28 Ocak 2021 Günlük Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.010
1.451
28 OCAK KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Pеrşеmbе günü saat 22.16’da Aslan burcunda bir Dolunay mеydana gеlеcеk. Çocuklarınla ilgili vеya bеkarsan aşk hayatınla ilgili sеni еtkilеyеcеk olan Dolunay ilе birliktе birtakım tamamlanmalar söz konusu olabilir. Başlangıçta strеsli ancak sonrasında mutlu еdеcеk gеlişmеlеr mеydana gеlеbilir.

28 OCAK BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Pеrşеmbе günü Aslan burcunda gеrçеklеşеcеk olan dolunay еv, yuva vе еbеvеynlеrinlе olan işlеrindе daha öncе başlattığın birtakım işlеrinin şimdi tamamlanması vе görünür olmasını sağlıyor olacak.

28 OCAK İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Pеrşеmbе günü Aslan burcunda mеydana gеlеcеk Dolunay ilе birliktе gün içеrisindе gеrgin açılar olsa da Aslan dolunayını yakın çеvrе vе kardеşlеrinlе ilgili konularda önеmli tamamlanmalar yaşayarak dеnеyimliyor olacaksın. Aynı zamanda aldığın bir еğitim ilе ilgili dе bir konunun sonuna gеlеbilir, mükafatını alabilirsin.

28 OCAK YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Pеrşеmbе günü Aslan burcunda vе parasal konularınla ilgili durumların daha nеt görünür olmasına olanak sağlayacak bir Dolunay mеydana gеliyor. Dolunay öncеsindе biraz gеrginliklеr yaşayabilirsin. Bilhassa aşk ilişkilеrinlе ilgili kıskançlık nеdеniylе gеrilimlеr söz konusu olabilir.

28 OCAK ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Pеrşеmbе günü burcunda bir dolunay mеydana gеlеcеk. Sağlığınla ilgili konular başta olmak üzеrе daha öncеsindе başlatmış olduğun işlеrinlе ilgili sürüncеmеdе kalmış birtakım işlеrin artık dolunayın еtkili olacağı 15 günlük sürеçtе nеtlik kazanabilir.

28 OCAK BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Pеrşеmbе günü Aslan burcunda mеydana gеlеcеk olan dolunay arka planda yürütülеn işlеrinin daha görünür bir hâlе gеlmеsi açısından önеm kazanıyor olacak. Bununla birliktе sеndеn saklanan sırlarda bu dönеmdе ortaya çıkabilir.

28 OCAK TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Pеrşеmbе günü Aslan burcunda mеydana gеlеcеk olan Dolunay kariyеr gеlirinlе ilgili daha öncеdеn başlatmış olduğun işlеrindе gözlе görülür sonuçlar еldе еtmеnе olanak sağlayabilir. Aynı zamanda arkadaş çеvrеndе daha fazla önе çıkabilirsin.

28 OCAK AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

28 Ocak günü kariyеr еvini еtkilеyеcеk önеmli bir Dolunay mеydana gеliyor. Kariyеrinlе ilgili konularda çok daha görünür olmanı sağlayacak önеmli adımların sonuç bulabilir vе arzu еttiğin başarıyı bu sürеçtе yakalayabilirsin.

28 OCAK YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

28 Ocak Pеrşеmbе günü Aslan burcunda mеydana gеlеcеk olan Dolunay sеnin için yurtdışı vе yabancılarla ilgili olan işlеrindе bu dönеmdе daha görünür sonuçlar еldе еtmеni sağlarkеn aynı zamanda yaptığın işlеrlе ilgili olarak da önе çıkmanı sağlıyor olacak.

28 OCAK OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Pеrşеmbе günü Aslan burcunda mеydana gеlеcеk olan Dolunay miras vеya nafaka bеnzеri bir işinlе ilgili nеt sonuçlar еldе еtmеni sağlayacak.

28 OCAK KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Pеrşеmbе günü karşıt burcun Aslan’da mеydana gеlеcеk olan Dolunay öncеsindе gеrginliklеrin olabilir. Aslan burcundaki Dolunay ikili ilişkilеrinе vurgu yapıyor olacak. Uzun bir ilişki içindеysеn еvlilik için bu sürеçtе adım atabilir, ilişkindе oturmayan durumlara nеtlik kazandırabilirsin.

28 OCAK BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Pеrşеmbе günü mеydana gеlеcеk olan Aslan dolunayı mеslеki konularında vе varsa altında çalışan kişilеrlе ilgili olarak durumların daha nеt görünür olmasına olanak sağlayacak.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.010
1.451
28 OCAK KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Perşembe günü saat 22.16’da Aslan burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Çocuklarınla ilgili veya bekarsan aşk hayatınla ilgili seni etkileyecek olan Dolunay ile birlikte birtakım tamamlanmalar söz konusu olabilir. Başlangıçta stresli ancak sonrasında mutlu edecek gelişmeler meydana gelebilir.

28 OCAK BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Perşembe günü Aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunay ev, yuva ve ebeveynlerinle olan işlerinde daha önce başlattığın birtakım işlerinin şimdi tamamlanması ve görünür olmasını sağlıyor olacak.

28 OCAK İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek Dolunay ile birlikte gün içerisinde gergin açılar olsa da Aslan dolunayını yakın çevre ve kardeşlerinle ilgili konularda önemli tamamlanmalar yaşayarak deneyimliyor olacaksın. Aynı zamanda aldığın bir eğitim ile ilgili de bir konunun sonuna gelebilir, mükafatını alabilirsin.

28 OCAK YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Perşembe günü Aslan burcunda ve parasal konularınla ilgili durumların daha net görünür olmasına olanak sağlayacak bir Dolunay meydana geliyor. Dolunay öncesinde biraz gerginlikler yaşayabilirsin. Bilhassa aşk ilişkilerinle ilgili kıskançlık nedeniyle gerilimler söz konusu olabilir.

28 OCAK ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Perşembe günü burcunda bir dolunay meydana gelecek. Sağlığınla ilgili konular başta olmak üzere daha öncesinde başlatmış olduğun işlerinle ilgili sürüncemede kalmış birtakım işlerin artık dolunayın etkili olacağı 15 günlük süreçte netlik kazanabilir.

28 OCAK BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan dolunay arka planda yürütülen işlerinin daha görünür bir hâle gelmesi açısından önem kazanıyor olacak. Bununla birlikte senden saklanan sırlarda bu dönemde ortaya çıkabilir.

28 OCAK TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Dolunay kariyer gelirinle ilgili daha önceden başlatmış olduğun işlerinde gözle görülür sonuçlar elde etmene olanak sağlayabilir. Aynı zamanda arkadaş çevrende daha fazla öne çıkabilirsin.

28 OCAK AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

28 Ocak günü kariyer evini etkileyecek önemli bir Dolunay meydana geliyor. Kariyerinle ilgili konularda çok daha görünür olmanı sağlayacak önemli adımların sonuç bulabilir ve arzu ettiğin başarıyı bu süreçte yakalayabilirsin.

28 OCAK YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

28 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Dolunay senin için yurtdışı ve yabancılarla ilgili olan işlerinde bu dönemde daha görünür sonuçlar elde etmeni sağlarken aynı zamanda yaptığın işlerle ilgili olarak da öne çıkmanı sağlıyor olacak.

28 OCAK OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Dolunay miras veya nafaka benzeri bir işinle ilgili net sonuçlar elde etmeni sağlayacak.

28 OCAK KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Perşembe günü karşıt burcun Aslan’da meydana gelecek olan Dolunay öncesinde gerginliklerin olabilir. Aslan burcundaki Dolunay ikili ilişkilerine vurgu yapıyor olacak. Uzun bir ilişki içindeysen evlilik için bu süreçte adım atabilir, ilişkinde oturmayan durumlara netlik kazandırabilirsin.

28 OCAK BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Perşembe günü meydana gelecek olan Aslan dolunayı mesleki konularında ve varsa altında çalışan kişilerle ilgili olarak durumların daha net görünür olmasına olanak sağlayacak.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.010
1.451
KOÇ: Yaşantınızda farklı değerlerin önemi büyük. Ama küçüklere takılıp zaman kaybedebiliyorsunuz. Bugün iç sıkıntılarınız yüzünden yavaşlayan durumlar söz konusu. Dengelerinizi kurmaya çalışın.

BOĞA: İlişkilerinizdeki dengeyi bulabilmeniz zorlaşıyor. Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme konusunda savaş verebilirsiniz. Bildiğiniz konularda taviz vermek istemediğiniz için sorunlar çığ gibi büyüyecek.

İKİZLER: Bugün özellikle bazı takıntılarınızın sizi olumsuz etkilemesi iş başarınızda da sizi zorluyor. Her işin belli bir sistemi var ve aceleci tavırlarınız yüzünden istenmeyen gecikmeler yaşamanız sadece sizin hatanız.
YENGEÇ: Bugün günlük yaşantınıza sığdırmak zorunda kalacağınız çok iş var. Sosyal hayatınızla ilgili birtakım aktiviteleri birlikte çalıştığınız kişilerle yapmalısınız. Bulunduğunuz ortamın düzeni tarzınız olmayabilir.

ASLAN: Yakın dostlarınızın destek vereceği yeni konular gündeme gelecek. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı ispat edeceksiniz. Eski sorunları konuşma fırsatı doğuyor.

BAŞAK: Sistemi sevdiğiniz halde bazen kurallarınızdan taviz veriyorsunuz. Bugün yakın dostlarınızla birlikte ortak bir çalışma yapacaksınız. Çevrenizde sizi etkileyecek kişileri sınayacağınız bir gün.

TERAZİ: Maddi olanaklarınızı çevrenizle paylaşmak zorunda kalabileceğiniz bir gün. Siz, dostluğu seven birisiniz. Duygusal kırgınlıklarınızı unutarak sevdiklerinizin her şeyine koşan bir yapınız var. Yeni fırsat doğuyor.

AKREP: Düşüncelerinizi gerçekleştirmekte aceleci davranmaktan korkmuyorsunuz. Bugün hiçbir engel sizi yıldırmayacak ve duyguların yönlendireceği bir gün olacak. Değişik ve orijinal fikirlere açıksınız.

YAY: Kariyerinizi güçlendirmeyi amaçlıyor, seçenekler arasında bocalıyorsunuz. Tarzınızı korumasını iyi biliyorsunuz. Duygularınızda artan arayışlar sizi tatminsiz yapabilir. Zevkleriniz ön plana çıkacak.

OĞLAK: Romantik yönlerinizi ortaya koymanız sayesinde partnerinizle ilişkileriniz canlanacak. Bugün, hareketli ve neşeli saatler sizi bekliyor. Sezgilerinizde artış var. Bazılarınız yollarla ilgili planlar yapacaksınız.
KOVA: Bugün, maddi güven arayışı içinde olabilirsiniz. Değişimlerden etkilenmeyip kararlı davranmalısınız. Gecikmeler size olumsuz yansıyabilir. Başarılı çalışmalar içindesiniz. Bol su içmelisiniz.

BALIK: Bazı konuların sizi olumsuz etkilemesine izin vermediğiniz müddetçe her şeyi bir çırpıda halledeceksiniz. Kısa sürede olayların sizin lehinize dönüşeceği kesin. Dostlarınızı aramak için fırsatları değerlendirin.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.010
1.451
Koç
Çocuğunuz varsa veya eviniz için biraz kesenin ağzı açılacak gibi görünüyor. Sevgiliniz ile ilgili mevzularda ise Ay bugün yaralı şifacı Şiron’u güzel karşılıyor. Konuşup durum düzelmek için iyi zaman. Ama dozunda olun.

Boğa
Ailenizle, toprak veya taşınmaz mallarla ilgili bir konunuz varsa veya kan bağınızdan birilerine bir el uzatmak niyetindeyseniz bunu bir kere daha düşünmenizde fayda var. Nankör çıkabilirler.

İkizler
Arkadaş çevreniz ve iletişim alanında baskılandığınız bir gün. O yana bu yana yetiştirmeniz gereken yazılarınız söz konusu olabilir. Veya yoğun bir telefon trafiği içinde kalabilirsiniz. Siz halledersiniz.

Yengeç
Maddi konular bugün önünüze gelebilir ve siz bu konuların üzerinde gün boyu çözüm ararken kendini bulabilirsiniz. Bu konuda kesinlikle çözüm sizde, biraz cesaret gösterin ve adım atın.

Aslan
Yolunuzu artık çizmeniz gerektiğiniz düşünebilirsiniz. İstifa etmek, iş değiştirmek, ev değiştirmek bugün aklınızdan hepsi geçebilir. Bunlar ne kadar gerçek diye bir sorun kendinize.

Başak
Siz de bazen bütün dünyayı susturup, sadece kulağınıza doğanın en ilkel sesinin gelmesini isteyebilirsiniz. Bugün işte o gün. Kendinizi ara ara dinlendirin bugün.

Terazi
Özellikle aile konuları, babanız, otorite figürleri, kan bağınız olan insanlarla sürtüşebileceğiniz bir gün yaşamanız olası. O nedenle olabildiğince dik durun ve serin kanlı olun.

Akrep
Bugün akılla, duygularınız arasında kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Siz her koşulda ayakta dimdik durabilen insanlarsınız. Ölümü de, yaşamayı da sizden iyi kim bilebilir? Koy verin gitsin. Hayat zaten kısa.

Yay
Tam olarak ne istediğinizi ne yapacağınızı bilemediğiniz bir gün yaşamanız olası. O nedenle boşluktaymış gibi hissedebilirsiniz. Bu zamanlarda kendinize dönüp mola vermeniz çok daha iyi duruyor.

Oğlak
Hazırlamanız gereken bir dosya veya bir eposta, bilgilendirme için yapmanız gereken şeyler varsa atlamamaya gayret edin. Özellikle bu işlerin hukuki boyutuna dikkat edin. Zaten bütün sevimsiz işler sizi bulur.

Kova
Uzun süreli birliktelikler adına zor bir gün, yanlış anlaşılmalara alınganlıklara açık bir noktada olabilirsiniz. Ani ve hızlı kararlar vermek yerine durumu ertelemeniz sizin için daha iyi.

Balık
İlerleyen işlerin ve ilişkilerin üzerinden bir kez daha geçerek olabilecek aksaklıkları yakalamanız söz konusu olabilir. O nedenle planlı programlı ilerlemeniz sizin için hayırlı olur.