225 cc meme protezi küçük mü

yarennonerr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2022
27
7
23
gögüs büyütme estetiği oldum kilom 48 boyum 160 gögüs kafesim çok dar olduğu için kas altı mentor marka yuvarlak 225 cc takıldı şuan 10.günüm desteksiz sütyeni kaç beden de takarım sizce yani bu ödem çok fark ediyor mu küçülmesinden korkuyorum . 225 cc çok küçük bir protez bu yüzden tedirginim ama daha büyüğü olmamış ameliyat sırasında denemişler 250 cc Lakin sığmamış ): çok küçülür mü şuan sporcu sütyenim 80 beden

gögüs büyütme estetiği oldum kilom 48 boyum 160 gögüs kafesim çok dar olduğu için kas altı mentor marka yuvarlak 225 cc takıldı şuan 10.günüm desteksiz sütyeni kaç beden de takarım sizce yani bu ödem çok fark ediyor mu küçülmesinden korkuyorum . 225 cc çok küçük bir protez bu yüzden tedirginim ama daha büyüğü olmamış ameliyat sırasında denemişler 250 cc Lakin sığmamış ): çok küçülür mü şuan sporcu sütyenim 80 beden
Merhaba bende düşünüyorum ameliyatı ama sorunuzla alakasız olacak ne kadara ve hangi ilde yaptırdınız acaba

Ya bence çok küçülmez zaten başka protez de takmıyorlarmis. Bu arada doktor ve fiyat bilginizi paylaşabilir misiniz ? Birde hissiyat olarak nasıl ?

Şuan değiştirme şansım olsa 225 240 civarı taktırırdım, aynı boy kilodayız 295 cc büyük geliyor :)

Bu konu çok göreceli eğer silikon öncesi göğüs dokunur varsa çok küçük kalmaz ama hiç dokunur olmadan yapıldıysa 225cc bence küçük. Benim 275 cc ve ameliyat öncesi dokum olmasına rağmen bana küçük geliyor ödemler indikten sonra baya küçülme oluyor.

Beni. 230 cc. Doktor ölçüp bunu söyledi. 300 istiyordum aslında ama korktum. Şuan iyiki 300 taktırmamışım diyorum 230 bile bende kocaman oldu

Merhaba bende 12 gün önce 225 cc mentor yülsek profil yuvarlak silikon taktırdım bende doğal istememe rağmen endişeliyim sizin bu zaman içinde çok ufaldımı

Merhaba bende 12 gün önce 225 cc mentor yülsek profil yuvarlak silikon taktırdım bende doğal istememe rağmen endişeliyim sizin bu zaman içinde çok ufaldımı
Göğüs dokunuz varsa yeterli geliyor benim hiç döküm yoktu 2 ay önce 375cc takıldı şuan büyük durmuyor ödemler gidince tabiki küçüldü ama aşırı değil ameliyat bittiği an foto çekiyorlar o sizin ödemesiz haliniz yani tüm ödem gidince o boyutta olacak

Göğüs dokunuz varsa yeterli geliyor benim hiç döküm yoktu 2 ay önce 375cc takıldı şuan büyük durmuyor ödemler gidince tabiki küçüldü ama aşırı değil ameliyat bittiği an foto çekiyorlar o sizin ödemesiz haliniz yani tüm ödem gidince o boyutta olacak
Benimde göğüs dokum yoktu çok ufaktı ama sarkık değildi ve alt dokunun bombeliği iyi bizim için dedi.yani benim göğüs altım 70 cm göğsüm 73 falandı yanlış hatırlamıosam.

Şuan ki boyutu nasıl oldu acaba

X