🌺239.121 YA FETTAH C.C🌺 Kardeşimin mülakatları kazanıp hayırlısıyla çalışabilmesi için yaptığım hatime yardım eder misiniz?(Sayıyı güncelliyorum)

Destekleyenlerden ve özellikle yardimin icin Morrmeneksee Morrmeneksee senden Allah razi olsun Rabbim gonlunuzdeki dualari en hayirli sekilde kabul etsin bu hatimim bitsin sizlerede yardim ederim inşallah🤲🤲

Destekleyenlerden ve özellikle yardimin icin Morrmeneksee Morrmeneksee senden Allah razi olsun Rabbim gonlunuzdeki dualari en hayirli sekilde kabul etsin bu hatimim bitsin sizlerede yardim ederim inşallah🤲🤲
Ne demek canım Hepimiz birbirimiz ıcın bırseyler yapmaya gayret ediyoruz 🌼herhangi bir karsılık beklemeden.. Insallah kardesının hayırlı haberlerini alırız 😍 o bızı daha cok mutlu eder

Ya diloş valla yardımcı olmak cok istiyorum sana ama bugun ya şafi dagıtıyoruz hastalarımız ıcın necm suresı dagıtıyoruz o yuzden yardımcı olamadım kusura bakma 😔
Sagol canim❤ bende yardimci olurdum size ama gece gunduz bunu bitirmeye odaklandim arayi sogutursam kalir diye korkuyorum ama kolay bi is değilmiş bu iş valla bu kadar cok sayili bi hatim yapmamistim ya latif ya semi yapmistim ama onlar 20.000 bile degildi😪
Rabbim kabul eder inşallah

Sagol canim❤ bende yardimci olurdum size ama gece gunduz bunu bitirmeye odaklandim arayi sogutursam kalir diye korkuyorum ama kolay bi is değilmiş bu iş valla bu kadar cok sayili bi hatim yapmamistim ya latif ya semi yapmistim ama onlar 20.000 bile degildi😪
Rabbim kabul eder inşallah
Tek basına zor olur cok buyuk sayı.. Bız o yuzden grupça yaptık ama masallah bitirdin sayılır

5000 okudum
Kalan 98.000 şükürler olsun zorlasada duamiza deger hayirlisiyla kabul olur insalahhhhh🤲🤲🤲

Tek basına zor olur cok buyuk sayı.. Bız o yuzden grupça yaptık ama masallah bitirdin sayılır
Aynen bende gruplari gordum belki bikac kisi grup seklinde sirayla yapariz kolayca dedim ama talep olmadi topige ilk kez yazdigim icin veya insanlar zaten gruplarda oldugu icin sanirim🤷‍♀️

X