Gebeliğe Hazırlık 26 Aralık 2023 transfer olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah bende kanamaya uyandım gittim Dr a hemen bu kanamalar normal dedi çoğalınca ve kırmızıya dönerse hemen ara dedi beta bakıldı tekrar daha sonuç çıkmadı bakalim artış var mi nasil
Kanama genellikle oluyor benim çevremdekilerden de gördüğüm kadarıyla. Dinlen bolca. Tutunuyor bebiş

Sabah bende kanamaya uyandım gittim Dr a hemen bu kanamalar normal dedi çoğalınca ve kırmızıya dönerse hemen ara dedi beta bakıldı tekrar daha sonuç çıkmadı bakalim artış var mi nasil
Neden normalmis tutunmadan dolayı filan mi dedi canım. İnşallah tekrarlamaz.

Anlamıyorum. Elimizden geleni yapıyoruz .Uzanma, hızlı yürüme, sağlıklı beslen , şuna dikkat et, buna dikkat et Her denemede yeni bir umutla başlıyoruz. olmuyor, olmuyor, olmuyor...
Aslında bunları yapmasak bile tutacak tutuyor ilk yerleştirme önemli birde ilk gün bence. Rabbim nasip ettirmeyecegi şeyin duasını hayalini kurdurmaz diyorlar ya . Nasibimizde var ama zamanı var . Belki herhangi bir sebepten dolayı daha çok üzülecegimiz için rabbim üzülmemizi istemiyor

Fiiller günde 3 defa 1 er tane azaltmadi ki kanama artarsa artırmak herhalde progesteronun yüksek olması gerekiyormuş sanırım sabahtan beri geziyorum int te
Bende gunde 4 kullanıyordum . Evet bende denk geldim ya iğneyi artıyor yada fitili bide kan sulandırıcıyi biraktiriyorlar duruma göre değişiyor

X