27 Kasım - 3 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumları

Screenshot_20231126-093112_Instagram.jpg
Screenshot_20231126-093114_Instagram.jpg
Screenshot_20231126-093117_Instagram.jpg
Screenshot_20231126-093118_Instagram.jpg
Screenshot_20231126-093130_Instagram.jpg
Screenshot_20231126-093133_Instagram.jpg
Screenshot_20231126-093140_Instagram.jpg

Screenshot_20231119-231316_Instagram.jpg

YÜKSELEN KOÇ
Yakın çevrenizle, kardeşlerinizle olan iletişimin ön planda olacağı bu hafta kendinizi rahat ifade edemediğinizi hissedebilirsiniz. Ticari konularda risk almamaya çalışın. Hafta sonu iş ile ilgili tamamlamak istediğiniz bir konuyu netleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Şaşırtıcı haberler alacağınız bir hafta olacak.

YÜKSELEN BOĞA
Maddi konuların gündemde olacağı bir hafta. Çevrenizden, özellikle de çalışma arkadaşlarınızdan onay alamıyor hatta engelleniyormuş gibi hissedebilirsiniz. Aşırıya kaçan harcamalardan uzak durun. Eğitimle ya da yurt dışı bağlantılı işlerle ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN İKİZLER
Sizin için önemli etkileri olacak, kararlar aldıracak bir hafta. Özellikle ikili ilişkilerde haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz konulardaki kararsızlıklarınızı netleştireceksiniz. Giderlerinizle ilgili düzenlemelere gidebilirsiniz. Hafta sonu özel hayatınızda fevri davranmamaya gayret edin.

YÜKSELEN YENGEÇ
Geri plana attığınız konuların gündemde olacağı bu hafta hayata bakış şeklinizi sorgulayabilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeye gayret edin. Sağlığınızla ilgili hassasiyetler olabilir. Hafta sonu ikili ilişkilerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN ASLAN
Maddi konularda ileri dönük planlarınızın ve arkadaşlarınızın gündemde olacağı bir hafta. Sosyal hayat için daha fazla harcama yapmanız gerekebilir. Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonu çevrenizden işinizle ilgili destek alabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK
İş hayatınızın, üstlendiğiniz sorumlulukların ön planda olacağı bu hafta karar vermekte zorlanabilirsiniz. Objektif ve net olmaya çalışın. Ailevi konularda dengeyi bulmaya, adil olmaya çalışacaksınız. Hafta sonu ise özel hayatınızda aşırı sahiplenici olmamaya gayret edin.

YÜKSELEN TERAZİ
Hayata bakış şekliniz ile gündelik yaşam akışınızın uyumunu sorgulayacağınız bu hafta hukuki ya da eğitimle ilgili konular da gündeminizde olacak. Trafikte azami dikkat göstermeye gayret edin. Hafta sonu evle, ebeveynlerinizle ilgilenmeyi tercih edeceksiniz.

YÜKSELEN AKREP
Ödemelerin, vergilerin, paylaşımlı paraların ön planda olacağı bir hafta. Aynı zamanda ikili ilişkiler içindeki değerinizi de fazlaca sorgulayacaksınız. Hafta sonu yaratıcı fikirler geliştirebilir, hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Özel hayatınızda ise gizli kalmış konular gündeme gelebilir.

YÜKSELEN YAY
İkili ilişkilerde denge kurmaya çalışacağınız bu hafta ailevi konularda aldığınız sorumluluklar size fazla gelebilir. Evinizde yapmayı planladığınız işlerde gecikmeler yaşanabilir. Hafta sonu bu konuları telafi etme fırsatı bulacaksınız. Sağlığınıza da özellikle dikkat etmeniz gereken bir hafta.

YÜKSELEN OĞLAK
Çalışma ortamınızla ilgili konuların ön planda olacağı bu hafta sağlığınızla da ilgilenmeniz gerekebilir. Anlaşmalar, sözleşmeler konusunda temkinli olmaya gayret edin. Özellikle işinizle ilgili karar alırken etraflıca düşünmeyi ihmal etmeyin. Hafta sonu yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA
Çocuklarınızla ilgili kararlar alacağınız bu hafta aşk hayatınızı da sorgulayacaksınız. Maddi konularda kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşanabilir. Hafta sonu ise yalnız kalmayı ve kendi kendinize vakit geçirmeyi tercih edeceksiniz.

YÜKSELEN BALIK
Ailevi konuların gündemde olacağı bu hafta ebeveynlerle ya da evle ilgili üstlenilen sorumluluklar sizi biraz yorabilir. İşinizle ilgili beklenmedik konuşmalara şahit olabilirsiniz. Hafta sonu sosyalleşmek, arkadaşlarla vakit geçirmek sizi iyi gelecek.

Astrolog Aslıhan Doktoroğlu​

Screenshot_20231123-103942_Instagram.jpg

KOÇ BURCU

Sevgili Koç; haftaya dolunay enerjisiyle başlıyoruz. Yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahatlerle ilgili konularda güzel gelişmeler gerçekleşebilir ancak otoritelerle sorunlar gerçekleşebilir. Hafta ortasında; ev, aile, gayrimenkul konuları ön plana çıkıyor olacak. Partner veya ortakla ilgili yeni konular gündeme gelebilir. Hafta sonunda; aşk, tatil, eğlence, çocuklarla ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Ayrıca kariyer hayatınızda iletişim ve yazışmalar artabilir. Harika bir hafta dilerim.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa; haftaya para, kazançlar, ödeme vergi gibi konularla başlıyorsunuz. Sosyal çevreniz veya iş hayatınızdan dolayı maddi kaynaklarınızla ilgili yeni yapılandırmalar söz konusu olabilir. Hafta ortasında; yakın çevre, eğitim, seyahat, kardeşlerle ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Ancak sağlık veya çalışma hayatınızda bazı değişimler de gerçekleşebilir. Hafta sonunda; evinizle, ailenizle zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuksal alanlarda iletişimsiniz artıyor olacak. Harika bir hafta dilerim.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler; haftaya fiziksel değişim, kişisel gelişim veya ilişki-ortaklık sürecinizle ilgili konularla başlıyorsunuz. Ancak iş hayatınızda otoritelerle veya yurt dışı, eğitim, seyahatlerde aksilikler gerçekleşebilir. Hafta ortasında; kazançlar, para konularında şans sizinle olacak. Hafta sonunda; eğitim, seyahat, kardeşler veya yakın çevrenizle ilgilenebilirsiniz. Ayrıca para, ödemeler, finansal durumunuz, ameliyat gibi konularda da yeni kararlar alabilirsiniz. Harika bir hafta dilerim.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç; haftaya duygularınızı dışa yansıtmayı tercih etmeyerek başlayabilirsiniz. Ayrıca çalışma hayatınızda bazı sorunlar gündeme gelebilir, tartışmalar gerçekleşebilir. Harcamalara ve sağlığınıza dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Hafta ortasında; duygularınızı rahat gösterebileceksiniz ve sosyal çevrenizle ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Ev, aile, gayrimenkul konularında ise yeni süreçler başlayabilir. Hafta sonunda; partner, ortaklıkla ilgili yeni kararlar gündeme gelebilir. Ayrıca sosyal çevrenizden dolayı harcamalarınız çok artabilir. Harika bir hafta dilerim.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan; haftaya sosyal çevre, topluluk-derneklerle ilgili yeni süreçler içine çekilebilirsiniz. Yeni insanlar, topluluklar hayatınıza dahil olabilir. Ayrıca seyahat, eğitim, kardeşler, yakın çevrenizle ilgili kadersel olaylar gerçekleşebilir. Bu dönemde borçlanmalarınıza dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Hafta ortasında; duygusal olarak içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kariyer veya iş hayatınızda güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonunda; kendinizi atak, zinde hissedeceksiniz. Aşk, çocuk, tatil konularında şans sizinle olacak. Harika bir hafta dilerim.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak; haftaya kariyer, iş hayatınıza odaklanarak başlayabilirsiniz. Ayrıca yurt dışı eğitim, seyahat, hukuk konularında da belirsizlikler belirli hale gelebilir. Ev aile, hayatınızda değişimler tetiklenebilir. Sağlığınıza ise bu süreçte dikkat etmeniz tavsiyedir. Hafta ortasında; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla verimli, kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca maddi kazançlarınızla ilgili kadersel değişimler gerçekleşebilir. Hafta sonunda; duygusal olarak içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ailenizle ilgilenmek ruhunuzu besleyebilir. Harika bir hafta dilerim.

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk veya finansal konularla ilgili belirsizliklerin belirli hale geldiği bir dönem sizi bekliyor. Bu süreçte sağlık veya çocuk, aşk konularında sakin kalmanızı tavsiye ediyorum. Otoritelerle sorunlara dikkat. Hafta ortasında; kariyer, iş hayatınız ön plana çıkıyor olacak. Finansal açıdan destekleneceksiniz. Hafta sonunda; arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Harika bir hafta dilerim.

AKREP BURCU

Sevgili Akrep; dolunay enerjisiyle on beş gün boyunca; finans, partner, ortaklık veya sağlıkla ilgili bazı süreçler içinde kalabilirsiniz. Beklenmedik sürprizler ise sizi bekliyor olacak. Aile, ev yapınızda değişimler gerçekleşebilir. Hafta ortasında; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konuları ön plana çıkabilir. Partnerinizle beraber harekete geçebilirsiniz. Hafta sonunda; kariyer, iş hayatınız ön planda olabilir. Ayrıca seyahat, eğitim konularında hayatınızda hareketlilik artabilir. Harika bir hafta dilerim.

YAY BURCU

Sevgili Yay; haftaya partner, ortaklık konularıyla başlıyorsunuz. Ayrıca ortaklık, partnerlik veya mahkeme konularında otoritelerle bazı sorunlar içinde kalabilirsiniz. Hafta ortasında; finans, özel hayat veya sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Sosyal çevrenizle ilgili ise kadersel şans sizinle olacak. Hafta sonunda; seyahat, eğitim, uzak çevrenizle ilgilenebilirsiniz. Harika bir hafta dilerim.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak; haftaya çalışma hayatı, sağlık veya yanınızda çalışanlarla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Bu dönemde harcamalarınız artabilir. Ayrıca iş hayatınızda kadersel değişimler gerçekleşebilir. Hafta ortasında; partner, ortaklık, yakın arkadaş gibi konular ön plana çıkabilir. Hafta sonunda ise; finans, özel hayat veya ameliyat gibi konular ön planda olabilir. Ayrıca beklenmedik gelişmelerde gerçekleşebilir. Harika bir hafta dilerim.

KOVA BURCU

Sevgili Kova; haftaya aşk, çocuk, hobi konularıyla başlıyorsunuz. Ancak bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk alanlarında ise şans sizinle olacak. Kadersel etkiler söz konusu olabilir. Hafta ortasında; çalışma hayatı, gündelik işler, yanınızda çalışanlarla ilgilenebilirsiniz. Aile hayatınızda yeni düzenlemeler söz konusu olabilir. Hafta sonunda; partner, ortaklık, eğitim konuları ön plana çıkabilir. Harika bir hafta dilerim.

BALIK BURCU

Sevgili Balık; haftaya ev, aile, kariyer hayatınızla ilgili değişimler sizi bekliyor olacak. Ancak bazı engellerle karşılaşmanız olasıdır. Sorumluluklarınızı ihmal etmeyin. Hafta ortasında; aşk, tatil, eğlence, çocuk konuları ön plana çıkabilir. Seyahat, eğitim planı yapabilirsiniz. Ayrıca finans, aşk, miras gibi konularda beklenmedik gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta sonunda; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, sağlık konuları ön plana çıkabilir. Sosyal çevrenizle ilişkileriniz ise güzelleşmeye başlıyor olacak. Harika bir hafta dilerim.

Elele
Dilara Yıldızhan

Screenshot_20231123-103944_Instagram.jpg

Not : Yükselen burcunuzu da okuyun lütfen.

KOÇ BURCU : Kardeş ya da yakın çevrenle ilgili olaylar ana gündemin. Uzak akrabalarla sorun yaşayabilirsin. Bir araba veya elektronik cihaz alabilirsin. Yurtdışı, eğitim, ticaret veya hukuki konularda aksilik çıkma ihtimali yüksek. Eşin veya ortağınla ani bir ayrılık kararı alabilirsin.

BOĞA BURCU : Gelirlerinle ilgili belirsizliklerin sonuçlanacak. İşe girebilir, ayrılabilir veya değiştirebilirsin. Süreç tam istediğin şekilde gelişmese de, İlahi korumanın yüksek olduğu dönemde olduğundan, olan hayrına olacak. Aldığın maddi destek varsa aksama olur.

İKİZLER BURCU : Hayatının her alanındaki belirsizlikleri netleştirme fırsatının olacağı iki haftalık dönemdesin. Çalışıyorsan senden üst pozisyondakiler tarafından baskılanacaksın. Takım arkadaşlarınla ya da eşinle anlaşmazlık riskin yüksek. Bekarsan aniden yeni aşk gelecek.

YENGEÇ BURCU : Geçmişle ilgili bazı konuları kapatma fırsatın var. Eskileri düşünerek vahlanmak yerine, geçmişe sünger çekip yeni sayfa açma zamanı. Güzel strateji ve alacağın sorumlulukla bereketini artırabilirsin. Psikolojik ve fiziksel sağlığına dikkat etmelisin.

ASLAN BURCU : Sosyal çevrendeki fark edemediğin olayların önüne geleceği bir sürece girdin. Düşsün maskeler! Bekarsan yeni bir aşk ateşine düşebilirsin. Çocuğun varsa, çok hırçın veya hiperaktif bir dönemde olduğu için zorlanacaksın. Ani maddi kazanç şansın var.

BAŞAK BURCU : Kariyerin veya hedefinle ilgili sonuçları alacaksın. Aile içinde gerilim artabilir. Doğru iletişim kurmak önemli. Kendini çok baskı altında hissetsen de sorumluluklarını alırsan, sonuç lehine olur. Geçmişte alamadığın bir parayı alabileceksin.

TERAZİ BURCU : Geçmişte kaldığını düşündüğün bir aşkla ilgili yeni gelişmeler can sıkıcı olacak. Unuttuğun bir ödeme aniden önüne düşebilir. Ancak kredi, ek kazançlar konusunda şansın yüksek. Yakın çevrenle daha yoğun görüşeceğin bu dönem bazı anlaşmazlıklar çıkacak.

AKREP BURCU : Devam eden sağlık sorunun varsa bir operasyon geçirebilirsin. Bekarsan evleneceğin kişiyle aniden tanışabilirsin. Ortaklıkla yüzünü güldürecek bir para gelebilir. Kazançların için çok efor sarf etmen gerekecek. Tartışmalardan uzak durmalısın.

YAY BURCU : Eşin ya da ortağınla ilgili konular netleşecek. Güç mücadelesine girmemen lazım. Yıkıcı olur. Aile büyüğünle ilgili bazı sorunlar çıkacak. Yeterince destek alamayacaksın. Yüksek enerjini restleşmeye değil, yapman gereken işlere kullanman en iyisi.

OĞLAK BURCU : Sağlığın ya da çalışma hayatınla ilgili gelişmeler ön planda olacak. Evcil hayvanın varsa onunla daha çok ilgilenmen gerekecek. Evden çıkmak istemeyeceksin. Özveriyle emek verdiğin işlerin karşılığını alacaksın. Aşk ve parayla ilgili ani gelişmeler kapında.

KOVA BURCU : İki haftalık dönemde sevgilin veya çocuğunla ilgili belirsiz durumlar güzel bir şekilde netleşecek. Bekarsan evlilik kararı alabilirsin. Hukuk, eğitim, ticaret ya da yurtdışıyla ilgili ani gelişmelere hazır ol. Ailen ve ev ve emlakla ilgili şansın devam ediyor.

BALIK BURCU : Ailen ya da ev, emlak işleriyle ilgili olaylarda karar alacağın bir döneme giriyorsun. Değişim ve dönüşüm kaçınılmaz hale gelebilir. Kariyerin veya hedeflerinle alakalı aksilik çıkma ihtimali yüksek. Yakın çevrenden ummadığın bir maddi destek gelebilir.

Aysun Koç

Screenshot_20231119-231219_Instagram.jpg

Koç Haftalık Burç Yorumu / 27 Kasım-3 Aralık 2023​

Hareketli, fikir alışverişlerinin ve beyin fırtınasının yoğun olduğu bir 15 gün. Haber trafiği artabilir, birçok şeyi aynı anda yapmak isteyebilirsiniz. Bazı konularda kararsızlık yaşayabileceğinizi unutmayın ve acele kararlar almayın.

Yakın çevre ilişkileri, kardeşler, yakın akrabalarla ilgili konular öne çıkabilir, hayatınızın gündemine oturabilir. İş seyahati ya da tatil planları yapabilirsiniz. Yabancı ülkeler, yurtdışı ticaret, eğitim, taşınma alanlarında netleşmeyen beklediğiniz gelişmeler yaşanabilir. Dava, mahkeme gibi konu varsa sonuçlanabilir. Yurtdışı, ticaret, sosyal medya, akademik alanda yeni fikirler ve girişimlerde bulunabilirsiniz. Cesaretli olacaksınız. Geçmişten gelen beklenilen projeler tamamlanabilir. Sadece bu dönem kimsenin gazına gelmeyin, gizli düşmanlıklara dikkat edin.

Boğa Haftalık Burç Yorumu / 27 Kasım-3 Aralık 2023​

Dolunay para evinizde. Maddi konularda elinize geçmesini beklediğiniz paralar, sürüncemedeki bir işinizin sonuçlanması söz konusu olabilir. Beklemediğiniz bir masrafla da karşılaşabilirsiniz.
Yasal süreçler tamamlanabilir, banka ödemeleri, kredi başvurusu, nafaka, vergi, tazminat konularında beklentiniz varsa sonuçlanabilir, ya da tamamlamanız gereken bazı pürüzlerle karşılaşabilirsiniz. Emeklilik, bir borcunuzun kapatılması ya da yapılandırılması, başkalarından gelen kaynaklarla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Para konularında ani kararlar vermemekte fayda var. Gelir giderinizi doğru inceleyin. Yeni sürprizli bir teklif gelebilir, uzun vadede krizler önünüze fırsat olarak çıkabilir.

İkizler Haftalık Burç Yorumu / 27 Kasım-3 Aralık 2023​

Sizin dolunayınız. Özellikle 4 derece ve yakınlarında gezegenleriniz varsa çok daha güçlü etkiler alacaksınız. Duygusal ilişkilerle ilgili bazı beklenmedik krizler yaşanabilir. İlişkilerinizde daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Elinizi taşın altına koyma zamanı.

Geçmiş konular yüzeye çıkabilir, sorunları çözmeniz gerekebilir. Eş ya da partnerin hayatında bazı dinamikler değişebilir. Kariyerde ve aile hayatınızdaki sorumluluklar artabilir. Evlilik, boşanma, hukuksal konular, bir ortaklığın bitimi ya da bir ortaklığa adım atmanız söz konusu olabilir. Yeni bir fırsatla karşılaşabilir, bu fırsat için fazlasıyla çabalamanız gerekebilir. Planlı ve programlı olmalısınız. Hayal dünyasında değil mantıkla davranmalısınız. Yer değiştirebilir, taşınabilirsiniz.

Yengeç Haftalık Burç Yorumu / 27 Kasım-3 Aralık 2023​

Gizli konular, bazı sırların ortaya çıkması, arkadan dönen dedikodular, bazı bilmediğiniz düşmanlıkların ortaya çıkması mümkün. Kiminle ne konuştuğunuza dikkat edin, özel konuları ulu orta paylaşmayın ve her duyduğunuza inanmayın. Mantıklı olun, hayal dünyasından kaçının.

Gerçeklerle yüzleşmeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Genel sağlığınıza, özellikle akciğerler, solunum yolları ve bağışıklığınıza dikkat edin. Zararlı alışkanlıkları bırakabilir, bağımlılıkları arındırmak adına tedaviye gidebilir, ruhsal terapi ve danışmanlıklara başlayabilir, fazlalıklardan arınabilir, fiziksel kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Sizin ya da ailenizin sağlık sorunlarına açık bir dolunay. İşinizle ilgili bazı yeni teklifler, yeni bir proje, görev değişimi, yer değişimi ya da radikal olarak işten ayrılmak söz konusu olabilir.

Aslan Haftalık Burç Yorumu / 27 Kasım-3 Aralık 2023​

Daha önce başladığınız planların ve hedeflerin hayata geçmesi mümkün. Bazı hayallerinize kavuşabilir, emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. Hayallere kavuşurken bazı gecikmeler yaşansa da sabırlı olun. Hayat amacınızı gözden geçireceksiniz. Bir başarınız görünür olabilir.
Yeni bir projeye başlayabilir, bir görev değişimi yaşayabilir, ekip çalışmasına katılabilirsiniz. Görünür ve popüler olacaksınız. İletişim ağınız bu dönem genişleyecektir. Bazı sosyal ilişkileri gözden geçirmeniz, dahil olduğunuz bazı sosyal gruplardan ayrılmanız söz konusu olabilir. Çocuklarınızın arzu ve isteklerine harcamalar artabilir. Yalnızsanız yeni bir aşk başlayabilir. Satürn baskısı eğitim, seyahat gibi konularda bazı gecikmeleri ve toparlamanız, eksikleri gidermeniz gereken konuları ortaya çıkartabilir. Kibirden uzak durun.

Başak Haftalık Burç Yorumu / 27 Kasım-3 Aralık 2023​

Kariyer ve toplumsal statüyü ilgilendiren önemli bir dolunay. Kariyerinizde, çalışma sisteminizde, görev tanımınızda değişimler yaşanabilir. Ailevi sorumluluklar, ebeveynlerin sorumlulukları artabilir, iş ve kariyer hayatını dengeye oturtmanız gerekebilir.
İletişimde kimi zaman gerginlikler meydana gelebilir, ebeveynlerin sağlık konularıyla ilgilenmek söz konusu olabilir. Evlenmeye karar verebilir, siz ebeveyn olabilir, ilişkiyi ciddiyete taşıyabilir, partnerin ailesiyle ilgili gündemler öne çıkabilir. Sorunlu olan bir ilişki ya da evlilik bitebilir. Taşınabilir, yer değiştirebilir, mülk alım satımı, iş değişikliği gerçekleşebilir. İletişimde yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Dikkatli olun. Harekete geçmek isteyebilirsiniz ancak şartlar yerinde olmayabilir. Sabırlı olun. Risk olsa da harekete geçmelisiniz. Zorlukların arkasına saklanmayın, değişime hazırlıklı olun.

Terazi Haftalık Burç Yorumu / 27 Kasım-3 Aralık 2023​

Sizin için haberleşme, uzaklarla ilgili konular, geleceğe dair planların hareketlenmeye başladığı bir dolunay. Eğitim, akademik çalışmalar, yurtdışından beklediğiniz bazı konular sonuçlanabilir. Kafanızda kurduğunuz amaçlara ulaşabilirsiniz.
Umut vaat eden gelişmeler yaşanabilir, teklif alabilir, işbirliği yapabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilir, hayatınızdaki eksiklikleri tamamlayabilirsiniz. Yakın çevre, akraba iletişiminde hareketlenme ve haber trafiğiniz artması mümkün. Mevcutta beklenilen alım satım konularında tamamlanma yaşanabilir. Kişisel bir seyahat planı yapabilir ya da bir iş seyahatine çıkabilirsiniz. Medya, reklam, basın yayın gibi konularda düzenleme, tanıtım gerçekleşebilir. Beslenme, sağlıklı yaşam gibi genel düzeninizi yeniden ele alabilirsiniz.

Akrep Haftalık Burç Yorumu / 27 Kasım-3 Aralık 2023​

Zorlu bir Akrep mevsiminin ardından içinizdeki gücü yeniden kazandığınız bir dönem. Artık hayatınız nereye doğru gidiyor farkında olacak, aydınlanma yaşayacaksınız. Arınma, temizlik, bazı ayrılık kararları devam ediyor.
Finans hattı tetiklenirken borç, alacak, ödemeler, ödemelerin yapılandırılması, kaynaklar ve bunları nasıl yönettiğiniz ön planda olacak. Beklediğiniz bir nafaka, miras payı, kar ortaklığı, aileyle paylaşılan paralar alanında sonuçlanma yaşanabilir. Yalnız Satürn bazı şeyleri geciktirebilir ve yavaşlatabilir, hazırlıklı olun ve kaygıya kapılmayın. Beklenmedik masraflar yaşanabilir, finansal anlamda bir borca girebilirsiniz. Bazı işbirlikleri gündeme gelebilir. Kendinizi ortaya koymalı, emek vermeye devam etmelisiniz. Adım atmaktan korkmayın. Çocuk sahibi olabilir, bu konuda sorumluluklar alabilir ya da çocuklar adına yapılan harcamalar artabilir.

Yay Haftalık Burç Yorumu / 27 Kasım-3 Aralık 2023​

Güneş, Mars, Merkür burcunuzda, hareketli, zaman zaman gergin ve rekabetçi tutumlar devrede olabilir. Kendinizi stresli hissedebilirsiniz. Tüm ilişkiler dolunayla baskı altında, duygusal ilişkiler ve evlilik içerisinde tartışmalar, yanlış anlaşılmalar, ailevi konularda problemler yaşanabilir.

Ebeveynlerle ilgili sorumluluklar artabilir, fedakârlık göstermeniz gereken durumlar öne çıkabilir. Yaşamı sorgulayacaksınız. Bir dava, mahkeme açılabilir ya da sonuçlanabilir. Uzun zamandır istediğiniz bir konuyu hayata geçirmek için artık somut adımlar atmanız gerekebilir. İkizler vurgusuyla bazı konularda kararsızlık yaşasanız da görevinizi bilin, önünüze bakın ve yılmayın. Şartlar mücadele istiyor.

Oğlak Haftalık Burç Yorumu / 27 Kasım-3 Aralık 2023​

Çalışma temponuz artabilir, bir işten ayrılmak, çalışma koşulların değişimi, görevlerin artması, yeni bir düzen kurmanız mümkün. Yoğun bir dönem. Görev, pozisyon, departman değişimi yaşanabilir. Bir ticari girişim bitebilir. Sağlığınız bu dönem çok önemli.

Akciğerler, solunum yolları enfeksiyonlarına dikkat edin, bağışıklığınızı koruyun. Hizmet aldığınız ya da hizmet verdiğiniz insanlarla ilgili sonlanmalar yaşanabilir. Bir projeye başlayabilir, teklif alabilirsiniz. Yalnızsanız yeni bir ilişki başlayabilir. Hazır olunmayan bir hamilelik gündeme gelebilir. Mars 12. Evde kontrol dışı bazı durumlara işaret ediyor. Dedikodularla karşılaşılabilir, çevreyle güven sorunları yaşanabilir.

Kova Haftalık Burç Yorumu / 27 Kasım-3 Aralık 2023​

Size olumlu etkiler veren bir dolunay. Sosyal çevre aktifleşebilir, yeni fikirler üretebilir, bunları paylaşabilir, yeni projelere dahil olabilir, ya da bir projenizi sunabilirsiniz. Fark edileceksiniz. Yaratıcı yönleriniz öne çıkarken yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz.

Çocuk sahibi olmak isteyebilir, bir tedaviyi başlatabilir ya da bu konuda bazı gecikmeler yaşanabilir. Çocukların maddi yükümlülükleri bu dönem artabilir. Kaynaklarınız alanında bazı kısıtlanma ya da gecikme enerjileri devrede. Beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir. Parasal sorumluluklara ciddi yaklaşın. Yeni bir eğitime başlayabilir, kendinizi geliştirebilir, dijital, sosyal mecra alanında kendinizi gösterebilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı sürprizler yaşanabilir

Balık Haftalık Burç Yorumu / 27 Kasım-3 Aralık 2023​

Satürn burcunuzda. Dolunay yuva, aile alanında bazı sorumlulukları arttırabilir, ebeveynlerle ilgilenmek, onların sağlığına, bakımlarına daha fazla zaman ayırmayı öne çıkartabilir. Aile kurabilir, evlenmeye karar verebilir, ebeveyn olabilirsiniz.

Gayrimenkul alım satım, kiralama konuları öne çıkarken, taşınabilir, evinizin eksiklileri, tadilat ya da bakımı tamamlanabilir. Kariyerinizde bir değişim, yeni bir işe başlamak, bir işten ayrılmak gibi düzen değişimleri meydana gelebilir. Uzun zamandır ertelediğiniz kötü giden bir ilişki ya da evlilik bitebilir. Gökyüzü, kimsenin dolduruşuna gelmeden kendi fikirlerinizi ortaya koymanız gerektiği mesajını veriyor.

Seyran Ataklı
Sözcü

Screenshot_20231119-231416_Instagram.jpg

Koç​

Bu hafta, içsel bir keşif ve öğrenme sürecinden geçebilirsiniz. Bu bilgi ve deneyimler artık paylaşma zamanı geldiğini gösteriyor. Sosyal bağlantılardan keyif alabilir, çevrenizdeki insanlarla daha fazla etkileşim içinde olabilirsiniz. İş hayatınızda çok çalışmanız gerekebilir, geliriniz artabilir ancak bununla birlikte giderleriniz de fazla olabilir. Bu nedenle, kime güvendiğinize ve özel bilgilerinizi kiminle paylaştığınıza dikkat etmek önemlidir. Zihinsel olarak hareketli bir dönemdesiniz ve önemli bir mesajı dünyaya yayma isteği içindesiniz.
Kasım ayının en önemli gökyüzü olaylarından olan Dolunay, yazılı veya sözlü iletişim yoluyla büyük bir başarı elde etmenize yardımcı oluyor. Özellikle yazma, konuşma, reklam veya sosyal medya gibi alanlarda çabalarınız önem kazanıyor.
Ayrıca, sözleşmelerle ilgili konular da bu dönemde sonuçlanabilir ve yakın çevrenizdeki yerlere kısa seyahatler planlayabilirsiniz. Bu seyahatler sırasında şenlik ruhunu hissedebilir ve yeni deneyimler yaşayabilirsiniz.

Boğa​

Boğa burcu için bu hafta oldukça dönüşümsel olacak. Hayatınızda gerçekleşen değişimler sizi daha basit ve temel şeylere odaklanmaya yönlendiriyor. Özellikle mali durumunuzla ilgilenmeye daha fazla motivesiniz. Bu süreçte para yönetimine ve finansal konulara daha fazla dikkat etmek, size büyük fayda sağlıyor.
Hafta boyunca iniş çıkışlarla karşılaşabilirsiniz, ancak yoğun çalışma temponuz profesyonel alanda başarı getirecek. Öte yandan, büyük riskler almak yerine daha dengeli ve sağlam adımlar atmaya odaklanmanız gerekebilir. Kariyer veya işle ilgili hızlı kararlar, olumsuz etkilere neden olabilir. Dolayısıyla, dengeli ve kontrollü hareket etmek önemli.
Bu ayın en önemli gökyüzü olaylarından olan Dolunay mali konuları gündeme getiriyor ve beklenmedik bir şekilde gelir veya yeni bir iş fırsatı şeklinde sonuçlanıyor. Bu dönemde finansal yönetiminize odaklanmak ve gelecekteki servet oluşturma planlarınızı düşünmek faydalı olacaktır.

İkizler​

Bu hafta İkizler burcu, ilişkiler ve kişisel gelişim üzerine odaklanacak. İlişkilerde daha derin bir anlayış ve kendinizle bağlantı kurma konusunda çalışmak, haftanın en önemli teması. Finansal anlamda ise haftanın başı ve sonunda geliriniz artacak ve mali durumunuz iyileşecek.
Evlilikte yaşanan gerilime rağmen, partnerinizin size destek olacak. Bu dönemde sizin için önemli olan bir dönüm noktasına ulaşmak ve hayati bir karar almak mümkün.
Yılın en önemli dolunayı zamanı, hayatınızda büyük bir değişiklik veya kapanış getirebilecek önemli bir olaya işaret ediyor. Bu dönemde büyük hedeflerinizi gerçekleştirmek için gücünüzü kullanmanız ve dünyaya ne kadar değerli olduğunuzu göstermeniz gerekebilir. Genel olarak, bu dönemde ilişkilerde derinleşme, mali durumda iyileşme ve büyük hedeflere doğru ilerleme fırsatları ön planda olacak.

Yengeç​

Bu haftanın Yengeç burcu için fiziksel sağlığa dikkat etme ve derinleşme ihtiyacı hissetme teması ön planda. Ruhsal olarak derinleşmek için çeşitli yollara gidebilirsiniz, kişisel gelişim ve manevi keşif dönemi sizleri bekliyor. Ayrıca, gelecek günlerde güzel gelişmeler, finansal artışlar ve iş hayatında başarı bulunuyor.
Partnerle bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir, ancak ilişkinin lehine sonuçlanacak. Dolunay ile birlikte bu dönemde terapi, uzman yardımı veya şifacı arayabilirsiniz. Kendinize bakma, iyileştirme ve içsel yolculuğa odaklanma zamanı geldi. Ayrıca, duygusal olarak nostaljik ve sezgisel rüyalar göreceksiniz.
Genel olarak, bu dönem Yengeç burcu için derinleşme, içsel keşif ve kendine bakma konularında destekleyici bir zaman. Dolunay kendinizi keşfetme yolculuğunuzu destekliyor.
İlginizi çekebilir:

Aslan​

Bu hafta, içsel motivasyonunuz ve yaratıcılığınız zirvede olacak. Hayal gücünüz, hayatınızı dönüştürme isteğiniz üzerinde büyük bir etkiye sahip. Ancak, hafta içerisinde karışık sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. İsteksizce yapmanız gereken bazı görevler olabilir, fakat profesyonel yaşamınızda hala başarılı olacaksınız.
Gökyüzü sosyal becerilerinizi geliştirmenin ve ilişkilerinizi öne çıkarma zamanının geldiğine işaret ediyor. Dolunay, sizi gözler önüne çıkaracak bir etkinlik veya gösteriye katılacağınızı söylüyor. Ancak, bu süreçte paylaşımcı olmak ve sevdiklerinize değer verdiğinizi de mutlaka göstermek isteyeceksiniz.
Ayrıca, hedeflerinizi yükseltme ve çevrenizdeki insanların desteğini alma zamanıdır. Uzun zamandır var olan hedefleriniz için destek alabileceğiniz biri ortaya çıkacak. Bu nedenle iletişim halinde olmak ve destek aramak çok önemli. Bu hafta, hem iş hayatınızda başarı hem de sosyal ilişkilerinizde dikkat çekici gelişmeler olacak. Yaratıcılığınızı kullanırken, çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizi güçlendirmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Başak​

Bu hafta, ailenizden ve ev yaşamınızdan destek alarak daha güvende hissedeceksiniz. Kariyer hedeflerinizde keşfetme isteğiyle dolup taşıyorsunuz. Ancak, bu yeni hedefler bazen partnerinizle geçireceğiniz zamanı etkileyebilir. Eşiniz veya sevgilinizle uyum içinde olmanız ve onu sakinleştirmeniz evliliğinizdeki mutluluğunuzu artırabilir.
Hafta sonu, yeni fırsatların ve gelir artışının beklentisi içindesiniz. Planlarınızın büyük ölçüde başarılı olacağını hissedeceksiniz. Kendinizi düzenli bir şekilde ifade etmeniz ve minnettarlığınızı göstermeniz, profesyonel alanda terfi veya yeni iş teklifleri gibi büyük başarıların kapınızda olduğunu gösteriyor.
Ayrıca, yakın zamanda dönüm noktaları veya kamuoyunun takdiri gibi olumlu şanslarla karşılaşabilirsiniz. Ancak, kariyerinizdeki olası sorunları da fark etmeniz gerekebilir. Bu Dolunay, bazı konularda tam farkındalığa varmanıza yardımcı olabilir. Yeni yıla girerken, kariyer hedeflerinizi belirlemeniz ve yeni hedefler koyma zamanı geldiği hissedebilirsiniz. Önceki çalışmalarınızın takdir göreceği ve yeni hedeflerinizi belirleyeceğiniz bir dönem olabilir. Bu süreçte, kariyer yolculuğunuzda biraz daha netlik ve odaklanma gerekebilir.

Terazi​

Bu hafta, Terazi burcu için oldukça heyecan verici ve ilham verici bir dönem. Yakın çevreniz veya kardeşleriniz, yeni şeyler keşfetmeniz için size ilham kaynağı olacak. Bu, uzun bir seyahate çıkmak, yeni bir eğitim veya kendi araştırmalarınıza zaman ayırmak şeklinde olabilir. Bekleyen işleriniz hız kazanacak ve hayatınızda yeni dönüm noktalarına ulaşmanıza yardımcı olacak.
Profesyonel hayatınızda başarılı olacak ve zamanında tüm işleri tamamlayabileceksiniz. Ancak sağlık konusunda mideyle ilgili bazı sorunlar ortaya çıkabilir; bu durumda doktora danışmanız önemli olacaktır.
Şu anda dünyanın sunduğu olanakları keşfetme vakti geldi. Hayatınızın yeni bir yöne gidebileceği veya bu yönde planlar yapabileceğiniz bir zaman dilimindesiniz. Dolunayın getirdiği enerji, hayatınızın hikayesini değiştirmeniz ve yeni öğrenmek istediklerinizi keşfetmeniz için sizi destekleyecek. Bu dönemde bazı akademik, seyahat, göçmenlik veya medya ile ilgili kararlar alabilirsiniz.

Akrep​

Değerlerinizin netlik kazanması ve kendinize olan değer duygusunun artması, hayatınızın derinliklerine inmenize ve daha samimi bir anlayış geliştirmenize yardımcı olabilir. Ancak cilt sorunlarına karşı dikkatli olmanız gerek, özellikle ayaklarda ortaya çıkabilecek problemlere karşı özen göstermelisiniz.
Ani bir seyahat veya yeni ürünleri satın alma fırsatları bu hafta karşınıza çıkabilir. Haftanın ortasında harcamalar artabilir fakat işle ilgili endişeler azalabilir. Hamile olan kadınlar için sağlık önemlidir, bu dönemde özellikle dikkat etmek gerekebilir. Kasım ayındaki dolunay, duygusal ve fiziksel olarak hassas olduğunuz noktalarla temas etmenize yardımcı olabilir.
Eğer ilişkiniz yoksa, size tamamlayıcı birini çekme potansiyeliniz var. İlişkisi olanlar, partnerlerinin gerçek ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığını değerlendirebilir. Duygusal olarak nerede olursanız olun, muhtemelen karşılıklı duyguları ifade etme eğilimindesiniz. İlişkilerden bağımsız olarak, mali alanda belki de beklenmedik büyük olaylara hazırlıklı olmak önemli.

Yay​

Bu hafta kendini daha derinlemesine anlama ve başkalarıyla daha derin bağlantılar kurma isteği ön planda. Sırt ve diş ağrıları endişe verici, bu konuda dikkatli olmak oldukça önemli. Maddi açıdan şans lehinize olacak ve gelirinizin istikrarlı kalması olumlu bir etki yaratacak. İş hayatında rakiplerinizin yavaşlamasıyla birlikte işler hız kazanabilir. Cumartesi günü güzel haberler getiriyor ve partnerinizle aranızdaki ilişki tatlı bir hal alıyor.
Özellikle ortaklıklar ve ilişkiler bu dönemde ön planda olacak. Bekar Yay burçları için, mükemmel bir eş bulma şansı var, ancak bunun için adım atmak gerekecek. Aşkı bulmak için çaba sarf etmek oldukça önemli olacak.
Halihazırda ilişkisi olanlar için ise uzun vadeli planlar yapma, hatta evlilik gibi adımları düşünme zamanı gelebilir. Ancak, uyum sağlanamıyorsa, bu dönem ilişkilerde ayrılığa da neden olabilir.

Oğlak​

Oğlak burcu için bu hafta oldukça derin ve farkındalık odaklı bir dönem olacak. Derin kalıplar ve inançlarla ilgili farkındalık artışı, kişisel büyüme ve gelişme için harika bir fırsat sunuyor. Bu süreçte kendinizi daha iyi anlama ve içsel dünyanızı keşfetme şansı bulabilirsiniz.
Özellikle sağlık ve rutinlerinize odaklanmak, bu dönemde kendinizi motive hissetmenize neden oluyor. Sağlığınıza daha fazla dikkat etmek, yeni bir egzersiz programına başlamak veya beslenme düzeninizi gözden geçirmek için uygun bir zaman. Bu değişiklikler sayesinde kendinizi daha güçlü ve enerjik hissedeceksiniz.
İş hayatınıza gelince, önemli bir iş projesiyle meşgul olabilirsiniz. Bu projeyi başarıyla tamamlamanız, patronunuzun dikkatini çekebilir ve sizin için olumlu bir izlenim bırakabilir. Eğer iş değişikliği düşünüyorsanız, bu dönemde yeni fırsatları değerlendirmek için harekete geçebilirsiniz. İş arayışında olmanız öneriliyor ve acele etmeniz gerekebilir.

Kova​

Bu hafta, toplumunuzdan aldığınız ilhamla hayatı merak ve açıklıkla kucaklayacağınız bir dönem olacak. Belki de alışık olmadığınız aktivitelere ya da farklı insanlarla vakit geçirmeye açık olmanın zamanıdır. Finansal anlamda olumlu gelişmeler var; geliriniz artabilir ve işte heyecan verici yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
Haftanın ortasında bazı küçük sorunlar ortaya çıkıyor ancak siz zarafetle üstesinden geleceksiniz. Sağlık konusunda bazı zorluklar yaşanabilir fakat partneriniz size destek olacak ve sevgisini gösterecek.
Aşk konusunda da oldukça olumlu enerjiler var. Bekar Kova burçları için, ruh eşiniz veya kalbinizi çalan biriyle karşılaşabileceğiniz bir dönem olabilir, bu yüzden açık olmak ve kendinizi ifade etmek önemli olabilir. Kararlı bir ilişkiniz varsa, bu enerjiden yararlanarak eşinizle unutulmaz bir zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca, dolunay döneminde doğurganlık ve çocuklarla ilgili olumlu etkiler söz konusu.

Balık​

Balık burcu için bu hafta oldukça odaklanılmış bir dönem gibi görünüyor. Kariyerinizde ilerleme kaydetmek için enerjinizi yönlendirirken, aynı zamanda ev ve duygusal konular arasında bir denge kurma zamanı. Çocuklarınızın size destek olacağı ve planlarınızın gerçekleşmesine yardımcı olacakları bir dönem.
Maddi açıdan evin onarımı veya dini toplantılara katılma gibi harcamalar olabilir. İş hayatında hızlı gelişmeler yaşanabilir ve maaşlı çalışanlar için terfi gibi fırsatlar ortaya çıkabilir. Dolunay ev, aile ya da emlak konularında etkili olacak. Ailelerinizle toplantılar düzenleyebilirsiniz, ayrıca büyük değişiklikler ya da taşınma gibi konular gündeme gelebilir.
Bu süreçte acele etmemeniz ve özellikle ev ve aile konularında dikkatli olmanız gerek. Önemli aile konuları ortaya çıkarsa onlarla ilgilenmek ve çözüm bulmak önemli. Bu süreci sakin ve planlı bir şekilde yönetmek, sonunda memnuniyetle sonuçlanacak.

Ece Alkan

Screenshot_20231119-231429_Instagram.jpg

♈︎ KOÇ: Sevgili koçlar bu hafta ikizler burcunda gerçekleşen dolunay enerjisini eğitim ve seyahatler ile ilgili ev konularında deneyimleyeceksiniz.Eşinizin ailesi, hukuksal konular da yine gündeminizde yer alabilir. Bu süreçte hayata bakış açınız değişebilir. Hukuki konularınız varsa yine sonuçlanmalar olacaktır. Bazı sonuçlar beklediğiniz gibi olmayabilir. Yakın çevre, kardeş,kuzen ilişkilerinde hassas durumlar meydana gelebilir. Kırıcı konuşmalardan uzak durmanızı öneririm. Önümüzdeki 15 gün iletişim anlamında yoğun günler deneyimleyebilirsiniz.

♉︎ BOĞA: Bu hafta gündeminiz iş yoğunluğu ve para konuları olacaktır sevgili boğalar. Bir borcu kapatmanız söz konusu olabilir. Önümüzdeki 15 günlük süreçte güvenmediğiniz kişilere borç para vermeniz, kefil olmanız daha sonra başınızı ağrıtabilir. Elinizdeki yatırımlarınıza,paranıza, değerli eşyalarınıza herzamankinden daha fazla dikkat etmenizi öneririm. Yine bu süreçte dolandırılma etkisine karşın, online ve normal alışverişlerde dikkatli olmanızı öneririm.

♊︎ İKİZLER: Burcunuzda gerçekleşen dolunay ile ilişkiler eviniz mercek altına alınacak sevgili ikizler. Önümüzdeki 1 ay partneriniz ve sizi ilgilendiren konularda bazı yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Olaylar beklentinizin dışında, bazı hayal kırıklıkları ile sonuçlanabilir. Bu süreçte insanların gerçek yüzleri ile karşılaşabilirsiniz. Kariyer ve ev konularında ani değişimler söz konusu olabilir. Eski konular önünüze gelebilir ve biraz fazla aksaklıklar oluşabilir. Bu süreçte sistem eksik olanları tamamlamanızı istiyor sizden.Hata yaptığınızı düşünmek yerine nedenine ve sonucuna odaklanmanız hızlıca çözüm bulmanıza vesile olacaktır.

♋︎ YENGEÇ: Bu hafta gündeminiz sağlık ve hizmet konuları olacaktır sevgili yengeçler. Evcil hayvanlarınız ve kendi sağlığınız ile ilgili herzamankinden fazla dikkatli olmanız gereken bir süreç sizin için. Enfeksiyon, baş ağrısı gibi gundemleriniz olabilir ve bu süreçte hastaneye gitmek durumunda kalabilirsiniz. Ailevi konularda biraz gergin durumlar söz konusu olsa da geçici bir etki olduğunu unutmayın. Önümüzdeki 15 gün aldatılmalara, dolandırılmalara karşı dikkatli olmanızı öneririm. Ruhsal olarak aydınlandığınız,şifalandığınız bir süreç sizin için.

♌︎ ASLAN: Hafta gündeminiz sosyal çevreniz, çocuklarınız, hobileriniz olabilir sevgili aslanlar. Bu süreçte kariyer konularında önemli virajlardan geçebilirsiniz. Hertürlü yenilik enerjisi sizinle görünüyor. Yeni bir sosyal çevre, yeni insanlar,yeni bir iş hayatı olabilir. Ancak bu süreçte bazı arkadaşlarınız ile daha sağlam ilişkiler kurarken bazıları ile ilişkinizi sonlandırabilirsiniz. İçsel olarak önümüzdeki 15 huzursuz hissedebilirsiniz. Kendinizi herzamankinden daha sivri dilli görebilirsiniz. Bu süreçte çocuklarınızın sağlığı ile ilgili de dikkatli olmanızı, takviye vitaminler vermenizi tavsiye ederim. Dikkat dağınıklığı ile yanlış yerlere yanlış ödemeler yapabilirsiniz.

♍︎ BAŞAK: Haftaya kariyer konuları ile ilgili yoğun bir gündem ile giriş yapabilirsiniz sevgili başaklar. Eviniz ve işiniz arasında bazı problemlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu süreçte yakınlarınızla alınganlık,küslük gibi durumlar oluşabilir. Dolunayın ilişkiler alanınıza yapacağı sert açı ile özellikle ailenizle tartışmalardan uzak kalmanızı öneririm, süreç uzayabilir, pişman olacağınız sözler söyleyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru kendinizi daha rahatlamış hissedebilir ve partneriniz ile güzel vakit geçirebilirsiniz.

♎︎ TERAZİ: Bu hafta seyahatler,yurtdışı bağlantılı konular, eğitim ve hukuk alanında alacağınız haberler ile başlayabilirsiniz sevgili teraziler. Eşinizin ailesi, yada onun işleri ile ilgili yoğun iletisim trafiği yaşayabilirsiniz. Katıldığınız bir eğitim, mülakat varsa sonuçlarını bu 15 günlük süreçte alabilirsiniz. Hazırlanma sürecinde gereken emek verilmiş ise olumlu sonuçlanacak, gerekli imzalar atılacaktır. Ancak son dakika aksaklıklarına da açık bir enerji mevcut.

♏︎ AKREP: Haftaya maddi konular ile ilgili bazı krizler yaşayarak giriş yapabilirsiniz sevgili akrepler. Burada ortak paralar, miras, nafaka,vergiler, borçlar,eşin parası gibi konular geçmişten gelen bazı pürüzleri de beraberinde getirebilir. Ani beklenmeyen ödemeler planlarınızı bozabilir. Verdiğiniz parayı alamayabilirsiniz bu süreçte. Hafta başında gerçekleşecek dolunay ile ilişki evinizin yöneticisi Venüs Güney düğüm ile kavuşumda olacak. Bu dönem sorunlu bir iliskiniz varsa artık iplerin tamamen kopması söz konusu olabilir. Önümüzdeki 15 gün maddi, manevi ani kararlar vermemenizi öneririm.

♐︎ YAY: Haftaya karşıt burcunuz ikizlerde gerçekleşen dolunay ile giriş yapıyorsunuz sevgili yaylar. Bu süreçte en çok ruhsal olarak kendinize zaman ayırmanızı öneririm. Sıkışmışlık hissi ve tahammülsüz bir durumda olabilirsiniz. Aile ile tartışmalar ve maddi sorunların da üst üste gelmesi sizi bunaltmış olabilir. Ancak geçici bir süreç olduğunu bilip sakin kalmanızı öneririm. Özellikle ikili ilişkilerde 15 gün önemli kararlar vermemenizi tavsiye ederim. Verilen kararlar sonrasında pişmanlık etkisi yaratabilir. Bulunduğunuz bir proje sona erebilir,yada siz vazgeçebilirsiniz. Arkanızdan saklanan bazı konular da yine bu süreçte karşınıza çıkabilir.

♑︎ OĞLAK: Haftaya gündelik işler,ve çalışma koşullarınız ile ilgili konularla giriş yapabilirsiniz sevgili oğlaklar. Bu süreçte sağlığınıza daha çok dikkat etmenizi, bağışıklık sisteminizi guclendirmenizi öneririm. Önümüzdeki 15 günlük süreçte iş veya bulunduğunuz ortamda size karşı çok da dostça olmayan durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta özellikle yiyecek ve içeceklerin, ilaçların tarihlerini kontrol etmenizi öneririm, zehirlenmelere açık bir etki söz konusu.

♒︎ KOVA: Haftaya aşk ve ilişkiler konusunda ani haberler ile giriş yapabilirsiniz sevgili kovalar. Bu süreçte hayattan keyif almak, beklettiğiniz bir hobiniz, sanatsal yeteneklerinizi ortaya çıkartabilir ve bu alanlarda ilerlemek isteyebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda süreç beklediğiniz gibi gitmeyebilir ve bazi ilişkiler sonlanabilir. Alışveriş yaparken önümüzdeki 15 günlük süreçte dikkatli olmanızı öneririm, Neptün etkisi ile sisli bir görünüm var gökyüzünde. Bazi şeyleri sonradan algılayıp,kandırılabilirsiniz. Hayatınızda artık daha keskin kararlar verdiğiniz bir süreç sizin için.

♓︎ BALIK: Bu dönem Ev,aile ve kariyer konuları çokça gündeminizde yer alabilir sevgili balıklar. Bu alanlarda hızlı değişimler, ani kararlar alabilirsiniz. İlişkiler bakımında yanlış anlaşılmalar, hayal kırıklıkları olabilir. Eylül ayında gerçekleşen bir olayın,durumun sonucunu bu sıralar farkedebilirsiniz. Yani aslında o dönem kaldırıldığınızı bu dolunay ile tam olarak idrak etmeniz mümkün görünüyor. Önümüzdeki 15 gün biraz kaygılı ve farklı duygu durumlarında olabilirsiniz. 2 iş,konu,görev arasında kalmanız söz konusu olabilir, bu durumda biraz daha beklemeniz sizin için daha hayırlı olacaktır.

Aslı Kaçmaz

Screenshot_20231119-231414_Instagram.jpg

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koçlar, haftaya kendi kazançlarınızla ilgili alanda gerçekleşecek bir dolunayla başlıyorsunuz. Güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Venüsün tam karşı alanınıza geçmesi ile ikili ilişkileriniz Perşembe itibariyle hareketlenebilir. Çarşamba ve Perşembeyi yakın çevrenize ayırın.Haftasonunu evinizde ailenizle ve büyüklerinizle sohbetler yaparak geçirebilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, haftaya burcunuzda gerçekleşecek bir dolunayla başlıyorsunuz. Kişisel alanlarınız ön planda olacak. Tam karşı alanınızda ki mars size ikili ilişkilerinizde agresyona karşı dikkatli olmaya çağırıyor. Çarşamba günü itibariyle kendi kazançlarınızı arttırmaya yönelik daha çok çalışmaya başlayacaksınız. Hafta sonunu kardeşleriniz veya kardeş kadar yakın arkadaşlarınızla planlar yaparak geçirebilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler, pazartesi günü gerçekleşecek dolunay size biraz uyku problemleri yaşatabilir. Kendi alanlarınızda kalmaya özen gösterin. Çarşamba günü itibariyle kişisel konularınız öne çıkacak. Estetik için Perşembe gününü beklemeniz yerinde olacaktır. Hafta sonu aileniz ve sevdiklerinizle yoğun konuşmaların olacağı toplanmalar olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, pazartesi günü gerçekleşecek dolunay sizin hedefleriniz konusunda tamamlamalar getiriyor. Çarşamba ve Perşembe günü kendi alanlarınıza çekilip kalabalıklardan uzak durmanızda fayda olacak. Venüsün terazi burcuna geçişi önümüzde ki 3 haftalık süreçte evinizde dekoratif düzenlemelere imkan sağlayabilir. Hafta sonunu kendinize ayırabilir, kişisel bakımlarınıza zaman ayırabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, kariyer alanlarınızda önemli gelişmelere ışık tutacak bir dolunay ile haftayı karşılıyorsunuz. İş ve özel hayat dengenize özen göstermelisiniz. Çarşamba günü itibariyle hedeflerinizi ön plana çıkmaya başlayacak. Venüsün Terazi burcuna geçişi girişimlerinizi destekleyebilir. Cuma günü itibariyle hafta sonu kalabalıklardan uzak kendi alanlarınızda dinlenerek geçirmeniz sizin için doğru olacaktır.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başaklar, yurtdışı ve yüksek öğrenim konularının aktifleştiren bir dolunay ile haftaya başlıyorsunuz. Burcunuzun yöneticisi Merkürde yay burucuna geçiş yapacak bu hafta .Sizin için bir önemli haberde Ketu bir buçuk sene kadar burcunuzda seyredecek. Çarşamba ve Perşembe günü kariyer alanlarınız hareketlenmeye başlayacak. Hafta sonunu baba tarafından aile büyüklerinizle ya da sizden büyük ağabey veya ablanızla geçirebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Teraziler; haftaya dönüşüm enerjileri ile başlıyorsunuz. Uzun zamandır beklediğiniz krediniz sonuçlanabilir. Çarşamba günü itibariyle yurtdışı konuları , vize işlemleri için uygun zamanlar olacak. Perşembe günü Venüs burcunuza geçiyor. Estetik ve kişisel bakım için güzel zaman dilimi olabilir. Hafta sonunu ailenizle evinizde dinlenerek geçirebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, ikili ilişkilerinize ışık tutacak bir dolunay ile haftaya başlıyorsunuz. Burcunuzda ki mars dolayısıyla tartışmalardan uzak durun. Dolunayın enerjisi ile birlikte sakin kalmanız faydalı olacaktır. Çarşamba ve Perşembe günü daha çok krizlere açık günler olacak. Olmuyorsa oldurmaya çalışmayın. Cuma günü itibariyle daha çok felsefi konularla ilgili konuşmalara katılabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yaylar, pazartesi günü gerçekleşecek dolunay sizin çalışma alanınızda görmeniz gerekenlere yardımcı olacak. Haftanın ilk iki günü yoğun koşuşturmalar içinde olabilirsiniz. Merkür ünde burcunuza geçişiyle iletişim trafiğiniz artacak. Çarşamba ve Perşembe gününü ikili ilişkilerinize ayırabilirsiniz. Cuma günü itibariyle hafta sonunu daha sakin ve kendi içinize dönerek değerlendirebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, pazartesi öğle saatlerinde gerçekleşecek dolunay sizin hobileriniz, yaratıcılığınız, çocuklarınız ile ilgili alanları aktif kılacak. Çarşamba günü itibariyle koşturmalarınız artacak, sağlığınıza özen göstermelisiniz. Venüsün terazi burcuna geçişi ile daha fazla konforunuza önem verebilirsiniz. Cuma günü itibariyle eşiniz veya partnerinizle hafta sonu için kısa yolculuk planları yapabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kovalar; pazartesi gerçekleşecek dolunay ev aile yuva alanlarınızda görmeniz gerekenleri size gösterecek. Merkürün de yay burcuna geçişi hedeflerinizle ilgili daha çok iletişim kurmanıza yardımcı olabilir. Çarşamba günü itibariyle aşk, çocuklar gündeminize oturmaya başlayacak. Burcunuzda ilerleyen Satürn size temkinli olmanızı hatırlatacak. Hafta sonunu yoğun gündeme rağmen sağlığınızı düşünerek dinlenmeye ayırmanız yerinde olacaktır.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balıklar, pazartesi günü gerçekleşecek dolunay, yakın çevre, girişimleriniz konularını aydınlatacak. Çarşamba günü itibariyle eviniz aileniz ile ilgili konuları ele alacak, çıkabilecek sorunlara karşı önlem almaya çalışacaksınız. Bu hafta Rahu burcunuza geçecek ve bir buçuk yıl burada kalacak. İlahi olana güvenmeyi , yaptığımız plan programlara daha esnek bakmanızı size deneyimletecek. Hafta sonu çocuklarınız ile hobilerinize vakit ayırarak geçirebilirsiniz.

Burç yorumları Vedik Astroloji ve Sideral Zodyağa göre hazırlanmıştır. Sideral Zodyağa göre Boğa burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Venüs Terazi, Merkür ise Yay burcuna geçiş yapıyor. Rahu ve Ketu (Ay düğümleri ) Balık Başak aksına yerleşiyor.

İnstyle​

Screenshot_20231119-231419_Instagram.jpg

Koç ve Yükselen Koçlar: Para kazançlarınız ön plana çıkıyor aynı zamanda beklediğiniz alacaklarınız ile ilgili gelişmeler olabilir. Madenlere yatırım yaptıysanız önümüzdeki dönemde karşılığını alacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. Aileden ya da yakın çevreden birinin ameliyat ya da küçük bir operasyon haberini alabilirsiniz. Bu dönemde karar alırken fevri olmamaya özen gösterin. Kişiliğinizi baskı altında hissedebilir bilinç altında konuları büyütebilirsiniz olayları kişiselleştirmemenizi tavsiye ederim.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Her türlü ikili ilişkiniz özellikle evliliğiniz ile ilgili bir gündem sizi bekliyor, Merkür’ün Retro olması şimdiye kadar konuşulmayan üstü kapalı olan konuların konuşulması ve iyileşmesi söz konusu. Finansal anlamda sabitlenecek bir gelirinizin olması ya da yeni bir ortaklığa merhaba deme zamanı gelmiş olabilir. Kazancınızın çift olacağı bir dönem konuşmalarınız ile bir çok kişiye şifa olabilirsiniz. Söz büyüdür iletişim dilinizde ne yaşarsanız pozitifte kalmayı seçmenizi tavsiye ederim.

İkizler ve Yükselen İkizler: Günlük hayatınızda işinizde ve sağlığınız da sonlanmalar değişimler var. Bu süreçte kendinizi ortaya çıkartmanız ve sorumluluk almanız söz konusu. Finansal anlamda zorlanacağınız alacaklarınızın gecikmeye uğrayacağı borç alacak dengesizlik sosyal çevrenizden uzak kalmanıza sebep verebilir. Yeni bir proje başlayabilir ve çok yoğun bir döneme başlıyorsunuz. Kronik sağlık sorunlarınızı ihmal etmemenizi tavsiye ederim.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Hobilerinizi daha göz önüne çıkartma yaptığınız işlerin daha çok kesime sunulacağı aynı zamanda aşk hayatınızın daha çok ön plana çıkacağını, var ise çocuklarınız ile daha çok zaman geçireceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Gizli tuttuğunuz yatırımlarınızın artacağını, finansal olarak iç sesinize güvenmenizi başkalarının sizi manipüle etmesine izin vermemenizi tavsiye ederim. Baba tarafından gelecek miras hak hukuk gibi konuların Mayıs ayı içinde belirgin hale gelmesi geleceğinize daha olumlu bakmanızı sağlayacak.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Yaşam alanınız da olacak bu tutulmada taşınabilir, aile büyüklerinin sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Para kazançlarınız değişiyor. Kariyer planlamasın da yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Beslenme düzeninizi değiştirmek için zaman size gökyüzünden destek geliyor. Sosyal ortamlarınızda aranılan isim olacaksınız.

Başak ve Yükselen Başaklar: Kardeşleriniz ve komşularınız ile ilgili iletişimiz değişiyor daha sahip çıkan daha kontrolcü enerjide olabilirsiniz. Yeni başladığınız bir projenizin geri dönüşü sizi şaşırtabilir. Yurt dışında çocuklarınız var ise onların eğitim hayatları ile alacağı kararlar sizi şaşırtabilir. İş hayatınızda haksızlıklara uğrayabilirsiniz. Kendinizi yazılı ve görsel basında iletişimde çözülmesi gereken sorunların üstesinden geldiğiniz bunu yaparken öz değerinizi korumanızı kendinize bile adaletli olmanızı tavsiye ederim.

Terazi ve Yükselen Terazi: Aşırı detaycı ve eleştirisel davranarak iş ve günlük hayatınızda kendinizi krizli bir diyaloğa sokabilirsiniz. Kronik ve bağımlıklarınız ile ilgili sağlık sorunlarınız artabilir. Günlük hayatınız da paranızı kontrollü harcamalısınız elinizden para çıkmasına karşı temkinli olmanızı tavsiye ederim. Bir çok Terazi için iş hayatının bitişi ev ve iş dengesinin idaresi konsun da büyük bir ikilem yaşamaları söz konusu unutmayın su akar yolunu bulur.

Akrep ve Yükselen Akrep: İlişkiler ön planda olacaktır. Çevrenizdeki insanlar ile ilgili yönetmeniz ve kontrol etmeniz gereken bir takım mücadeleler arasında olabilirsiniz. Keyif alacağınız konulara yönelmenizi tavsiye ederim. İlişkileri yıkarak değil yapılandırma yoluna geçmenizi akıllı ve strateji kullanmanızı tavsiye ederim. Korkularınız ön plana çıkarak krizlere neden olabilir. Eskiden yapamadığınız konuşamadığınız konuları konuşmak için öz değerinizi koruyarak konuşmanın tam zamanı.

Yay ve Yükselen Yaylar: İş sağlık ve çalışma arkadaşlarınızla, günlük rutinleriniz değişiyor. İş hayatınızda kokularınıza yenik düşmeyin yöneticilerinizin baskısı olabilir, verdiğiniz cevaplarınızın yapıcı olmasına özen göstermenizi tavsiye ederim. İş ve günlük hayatınızda sorunluluk alabilirsiniz beslenme düzeni ve alışkanlıkları değiştirmek size iyi gelecektir. Yakın çevre ve kardeşlerinizin sağlık sorunları ile ilgilenmeniz gereken durumlar olabilir. Para yönetiminde kendinizi zayıf hissedilirsiniz. Elinize geçen para ile yatırımlarınızda dikkat etmelisiniz risk almadan yatırım yapmanızı tavsiye ederim.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Maddi kazançlarınızdaki dönüşünün keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. Bu dönüşümün verdiği iniş çıkışlardan dolayı yakınlarınız ile iletişimsel sorunlar yaşayabilirsiniz, bazı şeyleri abartarak fevri ve ani davranışlar ile ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz. Kıtlık bilinci ile hareket ederseniz enerjinizi dönüştüremezsiniz Enerjinizi değiştirmeniz karşısında beklenmedik bir şekilde sıkıntı olarak hissettiğiniz konu ile ilgili siz yapıcı davrandığınızda maddi ve manevi çıkış kapıları size açılacaktır. Pozitifte ve akışta kalmanızı tavsiye ederim.

Kova ve Yükselen Kovalar: Sağlık ön planda olabilir mide, göğüs, rahim ve bağırsaklarınız ile ilgili tedbir almanız önemli olabilir. Şimdiye kadar ortaya çıkan konuların sizi başka yöne götürmesi muhtemel iyi bir uzmana görünmenizde fayda var. İş ve kariyer ile ilgili değişiklik yapmak istiyor ve bir türlü yapamıyorsanız kendinizi sağlama almadan harekete geçmenizi tavsiye ederim.

Balık ve Yükselen Balıklar: Hak hukuk adalet konularında hakkınızı korumaya yönelik düşüncede olmanız gerekiyor. Fakat bunu yaparken abartıdan ve fevri davranışlardan uzak durmalısınız. Çabuk dağıldığınız da kriz yönetiminizi yapamayabilirsiniz. Bilinç atı ve kontrol edilemeyen durumlarda kendinize dönerek şifalanması gereken şeyleri iyileştirmelisiniz. Kendinizi yapılandırmanız gereken bir dönem. Ritüeller, dualar ve meditasyon size iyi gelecektir. Akışta kalmanız kalbinize yüklenmemeniz için iyi olacaktır.

Astrolog Gamze

Bu haftanın başında İkizler burcundaki Dolunay 27 Kasım Pazartesi günü gerçekleşiyor ve bilgileri açığa çıkarıyor. Haberci gezegen Merkür ile illüzyonların gezegeni Neptün çarpışacağı için yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

Merkür, 1 Aralık Cuma günü Oğlak burcuna girecek ve ayın ilerleyen zamanlarında geri hareketine başlayacak. Merkür'ün 2 Kasım Cumartesi günü Satürn'le bağlantı kurmasıyla sert gerçekler ifade ediliyor ve sorumlulukların ve sınırların tartışılması kolaylaşıyor. Merkür metrosunun başlamasıyla ortalık biraz karışabilir.

Aşk gezegeni Venüs, 3 Aralık Pazar günü Plüton ile açı yaparak ilişkileri bir sonraki seviyeye taşıyor. Gölgelerle yüzleşmek yakınlığı oluşturabilir veya derinleştirebilir.

Ama Merkür Retrosu nedeniyle aklımızda olmayan kişileri ise takıntı haline getirebiliriz.

Eda Dolunay​

Screenshot_20231119-232451_Instagram.jpg

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, bu hafta Dolunay haritanızın iletişim evini aydınlatarak eksik kalan konuşmaları tamamlatabilir. Kandırılmamaya veya aldanmamaya dikkat edin ve Merkür'ün Neptün'ün kare açısından bu yana her şeyi biraz ihtiyatlı ve espri anlayışıyla ele almanız bu hafta için önemli olabilir. Merkür haritanızın kariyer evine girerken, bu ayın sonlarında gerilemeye başlarken, kendiniz hakkında olgunluk, otorite ile alakalı konularda adım atabilirsiniz. Bu hafta genel olarak eksik kalan defterleri Merkür Retro'su başlamadan kapamak adına oldukça güzel bir hafta olabilir. Bu hafta yeni ve ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, bu hafta Dolunay haritanızın kişisel alanını aydınlatırken, finansal konular öne çıkıyor. Bu Dolunay aynı zamanda öz değer duygusuyla bağlantı kurma anınızı simgeliyor. Kıskançlık veya başkalarının sahip olduğu varsayımla karşılaştırma sorunları, hatta romantikleştirilmiş bir versiyonunuzla kendinizi ölçme eğilimindeyseniz, bu tür sorunları şefkat ve zarafetle çözebilirsiniz. Venüs'ün, Plüton ile çatışması ise yaşam tarzınızı değiştiren bu derin psikolojik deneyimin, dönüştürücü veya evrimsel bir nitelik taşıyabileceğini gösteriyor. Bu hafta içinize dönmek için çok güzel bir zaman.

İkizler Burcu

Sevgili İkizler, bu hafta burcunuzdaki Dolunay, bazı konulara kapanış fırsatı sunabilir. İlişkiler, kendi bakış açınızı anlamaya başladıkça çözüme ulaşabilir, ancak algınız bazen bozuk ya da yanıltıcı olabilir. Gezegen yöneticiniz Merkür, illüzyonların gezegeni Neptün ile çatıştığı için durumlar göründüğü gibi olmayabilir. Olayları tekrardan değerlendirmek isteyebilirsiniz. Merkür, toprak elementine ait Oğlak burcuna geçerken, olaylara biraz daha dikkatli yaklaşmalı ve gerçekten önemli olanlara odaklanmalısınız. Merkür, Satürn ile bağlantı kurarak geleceğe yönelik ortak sorumlulukları ve iş birlikçi çabaları düşünmenizi sağlayacak. Merkür'ün Retro olma zamanı yaklaşıyor, bu da zor ama doğru olanı yapma şansınızın artacağı anlamına geliyor.

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, bu hafta Dolunay haritanızın gizli ve spiritüel bir bölümünü aydınlatarak size farklı bir perspektif sunuyor. Benzersiz bir bakış açısı ve çalışma felsefesi ortaya çıkıyor. İletişim gezegeni Merkür, haritanızın ortaklıklar evine giriyor ve kişisel ilişkilerinizde yeni konuşmaların başlamasını sağlıyor. Merkür, bu ayın ilerleyen günlerinde burada retrograd olacak, bu yüzden uzun ve dolambaçlı sürece güvenin. İlişkilerin kalıcılığı ve sürdürülebilirliği üzerine konuşmalar, Merkür'ün üç kez bağlantı kurduğu Satürn ile gerçekleşiyor. Venüs'ün Pluto ile çatışmasıyla, özel arzularınızı ve aile dinamiklerinizi anlamanızı dönüştürerek, yakınlık oluşturuluyor.

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar, bu hafta Dolunay umutlar ve hayaller evinizi aydınlatarak bir hedef ya da amaç tamamlanıyor. Başarılarınızı kutlayın veya bu hedeflerin gerçekleşmesini izleyin. Bu Dolunay'ın yöneticisi Merkür, Neptün ile çatışarak sosyal dinamikleri biraz garip ve tam olarak anlaşılamaz kılıyor. Merkür, iş ve günlük rutin evinize geçiyor, size işleri halletmeye odaklanma konusunda yardımcı oluyor. Ancak bu ayın ilerleyen günlerinde Merkür'ün bu bölgede Retro'da olmasıyla çalışma şekliniz ve görevlerinizi yerine getirme tarzınız değişebilir, bu konuda esnek olun!

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, bu hafta Dolunay kariyer ve itibar evinizi aydınlatarak sizi, ve belki de ailenizi, kamunun dikkatine yerleştiriyor. Gezegen yöneticiniz Merkür'ün Neptün ile çatışması nedeniyle anlaşmazlıklarla mücadele ediyor olabilirsiniz. Başkalarının neye inandığı konusunda sadece sınırlı bir kontrolünüz olduğunu biliyorsunuz ve belki de bu durumun sizin avantajınıza nasıl çalıştığını ustaca çözmüşsünüzdür. Merkür, arkadaşlıklar evinize giriyor, sizi yaratıcılığınıza ve içsel çocuğunuza (veya bir tane varsa dışsal çocuğunuza) bağlıyor. Merkür'ün, olgunluk gezegeni Satürn ile üç kez bağlantı kurduğu, kişisel görevler hakkında konuşmaların gerçekleştiği bir döneme giriyorsunuz.

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, bu hafta Hava elementindeki İkizler burcundaki Dolunay, haritanızın yüksek eğitim evini aydınlatarak düşüncelerinizi paylaşıyor, eserlerinizi yayınlıyor veya uzaklara seyahat ediyor olabilirsiniz. Mizah duygusunu ve açık fikirliliği korumaya çalışın. Gezegen yöneticiniz Venüs'ün, yasakların gezegeni Pluto ile çatışması nedeniyle, kendinizi daha iyi anlama süreciniz zorlu olabilir. Hislerle yüzleşmek zor çünkü bu değişiklik anlamına gelebilir. Merkür'ün illüzyonların gezegeni Neptün ile çatışmasıyla söyledikleriniz utanç verici ya da yanlış anlaşılabilir olabilir. Merkür'ün görev ustası Satürn ile bağlantı kurmasıyla sağlığınıza ve diğer sorumluluklarınıza nasıl bakmanız gerektiğine dair içgörü kazanıyorsunuz.

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler, bu hafta Dolunay haritanızın dönüştürücü bir bölümünü aydınlatarak bir çıkış ya da serbest bırakma sürecini simgeliyor. Bu, sona erme veya ateşkes çağrısı yapmak için güçlü bir zaman. Gezegen yöneticiniz Mars, hala burcunuzda, sizi kendi lehinize ve isteğinize savunma gücü veriyor. Artık istemediklerinizden kurtulun ve onu taze gözlerle görecek birisine devrederek, ona yeni bir yaşam ve anlam katın. Merkür, iletişim evinize geçiyor ve bu ayın ilerleyen günlerinde retrograd olacak, bu da becerilerinizi geliştirme ve sözleşmelerinizi gözden geçirme fırsatı sunuyor.

Yay Burcu:

Sevgili Yaylar, bu hafta Dolunay, ilişkiler evinizi aydınlatarak kişiler arası dinamikleri zirveye çıkarıyor. Bu, bir ortaklık ya da ilişkideki bir sonraki adımı simgeleyebilir, ancak niyetleriniz ve düşünceleriniz, kafa karışıklığının gezegeni Neptün ile çatıştığı için yanlış anlaşılabilir ya da yanlış okunabilir. Şu an da gerçekleşen konuşmalar ocak ayına kadar uzayabilir, hatta burcun en açık sözlü burçlarından biri olsanız bile. Merkür, kişisel kaynaklar evinize girdikten sonra, Satürn ile bağlantı kurarak özel, ailevi ya da hatta utanç verici konuları düşünmenizi kolaylaştırıyor. Bu hafta açık ve net olmaya önem vermelisiniz.

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar, bu hafta İkizler burcundaki Dolunay, haritanızın iş ve günlük rutin evini aydınlatarak çabalarınızın meyvelerini ortaya çıkarıyor. Uğraştığınız, kendinizi feda ettiğiniz bir görev tamamlanma noktasına gelmiş durumda ve onu bırakmanıza izin veriyor. İletişim gezegeni Merkür, burcunuza giriyor ve bu ayın ilerleyen günlerinde retrograd olacak, bu da kendini anlama ve tanımlama sürecinin uzun bir dönemini simgeliyor, hatalar yapma ve düzeltme sürecinde zarafetle ilerleyebilirsiniz. Merkür, gezegen yöneticiniz Satürn ile bağlantı kurarak sınırlarınızı, korkularınızı ve kişisel zaman çizelgenizi ele almanızı kolaylaştırıyor.

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, bu hafta İkizler burcundaki Dolunay, haritanızın yaratıcılık, arkadaşlıklar ve flörtler evini aydınlatarak hayallerinizin somutlaştığı bir dönemi simgeliyor olabilir. Yarattığınız şey, Merkür'ün Neptün ile çatışması nedeniyle beklediğiniz gibi ortaya çıkmayabilir, ancak bunu düzeltme şansınız olacaktır. Merkür Retro'su, düzenleme ve yeniden yönlendirme için zaman sunacak. Merkür, haritanızın gizemli evine girdikten sonra, gezegen yöneticiniz Satürn ile bağlantı kurarak politik rolünüzü anlamanız ve dünyaya nasıl katkıda bulunabileceğiniz konusunda bir dizi fırsatın başlangıcını sunuyor.

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, bu hafta Dolunay, haritanızın özel ve kişisel bir bölümünü aydınlatarak ev ve aile yaşamınızla ilgili bilgileri ortaya çıkarıyor. Aynı zamanda kendinizi zaman ve mekanda konumlandırarak kim olduğunuz konusundaki anlayışınızı pekiştirmenin bir zamanı olabilir. “Gerçekten kimsin? Nereye aitsin?” gibi sorular kolay değil. Merkür, illüzyonların gezegeni Neptün ile çatıştığından, belirli ayrıntılar ve tanımlamalar belirsiz ve bulanık hale gelebilir. Merkür, umutlar ve hayaller evinize girdikten sonra, Satürn ile bağlantı kurarak kendiniz için bir gelecek yaratacak bir söz veya fedakarlıkta bulunma fırsatını sunuyor

Eda Dolunay​

X