22 Mart. Pazartesi Ameliyat günüm...DOktoruma ameliyat olan yokmu Lütfen Yardım..

Dishy_____

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2010
270
0
Ameliyat günümü aldımm. Ve doktorumun adı Burhan Dadaş. kendisi KBB Uzmanı. Çok güvenıyorumSağlık SorunlarımKalkıcağından.. 500 Tl sigortamdan düşüluyo.... Bana destek çıkın Yardımcı Olun..Hemen yarın Yapalım dediler.. Ama bnm KArarsızlığım bu tarihe çekti.... kaydirigubbakcemile5 .... AYrıca Burnun Çok güzel bi görunume kawuşucak dedi doktorum

cnm doktorunun daha önceden yaptıgı burunları görebildinmi acaba?bende araştırma hastanesinde oldum ama benden önce kuzenim arkadaşlarım olmuştu,muayeneye gittigimdede olmuş kontrole gelen hastaları vardı..baya bi kişiyi gördüm diye oldum..yoksa riske atamazdım...istersen araştır biraz ameliyat gününe kadar başka doktorlarıda:)

Bende 2 hasta gördüm muayene olcağm sırada bi bayanın sinüzütlerini almıştı we burnuna şekil wermşti. bana bakınca gayet güzel sana yakışıcak zaten güzelsin şimdi ayrı bi güzellik olucak falan dedi doktorum.. ilk başta tereddütlüydüm hastalarıyla konuştum bi adam wardı baya arkadaşını falan getirmiş bu doktora.. bi adamın burnu ağzı yamukmuş doğuştan onun üstesnden gelmş..doktor bey baya deneyimli görunuyo daha önce yaptığınız burunları görmek istiyorum demekle hakaret ederm gibi düşündüm ayıp etmek istemedim...nette araştırdımda hakkında bişe yazılı diyil. kötü bi doktor olsa düşündümki mutlaka bişeler çıkardı .. Bu arada teşekkürler ılgin için Arkdşm

cnm hastasını gördüysen ozmannn sorun yok:)inan zaten birasda şans işi bu estetik en iyi doktoroda olsan hata olma olasılıgı var:)illaki güzel i yapan doktorlar ünlü doktorlar deil tabiki...benim doktorumda öle bilindik deildi,ama ben istanbula gelemiycegimden malatyada olmak zorunda kaldım...sonuç mükemmel deil ama yüzüme yakışan bi burun oldu:)inş sitedigin gibi olur,kimse estetik olduktan sonra üzülmesin valla çok zor bu işler..yüzünün ortası kötü olsa saklayamassın gizleyemessin,deiştirmek istesen hop diye olmas...inşş çok güzle bi burnun olur ve resiimlerine zevkle bakarıs:)

umarim istedigin buruna ve sagligina kavusursun. Doktorunu hic duymadim ama nem arkadasinda dedigi gibi birazda sansa bakiyor kendisi cok sansli bir arkadas laf aramizda :)

umarim istedigin buruna ve sagligina kavusursun. Doktorunu hic duymadim ama nem arkadasinda dedigi gibi birazda sansa bakiyor kendisi cok sansli bir arkadas laf aramizda :)

ay cnm bnm sgl valla begenmene sevindim:)çok şükürr yüzüme yakışıyo ne büyük ne küçük, kıvamında:)tabii daha iyi burunlarda varrr :)şans işi , benim doktorumun benim burnumdan daha güzel yaptıgı burunlarıda, kötü yaptıgı burunlarıda gördümm..ondan insan hazırlıklı olmalı herşyee tabi içinide ferah tutmalııı bşyi 40 kes dersen olurmuş ya :)güzel olcak diyipp durmak lasım:)

8 Marta çektrdim arkdşlar.şans dileyin

En doğrusunu yaptın,kaçınılmaz sonu geciktirme derim :) Ameliyat kararını verdiysen ileri tarihlere atıp kafanı bulandırmanın anlamı yok.Doktorunun adını ben de duymadım canım ama ben de 1 hafta öncesine kadar senin gibiydim.Adı pek duyulmamış bir estetik doktoru hakkında bilgi toplamaya çalışıyordum.Pek bilgi sahibi olamadım ama kendimi dinledim ve bu doktora ameliyat olmaya karar verdim,çok ta memnunum.Gerçi memnun olduğumu belirtmek için henüz erken ama ameliyat öncesinde olduğu gibi sonrasında da doktorumun ilgisi benim için yeterli.Umarım istediğin güzel ve saplıklı buruna kavuşursun,şans seninle olsun.

cnm hastasını gördüysen ozmannn sorun yok:)inan zaten birasda şans işi bu estetik en iyi doktoroda olsan hata olma olasılıgı var:)illaki güzel i yapan doktorlar ünlü doktorlar deil tabiki...benim doktorumda öle bilindik deildi,ama ben istanbula gelemiycegimden malatyada olmak zorunda kaldım...sonuç mükemmel deil ama yüzüme yakışan bi burun oldu:)inş sitedigin gibi olur,kimse estetik olduktan sonra üzülmesin valla çok zor bu işler..yüzünün ortası kötü olsa saklayamassın gizleyemessin,deiştirmek istesen hop diye olmas...inşş çok güzle bi burnun olur ve resiimlerine zevkle bakarıs:)

Gizleyemessin saklayamassın lafı kafamda zonkluyo ya kötü olursa die :-)ohaoldumsmile

Ozlemoy Çok tşk ederm Destğn için.. olumunekankayizsmile

cnmmm kötü düşünmekiiiii aksilikleri çekmeyesin peşineee...iyi olcak iyi:)

ılerdeki mesleğim bnmde mimar inş... Ewet Mükemmel Olucak Çok kötü düşünsem yaptıramam ztn :-)

Ben de dua ederim senin canım..Şimdiden geçmiş olsun.opuyorumnanaktan

Teşekkür edermm sana da şmdien gçmş olsun arkdşm ...Toparlanınca bana durumun hakkında bilgi werirsin.. aynı reaksiyonları göstericekmyz bakalım
:-)olumunekankayizsmile

çok merak ediyorum ama umarım iyi olursun risk almadınmı canım vala biliyorsun ben hala araşütırıyorum. zühtü beyle görüştüm bi dr daha var görüşcem karar vericem zühtü beyin dedi gibi bu iş sanat içi el becerisi. dr çok katılıyorum. dr adından çok eli önemli yani yaptı burunlar güzeldir ama ssk dr dur bence önemi yok... inşallah güzel geçer geçeceğine inanıyorum

Tecrübeli bi doktorsa eğer için rahat olsun, çünkü bu iş tecrübe işi :KK66:
Geçmiş olsun cnm şimdiden

X