21 gün erken kalk 🙃

aedenli

Hayatta herşey kısmet...
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2017
2.472
9.071
35
Selam hanımlar günümü ve hayatımı verimli geçirmek için alışkanlıklarımı değiştirmek istiyorum.
sabah erken kalkmak bu süreyi kendimi geliştirmeye ayırmak istiyorum.
öncelikle 3 hafta boyunca erken kalkmayı alışkanlık edinmek daha sonra uykudan ettiğim tasarrufu değerlendirmek için bu topiği açtım.
umarım başarılı olurum🥰

Selam topiğim 😇Dün gece uyku tutmadı üçte uyudum ama bugün erken uyuyup sabah da en geç 7 de uyanmak istiyorum

Selamlar herkese, deli gibi yoğun bir hafta geçiriyorum
Bugün üçüncü günüm erken kalkıyorum
Pazartesi 06.15 te uyandım
Salı 07.00 de uyandım
Çarşamba 07.00 de uyandım.
gün içinde aktif olamıyorum yoğunluğum geçtiğinde erken uyan/ günü verimli geçir şeklinde ilerleyeceğim. Yaptıklarımı da yazacagım buraya.
şimdilik bu şekilde 🥰

Selam hanımlar günümü ve hayatımı verimli geçirmek için alışkanlıklarımı değiştirmek istiyorum.
öncelikle 3 hafta boyunca erken kalkmayı alışkanlık edinmek daha sonra uykudan ettiğim tasarrufu değerlendirmek için bu topiği açtım.
umarım başarılı olurum🥰
Umarım dilediğin başarıya ulaşırsın canım benim.. Ben işten dolayı sabah 5 te kalkıyorum inan ki daha dinç ve zamanım bol oluyor.. Önceleri öğlene kadar yatardım hiç bie şeye zamanım kalmazdı böyle hayat daha güzel başarılar diliyorum.. Alıştıktan sonra daha güzel olucak 🌹🥰

Umarım dilediğin başarıya ulaşırsın canım benim.. Ben işten dolayı sabah 5 te kalkıyorum inan ki daha dinç ve zamanım bol oluyor.. Önceleri öğlene kadar yatardım hiç bie şeye zamanım kalmazdı böyle hayat daha güzel başarılar diliyorum.. Alıştıktan sonra daha güzel olucak 🌹🥰
Güzel dileklerin ve motivasyonun içim teşekkür ederim canımcım🥰 üç hafta alışma süresi ya inşallah ben de alışınca artık erken kalkıp hayatı ıskalamayacağım 🥰

Günaydınlaaar
Sabah 6.45 tr uyandım
Kahvaltımı hazırladım, giyeceğim kıyafetleri ütüledim. Kahvaltı yaptım çay içip işe gideceğim.
Yürüyerek gideceğim, bir saat sürüyo temiz havada mis🥰

Günaydın topiğim
🥰
alarmdan önce uyanıyorum birkaç gündür bu güzel haber alışıyorum demek ki🤗 haftaya sabah 6.00 da uyanmaya çalışacağım
Şimdi kahvaltı sonrası yine işe yürüyerek gideceğim. Yaklaşık 45 dk sürdü dün sabah sporu oluyor🥰

Selam sevgili topiğim
Bugün 8 de uyandım biraz yorgunluk vardı. Ev işlerimi hallettim dışarda aktif olacağım. Eve gelince balkonlarımı süpürmeyi düşünüyorum inşaat vardı bir yıldır yıkanmıyor berbat halde. Süpürüp yıkamayı da bugün yaparsam şahane olur. Bakalım eve geliş saatime göre artık🥰

umarım başarılı olurum🥰
Çok güzel oluyor,
Ben de uykuya dayanamam
Ama erken kalkınca gün içinde daha fazla iş hallediliyor,
Bir süredir yapiyorum,
Günün bereketi oluyor
Hoşuma gitti.

Çok güzel oluyor,
Ben de uykuya dayanamam
Ama erken kalkınca gün içinde daha fazla iş hallediliyor,
Bir süredir yapiyorum,
Günün bereketi oluyor
Hoşuma gitti.
Desteğin için teşekkürler 🥰 evet gün bitmiyo maşallah😂 erken kalkma olayını oturtabilirsem verimli geçirmek için bir takım planlamalar yapacagım🥰

Günaydın topiğim, bugun erken uyanamadım halsizlik vardı. Bedenimi dinleyip dinlendim.
Biraz evde egzersiz yapıp dün temizleyemediğim üç büyük balkonumu temizlemeyi düşünüyorum tembellik yapmam inşallah 🥰

Ne güzel alışmş gibisiniz erken uyanmalara peki geceleri yatma saatiniz kaç oluyor. Kaç saatlik uykuyla gününüz geçiyor.Bende erken kalkmak isteyip kalkamayanlardanım😔

X