23 - 29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
43.740
2.369

Kadersel seçimler haftası…


Merkür retrosu bitmiş olsa da geçmişten tanıdıklarınız yazmaya, mesaj atmaya devam ediyor, siz de onlardan haberler almaya devam ediyor musunuz? Bu durum genelde retro dönemlerine denk gelirdi fakat gökyüzü açıları bir şekilde aynı etkiyi üzerimizde yaşatmaya devam ediyor. Kapanmamış, bitmemiş meseleler retro zamanlarını beklerken şimdi ise yeniden önümüze geliyor. Buna eşlik eden birçok açı var. Jüpiter-Juno kavuşumu bu etkiyi verebiliyor. Jüpiter’in Yengeç burcu yücelim yöneticisi olduğunu unutmamak gerekir. Juno ise ilişkiler, denklik, davranışsal iletişimi tetiklediği için önümüzde eskiye özlem, maziyi yeniden canlandırma isteği yükselmiş durumda...

haftalık çiç (21).jpg


23 Ocak haftası astrolojik olarak neler getiriyor?​

  • Bu hafta Güneş, Ay düğümleri ile sert açı yapacak. Sanki bile bile, başka tercihimiz yokmuş gibi bize verileni kabul edeceğiz. Yenilgi tarafında kalma dürtüsü ile haftayı tamamlayacağız. Bir de bitmiş gitmiş meseleler için daha fazla tartışmaya, üstünde durmaya gerek var mı? Bu hafta bunu bir düşünmemiz gerek...
  • Bu hafta Venüs’ün Balık burcuna geçişi, hesaba katmadığımız detaylar nedeniyle yaşamımızdaki olayların hiç istemediğimiz şekilde sonuçlanmasına vesile olabilir. Unutmayın ki Venüs, Balık burcunda yücelir. Yücelen gezegenler ‘ben daha iyiyim’ gibi bir böbürlenmeye sahip olur ve bu da detayları atlamaya, olan biteni gözden kaçırmaya, ‘bana bir şey olmaz’ tutumu sergilemeye vesiledir. Bu tehlikelerden bu hafta uzak durmakta fayda var.
  • Özetle kadersel seçim aşamaları konusunda yaşayacağımız önemli deneyimler olacak ve gökyüzü belli bir konuyu fazla zorlamamamızı ve seçimlerimiz büyük başlangıçları, önemli değişimleri işaret ediyorsa iki kere düşünmemizi öğütlüyor.

haftalık çiç (26).jpg


Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR​

Kadersel eşinize veya uyumlu iş ortaklıklarına merhaba diyebilirsiniz. Bu hafta cesaretinizle birçok alanda kalıcı eş veya ortaklığı hayatınıza katabilirsiniz. Hafta ortasında otorite figürleriyle iletişimde aksaklıklar yaşayabilirsiniz. 27 Ocak’ta Venüs, Balık burcuna geçecek ve sizlerin inziva evine yerleşecek. Gizli ilişkilere çekilebilirsiniz. Aşkta şanslı etkiler hafta boyunca size fırsatlar sunsa da ilişki isteğinde aşırılık olabilir. Ebeveynlerinizin çocukluğunuzda size öğrettikleri değer yargılarını sorgulayabilirsiniz. Herkesten saklı alışveriş yapabilirsiniz. Kendinizi gizli gizli tatlı yerken bulabilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlarınızla ani gelişen yolculuklara çıkabilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR​

Pazartesi günü sabah saatlerinde kariyerinizle ilgili birçok konuyu çözebilirsiniz. Öğleden sonra ise yarım kalmış işleriniz var ise tamamlayabilirsiniz. İçinizde yanıp tutuşan ‘Diğer yarım nerede?’ sorusu ile baş başa kalabilirsiniz. Bu konudaki istek ve düşünceleriniz büyüyebilir. ‘Bu dünyada eksik kaldım’ düşüncesi sizi yorabilir. Platonik olarak birini idol eş olarak belirleyebilir, bu konuda gizli hayranlığınız büyüyebilir. En çok kendinizle bağınızı güçlendirmeniz gerektiğini bilmelisiniz. 27 Ocak’ta Venüs-Balık burcu transiti başlayacak ve daha fazla sosyalleşebilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızdaki sevgi bağınız kuvvetlenebilir. Umutlarınız tekrar yeşerebilir. Tesadüfi karşılaşmalar sonucu ilişki başlangıçları olabilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER​

Neşenizin artacağı bir dönem. Yurt dışı ile ilgili bir başvuru yapacaksanız pazartesi öğle öncesi yapabilirsiniz. Öğleden sonra yapacağınız başvurular askıda kalabilir. Hayat amacınıza yönelik yeni guruplara girebilir, burada yeni insanlar tanıyabilir, kendinize denk olan kişilerle yakınlaşabilirsiniz. 27 Ocak’ta Venüs, Balık burcuna geçiş yapacak. Aynı statüye sahip olduğunuz kişiler hayatınıza girebilir. Terfi alabilirsiniz. Otorite figürlerinin takdirini kazanabilirsiniz. Hafta sonu hak, hukuk, adalet konusuna takılı kalabiliriz. Geçmişte uğradığınız haksızlıklar aklınıza gelebilir. Çözüm yollarına farklı açılardan bakmayı hayatınıza katabilirsiniz. Aniden çözümü bulabilirsiniz. Yeni fikirleri hayatınıza katabilirsiniz

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER​

Göz önünde attığınız cesur adımlar çok konuşulacak. Yaptığınız işlerde geri planda kalmak yerine ön planda olmak isteyebilirsiniz. Uzun süredir çabalarınızın sonucunu alamıyorsanız eğer, bu süreçte kariyerinizle ilgili yükselişe geçebilir ve tanınabilirsiniz. 27 Ocak’ta Venüs, Balık burcu transitine başlayacak. Yurt dışı, hak, hukuk, adalet temaları gündeminizde olacak. Yabancı kültürlere ilginiz artabilir. Farklı kültürdeki kişilerle sevgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Dini yerleri ziyaret etmek bu süreçte iyi gelecektir. İnanç sistemlerini araştırabilirsiniz. Hafta sonu aşk ilişkilerinde anlaşılamadığınızı düşünebilirsiniz. Çözemediğiniz, süregelen kemikleşmiş değersizlik hissini, aniden fark edebilirsiniz. Bu konuda kendinizi yapılandırabilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR​

Geçmişte kendinize değer vermediğiniz için hayıflanıyor olabilirsiniz. Kendi değerinizi gösterebilmek için bu hafta tam zamanı. Güneş de Kova burcuna geçtiği için size ilişkiler konusunda yeni fırsatlar verecek. Eylemlerinizin sonuçlanmadığını düşünüyor olabilirsiniz fakat uzun vadede size kazançlar sağlayabilir. Belirli kararları sonlandırmak durumunda kalabilirsiniz. Sizin için vermesi zor kararlar olacak ama sonrasında hayatınızı yeniden yapılandırabileceksiniz. 27 Ocak’ta Venüs, Balık burcunda transit yapacak. Başkalarından gelecek kaynaklarınızda artış gözükebilir. Kredi ve borçlarla ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Hafta sonu kendinizi kötü hissedebilir, işlerin istediğiniz gibi gitmediğini düşünebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız kırgınlık ve küskünlükleri bir kenara bırakıp hayatın size verdiği armağanları görmeye çalışmalısınız.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR​

Başkalarının kaynaklarından fayda göreceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Kredi ve borçlarla ilgili düzenleme yapabilirsiniz. Fazla borçlanmamaya özen göstermenizde fayda var. Hiç hesapta yokken miras konusunda şanslı etkiler alabilirsiniz. 27 Ocak'ta Venüs, Balık burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerde sevgi paylaşımlarının yoğun etkileri sizleri sarabilir. Eş gelirinde artış gözükebilir. Hafta sonu kendiniz için yeterli zaman ayırabilirsiniz. Eğer önemli bir karar almanız gerekiyorsa, bu kararı kendinize özgü ve net olan tavrı buluncaya kadar olgunlaştırmalısınız. Bunu yapabilmeniz ve kendi içinizle uzlaşabilmeniz için meditasyon yapmak, uzun bir yürüyüşe çıkmak veya yalnızca bir göl kenarında durup uzun uzun onu seyretmek size yardımcı olabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER​

Bu hafta size heyecan veren bir olayla karşılaşabilirsiniz. Cesaretle adım atabilirsiniz. İkili ilişkilerde herkesin içinde fark edilmek ve liderliğinizi ispatlamak isteyebilirsiniz. Enerjinizin giderek arttığı bu dönemi oldukça çekici hale getirebilirsiniz. 27 Ocak'tan itibaren Venüs'ün Balık burcuna geçişi, iş ve çalışma koşullarında güzel fırsatlar yakalamanıza olanak sağlayabilir. Çalışma ortamınızda uyumu yakalayabilirsiniz. İş ortamınızı kendi zevkinize göre tekrar dizayn edebilirsiniz. Yapılan işte stratejik hamleler, iş arkadaşlarınız arasında önce çıkmanızı sağlayabilir. Çalışma ortamınıza yeni biri gelebilir ve onunla sevgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Günlük rutinlerinizde belirsizlikler sizleri yorabilir. Sağlık konusunda şeker tüketimine dikkat etmenizde fayda var.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER​

Ruhen ve bedenen dinlenmek istediğiniz bir zamandan geçiyor olabilirsiniz. Mücadeleyi, savaşı bir kenara bırakıp huzurla dolmak isteyebilirsiniz. 27 Ocak'ta Venüs, Balık burcunda transit yapacak. Bu, romantik ve keyifli bir ilişkiye işaret edebilir. Karşılıklı birbirinizden hoşlanacağınız, keyif alacağınız bir döneme ilerlediğinizi gösteren olumlu etkiler devrede. Sevgilinizle hoş bir yemeğe çıkabilirsiniz, keyif alacağınız bir tatil veya geziye çıkabilirsiniz. Güzel yerlerin ve ortamların tadını birlikte çıkarabilirsiniz. Çocuklarınızla daha fazla sevgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Hafta sonu eşiniz veya ortaklı işler yaptığınız kişilerle kısa süreli sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR​

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte mutluluğun tadını çıkarma zamanı. 27 Ocak’ta Venüs’ün Balık seyri, aile ortamında sevgi paylaşımlarını işaret ediyor. Özlem, hasret, nostalji içeren konulara yönelebilirsiniz. Geçmişi, gençliğinizi, çocukluğunuzu özlüyor olabilirsiniz. Çocukluk aşkınızla, ilk veya eski aşkınızla karşılaşabilir, romantik hisler içinde olabilirsiniz. Özünüzü, sizi siz yapan değerleri ya da unuttuğunuz özelliklerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu hatırlayış, geçmişe dönüş; size şimdiki, günlük sorunlarınızda yardımcı olabilir, ailenizden, köklerinizden, geçmişinizden aldığınız destek artabilir. Eğer borsa oynuyorsanız, dikkatli olmanızda fayda var; aceleci davranıp büyük kayıplar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR​

Keskin bir virajı dönmüş olabilirsiniz ve karşınızda seçmeniz gereken iki yol görebilirsiniz. Her iki yolun da ucu keskin olabilir ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Başkalarından öğreneceğiniz çok şey olabilir. 27 Ocak'ta Venüs, Balık burcunda transit yapacak. Eğitim alanında önemli bir dönemden geçebilirsiniz. Kişisel gelişimle ilgilenebilir, bolca kitap okuyabilir, konularında bilgi ve bilgelik sahibi insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Onların tecrübelerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Tüm bu öğrendikleriniz, ileride gerek işinizde, gerek özel yaşamınızda çok faydalı olabilir. Bu bilgilerle başkalarına da faydalı olabileceğinizi unutmayın. Etrafınızda yardımınızı bekleyen ve size el uzatan çok fazla kimse olabilir. Siz de gönlü bol bir şekilde yardımlarına koşabilirsiniz. Herkese yardım ederken alma verme dengenizi korumayı unutmamalısınız.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR​

Bazı şeylerin artık sona yaklaştığı, kırılıp dökülmeye ve çözülmeye başladığına işaret eden bir hafta sizleri bekliyor. Bu dağılmaya ve değişime hazır olmanız gerekiyor. Yakın çevrenizin desteği ile cesurca adım atacağınız bir süreç sizleri bekliyor. 27 Ocak’ta Venüs, Balık burcunda transit yapacak; bu, sizlere maddi manevi değerlerinizi sorgulatabilir. Maddi kaynaklarınızı artırmak isteyebilirsiniz. Şefkat ve sevgi konusunda alma verme dengenizi korumak isteyebilirsiniz. Bu dönem beslenme şeklinde aşırılıklar gözlenebilir, dikkat etmekte fayda var. Hafta sonu ev, aile, yuva konusunda gerilimler yaşayabilirsiniz. Ani söylemlerden kaçınmalısınız.

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR​

Arzuladığınız değişim ve yenilikleri hayata geçirebilecek cesaret ve enerjiye sahip olabilirsiniz. Aşkta ve ilişkilerde coşkulu, arzu dolu, hevesli ve istekli bir döneme işaret ediyor. Bu değişim havası heyecan verici olabilir. Maddi kaynaklarınızda yeni ortaklıklarla büyüme gerçekleşebilir. Fakat rehavete kapılmadan iyi bir planlama yapmanızı öneririm. 27 Ocak'ta Venüs, Balık burcunda transit yapacak. Motivasyon alanlarınız konusunda sanatsal alana yönelebilirsiniz. Sevgi dolu ve şefkatli yönünüzü ön plana çıkarabilirsiniz. İstediğiniz sevgiyi karşı tarafta görmeyince olumsuz duygular ve kurban bilincine girebilirsiniz. Hafta sonu ani gelen fikirleri hayatınıza katabilir, sıra dışı yöntemler bulabilirsiniz.


Kenan Yasin
 
haftalık çiç (2).jpg


Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftanın ilk günlerinde maddi konulara yoğunlaşacaksınız. Bununla ilgili önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Parayla ilgili hareketli zamanlar olacak. Hafta başında özellikle girdiğiniz kalabalık ortamlarda hep karlı alışverişler önemli bağlantılar elde edeceksiniz. Burcunuzdaki Jüpiter’in Güneş’e yaptığı olumlu açı ise bireysel yol aldığınızda muazzam başarılara imza atacağınızı gösterirken, kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Sadece ilişkiler konusunda istediğiniz tatmin elde edemeyebilirsiniz. Aşk adına biraz daha durağan süreçler başladı. Sizin için iş ve para öne çıkacak bu dönemde.Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya burcunuzdaki Kuzey Ay düğümünün Merkür’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sürpriz yolculuklar da tanışacağınız önemli insanlarla güzel iş bağlantıları yapacağınızı gösteriyor. Bu hafta iş açısından da oldukça şanslı etkiler altındasınız. Sadece fikirlerinizi ilk olarak karşı tarafı dinleyerek beyan etmeniz sizi rahat ettirecek. Burcunuzdaki Uranüs ileri harekete geçecek. Bu da yatırım amaçlı yeni başlangıçlara destek sağlarken, kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Güneş, Jüpiter olumlu açısı iş ortamındaki fırsatlar için iş arkadaşlarınızla iletişimde minik zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi size çok iyi gelecek hayatın her alanında aşkı rahatlıkla oturtabileceğiniz gibi eğer bekarsanız arkadaşlarınızın vasıtası ile aşk gelecek.İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, bu hafta maddi konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor. Daha önce verdiğiniz sözleri gerçekleştirmek adına daha fazla para harcamak zorunda kalabilirsiniz. Diğer taraftan eğitimle ilgili konular, yolculuklar, yurtdışı bağlantılı işlerde muazzam bir destek var. Haftanın en güzel etkilerinden Güneş, Jüpiter olumlu açısı ise kalabalık ortamlarda popülaritenizi arttığını yeni insanlar tanıyabileceğinizi gösterirken, Venüs’ün burç değiştirmesi ise kariyerde tam olarak dengeyi bulmakta zorlanabileceğinizi, özellikle hayatınızda iş ortamından birisi varsa bunun kariyerinize sıkıntılı yansımalarını görebilirsiniz. Bu arada nakit para akışını hızlandırmak için ise 27 Ocak’tan sonra daha fazla olumlu etkiler altında olacağınızı belirtmeliyim.Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, bu hafta başında özellikle ikili ilişkiler ortaklıklar ve evlilikle ilgili konular çok öne çıkacak ve özellikle evlilikteki maddi konuları çözmek adına daha fazla gayretiniz olacak. Parayla ilgili konularda ileriye yönelik hamle yapmak için ise 25 Ocak ve sonrası değerlendirmenizi öneririm. Güneş, Jüpiter olumlu açısı hem para hem de kariyer de 25 Ocak’tan sonra sizin yanınızda olacak ve destek verecek. Ayrıca Venüs’ün burç değiştirmesi yine sizi çok güzel bir konuma getirecek. Bu arada hayatınızda kimse yoksa gideceğiniz uzun yolculuklar sonunda hayatınıza yeni bir partnerin gelebilir. İlişkiler adına çok güzel bir dönem başladı. Yine kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim düşünüyorsanız bu hafta tam zamanı.Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, bu hafta başında özellikle sağlıkla ilgili konulara daha takılı kalabilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmek için destek ve takviye gıdalar alabilirsiniz. Ayrıca dış görünüşünüzde de değiştirmek için hamleler yapabilirsiniz. Venüs, Satürn kavuşumu karşıt burcunuzda gerçekleşiyor. Bu etkiyle beraber ilişkilerde sorumluluk almak bu hafta önemli olacak. Partnerinizden ziyade sizin bir şeyler yapmanız gerekiyor. Haftanın en güzel etkilerine Güneş, Jüpiter olumlu açısı finansal konularda size destek oluşturacak. Venüs, burç değiştirmesi ise çalışma ortamınızdaki bayan figürlerden destek alabileceğiniz yeni bir döneme işaret ediyor. Burada bayan arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizin daha iyi olacağı zamanlar.Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya ilişkilere odaklanarak başlayacaksınız. Uzun zamandır bu konuda çözüm arayışınız var. Bu hafta biraz daha buraya kafanızı yorabilir, beklentilerinizi arttırabilirsiniz. Diğer taraftan sağlıkla ilgili özellikle dolaşım yolu rahatsızlıkları ve nefesle ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir. Güneş, Jüpiter olumlu açısı ise ilişkilere dair gerçekleştirmek istediğiniz ortaklaşa girişimlere işaret ederken yine finansal anlamda oldukça güzel bir dönem miras, pirim, zam beklentiniz varsa bu hafta istediğiniz haber gelebilir. Yine ilişkileri karşınıza getirecek önemli bir etki ise Venüs’ün karşıt burcunuzda geçmesi olacak. Evlilik, ortaklaşa girişimler, ikili ilişkiler çok öne çıkacak ve acayip romantik olduğunuz bir süreç başladı. Hayatınızda kimse yoksa güzel bir aşka yelken açabileceğiniz gibi eski ilişkilerinizi bırakmanız şartıyla yeni bir insanın geleceğini belirtmeliyim.Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya ailevi konulara odaklanarak başlasanız da esas hafta içinde ana konunuz, krediler, ödemeler ve borçlar olacak. Parasal konuları daha iyi bir sürece getirme isteğiniz oldukça yüksek. D-Diğer taraftan Venüs, Satürn kavuşumu size uzun vadeli bir ilişkinin kapılarını aralarken, sadece bu insan her zaman bildiğiniz insanlarından daha farklı olabilir. Fikir yapısı ve kültür olarak farklı bir partneri adayına gönlünüzü kaptırabilirsiniz. Jüpiter karşıt burcunuzda Güneş ile çok olumlu açı yapacak. Evlilik yolunda gidebilecek ilişkilere yine destek oluştururken, aynı zamanda ortaklaşa bir işten iyi bir kazanç sağlayabilirsiniz. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi ise hobilerinize yönelme ve hobilerinizden yeni bir iş yapma durumunu gündeme getirebilir. İş ortamında ise ayaklarınız hassaslaşacak, ayakta fazla kalacağınız dönemler var diyebilirim.Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, bu haftaya kardeşleriniz olan iletişiminizi aktifleştirerek başlayacaksınız. Aynı zamanda haftanın ilk üç günü çok fazla yolculuğa çıkabilir. Şehir içinde de her yere yetişmek için telaşta olabilirsiniz. Diğer taraftan bu hafta ilişkiler gökyüzünde öne çıksa da ev ortamınızı düzenlemek ve revize etmek isteyeceksiniz ve biraz bu alana para harcayabilirsiniz. Güneş, Jüpiter olumlu açısı ise sağlık anlamında baş ağrılarını ve migreni tetikleyecek. Olumlu bir açı olmasına rağmen sizin kendinize iyi bakmanız için bir deneyim ve tecrübe kazandıracak bir etki biraz kendinize odaklanmanız gerekli. Bu arada Venüs’ün burç değiştirmesi ise aşkta çok güzel bir dönemi hayatınıza getirirken çocuk düşünüyorsanız da gökyüzü bu hafta yanınızda olacak.Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya maddi konulara odaklanarak başlayacaksınız. Gelirlerinizi arttırmak için çok önemli bağlantılar ve işler yapabilirsiniz. Güzel ortaklıklara imza atabilirsiniz. Diğer taraftan uzun bir yolculuğa çıkma durumunuz oluşabilir, yolculuklarınız çok aktif olacak. Aynı zamanda bu dönemde kardeşleriniz ve yakın çevrenizle de daha fazla görüşebilirsiniz. Güneş, Jüpiter olumlu açısı ise ummadığınız sürpriz bir aşka sizi yönlendirirken, ek iş yapma ikinci bir iş kaynağı oluşturma, hobilerinizden para kazanmanıza yardımcı olacak. Aynı zamanda bu dönemde Venüs’ün burç değiştirmesi ile evinizi güzelleştirme, evden çalışma biraz aileyle ilgilenme durumu oluşurken, evde kullanmadığınız eşyaları da bu dönemde yeni sahiplerine ulaştırabilirsiniz.Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya burcunuzdaki Merkür’ün kuzey ay düğümü ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Sürpriz ilişkiler, aşklar, yeni gelişmeler, kendinize ayırdığınız vakte, gelecek güzel haberlere işaret ederken, aynı zamanda maddi konuları da çözümlemek için hafta başında harekete geçeceksiniz. Uzun vadeli bir iş girişiminde bulunabilirsiniz. Güneş, Jüpiter olumlu açısı ise uzun zamandır görmediğiniz aile bireylerini görmek adına yanınızda olacak. Diğer taraftan evinizin içinde ki teknolojik aletleri yenilemek isteyebilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise yolcuklarınızı aktif ederken üniversiteden liseden uzun zamandır görmediğiniz insanlarla karşılaşabilirsiniz. Yine hayatınızda kimse yoksa okul döneminden tanıştığınız, bildiğiniz bir insanla bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Son olarak kardeşlerinizin iş arama durumu varsa yine onlara yardımcı olacaksınız.Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya kendinizle ilgili önemli kararlar alarak başlayacaksınız. Hayatınızda uzun zamandır devam eden değişim süreci ile ilgili son zamanlar ne yapmak istediğinizi belirleyip ilerlemek adına yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Burcunuz da Venüs, Satürn kavuşumu olacak. Bu da uzun vadeli girişimler için sizin adınıza yanınızda olurken, hava değişimi için yolculuğa çıkabilirsiniz. Güneş, Jüpiter olumlu açısı ise kardeşlerden gelecek desteğe işaret ederken, komşularınızla da her zamankinden daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Son olarak Venüs burç değiştirecek ve para anlamında çok güzel girişimler ve fırsatlar getirecek. Fakat burada biraz daha danışmanlık tarzı bir iş yapıyorsanız gelirlerinizi arttırmak durumunuz daha kolay olacak. Diğer işlerde daha duygusal davranıp kazandığınız paraları yine işe harcayabilirsiniz.Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya kalabalık arkadaş ortamlarında başlayacaksınız. Uzun zamandır görmediğiniz insanlarla güzel bir iş girişiminin içinde yer alırken, yolculuklar adına da destek var. Bu arada hafta başında sağlıkla ilgili konulara dikkat etmenizi öneririm. Bağışıklık sisteminizin zayıf olduğu zamanlar destek gıda almanızı, iyi bakımı tavsiye ederim. Güneş, Jüpiter olumlu açısı para kaynaklarını sizin için aktifleştirirken, kısa vadeli alım satım işlerinde, nakit de fırsat sağlayacak. Son olarak Venüs burcunuza geçiyor ve sizin için ilişkilerde çok güzel bir süreci başlatıyor. Hem aşkı kendini iyi hissetme romantik tarafınızı ortaya çıkartma sezgilerinizle yol almak adına çok güzel zamanlar.Sema Sidar
 
haftalık çiç (19).jpg


KOÇ
Bu haftaya daha çok hayatın en gerçekçi yanları damgasını vuracak diyebilirim. O nedenle aklınızı toplayıp ayaklarınızın yere değerek hareket etmenizi tavsiye ederim. Hayallere dalmak yerine gerçeklere yürümeniz sizin için hayırlı olur.


BOĞA
Bu hafta psikolojik yaralarınızı sarmak için ideal bir gökyüzü duruyor başınızın üzerinde. Eğer bu anlamda içgörünüzü tarafsız kullanabilirseniz bu sizin için çok ama çok iyi olur. Olumsuz olasılığı ise yaşadıklarınızı abartmak olacaktır.


İKİZLER
Bu hafta kıpır kıpır hissedebilirsiniz kendinizi. Hoyrat hareketlerde bulunup kendinize zarar vermediğiniz sürece bu hafta sizin için güzel durumları da vaat etmekte. Sosyal medyada yazdıklarınıza, çizdiklerinize dikkat edin.


YENGEÇ
İkili ilişkiler konusunda bu hafta yapıcı bir tavırda olacağınızı söylemek mümkün. Fakat karşınızdakini iyi dinlemeniz gerektiğini de söylemeden edemeyeceğim. Para konusunda ise önünüzde hoş fırsatların belirdiğine şahit olabilirsiniz.


ASLAN
Evlilik konusunda önünüzde güzel gelişmelerin olacağını söylememiz mümkün. Kendinizi bu anlamda bir birlikteliğe bırakabilir veya bu konularda partnerinizle oldukça etkili adımlar atabilirsiniz. Düşüncelerinizi temiz tutmaya bakın.


BAŞAK
Bu hafta hem sağlık konusunda hem de çalışma atmosferinizi tekrar yapılandırma konusunda olumlu gelişmelere kendinizi açık bulabilirsiniz. Eğer olayların üzerine fazla gitmezseniz, her şeyin bir anda kolaylıkla çözüleceğini fark edebilirsiniz.


TERAZİ
Eğer hayatınızda biri varsa ve artık evlilik veya uzun vadeli bir biçimde bir arada olmaya karar verdiyseniz, artık bu anlamda bu hafta oldukça ciddi adımlar atmanız olası. Maddi anlamda ise kesinlikle tasarruflu davranmanızda fayda var.


AKREP
Bu hafta itibari ile bir ay boyunca artık kalbinizde aşk çanlarının çaldığına şahit olabilirsiniz. Zaten uzun süredir bu anlamda yeterince manasızlık yaşadınız, artık kendinizi insanlara açın derim. Kardeş ve arkadaş ilişkilerine ise dikkat etmenizde fayda var.


YAY
Para meselesinde kendinizi güvende hissederek sağa sola borç vermek veya almak gibi bir durumu bu hafta yaşamanız pek mümkün. O nedenle olabildiğince aklınızı başınıza alarak davranmanızı tavsiye ederim. Ay sonunda kredi kartınızdan nefret etmek istemezsiniz.


OĞLAK
Bu hafta ani çıkışlarda bulunarak maddi, manevi hemen hemen her konuda kendinizi zor durumda bırakma potansiyeliniz var. O nedenle heyecana kapılmadan aklıselim bir yerden olayları takip etmenizi tavsiye ederim.


KOVA
Bu haftadan başlayarak bir ay boyunca maddi anlamda Venüs artık sizi desteklemeye başlıyor. Bunu sonuna kadar kullanmanızı tavsiye ederim. Ama Venüs’ün olumsuz yanını da unutmayın. Yani size bol bol para harcatabilir.


BALIK
Bu hafta diğer haftalara göre çok daha şanslı hissedebilirsiniz kendinizi. Ama bu iyi hissedişin büyüsüne kapılıp özellikle ekonomik anlamda kaş yapayım derken göz çıkarma olasılığınız da var. O nedenle para konusunda bu hafta çok eyleme geçmeyin derim.
Murat İpek
 
haftalık çiç (27).jpg


Koç & Yükselen Koç: Haftaya Kova burcu etkisi ile başlıyoruz, zihinler yoğunlaşırken sizin iletişim ve sosyalleşme alanınız aktif oluyor. Arkadaş görüşmeleri ve hatta güzel bir etkinliğe katılmanız ve burada dikkat çekmeniz, yeni birileri ile tanışmanız mümkün… İşle ilgili konularda beraber çalıştığınız ve size destek veren kişilerle ilgili konular da ön planda olabilir… Yeni işlere başlamak ve yeni girişimler yapmak için iyi bir hafta burç yöneticiniz ve Merkür’ün düze dönmesi sizin işlerinizi harekete geçirecek!

Salı gününde Balık burcu etkisi devreye giriyor ve daha derinlere dalıyoruz, sizin bilinçaltınızı aktive edecek ve bazı korkularınızı tetikleyecek bu etki Perşembe gününe kadar devam edecek, biraz dalgın ve bazı şeyleri derin derin düşünür modda olabilirsiniz… Şİfa kapılarını açacak bugünlerde, hem eskiyle kapanış yapmak, affetmek, bırakmak ve dilek – niyetlere odaklanmak için iyi etkiler olacak!

Perşembe sabahında Ay’ın burcunuza geçişi ile birlikte kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve enerjiniz yükselecek.. Kendinize, yapmak istediklerinize odaklanacağınız, işlerinizi halledebileceğiniz hızlı günler olacak. Özellikle perşembe gününde şanslı gelişmeler de olabilir… Cumartesi gününde Ay Boğa burcuna geçecek ve haftasonunda bu etki ile keyif ve tembellik yapmak için iyi günler olurken sizin aklınızda para ve yatırım konuları olacak… Güzel bir hafta olmasını dilerim.

Boğa & Yükselen Boğa: Haftaya Kova burcu etkisi ile başlıyoruz, bu etki sizin için hayatta bulunduğunuz konum, kariyeriniz, kim olduğunuz ve dışarıdan nasıl göründüğünüz konularını gündeme getirecek. Kariyer ve evlilik konuları ön planda olurken bu konularda hızlı gelişmeler olabilir… Yeni adımlar atmak ve girişimler yapmak için iyi bir haftadayız ve pazartesi günü de çok iyi etkiler içerecek!

Salı günü başlayacak ve Perşembe gününe kadar aktif olacak Balık burcu etkisi ile daha sakin, dingin olacağız, biraz akıl karıştıran enerjiler devreye giriyor. Bu etki ile bazı arkadaşlarınız ve içinde bulunduğunuz gruplar ile ilgili konularda ortaya çıkışlar mümkün. Şifa etkisi gökyüzünde yükselirken, affetmek, bırakmak, kendinizi ve düşüncelerinizi şifaya açmak için iyi etkiler var. Bugünlerde ritüeller yapmak, su ile daha çok temasta olmak ve dilek – niyetlerinize odaklanmak, dua etmek için iyi etkiler devrede olacak!


Perşembe gününde devreye girecek Koç burcu etkisi hızlı gelişmeler getirecek ve enerjimizi yükseltecek bu etki kendiniz ile ilgili görmeniz gereken bazı şeyleri ön plana getirirken, ben demeniz gereken ve kendinizi ön plana koymanız gereken alanları da ortaya çıkaracak. Bugünlerde bilinçaltınızdaki korkuları ve sizi engelleyen alanları fark edebilirsiniz. Arkanızdan iş çeviren birilerini de fark etmeniz bu günlerde mümkün! Cumartesi gününde Ay burcunuza geçecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. İşlerinize odaklanmak, görünüşünüzde değişiklikler yapmak için iyi günler. Yine keyif yapmak ve biraz kendinize vakit ayırmak içinde güzel bir haftasonu… Güzel bir hafta olmasını dilerim…

İkizler & Yükselen İkizler: Haftaya Kova burcu etkisi ile zihinler yoğun başlıyoruz, sizin için hem iletişim hem de seyahatler, akrabalar ve uzaklar konuları aktif oluyor… Bu etki ile uzaklardan – yurtdışından bazı haberler gelmesi, sınav ve başvurulardan sonuçlar alma konuları ön planda olacak… Yurtdışına gitmek ve bir yolculukta bu haftanın gündeminde olabilir… Yeni başlangıçlar yapmak ve adımlar atmak için iyi bir hafta olacak…

Salı gününde aktif olacak Balık burcu etkisi ile biraz daha içe dönük, duygusal ve akıl karışıklıklarına açık olacağız. Sizin için ise ön planda olmak, hayatınızda gittiğiniz yöne ve nerede olduğunuza göz atmak için iyi günler, bazı gelişmeler, ilişkiler ve evlilik konularında bazı kararlar ve yeni adımlar söz konusu olabilir… İş ve kariyer konularında da bazı gelişmeler olabilir bugünlerde…

Perşembe gününde Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, sizin için ise sosyal aktivitelerin ve gezilerin ön planda olacağı enerjisi yüksek günler olacak… Bugünlerde hareket halinde olmak, işlerinizi halletmek için koşturmak mümkün. Bugünlerde şanslı ve güzel etkiler de devrede olacak…

Cumartesi gününde Ay Boğa burcuna geçecek, bu geçiş sizi biraz daha içsel alana çekebilir ve evde dinlenmek isteyebilirsiniz… Yeme – içme, keyif odağı yüksek olacak, biraz tembellik yapmakta isteyebilirsiniz… Güzel bir hafta olmasını dilerim…

Yengeç & Yükselen Yengeç: Haftaya Kova burcu etkisi ile başlıyoruz, bu etki ile zihinler yoğunlaşırken sizin iletişim alanınız hareketleniyor, bir yandan da aklınızda parasal konular, yatırımlar ve bankalarla ilgili konular olacak… Para, ortaklıklar, miraslar konularında bazı gelişmeler ve sonuçlanmalar olabilir…

Salı gününde devreye girecek Balık burcu etkisi ile biraz daha içe dönük olacağız, sizin için uzaklar, seyahatler, iletişim ve inançlar alanı çok aktif olurken neye ve neden inandığınıza dikkat edin bugünlerde… Akıl karışıklıklarına açıksınız yine bir seyahat konusu, hatta bir yerden ayrılıp yeni bir yere yerleşme konusu veya beklediğiniz başvurulardan haberler almak mümkün bu dönemde… Dualar ve niyetler için güzel günler ve beklediğiniz güzel haberlerin pat diye olabileceği günlerdeyseniz iyi değerlendirin!

Perşembe gününde Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, sizin için ise dışarılarda olmak, kendinize odaklanmak ve aktivitelere katılmak için iyi bir gün olacak… Kısa bir seyahat, dışarıda vakit geçirmek için iyi günler olurken, aklınızda kariyer ve evlilik konuları olabilir.. Hızlı gelişmeler, bazı önemli kararlar bugünlerde gelebilir!

Cumartesi gününde Ay Boğa burcuna geçecek ve sizin için sosyalleşme etkisi yüksek günler olacak.Arkadaş buluşmaları ve keyif yapmak için iyi günler olacak… Güzel bir hafta olmasını dilerim…

Aslan & Yükselen Aslan: Haftaya Kova burcu etkisi ile zihinler yoğun başlıyoruz, ikili ilişkiler, ortak iş yaptığınız veya beraber çalıştığınız kişilerle ilgili konular ön plana geliyor… Haftanın ilk gününde ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında bazı gelişmeleri getirebilir ve karmik etkileri açabilir… Yine beklediğiniz bazı haberlerin gelmesi, şaşırtıcı ve eskiyle alakalı bazı konular olması muhtemel!

Salı gününde devreye girecek Balık burcu etkisi ile biraz daha sakin ve içe dönük olacağız, sizin için ise farkındalık, şifalanma ve dönüşüm konuları ön planda olacak… Perşembe gününe kadar devam edecek bu etki ile biraz dalgın olabilirsiniz, eskiler aklınızda olabilir, parasal konular, miraslarla ilgili konularda bugünlerin gündeminde olacak. Parasal konularda güzel gelişmeler yaşanması mümkün!

Perşembe günü devreye girecek Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, sizin için ise seyahatler ve hareket halinde olmak için güzel günler olacak… Bugünlerde aklınızda bir hukuksal konu, seyahat, sınav ve yurtdışı ile ilgili konular olabilir… Yine önemli işleriniz ve konularla ilgili girişimlerinizi yapmak için güzel günler olacak… Cumartesi gününde Ay Boğa burcuna geçecek, aklınızda yükselmek, kariyer ve işlerle ilgili konular olabilir. Yine dışarılarda olmak, keyif, masaj ve yeme – içme konuları içinde güzel etkiler devrede olacak…

Başak & Yükselen Başak: Haftaya Kova burcu etkisi ile başlıyoruz, zihinler yoğunlaşırken sizin çalışma, üretme alanınız aktif oluyor. Bir yandan da evin içinde yapılacak işler ve düzenle ilgili konular ön plana geliyor… Bugünlerde iş konuları, çalışma, üretme ve sağlık konuları ön planda olacak… İş alanında bir başlangıç olabilir bugünlerde…

Salı gününde aktif olacak Balık burcu etkisi ile biraz daha sakin ve içe dönük olacağız, sizin için ise, ikili ilişkiler, ortak iş yaptığınız kişilerle ilgili bazı durumlar ve akıl karışıklıkları gündemde olacak. Bir ortak işin sonucunu görmek veya birebir iş yaptığınız kişilerle ilgili gelişmeler elde etmek için iyi günler… Bugünlerde sadece zihin ile ilerlemeyin iç sesinizi de dikkate alın, bol bol dua edin ve iyi niyetlerde, dileklerde bulunun…

Perşembe gününde devreye girecek Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, sizin için ise ortak para, finans ve yatırımlar konuları ön planda ve aklınızda olacak. Her şeyi zihin ile çözmek yerine biraz akışına bırakmak ve sisteme güvenmek size iyi gelecek… İletişimin yoğun olacağı bugünlerde bazı haberler gelebilir ve yeni adımlar atabilirsiniz… Cumartesi gününde Ay Boğa burcuna geçecek sizin aklınızda seyahatler olacak, bir yerlere gitmek isteyebilirsiniz veya şehirden biraz uzaklaşarak doğada vakit geçirmek. Yeme- içme ve keyif konuları da ön planda olacak bugünlerde… Güzel bir hafta olsun!

Terazi & Yükselen Terazi: Haftaya Kova burcu etkisi ile başlıyoruz, zihinler yoğunlaşırken sizin için aşk, eğlence ve keyif konuları ön plana çıkıyor… İletişim, yeni haberler bugünlere ön planda iken aşk konularında bazı kararlar ve karmik durumlar, bir bebek haberi veya çocuklarınız ile ilgili konularda bazı gelişmeler olabilir… Yeni bir iş konusu veya bir projeye başlamak için iyi günler ve bir hafta olacak!

Salı gününde ise Balık burcu etkisi ile biraz daha sakin ve içe dönük olacağız, evinizde bazı işler yapmak, düzen konuları ön planda iken hayat size bazı şeyleri sorgulatabilir… Şifa etkisi yüksek günler olacak, hem iş hem de sağlık konularında alt yapıda yatan nedenleri fark ederseniz şifalanabilirsiniz… Bol dua, ibadet, meditasyon gibi aktiviteler size iyi gelecek bugünlerde. Odaklanmakta zorlanma ve karar vermeme olabilir bugünlerde…

Perşembe gününde Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, sizin için ise ikili ilişkiler, aşk ve evlilik konuları ve bu konularda dengeyi bulmak önemli olacak… Yine bugünlerde adalet konuları ve ilişkilerle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşamak mümkün… Cumartesi gününde Ay Boğa burcuna geçecek ve tam bir dinlenme, tembellik vakti olacak ve sizin aklınızda ise parasal konular olacak… Bu hafta sonunda düşüneceğiniz konularla ilgili bir sonraki adımlar atmak ve özellikle parasal konularda gelişmeler yaşamak mümkün!

Akrep & Yükselen Akrep: Haftaya Kova burcu etkisi ile başlıyoruz ve zihinler yoğunlaşırken sizin eviniz ve aileniz ile ilgili konular ön plana geliyor, onlarla vakit geçirmek isteyebilir veya bir aile buluşması organizasyonu yapabilirsiniz… Bugünlerde ev almak veya yatırım yapmak istiyorsanız bazı fırsatlarda gündeme gelebilir bunlar eski veya kaçtı sandığınız konu / fırsatlarda olabilir… Yeni girişimler yapmak ve adımlar atmak için güzel bir hafta olacak!

Salı gününde ise Balık burcu etkisi ile biraz daha sakin ve içe dönük olacağız, sizin için ise aşk, çocuklar, hobi gibi yapılan işler ve yaratıcı alan aktif olurken, güzel işler yapabilirsiniz… Yine bir projenin tamamlaması, bir işin bitişi de bugünlerde ön planda olabilir. Hayaller ile mantık arasında kalabilirsiniz… Bugünler şifa, niyet ve dilek etkisi çok yüksek isteklerinize odaklanabilir, olumlamalar yaparak niyetlerinizi yazabilirsiniz..

Perşembe gününde Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, sizin için bu etki enerjinizi yükseltecek ama ev işlerine de odağınızı artıracak. Yine sağlık konularında da bazı gelişmeler olması mümkün. Çalışma, üretme modu aktif günler olacak ve temponuz yüksek olacak… Cumartesi gününde Ay Boğa burcuna geçecek ve sizin için ikili ilişkiler ön planda gelecek. Buluşmalar, görüşmeler, hatta sevdiğiniz kişilerle keyif yapmak için iyi günler olacak… Güzel bir hafta & yıl olmasını dilerim.

Yay & Yükselen Yay: Haftaya Kova burcu etkisi ile başlıyoruz, zihinler yoğunlaşıyor, sizin iletişim alanınız aktif olduğundan güzel görüşmeler, konuşmalar, arkadaş buluşmaları veya bazı eğitimler devrede olabilir… Kısa bir seyahate gitmeniz veya seyahat planı yapmanız da söz konusu olabilir. Kova Burcundaki yeni ayın etkisinde başladığımızdan haftaya sizin içinde iş, bağlantılar kurma, yeni eğitimler ve görüşmeler için güzel bir hafta ve dönem olacak…

Salı gününde ise Balık burcu etkisi ile biraz daha sakin ve içe dönük olacağız, sizin ev, aile, alım – satım konularını anlatan alanda olacak bu etki ile evinizle ilgilenmek, ailenizle vakit geçirmek veya evinizde temizlik ve düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz… Şifa aktiviteleri içinde iyi günlerde olacağız özellikle, ev, aile, geçmiş ve atalar şifası için harika günler. Bol bol kaybettiğiniz kişilere atalara ve ölen yakınlarınıza sevgi gönderin size de bu iyi gelecek!

Perşembe gününde Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, sizin için ise aşk, projeler, hobiler hareket halinde olma konuları aktif olacak. Bugünlerde aklınıza güzel fikirler ve projeler gelebilir yine bazı kadersel karşılaşmalarda olabilir. Çocuklarınız ile ilgili konular da bugünlerin gündeminde olacak… Enerjisi yüksek 2 günlük süreç olacak ve birçok işinizi halledebileceksiniz… Cumartesi gününde Ay Boğa burcuna geçecek ve sizin için çalışma, üretme konuları aktif olacak hafta sonunda… Bugünlerde keyif yapma ve dinleme modu yüksek olacak.

Oğlak & Yükselen Oğlak: Haftaya Kova burcu etkisi ile başlıyoruz, bu etki ile zihinler yoğunlaşırken sizin için parasal konular ön plana geliyor, bazı alınacaklar ve yapılacaklar da gündeminizde olabilir… Bugünlerde parasal konularda bazı girişimler, yeni adımlar ve şanslı gelişmeler olabilir. Yeni adımlar atmak ve kararlar almak için harika bir hafta olacak!

Salı gününde ise Balık burcu etkisi ile biraz daha sakin ve içe dönük olacağız, sizin iletişim alanınız aktif olacak ve özellikle kardeşler, yakın akrabalarla ilgili konular ilginizi isteyecek. İçe dönmek, bazı bilgilerin üzerinden geçmek ve şifa için ise güzel günler olacak…Bugünlerde önemli kararlar vermeyin, vermeniz gerekirse de kalp sesini dinleyin o en doğruyu söyler…

Perşembe gününde Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, sizin için ise eviniz ve aileniz ile ilgili konular ön planda olacak… Aklınızda ev, aile, alım – satım konuları olacak. Bugünlerde ailenizi ziyarete gidebilir, taşınma veya evde yapılacak değişikliklerle ilgilenebilirsiniz… Cumartesi gününde Ay Boğa burcuna geçecek ve aklınızda sevdikleriniz, aşk ve çocuklar konuları olacak. Haftasonunda dinlenmek ve keyif yapmak isteyebilirsiniz… Güzel bir hafta olmasını dilerim…

Kova & Yükselen Kova: Haftaya Ay burcunuzda başlıyorsunuz, bu etki ile hem kendinizi daha iyi hissedeceksiniz hem de kendinize, yapacaklarınıza, bakım ve görünüşünüze vakit ayırabileceksiniz… Önünüzdeki engelleri kaldırmak ve kendinize yeni yollar açmak için neleri geride bırakmanız gerektiğini anlayabileceğiniz günler olacak. Yeni adımlar atmak ve önemli işlerinizi yapmak için iyi bir haftadasınız çünkü burcunuzda yaşanan yeni ay sizi yenilemek ve yeni kararlar almak için iyi etkiler getiriyor!

Salı gününde ise Balık burcu etkisi ile biraz daha sakin ve içe dönük olacağız, sizin için ise alışveriş ve parasal konular ön planda olacak…Parasal konularda bazı haberler gelebilir, eski bir konu gündeme gelebilir veya hallolabilir. Şifa, dualar ve niyetler içinde harika günler olacak…

Perşembe gününde Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, sizin için ise iletişim, seyahatler ve akrabalarla ilgili konular ön planda olacak… Bugünlerde beklediğiniz bir haber, iş anlaşması gündemde olabilir yine önemli gelişmeler ve bunlara istinaden bazı adımlar atmakta mümkün. Cumartesi gününde Ay Boğa burcuna geçecek ve sizin için ev, aile ve aile olabilme konuları oldukça ön planda olacak… Sevdiklerinizle keyif yapmak, yeme – içme konuları için güzel bir hafta sonu olacak…
Balık & Yükselen Balık: Haftaya Kova burcu etkisi ile başlıyoruz, bugünlerde zihinler yoğunlaşırken siz biraz yalnız kalmak, okumak ve kafanızda bazı planlamalar yapmak isteyebilirsiniz… Pazartesi gününde bilinçaltınız ve korkularınız çok aktif olabilecekken, sizi hayatta engelleyen bilgiler ve bakış açıları çok ön planda olacak. Farkındalıkla bakanlar için harika bir çözümleme dönemi olacak. Sağlık konuları ise dikkat etmek gereken alanlar arasında…

Salı gününde ise Ay burcunuza geçecek ve kendinize odaklanmak, bakım, alışveriş konuları için iyi günler olacak. Enerjiniz yüksek ve daha ne istediğinizi bildiğiniz günler size beklediğiniz çözümleri getirebilir… Yine şifa, niyet, dilek etkisi yüksek günler olacak…

Perşembe gününde ise Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, sizin için ise parasal konular, alışveriş konuları ön planda olacak… Harekete geçmek, adım atmak ve parasal konularla ilgili gelişmeler elde etmek için güzel günler olacak… Cumartesi gününde Ay Boğa burcuna geçecek ve sizin içinde kardeşler, akrabalarla görüşmeler ve iletişim için iyi etkiler devrede olurken pazar günü dinlenmek ve keyif yapmak isteyebilirsiniz… Güzel bir hafta & yıl olmasını dilerim
Güliz Kına
 

KocKoç Burcu:
Koç ve yükselen Koçlar, sosyal çevre ilişkileri, arkadaşlıklar burada alınacak önemli sorumluluklarla haftanızı başlatıyorsunuz. Organizasyonlar, aktiviteler, davetler bunların sorumlulukları ile ilgili konu ve olaylar haftanıza damga vurabilir. Bir arkadaşınızla aranızdaki ilişkinin sıkıntıya girdiğini ya da bir konuyu onunla konuşmakta zorlandığınızı fark edebilirsiniz. Özel hayatınızdaki insanın hobilerinde ya da evliyseniz çocuğunuzla olan ilişkilerinde bazı zorlanmalar devrede olabilir.
Pazartesi günü Uranüs düzeliyor para ile ilgili konularda kazanımlarınızda, yatırımlarınızda cebinize giren para ile ilgili alanda hızlı ani beklenmedik olaylara ani değişimlere açık bir sürece giriyorsunuz. Hem tutulmalarla hem gezegen geçişleriyle tetiklendiğinde bu değişimlerin hayatınıza yansımalarını çok net görebilirsiniz.
Bu haftanın en güzel günü Çarşamba. Çarşamba günü sosyal çevrenizden göreceğiniz destekler yüksek olurken aynı zamanda hayat amacınız ve beklentileriniz doğrultusunda diğer insanlarla beraber hareket edebileceksiniz. Kafanızdaki planları arkadaşlarınızla konuşmak ya da çevrenizle paylaşmak anlamında şanslı olacak yine onlardan gelecek önemli bir teklif kendinizi mutlu, huzurlu, şanslı hissettirecek. Bu hafta boş durmayın Çarşamba günü de dahil olmak üzere artı eksi bir gün geleceğinizi ilgilendirecek her türlü işte harekete geçmeniz gerçekten önemli olacak.
Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor önünüzdeki 3 hafta boyunca kendi halinizde olmak, dinlenmek, ilişkilerle ilgili konularda mesafeli olmak önem kazanırken sanatsal, kreatif, yaratıcılığa dayalı her tür işinizde çok şanslı etkiler altında olacaksınız. Yazmak, çizmek ya da hayal kurmak, geleceğe yönelik adımlarınızı oluşturmak ve plan yapmak adına bu dönemi iyi değerlendirin. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa yine bu işlerde önemli bağlantılar devreye girebilir. Bu süreçte beraber olduğunuz kişi işini çok daha fazla önemseyebilir ve bu dönem daha fazla vaktini işinde geçirebilir bu da aranıza bir mesafe koymanıza neden olacaktır ama bu dönem yaratıcılığınız çok kuvvetli. Aklınıza gelen bütün planları projeleri bir kenara not etmeyi ihmal etmeyin ilişkileri de çok fazla zorlamayın.

BogaBoğa Burcu:
Boğa ve yükselen Boğalar, haftanıza kariyer ve meslek alanlarınızda önemli girişimlerinizle başlıyorsunuz. Pazartesi mesleğinizde önemli bir işin sorumluluğu üstünüze binebilir. Bazı insanlarla aranızdaki mesafeyi ayarlamak ya da aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz, bu yükümlülükler sizi biraz aşağıya çekebilir. Ama bütün bunlar gelip geçici. İş yükümlülüklerini doğru bir şekilde ele alabilirseniz bu hafta doğru başlangıçlar ve doğru adımlarla sizi destekleyen bir hafta olacak.
Pazartesi Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin burcunuzda hareket etmekteydi ve geri hareketindeydi. İçsel olarak değiştirmek istediklerinizi şöyle bir gözden geçirdiniz, hayatınızda düzeltmek istediğiniz alanları ele aldınız, zaman zaman bunun içsel gerginliklerini fazlasıyla hissettiniz. Şimdi Uranüs’ün düzelmesi ile beraber hayatınızla, sağlığınızla ilgili değişmesi gereken ani hızlı beklenmedik olaylara da açık bir döngü içerisinde olacaksınız. Ama bu hızlı değişimlerin hayatınızda çok farklı alanlara da açıldığını görebileceksiniz.
Bu haftanın en şanslı günü Çarşamba günü Güneşin Jüpiter’le olan olumlu açısı göz önünde olacağınız ortamlarda toplum önünde ve iş hayatınızda çok güzel şans ve fırsatları karşınıza getirebilir, korunduğunuzu çok net görebilirsiniz. Yurtdışı faaliyetleriniz varsa bu alandan yana çok güzel açılımlar olabilir. Diğer taraftan beklenmedik yerlerden göreceğiniz desteklerle kariyerinizde önemli açılımlar yaşayacaksınız.
Cuma günü Venüs Balık burcuna geçecek önünüzdeki 3 hafta boyunca sosyal çevre ilişkileriniz, arkadaşlıklarınız ön plana geçmeye başlıyor. 3 hafta boyunca organizasyonlar, aktiviteler, davetlerden çok büyük keyif alabilir buranın yıldızı siz olabilirsiniz. Yine arkadaşlarınızdan göreceğiniz fayda ve yardımlar yüksek olurken aynı zamanda işten elde edilen gelirlerinizi de artıracaksınız.


İkizlerİkizler Burcu:
İkizler ve yükselen İkizler, haftanıza dış ortamlardan alacağınız önemli bilgilerle başlıyorsunuz. Eğitim, seyahat, ticaret, hukuki faaliyetlerde önemli gelişmeler var ve bunlarla ilgili sorumluluklarla da uğraşmak durumundasınız. Bir eğitimin, ticari bir faaliyetin sorumluluğu ya da eğitim hayatınızda seyahatlerinizle ilgili bir konuda alacağınız sorumluluklar hayata olumlu bakmanızı engellese bile beraber çalıştığınız ve sizi daha az tanıyan insanlara karşı mesafeli duruşunuzu koruyacaksınız. Bu önemli sorumluluklarınızı hayatınıza almaya özen gösterin çünkü hayatınızın bir anlamda şekillendiği de bir dönem.
Yine Pazartesi Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin kadersel alanınızda geri hareketindeydi bazı karşılaştığınız olay ve durumları içselleştirmek ve sindirmek adına biraz daha yavaş bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Şimdi Uranüs’ün düzelmesi ile beraber bilinçaltınızda hızlı açılımlar devreye girebilir, hissiyatınızın çok yüksek olduğunu görebilir aynı zamanda önünüzdeki dönemde yaşayacaklarınıza dair çok önemli bilgileri içsel olarak hissedebilirsiniz. Yurt dışı faaliyetleri, akrabaların hayatında oluşacak önemli değişimler, eşinizin ya da partnerinizin sağlığı ya da işiyle ilgili konularda hızla ani beklenmedik değişimler önünüzdeki dönemde ve süreçte çok daha hızlı akabilir hayatınızda.
Çarşamba günü çok önemli çünkü Güneş’in Jüpiter’le olumlu bir açısı var. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, ticari ve hukuki faaliyetlerde geleceğe yönelik adımlarınız hızlanırken çevre değişimleri konusunda da destekli olacaksınız. Bu alanlarda yeni tanıştığınız insanlar önemli iş kapıları aralayabilirler, size büyük tekliflerle gelebilirler grupsal takım çalışmalarına açık bir dönem olacak ve bu dönem tek başınıza ilerlemekten ziyade arkadaşlarınız ve çevrenizin size vereceği bu fırsatları hayata geçirmeye özen gösterin.
Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor kariyer ve meslek hayatınızda çok şanslı bir dönem başlıyor 3 hafta boyunca kariyerinizde hızlı ilerlemeler kaydedeceksiniz. Patronlarınız ve üstlerinizle olan görüşmeleriniz hızlanırken zam, terfi gibi istekleriniz varsa promosyonlardan güzel getirirler bekliyorsanız bütün bunlar hızlanabilir. Toplum önü duruşunuz, insanlarla olan konuşmalarınız, aile içi ilişkilerinizde bu dönem çiçek açabilir.


YengecYengeç Burcu
:
Yengeç ve yükselen Yengeçler, ortak parasal meselelerle haftanızı başlatıyorsunuz. Para ödemeleriniz önemli olabilir ya da bir borcun ailevi bir borcun altına girmiş olabilirsiniz. Bununla ilgili sorumluluklar bu hafta iyice görünür olacak. Kemerleri sıktığınızı düşüneceksiniz ilişkinizde atılması gereken önemli adımlar varsa bunlarla alakalı harcamalarınızın yüksek olduğunu göreceksiniz ama bu hafta keyifli etkiler de barındıracak.
Venüs Satürn kavuşumu özel hayatınızda isteksizliğinizi artırırken parayla ilgili konularda da sizi daha ekonomik olmaya zorlayabilir ya da bu alanda önemli yükümlülükler üstlenmek durumunda kalabilirsiniz.
Pazartesi günü Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerilemekteydi. Arkadaşlarınızla yaşadıklarınız, şimdiye kadar başınıza gelenleri içselleştirmeye çalıştığınız ya da bu alanlarda işlerin yavaşladığını gördüğünüz bir dönem geride kalırken, şimdi yine hızlı çevre değişimlerine, arkadaşlık ilişkilerinizde ani beklenmedik olana açık olmanız gerekebilir. Bu gözünüzü korkutmasın burada oluşan her tür değişim, ani olay ya da farklı konular sizi bir sonraki aşamaya hazırlıyor. Burada yaşadıklarınızı yabana atmayın. Çevre değişimleriniz oluyorsa ya da arkadaşlarınızın hayatında önemli değişimler varsa bu değişimler aslında sizin hayatınızda ileriki dönemde farklı bir noktaya götürecek buna emin olmalısınız.
Çarşamba günü Güneş ve Jüpiter arasında olumlu bir açı var ki bu olumlu açı parayla ilgili konularda yüzünüzü güldürebilir. İş hayatınızda beklediğiniz bir para varsa ya da gelecek olan parayı iş hayatınıza mesleğinize yaptığınız işi aktarmak istiyorsanız Çarşamba günü çok güzel haberler devreye girebilir. Para ile ilgili bir konuda kendinizi mutlu iyimser ve şanslı görebilir aynı zamanda borçlarınızı çok daha rahat bir şekilde toparlayabilirsiniz.
Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor sosyal çevreniz hareketlenirken diğer insanlarla bir arada olmak hayatınızda önem kazanacak. Seyahatlere, eğitimlere daha çok vaktinizi harcayacak burada tanıştığınız insanlara hayatınızda yer vermek isteyeceksiniz. Medyada bir işiniz varsa, hukuki yönden adımlar atmanız gerekiyorsa, beklediğiniz bir haber varsa bunlardan yana şansınız ve fırsatlarınız yüksek görünüyor. Öğrenciyseniz 3 hafta boyunca eğitim hayatınızda da güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:
Aslan ve yükselen Aslanlar, haftanıza ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detaylarıyla giriş yapıyorsunuz. Burada ilişkiler önemli çünkü bu hafta ilişkinizde önemli bir sorumluluk üzerinize binebilir, sevdiğiniz insanla aranızdaki mesafenin yüksek olduğunu fark edebilirsiniz. Biraz utangaç tavırlarla hareket etmek söz konusu olacak. Sevdiğiniz insanın size böyle davrandığını görebilirsiniz ya da siz böyle davranabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki mesafeleri çok fazla büyütmeyin. Ondan gelecek olan herhangi bir sıkıntı ya da sorumluluk varsa bu sorumluluğu da üzerinize almaya çalışın ki ilişkiniz daha derin bir noktaya evrilmesin.
Pazartesi Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin kariyer ve meslek alanlarınızda gerilemekteydi. Bunun öncesinde 2022’nin ilk zamanlarında yaz aylarına kadarki dönemde önemli değişimler ve dönüşümler karşınıza gelmiş olabilir. Bu değişim ve dönüşümler hem iş hayatınızı hem de toplumsal duruşunuzu etkilemiş olabilir. Bunları içselleştirmeye çalıştığınız ve buradaki değişimlere bir müddet ara verdiğiniz bir dönemdi şimdi Uranüs’ün düzelmesiyle beraber yeniden tam gaz değişmesi gereken ani olaylarla hayatınızın şekillenmesi gereken bir dönemine doğru gidiyorsunuz. Burada önemli bazı olaylar devreye girecek Uranüs’ün düzelmesi ile beraber farkındalıklarınız yüksek olacak ama siz bu değişimlere artık eskisi gibi olumsuz cevap vermeyecek, hızlı ilerlemelerle yolunuzda ilerleyeceksiniz.
Çarşamba günü çok keyifli ikili ilişkiler ve özel hayatınızda çok güzel haberler devreye girebilir. Ortaklı işlerinizde de beklediğiniz haberler varsa bu haberleri çok rahat bir şekilde alabilir önemli iş teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. Yine özel hayatınızda sevdiğiniz insanın bir seyahat planı size yapacağı bir sürpriz gerçekten de yüzünüzü güldürecek. Her türlü iş birliğinden ortaklıklardan ve ilişkilerden bu hafta fayda göreceksiniz.
Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor para ile ilgili konularda şanslı olacaksınız önünüzdeki dönemde. 3 hafta boyunca maddi gelirler, ortak para konuları, müşterek para alanlarınızda güzel gelişmeler devreye girerken nafaka miras gibi birtakım işlerinizde önemli açılımlar elde edebilirsiniz. Diğer taraftan partnerinizin ya da eşinizin parasal konularında güzel açılımlar devreye girebilir. Başkalarının kaynaklarından faydalanacak, maddi konularda zorlanmalarınız varsa bunları geride bırakmanın bir yolunu bulacaksınız. Venüs’ün bu evden geçişi aynı zamanda borçlarınızı yeniden yapılandırma konusunda size göz kırpabilir. Kredi çekmek istiyorsanız bu dönem uygun bir dönem olabilir, tadını çıkarın.


BasakBaşak Burcu:
Başak ve yükselen Başaklar, gündelik hayatın ritmi, iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konular bu haftanın gündemi olacak. Burada ele alınması gereken önemli konular var bu iş hayatınızı ilgilendiren konular olabilir ya da sağlığınızla ilgili ilgilenmeniz gereken konular olabilir. Bunlar üzerinize sorumluluklar yükümlülükler getirebilir ama yine de ele alınması gereken konuların başında gelecek. İş hayatınızda her tür yükün üzerinize bindiğini bu iş yükümlülüklerinin sosyal çevrenizle olan bağlantılarınızı zorladığını ya da sosyal çevre ilişkilerinizi azalttığını düşünebilirsiniz ama bu yükümlülükleri teker teker ele almak önemli olacak. Yanınızda çalıştırdığınız insan varsa o insanla olan ilişkilerinizde mesafeler, sıkıntılar, ilişki problemleri de sizi zora sokabilir..
Pazartesi günü Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işler, ticari faaliyetler ve hukuk alanlarınızda gerilemekteydi. Bu alanlarda yavaşlamalar önemli değişim ve dönüşümlerde ele alınması gereken konularda engeller ve problemler karşınıza gelmiş olabilir. Uranüs’ün düzelmesi ile beraber bu alanda daha hızlı değişiklikler yapabilirsiniz. Önünüzdeki dönem buralarda hızlı gelişmeler altında olacaksınız. İşleriniz de bir anlamda yoluna girmeye başlayacak.
Çarşamba günü iş ortamlarında güzel şans ve teklifleriniz var. Beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılar kuvvetlenirken aynı zamanda parasal konularda güzel getirirler karşınıza gelebilir ve bu getirileri iş hayatınıza çok rahat bir şekilde aktarabilirsiniz ya da işinizde beklentiniz varsa parasal konularda bu para ile alakalı getirilerin şansla, keyifle, güzel tekliflerle karşınıza gelme olasılığı da yüksek. Siz işinizi iyi yaptığınız müddetçe bunun karşılığını bu hafta çok net ve iyi bir şekilde alacaksınız.
Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor önünüzdeki 3 hafta boyunca ilişkileriniz çiçek açabilir ilişkilerle beslenebilirsiniz bir ilişkinin varlığını hayatınızda isteyebilir hayatınızda bir insan varsa o insanla beraber olmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz. Empati, anlayış aynı zamanda sevgi bütün bunları sevdiğiniz insanla beraber yaşayacağınız, ilişkilere daha fazla hayatınız yer vereceğiniz ortaklı işlerinizde doğru ilişkiler kuracağınız bir sürece merhaba diyorsunuz bunun tadını çıkarın. İlişkilerden yana çok şanslı olacak insanların size karşı hem istekli olduğunu görecek hem de bu dönem popülerliğinizin arttığını fark edeceksiniz. Ortaklı işlerinizde de önemli anlaşmalar ve sözleşmeler devreye girebilir sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar varsa bu dönem bu sorunları ele almak, barış anlaşması yapmak, barışmak ya da sevginizi ona doyasıya haykırmak ondan gelecek sevgi gösterilerini hayatınıza almak sizi mutlu edecek.

TeraziTerazi Burcu:
Terazi ve yükselen Teraziler, aşk hayatınızın detayları veya çocuklarınız varsa onlarla ilgili konularda almanız gereken sorumluluklarla haftanızı başlatıyorsunuz. Çocuğunuzun eğitiminin sorumluluğu, çocuğunuzun halledilmesi gereken önemli konuları ya da aşk hayatınızda üstlenmeniz gereken önemli sorumluluklar sizi aşağıya çekebilir hafta başında. Düşündüğünüz gibi akmayabilir hayat ya da kendi hobilerinize, tiyatroya, sinemaya yeteri kadar vakit ayıramadığınızı spora gidemediğinizi fark edebilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde bir azalma da görülebilir ama bütün bunlarda sorumlulukları doğru bir şekilde ele alıp önce işlerinize odaklanıp halledilmesi gerekenleri ele alabilirseniz. Bunları bitirdikten sonra en azından suçluluk duymadan yolunuzda çok daha rahat ilerlediğinizi göreceksiniz.
Pazartesi günü Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin ortak gelirler alanınızda gerilemekteydi bu alanda bazı sıkıntı ve problemleri karşınıza getirmiş olabilir. Mesela bu dönem çocuğunuzun hareketleri ve davranışlarında sıkıntı ve problemlerle karşılaşmış olabilirsiniz yaz döneminden bu yana ama şimdi Uranüs’ün düzelmesi ile beraber bu alanlarda bir rahatlama yaşayacak ortak gelirlerinizde hızlı ani beklenmedik bazı gelişmelere açık olacaksınız.
Bu haftanın en şanslı günü Güneş ve Jüpiter üçgeninin sekstilinin devrede olduğu Çarşamba günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda beklediğiniz mutluluk tam da bugün karşınıza gelebilir. Sevdiğiniz insandan çok keyifli bir teklif alabilirsiniz, aşk hayatınızda ayaklarınız yerden kesilebilir aynı zamanda yine sevdiğiniz insanın çevresiyle beraber bir yerlere gidecekseniz, arkadaşlarıyla tanışacaksınız keyifli, eğlenceli ve şanslı bir gün geçirme potansiyeliniz yüksek. Bu hafta ilişkilerden ve ortaklı işlerden yana oldukça şanslı görünüyorsunuz.
Cuma günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle iş hayatınızda hem çalışmayı sevdiğiniz bir dönem olacak hem de bazı kararsızlıklarınız varsa bu kararsızlıkları geride bırakacak, işinize doğru yönden asılacak, sanatsal yönünüzü kuvvetlendireceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlara karşı şefkatli anlayışlı tavrınız ön planda olurken bu 3 haftalık döngü içerisinde kilo almaya yatkın olabilirsiniz yemeye, içmeye olan düşkünlüğünüz artabilir özellikle tatlı ve zengin yiyecekler bu dönem hayır diyemeyeceğiniz konuların başında gelecek ama sağlığınızla ilgili konularda güzel etkileşimler altında olacağınızı bilin.

AkrepAkrep Burcu:
Akrep ve yükselen Akrepler, ailevi konular evinizle ilgili yapılması gereken önemli işlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Ev hayatınızda önemli sorumluluklarınız olabilir. Bu işlerde ortaya çıkan sıkıntı ve problemlerle de uğraşma potansiyeliniz yüksek görünüyor. Ailenizdeki insanlara karşı mesafeli tavrınız ön planda olacak. Daha çok kendi içinizde, kendi halinizde olmak isteyebilir ama başka insanların, ailenizin size dayattığı önemli sorumluluklarla da uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.
Pazartesi Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde gerilemekteydi. Yaz döneminden bu yana ikili ilişkilerde ve özel hayatınızda bazı zorlanmalar, engeller, aksilikler, sıkıntılarla karşılaşmış olabilirsiniz. Şimdi artık bu alanlarda daha hızlı ilerlemeler kaydedeceğiniz ani hızlı beklenmedik olaylarla ilişkiler alanınızın şekilleneceği bir dönem olacak. Burada ani gelişecek olaylara karşı açık olmanız gerekecek ama işlerin de bir anlamda böyle daha doğru bir şekilde aktığını göreceksiniz.
Çarşamba günü çok şanslı ev, aile ve yuva alanlarınızda yapılması gerekenler ele alınırken hafta başında yaşadığınız sıkıntı ve problemleri de geride bırakmanızı sağlayacak bu şanslı etkileşim. Yine ailenizdeki insanlara yardım etme potansiyeliniz yüksek, baba tarafı konularında gerçekten kendinizi iyimser ve şanslı görebilirsiniz. Yine yapılması gereken önemli işler aile düzeninizi daha iyi bir noktaya taşıyacak önemli adımlar bu Çarşamba günü karşınıza gelecek ve sizi de mutlu edecek.
Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor. Aşk evinizi hareketlendirecek. Önünüzdeki 3 hafta boyunca aşka, keyfe, mutluluğa daha fazla yer vermek isteyeceksiniz. Venüs balık burcunda yüceliyor burada çocuklarla ilgili konu ve olaylar hızlanabilir. Bebek haberi alabilirsiniz çocuğunuzun olacağını öğrenebilirsiniz eğer istiyorsanız ve bekliyorsanız. Diğer taraftan birine aşık olabilirsiniz hayatınızda bir insan varsa beraber gezmek, dolaşmak her tür faaliyete katılmak anlamında keyifli bir süreç olabilir. Sanatsal ve kreatif işlerinizde kendi bilginizi ve güzelliğinizi ön plana çok rahat bir şekilde çıkarabilir eğitmenlik danışmanlık yapıyorsanız bu dönem işinizden büyük mutluluk duyabilirsiniz. Aşka yelken açacak ve var olan aşkınızı da kuvvetlendireceksiniz.


YayYay Burcu:
Yay ve yükselen Yaylar, yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminiz ve burada sizin karşınıza gelecek önemli sorumluluklarla haftanız başlıyor. Yakın çevrenizde kim varsa akraba, kardeş, abi, abla ya da çok yakın dostlarınız onların hayatında yaşanacak bir mevzu ya da bir konunun sorumluluğu sizin üzerinize binebilir. Etrafınızda olup biten konu ve olaylardan çok fazla etkilenebilirsiniz. Karşılaşacağınız bazı davranışlar hayata biraz daha negatif gözlerle bakmanıza neden olacak ya da bazı insanlarla aranıza mesafe koymanız gerektiğini size hatırlatacak.
Bu hafta bu etkilerle başlıyor ama Pazartesi günü Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemekteydi yaz aylarından bu yana. Şimdi burada düzeliyor olması iş hayatınızda, gündelik hayatın düzeninde, sağlığınızla ilgili konularda yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin de düzelmesi anlamına geliyor ama hala bu alanlarda yapmanız gereken değişiklikler de var. Uranüs burada yoluna devam ederken önemli ani hızlı değişiklikleri karşınıza getirebilir ama en azından eskiden beri yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin geride kaldığını görebilirsiniz.
Çarşamba günü en şanslı günlerden bir tanesi, yakın çevrenizle yapacağınız işlerinizde güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu işler hem dijital platformlar hem iletişim hem satışla bağlantılı olabilir buralarda güzel haberler ve tekliflerle karşılaşma potansiyeliniz var ya da özel hayatınızda sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa vadeli plan ve programların tıkır tıkır işlediğini görebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden güzel bir teklif alabilirsiniz. Bu hafta yüzünüz birçok açıdan gülecek.
Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor 3 hafta boyunca evinizde, ailenizde, yuvanızda keyif alacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Aile büyüklerinizle aranızdaki problemler geride kalırken onlarla olan anlaşmanız daha da bir üst noktaya gelebilir. Mesela onlara empatiyle, duyarlılıkla, sevgiyle yaklaşabilirsiniz ya da onların sizi aynı duyarlılık sevgi ve empatiyle sarmaladığını ve hayatınızın güzelleştiğini görebilirsiniz. Emlak alım satım kiralama, evle alakalı her türlü girişim konusunda destekleneceksiniz. Evinizde sudan rutubetten kaynaklı yapılması gereken bir işlem varsa boya badana tadilat tamirat da dahil olmak üzere bütün bu işlerinizi hızlandıracağınız bir dönem. İşte bu dönem Cuma günü başlıyor bütün bunları yapacak, evinizde misafir ağırlamaktan mutluluk duyacaksınız.


OglakOğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, para ile ilgili konular ve burada alınması gereken önemli sorumluluklarla haftanızı başlatıyorsunuz. Parasal işleriniz önemli, bu dönem belinizi sıkmak, kemerlerinizi sıkmak durumunda kaldığınızı da hissediyor olabilirsiniz, harcamalarınız çok artmış olabilir, evdeki hesap çarşıya uymamış olabilir, bütçenizi daraltmanız gerektiğini ya da bununla ilgili konularda adımlar atmanız gerektiğini bilerek haftanıza giriş yapacaksınız. Bu hem hayattan alacağınız keyfi biraz azaltabilir hem de iş ortamlarınızda kafanızdaki bazı planları değiştirmeniz gerekliliğini karşınıza getirebilir.
Bu Pazartesi aynı zamanda Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin aşk evinizde geri hareketindeydi yaz aylarından bu yana aşk hayatınız, hayattan aldığınız keyif, hobiler, yaratıcılık ve sanatsal işlerinizde bazı yavaşlamalar devreye girmiş olabilir. Şimdi Uranüs’ün düzelmesi ile beraber bu alanlarda daha hızlı adımların devreye gireceği bir sürece merhaba diyorsunuz. Hızlı gelişmeler bu alanlardan gelecek ama burada da değişmeye dönüşmeye ve yapılanmaya devam edeceksiniz.
Bu haftanın en önemli konusu Çarşamba günü Güneş ve Jüpiter arasındaki olumlu açı. Bu açı ev, aile ve yuva alanlarınızda oluşuyor. Aile ortamlarınızdan güzel bir haber keyfinizi yerine getirebilir. Şansın, mutluluğun aile ortamlarınıza çok daha rahat aktığını görebilirsiniz. Evle ilgili bir konuda çok büyük bir şans yakalayabilirsiniz ya da evden elde edeceğiniz kazançlar maddi olarak yüzünüzü güldürebilir. Bu ara emlaktan, arsadan, araziden güzel kar etme potansiyeliniz yüksek. Yine ailenize yapacağınız yardımlar ya da onlardan gelecek yardımlar bu hafta sizi gerçekten mutlu edecek.
Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor iletişimsel işleriniz hızlanırken yakın çevrenizdeki insanlarla daha rahat ve keyifli vakit geçireceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. 3 hafta boyunca iletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, dijital platformlarda yapılacak her türlü işinizde, ulaşım ve eğitim alanlarınızda ilişkileriniz çok ama çok keyifli olurken aynı zamanda kuracağınız bağlarla güzel sonuçlara da ulaşmanız söz konusu olabilir. Akrabalar, kardeşler, komşularla aranızdaki sıkıntı ve problemleri geride bırakmak ve ilişkileri daha da kuvvetlendirmek adına şanslı bir dönem. Hayatınızda birileri yoksa bu dönem yakın çevrenizdeki insanlardan biriyle aranızda romantik bir etkileşim de devreye girebilir, tadını çıkarın.

KovaKova Burcu:
Kova ve yükselen Kovalar, önemli sorumluluklarla haftanızı başlatıyorsunuz. Kendi istek ve beklentileriniz önemli olurken sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gereken haftalardan bir tanesi ya da bununla ilgili hiç istemediğiniz, gözünüzde büyüyen bir mevzuyu ele almak durumunda kalabilirsiniz ama kendinize iyi bakmanız gerekecek. Dolaşım sistemi problemleri, varisler, damar sıkıntıları, sırt ağrıları, yorgun hissetme gibi durumlar söz konusu olabilir. Ama sorumluluklarınızı teker teker ele almanız, her işi aynı anda atlamamanız sizi rahatlatabilir.
Pazartesi günü Uranüs düzeliyor ev, aile ve yuva alanlarınızda gerilemekteydi. Bu alanlarda ailevi konularda, evinizle ilgili atılması gereken adımlarda bazı zorlanmalar, yavaşlamalar, ertelenmeler devreye girmiş olabilir. Uranüs’ün düzelmesi ile beraber bu alanda daha rahat hareket edeceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Daha hızlı gelişmeler bu alanlardan gelebilir bu değişimlere de açık olabilirsiniz.
Bu haftanın en önemli konusu Güneş ve Jüpiter arasındaki olumlu açı. Bu olumlu açı yakın çevre alanlarınızdan gelecek güzel bir teklifi karşınıza getirebilir. Tanıdığınız ve sevdiğiniz insanlardan gelebilir bu teklif ya da iletişim işlerinizde çok güzel anlaşmalara imza atabilirsiniz. Dijital platformları olsun, satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanlarında olsun kendinizi mutlu iyimser ve şanslı görecek önemli haberlerin yakınlarınızdaki insanlardan geldiğini fark edeceksiniz. Bu aralar kısa vadeli planlarınız tıkır tıkır işliyor ve uzun zamandan sonra kendinizi hiç bu kadar iyi hissetmeyeceksiniz.
Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor para ile ilgili konularda şanslı bir sürece giriyorsunuz 3 hafta boyunca maddi gelirleriniz de harcamalarınız da artabilir. Mesela sanata, keyfe, modaya daha fazla ya da spiritüel konulara daha fazla harcama yapabilirsiniz ama bir yandan kuracağınız doğru ilişkilerle para kazançlarınız da hızlanmaya başlıyor. Kendinizi değiştirmek, güzelleştirmek adına bu dönemi iyi bir şekilde kullanın. Yine bu dönem yapacağınız para anlaşmaları uzun soluklu olabilir ve sizin de kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Yatırımlarınız, kazançlarınız Cuma gününden sonra artacak.

BalikBalık Burcu:
Balık ve yükselen Balıklar, haftaya biraz isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz, her şey gözünüzde fazlasıyla büyüyebilir. Yapılması, ele alınması gerekenler, önemli sorumluluklarla -bu arkadaş çevrenizi iş hayatınızı ya da hiç beklenmedik uğraşmanız gereken konuları da içeriyor olabilir- ilgili olacaksınız ama bu sorumluluklar manevi tarafınızı da aşağıya çekebilir.
Pazartesi Uranüs düzelmeye başlıyor, Uranüs sizin yakın çevre alanlarınızda gerilemekteydi yaz döneminden bu yana yakın çevre iletişiminiz aynı zamanda eğitime dayalı birtakım konular, girişimcilik alanınız, satış, tanıtım, reklam, pazarlama yönünde atılacak adımlarda bazı ertelenmeler yavaşlamalar devreye girdiyse şimdi Uranüs’ün düzelmesiyle bu alanlar daha rahat ve hızlı bir şekilde hareket edecek. Ani hızlı beklenmedik olaylarla yakın çevrenizdeki insanların hayatında da önemli değişim ve dönüşümler karşınıza gelebilir.
Bu hafta Güneş ve Jüpiter arasındaki olumlu açı para ile ilgili konularda yüzünüzü güldürecek. Parasal konularda ne kadar şanslı olduğunuzu görecek, ettiğiniz duaların karşılığını Çarşamba günü ve civarında alacaksınız. Bir şirkette çalışıyorsanız patronlarınızla olan bağlantılar konuşmalar, görüşmeler sonrasında istediğiniz zam terfi gibi konuların hareketlendiğini görebilirsiniz. Annenizin akrabalarından güzel bir para gelebilir ya da para ile ilgili konularda beklenmedik yerlerden güzel şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Konu ne olursa olsun keyfiniz, şansınız, bolluğunuz bu hafta devrede olacak.
Cuma günü Venüs sizin burcunuza geçiyor hem de yüceldiği yerde kendinizi değiştirmek, yenilemek, görüntünüzü ele almak güzelleşmek anlamında 3 haftalık bir dönem içindesiniz. Alışverişleriniz hızlanabilir kendinize daha fazla bakabilirsiniz diğer insanları çok umursamadan kendinize şefkat gösterebilirsiniz. Bu güzellik diğer insanlar arasından çok çabuk sıyrılmanızı ve herkes içerisinde çabuk fark edilmenizi sağlayacak. Bu dönem sosyalliğiniz artabilir, kendinize bolca yatırım yapın aynı zamanda güzelleşmek istiyorsanız ameliyat mı olacaksınız bir yerlerinizi mi yaptıracaksınız bunlardan çekinmeyin çünkü keyifli etkileşimler altındasınız. Bu dönem herkes etrafınızda olacak ve sizinle çıkmak da isteyecek cazibenizin arttığı günler o yüzden tadını çıkarın.HANDE KAZANOVA
 

haftalık çiç (13).jpg

Koç Haftalık Burç Yorumu​

Ruhsal dinginlik iyi gelebilir
Bu hafta Venüs’ün Balık burcuna ilerlemesiyle kendinizi akışa kaptırmakla kalmayıp bundan da büyük keyif alabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken burcunuza ilerleyen Ay keyifli günlere işaret ediyor. Hafta sonunda ise harcama ve alışverişler gündeme gelebilir.Boğa Haftalık Burç Yorumu​


Sosyalleşme zamanı
Bu hafta Venüs’ün Balık burcuna ilerlemesiyle sosyal yönden renkli zamanlar sizi bekliyor. Dostlarınızın yardımıyla umutlarınızı tazeleyebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken kendinizi akışa bırakmakta hiç zorlanmayabilirsiniz. Hafta sonunda ise Ay burcunuzda ilerliyor, keyifli zamanlar sizi bekliyor.İkizler Haftalık Burç Yorumu​


Dikkat çekme zamanı
Bu hafta Venüs’ün Balık burcuna ilerlemesiyle statü ve konumunuzda parlama, takdir ve beğeni getirebilir. Üstlerinizden ve otorite konumunda kişilerden destek görebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken sosyal bir gündem sizi bekliyor. Hafta sonunda ise dinlenmeye, sakin kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.


Yengeç Haftalık Burç Yorumu​

Uzak yolların getirdiği kısmetler
Bu hafta Venüs’ün Balık burcuna ilerlemesiyle uzak yol ve yolculuklardan yana şanslı bir dönem başlıyor, yabancılardan destek görebilirsiniz ve yabancı bir sevgiliniz ya da aşkınız olabilir. Hafta sonuna ilerlerken başarılarınızla parlayabilirsiniz. Hafta sonunda ise dinlenmeye, sakin kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.


Aslan Haftalık Burç Yorumu​

Ortak maddi konularda şanslı olabilirsiniz
Bu hafta Venüs’ün Balık burcuna ilerlemesiyle ortak maddi konularda güçlü kişilerden destek görebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken uzak yol ve yolculukların kapısı açılabilir. Hafta sonunda ise duygularınızı ortaya koymaktan ve paylaşmaktan sıkıntı duymayabilirsiniz.


Başak Haftalık Burç Yorumu​

İlişkilerden yana şanslı bir dönem
Bu hafta Venüs’ün Balık burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir ay boyunca ilişkilerden yana şanslı olabilirsiniz. Eşinizden, sevgilinizden, yakın arkadaşınızdan destek görebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken ortak maddi konulara odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise uzak yol ve yolculuklar size göz kırpıyor.


Terazi Haftalık Burç Yorumu​

Rahatlayan gündelik yaşam
Bu hafta Venüs’ün Balık burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir ay boyunca gündelik rutinlerinizi yoluna koyabilirsiniz. İş yaşamınızda daha rahat ve destekleyici rüzgârlar esiyor. Hafta sonuna ilerlerken ilişkilere odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise ortak harcamalar ve maddi konular gündeminize gelebilir.Akrep Haftalık Burç Yorumu​

Aşktan yana şanslı dönem
Bu hafta Venüs’ün Balık burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir ay boyunca şansınızı aşktan yana kullanmalısınız. Sevdiklerinizden ve aşkınızdan büyük destek görebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken gündelik iş, uğraş ve rutinlerinize odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise ortak maddi konular gündeminize taşınabilir.Yay Haftalık Burç Yorumu​

Aileden destek
Bu hafta Venüs’ün Balık burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir ay boyunca ailenizden daha fazla destek alabilirsiniz. Evinizde keyifli ortamlar oluşturabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken aşktan yana şanslısınız. Hafta sonunda ise gündelik iş ve rutinlerinizi toparlamanız gerekebilir.


Oğlak Haftalık Burç Yorumu​

Yakın çevre desteği
Bu hafta Venüs’ün Balık burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir ay boyunca iletişim, haberleşme konularında rahat hareket edebilirsiniz. Yakın çevreniz ve komşularınızdan destek görebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken aile işlerinize, yuvanıza, evinize odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise aşk dolu günler sizi bekliyor.


Kova Haftalık Burç Yorumu​

Maddi konularda şanslı dönem
Bu hafta Venüs’ün Balık burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir ay boyunca maddi konularda şanslı olabilirsiniz. İş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken iletişim ve haberleşmeye odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise ailenizle huzurlu, keyifli zaman geçirebilirsiniz.


Balık Haftalık Burç Yorumu​

Venüs burcunuzda
Bu hafta Venüs’ün burcunuza ilerlemesiyle önümüzdeki bir ay boyunca ışığınızla parlayabilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken maddi konulara odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise kısa yol ve yolculuklar, ziyaretler, görüşmeler için zaman ayırabilirsiniz.PINAR ATMACA
 
haftalık çiç (7).jpg


Mekânsal değişiklikler söz konusu

Koç (21 Mart-19 Nisan)


Bu hafta Venüs Balık burcuna geçecek ve 20 Şubat’a kadar burada seyahat edecek. Bu geçiş sırasında kendinizi yalnızlığa ve iç gözleme daha yatkın bulabilirsiniz. Ev taşımak veya yenilemek gibi mekânsal değişiklikler söz konusu. Ayrıca bu geçiş gizli veya beklenmedik yeni ilişkileri de getirebilir. Geçmiş yaraları iyileştirmek için iyi bir zaman.


Yeni fırsatlar doğabilir

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Bu hafta yeni arkadaşlıklar kurmaya ve yeni gruplara, etkinliklere katılmaya daha açık hissedebilirsiniz. Bu size romantik sürprizler getirebilir. Ortak bir amaç doğrultusunda çalışmak veya başkalarına hizmet etmek için motive olacaksınız. Kariyer alanında yeni fırsatlar doğabilir. Hem profesyonel hem de kişisel olarak büyüme zamanı.

Kariyer hedeflerinde iddialısınız

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)


Bu hafta otorite figürlerine daha çekici gelebilir, onların onayını ve desteğini daha kolay alabilirsiniz. İş görüşmeleri, müzakereler ve diğer profesyonel etkileşimler için iyi bir zaman. Ayrıca evlilik, aile kurmak gibi gelecek planları yapmak için de uygun. Daha fazla sorumluluk almaya ve kariyer hedeflerinizde iddialı davranmaya hevesli olabilirsiniz.


Ufkunuzu genişleten bir gezi

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)


Bu hafta yüksek öğrenime devam etmek veya kültürel ufkunuzu genişletmek için bir geziye çıkma eğiliminde olabilirsiniz. Bu seyahat veya eğitim arayışları, yeni romantik fırsatlar da getirebilir. Ayrıca eşinizin farklı bakış açısına ya da inançlarına dair daha derin bir anlayış kazanabilirsiniz. İnançlarınızı sorgulamaya ve yeni fikirlere açıksınız.

Hem duygusal hem finansal dönüşüm

Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)


Bu hafta çiftlerin duygusal sorunlarını çözmeleri veya bağlarını güçlendirmeleri için iyi bir zaman. Finansal alanda beklenmedik kazançlar veya kayıplar mümkün. Bu dönem sizi korkularınızla yüzleşmeye teşvik edebilir. Duygusal ve finansal dönüşüm zamanı olabileceği gibi, geçmişi geride bırakıp yeni fırsatları kucaklamanız da söz konusu.

Denge ve uyum önem kazanıyor

Başak (23 Ağustos-22 Eylül)


Bu hafta kendinizi daha çekici hissedeceksiniz. Yeni ilişkiler kurma veya mevcut olanları güçlendirme olasılığınız daha yüksek. Çiftlerin düğün planlaması için iyi bir zaman olabilir. Ayrıca yeni iş ortaklıkları kurmak veya mevcutları güçlendirmek için de uygun. Denge ve uyuma daha fazla önem verebilir, daha uzlaşmacı davranabilirsiniz.

Olumlu değişiklikler yapacaksınız

Terazi (23 Eylül-22 Ekim)


Bu hafta kendinizi günlük rutinlerinizi iyileştirmek, daha düzenli olmak ve sağlığınıza daha iyi bakmak için motive hissedebilirsiniz. Yeni bir egzersiz veya diyete başlamanız veya günlük hayatınızda başka olumlu değişiklikler yapmanız mümkün. Hem fiziksel hem de duygusal olarak ihtiyaçlarınıza öncelik verme eğilimindesiniz.

Odağınızda zevkle eğlence var

Akrep (23 Ekim-21 Kasım)


Bu hafta daha güvenli ve dışadönük hissedebilirsiniz. Kendinizi yaratıcı ve özgür bir şekilde ifade etme olasılığınız yüksek. Ayrıca flört etmek ve yeni romantik ilişkilerin gelişmesi için iyi bir zaman. Eğlenceye ve zevke daha fazla odaklanmanız söz konusu. Hayatın basit tatlarından zevk almaya ve yeni deneyimler aramaya yatkın olabilirsiniz.

Aile üyeleriyle anlaşmazlıklar çözülüyor

Yay (22 Kasım-21 Aralık)


Bu hafta kendinizi aileyle vakit geçirmeye, sıcak ve rahat bir ev ortamı yaratmaya daha yatkın hissedebilirsiniz. Ev yenileme veya taşınma için iyi bir zaman olabilir. Duygusal ihtiyaçlarınızın daha fazla farkına varabilirsiniz. Ayrıca aile üyeleriyle olan anlaşmazlıkları çözmeye ve temellerinizi güçlendirmeye odaklanmak size iyi gelebilir.

Düşüncelerinizi açık şekilde aktaracaksınız

Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)


Bu hafta kendinizi net ve etkili bir şekilde ifade etmeye, düşüncelerinizi ve duygularınızı daha açık ve dürüst bir şekilde iletmeye daha yatkın bulabilirsiniz. Ayrıca yeni şeyler öğrenmek, kısa mesafeli geziler yapmak ve çevrenizdeki dünya hakkında bilginizi, anlayışınızı genişletmek için iyi bir zaman.
Gelirinizi arttırma çabasındasınız

Kova (22 Ocak-18 Şubat)


Bu hafta kendiniz ve sevdikleriniz için istikrarlı ve rahat bir yaşam ortamı yaratmaya odaklanabilirsiniz. Yatırım yapmak, daha iyi ücret veya iş teklifleri için pazarlığa oturmak, gelirinizi arttırmanın yollarını aramak için iyi bir zaman olabilir. Aynı zamanda özdeğerinizi gözden geçirmek, çabalarınızın karşılığını aldığınızdan emin olmak isteyebilirsiniz.

Daha özgüvenli hissedebilirsiniz

Balık (19 Şubat-20 Mart)


Bu hafta kendinizi yeni ilişkiler kurmak için daha özgüvenli hissedebilirsiniz.
İster fiziksel görünüm, ister kişisel değerlerle ilgili olsun, kişisel bakıma odaklanmak ve öz imajınızı geliştirmek için iyi bir zaman olabilir. Bu da sizi kimliğinizin daha fazla farkına varmaya ve kendini kabul etme duygusu geliştirmek için çalışmanıza teşvik edebilir.
Dinçer Güner
 
X