesaretinizi korumalısınız.

images%2Fcontent%2F-MP3GmAbpA4wKRrv6J3b.jpg

(24 Ekim-22 Kasım)

Bu hafta zor bir kararı alma cesareti gösterebilir, hayatın getirdiklerine ve koşullara göğüs gerebilirsiniz. Kararlılığınız ve mücadele azminiz artıyor. İş hayatında yoğun veya zorlu bir süreç gündemde olabilir. Bir süredir sizi strese sokan bir görevi tamamlayabilir, zihninizi meşgul eden konuyla ilgili harekete geçerek konuyu sonuçlandırabilirsiniz. Şüphecilik, merak artabilir. Kazalara karşı dikkat etmeli, spor ve egzersizlere hafta boyunca ağırlık vermelisiniz.

images%2Fcontent%2F-MP3GrnZqvvFimmM4ymk.jpg

(23 Kasım-21 Aralık)

Bu hafta finansal konularda akılcı ve planlı hareket etmeniz oldukça önemli. Doğru adımlar ve doğru riskler size yüklü kazançlar getirebilirken akılsız maceralar para kayıplarına neden olabilir. Teknolojik alet ve araç alımları, kredilerden olumlu yanıtlar gündeminizde. Yaşama dair isteklerinizin peşinden gitme, kendinize ve yeteneklerinize güvenme zamanındasınız. Özel hayatınızda duygularınızı ve hislerinizi doğru anlamaya, doğru okumaya gayret etmelisiniz. Ortaklı işlerle ilgili imzalar, arkadaş çevrenizde farklılıklar, yeni ortamlar ve yeni gruplar haftanın konuları olacak. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz.

images%2Fcontent%2F-MP3GxgtZUJZxExIorRK.jpg

(22 Aralık-20 Ocak)

Bu hafta Güneş ve Merkür gezegeni sizin burcunuza geçiyor. Haftanın ilk gününden itibaren yeni ve hareketli bir süreç içerisine giriyorsunuz. Taşınma, düzen değişikliği, ev arkadaşları ve aile ile ilişkilerde fikir ayrılıkları ve zıtlaşmalar gündeme gelebilir. Hafta boyunca bireyselliğinizi korumanız, özgür iradenizi çalıştırmanız, pasif enerjilerden çıkmanız önemli olacak. Zira haftanın şans ve fırsatları öz güven, cesaret ve pozitif enerjiden geliyor olacak. Kendinize güvenmek aşk ilişkilerinde sizi daha çekici ve beğenilir kılabilir. Bu hafta ilişkilerinizde sürpriz değişimler ve beklenmedik gelişmeler olabilir.

images%2Fcontent%2F-MP3H3uKBOuLewVRfBjM.jpg

(21 Ocak-18 Şubat)

Bu hafta ilişkilerinizde beklenmedik gelişmeler olabilir. Karşınızdaki kişilerden şaşırtıcı tavırlar görebilir, bazı kişilerle ilgili fikirlerinizi tamamen değiştirebilirsiniz. Bireysel hareket etme, özgür olma ve özgür hissetme isteği hafta içerisinde artabilir. Sizi strese sokan ortamlar ve insanlardan ani bir karar ve tavırla uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Geçmişteki kişiler karşınıza çıkabilir veya geçmişi daha sık hatırlayabilirsiniz. Ayrıca ev içerisinde yenilikler yapabilirsiniz. Günlük hayatta daha temkinli ve titiz olmalı, insanlarla sosyal mesafenize daha fazla dikkat etmelisiniz.

images%2Fcontent%2F-MP3H9xiYe9p8iUaKl85.jpg

(19 Şubat-20 Mart)

Bu hafta Güneş ve Merkür, Oğlak burcuna geçiyor. Bu gezegen geçişlerinin etkileriyle haftanın ilk gününden itibaren sosyal çevrenizde yenilikler meydana geliyor. Çalışma ortamınıza yeni insanlar dahil olabilir, iş bağlantılı yeni tanışmalar yaşayabilirsiniz. Anlık duygu ve düşüncelerle, daha hızlı harekete geçip daha hızlı karar alacağınız bu haftada, dürtüsellikten uzak durmaya çalışmalısınız. Pişman olacağınız sözler sarf etmekten ve düşünmeden konuşmaktan kaçının. Acelecilik ufak kazalara sebebiyet verebilir. Finansal konularda ise zor bir durumun altından kalkabilir, bir zoru başarabilirsiniz.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.791
1.395

21 Aralık 2020’de saat 21:20 itibariyle Kova Burcunda Jüpiter ve Satürn buluşuyor. 20 yılda bir meydana gelen bu buluşma önemli dönüm noktalarını işaret ediyor. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, burçların bizlere bu hafta nasıl işaretler verdiğini açıkladı.​kk gnl (1).jpg

21 Aralık haftası astrolojik olarak neler getiriyor?​

Birçok konuda farklı döngülere giriyor olacağız. Sırasıyla her birine değinerek haftayı değerlendiren Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, haftanın en önemli vurgusunun “21 Aralık” Pazartesi günü olduğunu söylüyor.
21 Aralık 13:02 itibariyle Güneş Oğlak Burcu’na geçiyor… İyi ki doğdunuz Oğlak Burçları! İdrakimizin yönü değişiyor. Kişisel haritalarınızda Oğlak Burcu hangi evde ise o ev konularında idrake ulaşacaksınız. O konularda görev bilinciniz artacak ve o ev konularında artık eserinizi yaratmaya odaklanabilirsiniz.
Merkür ise bu hafta Oğlak burcu transitine başlıyor. Astrolojide toplumsal gezegen olarak adlandırdığımız, kişisel gezegenlerimizle jenerasyon gezegenlerinin tam ortasında kalan Jüpiter ve Satürn 20 yılda bir buluşurlar. Bu süreç her 20 yılda bir yeni döngüler yarattığını ifade eder. 21 Aralık 2020’de saat 21:20 itibariyle Kova Burcunda Jüpiter ve Satürn buluşuyor.
Kişisel haritalarınızda Kova Burcu hangi evinizi kesiyorsa o ev konularında yeni başlangıçlar olacak. 20 yıl boyunca yeni bir döngüye giriyor olacaksınız. 20 yıl geriye dönüp baktığınızda hayatınızda neler olmuş? Hatırlayalım…

Nerede keşfe çıkacaksınız?
Nereden umutlanacaksınız?
Nerede kökleneceksiniz?
Nereden sınırlanacak?
Nerede sınırlandıracaksınız?


23 Aralık Mars-Plüton kare açısı​

Yaşam içerisindeki mücadelemizin temsilcisi Mars gezegenimizdir. 23 Aralık 2020’de jenerasyon gezegenimiz olan Plüton ile kare açısı kesinleşiyor. Kare açılar yaşamda bizleri hırslandırır ve zorlar. Kişisel tatminleriniz için baskı kurar ve bu alanlarda zorlar. Yaşamınızın içerisinde ruhunuzu rahatsız eden ve huzurunuzu kaçıran ne varsa o alanlarda sistemsel olarak değişimlere gitmeniz konusunda manipüle edebilir. “Ya bu diyardan gidecek ya da bu deveyi güdeceksiniz.” Örneğin; çalıştığınız iş yerinde engellendiğinizi, gücünüzü ya da fikirlerinizi ortaya koyamadığınızı düşünelim. Bugüne kadar ne yaptıysanız bir sonuca varamadınız ve sivrilme şansını yakalayamadınız. Ve artık bu durum sizi yıldırdı, sevdiğiniz işten soğudunuz belki de. Şimdi bakış açınızı değiştirmenin zamanı geldi… Çünkü bugüne kadar soruna odaklanmıştınız… Dönüp kendi içinize sormadınız… Gerçekte ne istiyorum? Ne için mücadele ediyorum? İçime dönüp bakıp sorduğumda gerçekte bu işi istiyor muyum? Ve evet şimdi çözüme odaklanıyorsunuz… Bir mücadele ve bir cesaret gösterecekseniz dış etkenleri unutup gözlerinizi kapatın… Kendinizi nerede görmek istediğinizi canlandırın ve işte çözüme ulaştınız…

“Bizi şartlardan çok ruh yapımız mutlu kılar” demiş ünlü düşünür Voltaire...

Haftaya, Güneş tutulmasının etkisinde devam edeceğiz. Ateş elementinde gerçekleşen tutulma yaşama tutunma şeklinizi yansıtmaya devam edecek. Hangi alanlarda var olacak ve hangi alanlarda girişim sergileyeceksiniz?
Duygu durumlarınıza değinecek olursak; hafta genelinde yeni girişimler, yeni stratejiler ve yeni fikirler üzerine eğilmek isteyebilirsiniz. İçgüdüsel olarak keyif, konfor alanlarınızı düşünecek, parasal anlamda kendinizi garanti altına almak isteyebilirsiniz. Diğer yandan yeni iletişim kanalları geliştirebilir, olan ilişkilerinizi de pekiştirmek ve sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.


kk gnl (3).jpg

Koç Burcu ve Yükselen Koçlar​

Bu hafta özellikle maddi konularda yoğun çaba ve sıkıntıların ardından emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızda acı tatlı yaşanmışlıkların bitmesine olanak tanıyacak etkiler olabilir. Yeni deneyimler ortaya çıkabilir. Aynı zamanda yaşamınıza girecek olan sadık, cömert, cesur ve çok yetenekli biri tarafından derinden etkilenebilirsiniz. Yeni tanışmalara, yeni heyecanlara, yeni arkadaşlıklara açık olabileceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Merkür’ün Oğlak Burcuna geçişi kariyerinizle ilgili plan programlarınızı gözden geçirmenize vesile olabilir. Jüpiter-Satürn kavuşumu umutlarınızla ilgili yeni başlangıçlara vesile olacak. Hedeflerinize ulaşacak gücü ve cesareti bulmanız için Mars-Plüton karesi devreye girecek.


Boğa Burcu ve Yükselen Boğa​

Yaşamınızda yeni bir geçişin olumlu seyretmesi sizi heyecanlandırabilir. İkili ilişkilerde karşılıklı güven ve yoğun duygular açığa çıkabilir. Hayatınızda birisi varsa aranızdaki bağların kuvvetlenmesine vesile olacak. Hayatınıza eşlik eden biri yoksa güven duyabileceğiniz yaklaşımlar olabilir. Toplumsal kurallara uyma zorunluluğu, kendinizi kısıtlanmış hissetmenize vesile olabilir. Fakat bu durumun geçici bir dönem olduğunu unutmamalısınız. Maddi konularda çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Başarı ve isteklerinizin gerçekleşmesi ile sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Merkür’ün Oğlak Burcuna geçişiyle birlikte yarım kalan eğitimlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Ya da yeniden eğitim almakla ilgili kendinizi sistematize edebilirsiniz. Satürn-Jüpiter kavuşumu kariyer planlamanızla ilgili, statü değişikliklerine vesile olabilir. Eski düzeni yıkıp yeni düzene geçmekte zorlanıyorsanız Mars-Plüton karesi bu konularda sizi cesaretlendirecek.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler​

Özel hayatınızda dikkatli ve temkinli davranmanız gereken bir hafta sizi bekliyor olacak. İsteksizlik ve planlarınızın engellenmesi duygusal dünyanıza dair inancınızı yitirmenize vesile olabilir. Özellikle ikili ilişkilerde fikir ayrılıkları, çelişkiler ve engellerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmek konusunda zorlanabilirsiniz. Yaşanabilecek sorunların önüne geçmek ve sorunlarla karşı karşıya kalmamak için sözlerinizi ince eleyip sık dokumanız gerekebilir. Maddi dünyanızda ahlaki değerler ve iyi niyetinizden sınanabileceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Merkür’ün Oğlak Burcuna seyriyle al-ver dengenizin hesabını tutma eğilimleri gösterebilirsiniz. Hesap yapmak, yıllık planda kayıp ve kazançlarınızı gözlemlemek gerekebilir. Jüpiter-Satürn kavuşumu farklı eğitim kanallarına yönelmenize vesile olabilir. Eğitmenseniz eğitim projeleri geliştirebilirsiniz, eski olanı yeni olanla revize etmek için olanaklar yakalayabilirsiniz. Farklı projeler ve farklı kanallar yakalayabilirsiniz. Mars-Plüton karesi bugüne kadar umut edip yapamadıklarınız noktasında sizleri cesaretlendirecek enerjileri size taşıyabilir. Size cesaret verecek yeni ortamlara girebilir, yeni insanlarla tanışacak cesareti kendinizde bulabilirsiniz.


Yengeç Burcu Yükselen Yengeçler​

Bu hafta düzensiz uyku, kabus ve vesveseler sizin enerjinizi tüketebilir. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Ancak her şeye rağmen mücadele etmekten vazgeçmemelisiniz. Kolay ve aşılması zor olmayan acılarınız için destek almak her şeyin yoluna girebileceği durumlara olanak tanıyabilir. Olumlu bir döneme girmek ve şansınızın yaver gitmesi kendinizi güçlü hissetmenize vesile... Ayrıca duygusal dünyanızın yenilenmesi, yeni bir aşk, yeni bir tanışma, yeni bir arkadaşlık gibi durumların yaşanması yaşamınıza heyecan katabilir. Merkür’ün Oğlak Burcuna geçişi evlilik, ortaklık alanlarında daha kuralcı yaklaşımlara sevk edebilir. Jüpiter-Satürn kavuşumu belirli yaşam alanları konusunda sınırlamalara giderken belirli konularda da şans getirebilir. Mars Plüton Karesi ikili ilişkilerdeki geleneksel yaklaşımlarınızı törpülemeniz için cesaretlendirebilir ve tercih iradesi kazanmanıza vesile olabilir.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslan​

Bu hafta duygusal dünyanızda çatışmalar, gerilimler, şok olaylar, kötü etkileşimler, umutsuzluğa kapılmak gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Fakat akıl, mantık ve irade gücü bazı bağımlılıklarınızdan, sıkıntılarınızdan kurtulmanıza olanak tanıyabilir. Sabırlı ve yeni heyecanlara açık olabilir, hassas bir ruh hali içerisine girebilirsiniz. Derin düşüncelere dalarak, gelecekle ilgili planlar yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle maddi dünyanızla ilgili destek görebilirsiniz. Merkür’ün Oğlak Burcuna geçişiyle daha sistematik çalışma isteğine bürünebilirsiniz. Her şeyi vaktinde hazır görmek isteyebilirsiniz. Rutin hayatınızda sağlayacağınız düzenin de belirli kuralları olması gerektiği kanaatine varabilirsiniz. Jüpiter-Satürn kavuşumu ikili ilişkiler konusunda artık daha bağımsız hareket edilebileceği konusunda sizleri cesaretlendirebilir. Kendinize sınır koyduğunuz ve “vakti geldiğinde her şey olacağına varır” dediğiniz konuları gündeminize almanıza olanak tanır. Mars Plüton karesi mesleki anlamda yeni ufukları keşfetmekle ilgili cesaretlendirebilir. Güçlenip hareket kabiliyetinizi elinize almanız gerektiği konusunda da tetikleyebilir.


Başak Burcu ve Yükselen Başak​

İsteklerinizin gerçekleşmesi, hedeflerinize ulaşmak gibi konularda zaman zaman korku ve endişeleriniz açığa çıkabilir. Emeklerinizin karşılığını görememek gibi umutsuzluklara kapılabilirsiniz. Özellikle maddi dünyanızla ilgili endişe, gerilim, kaygı, durağanlık gibi sizi karamsarlığa sürükleyebilecek ruh hali içerisine girebilirsiniz. Hayatınızda bir denge ve düzene ulaşabilmek için mantıklı kararlar alarak çözüm elde edebilirsiniz. Yeni anlaşmalar, sözleşmeler, alınabilecek yeni kararlar, maddi dünyanızda daha dengeli, düzenli ve verimli bir hafta geçirmenize olanak tanıyabilir. Merkür’ün Oğlak Burcuna geçişiyle hobileriniz ve yaratıcılığınızı ön plana çıkartacak konulara daha çok eğilebilir ve kararlı bir tutum içerisine girebilirsiniz. Jüpiter-Satürn kavuşumu çalışma ortamı hanenizde devrim niteliği taşıyacak; sizi sınırlayan, zamanınızdan çalan ne varsa artık buna dur diyebilirsiniz. Dur dediğiniz konularda bu kavuşum kendi şansınızı yaratma şansı yakalamanıza vesile olabilir. Mars-Plüton karesiyle de desteklendiğinizi fark edeceksiniz.


Terazi Burcu ve Yükselen Terazi​

Büyük sorunların bile kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz. Birtakım olumsuzlukların aşılmasıyla kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Riskleri göze alarak, başarı vaat eden girişimlere adım atabilirsiniz. Hedeflerinize odaklanmak ve buna bağlı olarak hayatınızı yeniden şekillendirmek isteyebilirsiniz. Gerçekleşebilecek başarı ve bolluğun ilk adımlarını atabilirsiniz. Maddi dünyanıza yoğunlaşmak, duygusal dünyanızda kendinizi yalnız hissetmenize vesile olabilir. O yüzden duygusal dünyanıza da gerekli zamanı ayırmanızda yarar var. Merkür’ün Oğlak Burcuna geçişiyle aile içerisindeki otoritenizi geri kazanabilir ve artık kendi kurallarınızı uygulamak istediğinizden dem vurabilirsiniz. Jüpiter-Satürn kavuşumu kendinizi kısıtladığınız konularda seçim yapma aşamasına getirebilir. Mars-Plüton karesi hane içerisinde erteleyip ötelediğiniz tadilat, inşa işlemlerini gündeminize taşıyabilir ve mecburi kılabilir.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrep​

Duygusal dünyanızda yoğun ve derin bir ilişkiye başlangıç yapabilirsiniz. Hayatınızda var olan bir ilişki söz konusuysa, bağların giderek güçlenmesiyle romantik bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir. Duygulardaki dalgalanmaların getirdiği iyimserlik ve hoşgörüyle çevrenize pozitif enerji yayabilirsiniz. Bu hafta dikkat etmeniz gereken konu; yanlış tercih yapmamak olacak. Uygun olmayana eğilim göstermek ve tutkulu tavrınız sizi olumsuz yönde etkileyebilir. Sezgilerinize güvenerek hareket etmelisiniz. İsteklerinize ulaşmak, hayalini kurduğunuz bir şeyin gerçeğe dönüşmesi mutluluk hali içerisinde olmanıza neden olabilir. Merkür’ün Oğlak Burcuna geçişiyle iletişimde “söz senettir” diyecek ve “Sözünün eri” olacaksınız. Jüpiter-Satürn kavuşumu evinizle ilgili ya da köklenme ihtiyacınızla ilgili konularda destekleyebilir. Mars-Plüton karesi kardeşler, kuzenler ve akrabalarla ilgili alacağınız haberler hususunda sizleri zorlu mücadelelere itebilir.


Yay Burcu ve Yükselen Yay​

Hayatınızda başarı ile ilerleyen yeni girişimlerin ortaya çıkması söz konusu olabilir. Maddi konularda kazancınız artıyor. Zihinsel olarak ciddi anlamda rahatlamalar olabilir. Geleceğe yönelik sağlıklı planlar yapabilirsiniz. Risk alabilir ve özellikle yeni ortaklıklarda başarı elde edebilirsiniz. Alacağınız destek vesilesiyle hayatınızda umutsuzluk ve sıkıntı kavramlarından uzaklaşabilirsiniz. Merkür’ün Oğlak Burcuna geçişi kendi kişisel değerlerinizi ön plana çıkarmanıza vesile olabilir. Bugüne kadar kazanç kapılarınızdaki hakkınızı talep etmemiş olmanız, bugünden sonra da etmeyeceğiniz anlamına gelmemeli. Jüpiter-Satürn kavuşumu iletişim kanallarınızı kuvvetlendirebilir. Bu alanda yeni alanlar keşfedebilirsiniz. Yeni iletişim kanalları keşfetmek faydalı olabilir. Mars-Plüton karesi kendinizi daha değerli hissetmenizi sağlayacak becerilerinizi ön plana çıkarmanıza vesile olacak.


Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak​

Kolay kazanılan gelir ya da beklenmedik kazançlar gündeminizde olabilir ve maddi konularda rahatlayabilirsiniz. Bu bir miras olabilir. Beklemediğiniz yerden gelen paranın ekonomik anlamda hayatınıza etkisi kendinize olan güveninizi arttırabilir. Duygusal dünyanızda ümitsizlik ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler hususunda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Merkür’ün sizin burcunuza geçişiyle kendinizden daha emin konuşmalar içerisinde bulunabilirsiniz. “Ben her şeyin üstesinden gelebilirim, kimseye ihtiyacım yok” diyebilir yersiz ego savaşlarına girebilirsiniz. Jüpiter-Satürn kavuşumu ise maddi konularda almadan vermenin sadece Allah’a mahsus olduğunu hatırlatabilir. Yaptığınız işlerde bir aldıysanız bin vermek bereketinizi arttırabilir. Mars-Plüton karesi imajınızı yenileme isteği içerisine sokabilir.


Kova Burcu ve Yükselen Kova​

Hayatınızın bu dönemi durgunluğun ve hareketsizliğin gerekli olduğunu hatırlatabilir. İçsel anlamda yoğunlaşmalar açığa çıkabilir. Kendinizi dış etkenlere kapatabilirsiniz. İlişkinizi, kararlarınızı veya size yararlı olmayacağını düşündüğünüz bazı inançlarınızı terk edebilirsiniz. Doğru sonuca ulaşmak için sakinleşip, durup düşünmeniz gerekebilir. İşiniz ya da alacağınız kararların bir süre için dondurulması ve beklemesi gibi kavramlar aslında size çok iyi gelebilir. O yüzden aceleci tavırlar sergilememenizde yarar var. Merkür’ün Oğlak Burcuna geçişi inzivaya çekilme gibi hissettirebilir. Ancak bu durumu fırsata çevirebilir; yeni projeler ve sistemler üretebilirsiniz. Jüpiter-Satürn kavuşumu sizin burcunuzda gerçekleşecek. İmajınızı yenilemek egoya ve kibre yer vermeden sizi motive edecek olana yönelmek fayda sağlayabilir. Mars-Plüton karesi ile bir süre yakın çevrenize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz.


Balık Burcu ve Yükselen Balık​

Mesleki ve maddi alanda sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Kendinize güvenebileceğiniz başarılara sahip olma fırsatı yakalayabilirsiniz. İlk etapta kayıplar söz konusu olabilir. Ancak kaybettiklerinizi daha sonra fazlasıyla geri alabilirsiniz. Bu durum kendinizi daha başarılı hissetmenize olanak tanıyabilir. O yüzden hayatınızda ani değişimlere kolay uyum sağlamanız yararlı olabilir. Sıkıntılı bir sürecin bitmesiyle, kaygı ve endişelerden uzak daha rahat hissedebileceğiniz bir sürece girebilirsiniz. Ayrıca duygusal dünyanızın yenilenmesi ya da yeni bir ilişkinin başlangıcı olabilir. Var olan ilişkinizle romantik bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Merkür’ün Oğlak Burcuna geçişi sosyal çevrenizle aranıza mesafe koymanıza vesile olabilir. Jüpiter-Satürn kavuşumu bugüne kadar görmediğiniz desteği görmenizi sağlayabilir ve yeni başlangıçlara imza atacağınız günü planlayabilirsiniz. Mars-Plüton karesi arkadaşlık ilişkilerinizde sizi zorlayan ve manipüle eden fikirlerden kendinizi soyutlamanıza vesile olabilir. Değersizlik hissiyatı uyandıran konularda da tepkilerinizi daha sert gösterebilirsiniz.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.791
1.395

Koc Koç Burcu:
Haftanıza isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz sevgili Koçlar ve yükselen Koçlar. Bu yüzden hafta başı organize olmanız çok da kolay olmayabilir.
Salı günü itibarıyla kendi şartlarınızı oluşturacak, hareketleneceksiniz. Jüpiter ve Satürn döngünüzü gelecek alanınızda, vizyon, gelecek şekillendirme, fikirler, düşünceler, ideolojiler alanınızda başlatıyorsunuz. Önünüzdeki dönemde sosyal çevreniz, arkadaşlıklarınız, işten elde edilen gelirleriniz önem kazanıyor. Hayata bakış açınızla aynı tarz insanlarla bir arada olmak, aynı fikir ve ideolojilere sahip insanlara hizmet etmek önemli olacak.
Bu hafta kariyer ve iş konularınızın önem kazandığı, bu alanlardaki konu ve olaylarla daha fazla ilgilendiğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. İki hafta boyunca kariyer ve işinizle ilgili konularda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanırken kendinizi daha çok yapacağınız işlerde ortaya koyacak toplumsal konularda daha fazla ilgili olacaksınız. Çalışmıyorsanız ailevi konuların anne ve anne tarafının konu ve olayları da devreye girebilir.
Çarşamba günü dikkatli olmalısınız. Mars-Plüto dik açısı bir kez daha karşı karşıya geliyor. Ekim- Ağustos ayında sizi zorlamış olabilir. Kariyer, iş konularında göz önünde olacağınız ortamlarınızda patronlarınızla, beraber çalıştığınız insanlara karşı güç çekişmelerinden, kavgalardan, sürtüşmelerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Öfke patlamalarına hazır bir hafta içinde olacaksınız. Kazalar, sakarlıklar, düşmeler, çarpmalar hayatınızda etkili olabilir. Böyle durumlarda kendi içinize dönmelisiniz. Enerjinizi doğru kullanmalısınız.
Sağlığınızla ilgili konu ve olaylar daha olumlu, kuvvetli bir döngü içine girdiğinizi de gösteriyor.

Boga Boğa Burcu:
Haftanıza sosyal çevre ilişkileriniz ve diğer insanlarla bağlantılarınız ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Boğalar ve yükselen boğalar. Pazartesiye hızlı başlıyorsunuz.
Salı ve Çarşamba günü kendi halinizde olmak, dinlenmek isteyebilirsiniz. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Jüpiter- Satürn döngüsünü kariyer ve iş alanlarınızda başlatıyorsunuz. Önünüzde 20 yıllık çok önemli bir süreç açılıyor. Kariyerinizde ve iş alanlarınızda önemli sorumluluklarda yolunuzda ilerleyeceksiniz ve bu alarlarda işle ilgili fırsatları 20 yıl boyunca istediğiniz noktaya taşıma imkanınız da devrede olacak. Aynı zamanda anne tarafınızın konu ve olayları da hayatınızda etkili olabilir. Ancak ağırlıklı olarak bu yıl bu alanlarınızda şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber seyahat, yurt dışı bağlantılı işler, digital alanlar, eğitim, öğrenim alanlarınızın aktive olacağı diğer insanlardan bilgi almaktan mutluluk duyacağınız bir döngü içine giriyorsunuz. Bu dönem içinde yurt içi seyahatler ya da bulunduğunuz bir yerden başka bir yere gitme gibi etkiler devrede olabilir. Aynı zamanda medya, eğitim, ticari işleriniz varsa bu dönemde ön plana çıktığını görebilir varsa davalarla ilgili konularınıza kendinizi daha fazla verebilirsiniz.
Çarşamba günü dikkatli olmalısınız. Mars-Plüto dik açısı bir kez daha karşı karşıya geliyor. Bulunduğunuz yerlerde tanımadığınız ortamlarda güç çekişmelerine sıkıntı ve problemlere açık olabilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla sürtüşmelere girmemeye çalışın. Aynı zamanda beraber iş yaptığınız insanlara karşı agresif, ters tutumlar içine girme olasılığınız yüksek. Ailenizdeki insanların kariyeriyle ilgili bazı zorlanmalar bu hafta ortasında devrede olacak. Enerjinizi doğru kullanmaya özen göstermelisiniz. Hayatınızda yolunda gitmeyen konular varsa bunları ele almak anlamında haftanızı olumlu kullanın.
Sağlığınızla ilgili, kendi gücünüze inanacak ve gücünüzü istediğiniz gibi kullanmasını bileceksiniz.

İkizler İkizler Burcu:
Haftanıza kariyer ve iş konularınıza odaklanarak başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta başında etrafınızda olup biten olaylar, toplumsal konular vaktinizi daha fazla alacak. Aile hayatınızda annenizle olan paylaşımlarınız ön plana geçebilir.
Salı ve Çarşamba günleri daha fazla sosyal çevre ve arkadaşlarınıza vakit ayıracağınız bir dönem içinde olacaksınız. Jüpiter- Satürn döngüsünü seyahat, eğitim, yurt dışı bağlantılı işler, gelecek alanınızda başlatıyorsunuz. Önünüzde 20 yıllık çok önemli bir süreç açılıyor. Geleceğe yönelik önemli adımlar atabilirsiniz, eğitim hayatınızda güzel bağlantılar karşınıza gelebilir, yurt dışına gitmek, yurt dışında yaşamak ya da yurt dışı bağlantılı işlerde bulunmak istiyorsanız, medya alanınızı kullanmak istiyorsanız bu alanlarda açılımlar yaşayacaksınız.
Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber ortak parasal alanlarda güzel fırsatların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Bu süreçte kafanızı para mevzularına çalıştıracaksınız. Patronunuzdan alacağınız, borcunuz, kredi ödemeniz varsa bu dönem bu alanları yeniden yapılandırmak neler yapabileceğinize bakmak ya da parasal konularda önemli bir takım konuşma ve görüşmeleri hayatınızın merkezine almak önemli olacak. Borcunuz ya da sıkıntınız varsa bütün bunlara çözüm üretebileceksiniz.
Çarşamba günü dikkatli olmalısınız. Mars-Plüto dik açısı bir kez daha karşı karşıya geliyor. Tüm haftaya yayılacak bu enerjide arkadaşlarınızın hayatında önemli olaylar olabilir. Onların kariyer ve iş konularında ne kadar zorlandığını ya da maddi alanda ne kadar sıkıntı yaşadıklarını fark edebilirsiniz. Veya parasal bir mevzuda, onlarla olan ilişkinizde canınızı sıkabilir uzun zamandır sizi oyalayan insanlar varsa aranızda sürtüşme, kavga çıkabilir, sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Maddi konularda şifalanmanız gereken alanlar var bu konularda yüzleşme yaşayabilirsiniz. Bu yüzleşmeleri doğru bir şekilde yaparsanız bu hafta yüzünüz gülebilir.


Yengec Yengeç Burcu
:
Dış ortamlardan alacağınız önemli haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta göz önünde olacağınız ortamlarda oldukça hareketli olacaksınız. Hareketli yapınızı iş alanlarınıza aktaracaksınız. Aynı zamanda sinirli ve agresif de olacaksınız. Bu hafta özel hayatınıza ve ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanla bazı konularda anlaşmak kolay olmayacak. Sürtüşme, kavga, gerilme gibi etkiler hayatınızı bloke edebilir. Aynı zamanda bir ortağınız varsa ya da partnerinizin ailesiyle ilgi sorun ve olayların Çarşamba günü karşınıza geldiğini görebilirsiniz.
Jüpiter- Satürn döngüsünü ortak para alanlarınızda yaşayacaksınız. 20 yıl boyunca bir borcun altına girme, bir borcu yapılandırma mirasla ilgili bir konuda önemli gelişmeler kaydetme, spirütüel, mistik, ruhsal konular üzerine eğilme ön plana çıkabilir. Kalben hoşunuza giden, olmasını istediğiniz bir takım işler varsa bu 20 yıllık döngü içinde hızlı ilerlemeler kaydedecek ve parasal alanlarınızda önemli etkiler altında olacaksınız.
Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, hafta başı ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sevdiğiniz insana daha fazla vakit ayıracağınız iletişimizi hızlandıracağınız bir dönem başlıyor. 2 hafta boyunca çözümcül yaklaşımlar devrede olacak. Sevdiğiniz insanı anlamaya çalışabilirsiniz. Genel anlamda ilişkilerinize bu dönem özen göstereceksiniz.
Çarşamba günü dikkatli olmalısınız. Mars-Plüto dik açısı bir kez daha karşı karşıya geliyor. İlişkinize çok dikkat etmeli fazla zorlamamalısınız. İlişkilerle ilgili konularda şifalanması gereken konular devreye girebilir.
Sevdiklerinizi sözlerinizle incitmeyin ve sizler için ne kadar değerli olduklarını fark edin.

Aslan Aslan Burcu:
Ortak parasal işleriniz ve para ödemelerinizle haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar.
Salı ve Çarşamba günleri parasal konular çok fazla vaktinizi almayacak. Daha fazla geleceğe yönelik işlerle yapmanız gerekenlere odaklanacaksınız.
Jüpiter- Satürn döngüsünü ilişkiler alanınızda başlatıyorsunuz. Önünüzdeki 20 yıl boyunca hayatınızdaki insanın ve insanların attıkları adımlar ya da onlarla birlikte yapacağınız girişimler ön planda olacak. Yer değiştirme, taşınma, başka bir ülkeye yerleşme, evlenme, nişanlanma ya da evilikle ilgili konuların gündeme gelmesi ve ya evliyseniz eşinizin hayatında oluşacak bir takım konu ve olaylarla uğraşma daha fazla görünür hale gelecek.
Gündelik iş hayatınıza hemde sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Kontrollerinizi yaptırmak, sağlığınızı gözden geçirmek, beslenme alışkanlıklarınızda değişiklikler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Bu dönem zamanı iyi kullanmaktan ve başkaları için çalışmaktan mutluluk duyacaksınız.
Hafta ortasında birlikte çalıştığınız insanlarla bazı noktalarda anlaşmazlıklar, sürtüşmeler devreye girebilir. Ya da yanınızda çalıştırdığınız insanlar varsa onların ailevi konularda zorlanmalarına şahit olabilirsiniz onların sıkıntı ve sorunları sizi üzebilir. Bu dönemde iş alanlarınızda, iş seyahatlerinizde, işe bakış açınızda, işle ilgili gelecek adımlarınızda bazı zorlanmalar devrede olacak.
Sağlığınızı, iş hayatınızı ve düzeninizi gözden geçirmeniz gereken bir hafta olacak. bu alanlarda neyin değişmesi gerektiğini gayet net görecek buna göre adımlarınızı atacak, hayatınızı yeniden şekillendireceksiniz.

Basak Başak Burcu:
Haftanıza ilişkilerinizin detaylarına odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Sevdiğiniz insandan haber alabilir, buluşabilir ya da evliyseniz birlikte vakit geçirebilirsiniz.
Salı ve Çarşamba günü parasal konuların üzerine düşebilir daha fazla vaktinizi enerjinizi bu konulara harcayabilirsiniz. Bu hafta Jüpiter- Satürn kavuşumuyla yepyeni bir döngü içine giriyorsunuz. Bu döngü 20 yıl boyunca iş, hizmet, sağlık alanlarınızda aktif oluyor. İş alanlarınızda amaçlarınızı, hedeflerinizi, neyi istediğinizi, bağlantılarınızı gözden geçirecek ve bu alanlarda çeşitli fırsatları hayatınıza katacaksınız. Bu fırsatlar ve çalışma koşulları sağlığınızla ilgili alanlarda 20 yıl boyunca önemli ilerlemeler, önemli bir takım olaylar yaşama ihtimaliniz yüksek.
Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, aşk hayatınıza daha fazla vaktinizi ayıracağınız bir döngü içine giriyorsunuz. Sanatsal ve kreatif işlerinizde zamanı iyi kullanacaksınız varsa çocuğunuzun hayatını düzenlemek, organizasyonlar yapmak anlamında da şanslı bir süreçte olacaksınız. Özel hayatınızın detayları bu hafta önem kazanıyor.
Çarşamba günü dikkatli olmalısınız. Mars-Plüto dik açısı bir kez daha karşı karşıya geliyor. Hayatınızda bir insan varsa onunla olan bağlantınızda çabuk sinirlenebilir agresif bir tutum sergilerseniz gemileri yakabilirsiniz. Bu süreçte birbirinizi yıpratmamaya özen göstermelisiniz. Çocuğunuz ve etrafınızdaki insanların hayatında önemli olaylar bu hafta Çarşamba günü devrede olacak.
Özel hayatınız ve ilişkileriniz konusunda kafanızda çözümlemeniz gereken konu ve olaylarla karşılaşacaksınız. Yüzleşmelerden kaçmayın sıkıntı ve sorunlarınızı çözmek için uygun bir hafta olacak.

Terazi Terazi Burcu:
İş, hizmet ve sağlıkla ilgili konular bu hafta önem kazanıyor sevgili Teraziler ve yükselen Teraziler. Sağlığınızla ilgili konu ve olaylarla daha fazla ilgili olacaksınız. Bu hafta dışarı mecbur kalmadıkça çıkmamalısınız. Bağışıklık sisteminiz düşük çalışabilir dikkatli olmanızda fayda var.
Bu hafta başı Jüpiter- Satürn buluşuyor. Siz bu 20 yıllık süreci aşk evinizde başlatıyorsunuz. Hayata aşkla bakacağınız, aşkla konuları ele alacağınız, sanatsal ve kreatif işlerinizde çok güzel ilerlemeler kaydedeceğiniz, çocuk istiyorsanız bununla ilgili konu ve olayları hayatınızda yaşamak isteyeceğiniz bir döngü içine giriyorsunuz. Çocuğunuz varsa önümüzdeki 20 yıl boyunca onun konuları, onun şartları yüzünden hayatınızda bir takım değişiklikler ve olaylar yaşayabilirsiniz. 20 yıl boyunca attığınız adımlar size şans getirecek. Aile hayatınız önemli olacak ve kendinizi aile ortamlarınızda huzurlu hissedeceksiniz.
Pazartesi itibarıyla Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, ev, aile, yuva, alanlarınız ve sevdikleriniz daha önemli olmaya başlayacak. Evinizle, apartmanla ilgili ele alınması gereken bir konuyla ilgilenebilirsiniz. Aile büyüklerinizle bir araya gelebilirsiniz, onlarla bir takım konuşmalar yapabilirsiniz. Emlak, alım satım, kiralama ilgili yapacağınız işlerinizde harekete geçebilirsiniz.
Salı ve Çarşamba günleri hareketleniyorsunuz. İlişkiler hayatınızda görünür olmaya başlıyor. Bu hafta Çarşamba günü dikkatli adımlar atmalısınız. Aile büyüklerinizin işiyle ilgili bazı zorlanmalar karşınıza gelebilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmanız çokta kolay olmayacak. Ya da sevdiğiniz insanın kariyer ve iş konularında da zorlanmalar karşınıza gelebilir. Bu dönem kavga etmek için uygun bir dönem değil. Bu dönemde sadece kendimizi düşünmememiz bütün insanlığın hayrına hareket etmemiz önemli olacak.
Ev ve ilişkilerle ilgili konuları yeniden ele almak önem kazanacak. Bu alanlarda şifalanması gereken konu ve olaylarla karşılaşacaksınız. Bu olaylar size şifalanması gereken konularda ip uçları verebilir. Bu ip uçlarınızı doğru okumanız hayatınızdaki değişimleri doğru bir şekilde sağlamanız dileğiyle.

Akrep Akrep Burcu:
Aşk hayatınızın detaylarıyla haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Hayatınızda aşk olmasa bile bu hafta başı daha hareketli ve yaşamsal motivasyonunuzun aktif olduğu günlerdesiniz. Aşka, keyfe, mutluğa düşkün olacaksınız.
Bu haftabaşında Jüpiter- Satürn Kova burcunda 0 derece buluşuyor. Sizin bu 20 yıllık süreciniz ev, aile, yuva, alanlarınızda başlıyor. Önünüzdeki 20 yıl boyunca konunuz daha çok eviniz, yuvanız, aileniz olabilir, bu konularda önemli değişimler ve olaylar karşınıza gelebilir. Yerleşimle ilgili kararlar alabilirsiniz, uzun zamandır başka bir şehre gitmek, yerleşmek gibi kafanızda bir takım düşünceler varsa bu konularda Jüpiter- Satürn kavuşumu önümüzdeki dönemlerde fırsatlar yaratacak. Emlak, alım satım, gayrımenkul, kiralama gibi işler konusunda şanslı olacaksınız.
Salı ve Çarşamba günleri gündelik hayatınızın ritmi önem kazanacak hayatınızı iyi organize edeceksiniz. Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, eğitimden, öğrenmekten mutluluk duyacağınız bir dönem. Sosyal medyayı daha iyi kullanabilirsiniz. Bu dönem zamanı kullanmak sizin için daha kolay olacak. Yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizin hayatını iyi bir şekilde organize edebilir, onlara faydanız dokunabilir, bağlantılarınız, iletişiminiz kuvvetli akabilir. İnternete sosyal medyaya dayalı bir takım girişimleriniz varsa bu alanlarda önemli konuşma ve görüşmeler altında olacaksınız.
Bu hafta Çarşamba gününe dikkat etmelisiniz. Bugün enerjinizi doğru kullanamayabilirsiniz. Bu haftanın genelinde sinirli gergin agresif tutumlardan uzak durmak faydalı olacak. Beraber çalıştığınız insanlarla bazı noktalarda kafa kafaya gelebilir, birbirinizi anlamayabilirsiniz. Yanınızda çalıştırdığınız birileri varsa onun kariyeriyle ilgili zorlanmaların olduğunu görebilirsiniz. Siz birinin yanında çalışıyorsanız bazı noktalarda zorlanmalar karşınıza gelebilir. Akrabalar, kardeşler önem kazanırken onların ailevi konu ve olayları daha fazla hayatınızda yer edebilir. Gerginliklere, sıkıntı ve problemlere karşı dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Maddi konulardan yana şansınız çok yüksek ancak yakın çevrenizde iletişim halinde olduğunuz insanlarla bazı konuları şifalandırmanız yeniden ele almanız ve konuşmanız belki de özür dilemeniz gerekebilir.

Yay Yay Burcu:
Ev, aile ve yuva konularınızla haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta başında vaktinizi daha fazla evinize, ailenize ayıracaksınız.
Salı ve çarşamba günleri kendinizi dışarıya atmak, özel hayatınıza vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Spor ve yürüyüş için ideal günler olabilir.
Bu hafta çok önemli Jüpiter- Satürn Kova burcunda kavuşuyor. Sizin yakın çevre, akrabalar, iletişim evinizde 20 yıllık bir döngü başlıyor. Burası aynı zamanda girişim evidir. Önünüzdeki 20 yıl boyunca yakın çevrenizdeki insanlar önemli olacak. Abiniz, kardeşiniz, kuzenleriniz, komşularınız, yakın dostlarınızın konu ve olayları hayatınızda daha fazla yer edebilir. Ya da iletişime dayalı işleriniz üzerine eğilebilirsiniz. İnternet, sosyal medya, eğitim, öğrenim alanları, yazma, çizme, medya, radyo, televizyon iletişime dayalı her tür konuda önemli bir takım girişimler karşınıza gelebilir. Satış, reklam, pazarlama gibi alanlarınız da aktive olabilir. Ticari faaliyetler ve girişimlerle ilgili önemli bir dönem başlıyor sizin için. Sosyal medya alanlarınızda da çok güzel adımlar atacaksınız.
Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, maddi konular sizin için önemli olmaya başlayacak, parasal konularla daha fazla ilgileneceksiniz. Yılı kapamadan önce neyim var, kazançlarım nasıl, yatırımlarım nereye olmalı, cebinize giren parayla ilgili konular önemli olacak. Biraz daha ekonomik olmaya özen göstereceksiniz. Buna göre önemli kararlar alacaksınız. Ticari faaliyetleriniz ve girişimleriniz varsa bununla ilgili konuşmalar Merkür’ün bu alanlarınızda geçişi süresince karşınıza gelebilir.
Mars ve Plüton ikilisi Çarşamba günü dik açı oluşturacak karşı karşıya gelecekler. Siz bu etkileri aşk, spekülatif işler ve çocuk evinizde yaşayacaksınız. Çocuğunuzun hayatında bazı konular sizi gerebilir ya da onun hayatındaki zorlanmalara şahit olabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı konuşmalar sizi üzebilir ve tepki verebilirsiniz. Maddi konularda büyük girişimlerden ve yatırımlarınıza yön vermekten bu hafta uzak durmalısınız. Beklediğiniz bir para gelmeyebilir, parasal konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Bu noktalarda çok fazla öfkeli olmamaya enerjinizi size ilham, mutluluk verecek konu ve olaylara yöneltmeye çalışın. Spor yaparken dikkatli olun, kendinizi çok fazla zorlamayın. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanı üzmeyin.
Parasal konuları yeniden ele alıp şifalandırmanız gereken günlerdesiniz.


Oglak Oğlak Burcu:

Yakın çevrenizden aldığınız bilgileri hayatınıza geçireceksiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. İletişimle ilgili konuların hayatınızda yüksek aktığını hissedeceksiniz. Pazartesi günü işlerinizde yapmanız gerekenlere odaklanın.
Salı ve Çarşamba günleri daha çok ailevi konularla ilgili olacaksınız. Jüpiter- Satürn Kova burcunda 0 derece buluşuyor. Sizin 20 yıllık döngünüzü para evinizde başlatıyor. Para alanlarınızda önemli açılımların devreye girdiği, daha fazla yeniliklerin ve yapılması gerekenlerin hareketlendiği bir dönem başlıyor. Ticari bir takım işleriniz varsa paranızla bir takım yatırımlarda bulunmak istiyorsanız bu sene bu noktalarda şansınız açık olacak.
Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, artık sizin zamanınız başlıyor. Hayata geri plandan bakmayacaksınız. Kendinize olan gücünüz yerine gelecek. Sağlığınız daha iyi olacak ve hareketleneceksiniz. Kendiniz için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Koşturmalarınız artacak. Hayatınızla ilgili konu ve olayları insanlara aktarmak, planlarınızdan, programlarınızdan insanlara bahsetmek isteyeceksiniz.
Bu hafta Çarşamba günü dikkatli olmanızda fayda var. Ev, aile ve yuva alanlarınızda çekişmelere, sürtüşmelere ve kavgalara açık olabilirsiniz. Aile hayatınızda birileri sizden daha çok inatçı davranıyor olabilir, siz de buna fazlasıyla karşılık verebilirsiniz. Gücünüzü yanlış bir şekilde kullanmamalısınız. Ailenizdeki insanların kariyerinde bir takım zorlanmalar karşınıza gelebilir.
Hayatınızla, kendinizle ilgili şifalandırmanız gereken konularınız var Sağlığınızla ya da işinizle ilgili almanız gereken bir karar olabilir. İşte bütün bunların ele alınması gereken bir hafta olacak. Bu anlamda Perşembe ve Cumartesi gününden iyi bir şekilde faydalanabilirsiniz.
Bu hafta aşk hayatınıza bakış açınızda şanslı etkiler altındasınız. Aşka, keyfe daha umutlu daha iyimser gözlerle bakabileceksiniz.

Kova Kova Burcu:
Maddi konuları ele alacağınız haftalardan bir tanesi başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta maddi konularda çabuk yanılabilir belirsizlikler, kafa karışıklıkları bu Pazartesi günü devrede olabilir.
Salı ve Çarşamba günleri daha fazla iletişime önem vereceğiniz bir süreç başlayacak. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Jüpiter- Satürn kavuşumu sizin hayat evinizde başlıyor. 20 yıllık bir döngü başlatıyorsunuz. Hayatınızı yeniden yapılandıracak, ele alacak, sağlığınızı yeniden gözden geçireceksiniz. Adeta yeni bir siz olarak yeniden doğmuş olacaksınız. 2021 yılının en şanslı burcu siz olacaksınız. Karşınıza çok büyük fırsatlar ve şanslar gelecek ancak bu şans ve fırsatları kalıcı bir noktaya taşımanız için çok fazla genişleyip, iyimserliğe, abartıya kapıldığınız anda Satürn’ün size doğru yolu çektiğini göreceksiniz. Yapacaklarınız sizin için önemli olacak, hayatınızın gücünü elinizde hissedeceksiniz.
Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, biraz geri planda durmanız gereken bir dönem olacak. Yurt dışı bağlantılı işler, konuşmalar bu dönemde artarken, annenizin kardeşleri ya da akrabalarıyla daha fazla bağlantı halinde olabilirsiniz. Bu dönem kendi halinizde olmak kafanızı dinlemek, plan ve program yapmak isteyebilirsiniz bu da sizin için doğru bir süreç olacak.
Bu haftanın en önemli günü Çarşamba günü. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı agresif ve sert tavırlarla hareket edebilirsiniz. Bugün alacağınız haberler üzerinizde bomba etkisi yaratabilir ve çabuk tepkiler vermenize neden olabilir. Kardeşlerinizin, akrabalarınızın hayatında da bazı zorlanmaların devrede olduğunu görebilirsiniz. Bu dönem kızdığınız, sinirlendiğiniz konular varsa bu konuları doğru bir şekilde ele almaya ve dillendirmeye özen göstermelisiniz. Kafanızda çözemediğiniz, oturtamadığınız konular olabilir bu konular geçmişten gelebilir. Perşembe ve Cumartesi günleri bu konuları yeniden ele almak ve şifalandırmak anlamında hayat size göz kırpacak. Bu konuları şifalandırmanız gelecek adımlarınızı hızlandırmanız aile hayatınızda huzur ve mutluluğu bulmanız dileğiyle iyi haftalar.

Balik Balık Burcu:
Haftanıza kendi burcunuzda dolaşan Ay’la başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Hafta başında karmaşa, belirsizlik, yapamam etkileriniz yüksek olsa bile bir yerde çok fazla durmak istemeyecek hareketli olacaksınız. Değişik aktivitelerle gününüzü doldurmak isteyeceksiniz.
Jüpiter- Satürn Kova burcunda 0 derece buluşuyor. Sizin 20 yıllık döngünüz kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Önünüzdeki 20 yıl boyunca kadersel olaylarla karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işler, yabancılarla yapılacak işler hız kazanırken belki yurt dışında yaşamak, oraya yerleşmek ya da yurt dışı menşeili yerlerde çalışmak önem kazanabilir. Spirütüel alanlara kendinizi verebilirsiniz ya da bu alanlarda eğitim aldıysanız işlerinizi aktif hale getirebilirsiniz. Kendinizi dinleme dua, meditasyon, yazma, çizme, sanatsal bir takım işleriniz varsa bu alanlarda da 20 yıllık bir döngüyü başlatıyorsunuz.
Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, sosyal çevre alanlarınızı hareketleniyor. Bu süreçte işten elde edilen gelirleriniz artabilir. Bu yüzden arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde ya da belirli ortamlarda insanlarla bir araya geldiğinizde bazı konuşmalarda daha somut ve kalıcı işler görmek isteyeceksiniz. Bazı arkadaşlarınıza kendinizi hatırlatacaksınız. Önemli girişimler, sosyal çevrenizden ve arkadaşlık alanınızdan gelecek.
Çarşamba günü dikkatli olmalısınız. Parasal meselelerde çabuk tepkiler verebilir, bulunacağınız ortamlarda işlerinizi bozma raddesine getirebilirsiniz. Maddi konular, harcamalar, konuşmalar bu hafta önemli olacak. Bütün bunları yaparken sadece kendinizi düşünerek değil, başkalarını da işin içine katarak hareket edin ve tabii ki bu durumu bozacak tepkilerden de uzak durmanızda fayda var. Arkadaşlarınızın, aile hayatındaki zorlanmalar bu dönem sizin hayatınızı etkileyecek. Onlarla olan ilişkinizde bazı konuları yeniden gözden geçireceksiniz. Arkadaş ortamlarınız ve çevrenizle ilgili şifalandırmanız gereken konuları bu hafta çok net görecek yeniden ele alacaksınız.

Hande Kazanova
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.791
1.395

kk kadın (10).jpg


KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 21 Aralık Pazartesi günü Jüpiter ve Satürn kova burcunda kavuşacaklar ve 20 yıllık bir döngü başlatacaklar. Bu döngü sizin büyük şanslar evi diye adlandırdığımız sosyal çevre, arkadaşlar, ortak amaç uğruna toplanılan aynı fikirde olan kişilerle birlikte olduğunuz, işle ilgili kazançlarınızı da anlatan onbirinci evinizde oluşacak. Yeni arkadaş gruplarına katılabilir ve birlikte toplumsal yarar getiren çalışmalarda bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Güneş Oğlak burcuna geçiyor ve sizin iş hayatı ve kariyer alanınıza geliyor. Merkür’de aynı gün iş ve kariyer alanınıza gelecek. İşle ilgili sorumluluklar, yükümlülükler, planlar, toplantı, anlaşma ve sözleşme imzalamak, yeni müşteriler elde etmek için çalışma yapmak gibi konularda çalışmalarda bulunabilirsiniz. 23 Aralık Çarşamba günü Mars Plüton karesi kesinleşecek. Sizin iş hayatı ve kariyerinizde yöneticilerinizle ve patronlarınızla zıtlaşmamanız ve güç savaşlarına girmemeniz ve öfke patlamalarına kapılmamak için kendinizi kontrol etmeye çalışmanız yerinde olacak. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ay balık burcunda haftaya başlıyoruz. Kendi iç dünyanıza dalarak eski günleri ve hayal ettiğiniz konuları gerçekleştirip gerçekleştiremediğiniz konusunda sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızla birlikte çalışmalar yapabilir dernek klüp ve sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Çarşamba günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü konusunda kadersel etkiler altında olacaksınız. Perşembe günü ay boğa burcuna geçecek. İştahınız artabilir yeme içme konularında dikkatli olmak gerekebilir. Kendinizi sinirli ve öfkeli ifade edebilirsiniz. Cuma günü yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkiler konusunda salgın hastalık nedeniyle tam olarak gerçekleştiremediğiniz performansınızı Uranüs’ün sihirli dokunuşuyla yeni yol ve yöntemleri teknolojiyi kullanmayı düşünebilirsiniz. Cumartesi günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Pazar günü eski yaralarınızı sarmak için harekete geçebilirsiniz.BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 21 Aralık Pazartesi günü Jüpiter ve Satürn kova burcunda kavuşacaklar ve 20 yıllık bir döngü başlatacaklar. Bu döngü sizin iş hayatı ve kariyer evinizde gerçekleşecek. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni fırsatlar ve şanslar elde edebileceğiniz gibi yapılandırma yapmak için sistem ve disiplin de kurabileceksiniz. Yeni bir iş kurabilir ve bu işi geliştirmek için çok çalışmanız gerekebilir. Anne ile ilişkilerinizi yeniden yapılandırmak ve aranızdaki sorunları eritmek için bir fırsat olarak da değerlendirebilirsiniz. Güneş Oğlak burcuna geçiyor sizin yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama ve eğitim ve yayıncılık alanınızda bir ay süreyle yer alacak. Aynı gün Merkür’de bu alana gelecek. Yurt dışı işlerinizle ilgili sorumluluk almak iletişiminizi geliştirmek ve ticari fırsatlar araştırmanız mümkün olacak. 23 Aralık Çarşamba günü Mars Plüton karesi kesinleşecek. Süregelen bir davanız varsa bununla ilgili güç savaşları, zıtlaşma, kavga yaşayabilirsiniz. Yüksek öğrenim akademik çalışmalar yapıyorsanız hocalarınızla zıtlaşma ve kendi dediğinde diretme yapabilir ve kariyerinizi tehlikeye atabilirsiniz aman dikkat! Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ay balık burcunda haftaya başlıyoruz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyaç duyanlar için sosyal sorumluluk projesi üretebilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde sorumluluk ve yükümlülüklerle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Çarşamba günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında kadersel etkiler altında olacaksınız. Perşembe günü ay burcunuza gelecek, arkanızdan dönen işler, gizli saklı şeyler, dedikodu gibi negatif enerji taşıyan konuları öğrenerek öfke patlaması yaşayabilir burnunuzdan soluyabilirsiniz. Cuma günü yurt dışı işlerinizle ilgili iletişiminizi farklı yol ve yöntemler izleyerek yapabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görmediğinizi düşünerek üzülebilirsiniz. Pazar günü annenizle birlikte zaman geçirebilirsiniz eskiyi yad edebilir eski konularda sohbet edebilirsiniz.İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 21 Aralık Pazartesi günü Jüpiter ve Satürn kova burcunda kavuşacaklar ve 20 yıllık döngü başlatacaklar. Bu döngü sizin yurt dışı işler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, yurt dışı seyahatler, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında yeni fırsatlar ve şanslar elde etmenize büyüme ve gelişme göstermenizi sağlayacak. Dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık konusunda yeni yapılanmaya gidebilir ve sorumluluk alabilirsiniz. Güneş Oğlak burcuna geçiyor aynı gün Merkür’de oğlak burcuna geçiyor. Sizin ortak kazançlar ve ortak gelirler evinize gelecekler. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda yapılandırma yapmak ve borçlarınızı taksitlendirmek için başvuruda bulunmak uygun olacak. 23 Aralık Çarşamba günü Mars Plüton karesi kesinleşecek. Aileniz, eşiniz varsa ortağınızla güç savaşları, anlaşmazlık, kavga ve zıtlaşma yaşayabilirsiniz aman dikkat! Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ay balık burcunda haftaya başlıyoruz iş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Salı günü yurt dışı seyahatlerle ilgili zorlanma ve iptaller yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ilişkiler konusunda kadersel etkiler altında olacaksınız. Perşembe günü ay boğa burcuna geçiyor. İştah kontrolüne dikkat etmelisiniz çok fazla yemek yiyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilir ve öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde orijinal sıra dışı fikirler üretebilir ve bunları uygulayabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden alacaklarınızı tahsil etme konusunda beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Pazar günü evinizde ailenizle birlikte zaman geçirebilirsiniz.YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili Yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 21 Aralık Pazartesi günü Jüpiter ve Satürn kova burcunda kavuşacaklar ve 20 yıllık döngü başlatacaklar. Bu döngü sizin ortak kazançlar ve ortak gelirler, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda yapılandırma yapmak ve yeni bir sistem getirmenizi sağlayabilir. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda şans ve fırsat elde edebilirsiniz. Miras paylaşımı yapılabilir ya da nafaka kazancı elde edebilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı yapılandırarak mali konularda disiplin sağlayabilirsiniz. Güneş Oğlak burcuna geçiyor aynı gün Merkür’de oğlak burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde kişiliğinizi, karakterinizi, yönetselliğinizi ortaya koyabilirsiniz. İletişim’de geleneksel metotları kullanarak ortağınızla konuşabilir ve işlerinizi yürütebilirsiniz. Danışmanlık yapma kararı verebilirsiniz. 23 Aralık Çarşamba günü Mars Plüton karesi kesinleşecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde eşinizle güç savaşları yaşayabilirsiniz. Kavga, dediğinizde diretme, öfke patlamaları sonucunda kalp kırabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ay balık burcunda haftaya başlıyoruz. Yurt dışı işlerinizi salgın hastalık nedeniyle istediğiniz ölçüde büyütüp geliştirme fırsatı elde edemediyseniz tasarımcı hayal gücü ve ilhamın yardımıyla yeni projeler fikirler ve iş yapma biçimleri konusunda kendinizi geliştireceksiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde sizde yara oluşturan konuları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Çarşamba günü gündelik işleriniz ve sağlığınızla ilgili konularda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Perşembe günü ay boğa burcuna geçecek. İştah artışı olabilir yemek içmek konularına dikkatli olmalısınız. İş hayatınız ve kariyerinizde patronlarınıza ve yöneticilerinize karşı öfkeli ve sinirli tavırlar sergileyebilir zıtlaşabilir ve kavga edebilirsiniz. Cuma günü gündelik işlerinizi yürütürken farklı yol ve yöntemler izleyebilirsiniz. Cumartesi günü açık düşmanlarınızın yaptıkları sizi üzebilir. Pazar günü ezoterik ve metafizik yani maddesel ve dünyevi konular dışındaki konularla ilgili araştırma yapabilir kitap okuyabilirsiniz.ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 21 Aralık Pazartesi günü Jüpiter ve Satürn Kova burcunda kavuşacaklar ve 20 yıllık döngü başlatacaklar. Bu döngü sizin ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık alanınızda olacak. Evliliğinizle ilgili sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar gözden geçirmek ve evliliğinizi daha sağlam hale getirmek için yapılandırma yapabilirsiniz. Jüpiter bir yıl süreyle bu alanda olacağı için ortaklık yapma fırsatı elde edebilir ya da danışmanlık verebilirsiniz. Güneş Oğlak burcuna geçiyor aynı gün Merkür’de oğlak burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerin işlerini ciddiyetle ve sorumluluk sahibi olarak yapmasını isteyeceksiniz. 23 Aralık Çarşamba günü Mars Plüton karesi kesinleşecek. İş arkadaşlarınızla güç çekişmeleri, zıtlaşma ve kavga yaşayabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü haftaya ay balık burcunda başlıyoruz. Spiritüel konularla ilgili öğrenme isteği duyabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde maddi ve manevi büyüme fırsatları elde etmek için çalışacaksınız. Çarşamba günü çocuklarınızla ilgili kadersel etkiler altında olabilirsiniz. Perşembe günü yurt dışı işlerinizin yolunda gitmemesi nedeniyle öfke patlamaları yaşayabilir aşırı sinirlenebilirsiniz. Cuma günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışıp çabalayabilirsiniz. Orijinal sıra dışı fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Cumartesi günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü eşiniz ve sevdiklerinizle birlikte evde zaman geçirebilirsiniz.BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 21 Aralık Pazartesi günü Jüpiter ve Satürn Kova burcunda kavuşacaklar ve 20 yıllık döngü başlatacaklar. Bu döngü sizin gündelik işler, sizin için çalışan kişiler, evcil hayvanlarınız, sağlık alanınızda olacak. Gündelik işlerinizin yoğunluğundan bahsedeceksiniz. Jüpiter bu alana geleceği için şifa getirecek. Gündelik işlerinizi yürütürken yapılandırma ve sorumluluk alma gündeminizde olacak. Sağlığınızla ilgili korkularınız ve hastalık endişeniz olabilir. Güneş Oğlak burcuna geçiyor aynı gün Merkür’de oğlak burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişiminiz, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda ciddiyet ve sorumluluk almak gerekecek. Borsa ve şans oyunlarında risk almak ve kazancınızı tehlikeye atmak istemeyeceksiniz. Çocuklarınızla iletişiminizde ödevlerini yapmalarını isterken keyifli zaman geçirmeleri için de fırsat sağlayacaksınız. 23 Aralık Çarşamba günü Mars Plüton karesi kesinleşecek. Sevdiğiniz kişiyle zıtlaşabilir, kavga edebilir ve güç savaşlarına girebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ay balık burcunda haftaya başlıyoruz. İkili ilişkiler ve evliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Salı günü sağlık konularında dengeli beslenme diet ve spor yapmayı düşünebilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle iletişiminizde bazı şeyleri bırakmak ve terk etmek için istek duyacaksınız. Perşembe günü ay boğa burcuna geçecek. İştahınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda kadersel etkiler altında olabilirsiniz. Cuma günü aile bireylerinizle iletişiminizi arttırmak için orijinal benzersiz sıra dışı yollar ve yöntemler uygulayabilirsiniz. Cumartesi günü ortaklık kurmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve yeni fikirler üretebilirsiniz. Pazar günü evde zaman geçirerek kitap okuyabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 21 Aralık Pazartesi günü Jüpiter ve Satürn kova burcunda kavuşacaklar ve 20 yıllık döngü başlatacaklar. Bu döngü sizin sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazanç borsa ve şans oyunları alanınızda oluşacak. Bu alanda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizin artması ile hobilerinizi yapılandırarak işlerinizi büyütebilirsiniz. Güneş Oğlak burcuna geçecek ve aynı gün Merkür’de oğlak burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde sorumluluk almak ve ciddiyetle olayları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yeni bir ev kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. 23 Aralık Çarşamba günü Mars Plüton karesi kesinleşecek. Aile bireylerinizle güç savaşları ve anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Öfke patlamaları sonucunda kalp kırabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ay balık burcunda güne başlıyoruz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde merhametli ve bağışlayıcı tavırlar geliştireceksiniz. Salı günü çocuklarınızla olan iletişiminizde özgürlükçü demokratik ve insancıl yöntemler kullanacaksınız. Çarşamba günü kadersel etkiler altında olacaksınız. Gündelik bilgiyi öğrenme ve yayma, dogmatik, fanatik ve körü körüne inanç konularında sorgulamalarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü ay boğa burcuna geçecek. İştahınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Cuma günü tanıtım satış ve pazarlama konusunda orijinal fikir ve projeler üretebilirsiniz. Cumartesi günü eviniz ve yerleşim yerinizde yapacağınız değişiklik ya da tadilat konusunda eşinizden ya da babanızdan destek ve ilgi görmediğinizi düşünerek üzüleceksiniz. Pazar günü evde zaman geçirerek hobilerinizle ilgilenebilirsiniz.AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 21 Aralık Pazartesi günü Jüpiter ve Satürn kova burcunda kavuşacaklar ve 20 yıllık döngü başlatacaklar. Bu döngü sizin aile bireyleri ile iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul alanınızda gerçekleşecek. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirip büyütebilirsiniz. Yeni bir ev satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Aileniz ve üyeleriyle ilgili sorumluluklarınız artabilir. İlişkinizi yapılandırmanız gerekebilir. Güneş oğlak burcuna geçecek. Aynı gün Merkür’de Oğlak burcuna geçecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde çalışkan, sorumluluk sahibi ve iş yapma odaklı olacaksınız. Merkür’ün evinde gerçekleşecek olan işlerde anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. 23 Aralık Çarşamba günü Mars Plüton karesi kesinleşecek. Yönetici gezegeniniz olan Mars yakın çevre ilişkilerinizde kendinizi göstermek için harekete geçtiğinizde kaza, kavga, anlaşmazlık ve güç çekişmeleri nedeniyle sorunlar yaşatabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ay balık burcunda güne başladık. Salı günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde maddi ve manevi büyüme elde edebilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para ile başkasının parasını yönetme ve kullanma konusunda kadersel etkiler altında olacaksınız. Perşembe günü ay boğa burcuna geçiyor. İştah kontrolünüz zorlaşabilir fazla yemek yeme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde öfke kontrolü problemi yaşayabilir ve etrafınızdakilere bağırabilirsiniz. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında orijinal ve sıra dışı fikirler ve projeler üreterek bunları ticari işlerinizde kullanarak kendinize yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden beklediğiniz ilgi destek ve yardımı göremediğiniz için üzülebilirsiniz. Pazar günü aile bireylerinizle birlikte evde zaman geçirebilirsiniz.YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 21 Aralık Pazartesi günü Jüpiter ve Satürn Kova burcunda kavuşacaklar ve 20 yıllık döngü başlatacaklar. Bu döngü sizin iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde büyüme ve gelişme elde etmenize neden olacak. Bu konularda yapılandırma yaparak ilişkilerinizi yeniden tanımlayabilir ilişkinizin sağlamlığını uzun ömürlülüğünü ve devamlılığını hedefleyebilirsiniz. Güneş Oğlak burcuna geçecek aynı gün Merkür’de Oğlak burcuna geçecek. Kendi öz değerinizin farkında olarak insanlara yansıtacaksınız. Yeni gelir kaynakları elde etmek için çaba gösterecek kazandığınızın bir bölümünü biriktirmek isteyebilirsiniz. 23 Aralık Çarşamba günü Mars Plüton karesi kesinleşecek. Kendi kazandığınız para alanında hırslı, agresif ve güç çekişmelerine açık olacaksınız. Kazalara, kavgalara ve kendi dediklerinizin doğru olduğu konusunda ısrarcı olmanız kalp kırmanıza neden olabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü haftaya ay balık burcunda başlıyoruz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Salı günü sosyal medyada aktif olarak yer almak için web sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Çarşamba günü ayın ay düğümleri ile olumlu açıları size ilişkiler anlamında kadersel etkiler getirecek. 2021 yılındaki tutulmalar sizin burcunuzda olacağı için sizin için önemli kararlar alabileceğiniz ve büyük gelişmeler yaşayabileceğiniz bir sene olacak. İkili ilişkilerde partnerinizin sözüne daha fazla önem verebilir onun görüşlerini de dikkate alabilirsiniz. Perşembe günü ay boğa burcuna geçecek. İştah kontrolü konusunda zorluk çekebilirsiniz. Cuma günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için sunum hazırlayabilir kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çaba gösterebilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden gerekli destek ilgi ve yardımı almadığınızı düşünerek üzülebilirsiniz. Pazar günü evde ailenizle birlikte zaman geçirebilirsiniz.OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu Oğlak olanlar 21 Aralık Pazartesi günü Jüpiter ve Satürn Kova burcunda kavuşacaklar ve 20 yıllık döngü başlatacaklar. Bu döngü sizin kendi kazandığınız para alanında olacak. Yeni gelir kaynakları elde etmek için çaba gösterebilirsiniz. Harcamalarınızı yapılandırarak gereksiz harcama kalemlerinden tasarruf sağlamak isteyebilirsiniz. Güneş Oğlak burcuna geçecek ve aynı gün Merkür’de Oğlak burcuna geçecek. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi, kişisel refah ve mutluluğunuzu insanlara sunmak için çalışacaksınız. 23 Aralık Çarşamba günü Mars Plüton karesi kesinleşecek. Kendinizi öfkeli ve sinirli tartışmaya ve kavgaya meyilli hissedebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni eğitim projesi oluşturabilirsiniz. Salı günü kendi kazandığınız gelir alanında büyüme ve gelişme elde etmek için çaba göstereceksiniz. Çarşamba günü uzun süre kapalı yerlerde çalışmaktan dolayı sıkılacak ve açık havaya çıkmak isteyeceksiniz. Perşembe günü ay boğa burcuna geçecek iştahınızı korumak sizin için kolay olmayacak. Yemek yeme ve içmek konusunda fazla yemek yiyebilirsiniz. Cuma günü ani sürpriz beklenmedik yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle yardım ilgi destek göremediğinizi düşünerek üzüleceksiniz. Pazar günü evde ailenizle birlikte zaman geçirebilirsiniz.KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 21 Aralık Pazartesi günü Jüpiter ve Satürn Kova burcunda kavuşacaklar. Burcunuzda oluşacak bu çok özel kavuşum 20 yıllık döngü başlatacak. Bu döngü sonucunda kişiliğiniz, yetenekleriniz, hedefleriniz, sağlığınız, vücudunuz, kişisel refah ve mutluluğunuz konusunda yeni başlangıçlar yapacaksınız. Yapılandırma ve sorumlulukların artışı söz konusu olabilir. Vücudunuzu yenden yapılandırmak için spor ve diete başlayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni projeler ve fikirler üreterek çok çalışabilirsiniz. Güneş Oğlak burcuna geçecek ve aynı gün Merkür’de Oğlak burcuna geçecek. Uzun süre kapalı yerlerde yoğun olarak çalışacaksınız. Yoğun ve uzun süreli çalışmalardan sıkılıp ara sıra açık havada yürüyüş size iyi gelecektir. 23 Aralık Çarşamba günü Mars Plüton karesi kesinleşecek. Arkadan dönen işler, dedikodunuzun yapılması, gizli düşmanlar alanından bu etkiyi alacaksınız. Öfke patlamaları, kazalar, kavga ve güç savaşları ile uğraşabilirsiniz. Dikkatli olmanızda yarar olacak. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretebilirsiniz. Salı günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü kadersel etkiler ve değişimler yaşayacağınız bir gün ve yıl bekleyebilirsiniz. 2021 yılı özel bir yıl olacak ve kişisel tarihinizde etki edecek. Perşembe günü ay boğa burcuna geçecek iştahınızı kontrol etmeniz kolay olmayacak. Cuma günü arkadaş çevrenizde yeni fikirler ve projeler üretebilir birlikte bu projeleri hayata geçirebilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden beklediğiniz ilgi ve destek yardımı göremediğiniz için üzülebilirsiniz. Pazar günü evde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz.BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 21 Aralık Pazartesi günü Jüpiter ve Satürn kova burcunda kavuşacaklar ve 20 yıllık bir döngü başlatacaklar. Bu çok özel kavuşum sizin kapalı yerlerde geçen çalışmalar, bilirç altı, gizli düşmanlar, arkadan dönen işler alanınızda gerçekleşecek. Spiritüel konularda yeni başlangıçlarda bulunmak için uzun soluklu çalışmalar yapabilirsiniz. Uzun süre kapalı yerlerde çalışarak kendi kariyerinizi ve çalışmalarını daha ileriye götürmek için sorumluluk ve yükümlülük alabilirsiniz. Güneş Oğlak burcuna geçecek ve aynı gün Merkür’de Oğlak burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. 23 Aralık Çarşamba günü Mars Plüton karesi kesinleşecek. Arkadaşlarınızla birlikte çalışırken ya da sosyalleşirken güç savaşları, zıtlaşma ve kendi doğrularınızın doğru olduğu konusunda tartışmalar yaşayabilir kalp kırabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü haftaya ay balık burcunda başlıyoruz. Merhametli, affedici ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Sınırlarınızı iyi belirlemeniz gerekiyor çünkü suistimal edilebilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanmakta güçlük çekeceksiniz. Çarşamba günü hayatınızla ilgili gitmeniz gereken yönünüz menziliniz konusunda kadersel etkiler altında olacaksınız. Perşembe günü gelirlerinizi arttırmak için agresif bir tarz benimseyebilirsiniz. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde orijinal sıra dışı benzersiz projeler üretebilirsiniz. Ticari işlerinizde başarı kazanmak için bu projelerden yararlanabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden beklediğiniz yardım destek ve ilgiyi göremediğinizi düşünerek üzülebilirsiniz. Pazar günü evde sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz.Tülin Aydoğan
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.791
1.395

kk kadın (17).jpg

Yükselen Koç​

Yükselen Koçlar, sizler için sosyal çevre, gruplar ve dernekler ve arkadaşlar alanınızda önemli büyüme ve fırsatlar elde ederken aynı zamanda bu alanlarda daha fazla sorumluluk almanız gereken durumların öne çıkacağını da gösteriyor. Aynı zamanda kariyerinizden elde ettiğiniz kazançlarınızın da elbette artan sorumluluklarınız ile birlikte bu süreçte arttığına şahit olabilirsiniz.

Yükselen Boğa​

Yükselen Boğalar, sizlerin kariyer evinde gerçekleşecek olan bu kavuşum kariyerinizde daha bağımsız olacağınızı, yeni bir döneme girdiğinizi gösteriyor. Sorumluluklarınız artacaktır bu süreçte. Önemli fırsatlar karşınıza çıkabilir.Yükselen İkizler​

Yükselen İkizler, sizlerin yurtdışı ve hukuksal alanlarınızda gerçekleşecek olan Jüpiter Satürn kavuşumu bağımsızlık temalarını daha ağır basacağı bir sürecin başlayacağını gösteriyor. Yurtdışında ya da akademik alanda önemli sorumluluklar alabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almaya başlayabilirsiniz. Özgürlüğünüz için hukuksal bir süreci de başlatabilirsiniz.Yükselen Yengeç​

Yükselen Yengeçler, hisseli kazanımlar, ortak paylaşımlar, kredi ve borçlar alanında önemli bir süreciniz başlıyor. Daha fazla sorumluluk alarak daha bağımsız olmak adına uğraş verebilirsiniz. Kredi çekerek veya bir borç alarak ortaklı bir iş kurabilirsiniz. Eşinizin maddi kaynaklarında da sizleri de finansal anlamda büyütecek gözle görülür yenilikler meydana gelebilir.Yükselen Aslan​

Yükselen Aslanlar, ikili ilişkileriniz, eşiniz, ortaklı işlerinizle ilgili her türlü konuda taşın altına elinizi koyacak ve bağımsızlığınızı elde etmek, büyümek adına birtakım süreçleri başlatacaksınız. Evlilik veya ortaklık kurabilirsiniz veya mevcut evliliğinizi veya ortaklığınızı bitirebilirsiniz. Her türlü ikili ilişkilerinizde önemli sorumluluklar alacağınız bir dönem başlıyor.Yükselen Başak​

Yükselen Başaklar, sizlerin mesleğiniz ve rutin işlerinizle ilgili alanlarda etkisi 20 yıla yayılacak bir süreci başlatacak. İşlerinizi büyüterek daha bağımsız ancak daha fazla sorumlulukta yükleneceğiniz bir dönem başlıyor. Mesleğinizle ilgili görüşlerinizde değişimler olabilir. Aynı zamanda sağlık konularıyla daha fazla ilgilenir hale gelebilirsiniz.Yükselen Terazi​

Yükselen Teraziler, çocuklarınızla ilgili konularda daha fazla gelişim ve fırsatlar siz için ön plana çıkıyor olacak ancak sorumluluklarınızda bununla birlikte gözle görülür bir biçimde artabilir. Keyif aldığınız konular ve hobilerinizle ilgili olan görüşlerinizde farklılıklar yaşayabilirsiniz. Hobilerinizden gelir elde etmek üzere bir şeyler başlatabilirsiniz.Yükselen Akrep​

Yükselen Akrepler, sizlerin ev, yuva, aile alanlarınızda önemli büyüme ve gelişme fırsatları elde edebileceğiniz bir süreç başlıyor. Yeni bir yuvaya, ülkeye taşınabilirsiniz. Elbette bununla birlikte stres ve sorumlulukta yüklenebilirsiniz. Evinizden yürütebileceğiniz bir iş başlatabilirsiniz veya mevcut işinizi noktalayıp daha fazla evinizde vakit geçirmeye başlayabilirsiniz.Yükselen Yay​

Yükselen Yaylar, zihinsel konular, iletişim ve yakın çevre alanlarınızda daha aktif olacağınız ve daha fazla sorumluluk yükleneceğiniz konular söz konusu olabilir. İletişimi daha yoğun konularda iş yapmaya başlayabilirsiniz.


Yükselen Oğlak​

Yükselen Oğlaklar, parasal kazanımlarınızla ilgili konularda gelişme fırsatları elde edebileceğiniz 20 yıllık bir döngü sizler için başlıyor olacak. Stres düzeyinizde bu süreçte sorumluluklarınız artacağı için artabilir. Bununla birlikte kendinize verdiğiniz değer ilgili görüşlerinizde değişimler ve iyileşmeler meydana gelebilir.Yükselen Kova​

Yükselen Kovalar, bireysel hayatlarınızda önemli bir değişim ve dönüşüm sürecinden geçiyor olacaksınız. Hayatta daha fazla sorumluluk yüklenebilirsiniz ancak karşınıza sizi geliştirecek ve büyütecek çok önemli fırsatlarda çıkacaktır. Hayatınıza dair önemli yenilikler söz konusu olabilir.Yükselen Balık​

Yükselen Balıklar, arka planda yürüttüğünüz işlerinizde fırsatlar ve birtakım iyileştirmeler söz konusu olabilir. Kontrol dışı olan durumlarınızla ilgili olarak daha fazla ipleri ele almak adına harekete geçebilirsiniz.Astrolog Ceylin Çelebi
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.791
1.395

kk kadın (11).jpg

Koç
Sevgili Koç ,kariyer evinize giren Güneş ve Merkür’le birlikte kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.Önümüzdeki bir aylık süreçte daha yavaş ve istikrarlı kararlar alacaksınız.Bu sizin lehinize olabilir. Sosyal çevreniz ve kollektif çalışmalarınızla ilgili değişiklikler olası.Pazartesi günü farkındalığınızın daha iyi olacağı bir zaman ,öğleden sonra yarım kalan işlerle uğraşabilirsiniz.Salı,Çarşamba günü kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir süreç bulunduğunuz ortamlarda göz önündesiniz.Çarşamba günü öğleden sonrasına dikkat,Perşembe günü sabah saatleri yarım kalan işlere yönelebilirsiniz,öğleden sonra finansal konularda güzel gelişmeler yaşayacaksınız.Cuma Cumartesi günleri ödemelere harcamalara dikkat.Pazar günü yakın çevre komşularla ilgilenebilirsiniz.Boğa
Sevgili Boğalar, yüksek eğitim uluslararası konular,sosyal medya alanında yaşayacağınız güzel gelişmeler var.Sonrasında kariyer evinizdeki büyük kavuşum size bitişleri ve başlangıçları da beraberinde getirebilir.Pazartesi günü sosyal çevreniz arkadaşlarla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.Salı ,Çarşamba günü farkındalığınızın artacağı süreçler.Perşembe günü sabahleyin yarım kalan işlerinizle ilgilenmeniz daha iyi,öğleden sonra kendinizi daha iyi hissedeceksiniz Cuma günü hem ilişki hem iş hayatınızla ilgili güzel gelişmeler var.Cumartesi günü eşle dostla ilgilenme vakti.Öğleden sonrasında yarım kalan işlerinize yoğunlaşma vakti,Pazar günü maddi ve manevi konularda kendinizi dinleme zamanı.Bu hafta kendinizi dinleme 2021 yılı kendi isteklerinizi belirleme ve geleceğe yönelik karar alam zamanı.
İkizler
Sevgili İkizler ,ödemeler kredi ile ilgili konularda nihayet ödemelerinizi düzene koyacak yeniden ihtiyaç duyduğunuz gelirlere sahip olacağınız bir dönem.Yüksek eğitim ,sosyal medya ,uluslararası konularda güzel gelişmeler yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.Pazartesi günü sabahleyin kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz,günün geri kalanını yarım kalan işlerle ilgilenebilirsiniz.Salı Çarşamba kollektif işleriniz ve sosyal çevrenizle ilgili güzel gelişmeler var.Çarşamba günü öğleden sonraki zamanlara dikkat.Perşembe sabah Ay boşlukta gezinmekte sakin ve içe dönme zamanları,öğleden sonra farkındalığınızın artacağı hayatınızla ilgili yeni düzenlemeler yapıcaksınız.Cuma günü sağlığınıza özen gösterin.Cumartesi öğleden sonra Ay boşlukta yarım kalan işlerle ilgilenme vakti Pazar günü kendinize vakit ayırma dinlenme zamanı..Bu hafta kendinizi dinleme 2021 yılı kendi isteklerinizi belirleme ve geleceğe yönelik karar alam zamanı.Yengeç
Sevgili Yengeçler,ilişki evinize giren Güneş ve Merkür size güzel sonuçlar getirecek.İlişkinizi ya evlilik ya da bitişle görebilirsiniz.Ödemeler alanınıza giren yeni başlangıç size eksta kazanç verebilir ödemelerinizle ilgili yeni değişimler olası.Pazartesi günü sabah saatlerinde sosyal medya ile ilgili güzel gelişmeler olası sonrası yarım kalan işlerinizle ilgilenme vakti .Salı Çarşamba günü kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler var.Öğleden sonrasına dikkat kaza ve tartışmalara açık.Perşembe günü sabahtan öğlene kadar yarım kalan işlerle uğraşma vakti Cuma, Cumartesi sosyalleşme gruplarla çalışma zamanı , Cumartesi öğleden sonra yarım kalan işlerle ilgilenme vakti.Pazar günü farkındalık zamanı,.Bu hafta kendinizi dinleme 2021 yılı kendi isteklerinizi belirleme ve geleceğe yönelik karar alam zamanı.Aslan
Sevgili Aslanlar,sağlık gündelik akışınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız.Kova burcundaki yeni döngü size kaderi ayrılık ve yeni birliktelikleri size ön0müzdeki iki buçuk yıl içersinde görebilirsiniz.Pazartesi günü sabah ları ödeme planlama zamanları öğleden sonra yarım kalan işlerle ilgili ,Salı Çarşamba günü yüksek eğitim ,sosyal medya konuları uluslararası konulardan yana sevineceksiniz,öğleden sonraki zamanlara dikkat.Perşembe günü öğlene kadar yarım kalan işlerle ilgilenme vakti,kariyerinizle ilgili güzel gelişmeleri hafta sonuna doğru yaşıyacaksınız.Pazar günü sosyal çevreniz,ya da sevgilinizle varsa çocuklarla keyiflenme zamanı..Bu hafta kendinizi dinleme 2021 yılı kendi isteklerinizi belirleme ve geleceğe yönelik karar alma zamanı.
Başak
Sevgili Başaklar .aşk ,çocuklar evinize giren Güneş ve Merkür ihtiyacınız olan taze enerjiyi yeni bir bireyi hamilelik haberini,ya da aşkı getirebilir.Sağlık alanınızda ki yeni döngüz size eski ile yeni arasında bir denge kurmanızı fısıldamakta .Bu süreçte belki yeni bir pet alabilirsiniz.Pazartesi günü Perşembe günü sabahtan öğle sonrasına kadar yarım kalan işlerle ilgilenebilirsiniz.Salı günü ödemeler ve başkalarından elde ettiğiniz gelirlerde artış görülebilir.Çarşamba günü öğleden sonrasına dikkat ,daha sakin vr dikkatli olun Perşembe ,Cuma Cumartesi günlerinde sosyal medya uluslararası konularında ilerlemeler olacak.Pazar günü ev ve kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler olası..Bu hafta kendinizi dinleme 2021 yılı kendi isteklerinizi belirleme ve geleceğe yönelik karar alma zamanı.
Terazi
Sevgili Teraziler ,evle ilgili konular alma satma taşınma,aile büyükleri ile ilgili güzel haberler alacağınız bir dönem.Aşk ,çocuklar alanınızda yeni bir döngü başlıyor burası yaş segmentinize göre aşk ,çocuk ya da torun verebilir.Hobi alanlarınızla ilgili güzel bir dönem.Pazartesi günü sabah saatlerinde günlük rutin ve sağlık konuları ön planda ,ardından Salı Çarşamba İlişki eviniz mercek altında bir takım konular tekrar gündeminize oturabilir.Çarşamba öğleden sonrasına dikkat,kaza ve saldıra açık zamanlar sakin kalmanız da fayda var.Perşembe Cuma Cumartesi ödemeler ve ek gelirde ki artışlar olası.Pazar günü uluslararası,sosyal medya yüksek eğitim konularında kendinizi ifade etme zamanları..Pazar günü ev ve kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler olası..Bu hafta kendinizi dinleme 2021 yılı kendi isteklerinizi belirleme ve geleceğe yönelik karar alma zamanı.Akrep
Sevgili Akrepler, yakın çevreniz kardeşiniz ve işlerinizle ilgili yoğun bir döneme geçiş yapıyorsunuz zaman lehinize akacak ardından Kova burcundaki Büyük Kavuşumla yeni bir döngüye başlayacaksınız bu döngüde siz aile kurabilir ,ev değiştirebilir,yeni bir şehir değiştirebilirsiniz.Pazartesi g0nü sabah saatlerinden öğle sonrasına kadar aşk ve çocuk evinizde gelişmeler olası.Kalbiniz boşsa yeni.birisiyle tanışma vakti gelmiş olabilir.Ardından Salı Çarşamba günlerinde günlük rutinle ilgili yeni bir düzen uygulama sağlıkla ilgili gelişmeler olası,yalnız öğleden sonrasında iş yerinizde ve bulunduğunuz ortamlar gerilebilir kavga gürültüden uzak kalmanızı tavsiye ederim..Perşembe’den Cumartesiye kadar ilişkiniz ve ortaklıklarınızla ilgili güzel gelişmeler söz konusu,Pazar günü ödeme ve ek gelirlerinizle ilgili yapacağınız yeni düzenlemeler size kazanç sağlatabilir.
Yay
Sevgili Yaylar bu hafta para evinize giren Güneş ve Merkürle kendinizi maddi ve manevi olarak iyi hissedeceğiniz bir sürece geçiş yapıyorsunuz.ayrıca üçüncü evinizdeki yeni döngü size eski , yeni dostlarınızla sizi biraraya getirebilir.Pazartesi günü sabah saatlerinde aile büyüklerinizle ilgilenmek,evle ilgili konular sizi meşgul edebilir.Salı Çarşamba günleri aşk hayatınız çocuklarla ilgili güzel gelişmeler var özellikle Çarşamba öğleden sonrasına dikkat kaza ve saldırılara açık bir zaman..Perşembe’den Cuma gününe kadar düzen kurma yerleştime ,sağlıkla ilgilenme belki ailenize yeni katılacak bir pet bile enerjinzi yükseltebilir.Pazar gününde ilişki evinizdeki hareket sizi sevindirebilir...Bu hafta kendinizi dinleme 2021 yılı kendi isteklerinizi belirleme ve geleceğe yönelik karar alma zamanı.Oğlak
Sevgili Oğlaklar kendi burcunuza Güneş ve Merkürün ziyareti hanenizle ilgili yeni bir düzenin müjdecisi yeni bir imaj değişikliğine gidebilirsiniz.Ayrıca para hanenizdeki yeni döngü size yeni bir soluklanma ve manevi olarak da bir rahatlama sağlayabilir.Pazartesi günü kısa seyehatler yakın çevreniz ve işle ilgili konularda olumlu gelişmeler var rüzgar sizden yana esmekte öğleden sonrasında yarın kalan işlerinize eğilme zamanı.Salı Çarşamba günlerinde aile büyükleri ve evle ilgili konular gündeminizde olurken Çarşamba öğleden sonrasında kaza ve belalara açık bir zaman dikkat .Perşembeden Cumartesiye kadar aşk ,varsa çocuklarla ilgili güzel gelişmelere gebe.Pazar günü sağlıkla ilgili konular günlük akışta sevdiklerinizle beraber olma zamanlarıKova
Sevgili Kovalar nihayet sizin zamanınız başlıyor ,Güneşin ve Merkürün bilinçaltına geçmesiyle farkındalığızın artması size yeni olasılıkları hayatı değiştirmenize yeni fırsatları sunabilir.Önümüzdeki iki buçuk yıllık süreç içersinde kendinzle ilgili iş ,ve evlilik ya da özgürlükle ilgili olasılıkları deneyimleyebilirsiniz.En büyük iyicilin hanenize girişi ile olaylar farklı boyutlarsa lehinize büyüyebilir.Pazartesi günü para evinizle ilgili konular gündeminizde olurken Salı Çarşamba günlerinde yakım çevre kardeşlerinizle ilgili yeni iş başlangıçları olabilir.Perşembeden Cumartesi öğlene kadar ki süreç ise eviniz alsm taşınöa yerleştirme ya aile büyüklerinizle ilgili bir takım değişiklikler olası.Pazar günü aşk ve varsa çocuklarla ilgilenme zamanı ,rahatlayıp mutlu olacağınız bir gün...Bu hafta kendinizi dinleme 2021 yılı kendi isteklerinizi belirleme ve geleceğe yönelik karar alma zamanı.
Balık
Sevgili Balıklar , sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili yeni bir gruba girme kararı alabilirsiniz.Bu gruptaki arkadaşlıklarınız kalıcı olabilir.
Öte yandan farkındalığınızı tamamen değiştiren bu yeni döngüde bulunduğunuz ortam ve dış görünüşle ilgili bir değişik yapmanız olası.Pazartesi çevrenizle.ilgilenme zamanları,kendinizle ilgili imaj değişiklikleri yapabilirsiniz.Salı Çarşamba günleri finansal konularda güzel kazançlarınız olası.Perşembe’den Cumartesiye kadar olan süreç yakın kardeşleriniz ,komşularınızla ilgilenme ,iş trafiğinizin arttığı zamanlar.Pazar günü ev konularınız taşınma yerleştirme alma satma ile ilgili son rötuşlar...Bu hafta kendinizi dinleme 2021 yılı kendi isteklerinizi belirleme ve geleceğe yönelik karar alma zamanı.

Arzum Koyuncu
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.791
1.395

Haftalık Burç Yorumları (21-27 Aralık 2020)​


kk kadın (12).jpg


Bu hafta Güneş ve Merkür, Oğlak burcuna geçiyor olacak. Daha disiplinli, düzenli hatta mükemmeliyetçi bir kimliğe bürünebilir, adımlarınızı yavaşlatabilirsiniz. Yeni bir yılı karşılamaya hazırlanırken de gelecek planları yapmak için oldukça uygun bir hafta. Mantığınızın ön planda olacağı bir döneme giriyorsunuz.

Haftanın hatta yılın en önemli olayı ise Jüpiter ile Satürn’ün Kova burcunda kavuşumu. Etkileri yirmi yıl sürecek olan bu kavuşum, nam-ı diğer Sahipkıran, fırsatlar sunacağı kadar bazı alanlarda da disipline olmanızı öğütleyecek. Daha adil, daha basiretli, daha eşitlikçi ve hak yemenin o kadar da kolay olmayacağı yıllar bizleri bekliyor. Son olarak Mars-Plüton karesi ile oluşacak yoğun enerjiyi öfkeye yönlendirmek yerine, şimdiye kadar beklediğiniz ya da ertelediğiniz konularda adım atmak için kullanabildiğiniz takdirde olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Spor yapmak da bu enerjiyi dengeleyecektir.

Koç burcu​

İster istemez daha göz önünde olmaya başlayacağınız bir ay başlıyor sizin için. Kariyeriniz ile ilgili konularda parlayabilir, otorite figürleri ile daha çok muhattap olabilirsiniz. Bu dönem biraz daha ciddi, disiplinli ve kuralcı bir görünüm sergileyebilirsiniz. Zihniniz özellikle iş hayatında inanılmaz sistematik çalışıyor olacak. Mantık yürütmek, büyük resmi görebilmek için atılacak adımlar ve onların nasıl geçileceği ile ilgili bir düzeni şıp diye oluşturabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için fırsatlar ile karşılaşmanız çok olası. Kariyerden elde edilen gelirde artış olabilir ya da toplu bir para elinize geçebilir. Son olarak kariyerinizde bir değişiklik yapabilirsiniz. Rotanızı bambaşka bir alana kaydırabilir, daha öncekine hiç benzemeyen bir iş, meslek için harekete geçebilirsiniz.

Boğa burcu​

Hayat yolculuğunuzun anlamını çözebilmek için daha ciddi atılımlar yapabilirsiniz. Kendinizi manevi olarak daha derinleştirebilirsiniz. Yabancılarla iletişim çok daha rahat olacaktır. Kendi etik anlayışınızı ve inançlarınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz. İnterneti veya sosyal medyayı daha üretken ve verimli kullanabilecek potansiyele sahipsiniz. Kariyeriniz ile ilgili fırsatlar gelecektir. Yeni teklifler, terfi ya da daha iyi bir konumda daha iyi bir yerde kendinizi görebilirsiniz. Zorlu geçen 2020 yılı, sizin için aynı zamanda manevi değerlerinizi ve içinizdeki gerçek hazineyi bulmanız için fırsatlar getiriyor. Bu hafta kendinizi anlayabilmek için çok uygun bir hafta.

İkizler burcu​

Finansal konularda rahatlama, borç, kredi gibi konular gündemde olsa da çok zorlanma yaşanmayacaktır. Başkalarının parasını, ortaklar ile kazanılan müşterek kazançları ya da eşinizin kazancını rahat bir şekilde yönetebilirsiniz. Bu anlamda kuracağınız mantıklı planlar ve fikirler size yol gösterecektir. Duygular ile ilerlemeyin. Finansal konularda anlık kararlar vermemenizde fayda var. Şimdiye kadar uzmanlaşmak istediğiniz alan ile ilgili fırsatlar önünüze gelecek. Eğitimlerden yana yurtdışına açılma ya da yabancıl kişilerden destek alma anlamında olumlu gelişmeler yaşanabilir. Arkadaş gurubunda yaşanan bazı agresyonlar sonucu bazı ilişkileri bitirebilirsiniz ya da arkadaşlığınız boyut değiştirebilir.

Yengeç burcu​

Eşiniz, partneriniz ya da ortaklıklarınız ile olan ilişkilerinizde kendinizi daha net gösterebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Onların gözünde adeta parlayacaksınız. İkili ilişkilerinizi gözden geçirip durum değerlendirmesi yapmak için çok ideal bir dönem. Mantık çerçevesinde kendinizin ve karşınızdaki kişinin üçüncü bir kişi gibi objektif analizinizi yapabilirsiniz. Finansal konularda bazı fırsatlar elinize geçecektir. Borçlanmayı veya kredi almayı düşünebilirsiniz. Ödeme konusunda zorluk çekmeyeceksiniz. İkili ilişkiler ile kariyer hayatınız paralel gidecek bu hafta. Bu iki alanda da büyük bir enerji var, bu enerjiyi öfke olarak da kullanabilirsiniz, harekete geçme cesareti olarak da kullanabilirsiniz.

Aslan burcu​

Evcil hayvan sahiplenmek isteyebilir ve günlük rutinlerinizi daha keyifli ve amacına uygun şekilde yapabilirsiniz. Astlarınız ya da çalışma arkadaşlarınız arasında popülerleşebilirsiniz. İş hayatında çıkan problemler karşısında bulacağınız pratik çözümler, diğerlerinin arasından sıyrılmanızı sağlayacaktır. Aynı pratikliği gündelik hayatınızda da gösterebileceksiniz. İkili ilişkiler alanında bazı fırsatlar yakalayabilir, yeni ortaklıklar kurabilir, ciddi bir ilişkiye başlayabilir ya da ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra işiniz ile ilgili uluslararası alanda çalışmalar yürütebilir, yabancı ortaklıklar ile projelere başlayabilir ve işiniz için yabancı dil öğrenmeye karar verebilirsiniz.

Başak burcu​

Yapmaktan keyif alacağınız hobiler için zaman ayırmanızın vakti geldi. Eğlence konusunda her ne kadar kendinizi çok dağıtmamak için kontrollü davransanız da bu dönem siz bile keyif alacağınız aktivitelerde bulunacaksınız. Yaratıcılığınızı hayal aleminden çıkartıp somut işlerinize entegre edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle yazı yazmaya deneyebilirsiniz. İş hayatında bazı fırsatlar ile karşılaşabilir, çalışmalarınızın ve verdiğiniz emeklerin karşılığını alabilirsiniz. Borsa, forex gibi spekülatif alanlarda çok fazla risk almamanız yararınıza olacaktır. Bazı hobilerinizi ya da alışkanlıklarınızı tamamen değiştirme kararı alabilirsiniz.

Terazi burcu​

Ailenize kendinizi daha net gösterebileceğiniz ve kendinizi daha rahat anlatabileceğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle babanız ile ilişkileriniz yoğunlaşabilir. Aileniz ile ilgili geçmişten gelen ya da kalan bazı problemleri mantık çerçevesinde ele alabileceğiniz ve objektif bir şekilde yaklaşabileceğiniz bir dönem. Çocuklarınız ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler güzel haberler alabilir ya da kendinize edindiğiniz hobileri gelir kapısına çevirmek için seçenekler bulabilirsiniz. Eşinizle, partnerinizle ya da ortaklarınız ile yaşayacağınız gerilimler, ev yaşantınıza yansıyabilir. Bitmesi gereken bazı ilişkileri bitirme cesaretini bulabilirsiniz.

Akrep burcu​

Yakın çevreniz, komşularınız veya akrabalarınız ile olan ilişkilerinizde düzelmeler yaşanabilir. Eğitim alanında başarılar elde edebilirsiniz. Genel itibari ile kendinizi çok daha rahat ifade edebilecek, konuşma ve yazma gibi iletişim araçlarını çok daha iyi kullanacaksınız. Bu anlamda bazı fırsatları değerlendirebilir, kendinizi ifade etmek istediğiniz alanlara tekrar göz geçirebilirsiniz. Gayrimenkul ve yatırım konularında bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Uzun vadeli yapacağınız planlarda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Kendinizi ifade etme biçiminiz çalışma arkadaşlarınızca manipülatif ya da otoriter olarak algılanabilir. Uyum sağlamakta güçlük çekebilirsiniz.

Yay burcu​

Parasal anlamda şanslı bir dönemdesiniz. Gelir kaynağınızda artış yaşanabilir. Kendi değerinizi önce kendinize daha sonra diğerlerine daha net aktarabileceğiniz bir dönem. İletişim ve kendinizi iyi ifade edebilme beceriniz, parasal anlamda rahatlamanız için size yol açacaktır. Bu dönemde çekingenlik yapıp söylenmesi gereken şeylerin söylenmemesi, fırsatların kaçırılmasına neden olacaktır. Akrabalardan ya da yakın çevreden bazı destekler görebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilir ve taşınma konularında bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hobilerinize ya da eğlenmek için bazı aktivitelere normalden fazla harcama yapabilirsiniz. Burada biraz dikkat etmekte fayda var.

Oğlak burcu​

Sizi heyecanlandıran her ne ise onların peşine düşmenin zamanı geldi. Kendinizi çok daha iyi analiz edebiliyorsunuz. Doğru yola girme konusunda şanslısınız. Yeteneklerinizi rahatça sergileyebileceğiniz, kendinizi ve kapasitenizi çok daha verimli kullanabileceğiniz bir dönem. Bu yetenekler ve beceriler sayesinde ek gelir kapısı ya da kapıları ile karşılaşılabilir ve onları değerlendirerek gelirinizi artırabilirsiniz. Bu sırada aileniz ile bazı anlaşmazlıklar yaşayabilir, onların sizi manipüle ettiğini düşündüğünüz için agresif davranabilirsiniz. Sakin kalıp kendinize odaklanmanız en iyisi.

Kova burcu​

Neredeyse bir yıldır fark etmediğiniz bazı sırların ortaya çıkabileceği ve aynı zamanda sizin gizli saklı becerilerinizi keşfedebileceğiniz bir dönem. Ortaya çıkacak olan bazı sırlar yakın çevreniz, kardeşleriniz ya da akrabalarınız kaynaklı olabilir. Bilinç dışına ittiğiniz ve davranışlarınızı olumsuz engelleyen, sizi aşağı çeken bazı düşünce kalıplarını değiştirmek için çok güzel bir zamandasınız. Yaşayacağınız bu açılımlardan sonra kendi amacınızı gerçekleştirmek, sizi heyecanlandıran aktivitelerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Metafizik konularına eğilmeyi tercih edebilirsiniz.

Balık burcu​

Hayallerinizi tekrar hatırlayacağınız ve onların peşinden gitmek isteyeceğiniz bir dönem. Sosyal yaşantınızda, arkadaşlarınız arasında popülerliğiniz artacaktır. Özellikle onlarla yapacağınız verimli sohbetler, ilgileri üstünüze çekebilir. Dostlarınızdan ihtiyacınız olan desteği görebilirsiniz. Hayal gücünüzün normalden çok daha fazla aktif olacağı bir dönem. Aklınıza gelen düşünceleri ve içinize doğan sezgileri göz ardı etmemelisiniz. Yapacağınız bazı yön değişiklikleri, gelirinizde oynamalara neden olabilir. Fırsatları daha objektif değerlendirmeli ve hızlı hareket etmemelisiniz.Astrolog Damla Güleç