25 Nisan - 1 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
41.526
2.315

Bu hafta yılın en pozitif dönemlerinden biri! Hem Boğa burcunda Uranüs etkili bir tutulma var hem de aşk ve mutluluk gezegeni Venüs’ün fırsatlar gezegeni Jüpiter ile birlikteliği... Sonunda hepimizin yüzünü güldürecek günler geldi!

Güzel haberler almaya çok ihtiyacımız var; neyse ki oldukça pozitif bir haftaya giriyoruz. Boğa burcunda gerçekleşecek Uranüs etkili tutulma, modumuzu yükseltecek. Aşk ve mutluluk gezegeni Venüs şans gezegeni Jüpiter’e kavuşarak bize hiç ummadığımız güzel sürprizler sunacak.

Güzel sürprizler kapıdaYarın Merkür ile Neptün arasında uyumlu bir görünüm var. Etki süresi +/- 2 gün olacak. Hayal kurmak için çok güzel bir gün. Fal baktırmak veya ruhsal konularla ilgili okuma, araştırma yapmak için de çok uygun. Sezgilerinizin ve rüyalarınızın çok güçlü olduğunu hissedebilirsiniz. Özellikle rüyalarınız yol gösterici olacak. Sanat alanında yaratıcılığınızı kullanabilir ve yeteneklerinizi sezgilerinizle birleştirerek ortaya güzel eserler çıkarabilirsiniz. Şiir, müzik, dans gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Salı, Merkür ile Jüpiter arasında olumlu bir görünüm olacak. Etki süresi +/- 3 gün... Gelecek için hedefler koymak ve harekete geçmek için en güzel zamanlar. Fazlaca iyimser davranmaya eğilimli olabiliriz. Fikirlerimizi akıcı bir şekilde ifade edeceğiz. Bugünlerde konuşmalarımızda bol bol felsefe, inanç, eğitim, din ile ilgili konular yer alabilir. Evlilik, evlilik için aileleri tanıştırmak, imza atmak, seyahat etmek, ticaret yapmak için atılımlarda bulunmak, internet sitesi açmak, eğitime başlamak, yurtdışıyla ilgili önemli işlemleri halletmek ve seyahat planlamak için çok ideal zamanlar.

Çarşamba günü Venüs ile Neptün birlikte hareket edecek. Romantik anlar yaşanabilir. İlişkisi olmayanlar, birkaç gün içinde gerçekten sevip sevilebilecekleri bir aşka başlayabilirler. Mistik deneyimler yaşayabilirsiniz

ya da ruhsal yönü ağır ilişkilere doğru çekilebilirsiniz. Sanatsal girişimler için çok uygun zamanlar. Bu dönemi hayallere dalmak ve tatlı tatlı tembellik yapmak için de değerlendirebilirsiniz. Çok fazla enerji gerektiren işlere girişmek normalden çok daha yorucu olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlara yardım etmek, fedakârlıklarda bulunmak ve onlara anlayışlı davranmak için harika bir fırsat.

Perşembe günü Merkür ile Plüton arasında bizleri olumlu anlamda destekleyecek bir görünüm oluşacak. Konsantrasyon gerektiren bir konuya rahatlıkla odaklanabileceğimiz ve detayları enine boyuna inceleyebileceğimiz bir geçiş. Psikolojiyle ilgilenmek ve terapi almak için iyi bir fırsat. Kayıp bir eşyayı arayıp bulmak veya bir sırrı ortaya çıkarmak bu dönemde çok daha kolay olacak. Düşüncelerimizle etkilemek ve başkalarının görüşlerini değiştirmek için güç bizde olacak.

Cuma Venüs ile Jüpiter birlikte hareket edecek. Hoşlandığınız biri varsa bugünler ona açılmak, duygularınızı ifade etmek için çok uygun. Maddi anlamda yatırım yapmak, kaynak aramak ve bulmak için de harika bir zaman. Bugün sosyalleşmek, dışarı çıkmak, kalabalık gruplarla bir araya gelmek, eğlenceli aktivitelerde bulunmak isteyebilirsiniz. Partnerinizle birlikte romantik bir seyahate çıkabilirsiniz. Estetik yaptırmak, saç boyatmak, yeni bir tarz denemek ve güzelleşmek için de çok iyi zamanlar. Oldukça cömert olabilir, her türlü yardıma koşabilirsiniz. Evlenme teklif etmek, evlenmek, sözlenmek ve nişanlanmak için daha iyi bir dönem bulamazsınız.

Cumartesi günü 10 derece Boğa burcunda gerçekleşecek Uranüsyen Güneş tutulması, iki hafta boyunca etkili olacak. Hayattan keyif almak çok daha kolaylaşacak. Özellikle uzun soluklu aşk ilişkilerine başlamak için ideal bir gün. İşin içinde Uranüs olduğundan beklenmedik gelişmeler kapımızı çalabilir. Parasal konularda dalgalanmalar yaşanabilir. Özellikle kripto paralarda hızlı yükselişler görülebilir.

1 Mayıs Pazar Venüs ile Plüton arasında destekleyici bir etkileşim olacak. Etki süresi +/- 3 gün… İlişkilerde tutku ve ihtiras ön plana çıkacak. Bugün söz sahibi kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Gücünüzü ve iradenizi nasıl yönlendirdiğinizi, isteklerinizi gerçekleştirmek için nasıl bir yola başvuracağınızı düşünebilirsiniz. Bunun yanında eğer ilişkiniz varsa bu konuda biraz zorlanabilirsiniz. Partneriniz üzerinizde baskı yaratan durumlara neden olabilir. Yoğun ve sizi derinden etkileyen bir duygu deneyimi yaşayabilirsiniz ama sorunlarınızı çabuk çözeceksiniz.

tumblr_ootpxhMRjh1qa0eb5o1_250.jpg

Sürpriz fırsatlar çıkabilir
Koç (21 Mart- 19 Nisan)

Güneş tutulması finansal konuları mercek altına almanıza neden olacak. Para kazanma kaynaklarınız değişebilir. Dijital, sosyal medya, internet gibi konularda karşınıza sürpriz fırsatlar çıkabilir. Tutulmanın yöneticisi Venüs’ün şans gezegeni Jüpiter’le birlikteliği bu fırsatların yurtdışı bağlantılı konular olabileceğine işaret ediyor. İşin içinde tasarım ve yaratıcılık gerektiren konular bulunabilir. Psikolojik olarak size iyi gelecek temalara da yönelebilirsiniz.

Hayatınızın akışı değişecek
Boğa (20 Nisan- 20 Mayıs)

Büyük devrimlere ve değişimlere hazır olun! Önümüzdeki 3-4 aylık süreçte hayatınızın akışı sürpriz bir şekilde değişmeye başlayacak. Kişisel yeteneklerinizi keşfedebilir ve bunları rahatlıkla paraya dönüştürebilirsiniz. Sizi kısıtlayan, içsel anlamda sıkan konulardan uzaklaşmak ve özgürleşmek adına radikal kararlar alabilir, yeni adımlar atabilirsiniz. Dostlarınızdan ve arkadaşlarınızdan göreceğiniz büyük faydaların yanı sıra, toplumsal konularda yarar sağlayacak projeler içine girebilirsiniz.

Kariyerde büyük fırsatlar
İkizler (21 Mayıs- 20 Haziran)

Tutulmayla birlikte kendi içsel yolculuğunuzda büyük bir aydınlanma yaşayabilir, psikolojik gerginliklerinizden kurtulabilirsiniz. Kontrolün sizde olmadığı ama size fayda sağlayacak sürprizlere hazır olun. Özellikle yurtdışı bağlantılı işler hayatınızda hız kazanabilir. Kariyer konusunda başarıyı yakalayabilirsiniz. Kadınlarla ilgili işler, yaratıcılık, tasarım, tekstil, moda, kozmetik, sahne gibi konularda iş ve proje fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. İş konusundaki her türlü büyük-küçük şansı güzel değerlendirmeye bakın, nazlanmayın.

İyiyi ve kötüyü ayıracaksınız
Yengeç (21 Haziran- 22 Temmuz)

Sosyal ilişkilerinizde büyük bir farkındalık yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Çevrenizdeki insanların gerçek yüzlerini görüp rahatlıkla iyi veya kötüyü birbirinden ayırabileceksiniz. Eğer üye olduğunuz gruplar, dernekler, STK’lar varsa bu bağlantılar size mutluluk getirecek. Sosyal hayatınız renklenecek ve canlanacak. Özellikle tutulma haftasında alacağınız tüm davetleri kabul edin! Hayatınızda size büyük faydalar sağlayacak kişilerle tanışabilirsiniz. Gireceğiniz olası sınavların güzel geçme ihtimali oldukça yüksek. Bu dönem inançlarla ilgili konularda da büyük farkındalıklar yaşayabilirsiniz.

Yeni bir iş kurabilirsiniz
Aslan (23 Temmuz- 22 Ağustos)

İş ve kariyerinize ilişkin konularda sürpriz değişimlere hazır olun! İş bulmak, iş değiştirmek, bambaşka bir sektörde deneyim kazanmak, iş kurmak gibi önemli ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili önemli farkındalıklar kazanabilir, sizi özgürleştirecek adımlar atabilirsiniz. Krediler, borçlar, ödemelerle ilgili konularda güzel şanslar yakalayabilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları ile karşılaşabilir, ihtiyacınız olan maddi kaynaklara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Burslar, miras, nafaka gibi konularda da güzel gelişmeler olabilir. Borçlarınızı yapılandırabilir, ödeme kolaylıkları ile karşılaşabilirsiniz.

Bereketli ortaklıklar gündemde
Başak (23 Ağustos- 22 Eylül)

Aniden yurtdışında yaşama kararı alabilir veya çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Hayatınızın akışını değiştirecek ve bakış açınızda büyük devrimler yaratacak eğitimlere katılabilirsiniz. Venüs ile Jüpiter birlikteliği ilişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar, iş birlikleri konusunda size güzel fırsatlar ve şans vadediyor. Eğer bir ilişkiniz yoksa oldukça romantik ve keyifli biri ile tanışabilirsiniz. Bereketli iş birlikleri ve ortaklıklar da gündeme gelebilir. Mevcut ilişki veya ortaklıklarınızda ise sorunları kabullenen, affedici ve sevgi dolu bir tavır sergileyeceksiniz.

Maddi konularda fırsatlar
Terazi (23 Eylül- 22 Ekim)

Maddi konularda sizi özgürleştirecek önemli kararlar alıp uygulayabilirsiniz. Farklı ve sıra dışı yatırım olasılıkları ile karşılaşabilirsiniz. Finansal konularda beklenmedik sürprizlere hazır olun! Yeni iş birliktelikleri sayesinde kazancınızı arttırabilirsiniz. Tutulmanın sağlık konusunda size koruyucu ve iyileştirici bir etkisi olacak. İş ve çalışma koşullarınızda da olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Size yardımcı olacak ve hayatınızı kolaylaştıracak bir yardımcı, bakıcı, hizmetli, asistan gibi bir kişiyle karşılaşabilirsiniz.

Romantik sürprizler kapıda
Akrep (23 Ekim- 21 Kasım)

Ortaklıklar ve ilişkiler konusuna farklı bir pencereden bakmanızı sağlayacak olaylar yaşayabilirsiniz. Korkmayın bunlar olumlu gelişmeler! Bazılarınız ise kendinizi aniden yeni bir ilişkinin içinde bulabilir veya güzel paralar kazanabileceğiniz ortaklıklar kurabilirsiniz. Eğer işiniz yaratıcılıkla ilgiliyse bu tutulma parlamanıza, oldukça iyi bir iş bulmanıza yardımcı olabilir. Çocuk sahibi olmakla ilgili bir beklentiniz varsa mutluluk verici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tutulmanın yalnızlara aşk getireceğini düşünüyorum! Kalpler yumuşayacak, romantik sürprizler yaşanacak.

Ailevi konularda gelişmeler
Yay (22 Kasım- 21 Aralık)

İş ve çalışma koşullarınızda ve günlük yaşamınızda sürpriz değişimlere hazır olun! Görev şekliniz ve pozisyonunuz değişebilir. Ev ve ailevi konularda mutluluk verici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Örneğin evinizi değiştirebilirsiniz, bu da sizi çok mutlu edebilir. Tadilat işlerine girişebilir, evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde aile içi sorunlar sevgiyle çözülebilir, küslükler sona erebilir. Sadece sağlık konusunda boyun, boğaz, ses telleri ve bademciklerinize dikkat etmenizde fayda var!

Aşk yaşamınız canlanıyor
Oğlak (22 Aralık- 21 Ocak)

Aşk hayatınızda sürpriz deneyimlere hazır olun! Hiç olmaz dediğiniz biriyle büyük bir aşkın eşiğine gelebilirsiniz. Çok da mutlu olabilirsiniz. Diğer yandan maddi konularda da bu tutulma sizi destekleyecek. Borsaya merak sarmak istiyorsanız, doğru bir dönemdesiniz. Zamanınızı daha keyifli geçirmek için yeni hobiler edinebilirsiniz. Hamilelik konusunda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Haftanın sürprizi de sizi çok mutlu edecek bir seyahat olabilir ya da hayatınızı değiştirecek bir eğitime başlayabilirsiniz.

Bereketli, kazançlı günler…
Kova (22 Ocak- 18 Şubat)

Şu sıralar taşınmak, yer değiştirmek, ev almak, ev satmak, araba almak-satmak gibi bir düşünceniz olmayabilir ama beklenmedik gelişmelere hazır olun! Hiç hesapta yokken kendinizi yeni bir ev ararken bulabilirsiniz! Toprak, gayrimenkul ve ailevi konularda özgürleştirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tutulma, özellikle finansal anlamda kazancınızı arttıracak ve sizi mutlu edecek gelişmelere işaret ediyor. Sanat, yaratıcılık, kadınlar, sahne, kozmetik, güzellik, tekstil, boya gibi işlerden gelir elde edebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Ani bir seyahate çıkabilirsiniz
Balık (19 Şubat- 20 Mart)

Dijital işler, reklam, halkla ilişkiler, teknoloji veya internetle ilgili konular gündeminize gelebilir. Bu alanlarda sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hiç hesapta olmayan seyahatler için küçük el bavulunuzu kenarda tutmanızda fayda var. Para kazandıracak önemli imzalar atabilir, iş anlaşmaları yapabilir veya projelerde görevlendirilebilirsiniz. Aşk konusunda da güzel gelişmeler sizi bekliyor. Önce kendinizi sonra da hayatınızı güzelleştirmek adına adımlar atacaksınız. Bu süreçte de karşınıza sürpriz bir aşk çıkabilir. Bu tutulma uzun süre yüzünüzün gülmesine neden olacakDinçer Güner
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
41.526
2.315
kedi çiçek (1).jpg

Koç & Yükselen Koç: Haftaya Kova burcu etkisi ile sosyal çevrenizden haberler ve bazı internet üzerinden yapılacak işler ve araştırmalar ön planda başlıyorsunuz. Haftanın ilk gününde Kova burcu etkisi ile daha sosyal, birilerinden destek alma ve sosyal çevrenizle iletişim halinde olacaksınız.

Pazartesi öğlen saatlerinde başlayacak Balık burcu etkisi ile derinlere ineceğiz, yalnız kalmak, biraz okumak, düşünmek ve şifa çalışmaları yapmak size iyi gelebilir. Perşembe gününe kadar devam edecek bu etki ile biraz aklınız karışık olsa da şifalanmak ve şifayı dışarıda aramak yerine içinizde bulmak için iyi günler olacak… Su kenarında vakit geçirmek ve dinginleşerek ruhunuzun sesini duymak içinde… Bugünler biraz kararsızlık enerjisi içeriyor, önemli konularda hemen karar vermekte acele etmeyin.

Perşembe gününde bu moddan çıkıyoruz ve Ay’ın burcunuza geçmesi ile kendinize vakit ayırmak, bakım, alışveriş ve ilerlemek istediğiniz konulara odaklanmak için daha iyi etkiler devreye giriyor. Tutulmaya da yakın olduğumuzdan bugünlerde hızlı gelişmeler, bazı sonuçlanmalar ve önemli haberlerin gelmesi söz konusu olabilir…

Cumartesi gününde devreye girecek Boğa burcu etkisi ile akşamında yaşayacağımız tutulmanın etkilerini hissedeceğiz, parasal konular ve bu konularla ilgili girişimler aklınızda olabilir bu dönemde. Haftasonunda arayışımız sakinlik, dinginlik ve huzur olacak!
Boğa & Yükselen Boğa: Haftaya Kova burcu etkisi ile hayatınızda yapmak istediğiniz önemli değişim ve gelişmeler aklınızda olarak başlıyorsunuz. Kariyeriniz, evliliğiniz ve kendinizi ön plana koymakla ilgili konular ön planda olacak. İşinizle ilgili konularda önemli görüşmeler ve planlamalar bugünlerde olabilir.

Pazartesi öğlen saatlerinde başlayacak Perşembe gününe kadar devam edecek Balık burcu etkisi ile derinlere ineceğiz, enerjimiz biraz daha içe dönük olacak, sosyal çevrenizle görüşmek onlardan yardım almak için iyi günlerdesiniz. Bugünler yine daha sakin aktivitelere vakit ayırmak, meditasyon, dualar ve şifa çalışmaları içinde güzel günler… Kapanışlar yapma gerekliliği olabilir ve aklınız biraz karışık olabilir karar vermek için acele etmeyin ne de olsa bu hafta burcunuzda bir yeni ay – tutulma yaşayacağız ve hayatınızda bitmesi ve gitmesi gerekenler bu hafta belli olacak…

Perşembe gününde Koç burcu etkisi ile daha dışa dönük ve hareketli olacağız ama siz yalnız kalmak ve birşeyler üzerinde düşünmek ve çalışmak isteyebilirsiniz. Daha içsel bir yenilenme etkisi getiren ve size ben kendimle ilgili ne düşünüyorum ve hayatımda nelerin olmasını istiyorum diye sorgulatacak günler olacak yine beklenmedik ve hızlı gelişmeler de bugünlerde olabilir. Bazı kişilerle ilişkinizin kopması ve sonunda sabrınızın taşması mümkün!

Cumartesi gününde devreye girecek Boğa burcu etkisi ile akşamında burcunuzda yaşayacağımız tutulmanın etkilerini hissedeceğiz, bugünler sizin için önemli olacak hayatınızda bir dönemi kapatmak ve yenisine başlamak için iyi etkiler devrede. Hayatınızı sil baştan yenilemek için güzel etkiler devrede ama siz değişimi sevmediğinizden değişmemek için direnirseniz bu etkiler daha zorlu olabilir. Güzel ve şifalı bir hafta olmasını dilerim…İkizler & Yükselen İkizler: Haftaya Kova burcu etkisi ile hayatınızda yapmak istediğiniz önemli değişim ve gelişmeler, seyahatler konuları aklınızda başlıyorsunuz. Yine bu etki sizin için uzaklar, seyahatler, hukuksal konular ve düşüncesel anlamda bir değişim dönemini anlatacak.

Pazartesi öğlen saatlerinde başlayacak Balık burcu etkisi ile derinlere ineceğiz, rüyalarınıza dikkat edin ve hislerinizi iyi takip edin, beklediğiniz mesajları size getirebilir. Perşembe gününe kadar devam edecek bu etki size iş, kendinizi ön plana koymak ve evlilik, ilişkiler konularında hareket getirebilecek… Bu alanlarda fazla fedakar davrandığınız konulara dikkat edin. Mantık yerine kalp ile hareket etmek ve iç sesinizi dinlemek gereken günler…

Perşembe gününde ise Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, dışa dönük olacağız ve sizin için sosyalleşmek, arkadaş buluşmaları için harika günler olacak. Tutulmaya yaklaşırken bir yandan da beklenmedik ve hızlı gelişmelere açığız. Hep hayal ettiğiniz bir şeyin olması için bazı fırsatlar önünüze gelebilir. Yine bazı hızlı gelişmeler ve ilgilenmeniz gereken konularda ön planda olabilir, özellikle sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız ile ilgili bazı gelişmeler olabilir…

Cumartesi gününde devreye girecek Boğa burcu etkisi ile akşamında yaşayacağımız tutulmanın etkilerini hissedeceğiz, bu tutulma sizin bilinçaltı, korkular, sizden saklanan konular ve operasyonlar alanınızda olacağından aslında bir iyileşme ve şifalanma dönemini getirebilir. Bir yandan da bazı korkularınız ile yüzleşmeniz ve eski anılar ile kapanışlar yapmanız da gerekebilir. Güzel bir hafta olmasını dilerim…
Yengeç & Yükselen Yengeç: Haftaya Kova burcu etkisi ile hayatınızda yapmak istediğiniz önemli değişim ve gelişmeler, ayrıca parasal konular ön planda başlıyorsunuz. Ailenin parası, miraslar, eşin parası veya bankalarla ilgili konular ön planda iken yatırım yapmak veya buradan gelecek kazançlarda günün ilk yarısında gündemde fakat ani kararlar almamaya dikkat edin, adım atmak için yeni ay sonrasını bekleyin…


Pazartesi öğlen saatlerinde başlayacak perşembe gününe kadar aktif olacak Balık burcu etkisi ile daha duygusal olacağız, bugünlerde yeni bilgiler, uzaklarla ilgili konular, bir seyahat konusu ve bir eğitim konusu gündemde olabilir. Bu etkilerle biraz derinlere ineceğiz, yalnız kalmak, biraz okumak, düşünmek ve şifa çalışmaları yapmak size iyi gelebilir.

Perşembe gününde Koç burcu etkisi ile kendinizi ön plana koymak, organizasyonlar ve topluluklarda görünür olmak için iyi etkiler devreye giriyor. Yine kariyeriniz ve ön planda olduğunuz konularla ilgili yeni başlangıçlar yapmak için de güzel etkiler var fakat yeni ay sonrasını beklemek daha iyi olacak…

Cumartesi gününde devreye girecek Boğa burcu etkisi ile akşamında yaşayacağımız tutulmanın etkilerini hissedeceğiz, Sizi hayallerinize götürebilecek bu tutulma ile neleri geride bırakmanız gerektiğini ve nelere direnç gösterdiğinizi görebilirsiniz. Tutulma etkisi devam ederken pazar gününde odağımız daha çok huzur, dinginlik, sakinlik ve dinlenme yönünde olacak… Güzel bir hafta olmasını dilerim…Aslan & Yükselen Aslan: Haftaya Kova burcu etkisi ile hayatınızda yapmak istediğiniz önemli değişim ve gelişmeler, ayrıca ikili ilişkiler ön planda başlıyorsunuz. Bugün evlilik, partneriniz veya ortağınız ile ilgili konular ön planda olacak ve dengeyi tutturmaya çalışacaksınız…

Pazartesi öğlen saatlerinde başlayacak Perşembe sabahına kadar devam edecek Balık burcu etkisi ile derinlere ineceğiz, sizin için değişim- dönüşüm teması çok aktif olacak, dikkatli izlerseniz hayat size nelere dikkat etmeniz ve değiştirmeniz gerektiğini söyleyecek. Bugünlerde akıl karışıklıklarına ve ikilemlere açığız, sizin için parasal konularda ön planda olacak ama ani yatırım kararları almayın…

Perşembe gününde Koç burcu etkisi devrede olacak ve dışa dönük olacağımız günlerdeyiz, sizin için seyahatler ve uzak akrabalarla yapılacak görüşmeler de ön planda olacak, belki kısa bir ara vermek size iyi gelebilir. Yine tutulma öncesi bugünlerde hızlı gelişmeler, bazı adalet konuları, uzaklardan gelecek ve planlarınızı değiştirecek haberler de olabilir…

Cumartesi gününde devreye girecek Boğa burcu etkisi ile akşamında yaşayacağımız tutulmanın etkilerini hissedeceğiz, sizin için kariyer ve evlilik konularında yeni başlangıçları getirebilecek bir etki olacak bu tutulma. Kariyerde bir yeni başlangıç, bir evlilik veya ayrılık kararı da söz konusu olabilir…

Başak & Yükselen Başak: Haftaya Kova burcu etkisi ile hayatınızda yapmak istediğiniz önemli değişim ve gelişmeler, iş alanında önemli kararlar aktif olarak başlıyorsunuz… Pazartesi gününde çalışmak, üretmek, iş alanında yeni bazı kararlar almak mümkün ama aksiyona geçmek için sizi harekete geçirici etkiler var ama yeni adımlar için yeni ay sonrasını beklemek daha uygun olacak…

Pazartesi öğlen saatlerinde başlayacak Perşembe sabahına kadar devam edecek Balık burcu etkisi ile derinlere ineceğiz, ikili ilişkiler, burada olan veya olmayan konular aklınızda olurken, bu alanda denge önemli olacak sizin için dengenin kaçtığı alanları fark edebilirsiniz.. Hayaller, niyetler ve sakin aktiviteler için iyi günlerdeyiz ve sizin için ise birilerinden destek almak, ortak bir işe girmek için harika etkiler getirecek bu etki, sadece yeni ay etkisini beklemek ve haftaya harekete geçmek daha mantıklı olacaktır…

Perşembe gününde Koç burcu etkisi devreye giriyor ve enerjimiz yükseliyor, parasal konular, ortak para ve ailenin parası konuları ön planda olacak, parasal konularda bazı hızlı gelişmeler ve yatırımlarla ilgili bazı dönüşler bugünlerde söz konusu olabilir…

Cumartesi gününde devreye girecek Boğa burcu etkisi ile akşamında yaşayacağımız tutulmanın etkilerini hissedeceğiz, sizin uzaklar, seyahatler alanınızda olacak bu tutulma bir yer değişimi, taşınma, seyahat getirebileceği gibi hayatınızda bir yenilenme ve hayata bakış açınızın yenilenmesini de getirebilecek. Güzel bir hafta olmasını dilerim…
Terazi & Yükselen Terazi: Haftaya Kova burcu etkisi ile konular daha çok iletişim, aşk, çocuklarla ilgili işlere odaklı başlıyorsunuz.. Hobi gibi bir şeyle ilgilenmek ve çocuklarla ilgili konular günün ilk yarısında ön planda olacak…

Pazartesi öğlen saatlerinde başlayacak Perşembe gününe kadar devam edecek Balık burcu etkisi ile derinlere ineceğiz, yalnız kalmak, evde bazı işler yapmak, evin enerjisini arındırmak, düşünmek ve şifa çalışmaları yapmak size iyi gelebilir. Çalışma, üretme ve iş konuları bugünlerde ön planda olacak…

Perşembe gününde Koç burcu etkisi ile ise daha dışa dönük ve hareketli olacağız, sizin içinde ikili ilişkiler, evlilik veya birebir iletişimde olduğunuz kişilerle ilgili konular ön planda olacak… Bugünlerde hızlı gelişmeler, bazı önemli kararlar ön planda olabilir, alma – verme dengesine, fazla vericilik yapmamaya dikkat edin!

Cumartesi gününde devreye girecek Boğa burcu etkisi ile akşamında yaşayacağımız tutulmanın etkilerini hissedeceğiz, bu tutulma sabit olduğumuz alanlarda değişim isteyecek sizin içinde büyük değişim vakti olacak. Parasal konular, miraslar, yatırımlar ve bankalarla ilgili konular ön planda olurken yeni yatırımlar yapmak veya ortak bir işe girmek isteyebilirsiniz… Güzel bir hafta olmasını dilerim…
Akrep & Yükselen Akrep: Haftaya Kova burcu etkisi ile başlıyoruz konular daha çok aileniz ve eviniz ile ilgili olacak, evinizde bazı değişimler yapma isteği olabilir.

Pazartesi öğlen saatlerinde başlayacak Perşembe gününe kadar aktif olacak Balık burcu etkisi ile derinlere ineceğiz, çocuklarla vakit geçirmek, eğlence ve hobileriniz ile ilgili konular ön planda olurken, bugünlerde rüyalarınıza dikkat edin ve hislerinizi iyi takip edin… Önemli bir işle ilgili girişimler yapmak için biraz daha beklemek mantıklı olabilecek…

Perşembe gününde Koç etkisi ile ise daha dışa dönük ve hareketli olacağız, bugün aslında dışarıda olmak ve aktivitelere katılmak için iyi etkiler varken sizin çalışma ve üretme temponuz yüksek olacak. Bugünlerin çalışma, üretme modu yüksek olurken kararsız kaldığınız bazı konularla ilgili gelişmeler de olabilir. Yine iş alanında bazı gelişmeler, beraber çalıştığınız ekiplerde bazı değişimler de bugünlerin gündeminde olacak.

Cumartesi gününde Boğa burcu etkisi devreye girecek ve akşamında da bu alanda bir yeni ay ve tutulma yaşayacağız. BU etki ile ikili ilişkiler ön planda olurken yeni bir ilişki veya ortaklık başlangıcını getirebilir bu tutulma. Yine bir evlilik veya ayrılık kararı da bu tutulma etkisi ile gelebilir. Hafta sonunda huzur ve sakinlik arayışımız yüksek olacak ama bulmakta zorlanabilirsiniz… Güzel bir hafta olmasını dilerim…
Yay & Yükselen Yay: Haftaya Kova burcu etkisi ile iletişim, haberleşme ve eğitimler ön planda başlıyorsunuz. Öğlen saatlerine kadar devam edecek bu etki ile iletişim yoğun olabilecekken iş alanında da bazı gelişmeler olabilir…

Pazartesi öğlen saatlerinde başlayacak Perşembe gününe kadar aktif olacak Balık burcu etkisi ile derinlere ineceğiz, yalnız kalmak, biraz okumak, düşünmek ve şifa çalışmaları yapmak size iyi gelebilir. Aileniz, eviniz ve bazı alım – satım konuları bugünlerde aklınızda olabilir. Bugünlerdeki etkiler size aile ve kökler alanında şifalanma, bir alım – satım konusunu getirebilir.

Perşembe gününde Koç burcu etkisi ile daha dışa dönük ve hareketli olacağız, sizin için aşk, çocuklar, hobiler, keyif ve eğlence konuları ön planda olacak. Bugünlerde bir şeyler yapma isteğiniz yoğun olurken bir iş konusunda gelişme, bir hobiye başlamak için iyi günlerde olacaksınız. Aşk konuları da bugünlerin gündeminde olacak…

Cumartesi gününde devreye girecek Boğa burcu etkisi ile keyif modu yüksek olacak fakat akşamında bir yeni ay ve tutulma yaşayacağımızdan bu etki ile hem iş alanında bazı gelişmeler yaşanabilir hem de yeni bir dönemin başlangıcı söz konusu olabilir. Sağlık alanında bazı gelişmeler de tutulma etkisi ile mümkün. Sakinlik ve huzur arayışında olacağınız, sevdikleriniz ile keyif yapabileceğiniz günler olacak…
Oğlak & Yükselen Oğlak: Haftaya Kova burcu etkisi ile parasal konular aktif ve aklınızda olarak başlıyorsunuz… İletişimi de aktif edecek bu etki ile özellikle günün ilk yarısı kafanız ve konuşmalarınız daha yoğun olacak..

Pazartesi öğlen saatlerinde başlayacak Perşembe gününe kadar devam edecek Balık burcu etkisi ile derinlere ineceğiz, bugünlerde kardeşlerinizle veya yakın akrabalarınız ile vakit geçirmek için iyi etkiler devrede.. Yeni bağlantılar kurmak, bir sözleşme imzalamak veya yeni bir işe – eğitime başlamak için iyi etkiler devrede fakat imzalar için yeni ay sonrasını beklemek daha iyi olacaktır.

Perşembe gününde Koç burcu etkisi ile ise daha dışa dönük ve hareketli olacağız, eviniz ve aileniz ile ilgili konular ön planda olurken, evde bazı işlerle ilgilenmek veya ailenize zaman ayırmak iyi olabilir… Tutulma öncesindeki bugünler hızlı gelişmelere de bizi açık yapıyor, hem ailenizle ilgili konularda hem de alım – satım konularında bazı gelişmeler olabilir.. Cumartesi gününde devreye girecek Boğa burcu etkisi ile tutulmanın etkilerini hissedeceğiz. Sizin için çocuklar, aşk ve eğlence, keyif konuları ve bu alanda yeni başlangıçlar ön planda olacak bu tutulma ile. Hafta sonu sevdikleriniz ile bol yeme – içmeli, neşeli günler olmaya aday. Harika bir hafta olmasını dilerim..
Kova & Yükselen Kova: Haftaya Ay burcunuzda başlıyoruz ve bu etki ile enerjiniz yükselecek, kendinize odaklanacaksınız ve aklınızdaki fikirleri hayata geçirmek için güzel etkiler devrede olacak… Öğlen saatlerine kadar devam edecek bu etkinin sonrasında Balık burcu etkisi devreye girecek ve biraz yavaşlayacağız.

Perşembe gününde devam edecek Balık burcu etkisi ile derinlere ineceğiz, yalnız kalmak, biraz okumak, düşünmek ve şifa çalışmaları yapmak size iyi gelebilir. Para konularında sıkıntılar yaşıyorsanız veya bu konularda bazı korkularınız varsa şifalanması ve yeni gelişmelerin yolunuza gelmesi için iyi günlerde olacaksınız…

Perşembe gününde Koç burcu etkisi ile daha dışa dönük ve hareketli olacağız, sizin için iletişimin yoğun olduğu günler olacak, arkadaş buluşmaları, etkinlikler, kısa bir seyahat veya kardeşleriniz ile vakit geçirmek için güzel günlerdesiniz…

Cumartesi gününde devreye girecek Boğa burcu etkisi ile akşamında yaşayacağımız tutulmanın etkilerini hissedeceğiz. Bu tutulma eviniz, aileniz ile ilgili konuları, bir taşınma veya alım – satım konusunu da ön plana getirebilir. Hafta sonunda keyfi odağı artıyor eviniz ve aileniz ile ilgilenmek için harika günler!


Balık & Yükselen Balık: Haftaya Kova burcu etkisi ile biraz yavaş bir başlangıç yapıyorsunuz. Günün ilk yarısında temponuz biraz düşük olabilir ama öğlen saatlerinde Ayın burcunuza geçişi ile kendinize odaklanmak, vakit ayırmak ve gönlünüzden ne geçerse onu yapmak için iyi günler olacak. Bugünlerde kendinize dönüp bakmak, dualar, meditasyon ve su kenarında bulunmak için iyi etkiler devrede. Sizin için hayatınızla ilgili bazı konularda kararlar vermek ve adımlar atmak için de iyi etkiler olacak…

Perşembe gününde Koç etkisi ile ise daha dışa dönük ve hareketli olacağız, parasal konular ise bugünlerin gündeminde olacak. Bu konularda hızlı gelişmeler, para girişi veya beklenmedik bir yerlere para çıkışı da olabilir. Cumartesi gününde devreye girecek Boğa burcu etkisi ile iletişim aktif, kısa bir seyahat ve kardeşleriniz, yakın akrabalarınız ile güzel vakitler geçirmek için iyi etkiler olacak. Akşamında bu alanda bir de yeni ay – tutulma yaşayacağız ve bu etki ile de iletişim alanında bazı yeni başlangıçlar ve imzalar gündemde olabilecek…

Güliz Kına
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
41.526
2.315
kedi çiçek (3).jpg

Koç
Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. Bu hafta maddi konularda hareketlilik yaşayacak olabilirsiniz, o nedenle mümkün olduğunca sağlam planların, projelerin içinde kalmaya gayret edin. Eğer elinizden gelen en iyi şekilde garantici davranabilirseniz, önünüzde güzel bir sayfanın açıldığını göreceksiniz.Boğa
Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar. Gergin ama bir o kadar rahat bir hafta geçirebileceğinizi söylemek durumundayım. Kendinizi gergin konularda daha pasif noktada tuttuğunuz zaman, olayların önünüzde bir bir açılabileceğini görmeniz mümkün olacak.
İkizler
Merhaba sevgili İkizler ve yükseleni İkizler burcu olanlar. İş ve kariyerde güzel başlangıçlara hayat sizi güçlü bir biçimde sürükleyecek olabilir. Yanınızda kimlerin olup olmayacağı konusunda karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Bu kararda bazı göbek bağlarınızı kesmeniz gerekebilir.Yengeç
Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Bu hafta özellikle bir sunumunuz varsa veya öğrenci bir Yengeç iseniz sabırlı olup üstünüze düşenleri tam olarak yaptığınız taktirde haftayı rahat geçirebileceğinizi ve ilerleyen haftalarda bu çalışmanızın meyvelerini yiyebileceğinizi söylemem mümkün. Çalışın!Aslan
Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Bu hafta özellikle maddi konularda, resmi işlere bağlıysa hoş haberler almanız pek mümkün. Ayrıca ortak gelirlerde artışlar olabilir veya bu konularda dikkatinizi çekecek gelişmeler içinde kendinizi bulmanız mümkün olabilir. Değerlendirin bu haftayı.
Başak
Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar. Duygusal hayatınızla, işlerinizin birbirine karıştığı bir hafta yaşayacak olabilirsiniz. Özellikle ortak gelirler konusunda sakin bir akılla kararlar vermeye bakın. Sağlık konusunda elinizden geldiğince kendinize iyi bakmaya gayret edin.Terazi
Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar. Bu haftayı özellikle ikili ilişkiler konusunda dikkatli geçirdiğiniz sürece sıkıntı yaşamayacağınız çok açık. Gerek aşk, gerekse uzun süreli ilişkiler konusunda karşınızdakini bir yargıya varmadan önce iyi dinlemeye bakın.Akrep
Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Bu hafta sırlarınızı doğru taşımanız gereken bir hafta. Arkadaşlarınız, kardeşleriniz veya yakın çevrenizle kuracağınız iletişimde çok konuşmanızın faydasını göremeyebilirsiniz. Ayrıca kendinizi iş ve çalışma arkadaşlarınızla tartışırken bulma riskiniz var.
Yay
Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. Aile meselelerini bu hafta abartmadığınız taktirde gayet güzel bir hafta geçirmeniz mümkün duruyor. Maddi konularda dolduruşa gelip ani hareketlerde bulunma riskinizin olduğunu da söylemeliyim. Mümkün mertebe bu konuyu ağırdan alın.Oğlak
Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. Maddi konularda bu hafta kendinizi ne çok şanslı, ne de çok şanssız hissetmeyin derim. Kendinizi her alanda yargılamak yerine daha geleceğe bakmak, daha planlı olmak sizi rahatlatacaktır. Zamanın çok hızlı geçtiğini unutmayın.Kova
Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Biraz kendinizi sıkışmış ve olayların fazla üstünüze geldiğini düşünüyor olabilirsiniz. Bu hafta bir şekilde kendinize zaman ayırmanız, size çok daha iyi gelecek. Aceleci davranışlara ve kararlara çok da müsait bir haftadan geçmiyor olabilirsiniz.
Balık
Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. Bu hafta şansınızı her alanda elinizden geldiğince kullanmanızda fayda var. Önünüzde açılacak olan konulara daha faydacı bir yerden baktığınız takdirde herhangi bir sıkıntı yaşamıyor olacaksınız. Çevrenizde gelişecek fırsatları kaçırmayın derim.


Murat ipek
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
41.526
2.315

AYDINLANMA ZAMANI!​Koc Koç Burcu:
Koç ve yükselen Koçlar, bir ruhanilik, bir maneviyat, bir kendini bırakma, adeta hayatın ortasına kendinizi bıraktığınız bir dönem içindesiniz. Aynı zamanda maneviyatınızın çok kuvvetli olduğu, para kazançlarını düşündüğünüz ve bu alanda da gelişmelerin karşınıza geldiği de bir dönem. Belki de kendinizi, hayata bakış açınızı değiştirdiğiniz ve daha fazla maneviyat dolu olduğunuz için bolluğu ve bereketi de hayatınıza çektiğinizi çok net bir şekilde görüyorsunuz. Yurtdışı bağlantılı ve her tür işinizde çok koşturmalı ama diğer insanlarla çok fazla irtibat halinde olmadığınız alanlarınızda rahat olduğunuz etkiler var. Hiç beklenmedik insanlardan göreceğiniz yardımlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz.
İkili ilişkiler ve özel hayatınızda kafanızda olan bir insanla ilişkiyi büyütme olasılığınız var. Bazı noktalarda sevdiğiniz insandan çok fazla beklentiniz olabilir. Bu hafta daha çok bu konularla ilgili olacaksınız. Haftaya sosyal çevrenizden alacağınız önemli haberlerle başlıyorsunuz ama Salı ve Çarşamba günleri akşam saatine kadarki dönem biraz daha kendi iç huzurunuza odaklandığınız ve kendi halinizde olacağınız zamanları temsil ediyor. Ama Çarşamba gece saatleri, Perşembe ve Cuma günleri hayat sizden yana çünkü adeta kanatlanıyor ve hızlanıyorsunuz.
Cumartesi günü Merkür İkizler burcuna geçiyor, yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınıza önem verdiğiniz bir dönem başlıyor. Toplantılar, konuşmalar, görüşmeler, önünüzdeki günlere dair neler yapacaklarınızı planlama öne çıkacak. 10 Mayıs’a kadar satış, reklam, tanıtım, pazarlama gibi alanlarda kendinizi ortaya koyma, sıkıntı ve problemlerinize çözüm üretme, yakın çevrenizle olan iletişiminizi hızlandırma gibi etkilerle dolu olacaksınız.
30 Nisan’da parçalı bir güneş tutulması var. Cumartesi günü oluşacak bu güneş tutulması para ile ilgili konuları hızlandıracak. Hızlı, ani, beklenmedik parasal değişimler gündeme gelebilir. Belki parayı kazandığınız alanlarda bazı değişimler devrede olacak ya da paranın geldiği arkadaşlarınız, sosyal çevre ya da para kazançlarınızı oluşturan insanların hayatında önemli değişimler devreye girebilir. Bütün bu değişim ve dönüşümlerin hayatınızı olumlu bir şekilde değiştirdiğini göreceksiniz. Önünüzdeki 6 ay boyunca hızlı para giriş ve çıkışlarınız gündeminize yerleşecek. Bu hafta Jüpiter’den aldığınız etkilerle hayata karşı gerçekten kendinizi korunan, mutlu, iyimser, coşkulu görecek maneviyatınızı daha da kuvvetlendireceksiniz.

Boga Boğa Burcu:
Boğa ve yükselen Boğalar, iş koşturmaları, meslek hayatınızda yapılması gerekenler Pazartesi öğlene kadar vaktinizi alabilir ama zaten Ay boşlukta olacağı için tamamlanması gereken işlerle uğraşmanız çok daha doğru olacaktır. Çarşamba gece saatlerine kadar sosyal çevreniz çok hareketli. Organizasyonlar, aktiviteler, davetler ya da arkadaş grupları, takım çalışmalarıyla yapılacak her türlü iş birliklerine ve buradan gelecek güzel sonuçlara açık bir dönem. Aynı zamanda işten elde edilen gelirlerinizde gözle görünür bir artış söz konusu olacak. Gerçekten de bu hafta karşınıza gelecek fırsatlar sizi çok ama çok mutlu edecek. Bir kere yeni insanlarla tanışma olasılığınız yüksek. Hayatınızda biri yoksa bir insanın ilgisini fark edebilirsiniz ya da birilerinin tanıştırmasıyla bir insanı hayatınıza alabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa da onunla beraber gezmekten, dolaşmaktan, sosyal çevrelere girmekten mutluluk duyacak ve gelecek planlarınızı bu hafta hızlandıracaksınız.
Cumartesi günü Merkür’ün İkizler burcuna geçişiyle beraber 10 Mayıs’a kadarki dönem para ile ilgili konularda hızlı gelişmeler olabilir. Para harcamalarınız da olabilir ama harcamalarınız fazlaysa şimdi bu harcamalarınız konusunda neler yapabileceğinizi düşünebilir ve sıkıntı ve sorunlarınız varsa bunlara çözüm üretebilirsiniz. Kafanız parayı nereden, nasıl kazanırım ya da cebime para nasıl girer gibi düşüncelerle dolu olacak ve istediğiniz şartları da yaratabilecek ortamlar içerisinde bulunacaksınız.
Cumartesi günü sizin burcunuzda güneş tutulması yaşanıyor. Eğer 30 Nisan’a yakın bir zamanda doğduysanız, 25 Nisan’dan 5 Mayıs’a kadarki dönemde doğan tüm Boğalar, hayatınızda hızlı, ani, beklenmedik gelişmelere açık olmanız gerekiyor. Bu gelişmeler, bu değişimler tüylerinizi diken diken edecek değişmeler değil. Bu değişmeler yeni girdiğiniz çevreler, yeni karşılaştığınız insanlardan aldığınız desteklerle aslında sizi hayatınızı destekleyecek değişimler. Kendinize güvenin, değişmesi gereken noktalarda inatçılık yapmayın, hayatın akışına kendinizi bırakın ve bu dönem sağlığınıza gereken özeni gösterin. Bu değişim size iyi gelecek. Bu hafta şanslı etkiler var ve bu tutulmanın etkilerini hayatınızda çok daha rahat yaşamak istiyorsanız güzelliklere odaklanmayı unutmayın.

İkizler İkizler Burcu:
İkizler ve yükselen İkizler, dış ortamlardan alınacak haberler, eğitim hayatınızla ilgili konu ve olaylar Pazartesi günü daha hızlı akacak ama Pazartesi öğleden sonra Çarşamba akşam saatlerine kadarki dönem hem mesleğinize hem iş hayatınıza kendinizi daha fazla kaptıracak ve yapılması gerekenleri ele alacaksınız. Bu aralar iş ortamlarınızda herkes sizi konuşuyor olabilir. Yardımsever, anlayışlı, empatik, yaratıcı ve sanatçı yönlerinizi ön plana çıkarıyor olabilirsiniz. Çevrenizden göreceğiniz desteklerle gerçekten iş ortamlarınızda çok konuşulacak, aranılacak ya da istediğiniz o terfi, yükselme gibi etkileri çok rahat bir şekilde bulacaksınız. 11 Mayıs’a kadar kariyer hayatında en şanslı burç olarak siz ön plana çıkıyordunuz. Merkür İkizler burcuna geçiyor biraz rahatlayacaksınız çünkü geçtiğimiz dönemde kendi halinizdeydiniz, huzuru kendinizde bulmaya çalıştığınız zaman zaman zorlandığınız bir dönemdi. Şimdi Merkür’ün İkizler burcuna geçişiyle beraber Cumartesi gününden 10 Mayıs’a kadar hayatınız adına hızlanacaksınız. Düşünce ve fikirlerinizi insanlarla paylaşmaktan mutluluk duyacaksınız ve etrafınızdaki insanları fazlasıyla etkileyeceksiniz.
30 Nisan Cumartesi günü bir parçalı güneş tutulması yaşanacak, bu parçalı güneş tutulması bilinçaltınızda hızlı olayları ortaya çıkarabilir, geçmişte yaşadığınız bazı konuların neden olduğunu çok net bir şekilde görebilirsiniz. Bu tutulma beklenmeyene açık olmanız gerektiğini gösteriyor. Aynı zamanda kötü alışkanlıklardan kurtulmak, geleceğe yönelik birtakım planlar yapmak istiyorsanız, yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bunlarla ilgili hızlı, ani, beklenmedik bir fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ayrıca bir eğitimin sonlanması yeni bir eğitime başlama bu konuda neler yapabileceğinizi görme ve bununla ilgili önemli açımlarınız devrede olacak. Şartlar ve koşullar çok elinizde değil o yüzden tutulma zamanı tansiyon, hormonal dengesizlikler, boğaz bölgesi problemleri olabilir. Hem sağlığınıza hem iş koşullarınıza mümkün olduğunca dikkat edin ve kendinizi akışa bırakmayı unutmayın. Bu ara çok çalışıyorsunuz, uğraşıyorsunuz olumsuzluklardan mümkün olduğunca uzak durun çünkü mükafatını en güzel şekilde alacaksınız.


Yengec Yengeç Burcu
:
Yengeç ve yükselen Yengeçler, bu hafta hem sosyal çevrenizden hem uzaklardan haberler gelecek. Diğer taraftan hem eğitim alanlarınızda hem yurtdışı bağlantılı işlerinizde ve öğrenmek istediğiniz alanlarda güçlü etkileşimler var. Daha az tanıdığınız insanlara faydanızın ve yardımınızın da yüksek olduğu bir dönem. Adeta kendinizi yeniden keşfettiğiniz yeniden bulduğunuz da bir dönem olacak.Merkür’ün İkizler burcuna geçişiyle beraber elinizi ayağınızı önemli işlerden çekmek isteyebilirsiniz. Hem yakın çevreniz hem de yurtdışı bağlantılı işlerinizin zaman zaman engellendiğini, sekteye uğradığını ya da bazı konuları tekrar tekrar gözden geçirmeniz gerektiğini fark edeceksiniz. Partnerinizin sağlığı ya da işi ile ilgili konularla ilgilenmek ön plana çıkabilir. Konu ne olursa olsun işleri 10 Mayıs’a kadar hızlı tutmaya özen gösterin çünkü 10 Mayıs’ta Merkür İkizler burcunda gerilemeye başlayacak.
Bir iş seyahati, eğitimle ilgili bir fırsat olabilir bu hafta en çok bu noktalardan yana şanslısınız. Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri hayat sizi desteklerken Cuma günü Plüton geri hareketine hazırlanıyor. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda gerileyecek olan Plüton bu alanlarda bazı gecikmeleri, aksilikleri ve problemleri de karşınıza getirebilir ama şimdiye kadar ilişkinizde problemler yaşadıysanız Plüton’un gerilemesiyle beraber ilişkinizdeki sıkıntılar geride kalmaya başlayacak.
30 Nisan’da parçalı güneş tutulması var siz bu güneş tutulmasını sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde yaşayacaksınız. Çevrenizde hızlı değişimlere hızlı gelişmelere açık olmanız gereken bir dönem olacak. Ama bütün bunları yaşarken aslında bu değişimlerin sizi ne kadar farklı noktalara çektiğini, yaşadığınız bazı sorunlar varsa bu sorunların aslında ne kadar güzel olaylara hizmet ettiğini çok net bir şekilde göreceksiniz. Çevrenizdeki insanlara gülümseyin, karşınıza gelecek olan insanlar size hayatınızın önünüzdeki döneminde neler yapmanız gerektiğini çok net bir şekilde gösterecek.


Aslan Aslan Burcu:
Aslan ve yükselen Aslanlar, bu hafta hem kariyer hem meslekle ilgili konularda çok destekli olacaksınız. 30 Nisan’da bir de parçalı güneş tutulması olacak ve bu tutulma sizin için çok önemli. Haftaya ikili ilişkiler ve özel hayatınıza odaklı olarak başlayacaksınız. Çarşamba akşam saatlerine kadarki dönem biraz daha kendinize döndüğünüz ve parasal konularla ilgileneceğiniz bir dönemi temsil edecek.
Hafta sonu Merkür İkizler burcuna geçiyor, sosyal çevrenizdeki insanlarla irtibat haline geçeceğiniz bir süreç başlıyor. 10 Mayıs’a kadar organizasyonlar, aktiviteler, arkadaşlarınızla yapılacak planları hareketlendirecek ve gelecek planlarınız için harekete geçmekten mutluluk duyacaksınız. Önemli organizasyonları üstlenebilir parasal konularda adım atmanız gerekiyorsa bu alanlarda yapılması gerekenleri ele alabilirsiniz.
Bu hafta parasal konulardan yana şansınız çok yüksek. Başka insanlara yaptığınız yardımlar en çok iş hayatınızda ve kariyerinizde size fayda sağlayacak. Önemli bir yerden beklediğiniz bir para varsa bu para Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri karşınıza gelebilir.
Cumartesi günkü parçalı bir güneş tutulması kariyer ve meslek alanlarınızda gerçekleşecek. Hızlı, ani, beklenmedik olana açık olmanız gerekiyor ama bu değişiklikler başta sizi yorsa bile sonucuna baktığınızda parasal yönden sizi destekleyecek. Önünüzdeki 6 ay boyunca bu etkilerin devrede olacak. Belki de işinizden mutlu değilsiniz az para kazanıyorsunuz ya da işinizde gerekli kadar değer görmediğinizi düşünüyorsunuz şimdi işinizdeki değişimlerle aslında başta rahatsız olsanız bile sonrasında bakacaksınız ki para durumunuz iyileşmiş, istediğiniz bazı sonuçlar karşınıza gelmiş. Yani ne olursa olsun sizi destekleyen sizi yücelten ve isteklerinizle bir olacak bir tutulma sizi bekliyor. Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri oldukça faydalı etkiler altında olacaksınız. Cuma günü Plüton gezegeni geri hareketine geçecek. İş hayatınızda, gündelik hayatınızda düzene koyduğunuz konularda aksamalarla karşılaşma ihtimaliniz var. Ev, aile ve yuva alanlarınızda yaşayacağınız ufak tefek sorunlar Plüton’un geri hareketiyle devreye girebilir. Ama onun dışında bu hafta hayallerinize doğru yol alacaksınız o yüzden haftanızın tadını çıkarın.

Basak Başak Burcu:
Başak ve yükselen Başaklar, gündelik hayatınızın ritmiyle haftanızı başlatıyorsunuz. Koşturmalarınız yüksek olacak. Pazartesi öğleye kadar bütün işlerinizi tamamlayın çünkü hafta ortasına kadarki dönem başka insanlarla bir arada olacağınız ve yalnız kalmayacağınız bir süreç olacak. Bu hafta çok güzel etkileşimler var gökyüzünde ve siz bu etkileşimleri özel hayat alanında yaşayacaksınız. Sevdiğiniz insanla bütün olma, aşkı doyasıya yaşama, ortaklı işlerinizden fayda elde etme, yeni insanlarla tanışma ya da önemli anlaşma ve sözleşmelerin arifesinde olma gibi durumlar söz konusu olabilir. Bütün bunlar sizi heyecanlandırıyor ve geleceğe yönelik adımlarınızda da sizi mutlu ediyor. İşte bu hafta bu etkilerle dolu olacaksınız. Önemli konuşmalar, görüşmeler varsa Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri bu görüşmeleri yapmaya çalışın.
Cuma günü Plüton’un geriliyor olması aşk hayatınızda zaman zaman pürüzleri, sıkıntı ve problemleri karşınıza getirebilir. Bazı konuları da yeniden ele almanız gerektiğini Plüton gerilemesi sırasında birkaç ay boyunca fark edeceksiniz.
30 Nisan’da Merkür İkizler burcuna geçiyor, kariyer ve iş fırsatlarınızın artacağı bir süreç başlıyor. 10-11 Mayıs’a kadar vaktiniz var, bunu iyi değerlendirin çünkü 10 Mayıs itibariyle Merkür geri hareketine hazırlanacak. Önemli konuşmalar, anlaşmalar, görüşmeler, kendinizi ifade etmek, patronlarınızla konuşmak anlamında çok destekli olacaksınız.
30 Nisan’da parçalı bir güneş tutulması var, bu güneş tutulması uzak çevre, yurtdışı, yabancı insanlarla yapılacak işler, seyahat, eğitim, medya alanlarınızda gerçekleşecek. Burası aynı zamanda hukuk alanları. Demek ki bu alanlarda hızlı değişimlere maruz kalabilirsiniz. Mesela çok uzun zamandır almak istediğiniz bir eğitim ya da bir kurs, seminer fırsatı bu tutulmayla beraber 6 ay boyunca gündeminize yerleşebilir. Sevdiğiniz insanın yakın çevresi, akrabaları, kardeşleriyle olan bağlantıları bu dönem hayatınızda daha görünür olacak. Bu süreçte diğer insanlardan göreceğiniz faydaları bir kenara yazın. Gerçekten bu aralar herkesin gözü sizin üzerinizde olacak ve istediğiniz sonuçlara da çok net bir şekilde ulaşacaksınız.

Terazi Terazi Burcu:
Terazi ve yükselen Teraziler, Pazartesi gününe özel hayatınıza odaklanarak giriş yapacaksınız ama Pazartesi öğle saatlerinden Çarşamba akşam üstüne kadarki dönem iş hayatınızın ritmine odaklı olacaksınız. Sağlığınız, iş hayatınız, hizmet alanlarınızın önem kazanıyor. Bazen bu alanlarda gereksiz fedakârlık yaptığınız ya da bu alanlarda gereksiz yere tembellik yaptığınız bir süreç de olabilir. Beraber çalıştığınız insanlardan yana şans ve fırsatlarınız yüksek olacak.
Yine de oldukça keyifli zamanlar, önemli işler, projeler, yenilikler karşınıza gelecek ve yaptığınız işlerle diğer insanların dikkatini çekecek, övgüler alacaksınız.
Cumartesi günü oluşacak parçalı güneş tutulması ile beraber gündelik hayatınızın ritmi, iş koşturmaları, kendinizi doğru bir şekilde ifade edebilme konuları parasal yönden işinize yarayabilir. İşte bu tutulmayla beraber ortak para alanlarınızda hızlı, ani olaylara ve beklenmedik gelişmelere açık olacaksınız ama bu gelişmeler yaptıklarınızı destekleyen gelişmeler olacak. Bir borçla ya da bir ödemeyle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz ama bu ara yaptığınız işler o kadar keyifli noktalara dokunacak ve öyle insanlarla bir araya geleceksiniz ki böyle bir borcunuz olsa bile hızır gibi bir şeylere yetişecek ve istediklerinizi yapacak, üstüne de ekstra bazı şeyler koyacaksınız.
Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Pazar günü keyfinize diyecek yok. 30 Nisan Cumartesi günü Merkür İkizler burcuna geçiyor, öğrenmekten mutluluk duyacağınız bir döneme giriyorsunuz. 10 Mayıs’a kadar diğer insanlarla bir araya gelmek, hukuki meselelerin üzerine düşmek, seyahatlerinizi planlamak ya da eğitimle ilgili konularda kendinizi göstermek ön plana çıkacak. Öğrenciyseniz bu dönem fikirlerinizle, konuşmalarınızla, sınavda göstereceğiniz başarılarla birçok insanın dikkatini üzerinize çekeceksiniz. Bir kursa başlamanın da tam zamanı, elinizi çabuk tutun 10 Mayıs’ta Merkür bu alanlarınızda gerileyecek.
Plüton geri hareketine hazırlanıyor 29 Nisan itibariyle Plüton’un ev, aile ve yuva alanlarınızda gerilemesi ev ortamınızda oluşturduğunuz bazı düzenlerin, alışkanlıkların değişmesi anlamına gelebilir. Bazı işleri, olayları yeniden ele almak durumunda kalabilirsiniz.

Akrep Akrep Burcu:
Akrep ve yükselen Akrepler, haftaya ailevi konularla başlıyorsunuz. Öğle saatleri itibariyle biraz daha hayata adapte olacağınız zamanlar başlıyor. Çarşamba akşam saatlerine kadar aşka, keyfe, özel hayatınıza daha fazla önem vereceksiniz. Bu hafta gerçekten mucizevi, evrensel etkilerle dolu bir hafta. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konularda şansınız çok yüksek. Sevdiğiniz insandan inanılmaz güzel etkiler alacaksınız. Hayatınızda bir insan varsa ona aşkınızı anlatmaktan büyük mutluluk duyacaksınız. Sanatsal, kreatif işlerinizde elinize kimse su dökemeyecek. Çocuğunuz varsa onunla olan bağlantılarınızda ona karşı ne kadar fedakâr olduğunuzu çok net göreceksiniz. Kreatif, sanatsal işler ve eğitim işlerinde de şansınız yaver gidebilir.
30 Nisan’da Merkür İkizler burcuna geçiyor para ile ilgili konuları konuşmaya başlıyorsunuz. 10 Mayıs’a kadarki süreçte para ile ilgili konularda yapacaklarınıza ve sorularınıza yanıt üreteceğiniz ve sorunlarınıza çözüm bulacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönem banka kredisine başvurmak, banka işlemlerinizi halletmek anlamında da size fayda sağlayacak ama araya bayram girdiği için 10 Mayıs’a kadar elinizi çabuk tutun.
30 Nisan’da parçalı bir güneş tutulması var bu güneş tutulması sizin ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde gerçekleşiyor. Hızlı, ani, beklenmedik olaylar var. Sevdiğiniz insanın ya da ortağınızın hayatında da böyle olaylar yaşanabilir. Evle ilgili, taşınma ile ilgili bir mevzu hızlı, ani, beklenmedik bir şekilde gündeminize yerleşebilir. Böyle bir durum olduğunda sevdikleriniz sizin yanınızda yer alacak. Hoşlandığınız, beraber olduğunuz ya da hayatı paylaştığınız kişiden alacağınız güçle aslında bu değişimi hiç yapmak istemezken bir anda her şey size çok daha rahat ve her şey size çok daha keyifli görünebilir. Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri özellikle Pazar günü keyfi yüreğinizde hissedeceğiniz zamanlar.
Cuma günü Plüton gerilemesi başlıyor. Yakın çevrenizde oturttuğunuz bazı konularda sıkıntılar, aksilikler yaşama olasılığınız yüksek. Plüton modern astrolojide sizin yöneticiniz olduğu için önünüzdeki birkaç ay boyunca hayatınız, kendinizle ilgili konular ve seçimleriniz konusunda bazı konuları tekrar tekrar gözden geçirmek durumunda kalabilir ve buna göre planlar yapabilirsiniz.

Yay Yay Burcu:
Yay ve yükselen Yaylar, yakın çevrenizden alacağınız kısa bilgilerle hemen yapılacak plan ve programlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Pazartesi öğleden sonra bu planlarda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Çarşamba akşam saatlerine kadar ailevi konularla daha fazla ilgili olacaksınız. Çarşamba akşam saatinden sonraki süreçte sizi kimse tutamaz. Bol bol gezecek, özel hayatınıza odaklanacak ve gündelik işlerin peşine düşeceksiniz. Bu hafta ailevi konularda keyifli etkileşimler var. Yani evinizde, huzuru, mutluluğu hissedebilir, misafir ağırlayabilir, evinizde değişiklik yapmak için harekete geçebilirsiniz. Bahçe yenilemesi, balkonunuza masa sandalye alma size ekstra bir mutluluk verecek. Buradaki bütün değişimler, halledilen bütün konular sizi manevi anlamda huzurlu kılabilir ve sevdiğiniz insanları bir masa etrafına toplamak gerçekten bu hafta önemli olacak.
30 Nisan’daki tutulma sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşiyor. Demek ki iş hayatınızda değişmesi gereken bazı konular olabilir. Hızlı, ani olaylar altında olacaksınız belki de çok uzun zamandır evinize yardıma gelen birilerin hayatında yaşanacak bir olay yüzünden bir değişime maruz kalabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onun bakıcısı olabilir, onunla ilgili yaşanacak bir sorunla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanın hayatında yaşanacak bir olay yüzünden onun işini siz üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Konu ne olursa olsun iş hayatınızda önemli değişimler altında olacaksınız. Bu değişimler sizi yoracak değişimler değil. Evinizde mutluluğu hissettiğiniz, manevi tarafınız kuvvetli olduğu müddetçe bu değişimlere çok rahat bir şekilde karşılık vereceksiniz. Amcanız, halanız varsa onların hayatında da hızlı değişimler bu tutulmaya beraber gündeme yerleşecek. Bu tutulma zamanı boğaz bölgesine, boyun tutulmalarına aynı zamanda tansiyon inişlerine çıkışlarına, hormonal dengesizliklere, tiroidlere dikkat edin. Önünüzdeki 6 ay boyunca bunlar devrede olabilir zaten böyle stresli olduğunuzda bunların arttığını görebilirsiniz.
Cuma günü Plüton para evinizde geriliyor, parasal konuları yeniden ele almak durumunda kalabilirsiniz. Merkür’ün İkizler burcuna geçişiyle beraber Cumartesi gününden sonra ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sevdiğiniz insanla konuşmalarınızı hızlandıracağınız bir dönem başlıyor, tadını çıkarın.


Oglak Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, iletişimsel ve para ile ilgili işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Hafta ortasına kadar yakın çevrenizle beraber yapılacak planlar, bu haftaya damgasını vuracak. En güzel haberler buradan gelecek, işle ilgili uzun zamandır beklediğiniz birtakım haberler varsa bunları çok rahat bir şekilde alacaksınız. Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri hayat size gülümseyecek. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, dijital platformlar, sosyal medya alanında önemli girişimleriniz varsa bunlardan yana fırsatlarınız da yüksek olacak.
Cumartesi günü Merkür İkizler burcuna geçiyor ve iş, hizmet, sağlıkla ilgili konular önem kazanmaya başlıyor. 10 Mayıs’a kadar işinizde gücünüzde olacak, plan ve programlarınızı hızlandıracak, önemli konuşma ve görüşmeler altında olacaksınız. Sağlıkla ilgili konularda ele almanız gerekenler çok önemli, o yüzden kontrollerinizi yaptırın. Bayramdan sonraki dönem Merkür’ün gerilemesine fırsat vermeden bütün bunları başlatmaya özen gösterin çünkü 10 Mayıs’ta Merkür geri hareketine başlayacak. Hayatınızda bir insan yoksa yeni bir insanla tanışma, yakın çevrenizden birinden hoşlanma, yakın çevrenizdeki insanların sizi birileriyle bir araya getirmesi etkileri devrede.
30 Nisan’da yaşanacak parçalı güneş tutulması aşk evinizde gerçekleşiyor. Aşka, keyfe, mutluluğa hızlı, ani, beklenmedik olaylara açık olacaksınız. Hayatınızda bir insan varsa onun çevresinden çok büyük fayda sağlayabilirsiniz ve yeni taşınacağınız insanlar işle ilgili konularda size güzel kapılar aralayabilir. Bu hafta oldukça eğlenceli oldukça keyifli etkileşimler söz konusu.
Cuma günü Plüton sizin burcunuzda yeniden geri hareketine hazırlanıyor yani kendi gücünüzü, hayatı kontrol etme arzunuzu etkin bir şekilde ortaya koyduğunuz bir dönem. Şimdi artık bunları gevşettiğiniz ve rahata bıraktığınız bir süreç olacak. Hem inatlaşmalarınız geride kalabilir hem de bu dönem hayatınızda baskın olan ne varsa her şeyin biraz daha rahatladığını görebilirsiniz.

Kova Kova Burcu:
Bu hafta sizin haftanız, ay Kova burcundayken giriş yapıyoruz. Demek ki kendi istek ve beklentileriniz önemli olacak ama kendinizi şöyle bir rahat bırakmakta da zorlanacaksınız. Çarşamba akşam saatlerine kadar para ile ilgili konular önem kazanacak. Hayatın keyfini çıkarmak isteyeceksiniz. 11 Mayıs’a kadarki dönemde parasal konular yüzünüzü güldürecek. Bu hafta para ile ilgili konularda ne kadar fedakar olduğunuzu aynı zamanda para ile ilgili konularda ne kadar mucizevi etkilerin de olduğunu fark edeceksiniz. Başka insanlara yaptığınız yardımlar, harcamalarınız gerçekten de hayatın yeni fırsatları karşınıza getirmesini sağlayacak. Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri güzel gelişmeler sizi bekliyor. Önemli işleriniz varsa bu günleri kullanmanızı tavsiye ederim.
Cuma günü Plüton’un gerilemesiyle beraber manevi ve ruhen kendinizi kontrol ettiğiniz bazı noktalarda bazı aksamalar devreye girebilir. Ya da iş hayatınızda ve kariyerinizde bazı konuları tekrar gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Önünüzdeki 5 ay boyunca aslında neler yapabileceğinizi çok net göreceğinizde bir süreç olacak.
30 Nisan’da bir parçalı güneş tutulması var. Bu tutulmayı ev, aile ve yuva alanlarınızda yaşayacaksınız. Evinizde, ailenizde hızlı, beklenmedik olaylara açık olun. Demek ki bu tutulmayla beraber ev değişiklikleri, evle ilgili girişilecek önemli bir mevzu ya da aile hayatında yaşanacak önemli meseleler gündeme gelebilir. Ama bütün bunlar ilk başta sizi zorlasa bile, ne yapacağınızı bilemeseniz bile parasal konularda size çok güzel fırsatlar da sunacak. Uzun zamandır beklediğiniz bir ev satılabilir, mesela bu evi istediğiniz fiyata satabilirsiniz ya da eviniz için yapacağınız harcamalar evin değerini yükseltebilir. Değişimlere çok direnmemeniz gereken bir dönem. Evinize, yuvanıza, ailenize gereken özeni göstermeyi unutmayın.

Balik Balık Burcu:
Balık ve yükselen Balıklar, hafta başında isteksiz bir enerji var bu isteksiz enerjileri öğle saatleri itibariyle geride bırakıyorsunuz. Çünkü 13:24 itibariyle ay sizin burcunuza geçiyor. Çarşamba gece saatlerine kadar ay Balık burcunda olacağı için kendi istek ve beklentilerinize, yapacaklarınıza odaklanacağınız, heyecanlı haberler alacağınız bir hafta geçireceksiniz. Bu hafta gerçekten keyfi, mutluluğu, huzuru, dostluğu, şansı, bolluğu, bereketi yüreğinizde ve kendi hayatınızda hissettiğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı yumuşak karnınız olabilir, onlara gereğinden fazla fedakâr davranıyor olabilirsiniz. Diğer taraftan ailenize karşı da bu etkileriniz devrede olabilir ama bunların hiçbiri umurunuzda olmayacak çünkü o insanlardan, çevrenizdeki insanlardan göreceğiniz desteklerin de çok yüksek olduğunu fark edeceksiniz. Sizin yüce gönüllülüğünüz, anlayışınız, empatiniz, sevginiz, saygınız onların da size bu şekilde davranmasını sağlayacak. Önemli iş başlangıçları, görüşmeleri varsa özellikle Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerini kullanabilirsiniz.
Cumartesi günü Merkür İkizler burcuna geçecek ev, aile ve yuvayla ilgili konu ve olaylar hareketleniyor. 10 Mayıs’a kadar evinizde konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Mesela bir emlak alma, satma, evle ilgili bir mevzuyu konuşma gibi etkiler devreye girebilir ya da aile büyüklerinizle bilgi alışverişi içerisine girebilirsiniz. Evinizden öğrenmeyi evinizde bilgiyi paylaşmayı seveceğiniz bir süreç.
Cumartesi günü bir tutulma var, bu parçalı güneş tutulması iletişim alanlarında yapmanız gerekenleri hem de hızlı, ani, beklenmedik olaylarla karşınıza getirecek. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya, dijital platformlar, eğitim, ulaşım ile ilgili işleriniz varsa bu tutulma ve sonrası 6 ay boyunca bu alanlarda hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Bu alanlarda bir iş başlatmak istiyorsanız bu tutulmayla beraber işlerin kontrolünüz dışında gelişen olaylarla hızlandığını görebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar bu dönem sizi fazlasıyla destekleyecekler, siz de gelecek planlarınızı hemen hareketlendirecek ve hayalinizdeki işe, paraya, hayalini kurduğunuz birçok şeye bu hafta ve sonrasında kavuşmuş olacaksınız.
HANDE KAZANOVA​

 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
41.526
2.315
Tutulmanın olduğu bu hafta çok ama çok önemli!

Özellikle bitişler, kayıplar, olmaz denilen ayrılıklar bu hafta sizinle.
Tüm bu süreç yeni başlangıçlara kapı aralamak adına geliyor,
unutmayın!

Son iki yıldır hayatınızda olup biten her konu tamamlanmaya hazırlanıyor. Yeni bir sayfa açmak için köprüden önce son çıkış haftasındayız. Bu süreçte yapılmış olanları düzenlemek önemlidir. Yeni şeyler yapmak yerine olması gerekeni tamamlamak önem kazanır. Yine de zorunlu konularınız varsa dikkatli olun.

Örneğin; iş birliğine karar verdiğiniz kişilerle imza atmadan önce ayrıntıları tekrar tekrar okuyarak aldanmaların önüne geçmelisiniz.


İyimserliğinizi sorgulatacak kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Zamanınızdan çalan, size hata yaptıran kişilere karşı da dürüst olmalı ve kaygılarınızı aynı şekilde aktarmayı denemelisiniz.

Dalgınlığa ve kazalara açık bir haftadayız.

Özellikle hayvan saldırı haberleri görülebilir.
Bu süreçte sokaktaki can dostlarımıza sevgi ile daha çok sahip çıkmamız gerekiyorkedi çiçek (2).jpg

25 Nisan haftası astrolojik olarak neler getiriyor?​

 • Haftaya Ay Kova’ da boşlukta başlayacağız, dolayısıyla hafta geneline bu etki yayılabilir. Bir şeyler net bir şekilde ortaya konmayabilir ve askıda kalabilir. Neptün Merkür sekstili ile iletişim kurarken mantıktan daha ziyade sezgilerimizi dinlemek isteyeceğimiz bir gün geçirebiliriz. Bir şeyleri somutlaştırmak için irade göstermemiz gerekebilir. Hayal kurmak, ilham almak konularımız arasında olabilir.
 • Salı günü Ay Balık burcunda ve Venüs Gad sekstili ve Kad ile üçgeni var. Venüs yüceldiği Balık burcunda olduğu için ikili ilişkiler, denge, uyum, güzellik, estetik, para konularında desteklenebilir, somut şeylerin arayışında olabiliriz. Merkür-Satürn karesinin devam eden etkisi ile otorite ile mücadeleye girmemek, bazı konularda direnmemek, iletişim şeklimize ve zekamıza güvenmek faydalı olacaktır.
 • Çarşamba günü Merkür-Jüpiter sekstili ile olumlu düşünce yapısına sahip oluyoruz. İyi düşün, iyi hisset, iyiyi var et… Venüs-Neptün kavuşumu ile de sanatsal anlamda yaratıcılığımız artabilir. İkili ilişkileri fazla idealize etmemize sebep olan bu açının etkisi ile hayal kırıklığı yaşama ihtimalimizi de göz ardı etmemeliyiz.
 • Perşembe günü Ay’ın Koç burcunda olması ve Merkür’e üçgeni güçlü kararlar almamıza, iletişim bağlantılarımızı iyi yönetmemize neden olabilir. Ancak Merkür’ün gölgeli gününde olduğumuz için sözleşme, imza, akit, ticaret gibi gündemlerimiz varsa dikkatli adım atmakta yarar var.
 • Cuma günü Ay-Plüton karesi ile dişil figürler tarafından manipülasyona açık olabiliriz, dikkatli olmakta ve sakin kalmakta yarar var. Zira Merkür de bu noktada anaretik dediğimiz derecede olacak ve zihinsel anlamda gergin ve huzursuz bir hal almamıza neden olacak.
 • Cumartesi günü 23.28’de Boğa burcunda bir Güneş Tutulması gerçekleşecek. Güneş Tutulması ve Merkür’ün İkizler burcuna geçiyor olması; iletişim kazalarına, gerçeklerin çarpıtılmasına açık bir gün deneyimleyebileceğimize işaret ediyor. Kad tarafında olacak olan bu Uranüsyen tutulma şoke edici gelişmelere gebe olurken hedeflerimize gitme noktasında da bize yardım edecek nitelikte gündemleri barındırıyor ve hayatımıza somut, kalıcı bir şeyler getiriyor. Bir sayfanın kapanıp başka bir sayfanın açılması gibi bir etkiye sahip oluyoruz. Kendi içimize dönmek, geceyi sakin ve dingin şekilde geçirmek, önümüzdeki altı aylık süreci düşünerek dua etmek önemli olacaktır.
 • Pazar günü Ay, Boğa burcunda ve Venüs-Plüton ile sekstil açıda olacağı için dişil yanlarımızı güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, güzellik, estetik, değer konularında olumlu adımlar atabiliriz. Astrolojinin iki iyicil gezegeni Venüs ve Jüpiter’in kavuşumunun da etkisiyle karmik anlamda hak edişlerimizi alabiliriz, parasal konularda da bolluk ve bereket enerjisi aktif olabilir. Dişil enerjinin artmasıyla birlikte yaratım gücümüz de artabilir, kendi değerimizin farkına varabilir ve iyimser yanlarımızdan beslenmek isteyen enerji vampirlerine karşı ilahi anlamda korunabiliriz.

kedi çiçek (4).jpg

Koç ve Yükselen Koçlar​

Düşündükleriniz ile eyleme geçirdikleriniz arasında çelişkiler yaşamaya hazırlanın. ‘Ayakta kalabildiysem kaybettiklerim mesele değildir’ hissi bu hafta sizinle. Aileniz ve sevdiklerinize iletişiminiz size olumlu dönüşler getirebilir. Bunun yanında soru işaretleri oluşturabilir. Değer konusunu yeniden göz önüne alın. Bugünlerde dış görünüm ve estetiğe önem verebilir ve ışığınızla dikkatleri çekebilirsiniz. Maddi konularda yaralandığınız yerden bu sefer iyileşme süreciniz başlayabilir. Sorun edilen meselelere, hızlı düşünerek kendinize has yöntemlerle çözüm elde edebilirsiniz. Ayrıca yurt içi seyahatlerde kendinizi gösterebilirsiniz. İkili ilişkilerde kendi motivasyonunuza uymayan insanları hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Bunun yanında ‘Önceliğim sensin’ diyebilecek insanları kendinize çekeceksiniz. Aldığınız eğitimlerle artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı hissine güvenmelisiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar​

Haftaya ne istediğinizi bilerek başlayabilir, kendi yaşamınızın yönünü kendiniz belirlemek isteyebilirsiniz. Kontrol artık sizde… Kalabalık ortamlarda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Yeni sosyal gruplara öncelik verin. Yeni taşınacağınız insanlarla çevreniz olumlu yönde gelişecektir. Farkında olamadığınız fakat zaten sizde var olan sezgilere yeniden kulak verin. Bu enerjiyi kullanmak adına deniz, sahil, göl gibi yerlerde yürüyüş yapmanız iyi gelecektir. Dış görünüşünüzde ‘yepyeni bir ben’ kararına hazırlanın. Bu kararlarınız uzun süreli değişimler getirecek. Uzun süreçli ya da mesafeli yerlerden gelen iş projelerini değerlendirmeli, başarı taahhüt veriyorsa yanıtlamak için süreci askıya almamalısınız.

İkizler ve Yükselen İkizler​

Kendinizi çıkmazın içinde hissettiğiniz, iç dünyanızın ‘Ben bittim’ dediği anlarda ummadığınız yerlerden gelen teklifler, projeler, ortaklıklarla yeniden uyanışa geçeceksiniz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız belirsizliği gözden geçirebilir, ‘Ben böyleyim, kabullenen yanımda kalır’ moduna geçiş yapabilirsiniz. İş ortamında çalışma verimliliğinize katkı sağlamak adına zaman konusunu aşmanız gerekiyor; ertelemekten vazgeçin! Her ne olursa olsun ‘Ben de varım’ dediğiniz anların farkındalığını hissettiğiniz anda mücadele etmekten keyif alacağınız bir dönem geliyor. Sağlıkla ilgili deri problemleriniz ya da varsa alerjik reaksiyonlar, bu günlerde iyileşme sürecinde olacaktır.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler​

Devamlı çevrenizi beslediğinize ve yardıma ihtiyaçları olduğunda yanında olduklarınızın size aynı toleransla yanıt vermediklerine şahit olabilirsiniz. Günlük hayatın getirdiği sorumluluğu üstlenmekten vazgeçmemelisiniz. En başta her şeyi kabullenmeye çalışmalısınız. Eğitime başlama ya da başladığınız fakat yarıda bıraktığınız eğitimleri tamamlama hissi bu hafta sizle olabilir. Özellikle uzak ülkelerde ya da online eğitimler alma, tamamlama konusunda ikilemler yaşayabilirsiniz. Sizin için en doğrusu, hayat tecrübelerinize göre adımlar atmaktır. Bu dönem kabuk değiştirecek ve yeniden gücü kazanacaksınız. Arkanızdan çevrilen gizli işlerin su yüzüne çıkacağı süreçlerde ani tepki veren, inat eden insanlardan uzak kalmalısınız. Bağlanma ihtiyacı ve özgürlük arasındaki dengeyi iyi sağlamalı, ansızın gelen yurt dışı kontaklarınıza rotanızı çevirmelisiniz. Sağlıkla ilgili genital bölge rahatsızlıklar görülebilir, dikkatli olunmalı.

Aslan ve Yükselen Aslanlar​

Maddi anlamda hareketli bir hafta. Özellikle ortak proje ve işler yürütüyorsanız destekler alabilirsiniz. Duruşunuzda kararlı olmalısınız! Kendi ihtiyaçlarınızı kısıtlamak isteyebilirsiniz. Öncelikleri başkalarına, özellikle sevdiklerinize verebilirsiniz. Eşiniz veya birlikte olduğunuz kişiye karşı daha özverili olabilir, kendinizi onların sorumluluğuna adayabilirsiniz. Bugünlerde haberci rüyalar artabilir; rüyalara teslim olmak sıkıntı ve sorundan uzaklaşmayı ve huzuru yakalamayı getirecektir. Sembolleri kapın! Sosyal ortamların aranılan kişisi olacağınızı, arkadaşlık ilişkilerinizin olumlu yönde ilerleyeceğini bilmelisiniz. Grup çalışmalarında dijital projeler üretebilir, olumlu yönde gidişatı deneyimleyebilirsiniz. Stratejinizi kalabalıklar arasında olma yönüne doğru hedeflerle yürütmelisiniz. Sağlıkta ayak ve tarak kemikleri ağrıları tetiklenebilir. ‘Bu insanın hayatının neresindeyim?’ gibi sorularınızı bu hafta yanıtlanmış bilin.

Başak ve Yükselen Başaklar​

Kendi farklılığınızı ortaya koymak isteyebilir ve birtakım kişiler tarafından özgün olma çabalarınızın engellendiğini fark edebilirsiniz. Ortak gelir elde ettiğiniz kişilerle yaşanılan fikir ayrılığı bugünlerde sona erecektir. Yurt dışı ya da online işleri uzun vadeli sürece yayma gibi düşüncelerle uğraşabilir ve ikilemler yaşayabilirsiniz. Elinizde olmayan sebeplerden ötürü ertelediğiniz eğitimler için tekrar şans yakalayacaksınız. Mesleğinizle bütünleşebilir, kariyer tatmini sürecinde toplum önünde tanınırlık fırsatları yakalayabilirsiniz. İlişkilerde sadece huzuru önemseyin. İletişim problemlerinin çözümü; huzur ve uyum için çaba göstermek. Sonucunda problemlerin üstesinden gelebildiğinizi göreceksiniz. ‘Bu işin sonunu biliyormuşum’ dediğiniz süreçler için iç sesinizi dinlemeye devam etmelisiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler​

Bu hafta ideallerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Fakat gerçeklerden uzaklaştığınızı düşündüğünüz an ideallerinize yeni yol ve yöntemler ekleyebilirsiniz. Yaşadığınız her konuya diğer tarafın gözü ile baktıkça kendi davranışlarınızı dengeleyeceksiniz. Önceliğiniz kendinizi iyi hissettiğiniz kişilerle vakit geçirmek üzerine yoğunlaşıyor. Ortak iş ve projeler yürütebilir, çalışma başlatabilirsiniz. Sanat ve ilhamın yüksek olduğu zamanlardasınız. Yaratıcılığınızı bu yönde kullanabilirsiniz. Özellikle hobilerinizi iş alanına çevirebilirsiniz. Gelirlerinizde ortaklı kazançlar elde etmeye hazırlanın. Eşiniz /partnerinizin kaynaklarında hızlı dönüşünler yaşanabilir. Ya da beklenen miras, nafaka gibi alanlar varsa burada da çözülmeler yaşayabilirsiniz. Hayat görüşünüzü değiştirebilir, uzak kültürleri daha derinden tanımaya yönelebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler​

Değişimin sırrı; size ait olanlar için savaşarak değil, yeniyi inşa ederek baştan başlamanızdır. Sevgili Akrepler, bu hafta kendinizi kısıtlamaktan vazgeçmeye yönelmelisiniz. Aile işleri ile uğraşıyorsanız ya da kendi planlarınıza aile üyelerinin müdahalesi varsa, onların düşüncelerini gereğinden fazla önemsiyor olabilir misiniz? Fark etmek için güzel zaman. Plan, proje ve organizasyon konularında yeteneklerinizi göstermek için olumlu zamanlar. Zihinsel faaliyetlerde yaratıcılığınız yeni projeleri ve yeni maddi imkanları size taşıyabilir. İlişki konusunda standartlar yükseliyor… ‘Benim ihtiyaçlarım, senin isteklerin’ derken kendinizi çatışma ortamında bulabilirsiniz. Kendinize ait özgür alanlarınızın da olduğunu açıkça ifade etmeniz için güzel bir hafta. Ummadığınız kişilerin sizleri karşısına aldığına tanık olabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin niyetlerini öğreneceğiniz bu haftayı güzel değerlendirin.

Yay ve Yükselen Yaylar​

Aile ilişkilerinde hareketli bir hafta sizi bekliyor. Özellikle iletişim kopukluklarına ve yanlış anlaşılmaların getirdiği negatif süreçlere dikkat! Akışa bırakmak ve bu sefer anlaşılmayı beklemek çözüm getirecek. Aileniz ya da değer verdiğiniz kişiler tarafından kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Özellikle üzerinizde gereğinden fazla sorumluluk yükü olduğunu da… Fakat bunları diğerlerinin de fark etmesi için konuşmak, paylaşmak ya da göstermek bu sefer işe yaramayacak. Önceliği kendinize verdiğiniz müddetçe zıtlaşmaları önleyecek ve diğerlerinin sizi görmesi /anlamasına kapı aralayacaksınız. Çalışma ortamında depresif insanların yol açtığı sorunları toparlamaktan da vazgeçebilirsiniz. Ticarette, beklediğiniz çalışmaların sonucuyla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Maddi kaynaklar için yeni fırsatlar açılabilir fakat bu fırsatlar size ekstra bir sorumluluk yükü de getirebilir. Sağlığınızla ilgili problemler hafifleyebilir; toparlanma süreci geliyor. Önemli olan doğru hamleleri doğru zamanlarda yapabilmek… Hayatın neresinden başlayacağınızı bilemediğiniz anlarda manevi enerjiler bu hafta yanınızda… Şifa çalışmalarına yönünüzü çevirmelisiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar​

Asıl ihtiyaçlarım ne? Kendi ihtiyaçlarıma mı, yoksa başkalarının ihtiyaçlarına mı emek harcıyorum? Bu sorular bu hafta sizinle! Zihninizin sürekli çalışıyor olduğu düşüncesi de beraberinde geliyor. Odak noktanızda maddi koşullar var; herkes gibi. Fakat sizde daha çok ‘Maddi güvenliği nasıl sağlar, ne şekilde korurum?’ konusu ön planda olacak. Beraber yola çıktığınız insanlarla ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu, her türlü yol arkadaşınız için geçerli. Hayat planınızdaki öncelikleri yeniden gözden geçirmeyi denemelisiniz. Asıl konulardan uzaklaşıyor ve gerçekçi olmayan beklentiler peşinde koşuyor olabilirsiniz. Bu hafta çevreniz, her türlü güç savaşına girmeye hazır olduğunuzu öğrenecek. İletişim trafiğinizin hareketleneceği, yakın çevrenizle ilişkilerin artacağı günlerdesiniz. Can attığınız konular üzerinde yaratıcılığınızı ortaya koyun, bu sayede hobilerinizi işe çevirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kalabalıklar arasından uzaklaşma isteği ve bazı sosyal gruplardan ayrılma kararı alabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili güzel gelişmelere tanık olacaksınız.

Kova ve Yükselen Kovalar​

Bu hafta iç sesiniz ve dış seslerin arasındaki ahengi yakalamaya programlısınız. Dışınızda yaşanan olaylar kendi iç seslerinizi bastırabilir fakat bunun bozulmasına müsaade etmediğiniz müddetçe denge sizinle olacak. Maddi sorunların üstesinden gelmek için hareketli bir zamandasınız. Kararlarınızı almadan evvel dışı dinlemeli fakat içte ne hissediyorsanız onu uygulamalısınız. Yeni bir ortakla yeni anlaşmalara doğru adım atabilirsiniz. Fırsatlara açık olun. Ani gelişen ailevi sorunların üstesinden gelebilmek için haklı olmaktan ziyade huzur arayışına yönelik adımlar atılmalı. Aile hayatınızda dönüşümler tetiklenebilir. Eğer ki bir statü kaybına uğradıysanız, bu kaybın olumlu olduğunu bilmelisiniz. Çünkü daha iyisi gelecek. İlişkide karşı taraftan beklentileriniz artabilir, aşktan ve hayattan zevk almaya yönelik bir çaba içine girebilirsiniz. İç ve dış sesleri dengeleyin. Bu hafta baş ağrıları yaşayabilirsiniz; tansiyona dikkat.

Balık ve Yükselen Balıklar​

Yaşamınızı yola sokacak, eski düzeninizi size geri kazandıracak kişilerle görüşmeye, vakit geçirmeye hazır olun. Bunlar, daha önce tanıdığınız kişiler de olabilir, yeni tanışacağınız kişiler de… Şu sıra özellikle yaşamınızı başkalarına göre hareket etmeye programlısınız. Başkaları sizi iyi tanımıyorsa yaşamınızı alt üst edebilir. Ama sizi sizden iyi tanıyor ya da tanımaya niyetleniyor ise, bırakın akışa ve hayat akarken siz keyfine bakın. Zihniniz sürekli ‘Nasıl görünüyorum?’ şeklinde uyarı verebilir. Bu nedenle fiziksel görüntüde değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz. Tutulma zamanları yeni bir eylem yapmamak önemlidir. Ev ve aile yaşamından uzak kaldıysanız, size aile sıcaklığını hissettirecek ortamları yaratmalısınız. Bu hafta sağlıkla ilgili boğaz ve boyun fıtık ağrıları görülebilir. İçe yönelmeniz ve kaygılardan arınmanız, bağımlılıklarınızın da üstesinden gelebilmeniz için fırsat sağlayacaktır.

Kenan yasin
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
41.526
2.315
kedi çiçek (10).jpgKoçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür’ün Neptün ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki maddi konulardaki korkularınızı çözümlemeye destek olurken, bir yandan da Neptün, Venüs kavuşumuyla beraber bu yoldaki hayallerinizi gerçekleştirme adına yol alacaksınız. Sezgileriniz, hayalleriniz çok öne çıkacak. Merkür’ün Jüpiter ile yaptığı olumlu kontaksa doğru insanları ve fırsatları bulmanız için size imkanlar tanıyacak. Merkür’ün Plüton ile yaptığı olumlu açı ise maddi konularda aldığınız kararların işlerinize pozitif yansıtacak. Statü kazanacağınız bir hafta fırsatları değerlendirebileceksiniz ki bunu gerçekleşecek güneş tutulmasının enerjisini de yanınıza alıp rahatça yapabileceksiniz. Para altı aylık periyotta hayatınızda önemli bir yer edecek. Tutulma ile daha güvenilir kaynaklardan gelir kazanmaya, kazançlarınızı oluşturmayı planlamalısınız. Son olarak Merkür’ün burç değiştirmesi size kardeşlerle ilgili konularda destek olurken, yolculuklara hazır olmamız gereken bir süreçte başladı.Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftayı burcunuzda Merkür’ün Neptün, Jüpiter ve Plüton ile yaptığı açılar şekillendirecek. Bu etkilerle beraber kalabalık gruplarda popülaritenizi artarken, kendi hayatınızla ilgili ne istiyorsanız ne yapmanız gerek, nasıl ilerlemelisiniz bunları gözden geçireceksiniz. Burcunuzdaki tutulmada bunu köklü bir değişim olarak hayatınıza yansıtırken, ev alabilir, taşınabilir, yer ve iş değiştirebilirsiniz. Hayatın her alanında radikal değişimlerin içinde bulunabilirsiniz ve bu dönemde alınan kararlar önümüzdeki altı aylık süreci de sizin için etkileyecek. Kritik bir dönem. Merkür’ün burç değiştirmesi de maddi anlamda size destek oluşturacak bağlantıları sağlamanız için fırsatların oluşmasına neden olurken, rahatlıkla sağlığımın rahatlıkla sağlayabileceksiniz. Tüm bu göstergelerle beraber harekete geçme zamanı.İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür’ün Neptün ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki kariyerle ilgili konularda karar almaya daha keskin ve net düşüncelerle ilerlemenizi isterken, Venüs Neptün kavuşumu ise kariyerdeki hayallerinizi gerçekleştirmek için yine kararlı olmanız gerektiğini vurguluyor. Merkür’ün Jüpiter ile yaptığı olumlu kontaksa, bu konuda iş ortamını düzenlemeniz için harekete geçirecek. İşinizle ilgili de doğru insanlarla konuşmanızı sağlayacak. Merkür burcunuza geçecek ki burada doğru bağlantıları stratejik bir zekâ ile gerçekleştirebileceksiniz. Son olarak gerçekleşen tutulma korkularınızla yüzleştirecek, ne yapmalısınız ve nasıl ilerlemelisiniz bunu vurgularken hem ruh sağlığı hem de fiziksel sağlığınıza da önem vermeniz gerektiğini vurguluyor. Biraz hormonlarınızın hassas olduğu bir süreç diyebilirim.Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür’ün Neptün ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki eğitimle ilgili konularda size destek olurken, kendinizi geliştirme zamanı hayalleriniz doğrultusunda neler yapmanız gerektiğini nasıl ilerlemeniz gerektiğini anlayacağınız etkiler söz konusu. Bu yüzden bu hafta size gelen mesajları, evrenin size yolladığı mesajları doğru okumalısınız. Diğer yandan Venüs, Neptün olumlu açısıyla beraber sezgileriniz iyice kuvvetli olacak. Göreceğiniz rüyalar, tanışacağınız insanlar bu hafta hep size yol gösterici olacak. Merkür’ün Jüpiter ile yaptığı olumlu açılar, güzel ve doğru iletişimin işlerinize de yansıyacağını gösterirken, aşk adına da önemli kararlar alabilirsiniz İkili ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz etkiler söz konusu. Diğer yandan Merkür’ün burç değiştirmesi sizi negatif düşünmeye yönlendirse de enerjinizi pozitif de tutmak önemli. Son olarak gerçekleşecek tutulma güveneceğiniz yeni insanlarla tanışmanızı sağlarken, eski ilişkilerinizi gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz.Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür’ün Neptün’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ödemelerinizi toparlamanız iş dünyasında başarılı olmanız adına yanınızda olacak. Yine Merkür’ün hem Jüpiter ile hem de Plüton’a yaptığı olumlu açılar gerçekleştireceğiniz bu doğru iletişimin iş dünyasına da olumlu yansıyacağını işte çok parlak bir sürece başladığınızı gösterirken, sadece insanlara karşı daha ılımlı olmayı tercih etmelisiniz. Sinirli yapınız kalp kırmaya neden olabilir. Burada Venüs’ün Neptün kavuşumuna destek olurken, kesinlikle sezgilerinizi dinlemelisiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ise yine iş dünyasında sizin yanınızda olurken, kalabalık gruplarda gerçekleştireceğiz projeler arkadaş toplantılarında sahne sizin olacak. Bu hafta çok sevip sevileceğiniz etkiler var. Son olarak gerçekleşecek tutulma yine iş dünyasında sizi etkilerken, sabit fikirli olmamak gerektiği zaman düşüncelerinize ve duygularınıza esneklik kazandırabilmek karlı olmanızı sağlayacak.Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Merkür, Neptün olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkiler, ortaklıklar da çok güzel bir döneme başladığınızı gösterirken, kafanızdaki ilişkinizin olmasını istediğiniz bir insan varsa bu yolda doğru adımlar atabileceğinizi, ilişkilerde gerçekten kritik bir dönem olduğunu gösteriyor. Merkür’ün Plüton’a yaptığı olumlu açılarda yine eğitimle ilgili konularda ve aşkta şanslı olduğunuzu gösteriyor. Kendinizi geliştirmek, hayatınıza yeni bir yön çizmek için gökyüzü yanınızda olurken, Merkür’ün burç değiştirmesi de yine kariyerle ilgili konular daha ne yapmanız için gerekli desteği sağlayacak. Son olarak gerçekleşecek tutulma ise ödemeler ve borçları gözden geçirmenizi sağlarken, kredi çekebilir ve uzun vadeli bir yatırımın içinde bulunabilirsiniz. Ve parayla ve ödemelerle ilgili kararlar önümüzdeki altı aylık periyodu etkileyeceğini altını çizmek isterim.Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür’ün Neptün ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki parasal konuların masaya gelmesini sağlarken, sağlıktan dolayı giderleriniz artabilir. Kendinize bakım yapmak ve kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu anlamda güzelliğinize estetiğinize daha fazla para harcayacağınız bir süreç. Venüs’ün Neptün’e yaptığı olumlu açı ve Merkür’ün Jüpiter ve Plüton kontakları hem ikili ilişkileri, aşk enerjisini gün yüzüne çıkartırken, kendinize vakit ayırmanız için de destek sağlayacak. Merkür’ün burç değiştirmesi ise beklediğiniz mirasla ilgili konularda varsa destek sağlarken, prim usulü ile çalışıyorsanız verimli bir dönem başladı bununda altını çizmek isterim. Son olarak gerçekleşecek tutulma maddi konuları harekete geçirirken, kendinizi parada güvence altına almak isteyeceksiniz. Ekstra giderlerinizi de bir planlamaya oturtacaksınız. Para anlamında dengeyi arayacağınız etkiler altındasınız.Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya Merkür’ün Neptün ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Aşk adına en şanslı burçlardan birisi sizsiniz. Ayrıca para kaynakları sizin için önemli olacak. Gelirlerinizi arttırmak için elinizden geleni yapacaksınız. Venüs, Neptün kavuşumu yine maddi konularda size destek olurken, aşkta da partnerinizin desteği yanınızda olacak. Hayatınızda kimse yoksa hem Venüs, Neptün kavuşumunun desteği, Merkür’ün Jüpiter ve Plüton ile kontağın da destek alarak, ilişkiler adına çok güzel bir döngüye başlayacaksınız. Hayatınızda kimse yeni bir insan gelebilir. Uzun vadeli bir ilişkiniz başlayabilir. Gerçekleşecek tutulmanın da desteğiyle birlikte, mevcut ilişkinizde de gelecek adına karar alabilirsiniz. Bu arada hayatınıza birden fazla insan girmek isteyebilir. Güvenilir olanı seçmek o doğrultuda bir kontak kurmak, ilişkileriniz için önemli.Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür’ün Neptün ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sağlık açısından önemli gelişmelerin olabileceğini gösterirken, evinizde de değişikliklere gidebilirsiniz. Venüs, Neptün kavuşumu hayalinizdeki eve kavuşmak, evinizin içinde değişiklikler yapmak kendinize yeni bir düzen getirmek için yanınızda olacak. Merkür’ün Jüpiter ve Plüton’a yaptığı kontaklarsa yine daha fazla çalışacağınızı ve iş bağlantılarınızın size para getireceğini gösteriyor. Merkür’ün burç değiştirmesi ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikle ilgili konularda karar alacağınızı, yeni insanlarla tanışabileceğinizi ilişkiler ağını daha kuvvetli olacağını gösterirken, gerçekleşecek tutulma ise iş ortamınızı yenilemeniz konusunda ihtarda bulunurken daha fazla çalışmak, iş odaklı olmak isteyebilirsiniz. Sağlıkta ise gıda zehirlenmelerine yemekle ilgili iştah açıklığına dikkat etmelisiniz.Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür’ün Neptün ‘e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki çocuklarınızın sorumluluklarınızın sizin üzerinizde olacağını gösterirken, çocuk düşünüyorsanız gezegenler yanınızda olacak. Bu konuda hamle yapabilirsiniz. Merkür, Plüton’a ve Jüpiter’e yaptığı kontaklar, Venüs-Neptün kavuşumu ilişkiler yolunda size destek sağlarken, kendinize vakit ayırmak için biraz zorlanabilirsiniz. Başka insanların problemlerini çözmeye çalışırken, kendinize vakit ayırmanıza engel olabilir. Merkür’ün burç değiştirmesi ise nefesle ilgili sağlık sorunlarına işaret ederken, iş ortamında bilgisayarın şifrelerini kaybolmamasını dikkat etmelisiniz. Son olarak gerçekleşecek tutulma ise size aşk adına destek olurken, eski ilişkiler gündeme gelebilir. İlişkilerinizi daha çok mantık doğrultusunda kurmanızı tavsiye ederim.Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür’ün Neptün’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu açı aileye vereceğiniz maddi desteğe işaret ederken, yine aynı şekilde para ile ilgili konularda ailenin sorumlulukları sizin üzerinizde olacak. Aynı zamanda Venüs, Neptün kavuşumu hayallerinizi gerçekleştirebilmek adına maddi destekleri hayatınıza getirirken, ilişkiler alanında da güzel destekler var. Aile ilişkilerinde de güzel destekler var. Ailenizle vakit geçirebilir. Ev ortamınızı düzenleyebilirsiniz. Sadece uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Uykuyla alakalı sıkıntılar sizi biraz bunaltabilir. Merkür’ün burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek enerjinizi yükseltecek ve daha sosyalleştiğiniz süreçler başlayacak. Gerçekleşecek tutulma radikal düzen değişikliklerine neden olabilir. Taşınabilir, yer değiştirebilirsiniz.Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzdaki Neptün’ün Merkür ile yaptığı olumlu kontakla başlayacağız. Bu etki sizin kardeşlerle ilişkilere yönlendirecek. Seyahat istediğiniz artacak. Ruhunuzu harekete geçirmek ve kendi isteklerin doğrultusunda ilerlemek isteyeceksiniz. Yine burcunuzdaki Venüs, Neptün kavuşumu maddi ve manevi her konuda size destek olurken, gerçekten fırsatlarla dolu bir hafta insanlarla iletişiminiz, girdiğiniz sosyal ortamlar, diyaloglarınız size çok iyi gelecek. Merkür’ün burç değiştirmesi ise ev işleri ile daha fazla aşır neşir olmaya, ailenizle iletişime yönlendirirken, gerçekleşecek tutulma ise yakın çevrenizle ilişkilerinizde yeni bir dönemi başlatacak. Güvenmediğiniz insanları hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Ayrıca yolculuklar adına yine tutulma size destek oluşturacak.Sema Sidar
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
41.526
2.315
kedi çiçek (5).jpg

İlahi fırsatlar getirecek bir hafta sevgili Koç..

Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili önemli değişimler getirecek, beklenmedik fırsatlar sunacak bir hafta.. Aslında bu hafta itibari ile başlayan bu etkiler yakın gelecekte hayatına yeni bir yön tayin edecek.. Bu dönem miskinlikten, atıllıktan kaçınmalı, girişimci ruhunu öne çıkarmalısın. İş sahanda değişimler gündeme gelebilir, bulunduğun sektörde öne çıkma fırsatları bulabilirsin.. Yeni bir iş başlangıcı, işbirliği, mevcut yatırımlarını değerlendirme şansları bulabilirsin. Eğitim hayatında ivme alabilir, akademik kariyere yönelebilirsin..
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına elemeler yapacağın, önemli değişimlere açık bir süreç.. Yüzleşmeler yaşarken ”kim dost, kim düşman” kendini açık edecek. Seni manipüle eden, sarkastik iletişim biçimleri ile seni inciten insanları hayatından çıkaracaksın.
Evli, ilişkisi olan bir Koç isen, ilişkine, evliliğine odaklanabilir, evliliğini, ilişkini daha iyi bir hale dönüştürmek için bazı değişimlere gidebilirsin. Yenilikçi tutumların eşin, partnerin adına sürpriz olurken, fazlası ile çözüm odaklı hareket edeceksin. Çocukları olan bir Koç isen, eğitici, öğretici, bilge tutumlarınla çocuklarına yeni vizyonlar kazandırabilirsin..
Bekar bir Koç isen, artık ne istediğini çok net biliyorsun.. Bilinçli, seçici bir tavra bürünebilirsin.. Karşındaki insanları dikkatle izleyebilir, değer verdikleri ölçüde bir değerle yaklaşabilirsin.. Seçicisin ancak iletişime kapalı değilsin..
Dönüştüren, radikal bir hafta sevgili Boğa..

Hayata bakışın değişirken, bireysel anlamda da önemli değişimlere gidebilirsin. Kişisel gelişim alanlarına yönelebilir, hayatına yeni pencereler açmak isteyebilir, alışkanlıklarını değiştirmek, yeni alışkanlıklar edinmek isteyebilirsin. İmajın, stilin, dış görünüşün ile ilgili değişimlere gidebilir, yenilikler yapabilir, tazelenebilirsin.
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili 2013-2014 yıllarından bu yana süregelen sistemle ilgili değişime gidebilirsin. Önemli ortaklıkları, işbirliklerini bitirebilir, çok önemli adımlar atabilirsin. Aile şirketine bağlı isen istifa edebilir, kendi bireyselliğini ön plana çıkarabilirsin. Ev, araç alım/satım yapabilir, mevcut yatırımlarını değerlendirebilir, yeni yatırımlara girebilirsin. Senin için çok önemli değişimleri başlatacak hızlı ve radikal bir hafta..
Evli, ilişikisi olan bir Boğa isen, geçmişten gelen konuları masaya yatırma eğiliminde olabilirsin. Eşin, partnerin ile geçmişi aşmak, sorunları geride bırakmak, daha huzurlu bir sürece geçmek isteyebilirsin. Emeklerin sonuçsuz kalıyor ve bir çözüm olmadığını hissediyor isen, ayrılık kararları alabilir, hızlıca hayata geçirmek isteyebilirsin. Evliliği, ilişkisi huzurlu akan bir Boğa isen, çocuk sahibi olmak, ilişkini resmiyete taşımak gibi adımlar atabilirsin. Çocukları olan bir Boğa isen, çocuklarınla ilgili her detayı büyütme eğiliminde olacağın bu hafta, kontrolcü tutumlarında abartılı olmamalısın.
Bekar bir Boğa isen, aşk adına önemli gelişmeler var. Öz burcunda 30 Nisan 2022’de meydana gelecek olan Güneş Tutulması etkileri başladı ve bu hafta itibari ile daha çok hissedilecek.. Geçmişle yüzleşirken, hellaleşebilir, eskiden kalma ilişkin, evliliğin ile gerçek manada bu süreçte vedalaşabilirsin. Hayata yeni bir pencere açabilir, ciddi, resmi, ne istediğini bilen, ayakları yere sağlam basan bir ilişkiye adım atabilirsin..
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına kendini tekrarlayan her türden gündemi kapatacak bu hafta, son derece özgürlükçü, bireyselliğin öne çıktığı bir tavra bürünebilirsin.

Kontrol dışı bir hafta sevgili İkizler..

Kadere etki edecek bir haftaya hazır mısın? 30 Nisan 2022’de Boğa burcunda 2022 yılının ilk Tutulmasını yaşayacağız. Etkileri bu hafta itibari ile yoğun bir şekilde kendini hissettirecek.. Bu hafta ve yakın gelecekte önemli değişimler var. Öncelikle kariyer, eğitim, finans hayatında sıkıldığın rutinleri değiştirirken, yeni bir standar yakalamak adına adımlar atacaksın.. Bireysel hareket edebilir, manipülatif etkilerden arınmak adına sert tavırlar sergileyebilirsin..
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına önemli gelişmeler, haberler, iletişimler öne çıkarken, bazı ilişkileri sonlandıracaksın.. Aile üyelerinin özel hayatına, bireysel alanlarına müdahalelerine sert tepkiler verebilir, kırmızı çizgilerini birkez daha kalın puntolarla çizebilirsin. Sosyal ilişkilerinde ise sürpriz haberlere açık bir dönem..
Bekar bir İkizler isen, geçmişte kalmış, yarım kalmış yahut başlamadan kaçırılmış fırsatları yeniden önüne getirecek bir süreç olacak. Gerek sen in çinde uyanan bir düşünce, hisle atacağın adım, gerek bir anda gelecek bir mesaj, telefon yahut beklenmedik bir karşılaşma ile başlayacak yenilikler var.. Ayrıca bu dönem başlayacak ilişkiler resmiyete dönebilir, hayatında çok uzun vadelerde kalıcı olabilir.. Hayatının aşkını bulduğunu hissedebilirsin.
Evli, ilişkisi olan bir İkizler isen, çocuk sahibi olmak, mevcut ilişkini resmiyete taşımak gibi düşüncelere kapılabilir, net tutumlar sergileyebilirsin. Evin, yaşam alanın, yerleşik düzeninle ilgili değişimler gündeme gelebilir.. Önemli değişimlere açık bu hafta, hayattan beklentilerini güncelleyebilirsin.. Çocukları olan bir İkizler isen, çocuklarının kişisel gelişimlerine, hobilerine, eğitimlerine eğilebilir, yönlendiric tutumlar sergileyebilirsin..


Bereketli bir hafta sevgili Yengeç..
Önemli gelişmeler var. Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili önemli değişimler gündeme gelebilir. Geçmişten gelen bir ödeme, alacak, borç gibi bir konunun senin önünü tıkadığını fark edebilir, karmik bir hesaplaşma yaşayabilirsin.. İyi bir gelecek inşa etmek için öncelikle geçmişin yüklerinden arınman gerektiğini fark edeceğin, geleceğin için geçmişten arınmak adına adımlar atacağın kadersel bir dönem başlıyor.. Öte yandan fazlası ile çözüm odaklı olacak, hayatında ağır aksak giden ne varsa aşmak adına girişimlerde bulunacaksın.. Yeni başlangıçlar, işbirlikleri, ortaklıklar gündeme gelebilir..
Ailevi ilişkilerin dönüşürken, sorunları aşmak adına girişimci bir ruha bürünebilirsin.. Sosyal ilişkilerin adına dönüştüren, yenilikler getirecek bir dönem başlıyor..
Evli, ilişkisi olan bir Yengeç isen, eşin, partnerin ile geçmişten gelen sorunları aşmak için karşılıklı adımlar atabilirsiniz. Sorunlu konuları çözmek adına birbirinizi daha iyi dinlemeniz gerektiğini farkına varacağın, dönüştüren bir hafta olacak. Ev, yerleşik düzen değişimi, finansal koşullarınızda iyileşmeler gündeme gelebilir. Öte yandan çocuk sahibi olmak gibi bir ideal edinebilirsin.. Çocukları olan bir Yengeç isen, fazlası ile kontrolcü olacağın bu hafta, çocuklarını anlamaya yönelik hareket etmelisin..
Bekar bir Yengeç isen, yeni bir flört, ilişki gündeme gelirken, fazlası ile önemli karşılaşmalar, iletişimler doğabilir. Fazlası ile dönüştüren, kadersel, karmik etkileri olan bir döneme giriyorsun..
Yenilikler getirecek bir hafta sevgili Aslan..

Günlük rutinlerin, kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili yenilikler getirecek bir süreci başlatan bu hafta, girişimci ruhunu koruduğun takdirde sana kazançlar, karlar getirecek.. 2016 yılından bu yana süregelen gelgitli işbirliklerini, sorunları, hukuksal meseleleri aşmak adına gökyüzü seni destekliyor.. Geçmişle ilgili enerjisi tükenmiş işbirliklerini, projeleri tamamlama, sonlandırma yoluna gidebilirsin. Karşına yeni fırsatlar, fikirler çıkabilir. Girişimci ruhunu korumalı, karşına çıkan fırsatları değerlendirmeli, sağlam adımlar atarak ilerlemelisin..
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına haklı olduğun konularla ilgili yüzleşmeler yaşayacağın, kendini güçlü hissedeceğin bir süreç başlıyor.. Manipülatif ilişkileri noktalarken, geçmişten bugüne süregelen ve seni yoran insanları hayatından çıkarma yönünde hareket edebilirsin.
Bekar bir Aslan isen, yeni bir flört, ilişki gündeme gelebilir. Son derece önemli iletişimler, ilişkiler gündeme gelirken, bu hafta ve yakın gelecekte karşına çıkan, çıkacak olan insanları dikkate almalısın.. Zira hayatında önemli bir dönemeç olabilir, kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsin.
Evli, ilişkisi olan bir Aslan isen, sorunlu bir evlilik, ilişki içerisinde isen boşanmak, ayrılmak adına adımlar atabilirsin. Enerjisi tükenmiş, artık kendini ait hissetmediğin bir evliliğin, ilişkinin içinde yer almak istemeyecek, keskin adımlar atacaksın. Evliliği, ilişkisi sağlıklı yürüyen bir Aslan isen, fazlası ile özverili, yönlendirici, girişken bir tabiata bürünebilirsin. Gelgitlerden uzak, ne istediğini bilen, net tutumlara açık olacaksın. Çocukları olan bir Aslan isen, çocuklarınla vakit geçirmek, tatil yapmak, bir arada olmak senin için önemli olacak..Kaderin kapıları aralayacağı bir hafta sevgili Başak..

Kadersel gelişmelerin öne çıkacağı bir dönemi başlatan bu hafta itibari ile çok önemli değişimler öne çıkacak.. Bekar bir Başak isen, bu hafta itibari ile Kasım/Aralık 2022 Tutulmalarına kadar hayatına ruh eşi, ruh ikizi olan, kadersel ilişkiler girebilir. Yeni bir başlangıç hayatında önemli bir yer edinebilir, uzun yıllara dayanan kadersel bir ilişki kök salabilir..
Evliliği, ilişkisi ile ilgili sorunları olan bir Başak isen, eşin, partnerin ile sorunların kendiliğinden ortadan kalktığına şahit olacaksın.. Yapacağın iyimser girişimler ,adımlar sana fazlası ile destek olacak. Yine evli, ilişkisi olan bir Başak isen, eşin, partnerin ile aranızdaki uyum, denge, tutku artarken oldukça romantik, tutkulu bir döneme girebilirsin. Çocukları olan bir Başak isen, çocuklarının eğitimler, hobileri, alışkanlıkları senin için önemli olacak..
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına seyahatler, etkinlikler, sosyal aktiviteler öne çıkıyor. Bu dönem yeni insanlar tanımaya açık olacaksın. Yurt dışı, şehir dışı seyahatler, yurt dışı, şehir dışı bazlı insanlarla arkadaşlıklar, flörtler, iletişimler, dostluklar öne çıkıyor..
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili çok çok önemli gelişmeler var.. Sorunlu işbirliklerini, ortaklıkları, projeleri sonlandırabilir, istifa edebilir eş zamanlı istediğin kriterlere uyhun bir işe imza ayabilir, yeni bir döneme imza atabilirsin. Online çalışmalar, freelance çalışmalar, sürpriz işbirlikleri gündeme gelebilir.Sürprizlere açık bir hafta sevgili Terazi..
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili çok önemli değişimler öne çıkıyor.. İstifa edebilir, terfi alabilir, yeni bir alana yönelebilir, şehir, ülke değiştirebilirsin. Karmik etkili bir hafta ve 2022 yılının Kasım/Aralık Tutulmalarına kadar sürecek bir dönemi başlatan bu hafta, ideallerin, hayallerin, amaçların, hedeflerinle ilgili netlik istiyor.. Girişimler yapabilir, geçmişten gelen hukuksal meselelere eğilebilir, vergi, nafaka, miras, tazminat, krediler, alacaklar/borçlarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsin.
Bekar bir Terazi isen, 2014-2016-2017-2018 yıllarında hayatında meydana gelmiş meselelerle ilgili hesaplaşmalar, yüzleşmeler, helalleşmeler gündeme gelebilir. Fazlası ile kadersel etkilere sahip bir dönemden geçerken, empatini, sağduyunu yitirmeden hareket etmeli, geçmişi aşmak adına kendine yardım etmelisin. Yeni başlangıçlar adına son derece hızlı akacak bir hafta olacak..
Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen, eşinin, partnerinin iş, eğitim, finans, kariyer, kazanç alanları ile ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Eşinin, partnerinin sorumluluklarını üstlenmen gereken durumlar ya da eşinin, partnerinin seni sorunlarını çözeceği, sana maddi manevi güç vereceği gelişmeler gündeme gelebilir. Çocukları olan bir Terazi isen, çocuklarına karşı bilinçli hareket etmeli, sorumluluklarını katiye nes geçmemeli ve mutlaka ilgili olmayı tercih etmelisin..
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına fedakarlık etmen gereken, vefa göstermen gereken durumlar söz konusu olabilir.. Sevdiklerine destekler vermeli, barışçıl, iyimser tutumlar sergilemeye özen göstermelisin. Sorunlu ilişkileri onarmaya yönelik hareket etmelisin zira bu dönem kopan ailevi, dostluk ilişkileri bir daha geri dönüşü olmayan yollara girebilir..Tutkulu bir hafta sevgili Akrep..

Bu hafta karşıt burcunda meydana gelecek olan bir Güneş Tutulması var.. Eş zamanlı meydana gelecek olan göksel görünümler senin için ”aşk” vadediyor.. Aşkın, romantizmin, tutkunun hayatına akacağı bir sürece giriyorsun.. Tabi Tutulma etkileri kısa-uzun vadeli 6-12 ay süreçlerle hayatlarımıza etki ettiği için bu hafta itibari ile gelişcek olayları dikkatle izlemelisin zira kadersel gelişmeler var.. Bekar bir Akrep isen, hayatına girecek insan hayatında kalıcı olabilir. Flört, ilişki, resmi adımlar, aşkın en derin hali, ruhsal birliktelikler gündeme gelebilir.
Evli, ilişkisi olan bir Akrep isen, eşin, partnerin ile son derece romantik, tutkulu, uyumlu bir sürece girebilir, birbirinizi daha iyi anlamak, daha çok vakit geçirmek adına zamanlar yaratabilir, kısa tatillere çıkabilir, birbirinize karşı daha özenli hareket edebilirsiniz. Evliliği, ilişkisi ile ilgili sorunları olan bir Akrep isen, radikal kararlar alabilir, boşanmak, ayrılmak adına. hızlı adımlar atabilir, geleceğine etki edecek kararlar alabilirsin. Çocukları olan bir Akrep isen, çocuklarınla aranızdaki iletişim daha sempatik bir hal alırken, sevgi paylaşımına, ilginin, emeğin önemine vurgu yapabilir, çocuklarını kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri, duygularını daha rahat aktarabilmeleri adına yönlendirebilirsin.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına hiç beklenmedik gelişmeler, ani olaylar, sürpriz iletişimler, şaşırtıcı iyi/kötü gelişmeler, son dakika randevuları, iptalleri, seyahatler, konuklar söz konusu olabilir..
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili şanslar getirecek bir döneme giriyorsun. Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili yenilikler yapabilir, eski yatırımlarından, işbirliklerinden destekler görebilir, şanslı gelişmeler yaşayabilir, emeklerinin karşılıklarını alabilirsin.


Netlik kazandıracak bir hafta sevgili Yay..

Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili askıda kalmış, yarım kalmış ne varsa tek tek çözüm getirecek bir sürece giriyorsun.. Yarım kalan işleri tamamlarken, askıda kalan, ötelediğin işleri yeniden gündeme getirebilir, tamamlayabilirsin. İşbirlikleri kurabilir, yeni bir işe adım atabilir, mevcut yatırımlarını değerlendirebilir, toprak, gayrimenkul, gıda, tarım gibi alanlara yatırımlar yapabilirsin..
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına dönüştüren, destekler getiren bir hafta olacak. Son derece şanslı hissedeceğin iletişimler doğabilir. Öte yandan yarım kalmış, seni yoran, sık sık kendini tekrarlayan meselelere çözümler arayabilir, sarkastik iletişimlere meyilli, hayallerini desteklemeyen insanlardan uzak durabilir, gelgitli ilişkilerini noktalayabilirsin.
Evli, ilişkisi olan bir yay isen, eşine, partnerine karşı sorumluluklarını hatırlatan bir hafta olacak diyebilirim. Eşin, partnerin ile geleceğinizi ilgilendiren konulara eğilebilir, sürpriz kararlar alabilirsiniz.. Ev alım/satım, yerleşik düzen değişimi, şehir, ülke değişimi gibi konular gündeme gelebilir. Eşine, partnerine maddi manevi destek olman gereken konular öne çıkarken sen de eşinden, partnerinden destekler görebilirsin.
Bekar bir Yay isen, şehir dışı, yurt dışı bazlı bir ilişki gündeme gelebilir. 2019 Eylül ayından sonra meydana gelen ancak yarım kalmış, başlamadan bitmiş bir ilişki yeniden gündeme gelebilir, kalıcı bir ilişkiye dönüşebilir. Son derece önemli iletişimleri, karşılaştırmaları başlatacak bir sürece giriyorsun..Mucizelere gebe bir hafta sevgili Oğlak..

Olmaz dersin, bir anda olu verir.. İmkansız dil bir şeyin olmadığını vurgulayan bir gökyüzü var.. Bekar bir Oğlak isen, aşk adına beklenmedik mucizeleri getirecek bir sürece giriyorsun.. Bu hafta itibari ile başlayan bir süreç Kasım/Aralık 2022 döneminde tamamlanmalar getirecek ve hayatında yepyeni bir dönemi başlatacak.. Eski bir hikaye, aşk, yarım kalmış belki de başlamadan bitmiş bir ilişki bir anda yeniden alevlenebilir ve kadersel bir birlikteliğe dönüşebilir.. Kader yeniden yazılırken, hızla gelişen olaylara inanmakta güçlük çekebilirsin..
Evli, ilişkisi olan bir Oğlak isen, eşin, partnerin ile bir arada olmak, daha sık zaman geçirmek adına sürpriz bir tatil planı yapabilirsiniz.. Eşin, partnerin ile aranızdaki uyum, denge artarken, birbirinizi daha iyi anladığınız bir döneme giriyorsunuz. Evliliğin, ilişkin ile ilgili sorunları alanları şifalandıracak, keyifli bir döneme giriyorsun. Çocuk sahibi olmak isteyen bir Oğlak isen, bu hafta itibari ile mucizevi gelişmeler var. Çocukları olan bir Oğlak isen, çocuklarınla aranızdaki ruhsallık, aidiyet gelişirken, fazlası ile manevi olgulara odaklanabilirsin.
Ailevi ilişkilerin adına dönüştüren, bazı ilişkileri sonlandıran bir döneme giriyorsun. Bazı şeylerin eskisi gibi olmayacağını zaten farkındasın.. Bir süredie kör topal ilerleyen ancak bir türlü iyileşmeyen ilişkiler sonlanıyor. Sosyal ilişkilerin adına hızlı akacak, ani gelişmelere açık, fazlası ile şaşırtacak bir hafta. Hareketli bir döneme giriyorsun..
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili düzenlemeler getirecek, yeteneklerini daha görünür kılacak, sana büyük şanslar getirecek bir döneme giriyorsun. Ağır ilerleyen, kendini kısıtlanmış hissettiğin alanların açılacağı, ilahi şanslar göreceğin bir süreç başlıyor..Hareketli bir hafta sevgili Kova..

Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili önemli değişimler getirecek, oldukça hızlı bir hafta.. Yeni bir sürece giriyorsun.. Haftanın yoğun akacak göksel görünümleri bu hafta itibari ile hayatında kalıcı değişimler olacağına işaret ediyor.. Kariyer yönetimini değiştirebilir, yeni bir iş sahasına geçebilir, eğitim hayatında akademik kariyere gidebilirsin. kariyer, eğitim, finans hayatında ağır giden alanlara eğileceğin, düzenlemeler yapacağın bir süreç olacak. Şehir dışı, yurt dışı bağlantılı projelere, online çalışmalara, freelance işlere girebilirsin.
Aile üyelerinden destekler görebilir, ideallerini gerçekleştirmek adına fikir alışverişlerine girebilir, şanslı fırsatlar yakalayabilirsin. Sosyal ilişkilerin hareketlenirken sosyalleşebilir, seyahatlere çıkabilir, fazlası ile hareketli bir hafta geçirebilirsin.
Bekar bir Kova isen, hayatına farklı bir inanç, aidiyet, kültür sistemine bağlı biri girebilir.. Ciddi bir ilişkiye adım atabilirsin. Bu dönem başlayacak bir ilişki Kasım/Aralık 2022 döneminde resmiyete taşınabilir..
Evli, ilişkisi olan bir Kova isen, eşinin, partnerinin ailevi sorunları, aile üyelerinin hayatlarına dair önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Yine eşinin, partnerinin kariyer, eğitim, finans hayatı ile ilgili değişimler meydana gelebilir. Ev değiştirebilir, yerleşik düzen değişimine gidebilirsiniz.. Önemli gelişmeleri öne çıkaran bir döneme giriyorsun. Çocukları olan bir Kova isen, çocuklarının eğitim hayatlarına eğilebilir, yenilikçi adımlar atabilirsin.
Kadersel karşılaşmalar getirecek bir hafta sevgili Balık..

Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili standartlarını oturtacağın, yeni bir düzen kuracağın bir sürece giriyorsun. İdeallerine odaklanabilir, sonuç odaklı hareket edebilir, bir süredir ağırdan aldığın konuları hızlandırabilirsin..
Bekar bir Balık isen, kadersel karşılaşmalar gündeme gelebilir.. Bu hafta itibari ile başlayan süreçte senin için önemli gelişmeler var.. Çocukluk aşkın, üniversite aşkın, senin için çok çok önemli olan biri yeniden hayatına dahil olabilir. Bu dönem başlayacak bir ilişki kaderde önemli bir yere sahip olabilir, hayatında uzun vadede kalıcı olabilir.
Evli, ilişkisi olan bir Balık isen, eşin, partnerin ile aranızdaki uyum artarken, daha dengeli bir iletişim biçimi edinebilirsiniz. Seyahatler, yolculuklar, kısa tatiller, ev, yerleşik düzen değişimi, şehir yurt değişimleri gündeme gelebilir. Son derece hızlı, hareketli bir döneme giriyorsun. Çocukları olan bir Balık isen, çocuklarını kişisel ve kültürel değişimlerine eğilecek, önemli yönlendirmeler yapacaksın.
Ailevi ilişkilerin hareketlenirken, aile üyelerinin hayatlarına dair çok çok önemli değişimler gündeme gelebilir. Kardeşlerinin özel, kariyer, eğitim hayatları gündeme gelirken, sevdiklerinin yaşamlarında meydana gelen değişimler seni de etkileyecek. Eski dostluklar, arkadaşlıklar gündeme gelirken, samimi iletişimlere ne denli özlem duyduğunu fark edebilirsin..

Seda Turan
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
41.526
2.315
kedi çiçek (12).jpg


Koç

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri hastane ile ilgili işleriniz varsa bunu halledebilirsiniz. Meditasyon ve şifa çalışmaları yapabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri ilişkilerinizde kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Sahip olduğunuz yeteneklerinizi kullanarak insanların içinde fark edilmek isteyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri maddi ve manevi kazanç konularınız gündeme gelebilir. Bütçe planlaması yapabilirsiniz.


Boğa

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri sosyal çevrenizdeki kişilerle zaman geçirebilirsiniz. İş toplantıları yapabilirsiniz. Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerine katılabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri hastane ile ilgili konular gündeme gelebilir. Psikolojik olarak gerginlikler hissedebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri ilişkilerinizde kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Sahip olduğunuz yeteneklerinizi kullanarak insanların içinde fark edilmek isteyebilirsiniz.
İkizler

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri iş ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. İş görüşmelerine katılabilirsiniz. Sözleşmeler yapabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri sosyal çevrenizdeki kişilerle zaman geçirebilirsiniz. İş toplantıları yapabilirsiniz. Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerine katılabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri hastane ile ilgili konular gündeme gelebilir. Psikolojik olarak gerginlikler hissedebilirsiniz. Meditasyon ve şifa çalışmaları yapabilirsiniz.


Yengeç

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri eğitim, hukuk ve yurt dışı ile bağlantılı konular gündeme gelebilir. Perşembe ve cuma günleri iş ve kariyerinizle ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. İş görüşmeleri ile ilgili konular karşınıza çıkabilir. Sözleşmeler yapabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri sosyal çevrenizdeki kişilerle zaman geçirebilirsiniz. İş toplantıları yapabilirsiniz. Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerine katılabilirsiniz.
Aslan

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri ödemeler, kredi ve sigorta konuları gündeme gelebilir. Kronik rahatsızlıklarınız varsa hassasiyetleriniz oluşabilir. Perşembe ve cuma günleri eğitim, hukuk ve yurt dışı ile bağlantılı konular karşınıza çıkabilir. Cumartesi ve pazar günleri iş ve kariyerinizle ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. İş toplantılarına katılabilirsiniz. Sözleşmeler yapabilirsiniz.


Başak

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri ikili ilişkilerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Sözleşmeler ve ortaklıklarla ilgili konular karşınıza çıkabilir. Perşembe ve cuma günleri ödemeler, kredi ve sigorta konularda gelişmeler yaşanabilir. Kronik rahatsızlıklarınız varsa hassasiyetleriniz oluşabilir. Cumartesi ve pazar günleri eğitim, hukuk ve yurt dışı ile bağlantılı konularda yeni haberler alabilirsiniz.


Terazi

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri iş yoğunluğunuz artabilir. Günlük rutin işlerinizle daha çok ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yanınızda çalışanlar varsa bunlarla ilgili konular gündeme gelebilir. Perşembe ve cuma günleri ikili ilişkilerle ilgili konular karşınıza çıkabilir. Sözleşmeler ve ortaklıklarla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Cumartesi ve pazar günleri ödemeler, kredi ve sigorta konularda yeni gelişmeler meydana gelebilir. Kronik rahatsızlıklarınız varsa hassasiyetleriniz oluşabilir.


Akrep

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri sanatsal faaliyetlere katılabilirsiniz. Yatırım ve borsa konularıyla ilgilenebilirsiniz. Çocuklarınız varsa eğer onlara vakit ayırabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri iş yoğunluğunuz artabilir. Günlük rutin işlerinizle daha çok ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yanınızda çalışanlar varsa bunlarla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Cumartesi ve pazar günleri ikili ilişkilerle meşgul olabilirsiniz. Sözleşmeler ve ortaklıklarla ilgili konular karşınıza çıkabilir.


Yay

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri aile içi ilişkilerle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Evinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Evinizle ilgili bir tadilat işiniz varsa bununla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri sanatsal faaliyetlere katılabilirsiniz. Yatırım ve borsa konularıyla ilgilenebilirsiniz. Çocuklarınız varsa eğer onlarla ilgili konular karşınıza çıkabilir. Cumartesi ve pazar günleri iş yoğunluğunuz artabilir. Günlük rutin işlerinizle daha çok ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yanınızda çalışanlar varsa bunlarla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir.


Oğlak

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde gelişmeler yaşanabilir. Seyahat konuları gündeminize gelebilir. Eğitim, sosyal medya ve iletişim konularıyla daha yakından ilgilenebilirsiniz. Bu konularla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri aile içi ilişkilerle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Evinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Evinizle ilgili bir tadilat işiniz varsa bununla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri sanatsal faaliyetlere katılabilirsiniz. Yatırım ve borsa konuları karşınıza çıkabilir. Çocuklarınız varsa eğer onlarla daha yakından ilgilenebilirsiniz.


Kova

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri maddi ve manevi değerlerle ilgili konular gündeminizde olabilir. Bütçenizle ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde gelişmeler yaşanabilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Eğitim, sosyal medya ve iletişim konularında gelişmeler yaşanabilir. Bu konularla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri aile içi ilişkilerle ilgili konular karşınıza çıkabilir. Evinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Evinizle ilgili bir tadilat işiniz varsa bununla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.


Balık

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri ilişkilerinizde kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Sahip olduğunuz yeteneklerinizi kullanarak insanların içinde fark edilmek isteyebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri maddi ve manevi kazanç konularında gelişmeler yaşanabilir. Bütçe planlaması yapabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde gelişmeler yaşanabilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Eğitim, sosyal medya ve iletişim konularda yeni haberler duyabilirsiniz. Bu konularla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz.
Emel Açıkel
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
41.526
2.315
kedi çiçek (16).jpg

Koç burç yorumları: İş yerinde rekabete karşı dikkatli olun çünkü başkaları kaçırdığınız fırsatları yakalamaya çalışacaklardır. Ayrıca biraz daha sosyal olmanız önerilir. Yeni insanlarla tanışmanız, kariyer hayatınızda size pozitif ve kazanç yönünde dönecektir. Gelirinizin yukarı yönlü yolculuğuna devam etmesi muhtemel.

Bu hafta, finansal cephede oldukça verimli bir hafta olabilir. Bu nedenle, uzun vadeli hedeflerinizi korumak için bazı yeni yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz. Bu hafta ayrıca evinize beklenmedik bir ziyaretçi gelebilir ve bu durum günlük rutininizi değiştirmenize neden olabilir. Bir ilişki içinde olanlar, karşılıklı yakınlıklarının güçlenmeye devam edeceği için keyifli bir dönem geçireceklerdir.

Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması, finansal konularda köklü ve olumlu değişimleri de beraberinde getiriyor sizlere. İş ve eğitim hayatınızda zekanızı ortaya koyacağınız imkanlar söz konusu. Kendinize, aklınıza ve bilginize güvenin, her imkanı değerlendirin. Finansal konularda oldukça şanlısınız. İş birlikleri, yeni fikir ve projelere açık olun. İş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı artırın.

Tutulma enerjisi ile 1 yıl boyunca yapacaklarınızı planlayın ve harekete geçin. Bekar ve ilişkisi olmayan Koç’lar, sizler de arkadaşlarınız aracılığı ile kalbinizin kapısını aralayacak o özel insanla tanışabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarının korkusu ile kendinizi geri planda tutmayın. Beraberliği devam eden Koç’lar ise söz, nişan gibi kararlar alıp aile bireylerinin de desteği ile evliliğe ilk adımı atabilirler.
Boğa burç yorumları: Bu hafta işlerinizi halletmek üzerine odaklanacak gibisiniz. Coşkuyla dolup taşacaksınız ve bu çevrenizdeki insanlara da yansıyacak. Yeni bir projenin sizi kariyer hayatınızda meşgul tutması için iyi bir dönem. Beklenmeyen bazı maliyetler olabileceğinden, bu hafta harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

Evdeki ruh hali iyimser olacak. Evlenen çiftlerin çocuk sahibi olma şansı oldukça yüksektir. Bu hafta, bazılarınız sosyal etkinliklere katılabilirsiniz. Öğrenciler zamanlarını etkinliklere harcayabilir ancak odaklanmaları biraz zor olabilir. Gastrointestinal problemlere karşı tedbirli olmanızda, özellikle beslenmenize dikkat etmenizde fayda var.

Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması; yaşadığınız her türlü belirsizliğin belirginleşmesine, olumsuzluğun olumluya dönüşümüne vesile olacak. Gölgeli günler ardınızda kalıyor. Yorgun ve yılgın ruhunuz aşkla, başarıyla yeniden uyanıyor. Maddi zorluklar, duygusal konularda yaşanan hayal kırıklıkları ve üzüntüler yerini sevince, aşka ve huzura bırakacak.

Uzun zaman sonra gelen bu güzel ve güçlü etkiyi sonuna kadar değerlendirin ve iç sesinizin size fısıldadığı her şeyi can kulağı ile dinleyerek hareket edin. İş hayatınızda da önemli fırsatlarla karşılaşabilir, kısa süre içinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek imkanlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Evli Boğa’lar, eşinizden gelecek sürprizlerle aşk hayatınız renklenebilir.

İkizler burç yorumları: Uyanık, ayık bir bakış açısı benimseyin ve her konuyu kendini gösterdiği gibi ele alın. İşyerinde, kendi gücünüz üzerinde kontrolü korurken, başkalarına yardım etmek için içsel gücünüzü kullanabileceksiniz. Bu hafta işle ilgili bir gezi yapabilirsiniz. Kendilerini cazip sunan fırsatlar ve olasılıklardan en iyi şekilde yararlanın. İşletmeler yeni sözleşmeler imzalayabilirler. Eşinizin sağlığı biraz kötüleşebilir ve kişisel düzeyde tıbbi tedaviye ihtiyaç duyabilir.

Bu hafta itibariyle önümüzdeki 15 gün dikkat etmeniz gereken en önemli konu finansal anlamda risk taşıyan ya da daha önce yapmadığınız bir işe girişimci olarak katılmak konusunda aceleci kararlar almadan hareket etmemek olmalı. İş arayan öğrencilerin daha uzun süre beklemek zorunda kalma olasılığı vardır. Bu hafta sağlığınız ve bağışıklığınız iyileşecek ve bir tür fiziksel aktivite yapmayı düşünmelisiniz.

Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması ile yeteneklerinizi nasıl kullanabileceğinizi çok daha iyi fark edeceksiniz. Kendinizle yapacağınız yüzleşme ile sahip olduğunuz her şeye çok daha iyi sahip çıkabileceksiniz. Kendinizi yeniden keşfedeceğiniz özel bir ruhsal yolculuk deneyimleyerek, ruhsal ve bedensel anlamda arınıp yenileneceksiniz.

Ayrıca tutulma enerjisi, aşk hayatınızda da sürprizlere neden olacak. Yeni bir ilişkiye adım atabilir, yüreğinizde hiç sönmeyen aşk ateşinin sahibine aşkınızı tüm coşkusu ile haykırabilir, aşkla bütünleşmek için cesur adımlar atabilirsiniz. Kararlı olun, korkularınızı ve keşkelerinizi ardınızda bırakın, isteklerinizi gerçekleştirmek için yürüyün.
Yengeç burç yorumları: Bu hafta kariyer hayatınızda daha sorumlu, odaklanmış ve organize olacaksınız. Sonuç olarak performansınız artacak. Bazılarınızın yabancı bir şirkette çalışma şansı yakalaması mümkün. Yurtdışına yerleşmek isteyenlerin durumu bu hafta açıklığa kavuşabilir.

Gelecekte ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek kadar paranız olduğundan emin olmak için harcamalarınızı yakından takip edin, kontrollü ve ihtiyatlı finansal kararlar alın. Aşk hayatınızın karışık kalma ihtimali var. Sağlığınız söz konusu olduğunda, yaralanma belirtilerine karşı dikkatli olmalısınız.

Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması, iş hayatınızda yepyeni bir dönemin kapılarını aralayabilir sizlere. İnandığınız projelerinizin ve emeğinizin karşılığını fazlası ile almaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise evli Yengeç’ler, eşinizle ilgili konularda sezgilerinize güvenmeli ve hissettiklerinizi sınırlamadan kararlar almalısınız. Bekar Yengeç’ler, sizler de sezgilerinize güvenerek hareket edin ve bırakın aşk kalbinizden ruhunuza süzülsün.
Aslan burç yorumları: Bu hafta finansal olarak güvende olacaksınız ve geçmişte tahakkuk etmiş olabilecek ödenmemiş borçlar varsa rahatlıkla ödeyebileceksiniz. Bununla birlikte, şu anda hiç kimseye borç para vermeyin. Hayatınızı ruhsal bir bakış açısıyla yansıtacaksınız. Zihinsel sağlığınızı iyileştirmeye odaklanmanız tavsiye edilir.

Bir aile gezisi planlayın ve sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirin. Bu memnuniyet ve tatmin sonucunda iş hayatınıza fayda sağlayacaktır. İşyerinde, taze şirket fikirleri bulduğunuz ve bunları uyguladığınız için övüleceksiniz. Bağlı bir ilişki içinde olanlar daha güçlü bir bağlantı bekleyebilirler.

Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması ile aile büyüklerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Sağlık sorunları ya da finansal konularda yaşanacak zorlayıcı etkilerle karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ilişkinizle iş hayatınızdaki dengeyi kurmakta zorlanabilir ve buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızdaki sorunları özel yaşamınıza taşımamanız gerektiğini anlamalı ve biraz daha özverili davranmayı denemelisiniz. Bunu yaptığınızda ilişkinizde romantizm ve heyecanı yakalayabilirsiniz.

İş hayatınızda hırsınız, var olan şartlarınızda beklemediğiniz köklü ve ani bir değişimin yaşanmasına neden olabilir. Birlikte çalıştığınız insanları yönetmeye kalkmak, her yaptıklarına bir mana bulmak zararlı çıkmanıza neden olabilir. Öfke hırsa, hırs davranışlarınıza yansırsa kaybeden siz olursunuz. Oto kontrolünüzü sağlayın.
Başak burç yorumları: Bu hafta sizi tüm gün meşgul edecek çok çeşitli projelerle haşır neşir olacaksınız. Daha önce tamamlanmamış birçok işin tamamlandığını görmeniz sizi mutlu edebilir. Mali durumunuz güvende olacak ve hatta daha fazla para kazanmanın yeni yollarını bile bulabilirsiniz. Şimdi bir kursa kaydolmak, bilginizi geliştirmenize ve kariyerinizi ilerletmenize yardımcı olabilir.

Öğrencilerin başarılı olmaları için, hayatlarının diğer bölümlerindeki engellere rağmen akademik çabalarında ilerlemeye devam etmeleri gerekiyor. Bekar olanlar yakın gelecekte bir eş bulmayı dört gözle bekleyebilirler. Omurga ve alt sırtla ilgili sağlık sorunlarına dikkat edin.

Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması ile bekar Başak’lar, iş ya da eğitiminiz gereği çıkacağınız yolculuklar aşkın gönül kapınızı çalmasına vesile olabilir, güvendiğiniz ve güvenildiğiniz bir beraberliğin içine girebilirsiniz.

Yine tutulmanın olumlu enerjisi ile iş ve eğitim hayatınızla ilgili hayallerinizi süsleyen bir konu gerçekleşebilir. Düşünmeden evet demeli ve hayallerinizi gerçeğe götüren yolda var gücünüzle çalışın. Üzerinizde kurulan baskıların son bulduğu, yaşamı sağlıkla ve keyifle değerlendireceğiniz bu özel sürecin kıymetini bilerek hareket edin.Terazi burç yorumları: Çalışırken iletişimde netlik beklentiniz yüksek olacak. Konfor alanınızda kalmak yerine yeni bir şeyler denemelisiniz. Ancak, iş arkadaşlarınız ve ekip üyeleriniz işbirliği yapmıyorsa, işte ekstra stres yaşayabilirsiniz. Paranızı bu dönemde riske atmayın.

Ayrıca, beklemeye alınan ev işlerini yerine getirme konusunda destek alabileceğiniz bir hafta. Hayatın herhangi bir kısmı hakkında şüpheye düştüğünüzde, akıl hocanızdan tavsiye almak en iyisidir. İstenmeyen tartışmalardan kaçınmak için sevdiklerinizle uğraşırken aşırıya kaçmayın. Göğüsle ilgili sağlık sorunları biraz rahatsız edici olabilir.

Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması ile bekar ve ilişkisi olmayan Terazi’ler, aşkta yüzünüz gülecek. Yeni insanlar tanımanın ve sosyal olmanın şansı doğru insan olarak karşınıza çıkabilir. Ayrıca finansal konularda kazancınızda önemli bir artış söz konusu. Yeni gelirler, yeni imkanlar ve alacakların tahsili ile maddi anlamda güçleneceksiniz.

Mayıs ayı boyunca paranızı biriktirmeli ve yatırım yapmaya yönelmemelisiniz. Cazip görünen yatırımlar, hayal kırıklıkları yaşatabilir ve yarım kalan işler yüzünden bir hayli zorlukla karşılaşabilirsiniz. Acele davranmanız yararınıza olacaktır. Ayrıca seyahat planlarınız varsa tutulmayı takip eden bir hafta boyunca ertelemeli, bu imkanınız yoksa tedbiri elden bırakmadan yolculuklarınızı gerçekleştirmelisiniz.
Akrep burç yorumları: Bu hafta iş yeri ortamı pek de verimli olmadığı için hedeflerinize ulaşmakta güçlük yaşayabilirsiniz. Ancak iyi tarafından bakıldığında, daha olumlu ve neşeli bir ortam yaratmaya yardımcı olacağı için hafif yürekli olmaya çalışın. Devlet için çalışanlar patronları tarafından övgü alabilirler.

İşletme sahipleri bu hafta kendilerini mevcut projelerde gecikmelere neden olabilecek bir finansal sıkıntı içinde bulabilirler. Faaliyette kalmak için piyasadan borç para almak zorunda kalabilirler. Evinizin üyeleri arasında her zaman bir iyimserlik duygusu aşılamak için çaba gösterin. Öğrenciler başka bir ülkede eğitim görme fırsatı yakalayabilirler.

Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması ile iş hayatınızda olumlu etkiler yaşanmaya başlayacak. Arkanızdan çevrilen olayların gün yüzüne çıkacağı ve kariyer hayatınızı gölgeleyen etkilerin tamamen ortadan kalkacağı pırıl pırıl bir dönemin içine gireceksiniz. Yeni teklifler alabilir, cazip fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Değişim enerjisine ayak uydurun ve yeni teklifleri değerlendirip hayata geçirmek için ekstra çaba sarf edin. Aşk hayatınızda ise bitiş ve başlangıçlar söz konusu olabilir. Hastalıklı bir hal almış, sizi size yabancılaştıran, umutlarınızı hayal kırıklıklarına döndüren ilişkiniz bir anda karşı tarafın isteği ile bitebilir. Bırakın bitsin, korkularınızın ve kaygılarınızın esiri olmadan yitirdiğiniz umutlarınıza sarılın ve yeni başlangıçlara sağlıklı bir ruhun güçlü enerjisi ile yürüyün.
Yay burç yorumları: Kurumsal bir işte çalışanlar finansal görünümlerini yukarıya taşıyacak yeni sözleşmelere imza atabilirler. Kişisel problemlerle başa çıkmak için zekanızdan yararlanın. Çalışan profesyoneller sonunda bu hafta bekledikleri şansa sahip olacaklar. Uzun vadede bundan faydalanma imkanına sahip olabilecekler.

Eşinizle birlikte kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Herhangi bir konuda eşinizin görüşlerini almanız tavsiye edilir. Endişeli hissediyorsanız müzik dinleyin, sanatla uğraşın. Çocuklarınız varsa akademik alanlarda başarılı olacaklar. Soğuk algınlığı ve öksürüğe bağlı sağlık sorunlarına bu hafta dikkat etmeniz tavsiye edilir.

Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması ile dost ve arkadaşlarınızı tamamen birbirinden ayırt edeceğiniz dönemdesiniz. Bu iki kavramın ne demek olduğunu anlayacağınız olaylar deneyimleyebilirsiniz. İş hayatınızda da finansal konularda verilen sözler yerine getirilmeyebilir, kısa süreli ödeme zorlukları yaşayabilirsiniz. Bu durum geçicidir, ısrarcı olmayın ve akışa ayak uydurun.

İlerleyen günlerle her şey kendiliğinden yoluna girecektir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle aşkı aşkla taçlandırabilmiş olmanın, kendinizi doğru sözlerle ve anlayışla ifade edebilmenin büyük mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Emek verdiğiniz aşk size kat kat sevgi olarak geri dönecek. Bekar Yay’lar, sizler de aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir, kalıcı birliktelikler kurabilirsiniz.
Oğlak burç yorumları: Bu hafta arkadaşlıklarınızı ve aile bağlarınızı yeniden canlandırabileceksiniz. Ayrıca, evde işleri halletmek ve bir süredir gündemde olan projeleri bitirmek için iyi bir dönem. Dolandırılmamak için birikimlerinizi ve gelecek hedeflerinizi gizli tutmalısınız. İş yerindeki iyimser tavrınızı herkes fark edecek ve takdir edecek. Sonuç olarak, diğerleri daha üretken bir çalışma ortamından faydalanacaktır.

Öğrencilerin sağlıklarına dikkat etmeleri ve ihmal etmemeleri önerilir. Ayrıca, programlarını düzene sokmak için bir takım değişiklikler yapmaları gerekebilir. Sevdiğiniz kişiyle tartışıyorsanız, agresif olmaktan kaçınmak bu dönemde en iyisidir.

Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması ile birlikte özellikle aşk hayatınızda yaptıklarınızı sorgulayabilir, hatalarınızın farkına varabilirsiniz. Fakat birtakım şeyleri eski haline getirmeye gücünüz yetmeyebilir. Son pişmanlık fayda etmez. Bunun için tutulmadan önce iç dünyanıza yönelin, bu ilişkinin size kattıklarını ve kaybettirdiklerini adalet terazisinde adil bir şekilde değerlendirerek hareket edin.

İş hayatınızda da uzun zamandır, belki yıllardır devam eden olumsuzluklar silsilesi sizleri bir hayli yordu, belki tembel ve boş vermiş bir ruh hali içine girdiniz. Bırakın bu hal dünde kalsın ve siz tutulmanın güçlü enerjisini derin bir nefesle yüreğinize çekip günün getirdiği güzelliklerin farkına varın. Yeniden yapılanmak için zümrüdü anka kuşları gibi küllerinizden yeniden doğun!Kova burç yorumları: Bu hafta daha önceki yatırımlarınızdan geri dönüşler almaya başlayacaksınız. Yakın bir arkadaş veya aile üyesiyle iş ortaklığı yapmak, iş hayatında olanlar için önemli bir seçim olabilir. Hukuksal sorunları olan Kova’lar, gelir kaynaklarınızla ilgili geçmişten kaynaklanan konular gündeminize gelebilir, bu etki olumlu da olabilir olumsuz da. Siz bu konuda işi sadece avukatınıza bırakmadan kendiniz yönetirseniz kazançlı çıkar, en azından yaşanacak bir olumsuzluktan en az zararla çıkabilirsiniz.

Soğukkanlılığınızı korursanız, profesyonel başarınız giderek artacaktır. Öfkenizi kontrol edemezseniz, yönünüzü kaybedersiniz. Sadece sağlığınız için kötü değil; işiniz ve kişisel ilişkileriniz için de kötü sonuçlara neden olabilir. Sorunlarla uğraşırken her zamanki gibi eşinizin sarsılmaz desteğine sahip olacaksınız. Kişisel kaygıların bir sonucu olarak, öğrenciler bu haftayı normalden daha az enerji verici bulabilirler. Gözle ilgili rahatsızlıklara bu hafta dikkat etmeniz önerilir.

Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması ile alım satımlar, yeni bir iş, beraberliğinize resmiyet kazandırmak gibi konuları bu dönemde gündeminize alın ve olumlu gelişmelerle moralinizi yükseltin. Finansal konularda çok şanslısınız. Evli Kova’lar, sizler de tutulma enerjisi ile eşiniz ve eşinizin yakınları ile problemler yaşayabilir, isteklerinizin ve fikirlerinizin karşıt görüşlerle karşılaşmasını kişisel bir saldırı olarak değerlendirerek sonrasında pişmanlık duyacağınız davranışlar sergileyebilirsiniz.

Sakin olun, yıllardır birlikte yol aldığınız ve sevdiğiniz insanı, onun yakınlarını anlamaya çalışarak hareket edin. Bir anlık bencillik ve boş vermişlik ani bitişlere neden olabilir. Bekar Kova’lar, çok uzun zaman sonra gönül kapınızı aşkla aralayacak o özel insan hiç beklemediğiniz, doğru zamanda ve doğru anda hayatınızın tam da merkezinde aşkla yerini alabilir.Balık burç yorumları: Bu hafta, fiziksel ve duygusal yorgunluğa neden olabilecek şekilde yoğun olmanız muhtemeldir. Bir projeye veya bir göreve spontane bir istek duymanız, başarılı bir şekilde yapmanız koşuluyla kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olabilir. İş taahhütleri, bazılarınızın ülke dışına seyahat etmesini gerektirebilir.

Sağlıklı bir ilişki için eşinizle aranızda yanlış anlaşılma olmadığından emin olun. İhtiyaç duyduğunuzda babanızın tavsiyesine başvurmaktan çekinmeyin; bunu yaptığınıza sevineceksiniz. Mide rahatsızlıkları sizi rahatsız ediyor olabileceğinden sağlığınıza dikkat edin.

Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması ile ruhsal yönünüz oldukça yoğunlaşacak. Bilinmeyene karşı merakınız sizi farklı alanlarda çalışmalar yapmaya yöneltebilir ve güçlü sezgilerinizi yaşamınızın bir parçası haline getirebilirsiniz. Kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeden hareket etmeniz, kendinizle baş başa kalarak isteklerinizi belirleyerek bunun üzerinde planlamalarda bulunmanız oldukça önem taşımakta.

Finansal anlamda da şanslı etkiler söz konusu. Zam ya da terfi alabilir, beklenmedik gelirler elde ederek biriken borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise beraberliği olmayan Balık’lar yine bu dönem içinde beraber olacağınız insanı siz seçeceksiniz. Güçlü, kendinden emin, yanında güven duyacağınız o özel insan karşınıza hiç beklemediğiniz bir şekilde çıkabilir. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşamadığınız heyecanlar sizleri karşılıyor olacak.İndigo dergisi
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
41.526
2.315

Burçlara göre haftanın tavsiyeleri:​

 • Koç burcu: Rakiplere karşı dikkatli olun.
 • Boğa burcu: Harcamalarınıza dikkat edin.
 • İkizler burcu: Anı yaşayın.
 • Yengeç burcu: Düzenli ve disiplinli olun.
 • Aslan burcu: Kredi borç almaktan kaçının.
 • Başak burcu: Profesyonel becerilerinizi geliştirin.
 • Terazi burcu: İletişim becerileriniz üzerinde çalışın.
 • Akrep burcu: Başkalarına mutlu olmaları için ilham verin.
 • Yay burcu: Partnerinizden geri bildirim alın.
 • Oğlak burcu: Evde vakit geçirin.
 • Kova burcu: Sakinliğinizi koruyun.
 • Balık burcu: Meydan okumaya hazır olun.

İndigo dergisi
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
41.526
2.315
Haftanın Gündemi

 • 27 Nisan Boğa Burcunda Merkür /Kuzey Ay Düğümü Kavuşumu
 • 29 Nisan Oğlak Burcunda Plüton Retro’su gerçekleşecek.
 • 30 Nisan Merkür İkizler Burcunda
 • 30 Nisan Boğa Burcunda yılın ilk Güneş Tutulması
kedi çiçek (17).jpg

Koç

Sevgili koçlar veya yükselen koçlar; Oğlak burcunda hareket eden Plüton’un geri hareketi size yorulduğunuz, zorlandığınız ve artık kabul etmekte zorlandığınız konularda yeniden düşünme şansı tanıyabilir.


Boğa

Sevgili boğalar veya yükselen burcu boğa olanlar; Burcunuzdaki Merkür ve Kuzey Ay Düğümünün kavuşumu kendiniz ve işiniz hakkında çok konuşacağınız ve insanların da bunu duymasını sağlayacağınız günleri beraberinde getirebilir.


İkizler

Sevgili ikizler veya yükselen burcu ikizler olanlar; Yönetici gezegeniniz Merkür, 30 Nisan itibariyle burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Adınızdan sıkça söz ettirebilir, çalışmalarınızı uygulanabilir hale getirebilirsiniz.


Yengeç

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Oğlak burcundaki Plüton’un geri hareketine başlaması ilişkilerinizi her yönüyle önünüze serip düşünmenize olanak tanıyabilir. Kontrolcü tutumlarınızdan kurtulmanız gerektiğini yaşadığınız acı tecrübelerle anlayabilirsiniz.


Aslan

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, Merkür’ün Boğa burcundaki Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumu kariyerinizdeki gelişmeleri daha etkili bir hale getirebilir. Ay boyunca sürdürdüğünüz çalışmaların neticesinde, kararlarınıza son şeklinizi veriyor ve bunların kalıcılığından emin oluyorsunuz.


Başak

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, yönetici gezegeniniz Merkür’ün Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumu yeni bir hayat kurmakla ilgili kararlarınızda yakın çevrenizle aranızda yaşanan konular belirleyici olabilir.


Terazi

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, hayatınızın dengesini yeniden ve bu kez daha sağlam bir şekilde kuruyorsunuz. 30 Nisan’da Boğa burcundaki güneş tutulması etkisiyle kariyer döneminizde yeni bir yöntem veya yeni bir aşama içerisine gireceksiniz.


Akrep

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 30 Nisan’daki güneş tutulması ile hiç beklenmedik taleplerle ve gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İlişkilerde yolunda gittiğini sandığınız şeylerin aslında öyle gitmediğini ve bazı kişilerin gördüğü gibi olmadığını anlayabilirsiniz.


Yay

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 30 Nisan’da Boğa burcundaki güneş tutulması ile dostlukların ilişkiye dönüştüğüne şahitlik edebilir, bazı konularda duygularınızı ve düşüncelerinizi itiraf etmek isteyebilirsiniz.Oğlak

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 30 Nisan’da Boğa burcundaki güneş tutulması ile daha önceki yaptığınız işlerle ilgili geri dönüşler alabilirsiniz. Yerel ya da küresel etkilerin neticesinde planlarınızda değişikliğe gitmeniz gerekebilir. Sözleşmelerinizin iptali, beklenmedik para çıkışları söz konusu olabilir.Kova

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 30 Nisan’da Boğa burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor ve siz kariyerinizle ilgili önemli basamakları tırmanmaya başlıyorsunuz. Yeni alacağınız işler, teklifler ya da gerçekleşecek güneş tutulması ile hayatınıza yeni alacağınız iş projeleri ya da beklemediğiniz belki de tecrübeniz bile olmayan bazı konularda yeni iş birliklerine doğru ilerleyeceksiniz.Balık

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 30 Nisan’da Boğa burcunda gerçekleşecek güneş tutulması ile hayalleriniz hayal olmaktan çıkıp gerçek olmaya doğru ilerliyor. Kendinizi geliştireceğiniz, fikirlerinizi daha geniş ve güvenilir bir şekilde sunacağınız bir döneme giriyorsunuz.
Aygül Aydın
 
X