26 Nisan - 2 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.096
1.565
çiçek11.jpg


KOÇ
Finansal konularda bazı netleşmeler yaşanacak. Elinize beklediğiniz bir para geçebilir.

Aile, eş, varsa ortaklıklarınızla ilgili birlik olduğunuz kazanımlarda sürüncemedeki konular çözümlenebilir. Eşinizin hayatında, işinde, kredi, vergi, nafaka miras, sigorta gibi ödemelerde beklenmedik krizler yaşanabilir. Ödenmemiş bir borç gündeme gelebilir. Endişeli bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Psikolojinizi güçlü tutmaya çalışın. Önümüzdeki 15 gün kendi sağlığınıza ve ailenizin sağlığına dikkat edin. Kronik rahatsızlıklar, ameliyat gibi bir kriz meydana gelebilir.
BOĞA
Karşıt burcunuzda meydana gelen Dolunay her türlü ilişkinizde netleşmeler yaşatabilir.

Beklenmedik değişimler, planlarınızın aksaması öne çıkabilir. Kimileriniz için partner, aşk, evlilikte sorunlar varsa masaya yatırılıp, çözüm yolu aranırken, kimileriniz için bazı birliktelikler bitişe gidebilir. İlişkilerde gerginliklere dikkat etmeniz gereken bir dönem. Hızlı bir şekilde beklediğiniz bir duygusal beraberlik başlayabilir, ancak Uranüs devrede lütfen dikkat edin. Aynı zamanda ticari konular, ortaklık konularında da temkinli hareket etmekte önümüzdeki 15 gün fayda olacaktır.

İKİZLER
Akrep dolunayı meslek hayatınız, iş ortamınız, kariyerinize ışık tutacak.

Kariyerinizde belirsiz konular varsa yeni kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Maddi koşullarınız etkilenecektir. İş kaybı, ya da iş ortamınızda arkanızdan dönen bazı dedikodularla karşılaşabilirsiniz. Bu çalışma koşulları ve çalışma arkadaşlarınızın değişimi olarak da karşınıza gelebilir. Anlaşma ve sözleşmelerinizde bazı beklenmedik krizler yaşanabilir. Günlük düzeninizi değiştirme kararı alabilir, spor, beslenme sisteminde değişimler kararları alabilirsiniz. Sağlığınızda beklenmedik durumlara dikkat edin.

YENGEÇ
Dolunayın ışığı aşk ve partner ilişkilerini aydınlatırken içinde bulunduğunuz durumun nasıl yön alacağı netleşecek.

Tamam- devam kararı alabilirsiniz. Bazıları için yeni aşklar, sürpriz tanışmalar meydana gelebilir. Hedeflerinizi belirlerken, bazı değişimlerin istediğiniz hızda gitmediğini hissedebilirsiniz. Yeteneklerinizi, hobilerinizi ortaya çıkartabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için yeni başlangıçlar, çocukları olanlar için onların eğitim ya da hayatlarıyla ilgili netleşmeler meydana gelebilir. Spekülatif yatırımlarla ilgili cesaretli adımlar atabilirsiniz, yine de temkinli olun.

ASLAN
Eviniz, yuvanız, ailevi konularda sürüncemedeki konuların netleşmesi söz konusu olurken, bu ailenizde maddi konularda bir krizin sinyalleri anlamına da gelebilir.

İlişkilerinizi düzgün yönetmeye özen gösterin. Kimileriniz mutsuz bir evlilik ya da ilişkide değişim ve bitiş kararı verebilir. Yeni iş görüşmeleri, gayrimenkulünüzü değerlendirmek, ev alım satım gündemleri öne çıkabilir. Evde tadilat, tamirat, yenilenme, su tesisatında arızalanmalar söz konusu olabilir. Önümüzdeki 15 gün enerjinize, psikolojinize özen gösterin.

BAŞAK
İletişim, karar ve planlarınız öne çıkıyor. Fikirlerinizde değişimler, gelecek planlarınızda farklılıklar ortaya çıkabilir.

İşinizle ya da yaşam düzeninizle ilgili uzun süredir kurguladığınız değişimleri parasal kaynaklarınızı da düşünerek temkinli ilerletmelisiniz. Bu dönem tartışmalardan uzak durun, sakin kalın. Kardeş, yakın çevre, kuzen, yakın akraba ve arkadaşlarınızın hayatında önemli konu ve gelişmeler ortaya çıkabilir. Yeni anlaşma ve sözleşmeler, ticari konularda netleşmeler yaşanabilir. Yeni bir eğitim kararı, küçük seyahatler gündeme gelebilir.

TERAZİ
Akrep dolunayı kariyer ve finans konularına ışık tutuyor. Önümüzdeki 15 gün maddi durumunuz ve maddi tablonuzla ilgili kararlar alacaksınız.

Ödemeleriniz, gelir giderinizi masaya yatırırken, beklediğiniz bir paranın elinize geçmemesi gibi krizler karşınıza gelebilir. Beklenmedik harcamalar, kariyerde rekabet enerjisi, mülk alım satımı, miras yoluyla gelen para alanlarında gecikmelerle karşılaşılabilir. İlişkilerde yaşanabilecek gerginlikler adına dikkatli olmaya özen gösterin.

AKREP
Dolunay sizin burcunuzda. Kendinizle ilgili yeni bir başlangıç, dönüşümü tetikleyen etkiler mevcut.

Çevrenizden destek alırken, hayatınızı değiştirecek koşullarla karşılaşabilirsiniz. Farkındalık kazanacaksınız. Duygusal ilişkiler, evlilik gibi alanlarda keskin kararlar alabilirsiniz. Bazı bitişler, sağlık konusunda hassasiyetler, tedaviler, finansal koşullarda sağlam adımlar atma gereği adına gökyüzü uyarıyor. İş hayatınızda, çalışma koşullarınızda bazı engellenmeler yaşayabilirsiniz.

YAY
Dolunayın ışığı bilinçaltınız ruhsal ve fiziksel sağlığına vurgu yapıyor.

Psikolojinize dikkat edin. Kendinizi önümüzdeki 15 gün yorgun ve endişeli hissedebilirsiniz. Uykunuza, beslenme sisteminize, sağlığınıza dikkat edin ve özenli olun. Bazı operasyon ya da tedaviler meydana gelebilir. Arkadan konuşulan dedikodular, bazı yüzleşmeler önünüze gelebilir. Ortak finansal kaynaklarda beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Uranüs etkisiyle kariyerinizde ani gelişen bir değişiklik, bitişler meydana gelebilir.

OĞLAK
Hedefleriniz, hayalleriniz, beklentileriniz önümüzdeki 15 gün mercek altında olacak.

Kariyerinizde netleşemeyen konular nihayete erebilir, yeni kararlar, başlangıçlar yapabilirsiniz. Projeler, sunumlar, yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınıza, çevrenize destek verebilir, tüm ilişkilerde özellikle aşk hayatınızda sürprizli yeni kararlar gündeme gelebilir. Çocuklarınızla ilgili konularda güzel gelişmeler yaşanırken, çocuk sahibi olmak isteyenler adına şanslı bir dönem. Yetenekler başarı getirebilir.

KOVA
Akrep dolunayı önümüzdeki 15 gün meslek hayatınız, işinizle ilgili yeni kararlar almaya itebilir.

Kariyerinizde beklediğiniz konular netleşebilir. İlişkilerinizde, aşk hayatınızda, evinizde düzeninizi değiştirmekle ilgili yeni adımlar atmaya karar verebilirsiniz. Yaşamınızı dönüştürmeniz anlamında gökyüzü önünüze bazı krizleri getirebilir. Toplumsal statünün değişimi, kimilerinde evlilik, kimilerinde ayrılık rüzgarlarını estirebilir. Otorite figürleri, ebeveynler, aile konularında anlaşmazlıklar yaşanabilir. Temkinli ve sakin olun.

BALIK
Önümüzdeki 15 gün gelecek planları, yurtdışı, yabancılarla ilgili konular, planlar, hedeflerinizle ilgili farkındalık ve değişimler yaşayacağınız bir zaman dilimi olacak.

Ticari faaliyetler, anlaşma ve sözleşmelerden gelecek yeni haberler, sürüncemedeki konuların netleşmesi söz konusu olabilir. Dava, mahkeme gibi hukuksal konularda krizler ortaya çıkabilir. Yeni eğitimlere başlayabilir, ya da kimileriniz için eğitim hayatında bazı ani ve beklenmedik durumlarla karşılaşılabilir. Flörtler, aşk hayatınızla ilgili kararlarınızda temkinli olun, acele etmeyin.Seyran Ataklı
Sözcü
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.096
1.565
çiçek9.jpg

Koç & Yükselen Koç: Haftaya Terazi burcu etkisinde, ilişkiler, denge ve adalet konuları ön planda başlıyoruz. Bu hafta Koç burçları karşılarındaki kişilerle gerilmemeye ve ters düşmemeye dikkat etmeliler. Pazartesi gününde de ikili ilişkiler, ortak yapılan işler veya patronunuz ile ilgili konular ön plana geliyor. Bu konularda denge, uyum ve adalet konuları ön planda olacak.

Salı ve Çarşamba günlerinde Akrep dolunayının etkisi ile daha derin enerjiler devrede olacak, özellikle parasal konularla ilgili biraz gerginlik ve hareket söz konusu olabilir. Perşembe ve Cuma günlerinde Yay burcu etkisi ile daha neşeli ve dışa dönük olacağız… Bugünlerde internet ile ilgili konular, eğitimler, bir seyahat ve inançlarla ilgili konular ön planda olacak… Haftasonunda ise daha çok çalışma, üretme, planlamalar yapma modu aktif olacak ve eviniz ile ilgili işler ve bazı planlamalar gündeminizde yer alacak…

Boğa & Yükselen Boğa: Haftaya ikili ilişkiler, denge ve adalet konunları ön planda başlıyoruz, Terazi burcu etkisi ile. Pazartesi gününde iş yeriniz, evin düzeni ile ilgili konular, çalışma, üretme ve iş arkadaşları ile ilgili konular ön planda olacak. Salı gününde Akrep burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu yüzden de Salı ve Çarşamba günlerinde Akrep burcu etkisi ile biraz daha yoğun enerjiler devrede olacak, özellikle ikili ilişkiler alanınızı etkilediğinden, ilişkilerde kopma, içinizde birikmiş etkilerin ortaya çıkışı söz konusu olabilir..

Perşembe ve Cuma günlerinde ise parasal konular ön plana çıkıyor, bankalarla ilgili konular, ortak yapılan işlerin parası, yatırımlar ve miraslarla ilgili konular da ön planda olacak. Yay burcu etkisi devreye girdiğinden daha unutlu ve olumlu olabileceksiniz. Haftasonunda Oğlak burcu etkisi ile yapılacaklar, sorumluluklar ön planda iken aklınızda bir seyahat veya biryerlere kaçmak olabilir.

İkizler & Yükselen İkizler: Haftaya Terazi burcu etkisinde başlıyoruz bu etki sizin aşk, çocuklar ve hobi gibi yapılan işler alanınızı etkilediğinden bu konularda denge ve uyum bu hafta ön planda olacak ki Pazartesi gününde de yine bu konular aktif olacak. Salı gününde Akrep burcunda bir dolunay yaşıyoruz etkisini Salı ve Çarşamba günlerinde yoğun olarak hissedeceğiz. Akrep enerjisi hepimize hayatı sorgulatacak bazı hırslarımız ön plana çıkacak. Bu etki sebebi ile özellikle iş yerinizde, iş arkadaşlarınızla ilgili konularda gerginlikler devrede olabilecek, krizli durumlara dikkat!

Perşembe ve Cuma günlerinde ise aklınızda ikili ilişkiler, ilişkilerde denge konuları olacak, bazı akıl karışıklıkları ve ilişkilerde dengenin kaçtığı alanlar ilginizi isteyecek! Yay burcu etkisi ile daha hızlı, hareketli ve pozitif olacağımız günlerdeyiz. Haftasonunda ise çalışma modu ve sorumluluklar ön planda iken sizin parasal konularınız da yoğun olarak gündemde olacak… Güzel bir hafta olmasını dilerim…

Yengeç & Yükselen Yengeç: Haftaya Terazi burcu etkisinde, ikili ilişkiler, adalet konuları ön planda başlıyorsunuz ve sizin için iletişimi yoğun bir hafta olacak. Pazartesi gününde eviniz ve ailenizle ilgilenme konuları ön plana çıkarken, aile içindeki bazı dengeleri tutturmak önemli olacak.

Salı ve Çarşamba günlerinde Akrep dolunayının etkisi devreye girecek ve hepimizi hayatı sorgulamaya itecek ve biraz daha içe çekileceğiz. Biraz gergin etkilerde devrede olacak, özellikle çocuklarınızla ve sevdiklerinizle ilgili konularda biraz gergin olabilirsiniz. Önemli farkındalık ve birşeyleri çözme günleri de olabilecek. Perşembe ve Cuma gününden itibaren Yay burcu etkisi ile neşeleniyoruz, daha dışa dönüyoruz ve hareket halinde oluyoruz. Haftasonunda ise düzenleme, toparlama, evdeki işlerle ilgilenmek için iyi etkiler devrede…

Aslan & Yükselen Aslan: Haftaya Terazi burcu etkisinde, ikili ilişkiler ve denge, adalet konuları ön planda başlıyoruz. Pazartesi gününde de bu etki aktif olacak ve iletişiminiz yoğunlaşacak hem kardeşlerinizle ilgili bazı konular gündeme gelebilecekken, yine yazışmalar, görüşmeler yoğun olabilecek. Yeni bir sözleşme konusu bir işin başlangıcı veya bitişi gündemde olabilir.

Salı ve Çarşamba günlerinde Akrep dolunayının etkisinde olacağız ve bazı şeyler sabrınızı taşırabilecek. Biraz gergin etkilerde devrede olacak, özellikle eviniz ve ailenizle ilgili bazı konular gündeme geleceğinden aile içinde gerginlikler olabilir dikkat. Perşembe ve Cuma günlerinde ise Yay burcu etkisi ile daha neşeli, daha hareketli ve iyi hislerde olacağız. Bugünlerde çocuklarla olmak, sevdiklerinizle vakit geçirmek ve keyif modu yoğun olacak. Haftasonunda ise Oğlak burcu etkisi ile evde yapılacak işler, düzenleme, toparlama, tadilat- tamirat konuları aktif olabilecek…

Başak & Yükselen Başak: Haftaya Terazi burcu etkisinde başlıyoruz, pazartesi gününde de odağınız para konularına dönecek, alma, verme konuları ve ödemeler gündemde olabilecek. Para konularında adaletsiz davrandığınız kişiler varsa veya size adaletsiz davranıldı ise bu konuların gelişmelerini bu hafta veya pazartesi gününde görebilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günlerinde Akrep dolunayı etkisi ile biraz daha hırslarımız ön plana çıkacak. İletişimin yoğunlaşacağı bugünlerde birşeyleri çözmek içinde uğraşabilirsiniz. Biraz gergin etkilerde devrede olacak, bu etkiler sizin iletişim alanınızı etkileyeceğinden iletişiminizde, konuşmalarınızda ekstra dikkatli olun. Perşembe ve Cuma günlerinde Yay burcu etkisi ile daha dışa dönük, umutlu ve hareketli olacağız. Bugünlerde sevdiklerinizle vakit geçirmek, eviniz ve aileniz ile igili konularla ilgilenmek için iyi etkiler var. Haftasonunda ise Oğlak burcu etkisi ile çocuklarla ilgili gelişmeler, aşk ve hobi gibi yapılan işler konuları aktif olacak…

Terazi & Yükselen Terazi: Haftaya Ay’ın burcunuzda olması nedeni ile enerjiniz yüksek başlıyorsunuz. Beklediğiniz haberler, gelişmeler bu hafta yolunuza gelebilir. Pazartesi gününde de Ay’ın burcunuzda ilerlemesi ise kendinizi ön plana koyabileceğiniz, istekleriniz yolunda önemli kararlar verebileceğiniz ve gelişmeler yaşayabileceğiniz günleri anlatacak. Yine görünüşünüz ile ilgili değişiklikler yapmak ve bakımlar için en iyi günlerdeyiz…

Salı ve Çarşamba günlerinde Akrep dolunayı etkisi ile daha içe döneceğiz ve hem hayatı hem de kendimizi sorgulayabileceğiz. Bu etkiler sizin parasal alanınızı etkileyeceğinden haksızlık yapılan durumlara sessiz kalmayabilirsiniz. Parasal konularda hızlı ve krizli gelişmeler yaşanabilir dikkatli olun!

Perşembe ve Cuma günlerinde ise Yay burcu etkisi ile hem daha dışa dönük olacağız hem de iletişiminiz oldukça yoğun olacak. Bugünlerde eğitimler ve kısa bir seyahat için iyi etkiler var. Haftasonunda ise Oğlak burcu etkisi ile eviniz, aileniz ve evdeki işler gündemde olacak.

Akrep & Yükselen Akrep: Haftaya Terazi burcu etkisinde başlıyoruz, bu etki sizin içsel alanınızı aktive edecek, bazı bilginiz dışında olan veya sizden saklanan konular gündeme gelebilecek. Pazartesi gününde biraz enerjiniz düşebilir, yalnız kalmak, planlar yapmak ve çalışmak için iyi günler. Salı gününde burcunuzda bir dolunay yaşayacağız bu dolunayın size etkisi çok yüksek olduğundan hayatınızla ve ilişkilerinizle ilgili ani ve beklenmedik gelişmeler olabilir. Etkisini yoğun olarak Salı ve Çarşamba günlerinde hissedeceğiz, biraz gergin etkilerde devrede olacak, bu etkiler sizi direkt etkileyeceğinden, sakin olmaya özen gösterin. Kendi işlerinize, görünüşünüze vakit ayırmak için iyi günler olacak.

Perşembe ve Cuma gününde Yay burcu enerjisi ile hepimizin modu yükseliyor ve sizin içinde parasal konularda bazı haberleşmeler ve görüşmeler ön plana geliyor. Haftasonunda ise iletişim, kardeşler ve kuzenlerle ilgili konular ve bazı kısa seyahatler aktif olacak…

Yay & Yükselen Yay: Haftaya Terazi burcu etkisinde, sosyal çevreniz ile ilgili konular, hayalleriniz ön planda başlıyorsunuz. İlişkiler ve ilişkilerde denge konuları da ön planda olacak. Salı gününde Akrep burcunda bir dolunay yaşayacağız bu dolunay sizin bilinçaltı ve korkularınızı etkileyecek şifa çalışmaları yapmak için harika bir dolunay olacak. Biraz gergin etkilerde devrede olacak, bu etkiler bilmediğiniz bazı konularla ilgili olabilir ve içsel gerginlik hissedebilirsiniz. Beklenmedik haberler ve gelişmeler yaşamak mümkün…

Perşembe ve Cuma günlerinde ise Ay’ın burcunuza ilerlemesi ile enerjiniz yükseliyor ve daha dışa dönük oluyorsunuz, kendinize odaklanmak ve bakım yapmak için harika etkiler devrede… Haftasonunda ise Oğlak burcu etkisi ile parasal konular ön planda olacak ve bazı uzun vadeli planlar yapabileceksiniz!

Oğlak & Yükselen Oğlak: Haftaya başlarken Terazi burcu etkisi ile, kariyeriniz, önemli işbirlikleri, denge, adalet ve uzlaşma konuları ön planda başlıyorsunuz ve pazartesi gününde de bu konular yoğun olarak gündemde oluyor. Özellikle İlişkiler ve ilişkilerde denge konuları da bu haftanın gündeminde önemli yer tutacak. Salı ve Çarşamba günlerinde Akrep burcunda yaşayacağımız dolunayın etkisi ile daha hırslı ve kararlı olacaksınız, biraz gergin etkilerde devrede olacak, bu etkiler sosyal çevrenizle ilgili konularda ve işte size destek veren kişilerle ilgili olabilir.

Perşembe ve Cuma günlerinde Yay etkisi devreye giriyor ve daha dışa dönük, hareketli ve umutlu oluyoruz. İçsel bazı konular ve bazı şeyleri dışarıya yansıtmadan önce içinizde düşünmekte önemli olacak bugünlerde… Haftasonunda ise Ay’ın burcunzuda ilerlemesi ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz, hayatınız ile ilgili önemli kararlar ve planlar devrede olacak. Kişisel bakımınız ve kendinize vakit ayırmak için iyi bir haftasonu olacak…

Kova & Yükselen Kova: Haftaya Terazi burcu etkisi ile iletişim, uzaklardan gelecek haberler, yabancılarla veya uzaklarla yapılan işler konuları ön planda başlıyorsunuz. İlişkilerde denge konuları bazı hukuksal konular ve davalarla ilgili gelişmelerle ilgili haberler de aktif olacak.

Salı gününde Akrep burcunda bir dolunay yaşayacağız, daha iddialı, kendinizi ön plana koyma ve gücünüzü gösterme modunda olabilirsiniz.. Bugünlerde biraz gergin etkilerde devrede olacak, bu etkiler kariyeriniz ile ilgili konularda olacağından, bazı hırslı yaklaşımlara dikkat edin. İşle ilgili konularda beklediğiniz bir haberin gelmesi, bir projenin bitişi veya üzerinde çalıştığınız birşeyi ortaya çıkararak sunmak mümkün ama krizli konulara da dikkat etmek lazım…

Perşembe ve Cuma günlerinde Yay burcu enerjisi ile daha keyifli, daha hareketli ve umutlu olacağız sizin içinde sosyal çevrenizden güzel haberler alabileceğiniz ve vakitler geçirebileceğiniz günler olacak. Haftasonunda ise Oğlak burcu etkisi ile daha içe dönük, yalnız kalma veya evde çalışma, düzenleme, toparlama modunda olabilirsiniz.

Balık & Yükselen Balık: Haftaya Terazi burcu etkisinde parasal konular, yatırımlarla iligli konular ve borsa, finans konuları ön planda başlıyorsunuz. Yine bu konularda, ilişkilerde olduğunuz kişilerle denge, uyum ve adalet konuları da gündeminizde olabilecek. Salı gününde Akrep burcunda bir dolunay yaşayacağız ve bu dolunay size uzaklardan haberler getirebilir yine uzak akrabalar, iletişim ve seyahatler konularıda gündeme olabilecek. Biraz krizli etkiler de getirebilecek bir dolunay eğer hukuksal bir konu varsa gündeminizde onunla ilgili gelişmeler de yaşanabilir…

Perşembe ve Cuma günlerinde ise Yay burcu enerjisi ile hepimiz daha umutlu ve dışa dönük olacağız sizin de keyfiniz yerinde olacak ve kendinizi ön plana koymak isteyeceksiniz. Bugünlerde hayatta yapmak istedikleriniz ile ilgili konular aklınızda olacak, özellikle kariyeriniz ile ilgili bazı hayallerinizde ön planda olabilir. Haftasonunda ise Oğlak burcu etkisi ile sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız ile ilgili konular ön planda olacak, hayallerinize odaklanmak ve bazı etkinliklere katılmak için iyi etkiler var!

Güliz Kına
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.096
1.565
Koc Koç Burcu:
Sevgili Koç ve yükselen Koçlar, haftaya ilişkilere odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Bu hafta başında özel hayatınıza daha fazla yer vermek isteyeceksiniz. Bazı konuşmalar, maddi konularda yapılması gerekenler bu hafta başında devrede olacak. Önemli birtakım problemlerinizi, sıkıntılarınızı, dertlerinizi, maddi konuda üstünüze gelen sorunları gönül rahatlığıyla çözebileceğiniz bir hafta başlıyor. Hala maddi konularda inişler çıkışlar istikrarı sağlayamama gibi durumlar söz konusu ama bu hafta başında en azından tünelin sonunda bir ışık görmüş olacaksınız.
Salı günü bir Dolunay gerçekleşiyor. Siz bu Dolunay’ı ortak parasal konularda yaşayacaksınız. Müşterek para hesapları, alacak verecek dengesi, vergi, kredi, faiz, ödemeler, sigorta gibi konular. Aynı zamanda bir iş yeri sahibiyseniz iş yerinizin vergileri ya da iş yerinizle ilgili konularda halledilmesi gereken evraklar ya da bir ajansınız olabilir, ajansınızla ilgili parasal konularda ele alınması gereken konular ya da ödemeleriniz olabilir. Banka ile ilgili konu ve olaylar bu Dolunay’da hayatınızda daha fazla görünür olacak ve siz de bütün bunlarla uğraşmak durumunda kalacaksınız. Evliyseniz eşinizin parasıyla ilgili konu ve olaylar, ailenizle beraber yaşıyorsanız ailenizdeki insanların parasal durumu ile ilgili konu ve olaylar bu Dolunay’da sizi biraz hassas kılacak.
Diğer taraftan hafta sonuna doğru ani, hızlı, beklenmedik olaylar maddi alanda devrede olacak. Bu da Cuma günü civarı elinizde hızlı para geçmesini sağlayabilir ya da hızlı bir şekilde para çıkışlarına şahitlik edebilirsiniz. İlişkilerle ilgili konularda bu hafta sevdiğinizin sözünü dinlemeyi unutmayın. Ondan alacağınız bazı bilgileri hem parasal hem de işle ilgili konularda hayatınıza geçirebilirsiniz.

Boga Boğa Burcu:
Boğa ve yükselen Boğalar, işinizle ilgili konular gündelik hayatınızda tamamlanması gereken işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Diğer taraftan bel ağrıları ya da bu dönem hastalıkla ilgili konularda huzursuzluk hissetmeniz söz konusu olabilir. Hayatı gözlemlediğiniz ve gözden geçirdiğiniz bir dönem. Hala enerjinizi tam istediğiniz gibi kullanmakta zorlanıyor olabilirsiniz ama diğer taraftan hem Güneş hem Uranüs hem Venüs hem Merkür hayatınızla ilgili konularda önemli açılımlar sunacak. Kendinizle ilgili karar verdiğiniz, bir türlü hayata geçiremediğiniz konular varsa bu hafta başında bu konularla ilgili olacaksınız. Alışveriş yapma istediğiniz yüksek olabilir, kendinizi yenilemek isteyebilirsiniz, kendinizi dışarıya atmak, insanlarla sosyalleşmek isteyebilirsiniz, sağlığınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bunlarla ilgili konu ve olaylar bu hafta başında devrede olabilir.
İlişkilere gelirsek, Salı günü oluşan Dolunay’ı ilişkiler alanından alıyorsunuz. Hayatınızda bir insan varsa bu Dolunay’da onun hayatında önemli olayların cereyan ettiğini görebilirsiniz. Eğer birinden hoşlanıyorsanız şimdi sevdiğiniz insanla aranızdaki o bağlantıyı konuşmak, tartışmak ya da ilişkinizde bir sıkıntı varsa belki de karşı tarafa “tamam artık bitti ben bu işi yapamayacağım” diyeceksiniz. Konu ne olursa olsun hassas birtakım olayların içerisinde kendinizi bulabilirsiniz ve bu hassas olaylar ilişkiler alanından gelecek. Hem ortaklı ilişkilerinizde hem kişisel ilişkilerinizde hem de taşınmayla ilgili konularda bu Dolunay kendinizi huzursuz hissedeceksiniz.
Hızlı, ani, beklenmedik olaylar kariyer ve iş fırsatları hafta sonuna doğru hayatınızı hareketlendirirken etrafınızda olup biten toplumla ilgili konulara her zamankinden daha fazla hassas olabilir ya da çok hassas tepkiler verebilirsiniz.

İkizler İkizler Burcu:
İkizler ve yükselen İkizler, haftanıza size keyif verecek işlere el atarak başlayacaksınız. Çocuğunuz varsa çocuğunuzun konuları, özel hayatınızda bir insan varsa o kişiden haberler alacağınız bir hafta olacak. Diğer taraftan kendinizi şu aralar biraz arafta hissedebilirsiniz. Geçmişle olan bağlantılar devrede olabilir, özellikle geçmiş karşılaştırmalarınız yüksek olabilir. Diğer taraftan elinizi ayağınızı önemli işlerden çekmek arzusunda olabilirsiniz, her şey gözünüzde fazladan büyüyor olabilir ve kendi köşenize çekilmek, çok önemli işlerle uğraşmak istemiyor olabilirsiniz. Kendi alanınızda yaptığınız işler varsa bu dönemi etkin bir şekilde kullanmanız söz konusu olacak. Birinden özür dilemek, uzattığınız bir mevzuyu artık kesmek ve karşı tarafla barış sağlamak istiyorsanız bu hafta bunun için biçilmiş kaftan. Pazartesi günü özellikle o insanla yüz yüze gelebilir ve konuşmalarınızı yapabilirsiniz.
Diğer taraftan Salı günü Akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay zamanı sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekecek. Dolunay, sağlık evinizde gerçekleşiyor. Kendinize ne kadar baktığınız, kendinize ne kadar iyi yatırım yapıp yapmadığınızı bu dolunayla beraber göreceksiniz. Diğer taraftan bu Dolunay işle ilgili haberler de hızlanabilir. Beraber çalıştığınız insanların hayatında birtakım değişimler, krizler, dönüşümler olabilir. Bu Dolunay’da hem iş alanlarınıza hem gündelik hayatınızın ritmine hem de sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gayet yerinde olacaktır.
Diğer taraftan önemli haberler hafta sonuna doğru devrede olacak. Hafta sonuna doğru yine beklenmedik, hızlı, ani oluşumlar devrede olabilir. Parasal konularda halletmeniz gereken önemli işleriniz varsa bu işleri Cuma günü yapmanız ya da hafta sonuna doğru bırakmanız daha doğru olacaktır.


Yengec Yengeç Burcu
:
Yengeç ve yükselen Yengeçler, evinize, ailenize, yuvanıza odaklanarak haftanıza giriş yapıyorsunuz. Bu hafta ailevi konular önem kazanacak, hem ailenize hem de özel hayatınıza daha fazla zaman ayırmak isteyecekseniz ve bu alanda da bir Dolunay gerçekleşecek. Hafta başında sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, çevresel faktörlerin hızlandığını görebilir, işten elde edilen gelirlerinizle ilgili konuşma ve görüşmelerimiz varsa bu Pazartesi bu konulara çok rahat bir şekilde el atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızdaki bir mevzuyu çözmek, onlardan özür dilemek anlamında bu Pazartesiyi etkin bir şekilde hayatınızda kullanmaya özen gösterin. Organizasyonlar, etkinlikler, davetler bunlarla ilgili hızlı gelişmelerin olacağı bir hafta sizi bekliyor. İşten elde edilen gelirlerinizde artışlar söz konusu olabilir ama bu artışlara göre bir hesap yapıyorsanız aniden gelir gider hareketliliğine hazırlıklı olmalısınız.
Salı günü bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay sizin aşk hayatınızda gerçekleşecek. Demek ki aşk ile ilgili karar vermeniz gereken konular bu Dolunay’da karşınıza çıkabilir. Sosyal çevrenizin hareketli olduğu bir dönemdesiniz, arkadaşınız sizi biriyle tanıştırabilir ya da aşkla ilgili konuya vesile olabilirler. Siz de bu Dolunay içerisinde buna göre kararlar alabilirsiniz. Dolunayla beraber hobilerinize yönelik adımlar devreye girebilir. Çocuğunuz varsa onun hayatında oluşacak birtakım konu ve olaylar sizin hayatınızı hareketli kılacak. Değişeceksiniz, dönüşeceksiniz ama bu Dolunay diğer burçlara göre size daha fazla yarayacak.
Diğer taraftan ani olaylara açık olmanız gereken bir hafta sizi bekliyor. Sağlığınız gayet güzel. Bir tek bu dönem alınganlıklardan uzak durun, her şeye içerlemeyin, kavga çıkarmayın, kimseye bulaşmayın. Mide problemlerine dikkat edin. Onun dışında diğer alanlarda şansınız gayet yüksek.

Aslan Aslan Burcu:
Aslan ve yükselen Aslanlar, haftaya iletişimi yüksek bir şekilde başlıyorsunuz. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız birtakım işler, planlar, programlar bu hafta önemli olacak. Bu hafta başında işinizle ilgili konu ve olaylarda kariyerinizde, meslek seçimlerinizde, meslek hayatınızda önemli birtakım girişimler, konuşmalar, görüşmeler altında olacaksınız.
Salı günü Akrep burcunda çok önemli bir Dolunay gerçekleşiyor. Akrep burcundaki Dolunay evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla dikkatinizi çevirmenize neden olacak. Ev hayatınızda yaşayacağınız bir kriz ya da ailenizle beraber olduğunuz süre içerisinde oluşacak bir durum ya da bir konu bu Dolunay’da hayatınızda daha fazla önemli olacak. Ailenizdeki insanlara daha fazla ilginizi göstermek durumunda kalabilirsiniz, onların hayatında yaşanacak birtakım olaylar sizin hayatınıza etki edebilir. Hem işiniz hem de aileniz arasındaki dengeyi bu Dolunay’da iyi sağlamanız gerekiyor. Sadece aile hayatı değil, ev hayatınız, yerleşimle ilgili konular, taşınmayla ilgili konular ve olayların bu Dolunay zamanı hayatınızda bazı hassaslıklara ve önemli değişim ve dönüşümlere neden olduğunu görebilirsiniz.
Cuma günü ani, hızlı, beklenmedik konu ve olaylar etrafınızda cereyan edecek. Bu olayları daha çok iş hayatınızda, iş dünyanızda yaşayabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin ailesinde oluşacak birtakım olaylar hayatınızı hızlı ve renkli kılabilir. Aile hayatınızda anne tarafınızda birtakım konular etrafınızda cereyan edebilir. Cuma günü, oldukça hareketli bir zaman dilimini temsil edecek.
Hafta sonu fikirleriniz ve düşüncelerinizle insanları etkilemesini başaracaksınız. Birazcık daha sakinleşeceksiniz ve yeni haftaya biraz daha olumlu ve güzel etkilerle hazırlanacaksınız. Bu hafta aşkta da işte de parada da sağlıkta da ortalama değerleriniz var. Dolunay zamanı ailevi konularda sakin olmaya özen gösterin, kendinize ve sağlığınıza lütfen yatırım yapın.

Basak Başak Burcu:
Başak ve yükselen Başaklar, ödenmesi gereken paralarla haftanızı başlatıyorsunuz. Ödenmesi gereken para alışveriş olabilir, güzel bir şey alabilirsiniz, moda, takı, kozmetik gibi eşyalara olan ilginiz yüksek olabilir. Bu hafta başında parasal konularla ilgili olabilirsiniz. Pazartesi günü uzaklardan alacağınız haberler yüzünüzü güldürecek. Hele ki bu haberler eğitim hayatınızı ilgilendiriyorsa ya da işinizle ilgili konularda daha az tanıdığınız insanlarla giriştiğiniz işlerinizde yüzünüzü gülebilir. Herkesi çok rahat bir şekilde ikna edebilir ve yapacaklarınızı net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.
Salı günü Akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Siz bu Dolunay’ı yakın çevre alanlarınızda yaşayacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanların hayatında önemli değişim ve dönüşümler devreye girecek. Akrabalar, abi, abla, kardeş, yakın çevrenizde kim varsa onların hayatında önemli olayların bu Dolunay’la beraber devrede olduğunu görebilirsiniz. İletişime dayalı birtakım işleriniz varsa satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanında çalışıyorsanız bilgisayar ve sosyal medyaya dayalı bir takım işleriniz varsa yazılımcıysanız, radyo-televizyoncuysanız ya da eğitim konularında bazı hassaslıklar yaşanabilir.
Hızlı, ani, beklenmedik birtakım haberler, seyahatler, eğitim fırsatları bu hafta sonuna doğru gündeminize yerleşecek. Eğer evliyseniz eşinizin kardeşleri ya da akrabalarından yana hızlı haberler devreye girebilir. Bu dönem hayat sürprizleriyle sizi çok destekleyecek. Bu sürprizlere ne kadar açık olursanız o kadar hayatınıza geçirmesi ve bu sürprizlerden faydalanmasını bileceksiniz. İşinizde, eşinizde, aşk hayatınızda ya da sağlığınızla ilgili konularda güzel gelişmeler altındasınız. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza dikkat edin alınganlıklar ve karşı tarafa içerlemeler bu hafta devrede olabilir.

Terazi Terazi Burcu:
Terazi ve yükselen Teraziler, kendi istek ve beklentilerinize ve sağlığınıza odaklanarak haftanızı başlatıyorsunuz. Sağlığınızla ilgili konular sizin için önemli. Hayatınızdaki birçok alanda bir denge kurmak istiyorsunuz. Ama bel bölgenize dikkat, böbrekle ilgili sıkıntı ve problemlere bu hafta başında açık olabilirsiniz. Ya da çok hızlı haberler gelebilir, bu hızlı haberlere kalbiniz pıt pıt hızlı hızlı çarpabilir yerinizde duramayabilirsiniz. Bu hafta sizin için önemli olacak çünkü Ay Terazi burcundayken haftaya giriş yapıyoruz.
Diğer taraftan Akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Siz bu Dolunay’ı para hanenizde yaşayacaksınız. Tam da bu dönemde ortak parasal meseleler, alacak verecek hesapları senin paran benim param, senin malın benim malım gibi bazı konuları gözden geçirdiğiniz bir dönem olacak. Her şeyi ortak hesap ettiğiniz bir dönem ama bu Dolunay’da daha çok cebinize giren parayla ilgili olacaksınız. Kendi paranızın derdine düşebilirsiniz. Bu dönem uzun zamandır tahsil edemediğiniz, etmek istediğiniz ama bir türlü olmamış parasal konuların haberini içerecek. Bu haberler kah iyi olabilir kah sizi zorlayabilir ama yine de ne olursa olsun en azından alıp alamayacağınızı ya da ne zaman alacağınızı bu Dolunay zamanı öğrenmiş olacaksınız.
Ani, hızlı, beklenmedik olaylarla dolu bir hafta. Biraz kafamıza göre davranmak isteğimiz de yüksek olacak ve bu konular daha çok parasal konuları içerecek. O yüzden belki parayla belki ödemeyle ilgili bir konu hafta sonuna doğru devreye girebilir. Bu dönem çok çalışıyorsunuz, çok mücadele ediyorsunuz ama diğer taraftan işlerinizle ilgili bu mücadelenizde parasal olarak karşılığını almak istiyorsunuz. Merak etmeyin, bu Dolunay zamanı karşınıza çok da olumsuz sonuçlar gelmeyecek. En azından bu çalışmalarınızın karşılığını bir şekilde alacaksınız. Ev, aile hayatınızdaki alanlarda yaşadığınız dengesizlikler artık geride kalacak.
Bu hafta sonu, aile büyüklerinizle parasal bir mevzuyu kafa kafaya vererek halledebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda hafta başında biraz dikkatli olmakta fayda var. Ayrıca bu hafta alacağınız haberlerle fırt fırt fırt oradan oraya hareket halinde olacaksınız.

Akrep Akrep Burcu:
Akrep ve yükselen Akrepler, haftaya biraz isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz. Ama bu isteksiz enerji hemen Pazartesi akşam saatleri itibariyle yerini daha konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakıyor.
Aynı zamanda sizin burcunuzda bir Dolunay da gerçekleşecek. Yani hem hayatınıza hem sağlığınıza ekstra özen göstereceksiniz. Bu dönem ilişkilere kendinizi adadığınız bir dönem. Daha fazla ilgiyi karşı taraftan beklediğiniz, hayatınıza bir insan alma ihtimalini çok fazla düşündüğünüz ya da hayatınızda bir insan varsa onun beklentilere göre hareket ettiğiniz bir dönem. Bu Dolunay’da diğer insanla yaşayacağınız olaylara göre hayatınızla ilgili önemli, hassas kararlar alacaksınız. Eğer ilişkinizde yolunda gitmeyen birtakım konular varsa, krizler yaşıyorsanız vereceğiniz kararlar bu Dolunay’da hayatınızın gidişatını ve yönünü değiştirebilir. Diğer taraftan karşı tarafı çok önemsediyseniz ve hep karşı tarafı düşünerek hareket ettiyseniz bu Dolunay zamanı “yeter artık ben kendime vakit ayıracağım, kendi sağlığımı daha fazla önemseyeceğim, kendi istek ve beklentilerime göre hareket etmeye başlayacağım” diyebilirsiniz. Hızlı haberler ilişkiler kanalından gelecek ve buna göre de önemli kararlar alacaksınız. İlişki kararları da devreye girebilir. Mesela ilişkide evliliğe ya da ilişkinizi bir üst aşamaya taşımaya karar verdiyseniz buna göre hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir.
Bu hafta eviniz, aileniz ve yuvanızdaki insanlarla bazı anlaşmazlıklar devrede olabilir. Ama hızlı, ani, beklenmedik olaylar sizi daha çok ilişkiler yönünden vuracak. Ani taşınmalar, ortaklıklar ve burada oluşacak birtakım konu ve olaylarla da ilgili olacaksınız. Bu dönem daha az tanıdığınız insanlarla bağlantılarınızda biraz daha mücadeleci olduğunuz bir dönem ama aynı zamanda alınganlıklara da açık olduğunuz bir dönem olacak. Olayları çok fazla gözünüzde büyütmeyin ya da sadece size yapılıyormuş gibi algılamayın. İlişkinize, işinize, sağlığınıza ekstra özen gösterin bunları yaptığınız takdirde bu haftadan en maksimum faydayı sağlayacak burçların başında siz geliyorsunuz.

Yay Yay Burcu:
Yay ve yükselen Yaylar, sosyal çevre ilişkilerinize ve takım çalışmalarına odaklandığınız bir hafta başlıyor. Bu hafta ne olursa olsun diğer insanlardan gereken desteği alacaksınız. Tek başına gitmemeniz diğer insanlarla beraber büyümeniz gereken haftalardan biri olacak. İşle ilgili konular ve işten elde edilen gelirlerinize daha fazla odaklanacaksınız. İş hayatınızda hızlı, ani, beklenmedik olaylar devrede olabilir. O hızlı haberler geldiği gibi hızlı bir şekilde de gidebilir. Ani haberler alırsınız, çok mutlu olursunuz. Ama ya çok hızlı başlar ve hızlı biter ya da başlayacak gibi bir haber gelir sonradan koşullar ve şartlar değişebilir. Ama ne olursa olsun en çok sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu hafta sağlığınıza gereken özeni göstermeniz çok ama çok önemli, özellikle de çalışıyorsanız ve kalabalık ortamlara girip çıkıyorsanız. Çünkü Dolunay’ı kadersel alanınızda yaşayacaksınız. Beklenmedik bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. Bir olayın ortaya çıkışıyla beraber iş hayatınızda hassas kararlar almanız gerekebilir. Yurt dışından bir haber gelebilir, yurt dışı kaynaklı birtakım haberlere ulaşabilirsiniz ya da sağlığınıza ve ruh sağlığınıza ne kadar önem vermeniz gerektiğini bu Dolunay zamanı fark edebilirsiniz. Her halükarda sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekebilir.
İş hayatınızda inişleriniz çıkışlarınızın yüksek olduğu bir hafta. Aynı zamanda bu iniş çıkışlardan kaynaklı olarak sağlığınızı ve ruh sağlığınızı desteklemeniz gerekecek. Diğer taraftan parasal konularda mücadelenizi de artıracaksınız. Bu alandan yana destekli de görünüyorsunuz. İşle ilgili konularda bazı zorlanmalarınız olsa bile yakın çevrenizdeki insanlar bazı konuşmalarla size verecekleri bazı tekliflerle sizi destekleyecek. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konu ve olayları biraz geri plana ittiğiniz haftalardan biri olacak. Daha çok işe, sağlığa, yapacaklarınıza odaklanacaksınız. Şu Dolunay’ı bir geçirin ondan sonra zaten ilişkilerle ilgili konular hayatınızda hareketlenir.


Oglak Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, kariyer koşturmaları ve işle ilgili temponun hızlandığı haftalardan bir tanesi başlıyor. Hayata keyifle baktığınız, aşk dolu etkilerle dolu olduğunuz bir dönem. Çocuğunuz varsa onla ilgilendiğiniz, yoksa daha fazla vaktinizi keyfe, eğlenceye ya da sevdiğiniz konulara yönelteceğiniz bir dönem. Özel hayatınızda bu hafta başında sevdiğiniz insanı ikna etmek çok da zor olmayacak. Onunla beraber özel konuşmalar, buluşmalar hayatınızı renklendirecek ve sizi de çok ama çok mutlu edecek.
Salı günü Akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Siz bu Dolunay’ı sosyal çevre alanlarınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde yaşayacaksınız. Arkadaşlarınızla olan bağlantılar bu Dolunay’da önemli olacak. Kendi kafanıza göre hayatı yönlendirmeye çalıştığınız bu dönem arkadaşlarınızın hayatında oluşacak hassas bir konuyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ya da onlarla olan ilişkilerinizde bazı hassaslıklar devreye girebilir. İşten elde edilen gelirlerinizde inişler çıkışlar, bazı krizler yaşamaya, değişim ve dönüşümlere hazır olmanız gerektiğini fark edeceğiniz bir Dolunay yaşayacaksınız. Geleceğe yönelik adımlarınız hızlanırken organizasyonlar, aktiviteler, davetler bu alanda yapılması gerekenlerle ilgili önemli kararlar bu Dolunay’da devreye girebilir.
Diğer taraftan hızlı, ani, beklenmedik işlere, aşklara, flörtlere açık olabilirsiniz. Eğer herhangi bir yere yatırım yapacaksınız, borsaya yatırım yapıyorsanız, bu dönem çok hızlı getirilere ya da çok hızlı kayıplara karşı kendinizi koruma altına alın.
İlişkilerde anlaşmazlıklara dikkat edin. Sevdiğiniz insana söyledikleriniz yanlış anlaşılabilir ya da siz bazı hareketlerinizle karşı tarafı ajite edebilirsiniz. İlişkilerde alınganlıklara karşı dikkatli olmanız gereken bir süreç içerisindesiniz. Sadece ilişkilerde değil ortaklı işlerde de her şeyi biraz daha oluruna bırakmayı ve alttan almayı unutmayın. Bu dönem her şey sizi çabucak sinirlendirebilir. Bu sinirinizi kendinize yöneltmeyin.

Kova Kova Burcu:
Kova ve yükselen Kovalar, uzaklardan alınacak haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Dış ortamlara bağlı işlerinizde bu Pazartesi hayatınızı biraz hareketli kılacak. Diğer taraftan yuvanızda, ailenizle, aile büyüklerinizle konuşmalarınızı hızlandıracaksınız. Sevginizi çok daha iyi bir noktaya taşıyacaksınız. Özür dilemeniz gereken birileri varsa bu hafta başında yapmanız çok doğru olacaktır. Evle ilgili girişimleriniz varsa yine bu hafta başına denk getirmeye özen gösterin, güzel etkileşimler devrede olacak.
Salı günü bir Dolunay yaşanacak. Siz bunu kariyer ve iş alanlarınızda yaşayacaksınız. Evinize, ailenize, yuvanıza odaklı olduğunuz bu Dolunay zamanı kariyer ve işle ilgili konularda hızlı birtakım kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Diğer taraftan iş hayatınızda oluşacak birtakım hassaslıklar sizi vurabilir ve önemli iş konuşmaları, görüşmeleri ekstra ortaya çıkacak bir işle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Anne ve anne tarafınızın konu ve olayları bu Dolunay’da hayatınızda görünebilir. Evliyseniz yine eşinizin ailesiyle ilgili konu ve olayların bu Dolunay’da daha da hızlandığını görmek söz konusu olacak. Akrep burcunda bir Dolunay olduğu için krizler değişim ve dönüşümlerle de bağlantılı olacak. O yüzden hayatınızda neyin değişmesi neyin dönüşmesi gerektiğini düşünün. Eğer bir oyuncuysanız, sanatçıysanız, tanınan bir insansanız bu dönem önemli bazı konuların açığa çıkması, sırların da açığa çıkması devrede olabilir. Mesela toplum sizi konuşuyor olabilir ya da kendi bulunduğunuz çevrede bazı konuların ortaya çıkmasıyla beraber dedikodunuz yapılabilir. Bu dönem en çok buna dikkat edin, bu Dolunay bazı konuların ortaya çıkacağını söylemek yanlış olmayacaktır.
İş hayatınızda kendi gücünüzü, uğraşılarınızı ve mücadelenizi gösterdiğiniz bir dönem. Ama diğer taraftan sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir dönem olacak. Mide problemleri aynı zamanda cilt sıkıntı ve problemlerini de açık bir döngü içerisindesiniz ama hayat yine de sizi destekleyecek. Bu Dolunay zamanı kimseyle takışmayın ve tanımadığınız insanlara sırlarınızı anlatmayın.

Balik Balık Burcu:
Balık ve yükselen Balıklar, bu hafta başında gizemli konu ve olaylar daha fazla hayatınızda önemli olacak. Başka insanların neler yaptıklarıyla daha fazla ilgili olabilir, biraz ketum yapıyla hareket edebilirsiniz. Bu çok uzun sürmeyecek. Pazartesi akşam saatleri itibariyle daha hareketli bir döngüye merhaba diyeceksiniz. İletişimsel işlerinizde bu hafta çok güzel sonuçlar alacaksınız. Çünkü Pazartesi günü Merkür ve Venüs kavuşumu iletişim, satış, tanıtım, pazarlama alanında size güzel kapılar aralayabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla çok keyifli işlerde bulunabilir, onlardan destek görebilirsiniz. Bazı konuşmalarınızla işinizdeki insanları etkilemeniz de söz konusu olabilir. Eğer öğrenciyseniz, bu dönem problemleriniz varsa öğretmenlerinizle, hocalarınızla bu problemleri ele almak için şahane bir dönem. Kısa yolculuklar için çok aktif ve güzel bir dönem. Bilgisayar sektöründe çalışıyorsanız bu dönemde güzel iş bağlantıları kurabilirsiniz.
Salı günü bir Dolunay gerçekleşiyor, siz bu Dolunay’ı uzak çevre alanlarınızda yaşayacaksınız. Uzak seyahatler, yurt dışı bağlantılı işler, hukuk, medya, ticaret ya da ithalat ihracat gibi işleriniz varsa özellikle bu konuların ön plana çıktığını görebilirsiniz. Bunların hiçbiriyle bir ilginiz yok ise eğitimle ilgili konularda çok önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin kardeşlerinin hayatıyla ilgili konu ve olaylar gündeme gelebilir ya da uzakta yaşayan akrabalarınız varsa onlardan değiştirici ve dönüştürücü önemli kararlar karşınıza gelebilir. Daha az tanıdığınız insanlarla ilişkilerinizde bu Dolunay zamanı ekstra dikkat etmeniz gerekiyor. Yanlış anlaşılabilirsiniz, bir olay krize dönüşebilir ya da hiç ummadığınız noktalara taşınabilir.
Onun dışında yakın çevrenizle girişeceğiniz her işte bu hafta beklenmeyene hazırlıklı olun. Hızlı, sürpriz konular karşınıza gelecek. Akrabalar, abiniz, ablanızın hayatında birtakım hızlı kararlar devreye girebilir. Araba kullanıyorsanız Cuma günü dikkatli olmakta fayda var. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda ani, hızlı, beklenmedik bir şekilde, iletişim halinde olduğunuz yakın çevrenizden bir insanla aşka yelken açabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa bu dönem her şeyin başı iletişim olacak. O yüzden iletişimize ekstra dikkat edin. Alınganlıklardan ve kavgalardan uzak durun.Hande Kazanova
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.096
1.565
çiçek4.jpg

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar.

Bu hafta koçlarım, sizi geçen haftada uyardığım gibi para konusunda bitişler ve kayıplar konusunda uyarmıştım. O nedenle bu haftayı kafayı parayla bozmuş bir halde yaşamanız söz konusu olabilir. Dikkatinizi toplayıp gelene gidene dikkat ettiğiniz sürece bir sorun yaşamazsınız. Elinizi kredi kartınızdan çekin bu hafta.Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar.

Bu hafta yaşanacak dolunay sizi daha çok özel hayatınızla ilgili konularda ilgilendirecek gibi görünmekte. O nedenle bir ilişkiden kurtulmak istiyorsanız terk etmek için ideal zaman ve tabi terk edilebilirsiniz de. O nedenle bu hafta iletişimde gerilimden uzak kalmanızda fayda var. Uzak kalmanız bir gerilim akımı da iş ve iş dünyasında bekliyor sizi ona da dikkat etmenizde fayda var.
Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar.

Bu dolunay sizi bu hafta daha çok çalışma arkadaşlarınız, çalışma düzeniniz ve sağlığınızdan vurabilir. O nedenle özellikle iş arkadaşlarınız başta olmak üzere herkesle uyumlu olmaya bakın. Uzun süredir içinizde biriktirdiğiniz öfke bir anda dudaklarınızdan dökülebilir. Ve ayrıca öğrenci İkizler dersinize, sınavınıza neyiniz varsa doğru düzgün çalışın derim.
Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar.

Canım yengeçlerim, bu hafta aşk konusunda vur patlasın, çal oynasın bir havada geçebilir. Bitişler, başlayışlar, yanlış anlamalar, küsmeler, barışmalar. Yani acısıyla tatlısıyla tam bir türk filmi gibi geçebilir bu haftanız. Sevgiliniz yoksa ani çarpışmalar, bir bakışta aşk hikayeleri sizi sizden alabilir.Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar.

Sevgili aslanlarım, hani bazen dersiniz ya, “ben var ya, ben!” diye işte o “ben” bu hafta kariyer, iş ve çekirdek aile tarafından bayağı bir sorgulanıp konuşma konusu olabilir. Bu konuşmalardan elbette güzel sözlerde duyacaksınız ama zamanında yaptığınız haylazlıklar, sakladığınız sırlar önünüze dökülebilir gibi de görünmekte.
Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar.

Bu hafta sizin için yakın uzak tanıdıklar biraz sıkıntı yaratabilir size durmadan “e hadi ama, hadi hadi” diyerek sıkıştırabilirler. Siz her ne kadar sevseniz de onları, birkaçını balkondan halı gibi silkelemek gelebilir içinizden. Aman diyeyim o içinizden gelen sese şimdilik kulak vermeyin hiç zamanı değil. Bir iki hafta sonra vura vura tozlarını alırsınız merak etmeyin.Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar.

Bu haftanın ana teması tıpkı Koç burçlarının olduğu gibi sizin de para. O nedenle bir yandan enteresan olumlu gelişmelerde ucun ucun size “hadi” dese de bu hafta para ve para ile ilgili konulara ciddi dikkat etmeniz sizin lehinize olacaktır. O nedenle bu hafta öncelikle internet başına oturup minik de olsa harcamalardan uzak kalın.
Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar.

Artık sizin bu hafta sırtınızda kambur olan şeylerden kurtulmanın zamanı. Bırakın kendinizi hayata, onu bunu düşünerek nereye kadar. Bakın zaman su gibi akıyor. O nedenle canınız acısa da, acıtsa da almanız gereken kararları alın ve kendinizi özgürleştirin. Bu dolunay size evet zor koşullar sunuyor ama aynı zamanda yardım da ediyor. Yapmanız gerekeni artık yapın.Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar.

Bu hafta sizler için bu dolunay hem kardeş, yakın çevre ile mücadele verirken diğer yandan da size inanılmaz bir algı açılması da verecek gibi. Bu anlamda hisleriniz güçlenecek ve adeta aklınız bir medyum gibi çalışabilir. O nedenle meditasyon, ibadet ve Maji ile bol bol ilgilenin derim. Bu arada bu hafta günlük koşturmalar çok da keyifli gitmeyebilir.
Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar.

Bu dolunay haftası sizi sosyal anlamda bir değişime davet edecek ve siz bu değişime biraz direnç gösterebilirsiniz ama öyle ya da böyle değişim sizi bir yeniden şekillendirecek. İsterseniz inadı bırakın. İnatlaştığınız yer hayat! Kendiniz için güzel bir şeyler yapabilirsiniz bu hafta. Elbette yeni bir işe kalkışmanın dışında.
Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar.

Bu hafta sevgili kovalar sizi daha çok imajınız, kartvizitiniz daha çok ilgilendirecek. Bu anlamda uzun süredir yapmak istediğiniz ve yapamadığınız şeylere yapmak için yeltenebilirsiniz. O nedenle önünüzde hem fırsatlar açılabilir, ama aynı zamanda da vedalaşmanız gereken insanlar ve kazanç kapıları da gündeminize oturabilir. Akılcı davranın derim.Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar.

Sevgili balıklarım, bu hafta özellikle pireye kızıp yorgan falan yakmaya kalkışmayın. Çünkü özellikle uzak eş, dost, hele akademik hayattaysanız veya öğrenciyseniz bu dolunay size her şeyi bırakıp kaçmanızı söyleyebilir. Merak etmeyin bu uzun süreli süren bir durum olmayacak, hafta sonuna doğru toparlarsınız demem yanlış olmaz

Murat İpek
Ntv​
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.096
1.565

🍀

çiçek3.jpg


Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya zorlu bir dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, borçlar, krediler alanında etkilerken, parada riskten uzak durmalı ve daha stratejik davranmalısınız. Başkalarından kaynaklı gereksiz borçlanmalar sizi yorabilir. Plüton’un geri hareketi ise kariyerde etkileyecek, kariyerle ilgili konularda başka insanlara göre hareket etmek zorunda kalacaksınız ve birçok şeyi tecrübe ile deneyimleyeceksiniz. Güneş-Uranüs kavuşumu ise size maddi kaynaklar da destek verecek. Merkür’ün Plüton ve Neptün ile yaptığı olumlu açılar da yine parada etkilerken, maddi kaynaklarınızı arttırmak için sürpriz fırsatlar gelişebilir. İş ortamınızda rahat koşulları sağlayabileceksiniz ve bu hafta sonu özellikle gerçekleştirdiğiniz iş bağlantıları ya da ilişkiler hep size fayda sağlayacak.

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya karşıt burcunuzda gerçekleşen zorlu dolunay ile başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkiler, evlilikler ve ortaklıklarda gün yüzüne çıkmamış sırlarını çıkartacak, güvenle ilgili sıkıntılar yaşayabileceğinizi gösteriyor. Plüton’un geri hareketi ise eğitimle ilgili konular yolculuklarda size yeni tecrübeler ve deneyimler kazandıracak. Biraz daha kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim de yer alabilirsiniz. Güneş- Uranüs kavuşumu ise burcunuzda gerçekleşirken, yine burcunuzdaki Merkür’ün Plüton ve Neptün ‘e yaptığı olumlu açılar, bu hafta başında yaşadığınız sıkıntıları çözerken, sizin farkındalığınızda artıracak. Gideceğiniz yolculuklar, gireceğiniz sosyal ortamlar arkadaş çevreniz size çok iyi gelecek önemli iş bağlantıları yapabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya zorlu dolunayla başlıyoruz. Bu etki iş ortamında arkanızdan dönen işler konusunda ihtarda bulunurken, sağlıkta da özellikle hormonsal rahatsızlıklarınız varsa gün yüzüne çıkabilir. Kendinizi gün içinde zaman zaman güçsüz hissedebilirsiniz ve yorulabilirsiniz. Plüton’un geri hareketi ise maddi konularda yatırım yapmanız konusunda size tecrübe kazandıracak. Paranın önemi yine kimseye borç vermemeniz konusunda değişim ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Güneş-Uranüs kavuşumu, Merkür’ün, Plüton ve Neptün ile yaptığı açılar sizin zaman zaman içe dönmenize, kendinizle ilgili yapmanız gerekenlere yönelmenizi sağlayacak. Kariyerle ilgili hafta sonuna doğru beklediğiniz bir haber varsa gelebilir. Diğer yandan paranızı çok daha verimli kullanmak önemli.

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya zorlu dolunay ile başlıyoruz. Bu etki ilişkiler, aşk ve çocuklarla ilgili konularda sizi etkilerken. Sezgilerinize güvenmelisiniz ama diğer insanlara güvenme konusunda daha tedbirli olmalısınız. Eski ilişkiler bu hafta gündeme gelebilir, mevcut ilişkinizde de partnerinizi söylediklerine değil yaptıklarına bakmalısınız. Plüton’un geri hareketi ise evlilik, ilişkiler ve ortaklıklarda maddi konularda tecrübe ile deneyim elde edeceğinizi gösteriyor. Güneş-Uranüs kavuşumu Merkür’ün Neptün ve Plüton ile yaptığı açılar sizi sosyal ortamlarda öne çıkaracak. İş geliştirmek için daha stratejik ilişkiler kurmak adına süreç lehinize olacak. Sürpriz bir eğitim programına da dahil olabilirsiniz.

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya zorlu dolunayla başlıyoruz. Bu etki sizi aile kavramların da etkilerken, ev halkı ile ilgili tahmin edemeyeceğiniz sürpriz gelişmeler olabilir. Ev içindeki bazı sırlar sizi bulabilir. Yine evin su tesisatı ile ilgili tadilat ve tamirat işleri bu hafta biraz sizin sorumluluğunuzda olabilir. Diğer yandan Plüton’un geri hareketi ise sağlık açısından sizi etkiliyor. Dişler ve kemiklerle ilgili bir tedavi süreciniz başlayabilir. Dişlerinizi yeniden yaptırmak isteyebilirsiniz. Güneş-Uranüs kavuşumu ve Merkür’ün Plüton ve Neptün’e yaptığı olumlu açılar kariyerde alanında etkileyecek. Kariyerde uzun süreli iş bağlantıları yapabilirsiniz. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız hamle yapmak için uygun zamanlar fakat sonuçlanması ağustos ayının bulabilir.

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya zorlu dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizi yakın çevre, kardeşler ve sosyal çevrenizde etkileyecek. Onların bazı sırları, bazı konularda sizden sakladıkları ortaya çıkabilir. Yine yakın çevreniz ile ilişkilerinizi daha stratejik bir şekilde yapmalısınız. Önce kendinize güvenip sonra onlara güvenmeniz rahat etmenizi sağlayacak. Plüton’un geri hareketi ise ilişkiler alanında etkileyecek. Aşkta daha mantıklı olmayı ve mantık doğrultusunda davranmayı deneyimleyeceksiniz. Uranüs-Güneş kavuşumu, Merkür’ün Plüton ve Neptün ‘e yaptığı olumlu açılar ise yurt dışı uzun yolculuklarla ilgili size destek sağlarken, hayatınızda kimse yoksa gideceğiniz yolculuklarda yeni birisi ile tanışabileceğinizi gösteriyor. Pandemi sürecinde olsak da bir şekilde yolculuğun konusu ve konuşması yapılacak. Ayrıca sürpriz bir eğitim programı bu hafta karşınıza çıkabilir.

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya zorlu dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizi para alanında etkilerken, maddi konularda daha stratejik davranmalı kolay kolay kimseye güvenmemelisiniz. Para kaynaklarınızı gözden geçirmeli ve gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Hatta kimseye harcamalarınızı söylememelisiniz. Plüton’un geri hareketi ise aile ve ev konularında etkilerken, ev alma ya da ev borcu kapatma ile ilgili yeni bir dönem başladı. Paranızın kıymetini bileceksiniz. Uranüs-Güneş kavuşumu ve Merkür’ün, Plüton ve Neptün’e yaptığı olumlu açılar. Başkasının finans kaynakları adına sizi desteklerken beklediğiniz prim, zam ve ekstra para kaynakları varsa olumlu sonuçlanması adına fırsat oluşturacak. Fakat bir o kadar da ev ve aileye para harcayabilirsiniz dikkatli olalım.

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya burcunuzda gerçekleşen zorlu dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizin farkındalığınızı arttırırken, güçlü olmanız gerektiğine de vurgu yapacak. Hayatın her alanında ben buradayım demek için gerekirse fedakârlık yapacaksınız. Plüton’un geri hareketi ise kardeşlerle olan ilişkilerinde daha mantıklı gitmeniz doğrultusunda yeni tecrübeler yaşamanıza sebebiyet verecek. Güneş-Uranüs kavuşumu ve Merkür’ün Plüton ve Neptün’e yaptığı olumlu açılar evlilik, ilişkiler ve ortaklık da destek sağlarken, güzel bir girişimi, maddi bir ortaklığa imza atabilirsiniz. Diğer yandan hayatınızda kimse yoksa bu hafta aşk adına şanslı bir burçsunuz fakat güven duygusu dan dolayı sıkıntılar olabilir. Tanıştığınız insana yılın adamı ya da yılın kadını unvanını vermek için biraz daha beklemenizi tavsiye ederim.

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya zorlu dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizin içe dönmenize daha çok kendiniz ile evde vakit geçirmenize sebebiyet verirken, sağlık açısından riskli burçlardansınız. Virüsle ilgili bu hafta en dikkat etmesi gereken burç hatta sizsiniz daha dikkatli olmalısınız. Plüton’un geri hareketi ise maddi konularda sizi etkileyecek. Paranın kıymetini anlayacaksınız, para biriktirmeniz gerektiğini deneyimleyeceksiniz. Uranüs-Güneş kavuşumu ve Merkür’ün Plüton ve Neptün’e yaptığı olumlu açılar daha rahat iş ortamı sağlarken, diğer yandan da sağlığınıza çok özen göstereceksiniz. Sağlıklı beslenmek, sağlıklı olmak iyi gelirken diyet yapmak için uygun koşullar olduğunu da belirtmem gerekir.

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya zorlu dolunay ile başlıyoruz. Bu etki size kalabalık gruplarda etkilerken sosyalleştiğiniz ortamlara dikkat etmelisiniz. Arkadaş gruplarınız da kime güvenip kime güvenmeyeceğinizi deneyimleyeceğiniz önemli bir etki. Aklınızdaki projeleri de kimseyle paylaşmamanızı tavsiye ederim. Plüton burcunuzda geri harekete başlayacak. Hayatla ilgili beklentileriniz ve isteklerinizde daha mantıklı gitmeniz gerektiğini tecrübe ile öğreneceksiniz. Uranüs-Güneş kavuşumu ve Merkür’ün Neptün’e ye Plüton’a yaptığı olumlu açı ise ilişkilerde size destek verecek. Yine çocuklarla ilgili konularda maddi ve manevi sorumluluk bu hafta sizin üzerinizde olacak. Diğer yandan şehir içi trafiğinizde bu hafta sonuna doğru artabilir.

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya zorlu bir dolunay ile başlıyoruz. Bu etki size kariyerde etkilerken, kariyerde üst düzey insanlara kolay kolay güvenmemeniz gerektiğini de vurguluyor. Diğer yandan iş değişikliği düşünüyorsanız, aklınızdaki projeleri ve iş olanaklarını kimseyle paylaşmamalısınız. Plüton’un geri hareketi ise içe dönmenizi daha ruhsal konulara odaklanmanızı sağlayacak. Soğuk ve mesafeli insanları bu dönemde hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Uranüs-Güneş kavuşumu, Merkür’ün Plüton ve Neptün’e yaptığı olumlu açılar daha çok ev hayatına, ev düzenine önem vermenizi sağlarken, Ev değişikliğiniz gündeme gelebilir. Diğer yandan para kaynaklarınızda da sürpriz artışlar olabilir.

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya zorlu bir dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizi yolculuklar, seyahatler ve eğitim konularında etkileyecek. Bu ortamlara da ki insanlara kolay kolay güvenmemeli daha stratejik gitmelisiniz. Bu arada sezgileriniz çok kuvvetli olacak uzun zamandır beklediğiniz, bir iş bir proje varsa bu hafta hayata geçirebilirsiniz. Plüton’un geri hareketi ise sosyal çevreniz konusunda daha mantıklı davranmanız gerektiğini size öğretecek. Uranüs-Güneş kavuşumu Merkür’ün Plüton’a ve Neptün ‘e yaptığı olumlu açıları ise yakın çevreniz ve kardeşlerinizle daha iyi olmanızı sağlarken, hayallerinizi gerçekleştirmek için doğru insanlar karşınıza gelebilir. Bu anlamda oldukça güzel etkiler var.
Astrolog Sema Sidar​
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.096
1.565
Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

çiçek5.jpg


Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Kendimizi biraz alıngan, öfkeli hissedebileceğimiz bir hafta olabilir. Ev, aile konularını ilgilendiren bazı gerginlikler söz konusu olabilir. Gelir gider dengemizi sağlayabilmeyi önemserken, parasal konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabiliriz. Finansal anlamda sabırlı olmak, ani kararlar almamak fayda sağlayabilir. Yeteneklerimize odaklanmak, birikim yapmak iyi gelebilir. Hafta sonu itibari ile bu alanlarda kendimize bir yön belirleyebilir, olumlu haberler alabiliriz.
Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yoğun bir hafta bizleri bekliyor! Birçok gezegenin burcumuzda toplandığı ve karşıt burcumuzda önemli bir Dolunay yaşayacağımız bu haftada, üzerimizde baskı artarken, hayatımızla ilgili önemli kararlar alabiliriz. Ani, beklenmedik gelişmeler yaşayabiliriz. İlişkilerimizi, ortaklıklarımızı ilgilendiren bazı tamamlanmalar, netleşmeler yaşayabiliriz. İşle ilgili sorumluluklarımız üzerimizde gerginlik yaratabilir. Parasal konularda kontrol dışı harcamalar gündemimize gelebilir.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

İçe çekilip hayatımızla ilgili gözlemleme yapacağımız ve yeni kararlar alacağımız bir hafta geçirebiliriz.Sağlık konularına özen göstermemiz gerekebilir. Arkamızdan çevrilen konular ortaya çıkabilir. Hafta sonu itibari ile kontrolümüz dışında gelişecek ani durumlar gündemimize gelebilir. Bu noktada önemli bir farkındalık kazanabiliriz ve ilerleyeceğimiz yolda bir karar vermemize etki edebilir.Saplantılı düşüncelerden ve detaylardan uzak durmamız fayda sağlayabilir.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Sosyal çevremizdeki hareketlilik artarken, hayatımıza yeni bir aşk yeni bir ilişki girebilir. Yeteneklerimiz, hobilerimiz, yatırımlarımızı ilgilendiren konularda yeni sürpriz gündemlerimiz olabilir ancak yatırım konusunda risk almak için uygun bir zaman olmayabilir. Duygusal anlamda yoğun bir hafta geçirebiliriz. Hafta sonu itibari ile ilişkilerimize, ortaklı konularımıza odaklanabilir, iletişimimizi doğru kullanarak bazı konuları çözüme kavuşturabiliriz.
Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Duygusal anlamda kendimizi yetersiz hissedip biraz iç dünyamıza yönelirken, bir taraftan da kariyerimizi ilgilendiren konularda sürpriz gelişmelerin yaşanabileceği bir hafta geçirebiliriz. İş başvuruları yapmak, kendimizi işimizde ortaya koymak, yöneticilerle bağlantılı konular için destekleneceğimiz bir hafta olabilir. Ev, aile temalarında beklenmedik krizli koşullar karşımıza çıkabilir. Her türlü ilişkimizi doğru yönetilmek, önümüzdeki uzun bir süreç için önem taşıyabilir.
Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Geleceğe dair hayallerimiz, umutlarımız ön plana çıkabilir. Eğitimler, seyahatler, yurt dışını ilgilendiren konular, hukuksal işlemlerde kontrolümüz dışında gelişebilecek sürpriz gelişmeler gündemimize gelebilir. Fikir ve düşüncelerimizi ortaya koyabilmek önem taşırken bazı konularda ani karar değişiklikleri yaşayabiliriz. Bu dönemde alacağımız kararlar, geleceğimizi şekillendirme yönünde önem taşıyabilir.
Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Finansal koşullarımızı ilgilendiren konular ön plandayken, bu alanda hızlı ve üzerimizde gerilim yaratacak durumlar gündemimize gelebilir. Borçlar, ödemeler, alım-satım, dış kaynaklardan elde ettiğimiz gelirlerimizi ilgilendiren durumlarda bazı sonuçlanmalar yaşarken, extra yapmamız gereken yüksek harcamalar olabilir. Kariyerimizi ilgilendiren konulardaengellenmiş hissettiğimiz durumlar olabilir. İlişkiler açısından ise biraz kararsızlıklar yaşayacağımız bir hafta olabilir.
Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Kendimizle ilgili değişmesi gereken konuların farkındalığını yaşayacağımız bir hafta olabilir. Hayatımızı değiştirecek koşullarla karşılaşabilir ve yaşanabilecek bazı farkındalıklarla önemli değişim ve dönüşümlerden geçebiliriz. İlişkilerimizi, ortaklıklarımızı ve maddi koşullarımızı ilgilendiren konularda alacağımız kararlar bundan sonraki uzun bir zaman dilimini etkileyecek nitelikte olabilir. Hafta sonu bu alanlarda ani, hiç beklenmedik bir gelişme yaşayabiliriz. Saplantılı olduğumuz düşüncelere çok yönelmemek, hırsla hareket etmemek önem taşıyabilir.
Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yaşamımızla ilgili önemli düşünceler içinde olacağımız ve çok önemli aydınlanmalar yaşayacağımız bir hafta olabilir. Günlük rutinlerimiz, iş ve çalışma ortamımızda hızlı değişimler yaşayabiliriz. Yakın çevremizi ilgilendiren bazı konularda bir süredir içimize attıklarımızı ortaya dökebiliriz. Parayla ilgili konular, aile içi temalar veya sağlıkla ilgili durumlarda üzerimizde baskı hissedebiliriz.
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

İlişkiler, flörtler, çocuklarla ilgili konularda destekleneceğimiz bir hafta geçirebiliriz. Kendimizi keyifli hissettiğimiz alanlara daha fazla odaklanabiliriz. Yeteneklerimizi değerlendirerek kazançlar elde edebileceğimiz bir alana yönelebiliriz. Sosyal çevremiz, gelecek hedeflerimiz, amaçlarımızla ilgili ani gelişen konular geliştirebilir, çevremizdeki kişilere desteklerde bulunabiliriz.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Ev, aile, yuva konuları ile kariyer hayatımızı mercek altına alan bir Dolunay etkisi ile haftaya başlayacağız. Bu alanlarda bir süredir içimizde yaşadığımız önemli farkındalıklar ile hayatımıza yeni bir yön çizme kararı alabiliriz. İş hayatımızda ani değişimler gündemimize gelebilir, belki yöneticimizle aramızda gerginlikler yaşayabiliriz. Ev ile iş arasında denge kurabilmek önem taşıyabilir.
Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yakın çevremizle iletişimimizin artabileceği, yakınlarımızdan destek alacağımız bir hafta olabilir. Hayatımıza dair amaçlarımızı gözden geçirerek önemli farkındalıklar yaşayabilir, önemli kararlar alabiliriz. Bize iyi gelmeyen kişiler ile iletişimimizi kesmeye karar verebileceğimiz gibi, sürpriz anlaşmalar, haberler, ani teklifler gündemimize gelebilir. Keyfi harcamalar yapabilir, yatırım ile ilgili konularla ilgilenebiliriz.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.096
1.565
çiçek10 (2).jpg

Koç burç yorumları: 27 Nisan’da Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay finansal konuları gündeme getirecek gibi görünüyor. Eşinin gelirleri veya iş birliklerinden elde ettiğin gelirlerle ilgili farkındalıklar yaşayabilirsin.

Vergi, sigorta, kredi ve miras gibi konularda değerlendirmeler yapman gerekebilir. Finansal kaynakların ve giderlerinle ilgili birtakım sıkıntılarla yüzleşebilirsin. Bu süreçte krizlere çekilmemeye dikkat etmeli ve risk almamaya özen göstermelisin.


Dolunay Koç burçlarının çatışmacı yanlarını ortaya çıkarabilir. Böyle durumlarda kenara çekilmek yerine kendini akışa bırakan Koç burçları kendilerini toparlamak için uğraşmak zorunda kalabilir. Bu dönemde tek yapmaları gereken, bir şeyler söylemeden önce iyi düşünüp taşınmak. Ağızdan çıkan sözün geri alınamayacağını unutmamalılar.

Ailenin parası, ortaklıklardan gelen gelirler, borç, vergi, sigorta gibi konularda gerginlik ve endişe yaşadığın bir süreç sonlanabilir. İşi gerginliğe ve çatışmaya vardırmak yerine daha uyumlu olmaya çalışmanda fayda var. Maddi konularda manipülasyona açıksın. Temkinli ve akıllıcı adımlar atmalı, hemen gaza gelmemelisin.Boğa burç yorumları: 27 Nisan’da Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Karşıt burcunda gerçekleşen bu Dolunay evlilik ve iş birliklerinle ilgili temkinli olman gerektiğini vurguluyor. Eşin veya birlikteliğin ile ilgili bazı farkındalıklara varabilir, beraberliğini masaya yatırarak gözden geçirmek isteyebilirsin.

Evli değilsen ciddi ve derin bir birlikteliğe başlayabilir ya da ilişkini ciddiyete taşımak adına evlilik kararı alabilirsin. Öte yandan varsa ortaklığınla ilgili de bazı değerlendirmeler yapabilirsin.

Boğa burçlarının cesaretlerini toplamaya çalıştıkları bazı konular tekrar gündeme gelebilir. Ancak doğru noktaya varabilmek için öncelikle kendilerini özgür bırakmaları ve rahatlamaları gerekiyor. Kendilerini tutmaktan ve sürekli planlar yapmaktan vazgeçip hayatı akışına bırakmalılar.

Karşıt burcundaki Dolunay seni ilişkiler konusunda dikkatli olman için uyarıyor. Hayatında biri yoksa yeni biriyle tanışabilir ya da sadece görev bilinciyle yürüttüğün ama artık mutlu olmadığın bir ilişkiyi kesip atmak isteyebilirsin.İkizler burç yorumları: 27 Nisan’da Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay çalışma ortamını ve sağlığını gündeme getirecek gibi görünüyor. Çalışma koşullarının değişerek bambaşka bir forma dönüştüğünü fark edebilirsin. Sağlığınla ilgili bazı hassasiyetlerin farkına vararak; günlük rutinlerine ve beslenmene yeni bir düzenleme getirmen gerekebilir.

Ofis ortamın veya iş arkadaşların ile ilgili birtakım değerlendirmeler yapabilir, sonlandırmalarla karşılaşabilirsin. İkizler burçları bu süreçte gerçekte kim olduklarını ve bazı şeylere neden katlandıklarını sorgulayabilirler.

Dolunay seni en çok, sağlık, günlük rutinler ve iş hayatı konularında etkiliyor olacak. İş ve günlük yaşamında bazı şeylerin sonlandığı bir dönemdesin. Birlikte çalıştığın kişiler değişebilir. Farklı bir işe geçebilirsin.

Günlük yaşamından bazı kişileri ailenden bile olsalar sonsuza kadar çıkarabilirsin. Sağlığınla ilgili aldığın kararları uygulamaya başlayabilirsin. Diyet yapmak istiyorsan iyi bir zaman. Eğer ilerlemek ve hayatlarına devam etmek istiyorlarsa önce iyileşmek için kendilerine fırsat tanımalılar.Yengeç burç yorumları: 27 Nisan’da Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay aşk ve çocuk konularını gündeme getirecek gibi görünüyor. Aşk hayatında hareketlenmeler olabilir. Bir ilişkin yoksa tutkulu ve derin bir aşka yelken açabilirsin. Bir birliktelik içindeysen beklentilerini yeniden masaya yatırıp değerlendirmen gerekebilir. Çocuk sahibi değilsen bu süreçte çocuk sahibi olmaya karar verebilirsin. Çocuklarınla olan ilişkin derinleşebilir veya bazı farkındalıkların olabilir.

Bu Dolunay oldukça yoğun etkilere sahip olsa da Yengeç burçlarının ne kadar etkileneceklerine dair bir fikirleri yok. Bu dönemde onlara gerçekten ağır gelecek ve belki de zarar verecek bazı şeyler öğrenebilirler. Ancak öğrendikleri şeye verecekleri tepki, öğrendikleri şeyden çok daha önemli olacak. Genel olarak her söz fazlasıyla iğneleyici ve rahatsız edici gelebilir onlara. Bu nedenle mantıklı düşünmeli ve tepkilerini ölçmeliler.

İlişkiler açısından yol ayrımındasın. Eğer uzun vadeli bir ilişki içindeysen ve ilişkide sorunlar yaşıyorsan, kesin kararını bu dolunayda verebilirsin. Hayatında yürümediğini düşündüğün her şeyi geride bırakmak ve yoluna devam etmek için uygun bir zaman dilimindesin.

Otorite figürü olan kişilerle mücadele içine girmen olası. Diğer yandan kendi duygusal güvenliğin ile ilgili hassasiyetleri fark edebilir, hayat dinamiklerini koruyabilmek için özeline çekilmeyi tercih edebilirsin. Bu dönemde yaşamına kadersel olarak değerlendirebileceğin birileri girebilir. Evlenme teklifi alabilirsin. Eğer evliysen, çocuk sahibi olma kararı verebilirsin.Aslan burç yorumları: 27 Nisan’da Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay ev ve aile konularını gündeme getirecek gibi görünüyor. Aile bireyleri, büyükler veya köklerinle ilgili bazı farkındalıklara varabilir, geçmişe ait gizli kalmış konular açığa çıkabilir.

Başka bir eve taşınmayı düşünebilir, tadilat gerektiren işler gündeme gelebilir, emlak veya gayrimenkul ile ilgili işlerin varsa düzenlemelere gitmen gerekebilir. Kariyerine ve ev hayatına dair beklentilerini masaya yatırabilir, mantıklı kararlar alarak yapılandırmak isteyebilirsin.

Aslan burçları Dolunay’ın etkisiyle daha fazla kişisel alana ihtiyaç duyduklarını fark edebilirler. Çevreleri sürekli başka insanlarla dolu olan Aslan burçları kendilerine vakit ayırmadıklarını düşünebilirler. Dolunay ise sadece kendileriyle kalmak ve bunu ne kadar sevdiklerini keşfetmek için mükemmel bir zaman.

Geçmişten gelen bazı konuları gündeme getirebilir, ailenle ilgili yaşadığın sorunları geçmişte bırakmak isteyebilirsin. Seni şok edecek aile sırları ortaya çıkabilir. Ayrıca aile bireylerinin sağlığı ile ilgili bir konu gündeme gelebilir. Taşınma, gayrimenkul alımları ya da satışları da söz konusu olabilir. Kariyerinden dolayı ev, şehir, ülke değiştirmek zorunda kalabilirsin.Başak burç yorumları: 27 Nisan’da Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay yakın çevre ve iletişim konularını gündeme getirecek gibi görünüyor. Kardeşler, yakın akraba ve komşuların ile olan iletişiminde bazı hassasiyetlerin farkına varabilirsin. Fikirsel olarak sorunlu olduğunu düşündüğün iletişim kanallarını tamamen kapatmayı isteyebilirsin. Daha önceden yapmış olduğun bir seyahat planı varsa tamamen iptal olabilir veya değişebilir.

Ticari konuları veya anlaşmalarını masaya yatırarak değerlendirmen gerekebilir, yeni bir yapılandırmaya gitmeyi tercih edebilirsin. Dolunay Başak burçlarını ruhsal olarak fazlasıyla etkileyebilir. Bu süreçte çok fazla iç muhasebe yapıp belki de unutmak üzere oldukları şeyleri yüzeye çıkarmak için çaba gösterebilirler. Hissettikleri duyguların sebebini anlamak için çaba göstermeleri gerekebilir. Ancak bundan kaçmamalı sonuna kadar gitmeliler.

Önümüzdeki iki hafta yakın çevren, kardeşlerin ve arkadaşların ile ilişkilerin dolunaydan en çok etkilenen alanlar olacak. Bu dönemde sevdiklerin ve yakın çevren ile iletişim trafiğin artacaktır.

Uzun zamandır sürüncemede kalan ve aranızda sorun yaratan konuları sonuçlandırabilirsin. Uzaklardaki aile bireylerinden ya da arkadaşlarından ilginç haberler gelebilir. Bu dönemde sosyal medyada çok aktif olabilirsin.
Terazi burç yorumları: 27 Nisan’da Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay finansal kaynaklarını ve yeteneklerini gündeme getirecek gibi görünüyor. Para akışındaki hassasiyetleri fark edebilir, endişe hissedebilirsin. Gelir ve gider dengendeki sorunlar içsel bir krize neden olabilir ve finansal akışını yapılandırmak için harekete geçmen gerekebilir.

Dolunay Terazi burçlarını hayatlarındaki en önemli insanlara yaklaştıracaktır. Terazi burçları artık bu insanlardan kaçmaktan vazgeçip onları hayatlarına almalılar. Her ne kadar farkında olmasalar da onlar için çok değerliler. Kazanç sağladığın bir projen sonlanabilir veya para kazanma yolunu tamamen değiştirerek farklı bir yeteneğinle gelir elde etmek isteyebilirsin. Finansal konularda risk almaman gereken bir dönem diyebiliriz.

Bütçeni dengelemek için harekete geçebilir, finansal konularla ilgili endişelere kapılabilirsin. Evle ilgili çıkan masraflar endişelerini daha da arttırabilir. Maddi güvenliğini sağlamak için yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, borçlarından kurtulmak ve düzlüğe çıkmak için yeni girişimlerde bulunabilirsin. Ancak manipülasyonlara açık olduğundan dikkatli hareket etmende fayda var.

Merkür’ün Boğa burcunda seyahat ettiği bu süreçte ortaklı paylaşımların ön plana çıkacak. Eşinin gelirlerindeki istikrar her zamankinden çok önem kazanabilir. Gelir getirebilecek yeni bir iş birliğine imza atabilirsin; ancak temkinli olmak adına bazı projeleri kaçırmamaya dikkat etmelisin.Akrep burç yorumları: 27 Nisan’da sizin burcunuzda gerçekleşen Dolunay, genel hayat dinamiklerini gündeme getirecek gibi görünüyor. Kendini, tüm ikili ilişkilerini, aile ve kariyer hayatını gözden geçirebilir ve tamamen değiştirmek isteyebilirsin.

Sana yarar sağlamadığına inandığın veya artık yürümediğini fark ettiğin kişi veya konuları hayatından çıkarmayı tercih edebilirsin. Dış görüntünde önemli bir değişime gitmek isteyebilirsin. Sağlığındaki hassasiyetleri fark ederek daha çok özen göstermen gerektiğini hissedebilirsin.

Akrep burçları uzun zamandır kendilerini ruhsal olarak çok yorgun hissediyorlar. Ancak kendi burçlarında gerçekleşen bu Dolunayla birlikte dinlenebilirler. Bu süreçte uzlaşmacı olmalı ve hayatlarınki kişilerle işbirliği yapmalılar. Diğer yandan olaylara tek taraflı bakmaktan vazgeçmeli, diğer insanların da yaşadıklarını anlamaya çalışmalılar.

İlişkilerin ve genel olarak hayatınla ilgili yeni düzenlemeler yapmak, sana faydası olmadığını düşündüğün konuları sonlandırmak, sana yeteri kadar değer vermediğini düşündüğün insanları hayatından çıkarmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Yeni teklifler, yeni iş birlikleri gelebilir. Sana yeni şeyler katacak yeni insanlarla tanışabilirsin. Ailen ile ilgili ilginç haberler alman mümkün.Yay burç yorumları: 27 Nisan’da Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay kontrolünün dışındaki konular ve bilinçaltını gündeme getirecek gibi görünüyor. Bilinçaltının derinliklerinde kalmış bazı korkularını değerlendirmek isteyebilir, üzerinde düşünebilirsin. İç dünyana dönerek gizli kalmış konuları fark edebilir ve onları şifalandırmak adına ruhsal çalışmalara katılabilirsin. Hakkında yapılmış bazı dedikoduların açığa çıkmasına şahitlik ederken kontrolünün dışında gelişen olaylar endişelerini gün yüzüne çıkarabilir.

Yay burçları Dolunay etkisi ile birlikte affetmeye hazır olacaklar. Uzun zamandır içlerinde tuttukları kötü enerjilerin gitmesine izin vererek saplantılardan kurtulma şansları var. Ancak bunu yapmak istemeleri ve buna izin vermeleri gerekiyor. Bu süreçte emeklerinin değerini anlayıp daha sıkı çalışmaya başlayabilirler.

Akrep burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, iç dünyanda iniş çıkışlar yaşamana sebep olacak. Korkularınla yüzleşmek isteyebilirsin. Ayrıca bu dönemde senden saklanmış bazı sırlar ve gizli düşmanlar ortaya çıkabilir.

İş ortamı ve günlük rutinler açısından da bazı şeyleri sonlandırmak isteyebilirsin. Sağlık konusunda da çok dikkatli olman gereken bir dönem. Sezgilerin bu dönemde çok güçlü olacak. Maddi dünyadan uzaklaşıp bir süre manevi tarafını beslemek isteyebilirsin.


Oğlak burç yorumları: 27 Nisan’da Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay sosyal çevrenle ilgili konuları gündeme getirecek gibi görünüyor. Arkadaşlıklarını gözden geçirebilir, artık yürümediğine inandığın bir arkadaşlığın varsa sonlandırmak isteyebilirsin.

Geleceğe dair koymuş olduğun hedefleri değiştirebilir ve bambaşka bir forma dönüştürebilirsin. Oğlak burçları Dolunay sürecinde kendilerini çok daha sempatik ve dışa dönük hissedebilirler.

Üyesi olduğun gruplar, dernek, vakıf ve organizasyonlar içerisinde gizli kalmış sırlar açığa çıkabilir. İçinde bulunduğun sosyal çevreden tamamen kopmak isteyebilirsin. Hatta bu dönem, sonunda kendileriyle aynı fikirlerde olan insanlarla tanışma fırsatı bulabilirler. Bazı şeylerin boylarını aştığını düşünebilirler ancak cesaretlerini kaybetmemeli, önlerine gelen fırsatları değerlendirmeliler.

Bir önceki dolunay döneminde karşı karşıya geldiğin ya da çatıştığın bazı insanları hayatından çıkarmak isteyebilirsin. Kariyer açısından senin için çok önemli olacak kişiler hayatına girebilir ve sana yol gösterebilir. Bir süredir planladığın, hayalindeki bir iş gerçekleşebilir. Gereksiz konuları geride bırakabilir, geleceğe yönelebilirsin.


Kova burç yorumları: 27 Nisan’da Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay kariyer hayatınla ilgili konuları gündeme getirecek gibi görünüyor. İşinle veya patronlarınla ilgili önemli farkındalıklara varabilirsin.

Üstlerinle olan iletişimin krizli bir hale gelebilir. Kariyer hayatında süregelen düzenin veya bazı projelerin faydalı olmadığını fark ederek sonlandırmayı tercih edebilirsin. İşten ayrılmayı tercih edebilir ya da hedeflerini yeniden yapılandırmak adına bazı adımlar atabilirsin.

Aile hayatın ve hedeflerin arasında bir denge oluşturmak bu dönemde senin için önemli olacak. Dolunay, Kova burçlarını çok daha hassas bir hale getirebilir. Bu nedenle normalden çok daha fazla anlayış bekleyebilir ve isteyebilirler. Bu süreçte onları en iyi anlayan insanlarla iletişim kurabilir vakitlerini onlara ayırabilirler. Kalplerinin sesini dinledikleri bu dönemde yalana olan hassasiyetleri artabilir.

Akrep Dolunay’ı, seni ev ve iş hayatı konularında etkiliyor olacak. İşle ilgili konular gündeme gelebilir. Kariyerinle ilgili bir yol ayrımına geldiğini hissedebilirsin. Üstlerinle veya ebeveynlerinle iletişim kurmakta zorlanman ve çatışmalar yaşaman mümkün. Ailen ya da üstlerin tarafından senden bugüne kadar saklanmış bazı şeyleri bu dönemde öğrenebilirsin. Çatışmalardan kaçınmanda fayda var ancak manipülasyonlara karşı da kendini korumalısın.Balık burç yorumları: 27 Nisan’da Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay kariyer hayatınla ilgili konuları gündeme getirecek gibi görünüyor. İnanç ve felsefe konularını derinlemesine sorgulayacağın bir dönem olabilir. Yabancılar veya uzaklarla ilgili bazı hassasiyetler gündemine gelebilir.

Önceden planlamış olduğun yurt dışı seyahatlerin varsa iptal olabilir. Uluslararası ticaretle meşgulsen projelerin krizli bir hale dönüşebilir veya risk almanı gerektirecek gelişmeler olabilir. Hayata bakış açını tamamen değiştirebilirsin. Sosyal medyada görüşlerini paylaşırken krize sürüklenmemeye dikkat etmelisin.

Dolunay Balık burçlarını, hassas yanlarının ortaya çıktığı bir noktaya taşıyabilir. Özellikle romantik yaşamlarındaki problemlere odaklanmadan önce hislere odaklanmaları gerekebilir. Bu süreçte hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını fark edebilirler. Gerçekleri görmek için daha derine bakmalılar.


Akrep burcundaki Dolunay, eğitim, yurt dışı, medya, hukuk alanlarında etkisini gösteriyor olacak. Dünya görüşünü sorguladığın, kendini bir arayış içinde hissettiğin bir döneme giriyorsun. Bu dönemde uzun süredir devam eden bir hukuksal süreç nihayet sonuçlanabilir. Sosyal medyada dikkatli olman gereken bir dönemdesin. Geçmiş konuları ön plana çıkarmak yerine geleceğe yönelmeli, kendine yeni hedefler çizmelisin.


İndigo Dergisi
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.096
1.565
Screenshot_20210425-230531_Instagram.jpg
Screenshot_20210425-230534_Instagram.jpg
Screenshot_20210425-230539_Instagram.jpg
Screenshot_20210426-003252_Instagram.jpg
Screenshot_20210426-003255_Instagram.jpg
Screenshot_20210426-003300_Instagram.jpg
Screenshot_20210426-003303_Instagram.jpg
Screenshot_20210426-003308_Instagram.jpg
Screenshot_20210426-003316_Instagram.jpg
Screenshot_20210426-003331_Instagram.jpg
Screenshot_20210426-003336_Instagram.jpg
Screenshot_20210426-024455_Instagram.jpg


Mine Ölmez
 

Eklentiler

 • Screenshot_20210426-003331_Instagram.jpg
  Screenshot_20210426-003331_Instagram.jpg
  92,2 KB · Görüntüleme: 2
 • Screenshot_20210426-003336_Instagram.jpg
  Screenshot_20210426-003336_Instagram.jpg
  93,2 KB · Görüntüleme: 0
 • Screenshot_20210426-024455_Instagram.jpg
  Screenshot_20210426-024455_Instagram.jpg
  84,7 KB · Görüntüleme: 0

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.096
1.565
Haftanın Gündemi:

● 27 Nisan Akrep Dolunayı
● 27 Nisan Plüton Retrosu
● 30 Nisan Boğa burcunda Venüs Merkür ve Güneş Uranüs Kavuşumu

çiçek7.jpg

KOÇ BURCU:

Haftaya Akrep burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile başlıyorsunuz. Korku ve cesaret arasında bir ikilemde kalacağınız bir dönem yaşayabilirsiniz. Endişeleriniz sizi geçmişe götürebilir, krizi fırsata çevireceğiniz yer tam da burası olacak. Yaşadıklarınız korkularınızı aşacağınız ve nasıl yol alacağınız konusunda size rehberlik edecektir.
BOĞA BURCU:

Burcunuzda Venüs ve Merkür’ün kavuşumu, sakin ve uyumlu bir zaman diliminin ve bunu çevrenize de yansıtacağınızın sinyallerini veriyor. Yerinde konuşmalar ve kararlar, hayatınızı daha emin adımlarla yürüyeceğiniz bir yola çıkaracaktır. Güneş ve Uranüs aynı yerde bir araya geldiğinde hayatınıza farklı bir yön verebilmeniz için size gerekli olan adımları attırabilir.

İKİZLER BURCU:

Haftaya Akrep burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile başlıyorsunuz. Dolunayla birlikte çalışma hayatınızdaki tutumlarınız ve düzenlemeniz gereken konuların farkına varıyorsunuz. Verimli bir ortam ve sağlıklı bir zihinle hareket etmek istiyorsanız, bunu kendinizden başlatmalısınız.

YENGEÇ BURCU:

Boğa burcunda Venüs ve Merkür’ün bir arada olması, arkadaş ortamında birleştirici ve yapıcı bir ifadeyle hareket edeceğiniz zamanları temsil ediyor. Aynı yerde Uranüs ve Güneş’in de kavuşumuyla özgün bir çıkış yapabilir, davranışlarınız ve fikirlerinizle göz önündeki yerinizi sağlamlaştırıyor. Daha fazla söz sahibi olmak, vereceğiniz ve alacağınız desteği de arttıracaktır.ASLAN BURCU:

Plüton’un Oğlakburcunda geri hareketine başlamasıyla farkındalığınızı iş hayatınıza da taşıyorsunuz. Yolun sağ tarafına bakarken sol tarafında kaçırdıklarınızı göreceğiniz bir dönemdesiniz. Görmediğiniz birçok konuya vakıf olabilirsiniz, bu da size hangi konuda nasıl hareket edeceğiniz noktasında bazı püf noktalar verebilir.
BAŞAK BURCU:

Haftaya Akrep burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile başlıyorsunuz. Geçmişten gelenlerle birlikte son dönemlerdeki düşünceleriniz, insanlarla olan iletişiminize ve bağlantı kurmak isteyeceğiniz kişilerin kriterlerine etki ediyor. Artık bazı insanları ve fikirleri geride bırakıyorsunuz. Bir yanınız buruk olsa da bunun sizin için en iyi çözüm olduğunuzun farkındasınız.

TERAZİ BURCU:

İçinizdeki sıkışmaların kaynağına ineceğiniz ve artık çözebileceğiniz bir zamandasınız. Sahip olduklarınıza yeni bir değer katmak isterken kişisel kaynaklarınızı doğru değerlendirmeyi öğreniyorsunuz. Merkür ve yönetici gezegeniniz Venüs, Boğa burcunda kavuşuyor, bu da size miras ve alacak verecek konularınızda orta yolu bulacak çözümler sunuyor. Yapıcı ve yumuşatılmış bir sürecin içinde olmak size beklentilerinizle ilgili ilk adımları daha da güvenilir şekilde atmanızı sağlayacaktır.AKREP BURCU:

Haftaya burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay ile başlıyorsunuz. Hem ruhsal hem de fiziksel olarak iliklerinize kadar hissedeceğiniz bu etkiler, kaçtığınız ya da korktuğunuz her konuda sizi desteklemeye geliyor.YAY BURCU:

Geçmişin ve bilinçaltınızda gizlenen her şeyi birer birer dökülmesine hazırlıklı olun. İstediğiniz ya da farkında olmadığınız konular kadar istemedikleriniz de göz önüne serilebilir. Venüs ve Merkür ile Güneş Uranüs, Boğa burcunda kavuşarak günlük hayatınızı ve sorumluluklarınızı daha iyi şekilde yöneteceğiniz farklı ve özgün koşullar hazırlayabilir.OĞLAK BURCU:

Haftaya Akrep burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile başlıyorsunuz. Sosyal hayatınız ve arkadaşlarınızla olan etkileşimleriniz konusunda bir rota çizebilirsiniz. Önünüzün kesildiğini hissettiren, yatırımlarınızı zorlaştıran koşullar ve kişilere olan tutumlarınızı değiştiriyor, eksiklerinizi tamamlıyorsunuz.KOVA BURCU:

Başarılarınızın toplumdaki yerinizi gündeme getireceği bir dönemdesiniz. Yeni ve çok farklı bir alanda hizmet etme fikri gündeme gelebilir. Çevrenizden alacağınız destekle, oluşturacağınız alanın daha sağlam olmasının sinyallerini alıyorsunuz. Boğa burcunda hareket eden Venüs ve Merkür, kendinizi daha iyi ve yapıcı bir şekilde ifade etmenizi sağlayacaktır. Bu size fikirlerinizi uygulayacağınız alanların kapılarını açabilir.BALIK BURCU:

Yakın ve uzak aile bağları kurduğunuz kişiler hakkında bazı gerçekleri öğrenebilir, sizi üzen konulara artık bir nokta koyabilirsiniz. Merkür ve Venüs, Boğa burcunda kavuşuyor ve Güneş ile Uranüs’ün de destekleriyle, net ve sağlıklı bir sürece dahil oluyorsunuz. Kuracağınız bağlantılar kadar, bu bağlantıları kimlerle kurmanız gerektiği konusunda gündeminizde yer bulacak
Aygül Aydın
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.096
1.565

Haftalık Burçlar I 26 Nisan- 2 Mayıs 2021 Gerçekler Açığa Çıkıyor…​


çiçek10 (7).jpg

Koç ‘’Arkadaşlıklara Dikkat’’
Sevgili Koçlar, haftaya özel hayatınızda gerçekleşen gerginlikler ve iş hayatınızda beliren iletişim problemleriyle başlıyorsunuz. Akrep burcunda gerçekleşen dolunay başkalarından elde ettiğiniz gelirler ile ilgili sıkıntılar yaşatabilir. Banka , kredi işlemlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü yurtdışı konularıyla ilgili gelişmeler var. Perşembe günü kariyer evinizde beliren iletişim kopukluğundan ötürü zorlanmanız söz konusu. Hafta sonu sevdiklerinize vakit ayıracağınız sosyalleşeceğiniz zamanlar. Keyifli bir hafta olsun.Boğa ‘’Süprizlere Hazırlanın’’
Sevgili Boğalar, ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınız iş hayatınızla ilgili alanı parlatan bir Yeniay ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda var olan sorunları açığa çıkartabilir, sıkıntılar daha çok kariyerinizle ilgili alanda sizi zorlamakta hayatınızda birisi yoksa kısa zamanda hayatınıza birisi girebilir aşık olabilirsiniz. Hayatınızın iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Çarşamba Perşembe günü ödemelerinizle ilgili alana dikkat, Hafta sonu günü mahkemelerinizle ilgili konular ,uzak akrabalarınız, seyahatle ,sosyal medya ile ilgili konularda problemlerle karşılaşmanız olası. Keyifli bir hafta olsun.İkizler ‘’Önemli Kararlar Alma Zamanı’’

Sevgili İkizler, haftaya aşkla ilgili güzel gelişmeler mutlulukla başlıyorsunuz, çocuklarınız varsa iletişiminiz gayet keyifli olabilir. Salı günü gerçekleşen Dolunayla birlikte hayatınızla ilgili önemli kararlar alma noktasına gelebilirsiniz iş hayatınız, sağlığınız ve günlük akışınız bu dönem sekteye uğrayabilir. Satürn’ün sert etkisini zaten geçen haftadan beri alıyorsunuz uzak akrabalarınız ,yüksek eğitim ve sosyal medya gibi konularda sıkıntılarınız bu hafta azalan bir şekilde seyir edip bitebilir. Çarşamba Perşembe ikili ilişkilerinize özel hayatınıza özen göstermelisiniz. Hafta sonuna doğru yakın ve uzak çevrenizle
ilgilenebilir geleceğe dair bir takım düzenlemeler yapmanız olası. İş hayatınızda sürpriz değişimler sizi bekliyor, keyifli bir hafta olsun.


Yengeç ‘’Masraflara Dikkat’’
Sevgili Yengeçler , haftaya aile büyükleriniz ev konularınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Salı günü size dost olan Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay,aşk hayatınızı aydınlatırken ummadığınız bir aşkı ,bebek haberi bekleyenlere mutlu haberi verebilir. Çarşamba ,Perşembe günleri iş ve size hizmet verenlerle ilgili bir takım aksaklıklar yaşamanız olası. Cuma günü iş birliği yaptığınız sosyal çevrenizden gelecek süprizlere hazırlıklı olun. Hafta sonu maddi ve manevi değerlerinizi sorgulama zamanı. Keyifli bir hafta olsun.


Aslan ‘’Kariyerinize Dikkat’’
Sevgili Aslanlar , haftaya iletişim trafiğinizle başlıyorsunuz, kısa tatiller ,sözleşmeler gündeminizde oluyor. Salı günü Dolunayın etkisiyle ev ,yuva ,aile konularınız gündeminizi oturacak. Çarşamba Perşembe günlerinde aşkta keyifli zamanlar. Cuma günü kariyerinizle ilgili süprizlere hazırlanın, beklemediğiniz yerlerden iş teklifi alabilirsiniz. İkili ilişkileriniz ve iş ortaklarınızla ilgili konularda ani kararlar almanız olası .Hafta sonu sevdiğinize zaman ayırma zamanı. Keyifli bir hafta olsun.


Başak ‘‘İşe Odaklanıyorsunuz’’
Sevgili Başaklar,
Haftaya gelirlerinizle ilgili güzel gelişmelerle başlıyorsunuz. Salı Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay ,iletişim trafiğinizi arttırıyor yakın çevrenizden iş konularında destek bulabilirsiniz. Çarşamba Perşembe ev ve aile fertlerinizle ilgilenebilirsiniz. Cuma günü yurt dışı konuları ,yüksek eğitim ve seyahat organizasyonları ile ilgili süprizlere hazırlanın. Hafta sonu sağlığınıza özen göstereceğiniz kendinize zaman ayıracağınız zamanlar. Keyifli bir hafta olsun.Terazi ‘’Finansal Kazançlar’’
Sevgili Teraziler, haftaya hayatınızla ilgili önemli gelişmelerle başlıyorsunuz. Salı günü gerçekleşen Akrep Dolunayı ile birlikte enerjiniz yükselirken aynı zamanda finansal açıdan ek gelirler elde etmeniz olası. Çarşamba Perşembe günü iletişim trafiğiniz yoğunlaşabilir ekstra müşteri kazanabilirsiniz. Cuma günü başkalarından elde ettiğiniz gelirler konusunda artış var, kredi ve ödemelerinizi daha iyi düzene sokabilirsiniz. Satürn’ün olumsuz etkisi aşkta sizi yorabilir. İkili ilişkilerinizde finansal açıdan gerilimler yaşamanız olası. Hafta sonu aşkınıza varsa çocuklarınızla ilgileneceğiniz özel zamanlar, keyifleneceğiniz bir dönem. Mutlu bir hafta dilerim.Akrep ‘’Değişim dönemi ‘’
Sevgili Akrepler ,Pazartesi gününe enerjinizi düşük olarak başlıyorsunuz, Salı günü kendi burcunuzda gerçekleşen Dolunayla beraber gündeminiz iş hayatınız ve özel hayatınızla ilgili olacak, tamam veya ileri deme vaktiniz geldi. Çarşamba Perşembe günleri finansal açıdan kazançlı çıkacağınız fırsatlara gebe. Cuma günü kalbiniz boşsa hayatınıza aniden birileri girebilir. Hafta sonu eviniz ve ailenizle ilgilenme zamanı, kendinizi daha iyi hissedeceğiniz zamanlar. Satürn etkisini aile büyükleri ,ev alma satma gibi konularda görebilirsiniz. Bunalabilirsiniz. Keyifli bir hafta olsun.Yay ’’Zihinsel Dönüşümler ’’

Sevgili Yaylar, haftaya sosyal çevrenizde gerçekleşen güzel gelişmelerle başlıyorsunuz ,grup çalışmalarınızdan yana sevineceksiniz. Salı günü gerçekleşen Akrep Dolunayı sizi zihinsel anlamda geliştirecek. Farkındalığınızın artacağı dönemler ,bu dönem kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Çarşamba Perşembe günlerinde işleriniz ve ilişkinizle ile ilgili gelişmeler sizi zihinsel anlamda dönüştürebilir. Cuma günü gündelik akışınızı etkileyen sürprizlere hazırlıklı olun. Hafta sonu sevdikleriniz ve akrabalarınızla görüşeceğiniz zamanlar. Keyifli bir hafta olsun.Oğlak ‘’Aşkta Süprizler’’

Sevgili Oğlaklar, haftaya kariyerinizde ki olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz ,Salı günü Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay, sosyal çevre ve grup çalışmalarınızla ilgili konuları öne çıkartıyor, iş hayatınızla ilgili ortaklaşa iş yaptığınız kimseler yüzünden biraz canınız sıkılabilir.Çarşamba Perşembe ikili ilişkilerinize ve kendinize yoğunlaşacağınız günler tartışmalar ve atışmalara sakinlikle cevap vermekte fayda var Cuma günü aşk evinizde süprizlere hazırlılıklı olun.Hafta sonu finansal anlamda kendinizi denetleyeceğiniz manevi anlamda kendinizi sorgulayacağınız zamanlar.Keyifli bir hafta olsun.Kova ‘’ Özel ve İş Hayatında Yeni Dönem’’
Sevgili Kovalar haftaya yurtdışı konularınız, yüksek eğitim ve sosyal medya ile ilgili gelişmelerle başlıyorsunuz. Salı günü gerçekleşen Dolunay, kariyer evinizde parlamakta, hayatınızla ilgili yeni kararlar alarak hayatınızda ilerlemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Çarşamba Perşembe sosyal çevrenizle görüşme arkadaşlarınızla görüşme zamanı, Cuma günü ev, yuva aile ile ilgili konularda sürprizleri yaşamanız olası. Evlilik kararı alabilir ya da ayrılık kararı alabilirsiniz. Hafta sonu kendinize vakit ayırarak sevdiklerinizle güzel vakit geçirme zamanı .Keyifli bir hafta olsunBalık ‘’Zihinsel Dönüşüm ‘’

Sevgili Balıklar, haftaya banka işlemleri ,sigorta vergi başkalarından elde ettiğiniz gelirlerin sonuçlarına sevinerek başlıyorsunuz. Salı günü Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay ,yurtdışı konularınız ,sosyal medya ,yüksek eğitim alanlarınızda alacağınız başarılarla kendini gösteriyor. Çarşamba Perşembe günlerinde kariyer evinizdeki gelişmeler sevindirici. Cuma günü yakın çevrenizle ilgili süprizlere hazırlıklı olun. Satürn’ün etkisiyle kendinizi zihnen toparlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Hafta sonu arkadaşlarınızla ilgileneceğiniz dostlarınızla haberleşeceğiniz zamanlar.

Arzum Koyuncu
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.096
1.565

çiçek1.jpg

Koç burcu​

Yeteneklerini kullanman sayesinde ortaya çok verimli işler çıkartabileceğin bir hafta. Bu hafta kendini geri planda tutmayıp bu yaratıcılığını kullanabilirsin. Kariyerini tekrar sorgulayacağın bir dönem. Şimdiye kadar neleri değiştirdiğin, değiştirmek isteyip de nelere cesaret edemediğini sorgulamaya başlayacağın bir beş ayın var. Bununla birlikte hayatında şimdiye kadar katettiğin yollar, aldığın riskler, kayıplar ve bıraktıklarının sonucunu alacağın hasat niteliğinde bir dolunayın var.

Boğa burcu​

Hem mantığını hem de sanatsal becerilerini harmanlayabileceğin bir haftaya giriyorsun. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsin. Hayatınla ilgili kararlar alabilirsin. İnançlarını sorgulamaya başlayabilirsin. Sana iyi gelen ya da engel oluşturanları ayıklayıp yıkman gerekenleri yıkmaya başlayacağın bir sürece giriyorsun. İlişkilerinde emeklerinin karşılığını alacaksın. Yeterli adımları attıysan güzel hediyeler gelebilir.

İkizler burcu​

Tek başına kalıp güzel projeler, düşünceler üretebilirsin. Platonik aşk söz konusu olabilir. Hayatında değiştirmeye ihtiyacın olan ne varsa artık dönüşmek için seni zorlayabilir. Değişime direnmemek yapılacak en iyi şey. Çalışma hayatındaki emeklerinin karşılığını alabilirsin. Varsa hastalıkların şifalanabilir ya da gizli bir hastalık varsa ortaya çıkabilir.

Yengeç burcu​

Sosyal hizmetler gibi kuruluşlara yardımlarda bulunabilirsin. Bu hafta hayal gücün çok aktif olacak, oradan alacağın ilhamı değerlendirmelisin. İletişim çok yoğun olacak. İlişkilerini sorgulayacağın bir beş ay başlıyor. Dönüşmesi gereken konular dönüşmeli. Sana iyi gelmeyen kişiler varsa gitmeli. Aşk ve cinsel hayatın daha derin, daha duygu yoğunluklu olabilir. Varsa çocukların ile daha derin bağlar kurabilirsin.

Aslan burcu​

İş hayatında oldukça verimli projeler yürütebilir, bu sayede ön plana çıkabilirsin. Bu sırada sen çalışma ortamını, nasıl bir iş hayatı istediğini, hangi koşullarda çalışmak istediğini sorgulayacağın bir döneme giriyorsun. Ailenle ilgili gizlenmiş bazı sırlar ortaya çıkabilir ve onlarla daha derin bağlar kurabilirsin. Ev ile ilgili bazı değişiklikler yaşanabilir.

Başak burcu​

Partnerin ile olan iletişimin renklenebilir. Hem romantik hem de mantıksal bir etkileşim içerisine girebilirsin. Spor hayatını, hobilerini sorgulayacağın, yeni denemeler yapacağın, bazılarını da sonlandırabileceğin bir döneme giriyorsun. Bu hayata ne katmak istediğin, dünyaya nasıl bir imza bırakmak istediğinle ilgili sorgulamalar yaşanabilir.

Terazi burcu​

Kendine olan bakış açın değişiyor. Bundan sonra kendini daha farklı algılayıp görebilirsin. Şimdiye kadar çok eleştirdiğin taraflarını sevebilir, sevdiğin huylarını ise değiştirmek isteyebilirsin. Hayata tutunmak için aracı olarak kullandığın kimseler, durumlar, olaylar, duygular şimdi sorgu süzgecinden geçmeye başlayacak. Bazı değişiklikler yapacaksın. Hatta daha çok kendine yönelecek, içindeki gücü ortaya çıkarmaya başlayacaksın.

Akrep burcu​

Partnerinle hem entelektüel hem de romantik paylaşımlarda bulunabilirsin. Bazı arkadaşlıkların bitebilir, onların yerine sana daha iyi gelecek olan yenileri katılabilir. Bu arada kendine yeni bir yol çizmek isteyebilirsin. Bu hayatta ne yapmak istediğini daha iyi görebileceğin bir hafta ve bununla ilgili adımlar atabilirsin.

Yay burcu​

Yoğun bir hafta içerisine girebilirsin. Hem zihinsel olarak hem de manevi olarak yorulabilirsin. Maddi gelirini nasıl sağladığın ve bundan sonra nasıl sağlamak istediğin ile ilgili bir sorgulama dönemine giriyorsun. İş değişikliği yaşanabilir. Şimdiye kadar bilinçaltına ittiğin duyguların ortaya çıkacak ve bazı endişelerin ve huzursuzluklarının cevaplarını bulabileceksin.

Oğlak burcu​

Yaratıcılığının had safhada olduğu bir hafta. Değerlendirmekte fayda var. Daha çok spor ve sanatsal faaliyetlerde bulunabilir, çocuklarınla kaliteli vakit geçirebilirsin. Bu hayattaki öncelikli motivasyonlarını sorgulayıp değiştirebileceğin beş aylık bir döneme giriyorsun. Eskide kalmış, seni ileriye götürmeyen düşüncelerin değişmek zorunda. Arkadaşlıkların ile ilgili bazı konularda yüzleşmeler yaşayabilirsin.

Kova burcu​

Ailenle keyifli ve entelektüel olarak kaliteli vakit geçirebileceğin bir hafta. Seni biraz zorlayacak ama şifalandıracak bir döneme giriyorsun. Bilinçaltında biriktirdiğin ve sana engel olan düşünceleri fark edip dönüştüreceksin. Kariyerin ile ilgili emeklerinin karşılığını alacağın bir dönem.

Balık burcu​

Kardeşlerinle ve yakın çevrenle keyifli ve entelektüel olarak kaliteli vakit geçirebileceğin bir hafta. Gelecek planlarını sorguladığın ve köklü değişiklikler yapacağın bir döneme giriyorsun. Bazı arkadaşlıklar bitebilir, yenileri başlayabilir. Hayat amacını bulacağın ya da geleceğini şekillendirebileceğin bir hafta.Astrolog Damla Güleç
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.096
1.565

çiçek1a.jpg

Koç burcu​

Haftanın ilk günleri artan hassasiyetiniz daha derin duygusal bağlar kurmanızı sağlayabilir. Bu dönem aileniz ve sevdiklerinizle geçmiş, güzel günleri yad etmek isteyebilirsiniz. Hislerinizi çevrenizle açıkça, sözlü veya yazılı olarak paylaşmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu, hayal gücünüzün daha yaratıcı ve canlı olduğunu fark edebilirsiniz. Spiritüel yönünüzün kuvvetlenmesi bu dönemi meditasyon gibi aktiviteler yapmak için ideal kılacak.

Boğa burcu​

Hafta içi daha dışa dönük ve arkadaş canlısı olabilirsiniz. Bu dönemi derin hisler beslediğiniz insanlara duygularınızı açıklamak, çekindiğiniz konuları konuşmak, kırgınlıklarınızı söylemek için değerlendirebilirsiniz. Çarşambadan pazara hayat size güzel sürprizler sunabilir. Yeni deneyimler yaşamak, insanlarla tanışmak, göz önünde olmak isteyebilirsiniz.

İkizler burcu​

Pazartesiden perşembeye daha sevgi dolu ve anlayışlı olabilirsiniz. Bu durum sizi arkadaş ortamında daha popüler kılabilir. Romantik ilişkilerde artan çekiminizi daha derin ve kalıcı bağlar kurmak için kullanabilirsiniz. Hafta sonu tutkulu ve motive hissedebilirsiniz. İlk adımı atmak, hakkınızı korumak, zorlu işlerin üstesinden gelmek normale göre daha kolay gelebilir.

Yengeç burcu​

Haftanın ilk günleri pozitif modunuz ve dışa dönüklüğünüz arkadaş ortamlarında aranan kişi olmanıza neden olabilir. Kendinizi kötü hissetmeden anın tadını çıkarabilirsiniz. Öz güveninizi hakkınızı aramak, yardım istemek veya ilişkilerinizi kuvvetlendirmek için kullanabilirsiniz. Hafta sonunda ise güçlenen sezgileriniz ve içgüdüleriniz kendinizi yeni bir gözle keşfetmenizi ve öz sevginizi arttırmanızı sağlayabilir.

Aslan burcu​

Pazartesiden perşembeye hayatınızda, ilişkilerinizde, evinizde değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Normalde moralinizi bozabilecek bu değişimler bu dönemde keyfinizi kaçırmayacak. Hafta sonu yaşayacağınız derin duygusal deneyimler ilişkilerinizi zenginleştirecek. Bu dönem kötü alışkanlıklarınızdan uzaklaşmak için de ideal olacak. Kendinizi hem duygusal hem de fiziksel açıdan daha dengede hissedeceksiniz.

Başak burcu​

Hafta içi genişleyen perspektifiniz olaylara daha büyük bir çerçeveden bakmanızı ve daha önceden fark etmediğiniz detayları algılamanızı sağlayabilir. Düşünce ve fikirlerinizi zorlanmadan karşı tarafa geçirebilir ve anlayışla karşılanabilirsiniz. Hayal gücünüz, yaratıcılığınız ve sezgiselliğiniz sayesinde bu dönemde sanatla ilgili konularda daha başarılı olabilir ve daha büyük keyif alabilirsiniz. Hafta sonunu sevdiklerinizle bir arada geçirmek isteyebilirsiniz.

Terazi burcu

Hayatınızın düzene girdiğini ve kendinizi her zamankine göre çok daha iyi hissettiğinizi fark edebilirsiniz. İş ve özel hayatınız arasında kurduğunuz denge de bu iyi olma halini destekleyebilir. Hayatınızda var olan ilişkileri güçlendirmek, yeni ilişkiler geliştirmek ve yakın çevrenizle aranızdaki gerginlikleri sonlandırmak için destekleyici enerjiler sizlerle. Bu günlerde hayatınızdaki kadın figürlerinin yönlendirmelerini dikkate alarak hareket etmenizde de fayda var. Kendinizi daha iyimser, mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz. Bu olumlu bakış açınızı koruduğunuz sürece evren size sürprizler yapmaya devam edecek.

Akrep burcu

Hayatınızda iz bırakacak bir sürece giriş yapıyorsunuz. Bu günlerde davranışlarınızın ve düşünce şeklinizin hayatınızı nasıl etkilediğini fark edebilir, bunları değiştirmek yoluna girebilirsiniz. Hafızanızdaki anılarınızı baştan yorumlayabilir, geçmişten ders çıkararak yeni bir bakış açısı edinebilirsiniz. Kendinizi garantiye alma isteği bu günlerde esas motivasyonunuz halini alabilir. Meditasyon ve benzeri rahatlamanıza yardımcı olacak aktivitelerle sakinleşmek özellikle bu günlerde çok işe yarayabilir. İçgüdülerinize, rüyalarınıza ve sesinize inanma zamanı.

Yay burcu

Huzur, denge ve sakinlik kavramları hayatınızın esas noktası halini alıyor. Etrafınızda yaşanan dramanın herkesi içine çekişini izlerken kendinizi bu tip durulardan soyutlanmış ve güçlü hissedebilirsiniz. Bu günleri kişisel problemlerinizi çözmek ve ilişkilerinizi yapılandırmak için değerlendirmenizde de fayda var. Bağ kurmak ruhunuzu besleyecek. Daha önce anlamlandıramadığınız duygularınızla yüzleşebilir, onların size ne anlatmaya çalıştığını görebilir ve kişisel gelişiminiz yolunda büyük adımlar atabilirsiniz.

Oğlak burcu

Sevgi dolu, eğlenceyi ön planda tutan ve arkadaş canlısı enerjilerin etkisi altında olduğunuz bu günleri sosyalleşmek, yeni bağlar kurmak ve hayatınızın sizi mutu eden kısımlarına odaklanmak için kullanabilirsiniz. Kendinizi, sevginizi ve ilginizi rahatlıkla ifade edebildiğinizi hissedebilirsiniz. Yakın ilişkiler kurmak size kendinizi iyi hissettirebilir, kişisel gelişiminiz yoluna destekleyici etkiler yaratabilir. Sosyal güdülerinizin ve yeteneklerinizin arttığı bu günlerde hem sosyal hem de profesyonel hayatınızda gelişmeler gözlemleyebilirsiniz.

Kova burcu

Güzel zamanların tadını çıkarmak, yakın çevrenizle bağlarınızı derinleştirmek ve olumlu zihin yapınızı geliştirmek için destekleyici enerjiler sizlerle! Flörtleşmek, sosyalleşmek, yeni insanlar tanımak ve var olan ilişkilerinizi derinleştirmek için içinizde bir istek hissedebilirsiniz. Duygularınızı anlamak ve paylaşmak konusunda da hiç olmadığı kadar rahat davrandığınızı hissedebilirsiniz. Güçlü bir ilk izlenim çizeceğiniz bu süreçte yeni iş ilişkileri kurmak, yeni ortaklıklara imza atmak ve beklenmedik fırsatlarla karşılaşmak sizi şaşırtmamalı!

Balık burcu

Kişisel hayatınız önem kazanıyor. Aile, duygular, hisler, yakın ilişkiler ve özellikle kadın figürler bir süre gündeminiz halini alacağa benziyor. Bu derin alanların gün yüzüne çıkmasıyla çözümlenmemiş sorunlar bir bir karşınıza çıkabilir ve duygusal anlamda yaşıyor olabileceğiniz dengesizlikler çözümlenebilir. Olumlu sonuçlarla tamamlayacağınız bu derin süreç hayatınızda gerçekten yeri olan ve size bir şekilde fayda sağlayan insanları seçmeniz için de yardımcı olacağa benziyor. Beklenmedik değişiklikler, yeni keşifler ve güncel olan durumlar hayatınızın merkezine konumlanıyor.
Live To Bloom
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.096
1.565
Haftaya Ay Terazi burcundayken giriş yapıyoruz. Merkür ve Venüs’ün kavuşum halinde olacağı bir hafta başı. Bu da ne demek oluyor? Aslında düşüncelerimiz, fikirlerimiz doğru şekilde ele alınabilir, insanları düşüncelerimiz ve fikirlerimizle ikna edebiliriz. Barışmak, karşı tarafla konuşmak, doğru zamanda doğru şeyleri söylemek anlamında güzel bir hafta başı bizleri bekliyor.

Salı günü sabah saatleri Dolunay oluşuyor. Dolunay zamanları her şeyin görünür olduğu zamanlardır. Her şeyin ayyuka çıktığı, iyice açıkta olduğu, attığımız adımların karşılığını aldığımız zamanları temsil eder. Bu Dolunay, 7 derece Akrep’te gerçekleşiyor. Akrep burcu üremeyle, şifalanmayla aynı zamanda iyileşmeyle çok bağlantılı. Derin tutkulu meseleler yine Akrep’in yönetimindedir. Sır gerektiren konular, sırların ortaya çıkması söz konusu olabilir.

Akrep burcunda oluşan Dolunaylar, derin araştırmalar ve duygusal yoğunlukla çok bağlantılıdır. Akrep deyince aklınıza kriz ve dönüşüm gelsin. Krizler ve dönüşüm yollarıyla hayatımızı ele almak önem kazanacak. Akrep burcu astrolojide ölmek ve yeniden doğmak, küllerinden doğmakla, yeniden ayağa kalmakla çok bağlantılı. Ayrıca değişmek ve dönüşmek de bu burcun önemli konularından. Bu Dolunay zamanı önemli haberler alabiliriz, önemli krizler hayatımıza eşlik edebilir, ama bu krizler bizi büyütecek, geliştirecek, değiştirecek, dönüştürecek anlamına geliyor. Gizli saklı olaylar ortaya çıkabilir, bazı yüzleşmeler yaşayabiliriz.

Yine derin duygulardan bahsettik. Kıskançlık, hasetlik, baskı, yönlendirme, manipülasyon, biraz şiddet, affedememe, unutamama gibi duygular gün yüzüne çıkabilir. Üreme organları, üriner sistem, boşaltım sistemi, cinsel organ problemleri yine Akrep’in konularındandır. Bu dönem birazcık daha bu alanlarda hassaslıklar yaşanabilir.

Dünya astrolojisinde Akrep burcu deyince aklınıza bankacılık sektörü gelmeli. Vergiler, krediler, faizler bu alanda önemli değişim ve dönüşümler, bankacılık ve finans sektöründe önemli olaylar, ekonomik krizler oluşabilir.

Cuma günü hızlı, ani ve beklenmedik etkiler, sarsıcı ve şoke eden olaylar altında olabiliriz. Sıkılganlıklarımız yüksek olurken farklı konu ve olaylarla uğraşmak isteyebiliriz.Hande Kazanova