25 ocakta ameliyat oluyorum lütfen yardım..

delfin

livamoda.blogcu.com
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2007
643
1
kızlar çok az kaldı. doktorum cuma günü aç karnına gel tahlil yapıcaz dedi pazartesi inşallah ameliyat olucam. benim merak ettiğim ameliyat öncesi ne tahlili yapılıyor neden yapılıyor. ben üniversite hastanesinde ameliyat olucam. profesör doktora özel yaptırıcaz. çok korkuyorum. ben aynı zamanda kulaklarımdan da amaliyat olucam aynı gün.eyvahedigeldismile

kızlar çok az kaldı. doktorum cuma günü aç karnına gel tahlil yapıcaz dedi pazartesi inşallah ameliyat olucam. benim merak ettiğim ameliyat öncesi ne tahlili yapılıyor neden yapılıyor. ben üniversite hastanesinde ameliyat olucam. profesör doktora özel yaptırıcaz. çok korkuyorum. ben aynı zamanda kulaklarımdan da amaliyat olucam aynı gün.eyvahedigeldismile

büyük gün bu gün :) korkma canım umarım senin için her şey çok iyi geçer.. bende bu dönemlerden geçtim çok değil 3 ay önce anlıyorum seni yani :KK66: Allah doktoruna yardım etsin ameliyattan sonra görüşürüz. yerimseniben

ıyi haberlerini bekliyoruz .. Kullanılacak olan ilaçlara verilecek olan anesteziye alerjin olup olmadığını anlamak için tahlil yapıyolar..

gecmis olsun cnm umarim iyisindir
doktorun kim?

slm kızlar bu msjı kardeşim yazmıştı yani amaliyat olan ben değil kardeşim. ameliyat oldu salı günü taburcu oldu. şimdi iyi morluk yok denecek kadar az şişlik de çok az. buz koyduk devamlı. ama sancısı devam ediyor.kulakları da sancıyor. tampon haftaya salı günü çıkacakmış. doktor ali rıza erçöçen ha bide damakları da şişti nedense. diş etlerim ağrıyor diyor geceleri uyuyamıyor. sürekli sıvıyla besleniyor. pipetle çorba içiyor. süt içiyor.

X