27 haftalik bebegim bastan beri pek hareketli değil benim gibi olan var mi

2berna12

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2024
142
76
23
Bebeğim bastan beri pek hareketli değil ama şu son iki 3 gündür cok cılız şekilde hissediyorum gün içinde ve cok tedirgin oluyorum

İlk gebeliginiz mi? 36 haftalık hamileyim hareketlerini 24. Hafta civarında hissetmeye başlamıştım ve öyle aman aman değildi uslu bı çocuk derdim hep sakindi. 32lerden sonra hareketlendi. Hareketler çocuğun gelişimine, duruşuna, pozisyona hatta plasentanın durusuna göre bile değişir. Canınızı sıkmayın 🌸

Yorumumu yaptım. Pardon ama size ne?
Daha 27.haftasinda olan hamile kadının bebeğin hareketlerini cılız hissediyorum konusuna sma'dan giriş yapmak dusuncesizlikten başka bişey değil. Bir de çocuk sahibisiniz az çok bilirsiniz hamilelik dönemini hormonlarini. Bu tarz yorumlarınızı kendinize saklayın. Olası bir duruma karşı uyarmak isteseniz de üslubu bu olmaz.

Bebeğim bastan beri pek hareketli değil ama şu son iki 3 gündür cok cılız şekilde hissediyorum gün içinde ve cok tedirgin oluyorum
Canim ben hareketleri cok gec hisetmistim birazcikta bebisin kendisine bagli bazi bebisler gec hissettirio bazilari erken.. ☺️ cikolata vs yeyip soluna dogru yat ilerki haftalarinda bak bakalkm pitir pitir atar

benim gorumcem 8 aylik hamileydi bende 7 aylik hamileydim benimki hiç durmuyodu onunki hep sakindi sabahdan aksama diyodu bazen hiç haraket etmiyo. sagliklida doggdu hiç biseyi yoktu. cin gibi bebekdi 🤣. bazi bebekler çok harektli olmuyo korkma.

Kızımda bende çok geç hissettim hareketlerini hatta bazen sesleniyordum heyyo kızım hadi ses ver diye 😀 her bebek farklıdır 33 haftadan sonra maşallah durmak bilmedi bu kez de 😂 30 haftan da bitsin sonra bak nasıl da canlanıyor

Plasenta ön duvardayken de hareketler daha az hissedilebiliyor diye biliyorum. En son kontrole ne zaman gitmiştiniz, 30 dan sonra daha net hissedersiniz diye düşünüyorum.

İlk gebeliginiz mi? 36 haftalık hamileyim hareketlerini 24. Hafta civarında hissetmeye başlamıştım ve öyle aman aman değildi uslu bı çocuk derdim hep sakindi. 32lerden sonra hareketlendi. Hareketler çocuğun gelişimine, duruşuna, pozisyona hatta plasentanın durusuna göre bile değişir. Canınızı sıkmayın 🌸
Evet ilk gebelik 5 dusukten sonra oldu

benim gorumcem 8 aylik hamileydi bende 7 aylik hamileydim benimki hiç durmuyodu onunki hep sakindi sabahdan aksama diyodu bazen hiç haraket etmiyo. sagliklida doggdu hiç biseyi yoktu. cin gibi bebekdi 🤣. bazi bebekler çok harektli olmuyo korkma.
Benimki de bastan beri öyle

Kızımda bende çok geç hissettim hareketlerini hatta bazen sesleniyordum heyyo kızım hadi ses ver diye 😀 her bebek farklıdır 33 haftadan sonra maşallah durmak bilmedi bu kez de 😂 30 haftan da bitsin sonra bak nasıl da canlanıyor
İnşallah benimki de cok hareketlenir canim:)

25+ 3 ken gitmiştim hersey yolundaydı
Gün içinde sol yanınıza yatıp bekleyin ufak ufak hissedersiniz hareketlerini. Plasenta ön duvarsa daha az hissedilebiliyormuş. Her bebek çok hareketli olmayabiliyor. 30. Haftadan sonra daha net hissediliyor bence hareketler. Ben arada karnımı sallıyodum uyansın diye.

X