22 Aralık 2023 Güneş Oğlak Burcuna Geçiyor - Etkileri

Screenshot_20231221-160520_Instagram.jpg
Screenshot_20231221-160523_Instagram.jpg
Screenshot_20231221-160526_Instagram.jpg
 

Oğlak Dönencesi’ndeki En Şanslı Burçlar​

astro_2023_cnstmmglpict000000787373.jpg


Kova
Doğum günü mevsimi yaklaşıyor ve burcunuzun komşusu olan oğlak, kozmik hediyelerle geliyor gibi. Önceden mağlup olmuş ve kaybolmuş hissettiğiniz noktalarda şimdi başarı elde etmeye başlayacaksınız. Bu haftalardaki çabanız ve sürekliliğiniz hatta sadece zihinsel olarak bile olsa ilerleyen haftalarda büyük bir ödül getirebilir.

Aslan
Başarıya odaklanmış karakteriniz bu dönemde parlayacak ve sahneyi sizin için kaplayacak. Yeni girişimler veya fikirler düşüncelerinize yerleşecek. Unutmamanız gereken şey, sulamak istediğin her şeyi dikkatlice seçmek, geçmişe dönmekten kaçınmak ve dersleri hatırlamak. Bu sayede hayat daha hafif hissettirecek ve yolculuğun daha kolay olacak.

İkizler
Uykusuz gecelerinizi olumlu yönde değerlendirme zamanı. Oğlak gibi doğanın sağladığı ilerlemeleri akıllıca yönlendirmek sizin için verimli bir yol olacaktır. Görmezden geldiğinizde daha kolay bir şekilde fethedebileceğiniz birçok şey olduğunu fark edeceksiniz. Bu, yetişkin olduğunuzda sahip olmayı arzu ettiğiniz lider olma şansı bile olabilir.

Başak
Bu dönem sizin için tam anlamıyla bir hazine. Oğlak burcuyla benzer bir şekilde başak burçları da bu dönemde parlıyor. Sadece en yakınlarınıza zaman ve yer ayıracağınız bir döneme giriyorsunuz. Hedeflerinizi başarıya ulaştırmak için güçten güce koşarken beklemeniz gerekebilir. Henüz sadece tohumları ekiyorsunuz, bu yüzden çalışmalarınızın ilk meyvelerini görmek için bekleyin.

Boğa
Oğlak zamanının size getirdiği en büyük hediye, bazı şeyleri daha farklı bir şekilde yorumlama yeteneği olacak. Eğer bir şey beklenen sonuçları vermiyorsa, yeni bir şey denemek için yön değiştirmek gerekebilir. Zor gelebilir ama imkansız değil. Kalpten ve güvenilir önerilere kulak vermek, ihtiyacınız olanı almanızı sağlayabilir.

Terazi
Gerçekten kendinizmiş gibi hissetmediğiniz bir alandan ya da bir durumdan çıkmak için bu dönemde bazı önemli olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde yaşadığınız kaotik zamanlar, size neşe ve ilhamın kıvılcımlarını getirecek ve sizi olmanız gereken yere yönlendirebilir ya da ilgi alanınıza yönelik bir şeylere başlatmaya teşvik edebilir.

Yengeç
Ortadaki problemi belirlemek ve keskin sınırlar çizmek sizin için bu dönencede gündeme geliyor. Önceliklerini göz önünde bulundurarak hareket etmeye başladığınızda, hayatta bir üst seviyeye geçeceksiniz. Netlik konusunda eksik olan şeyler daha belirgin hale gelecek ve sadece kendi çabanızla kanatlarınızı açıp yeni zirvelere ulaşacaksınız. Bu mevsimde objektiflik ve mizah sizin en iyi dostlarınız, onları yakınınızda tutun.

Balık
Ansızın ortaya çıkan yeni işbirlikleri ve tanıdıklar söz konusu olabilir. Belki de bir şeyleri kaçırıyormuş gibi hissedebilirsiniz ama aslında hayatınızın yeni bir bölümünün eşiğindesiniz, sadece biraz yeniden yapılanmaya ihtiyacınız var. Önümüzdeki şeylere odaklanmak, yaratıcı çözümlere yol açacak ve sizi daha iyi bir konuma getirecek. Bu oğlak dönencesinde aileniz ön planda olacak.

Akrep
Bu dönencede her güzel şeyde bir kusur arıyor olabilirsiniz. Ancak kalbinizi başkalarına açacağınız, uykusuz gecelerle mücadele edeceğiniz ve dostluklarınızı geliştirdiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Öte yandan ileriye dönük adımlar atmanız söz konusu olabilir. Önemli olanları yanınızda tutarak ve uzun vadeli hedefler için yaratıcı çözümler bularak büyük ödüller kazanacaksınız.vogue
 
X