26mayıs meme küçültme ve dikleştirme estetik sürecim

pikacukk

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2023
18
0
27
Merhaba hanımlar arabıza yeni kyılıyorum 26mayısta meme küçültme ve dikleştirme ameliyatı oldum ağrı sızı olarak kolay atlatıyorum diyebilirm
Ama sol memem dik ve ucu güzel yuvarlakken
Ssağ memem daha yayvan büyük sarkık ve meme ucum sankı çekiştirilerek dikilmiş ce elips şekli almış gibi henüz iki hafta oldu iki güne bir pansuman yapıyorum
Sizdede böyle şeyler yaşandı mı bu meme ucu iyileşimi nasıl oluyor
Ay heyecandanda yazamadım doğru düzgün kusura bakmayın siz yazdıkça konuşa konuşa açarım sohbeti

İki meme zaten ameliyat öncesi de hem yapı hem de boyut olarak birbirinden farklı olduğu için gözünüze aynı gelmemesi bence normal. Benim de başlarda ikisi de şekil ve meme ucu itibariyle birbirinden oldukça farklı geliyordu. Ödemler azalıp dikişler oturdukça bu görüntü azaldı, şu an ancak kendim, o da ben bilerek dikkatli baktığım için farkı görüyorum.

İki meme zaten ameliyat öncesi de hem yapı hem de boyut olarak birbirinden farklı olduğu için gözünüze aynı gelmemesi bence normal. Benim de başlarda ikisi de şekil ve meme ucu itibariyle birbirinden oldukça farklı geliyordu. Ödemler azalıp dikişler oturdukça bu görüntü azaldı, şu an ancak kendim, o da ben bilerek dikkatli baktığım için farkı görüyorum.
Yaaa çok sevindim evet iki meme değil herşeyimiz diğeriyle tamamen aynı değil ama enerkem süreç ya birazda eşim psikolojimi bozdu sanırım🤣
Siz ne zaman ameliyat oldunuz ve tamamen hiç ameliyat olmamış gibi ne zaman hissettiniz

merhaba çok geçmiş olsun. doktora sorabildiniz mi? ben de iki haftaya olacağım
Bebeğim doltorum çok normal diyor ama erken süreç ya şuan ben biraz aceleciyim sanırım taamamen eski halime dönmek istiyorum benden öncekiler nasıl bi süreç yaşamış merK ediyorum😍 sağlıkla olursun inşAllah sende ameliyatını güzel geçer
Ay amannn hergün meme ucumu başkası görmicek ya şuan korseyle bile çok güzel hafifledim yaaa zayıfladım resmen😍😍😍😍😍

Canım nerede oldun ve fiyat sorsam ayıp olur mu? Geçmiş olsun ve sağlıkla kullan :dondurma:

Yaaa çok sevindim evet iki meme değil herşeyimiz diğeriyle tamamen aynı değil ama enerkem süreç ya birazda eşim psikolojimi bozdu sanırım🤣
Siz ne zaman ameliyat oldunuz ve tamamen hiç ameliyat olmamış gibi ne zaman hissettiniz
Ben ocak 2021’de ameliyat oldum, yalan olmasın 3-5 ay sonra fiziksel olarak iyiydim ama biliyorsunuz dikişler, yüz üstü yatma yasakları, ödemler vs. Ne zaman ki 1 sene doldu gerçekten hiç ameliyat olmamış gibi oldum sanırım.

Canım nerede oldun ve fiyat sorsam ayıp olur mu? Geçmiş olsun ve sağlıkla kullan :dondurma:
Ay ne ayıbı canımm izmir can hatanesi dursun atakul 35bin
Ben ocak 2021’de ameliyat oldum, yalan olmasın 3-5 ay sonra fiziksel olarak iyiydim ama biliyorsunuz dikişler, yüz üstü yatma yasakları, ödemler vs. Ne zaman ki 1 sene doldu gerçekten hiç ameliyat olmamış gibi oldum sanırım.
çok geçöiş olsun canım benim yok zaten bende hiç yüz ğstü yatmayı uzuuunnnnn süre düşünmüyorum yan dönesim geliyor arada ama korkumdan sırt üstü kıpırdamadan yatıyorum😂😂 ama böyle hiç ameliyat olmamışım gibi hissetsem memem emanet değilde benimmiş hibi😁😁 korseden kurtulsam artık altları acıtmaya başladı arada açıp sırt üstü uzanıp havalandırıyorum
Sizde yapıyor muydunuz açıp hava aldırıyormuydunuz

Bebeğim doltorum çok normal diyor ama erken süreç ya şuan ben biraz aceleciyim sanırım taamamen eski halime dönmek istiyorum benden öncekiler nasıl bi süreç yaşamış merK ediyorum😍 sağlıkla olursun inşAllah sende ameliyatını güzel geçer
Ay amannn hergün meme ucumu başkası görmicek ya şuan korseyle bile çok güzel hafifledim yaaa zayıfladım resmen😍😍😍😍😍
yaaa çok sevindim eminim harika olmuştur memelerin taş gibisindir.<3 ameliyat sonrası takviye alıyor musun bromealin ve hyalunaric asit gibi?

Merhaba, ameliyat sonrasında ödeminizi nasıl attınız? Ben de oldum fakat bütün ödem karnımdaymış gibi

Gerçekten mi? Bu kadar uzun süre atamamak çok kötü. O kadar çok şişlik varki. Sizin kilonuzda ne kadar farketti? Tartışma şansınız oldu mu
gayet normal bence zamanla atılıyor. tabiki şipşiş değilim ama göğüs tamamen yerine oturmadı. doktor 6aya tamamen oturur dedi ve 1 ay kontrolünde gayet iyi ödem attığımı söyledi. bence siz de paniklemeyin zamanla olacak şeyler, vücut travma yaşıyor kendini ancak toparlar. siz ne zaman ameliyat oldunuz?

X