23 kg verdim resimliii..dogum sonrası kilolarım vardı dukan mucizesiii..

Reddyl

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2012
763
8
slm ben agustosta dukana başladım ilk 4 ayda 20 kg verdim daha sonra 3 kgde kaçamaklarım yüzünden 2 ayda verdim suan 1 aydır güçteyim birkaç kaçamak arka arkaya yapınca ve saf protein günlrini aksatınca 3 haftadır +2 kg deyim.bende motive amaçlı resim ekliyorum spor yapamadım 2 ay düzenli yürüyüş yaptım sonrası havalar soguyunca çocugumla dışarı çıkamadım.şuan tek sorunum göbek 56 kgdeyim.keske sihirli bir degnek olsa göbegimden kurtulsam bu arada 36 bedenim ama göbegim 36 beden degil malasef.yaz gelice göbegim için hareket yapıcam.size hamilelik öncesi resmimi de koyacagım.ozaman şu halimden belim daha inceydi benim göbek sezeryan dogum sonrası kgler sonucu ve sezeryanın etksi.arkadaşlar kglerden kurtulun bedeninizi yaglardan arındırın özgürleştirin bol eksiler sizlere...yarını beklemeyin bir adım atın başlayın.kilo aldıgımda herkes moralimi bozmuştu yüzüme çok vuranlar beni incitenler olmuştu.şuanda o kişiler bana yeter artık zayıflama hasta olucaksın diyor....ilk resim dogum öncesi sonraki dogum sonrası ve şuan.birde sarkık göbegim var foto ekledim bunu.moralimi biraz bozuyor ama giyside belli degil.suan belim 76 cm.umarım 70 cmye inecektir.bu ilk resimde belim 63 cm idi sanırım.. Adsızmm.png Adsızfff.png PIC_00065.jpg

bugün kepek hakkımla tost yaptım.2yk kepek-2yk süt-1 yumurta-az tuz-az tatlandırıcı-1 çay kaşıgı kabartma tozu.tost makinasında pişirdim.pişince arasına kaşar peyniri..favorim olabilir artıkk.begendimm. PIC_0001.JPG

bunu nasıl yaptınız ki kesinlikle spor vardı yoksa imkansızzz

slm ben agustosta dukana başladım ilk 4 ayda 20 kg verdim daha sonra 3 kgde kaçamaklarım yüzünden 2 ayda verdim suan 1 aydır güçteyim birkaç kaçamak arka arkaya yapınca ve saf protein günlrini aksatınca 3 haftadır +2 kg deyim.bende motive amaçlı resim ekliyorum spor yapamadım 2 ay düzenli yürüyüş yaptım sonrası havalar soguyunca çocugumla dışarı çıkamadım.şuan tek sorunum göbek 56 kgdeyim.keske sihirli bir degnek olsa göbegimden kurtulsam bu arada 36 bedenim ama göbegim 36 beden degil malasef.yaz gelice göbegim için hareket yapıcam.size hamilelik öncesi resmimi de koyacagım.ozaman şu halimden belim daha inceydi benim göbek sezeryan dogum sonrası kgler sonucu ve sezeryanın etksi.arkadaşlar kglerden kurtulun bedeninizi yaglardan arındırın özgürleştirin bol eksiler sizlere...yarını beklemeyin bir adım atın başlayın.kilo aldıgımda herkes moralimi bozmuştu yüzüme çok vuranlar beni incitenler olmuştu.şuanda o kişiler bana yeter artık zayıflama hasta olucaksın diyor....ilk resim dogum öncesi sonraki dogum sonrası ve şuan.birde sarkık göbegim var foto ekledim bunu.moralimi biraz bozuyor ama giyside belli degil.suan belim 76 cm.umarım 70 cmye inecektir.bu ilk resimde belim 63 cm idi sanırım.. Eki Görüntüle 1426764 Eki Görüntüle 1426765 Eki Görüntüle 1426766

4 ayda 20 kılo super gerceken buyuk degısım olmus tebrıkler:KK66:

4 ayda 20 ılo verdıgınızde nelere ıkkt ettınız ekmek yedınızmı

teşekkürler arkadaşlar.ben dukana uygun yemek yedim genellikle bol sebze yemegi salata ve protein yedim.ekmek hamur işi abur cubur vs kestim çayıma şeker kullanmıyorum tuz genelde çok az.günde 2 litre su

X