24. Gün burun estetiği/ ameliyat öncesi ve sonrası neler yaşadım :)

çok güzel anlatmışsınız valla bayıldım ameliyat olmus gibi hissettim :)

bgn de bnm 13.günüm kızlar bidiğiniz avatara benziyorum hiç alışamadım üstelik üst dudğıma da yağ enjekte edildi çok mutsuzum:KK43:
Ğ
Merhaba daphne89 nerede oldun ameliyatı alt çene çıkıkmıydı biraz o yüzden mi dolgu yaptı dudak üstüne.banada istersen yapalım dedi dr um ama doğallık kaybolur die pek istemiyorum foto varsa atabilirmisin çok merak ediyorum sevgiler

Valla bugün 20. Günümdeyim ve burnum berbat şiş şekli belli değil sen nasıl fotoğraf falan çekilmekten keyif aldınya benim hala dev bir burnum var anlamıyorum eski burnum dan daha büyük şuan

Valla bugün 20. Günümdeyim ve burnum berbat şiş şekli belli değil sen nasıl fotoğraf falan çekilmekten keyif aldınya benim hala dev bir burnum var anlamıyorum eski burnum dan daha büyük şuan
Benim de 13. Günüm telefona bile bakamıyorum ekrandan yansimami gorurum.diye o derece sanki burnum takma gibi bana ait degil gozlerim.bakisim degisti gulusum degisti burun ucunda top var sanki burun sirti avatar birldigin gozlerim.ayrik.gibi eski halim.ne guzeldi offffff bi burunun basimiza actiklarina.bak o zaman tek kusur burnumdu.simdi komple burnum yuzunden kusurluyum.

Benim de 13. Günüm telefona bile bakamıyorum ekrandan yansimami gorurum.diye o derece sanki burnum takma gibi bana ait degil gozlerim.bakisim degisti gulusum degisti burun ucunda top var sanki burun sirti avatar birldigin gozlerim.ayrik.gibi eski halim.ne guzeldi offffff bi burunun basimiza actiklarina.bak o zaman tek kusur burnumdu.simdi komple burnum yuzunden kusurluyum.
13 gün henüz erken şimdi sizlerin yazdıklarını görünce rahatladım demekki zaman gerekiyor benim bugün tambiray oldu burnum hala şekilsiz ve şiş ama kulübe yazanlar 6 ayda şekli normalleşecek diyor inanmak gelmiyordu içimden ama sizlerde şimdi aynı benim süreçlerden geciyorsunuz bunu görünce çok şükür inancım arttı

X