Bebek Beslenmesi 25-26 haftalık kız bebek anneleri bebekleriniz kaç gram

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
kızlar benim ki azıcık sizlerden büyük . fikir olsun diye yazıyorum. 28+2 de gittik boy 35 cm kilo 1,240 dedi doktorumuz.

Arkadaşlar , benim de bugün kontrolüm vardı...28+2 deyim , bebeğim 1400 grYalnız benimkine erken döllenme demişti doktorum , ilk baştan beri 9 gün önde gidiyor...24+0 da 780 gram idi.

Son düzenleme:
bugün gittik 27+0 da 1118 gram çıktı ama bu değerler herkes için aynı değil
kıyaslama yapmak pek doğru olmaz gibime gelior.

26+1de 925 gramdık.Konuyu niçin açtın canım?Endişelerin varsa merak etme.Bebişler sağlıklı olsun da kilo önemli değil.Çok iri bebek annenin şeker hastası olduğunu gösterirmiş zaten.ıyi bişey değil yani.

Ben 25+5 iken doktor 650 gram ölçtü yanlış mı ölçtü acaba...Çok az geldi bana

25+3 haftalık kızım 750 gr ve doktorumuz normal dedi:)ALLAH sağlıkla mutlulukla kucağımıza almayı nasip etsin...

Bügün doktora gittim 26+3 955gram melegim.bu 3uncu oldu yüzünü göremiyorum,plasentasi herseyi kapatmis(( (gerci sagliginin yerinde oldugunu duydugumda olsun diyorum yeterki saglikli olsun gerisi bos)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…