Premature Bebekler 23+4 hafta 540 gramla hayata tutunan mucizem prematüre anneleri sizlere yardımcı olmak isterim

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Evet kızım var 23+4 de doğdu yaşıyor oğlum 22 de doğdu malesef kaybettim siz neden erken doğum yaptınız bekleyin kendinize gelin psikolojik olarak hazır olmanız lazım
Benim nedenim belli değil o çok kötü zaten siz de rahim ağzı yetmezliği mi var neden erken oldu doğumlarınız

Ahh kızlarr üzüldüm çokk birinci sayfadan sonra okuyamadım.. Nasıl dayandınız nasıl imtihanlar bunlar Rabbim tekrar yaşatmasın kaybeden annelere, dogumu olan annelerede maddi manevi güç versin Rabbim eskisinden iyi etsin yavrularını.. ☹️🌹

Benim nedenim belli değil o çok kötü zaten siz de rahim ağzı yetmezliği mi var neden erken oldu doğumlarınız
Evet ama ilk bebegimde anlasilmadi 2. De ayrı yılı ultrasonda ben doktoruma rahime bakmasını istedim ultrasonla bakerken kesede sarkma olduğunu farketti müsade edersen alttan bakicam dedi baktı ve ben o an yıkıldım doktor bile sürati bembeyaz oldu acil dikiş dendi apar topar ameliyata alındım ama nasibimizde yokmuş oğlumuz rabbim kızıma güzel ömür nasip eder inşallah sizede banada ve bizim gibi olan tüm annelere hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin rabbim tekrardan 🙏

Ahh kızlarr üzüldüm çokk birinci sayfadan sonra okuyamadım.. Nasıl dayandınız nasıl imtihanlar bunlar Rabbim tekrar yaşatmasın kaybeden annelere, dogumu olan annelerede maddi manevi güç versin Rabbim eskisinden iyi etsin yavrularını.. ☹🌹
Anlatırken hala ağlıyorum 3 yılda tarifi zor acılar yaşadım biri benimle biri cennet kuşu oldu inşallah bundan sonra olacak olan evlatlarımızı sağlıkla zamanında doğurabilir 🤲

Ahh kızlarr üzüldüm çokk birinci sayfadan sonra okuyamadım.. Nasıl dayandınız nasıl imtihanlar bunlar Rabbim tekrar yaşatmasın kaybeden annelere, dogumu olan annelerede maddi manevi güç versin Rabbim eskisinden iyi etsin yavrularını.. ☹🌹
Anlatırken hala ağlıyorum 3 yılda tarifi zor acılar yaşadım biri benimle biri cennet kuşu oldu inşallah bundan sonra olacak olan evlatlarımızı sağlıkla zamanında doğurabiliriz.🤲

Evet ama ilk bebegimde anlasilmadi 2. De ayrı yılı ultrasonda ben doktoruma rahime bakmasını istedim ultrasonla bakerken kesede sarkma olduğunu farketti müsade edersen alttan bakicam dedi baktı ve ben o an yıkıldım doktor bile sürati bembeyaz oldu acil dikiş dendi apar topar ameliyata alındım ama nasibimizde yokmuş oğlumuz rabbim kızıma güzel ömür nasip eder inşallah sizede banada ve bizim gibi olan tüm annelere hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin rabbim tekrardan 🙏
Yasamas Gerçekten mucize herhangi bir sağlık sorunu varmı

Oyyy melek kuzum benim sağlıkla büyü biran evvel annenin sıcacık yanına git savaşçı 👼167 gün kuvezde kaldık ağır enfeksiyonlar sürekli trombosit yani beyaz kan ve kırmızı kan aldı gözlerinden enfeksiyon oldu 2 kez beyin kanaması geçirdi buna bağlı ameliyat oldu 3400 gramla çıktık eve çok dikkat ettim saatli besledim hastahanede nasıl alistiysa gece özellikle beslenmesini ihmal etmedim ve kimseyle gidiş gelip yapmadım canım çok zorlu bı surec ev macerası ama yanında nefes alıyor ya herseye alisiyorsun
Çok sevindim canım Rabbim uzun ömürler versin sağlıkla inşallah 😊

Düzenli sağım karadut özünü sulandırıp iç 1,5 litre bide bol yeşillik ve mümkünse stresini azalt gerisi zaten eğer gelirse gelir gelmezse içtiği kar sakın unutma evet 7 aydan sonra mamayla devam ettik sen elinden geleni yaptın ve yapiyosun öyle düşün nasibi nekadar varsa içecek annesi sakın üzme kendini şuan evet sütün lazım ama en çok senin sevgin lazım bide kanguru yapın temasta çoğaltıyor sanırım sizinkide emmiyor
Tamam canım çok sağol deneyeceğim evet emmiyor

X