29 Mayıs - 4 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Guru
Pro Üye
13 Eylül 2013
46.145
2.473
0 kedy (1).jpg

0 kedy (2).jpg


Koç burç yorumları: Motivasyonunuz ve enerjiniz bu hafta çok yüksek noktada olacak. Kariyerde şans sizden yana. İş hayatında yeni fırsatları yakalamaya hazır olun. Haftanın ikinci yarısı biraz yorucu olabilecek bir seyahat gerektirebilir, ancak bunu iyi bir modla kabul edin ve zorlukların tadını çıkarın. Hem işinizi hem de kullandığınız araçları yenilemek adına bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Fark edilen olmak, aranan kişiler arasına girmek, fikirleriyle dikkat çekmek sizi popüler hale getirebilir. Kendinizi nasıl ifade ettiğiniz, neyi savunduğunuz ve ne ile ilgilendiğiniz önemli olacaktır.

Kabul edemediğiniz veya düzene koymak istediğiniz finansal alanlarda önemli ve kadersel desteklerle karşılaşabilirsiniz. Girişimlerinizin neticelenmesi, farklı yolları öğrenme ve deneyimleme gibi konular gündeminize gelebilir. İstikrar sağlamak isterken bunu geliştirmeniz gerektiğinde geri planda durmamalısınız. Karşılaştığınız her şeyin maddi ve manevi olarak sizi yükselteceğini unutmayın. Şanslısınız ve bunu kalıcı hale getirmek tamamen tutumlarınızla, birikim ve yatırım planlarınızla ve işinize kattığınız değerle mümkün olacaktır. Olanaklarınızın çoğalması niteliğin önemini daha çok vurgulayacaktır. Kişisel düzeyde kendinizi güvende hissedeceğiniz alanları revize edebilirsiniz.

4 Haziran’da Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yurt dışı konular, yolculuklar, akademik eğitim konuları vurgulanırken kardeşler ve uzak akrabalarla ilgili konulara da dikkat çeken bir dolunay. Bu konular içsel birtakım huzursuzlukları, kafa karışıklıklarını, kontrolümüz dışındaki olayları da beraberinde getirebilir. Fakat bu konuların gelecek hedeflerimize hizmet ettiğini biliyor ve dağılma riskine rağmen buna göre çalışıyoruz.
Boğa burç yorumları: Sevgili Boğalar, bu hafta tamamen kendinize bakmakla ilgili. Kendinize yeterince zaman ayırdığınızdan emin olun. Bu hafta bazı misafirlerin gelme ihtimali var. Nazik bir ev sahibi olun ve onlara iyi bakın çünkü bu etkileşim gelecekte sizin için avantajlı olabilir. Maddi konuları geliştireceğiniz yeni işbirlikleri ve fikirlerin önü açılabilir. Enerjinizin yükselmesi, daha dışa dönük ve mental olarak hareketli biri haline gelmeniz şansınızı katlayacaktır. Parasal kayıplarınızı telafi etmek, yeni kaynaklar edinmek ve kendinizin farkına varmak yaşadığınız pürüzleri ortadan kaldıracak gelişmeleri de beraberinde getirebilir.

Burcunuzda kavuşan Jüpiter ve Kuzey Ay Düğümü size hayatınızın dönüm noktalarından birkaçını gösterebilir. Çalışmalarınızın, ilişkilerdeki emeklerinizin meyvelerini toplayabilir, somut ve elle tutulur sonuçlar aldığınızda motivasyonunuzu daha da yükseltebilirsiniz. Değişmekten çekinmediğiniz, kendinize bir şans tanıdığınız alanlardaki tecrübelerinizi genişletebilirsiniz. İş ve sosyal çevre imkanları açısından şanslı ve popüler bir dönem olabilir. Kolesterol ve bozulmuş beslenme düzeni neticesinde yaşadığınız rahatsızlıklarınızda iyileşmeler gündeme gelebilir. Kendinizi daha iyi ve zinde hissedebilirsiniz. Bunu elde etmek için verdiğiniz çabayı bir yaşam şekline dönüştürmeyi öğreniyorsunuz. Başarmak için bir sürü nedeniniz ve imkanınız olduğunu unutmayın.

4 Haziran’da Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Alacak verecek konuları, borçlar, krediler, sigortalar ile ilgili konuların ağırlık kazandığı bir dönem. Bu dönemde hesabı iyi yapmak gerekebilir. Arkadaşlarla alacak verecek konularına dikkat etmek gerekiyor. Bu dönemde arkadaşlarınızdan borç almamakta fayda var. Kariyer ile ilgili konularda ise disiplinli ve gerçekçi hareket ediyorsunuz.

İkizler burç yorumları: Bu hafta eski arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurma şansınız olacak. Eski yaraları gömün ve yeni başlangıçlar yapın. Haftanın ikinci yarısı sağlık açısından zorlu geçebilir, dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle midenize ve ne yediklerinize dikkat edin. Her alanda kendinizi yenilemek, bu halinizi göstermek isteyebilirsiniz. Bunun için gereken motivasyona, bilgiye ve donanıma sahip olduğunuzu görmek fitili ateşlemenize yardımcı olacaktır.

Bazı konularda son noktaya gelebilirsiniz. Kendinize ruhsal bir pusula edinmek isteyebilirsiniz. Sizinle uğraşan insanlar, haksızlıklar, maddi kayıplar ve sağlık sorunlarının beraberinde gelen stresinizi atmak için yeni yöntemlere değinebilirsiniz. Çabanızın yönünü başkalarıyla mücadele etmek kendinizi iyileştirmeye çevirmelisiniz. Kendi değişiminizden ve hayatınızdan sorumlu olduğunuzu unutmayın. İyileşmek, yaşantınıza kalıcı bir düzen getirmek adına alanınızı ve sorumluluklarınızı arttırabilirsiniz. Daha belirgin ve somut gerçeklerle ilerlemek istediğinizde hayatınızın daha yaşanılır bir hal aldığını göreceksiniz. Ciddi bir eleme dönemindesiniz, bu da yapmak istediğiniz veya yapmanız gereken tüm yeniliklere yer açtığınız anlamına geliyor. Anlamları daha iyi idrak edeceksiniz.

4 Haziran’da Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İkili ilişkiler, evlilik ve taşınma konuları gündeme gelebilir. Karşılıklı anlaşmalar, danışmanlıklar, ortaklıklar da bu dönemin konuları arasında. Kariyeriniz ve ortaklıklarınız ile ilgili birtakım belirsizlikler söz konusu olabilir. Yurtdışı konuları özellikle destekleyici görünüyor. Bu dönemde aldığınız eğitimler kariyerinize olumlu etkilerde bulunabilir.
Yengeç burç yorumları: Bu hafta, duygusal esenliğe ve kişisel bakıma öncelik verin. İç benliğinizle bağlantı kurun ve hassas doğanızı besleyin. Teselliyi yalnızlıkta arayın ve sizi rahatlatan faaliyetlerde bulunun. Senden daha önemli olan tek şey – “SEN”. Akıl sağlığınıza dikkat edin. Hakkınızda konuşulanlar, söylentiler ve bazı asılsız haberler karşısında sırrınızı paylaştığınız insanları doğru seçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Daha iyi hissetmek, fiziksel ve içsel olarak sağlıklı olmak sizin için öncelikli olacaktır. Bu da hem iş hayatınıza hem de günlük temponuza iyi olanı, gerekli olanı seçmenizi kolaylaştıracaktır.

Hayattan beklentileriniz ve hayallerinizi nasıl somut değerlere ulaştıracağınız konusunda destek göreceğiniz bir dönem. Çalışmanız, emek göstermeniz gereken alanları fark edebilir, bunları uygulamak için imkan bulabilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınızın etkisini kenara bırakarak bugünün de geçmişte kalacağını düşünün ve bugüne nasıl bir değer katmanız gerektiğine odaklanın. Maddi bir güvence arayışınıza yanıt bulabilir, çevrenizden destekler ve teklifler alabilirsiniz. Yemekli toplantılar, görüşmeler düzenleyebilirsiniz. Bu sizi yeni insanlara da ulaştıracaktır. Kendi güvenli alanlarınızda mutlu olsanız da bu mutluluğu taşıyabileceğiniz yeni ortamlara karşı önyargılı olmamalısınız. Gelişmektesiniz, eskisinden daha farklı bir hayata doğru ilerlemektesiniz. Bunun bilincinde kalın.

4 Haziran’da Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Sağlık, günlük rutinleriniz, günlük yapmanız gereken işler, refakatçilik tarzı işler veya ev hayvanlarıyla ilgili konular gündeme gelebilir. Yeni bir sağlık rutinine başlayabilirsiniz. Yurtdışı ile ilgili konular sağlık veya iş ile bağlantılı olacak şekilde biraz belirsizlik ve karmaşa yaratıyor olabilir. Finansal konularda aldığınız destek söz konusu. Eğer sağlık operasyonu geçirecekseniz de biraz korku ve endişe yaratsa da uzun vadeli konularda destekleyici enerjiler söz konusu.
Aslan burç yorumları: Sevgili Aslanlar, bu hafta, doğal liderlik özellikleriniz ön plana çıkmaya başlıyor. Sorumluluk alın ve işinizde veya topluluğunuzda olumlu bir etki yaratın. Yaratıcılığınızı ve bireyselliğinizi ifade etmenize izin veren fırsatları kucaklayın. Keyif alacağınız kadar kazanımlar, yeni alanlar da elde edeceğiniz bir dönem olabilir. Özellikle sosyal ağlar, yazılı işlerle ilgili yapacağınız çalışmalar ses getirebilir.

Kariyerinizde hem başarıyı hem de maddi getiriyi daha iyi bir zemine oturtmaya başlayacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Çalıştığınız alanlarda söz sahibi olabilir, yetkin olduğunuz bilgileri paylaşabilir, yeni deneyimlere kendinizi açabilirsiniz. Mevcut çalışmalarınızı daha geniş kapsamlı hale getirebilirsiniz. Çalışma metotlarınız, iş ortaklarınızla olan ilişkileriniz değişmek durumunda kalabilir. Uzun vadede yaşamak istediğiniz her şey için kısa vadeli gibi konularda da uyumlu olmayı başarmalısınız. Tecrübelerinizle ve kişisel düşüncelerinizle ters düşen ortamlarda aşırı direnç göstermek sizinle ilgili olumlu ve sağlam intibaya gölge düşürebilir. Her şeyin ellerinizde olduğunu, ellerinize de ne alırsanız onu dağıtabileceğinizi unutmayın.

4 Haziran’da Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Flörtler, aşk ve eğlence konuları çokça vurgu kazanıyor. Açık hava sporları, outdoor aktiviteleri, trekking gibi aktivitelerin arttığı bir dönem olabilir veya yapmıyorsanız, niyetiniz varsa yönelebilirsiniz. Yalnız güvenli bir şekilde yapmaya dikkat edin. Ortaklı konular, ikili ilişkilerle ilgili konular veya doğrudan eşiniz bu konularda size destek olacak. Bir flörtün daha ciddi bir duruma gelmesi söz konusu olabilir. Ayrıca sigortalar, krediler, borçlar bu dönemde kafa karıştırıcı.

Başak burç yorumları: Bu hafta size seyahat görünüyor. Dönerken küçük hediyeler alarak en yakınlarınızı sevindirin. Size ve sevdiklerinize uğur getirecektir. Yeni projeler, yeni insanlar edinebilir, ifade yeteneğiniz ve yazılı işlerdeki tecrübelerinizi kullanabilirsiniz. Motivasyonunuzun yükselmesiyle beraber kendinizi öne çıkarabileceğiniz, dikkatleri çekeceğiniz yeni iş planları üzerinde çalışabilirsiniz.

Kendiniz için kurmak istediğiniz iş planı ve hayat koşullarınızı destekleyecek imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin dışında gelişen fakat sizin için fayda sağlayabilecek fikirlere, insanlara açık olmalısınız. Göremediğiniz fakat ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bu sayede öğrenebilirsiniz. Gezerken öğrenmek, öğrendiklerinizi kullanmak ve bunları kazanca dönüştüreceğiniz modeller üzerinde kafa yormak gerekebilir. Stresli bir dönemin ardından kendi düzeninize ve istediğiniz sakinliğe eriştiğinize göre bunu yapmamak için bir bahaneniz de kalmayacaktır. Doğa etkinlikleri, yeni fiziksel çevreler, hukuksal konularda sevindirici sonuçlar alabilirsiniz. Aşırıya kaçmayan tepkiler, fikir beyanları insanlarla ters düşme ihtimalinizi azaltabilir.

4 Haziran’da Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Ev, gayrimenkul, aile konuları gündeme geliyor. Evinizi genişlettiğiniz bir dönem olabilir. İkili ilişkilerle ilgili birtakım kafa karıştırıcı durumlar söz konusu. Bu da hem kariyerinizi hem aile hayatınızı etkiliyor. Taşınma ilgili konularda da karışıklıklar söz konusu olabilir. Günlük işlerle ilgili disiplin ve gerçekçiliğinizin yüksek olduğu ve kariyer/ev konularına olumlu etkilediği bir dönem.
Terazi burç yorumları: Bu hafta çevrenizdeki huzuru ve sükuneti kucaklayın. Akıl sağlığınızı korumak için yoga veya meditasyon gibi zihninizi rahatlatıcı aktivitelere katılın. Hukuksal konular bu hafta karara bağlanabilir veya önemli bir ivme kazanabilir. Yer değişikliği ve seyahatler gibi konular gündeme gelebilir. Durağan giden işlerin hızlanması, hayatınızı bu hareketten beslemeniz size iyi gelecektir. Dil öğrenmek, yazılı konularda kendinizi geliştirmek, yeni bir meslek edinmek, kendinizi geliştireceğiniz yeni ilgi alanları keşfetmek bu dönemde gündeminizde sıkça yer bulabilir.

Zihninizi temizleyip ne ile doldurmanız gerektiği konusunda karar vereceğiniz bir dönem. Manevi yönden iyi hissetmeniz için farklı konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Yeni bilgiler edinmek, lazım olandan fazlasıyla ilgilenmek konusunda kendinizi aşabilirsiniz. Bunu yapmanız hayatın farklı yönlerine ve getirilerine sizi daha iyi hazırlayacaktır. Donanımlı bir insan olmanın getirdiği özgüven, yere daha sağlam basmanıza ve kalıcı çözümler bulmanıza olanak taşıyabilir. Hayatınızın bundan sonraki kısmını etkileyecek bir gelir, destek, miras gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Bunun devamlılığını sağlamak harcamalarınızı kontrollü bir şekilde ilerletmenizle mümkün olacaktır. Sizde veya ailenizde estetik ve sağlıkla ilgili operasyonlar, tedaviler söz konusu olabilir.

4 Haziran’da Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yolculuklar, eğitim, öğrenme, anlaşmalar ile ilgili konular bu dönemde vurgu kazanacak. Yurtdışı ile ilgili konular da güdeme gelebilir. İş ve sağlık konularında belirsizlikler söz konusu olabilir. Spor aktiviteleri, flörtler ve çocuklarla ilgili konularda almanız gereken disiplinler olabilir. Bunları almakta istekli ve özverilisiniz.
Akrep burç yorumları: Kişisel gelişimi benimseyin ve kendinizi hayata yansıtın. İçgüdülerinize güvenin ve yolculuğunuzda size rehberlik etmelerine izin verin. Size büyük destek olan arkadaşlarınıza veya yakınlarınıza minnettar olun ve küçük şeyler için çatışmalardan kaçının. Bu hafta bazı önemli yanlış anlaşılmalar olabilir. Bir kontrol ve denge mekanizması oluşturmanız kazandıklarınızı doğru kullanabilmenizi daha etkili hale getirebilir. Düşünmek yerine uygulamanın önemli olduğunu fark ettiğiniz bir dönem.

Belki de bir süredir beklediğiniz, ısrarcı olduğunuz olumlu gelişmelere kavuşabilirsiniz. Ne yaşadığınızdan, ne hissettiğinizden emin olduğunuzda ilişkilerdeki taşları oturtmanız da kolaylaşacaktır. Adım atarken destekler görebilirsiniz. Duygusal ve ticari ilişkilerinizi geliştirecek, etkisini hayatınızın tamamına yayacak gündemleriniz olabilir. Belirli bir mesafede ve sınırda kalmak isteyebilirsiniz. Ancak genişlemiş bir sınırın dahilinde kalmaya da onay vermelisiniz. Şanslı ve bereketli bir dönem olabilir. O şansı yakalamak kadar kullanmak, istikrarlı bir rutine dönüştürmek hayatınızın en önemli uğraşı olabilir. Çevrenizden de destekler alabilirsiniz.

4 Haziran’da Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Finansal konular, yeni gelir kaynakları, yurt dışı bağlantılı olabilecek gelirler bu dönemde ön plana çıkıyor. Flört ile ilgili konular biraz kafanızı karıştırıyor. Çocuklarla ilgili belirsiz harcamalar yapabilirsiniz. Spekülatif konular bu dönemde çok da güvenli olmayabilir. Gayrimenkul yatırımları konusunda güzel bir dönem, ev ve ailenizden özellikle finansal konularda alabileceğiniz destekler söz konusu.
Yay burç yorumları: Macerayı kucaklayın ve ufkunuzu genişletin. Bakış açınızı genişleten yeni deneyimler arayın. İyimserliği somutlaştırın ve yaşama sevincini kucaklayın. Bu hafta tamamen yeni yerler, heyecan verici aktiviteler ve yeni yemek yolları keşfetmekle ilgili. Hayatınıza birini dahil etmek, keyifli ve dolu zamanlar geçirmek isteyebilirsiniz. Yeni kararlar, yeni insanlar ve yeni gündemlere karşı yoğun bir istek ve heyecan duyabilirsiniz. Bu motivasyonu doğru kullandığınızda mutlu olmanız kaçınılmazdır.

Çalıştığınız ve emek verdiğiniz alanların hayatınıza nasıl etki ettiğini daha iyi görebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili beklentileriniz gerçekleşebilir. Uzun vadeli sonuçlar alabilir, unvan ve gelir değişikliğiyle karşılaşabilirsiniz. Gayretinizi sürdürmek, düzenli bir koşul oluşturmak sizi diğerlerinden ayırabilir. Verdiğiniz kararlar, bunları oturttuğunuz düzleminiz değişebilir. Yapabileceğinize inandığınızda, yapmaktan çekindiğiniz veya yapmayı bilmediğiniz tüm konularda şansınız yaver gidebilir. Çünkü büyük farklar yaratmak ve yaşamınızda görmek istediğiniz her şey için öncelikli koşulunuz bu olacaktır.

4 Haziran’da sizin burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Kişisel konular, genel sağlık konuları, görünüşünüzle ilgili konularda belirgin olaylar yaşayacağınız bir dönem. Gayrimenkul, aile, ev, taşınma ile ilgili konularda hayatınızda birtakım belirsizlikler söz konusu. Eğitim, yolculuklar konularında öz disiplininiz yüksek ve kardeşleriniz veya yakın akrabalarınız bu dönemde size sorumluluk getirdiği kadar destek de olabilir.
Oğlak burç yorumları: Hayatınızın her alanında pratikliğe ve disipline odaklanın. Ulaşılabilir hedefler belirleyin ve onlara doğru istikrarlı bir şekilde çalışın. Oğlaklar, sorumluluk alın ve bu hafta eylemlerinizin sorumluluğunu üstlenin. Hem ev ortamınızda hem çalışma alanlarınızda sadeleşmeye giderek kendinizi ortaya koymanız için tüm koşulları sağlayabilirsiniz. Genel olarak yüksek bir motivasyonla ilerleyeceğiniz için fiziksel olarak da daha canlı olabilir, spora başlayabilirsiniz.

Bir koşulu veya konuyu değerlendirdiğinizde hayatınızın alacağı şekli daha net bir şekilde anlayabilirsiniz. Mutlu olmak, keyifle ve güvenle yaşamak için bir çaba gösterirken bu etkiyi nasıl büyüteceğini öğrenebilirsiniz. Kendinizi geliştirecek, sadece keyif değil kazanç da sağlayabilecek bir ortam hazırlayabilirsiniz. Bu anlamda size tanınan imkanların değerini bilmelisiniz. Çevrenizin, özellikle partnerinizin desteği belirleyici ve etkili olacaktır. Yalnız bir Oğlak burcuysanız hayatınıza dahil edeceğiniz ve uzun bir zamanı beraber geçireceğiniz kişiyle tanışabilirsiniz. Değerlerinizi hatırlayın ve buna göre yaşayın.

4 Haziran’da Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu dönem sizin için belirsizliklerle dolu olabilir, kontrolünüz dışında olduğunu düşündüğünüz konular kafanızı oldukça karıştırıyor gibi görünüyor. Sağlık konularında da dikkatli olmak gerekli. Önemli anlaşmalar için pek de uygun bir zaman değil. Finansal konularda risk almadan, sebatlı bir şekilde ilerleyerek kazanç elde edebilirsiniz.


Kova burç yorumları: Sevgili Kova, benzersizliğinizi ve bireyselliğinizi kucaklayın. Kendi yolunuzu takip edin ve yenilikçi fikirlerinizi ifade edin. Değişimi kucaklayın ve hayatınızın her alanında özgürlüğü arayın. Ne yaptığınızdan emin olduğunuzda kimse sizi durduramaz; bu hafta o özgürlüğe kavuşacaksınız. Cesaretinizi kıran veya size hareket etme alanı sağlamayan her şeyi daha net göreceğiniz için ilerleyişiniz de aynı oranda kolay olacaktır.

Kendinizi nerede bulmak istediğinizden ziyade sizin için gerekli ve kalıcı olanın ne olduğunu düşünmelisiniz. Evinizi büyütebilir, konfor alanınızı genişletebilirsiniz. Sadece fiziksel olarak değil duygusal açıdan da bir büyüme yaşayabilir, ailenize yeni insanlar dahil edebilirsiniz. Evlilik, çocuklar ve aile büyükleriyle bir araya geleceğiniz bir düzen kurulabilir. Kendinizi maddi ve manevi güvence altında hissetmek isteyebilirsiniz. Saklanmak, bir düzeneğin içinde kalmak yerine kendinizi aşmanız gerektiğini unutmayın.

4 Haziran’da Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Gelecekle ilgili düşünceler, içinde bulunduğunuz insan grupları, arkadaş grupları, proje grupları bu dönemde ön plana çıkacak. Yabancı insanlarla tanışabilirsiniz. Finansal konularda hayatınızda birtakım belirsizlikler söz konusu, borç, alacak verecek konularına bulaşmamakta fayda var. Genel olarak disiplinli olduğunuz, gruplarla birlikte uyum içinde çalışacağınız bir dönem.

Balık burç yorumları: Bu hafta, duygusal sağlığınıza öncelik verin ve sezgilerinizle bağlantı kurun. Şefkatli doğanızı kucaklayın ve kendinize ve başkalarına nezaket gösterin. Her zaman herkes başkaları için yaptıklarınızı takdir etmiyor olabilir. Ancak bu hafta nezaketiniz için ödüllendirilebilirsiniz. Ailevi konulara önem vermeniz gerekebilir, sizin fikirleriniz ve varlığınız bazı sorunların çözümünde etkili olabilir. Kendinizi rahat ve özgür hissedeceğiniz bir ev ortamı oluşturmak isteyebilirsiniz. Bu mevcut düzeninizdeki değişimlerin haricinde evlilik veya iş sebebiyle kuracağınız yeni düzenlerle de söz konusu olabilir.

Hayatınızı daha iyi hale getirecek, ilerlemenizi kolaylaştıracak imkanlara kavuşabilirsiniz. İş görüşmeleriniz, çalışmak istediğiniz alanlara göre değişiklik gösterebilir. Bir şeyden sonuç almadan önce onun hayatınıza getirilerinizi anlamanız için zamana ve şansa erişebilirsiniz. Kendinizi garanti altına alırken bu garantinin kapsamını ve niteliğini de yenilemeniz gerekebilir. Eğitim alabilir, işlemlerinizi ve fikirlerinizi resmi hale getirebilirsiniz. Araç alım satımı sizi daha rahat hareket edeceğiniz, daha kısa sürede daha çok yere ulaşabileceğiniz bir düzene götürebilir. Bu konuda geri planda kalmayı bırakarak hayatın içine karışmalısınız. Çevrenizden, aile yakınlarınızdan olumlu destekler alabilirsiniz. Çekingen ve inatçı tavırlarınıza mahal vermediğinizde bu desteği de olumlu yönde tutmaya devam edebilirsiniz.

4 Haziran’da Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Kariyeriniz, eviniz, aileniz ile ilgili konular vurgu kazacak. Özellikle kariyer ile ilgili konularda büyük belirsizlikler söz konusu olabilir. İçsel olarak kendinizi disiplinli ve gerçekçi hissediyorsunuz. Belki biraz inzivaya çekilip gerçekçi düşünmek ve planlar yapmak bu dönemde yararınıza olacaktır.

İndigo dergisi
 
Screenshot_20230524-144051_Instagram.jpg

Koç burcu kariyer, para, aşk, sağlık​

Kariyer: Bu hafta yeni bir projeye başlamak üzeresiniz. Fikirlerinizi ifade ederken ve hesaplanmış riskler alırken cesur olun.

Para: Yatırım yaparken dikkatli olun çünkü kayıplara neden olabilirler.

Aşk: Aşk hayatınızda arzularınızı ve tutkularınızı açıkça ifade edin. Eşinizle özel bir tarih planlayın ve onu bir hediye ile şaşırtın. Geçmişle ilgili tartışmalara kapılmayın, zaten bundan ikiniz de yeterince zarar gördünüz.

Sağlık: Koşu ve bisiklete binme gibi size keyif veren ve motive olmanızı sağlayan fiziksel aktivitelerle meşgul olun. Genel olarak, bu hafta Koç burcunun sağlığı açısından iyi.Boğa burcu kariyer, para, aşk, sağlık​

Kariyer: Bu hafta işyerinde çatışmalar yaşanabilir. Geliştirilmiş bir iletişim şekli sürdürün. Gerektiğinde fikirlerinizi ifade etmekten çekinmeyin. Bu hafta beklenmedik, aniden bir şeyler ortaya çıkabilir ama emin olun, bu sizin için iyi bir şey olacak.

Para: Bu hafta alışverişe gitmekten kaçının çünkü sonunda gereksiz şeyler alabilirsiniz. Para biriktirmeye başlamanın zamanı geldi.

Aşk: Uzun mesafeli ilişkilerin zorluklarına rağmen, sonunda partnerinizle yakın gelecekte tanışacaksınız. Boğalar, lütfen bu hafta sabırlı olun ve üçüncü kişilerin ilişkinizin güzelliğini bozmasına izin vermeyin.

Sağlık: Oyun oynarken veya egzersiz yaparken küçük yaralanmalar dışında büyük yaralanmalardan kaçınılmalıdır.İkizler burcu kariyer, para, aşk, sağlık​

Kariyer: Yeni bir işe başladıysanız sorumluluklara ayak uydurmak için mücadele etmeniz gerekebilir. Üstlerinizden ve meslektaşlarınızdan yardım isteyin. En az beklediğiniz insanlar size en çok yardımcı olacak olanlardır.

Para: Para açısından, mülke veya altına yatırım yapmak için iyi bir zaman dilimi. Gelecekle ilgili güvensizlikleriniz sizi yatırım yapmaktan alıkoyuyor olabilir, ancak şimdi biraz risk almanın zamanı.

Aşk: Yalnız olanlar için yeni bir aşk ilişkisi yolda. Sarı bu hafta şanslı renginiz. Bir randevuya çıkarken sarı giyin.

Sağlık: Bu hafta, mide-bağırsak sorunlarına neden olabileceğinden, dışarıdan yiyecek tüketmekten kaçının.Yengeç burcu kariyer, para, aşk, sağlık​

Kariyer: Bazı önemli projelerin veya sınavların sonuçlarını bekliyordunuz. Bu hafta sonuçlar lehinize açıklanabilir ancak duyurmak için fazla heyecanlanmayın çünkü bu biraz eğlenceyi bozabilir.

Para: Mali bir krizden geçerken yakın bir arkadaşınızdan borç para alabilirsiniz. İşler yavaş yavaş şekilleniyor ama ne yazık ki sıkıntılar bu hafta sona ermiyor.

Aşk: Eşinize fiziksel yakınlık açısından sevginizi ifade edin. Bu hafta eşinize cinsel arzularınızı ve duygularınızı iletin.

Sağlık: Çok yoğun bir program nedeniyle uykunuz bölünebilir. Daha iyi uyumanıza yardımcı olacak, sizi rahatlatacak aktiviteler yapın. Geçmişte yapılan hatalar için kendinizi fazla strese sokmayın; bu hafta kendi içinizde huzuru bulmakla ilgili.Aslan burcu kariyer, para, aşk, sağlık​

Kariyer: Bu, yeni işbirlikleri yapmak için iyi bir hafta. Ders dışı aktiviteler, kalibrenizi kanıtlamanız için size büyük bir şans verecektir. İşinize gönül vermek sizi motive edecektir.

Para: Para açısından, birinden hediye olarak biraz para alabilirsiniz. Bu bir destek niteliğinde. Bu hafta işler artık sizin için şansa dönüşmeye başlıyor.

Aşk: Eşinizle anlaşmazlık yaşama ihtimaliniz çok yüksek. Eşiniz tartışmayı kazanmaya çalışacak ve sizi hayal kırıklığına uğratacaktır. Sabırlı olun ve tartışmalardan kaçının. Her şey kazanmaya değmez; özellikle bu hafta değil.

Sağlık: Genel sağlık durumunuz bu hafta oldukça iyi. Düzenli takviyelerinizi almayı unutmayın.Başak burcu kariyer, para, aşk, sağlık​

Kariyer: Bu hafta iş yerindeki bir partinin tadını çıkarın. Çevreyi daha çekici hale getirmek için çekici giyin. Üst yönetiminizi çekme şansınız var.

Para: Mali durumunuz konusunda dikkatli olun ve gereksiz harcamalardan kaçının. Paranızı güvende tutun çünkü birisi onu çalabilir veya kumar/bahis/riske tabi olarak kaybedebilirsiniz.

Aşk: Partneriniz fazlasıyla işiyle meşgul olabilir. Onlara ev işleri ve diğer görevlerde yardımcı olun. Bu hafta, ilişkideki (son birkaç haftadan beri haylazca kaçındığınız) sorumluluklarınızı yeniden yazmakla ilgili.

Sağlık: Sigara içenler için sigarayı bırakmanın tam zamanı. Diğerleri için lütfen her türlü bağımlılıktan uzak durun; kötü alışkanlıklar bu hafta sizi cezbedebilir, aman dikkat!Terazi burcu kariyer, para, aşk, sağlık​

Kariyer: Uzun bir süredir iki kariyer fırsatı arasında kafanız karışmış olabilir. Bu noktada içgüdülerinize dayanarak bir karar vermenizde fayda var. Ne istediğinizden emin olduğunuzda doğru veya yanlış diye bir şey yoktur. Bu hafta sizi bu kararı vermeye zorlayacak.

Para: Bazı harcamalar bu hafta Terazi’de net bir şekilde görülüyor ama işin güzel yanı kazancınız da artacak.

Aşk: Partnerinizle yakın bir yere seyahat edebilirsiniz. Tüm gerginliklerinizi bir kenara bırakıp, sevgilinizle yakın olmanın tadını çıkarmanız gereken bir dönemdesiniz. Bu hafta Terazi için aşk ilişkileri açısından şanslı.

Sağlık: Fiziksel sağlığınıza dikkat edin. Her gün egzersiz yapın ve çok fazla kahve içmeyin. Neden bu hafta eski egzersiz rutininize yeniden başlamıyorsunuz?Akrep burcu kariyer, para, aşk, sağlık​

Kariyer: İşlerinizi zamanında tamamlamadıysanız bu hafta dikkatli olun çünkü kıdemli biri sizi üzebilir.

Para: Mali durumunuz şu anda istikrarlı görünüyor. Başka bir ülkeden iş ortaklığı öneren bir ziyaretçiniz olabilir. Çok seçici olmayın ve bu hafta bir inanç sıçraması yapın.

Aşk: Bu hafta partnerinizi bir iş için seyahat edecekleri için özleyeceksiniz. Eski sevgililerinizle tesadüfen tanışma şansınız yüksek.

Sağlık: Sağlığınız bu hafta harika, ancak bu şekilde devam etmek için diyet seçimlerinize dikkat etmelisiniz.Yay burcu kariyer, para, aşk, sağlık​

Kariyer: Yakınlarınız sizi yıldırmaya çalışabileceğinden, iş hedeflerinizi anlatmaya çalışırken zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Ancak iş hayatınız şu anda güzel gidiyor. Bu hafta işyerinde fazla söz vermeyin; bu size gereksiz zihinsel baskı getirebilir.

Para: Bu hafta, finansal konulara iyimserlik ve güvenle yaklaşın. Finansal büyüme için fırsatlar arayın ve yeni fikirlere açık olun. Dürtüsel kararlar alırken dikkatli olun.

Aşk: Kalp meselelerinde, maceracı ruhu kucaklayın. Yaşama sevincinizi paylaşan ve yeni deneyimlere açık bir partner arayın. Birlikte unutulmaz anları keşfedin ve yaratın. Yeni ilişkiler arayan kişiler için; çok güzel bir hafta.

Sağlık: Maceracı doğanızla uyumlu aktif bir yaşam tarzı sürdürün. Size keyif veren ve enerji seviyenizi yüksek tutacak fiziksel aktivitelerle meşgul olun. Zihinsel ve duygusal esenliğinizi dengelemek için dikkatli olun.Oğlak burcu kariyer, para, aşk, sağlık​

Kariyer: Kariyeriniz iyi ilerliyor gibi görünüyor ve iş arkadaşlarınız bugün önemli bir projede sizinle işbirliği yapabilir. Ancak koyunlar arasında kurtlara karşı ekstra dikkatli olun. Unutmayın, hiçbir şey göründüğü gibi değildir. İyi niyetli gibi görünen herkesin sandığınız gibi iyi niyetleri olmayabilir.

Para: Bu hafta mali disiplin ve dikkatli planlama gerektiriyor. Gereksiz harcamalardan kaçının ve gelecekteki istikrar için tasarruf etmeye odaklanın. Uzun vadeli bir bakış açısıyla akıllıca yatırım kararları verin.

Aşk: İlişkilerinizde sağlam temeller oluşturun. Güven ve sadakate öncelik verin. Tutarlı eylemlerle sevginizi ve desteğinizi gösterin. Açık ve dürüst iletişimi sürdürün. Bu ilişkiye ara vermeye çalışan kişiler için; partnerinizle bunu açıkça konuşmak için iyi bir zaman.

Sağlık: Fiziksel sağlığınıza dikkat edin. Egzersiz ve sağlıklı alışkanlıkları rutininize dahil edin. Genel sağlığı korumak için iş ve dinlenme arasında bir denge bulun.Kova burcu kariyer, para, aşk, sağlık​

Kariyer: İşinizde yaratıcılığınızı ve özgünlüğünüzü vurgulayın. Yeni yaklaşımları ve yenilikçi fikirleri benimseyin. Vizyonlarınızı hayata geçirmek için benzer düşünen kişilerle işbirliği yapın. Sizi bazı iyi iş fırsatlarına yönlendirecek eski bir meslektaşla tanışmak size bazı avantajlar getirebilir.

Para: Bu hafta, alternatif finansal stratejileri değerlendirin. Geleneksel olmayan yaklaşımları benimseyin ve yeni fırsatlara açık olun. Yatırım kararları için profesyonel tavsiye alın. Acele veya duygularla herhangi bir karar vermeyin; başınız belaya girebilir.

Aşk: Gönül meselelerinde açık fikirli olun ve eşinizin benzersizliğini kucaklayın. Bekarlar, mükemmel ruh eşlerini bulmak için daha fazlasını beklemek zorunda.

Sağlık: Zihinsel sağlığınız hayati önem taşıyor. Zihninizi canlandıran ve duygusal sağlığınızı destekleyen faaliyetlerde bulunun. Gevşeme tekniklerini ve stres yönetimi uygulamalarını rutininize dahil edin.


Balık burcu kariyer, para, aşk, sağlık​

Kariyer: Kariyer kararlarınızda içgüdülerinize güvenin. İş değişikliği arayan kişilerin bu hafta iyi bir teklif alma şansı yüksek.

Para: Ani satın alımlardan kaçının ve bütçenize bağlı kalın. Uzun vadeli hedeflerinizle uyumlu finansal büyüme fırsatları arayın. Yeni ev almak isteyenler bu hafta şans sizden yana olabilir.

Aşk: İlişkilerinizde empatik doğanızı benimseyin. Partneriniz için besleyici ve destekleyici bir alan yaratın. Duygusal bağınızı derinleştirmek için açık ve dürüst iletişim uygulayın. Kayınvalidenizle ilişkiniz bu hafta test edilecek, ne pahasına olursa olsun herhangi bir tartışmadan kaçının.

Sağlık: Aşırı düşünme nedeniyle çok fazla stres bu hafta açıkça görülüyor. Her şeyi kontrol etmekten vazgeç çünkü ters giden her şeyden sen sorumlu değilsin.
İndigo dergisi
 
0 kedy (4).jpg

KOÇ BURCU

Sevgili Koç; haftaya ilişki, ortaklık, mahkeme konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Barışcıl, orta yolu bulan bir izlenim sergileyebilirsiniz. Kariyer hayatınızda güçlü kararlar alabilirsiniz. Hafta ortasında; finans, eğitim, seyahat konularıyla ilgili kararlar alabilirsiniz. Maddi açıdan ani harcamalar, borçlanmalar gerçekleşebilir. Aşk, ilişki, yakın çevrenizde beklenmedik sürprizler karşınıza çıkabilir. Hafta sonunda; seyahat, yurt dışı, eğitim, hukuk davalarıyla ilgili konularında kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Otoriteyle çatışma içine girebilirsiniz. Haftanız harika geçsin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa; haftaya çalışma hayatı, gündelik rutinler, yanınızda çalışanlar veya sağlığınızla ilgili konularla ilgili ani gelişmeler başlıyorsunuz. Evcil hayvanlarınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, seyahatler, hukukla ilgili güçlü adımlar atabilirsiniz. Hafta ortasında; partner, ortaklık, mahkeme konularıyla karşı karşıya gelebilirsiniz. Kuşkucu, hemen güvenmeyen bir tutum sergileyebilirsiniz. İletişim kurarken dengesiz bir tavır sergileyebilirsiniz. Bu da her şeyi yıkıp geçebilir. Hafta sonunda; finans, özel hayat, ameliyatlarla ilgili durumlar gündeminize gelebilir. Aşk, ilişkilerinizde orta yolu bulma fırsatı elde edebilirsiniz. Harika bir hafta dilerim.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler; haftaya aşk, çocuk, tatil, eğlence, hobi konularıyla başlıyorsunuz. Neşeli, ben merkezcil bir tavır sergileyebilirsiniz. Finansal açıdan güçlü yatırımlar yapabilirsiniz. Hafta ortasında; çalışma hayatınız, gündelik rutinleriniz ve sağlık konularıyla ilgili beklenmedik olaylar içinde kalabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ufak fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hafta sonunda; neşeli, atak olacaksınız. Partner, ortaklık, yakın arkadaşlarınızla aktivite, program yapabilirsiniz. Harika bir hafta dilerim.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç; haftaya ev, aile, gayrimenkul konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Önemli yatırım fırsatları elde edebilirsiniz. Hafta ortasında; tatil, eğlence, hobi, flört, çocuk konularında ani beklenmedik olaylar gerçekleşebilir. Bu olaylar sizin için aslında fırsat. Hafta sonunda; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, gündelik rutinleriniz ön plana çıkıyor. Sağlık konularına dikkat etmelisiniz. Harika bir hafta dilerim.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan; haftaya yakın çevre, seyahat, eğitim, kardeşlerle ilgili konularla ilgilenerek başlıyorsunuz. Güçlü kararlar alabilirsiniz. Hafta ortasında; ev, aile, gayrimenkul konuları gündeminize gelebilir. Ani gelişmeler içinde kalabilirsiniz. İlişki, sağlık konularında güzel gelişmeler sizinle olacak. Hafta sonunda; tatil, eğlence, hobi konuları gündeminize gelebilir. Harika bir hafta dilerim.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak; haftaya para, kazançlar konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Güçlü yatırım fırsatları elde edebilirsiniz. Hafta ortasında; kardeşler, eğitim, seyahatlerle ilgili ani gelişmeler gerçekleşebilir. Şaşırtıcı haberler alabilirsiniz. Sosyal çevre, arkadaşlarınız, ilişkinizle ilgili güzel gelişmeler sizinle olacak. Hafta sonunda; ev, aile, gayrimenkul konuları gündeminize gelebilir. Harika bir hafta dilerim.

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi; haftaya enerjik, atak başlıyorsunuz. Evinizle, ailenizle ilgili güçlü kararlar alabilirsiniz. Hafta ortasında; para, kazançlar, ödeme ve borçlarla ilgili ani gelişmeler gerçekleşebilir. Kariyer hayatınızda güzel gelişmeler de sizinle olacak. Hafta sonunda; seyahat, eğitim, kardeşler gündeminize gelebilir. Sağlık problemlerinize dikkat etmelisiniz. Özellikle de eklem, diz, diş, ayak bölgesi rahatsızlıklarınız artabilir. Harika bir hafta dilerim.

AKREP BURCU

Sevgili Akrep; haftaya duygusal olarak yalnız hissederek başlayabilirsiniz. Ruhsal çalışmalar yapmak bilinçaltı korkularınızdan arındıracaktır. Hafta ortasında; kendinizi enerjik, atak hissedeceksiniz. Çevrenizle empatik ilişki kurabilirsiniz. İlişki, ortaklıklarınızda ani gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta sonunda; para, kazançlarınız gündeminize gelebilir. Yurt dışı, seyahat, ilişkilerle ilgili güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Harika bir hafta dilerim.

YAY BURCU

Sevgili Yay; haftaya sosyalleşerek, topluluk-derneklerde kendinizi göstererek başlayabilirsiniz. Maddi kazançlarınızı arttıracak fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hafta ortasında; duygusal olarak kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Yalnız olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bilinçaltı korkularınız fiziksel rahatsızlıklarınıza yansıyabilir. Ruhsal çalışmalar yapmak, hobilerinizle ilgilenmek ruhunuzu besleyecektir. Hafta sonunda; kendinizi neşeli, aktif hissedeceksiniz. İlişki, finans açısından güzel gelişmeler sizinle olacak. Harika bir hafta dilerim.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak; haftaya kariyer, iş hayatınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Kendinizi güçlü olarak ifade edebilirsiniz. Hafta ortasında; sosyalleşebilir, topluluk-derneklerde kendinizi gösterebilirsiniz. Aşk, hobilerinizle ilgili ani gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta sonunda; duygusal olarak içe çekilebilir, yalnız hissedebilirsiniz. Harika bir hafta dilerim.

KOVA BURCU

Sevgili Kova; haftaya yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularıyla ilgilenebilirsiniz. Güçlü gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta ortasında; kariyer, iş hayatınız ön plana çıkıyor. Ani gelişmeler, fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hafta sonunda; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Harcamalarınız artabilir. Harika bir hafta dilerim.

BALIK BURCU

Sevgili Balık; haftaya finans, okültizm, özel hayatınız, ameliyat gibi konularla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizin desteği sizinle olmaya başlıyor. Hafta ortasında; yurt dışı, seyahat, eğitim, hukuk davaları konularında ani gelişmelerle, ani fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Aşk, çocuk, hobilerinizle ilgili ilahi yardım sizinle olacak. Hafta sonunda; kariyer, iş hayatınız ön plana çıkıyor olacak. Harika bir hafta dilerim.
Dilara Yıldızhan
 
0 kedy (3).jpg

Koç & Yükselen Koç: Haftaya Başak burcu etkisi ile çalışma, üretme modu yoğun başlıyoruz, bugünlerde aklımızda hayatımıza yeni bir düzen getirmek, birşeylere başlamak veya birşeyleri yeniden düzenleme isteği olacak.. Sizin için ise çalışma alanında bir yenilenme getirebilecek bugünler iş konuları ile ilgili bazı durumları da gündeme getirebilir… İş, çalışma, üretme modu yüksek günler olacak… Sizin için çalışanlar varsa onları da bir düzene koymak veya yeni bir organizasyon yapmak gerekebilir

Salı günü başlayacak Terazi burcu etkisi ile daha çok ikili ilişkiler konuları odağınızda olacak. Her tür ikili ilişki konusu aktif olurken bu hem özel hayatınızda hem de iş alanında birisi ile ilişki olabilir ve denge kurma gerekliliği ön planda olabilir… Bir ilişki veya ortaklığın nereye doğru gittiğini bugünlerde görebilirsiniz, birebir görüşmelerin de yoğun olacağı günler. Yine eşiniz veya sevgiliniz ile ilgili bazı konularla da ilgilenmeniz gerekebilir…

Perşembe gününde başlayacak Akrep burcu etkisi ile daha derinlerde olacağız, biraz daha hayatı sorgulama, içe çekilme ve düşünme modu aktif olacak.. Sizin için ise parasal konular aktif olurken bu konularla ilgili gelişmeler, bazı krizli durumlar ve kararlar da söz konusu olabilecek… Bugünlerde bazı finans ve parasal konular odağınızda olurken, işleri toparlamak için iyi günler olacak…

Haftasonunda devreye girecek Yay enerjisi ile bu ağır enerjiler dağılacak ve kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Seyahatler, dışarılarda olmak ve spor size iyi gelebilir… Pazar sabahında Yay burcunda bir de dolunay yaşayacağız ve sizin için ev, aile, alım – satım konuları ön planda olabilecek bu dolunayla. Sadece gergin etkilere dikkat etmek lazım…


Boğa & Yükselen Boğa: Haftaya Başak burcu etkisi ile başlıyoruz, hayatımızda yeni bir düzen getirmek, birşeylere başlamak isteği yoğun olurken sizin aklınızda ise hem aşk konuları hem hobiler hem de proje bazında yapılan işler olacak… Yine bir işe başlamak, kendi işinizi veya bir projenizi hayata geçirmek isteyebilirsiniz veya böyle bir işe adım attı iseniz sonuçlarını bu hafta alabilirsiniz…

Salı gününde başlayacak Terazi burcu etkisi ile ilişkiler açısından önemli günler başlıyor, bu etki ile evinizin düzeni ve sağlık konularında bazı gelişmeler ve kararlar ön planda olacak! Bir işten beklediğiniz yanıt gelebilir veya iş yerinde bazı düzen değişiklikleri olabilir. İlişkilere ve dengeye dikkat edin bugünlerde…

Perşembe gününde başlayacak Akrep burcu etkisi ile daha derinlerde olacağız, biraz daha hayatı sorgulama, içe çekilme ve düşünme modu aktif olacak.. Sizin tam karşıt alanınızda olacak bu etki ile ilişkiler, denge ve birebir görüşmeler ön planda olacak. Yine iş yerinde birebir iş yaptığınız kişilerle ilgili bazı konular ve önemli görüşmelerde gündemde olabilir…

Haftasonunda devreye girecek Yay enerjisi ile bu ağır enerjiler dağılacak ve kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Dışarılarda olmak size iyi gelebilecekken bir yandan da aklınızda parasal konular, finans ve yatırımlar konuları olacak… Pazar sabahında Yay burcunda bir de dolunay yaşayacağız ve bir seyahat konusu, uzaklardan gelecek haberler ve başvurulardan gelecek sonuçlar aktif olacak… Haftasonunda sürprizli durumlar ve gelişmeler de söz konusu olabilir…


İkizler & Yükselen İkizler: Haftaya Başak burcu etkisi ile başlıyoruz, sizin ev, aile, yatırımlar ve alım satım konularını anlatan alanınız ön planda olacak. Başak burcu mantığımızı aktive edecek ve birşeyleri düzene koymamızı isteyecek bizden. Hesap – kitap ve planlama modu yüksekken aileden birisinin sağlığı ile ilgili konularda ilginizi isteyebilir… Eski bazı konular ve durumlarda haftanın ilk gününde aktif olacakken aklınız biraz karışık olabilecek…

Salı gününde başlayacak Terazi burcu etkisi ile aklımızda ikili ilişkiler olacak, sizin içinde aşk, eğlence ve çocuklarla ilgili konular ön planda olacak. Bu etki ile hobi gibi yapılan bir iş veya proje bazında yapılan işlerle ilgili gelişmeler olabilir… Bazı önemli haberler ve gelişmeler yolunuza gelebilecekken ilişkiler, denge ve adalet konuları da ön planda olacak… Yine çocuklarınız ile ilgili konularda bazı kararlar ve aşk – ilişkiler konularında hızlı gelişmeler yaklaşan dolunay etkisi ile mümkün!

Perşembe gününde başlayacak Akrep burcu etkisi ile daha derinlerde olacağız, biraz daha hayatı sorgulama, içe çekilme ve düşünme modu aktif olacak.. Sizin sağlık alanınızı da etkileyeceğinden içinize attığınız bazı konuların sağlığınıza yansıması mümkün olabilir. Yine iş konularında bazı gelişmeler, iş yeri ve beraber çalıştığınız kişlerle ilgili bazı durumlar söz konusu olabileceği gibi bir yandan da birşeyleri geride bırakma ihtiyacı aktif olacak…

Haftasonunda devreye girecek Yay enerjisi ile bu ağır enerjiler dağılacak ve kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. İkili ilişkiler, sevdikleriniz ile vakit geçirmek ve kısa bir yol yaparak bulunduğunuz yerden uzaklaşmak iyi gelebilir! Pazar sabahında Yay burcunda bir de dolunay yaşayacağız ve sizin tam karşıt alanınızda olacak bu dolunay ile ikili ilişkilerde hızlı gelişmeler ve kararlar olabilecek!


Yengeç & Yükselen Yengeç: Haftaya Başak burcu etkisi ile başlıyoruz, sizin iletişim, sözleşmeler, bir imza atmak, yakın akrabalar – kardeşlerle ilgili konular ve eğitimler alanınız aktif olacak, size yepyeni bilgiler, bakış açıları ve fırsatlar getirebilir, bugünler. Bugünlerde bu etki ile hem dışa dönük ve neşeli olacaksınız ama bir yandan da aklınızda yapılacaklar ve tamamlanması gerekenler olacak. Birileri ile görüşmek, akrabalarınız ile vakit geçirmek veya kısa bir yol yapmak isteyebilirsiniz, eski bazı konular ve kişiler de gündeminize gelebilecek

Salı gününde başlayacak Terazi burcu etkisi ile ilişkiler açısından aktif günler başlıyor, sizin için ise eviniz ve aileniz ile ilgili konular daha ön planda olacak. Ev, aile, yaşadığınız yerle ilgili bazı kararlar gündemde olabilir.. Aileden birisi ile dengeler bozulabilir veya anne – babanız ile ilgilenmeniz gerekebilir… Yine eviniz ve alım – satım konuları da bugünlerin gündemleri arasında olurken eski bazı konular da gündeme gelebilir!

Perşembe gününde başlayacak Akrep burcu etkisi ile daha derinlerde olacağız, biraz daha hayatı sorgulama, içe çekilme ve düşünme modu aktif olacak.. Sizin aşk, çocuklar, hobi gibi yapılan işler alanınızda olacağından beklediğiniz ve geciken bazı haberler gelebilir. Yine çocuklarınız ile ilgili bazı gelişmeler ve kararlar, işiniz ve gideceği yön ile ilgili kararlar gündemde olabilir!

Haftasonunda devreye girecek Yay enerjisi ile bu ağır enerjiler dağılacak ve kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Çalışma, üretme modu aktif olurken evin içinde veya eviniz için bazı aktivitler ve alışveriş konuları da gündemde olabilir! Pazar sabahında Yay burcunda bir de dolunay yaşayacağız ve sizin için iş konularında bazı gelişmeler takip eden günlerde aktif olacak!


Aslan & Yükselen Aslan: Haftaya Başak burcu etkisi ile başlıyoruz, sizin parasal konular ve sahip olduğunuz maddi şeyler alanınız aktif olacak ve parasal konularda bazı eski yatırımların veya konuşmaların sonuçlarını görebilirsiniz… Bu etki ile hem dışa dönük ve neşeli olacaksınız ama bir yandan da aklınızda yapılacaklar ve tamamlanması gerekenler olacak. Para harcama etkisi yoğun olacakken kendinizi yenilemek ve birşeyler almak isteyebilirsiniz…

Salı gününde başlayacak Terazi burcu etkisi ile ise ilişkiler açısından önemli günler başlıyor, iletişiminiz yoğun olacak. Bu etki ile iletişiminiz hızlanacak ve beklediğiniz haberler gelebilecek.Birileri ile görüşmek, kardeşler – kuzenlerle ilgilenmek ve hatta kısa bir yol yapmak bugünlerde mümkün! İşler, müşteriler ve sözleşmeler konuları aktif olurken önemli görüşmeler yapabileceğiniz ve birilerini ikna edebileceğiniz günler olacak…

Perşembe gününden başlayacak Akrep burcu etkisi ile daha derinlerde olacağız, biraz daha hayatı sorgulama, içe çekilme ve düşünme modu aktif olacak.. Sizin ev, aile, hayatınızın temelini oluşturan şeylerle ilgili konular aktif olacak ve bu konularla ilgilenmeniz ve önemli bazı kararlar vermeniz gerekebilecek… 1 Ay önce gündeminizde olan bazı konuların çözümleri bugünlerde olabilir…

Haftasonunda devreye girecek Yay enerjisi ile bu ağır enerjiler dağılacak ve kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Aşk, çocuklar, eğlenceli aktivitelere katılmak için iyi günler olacak… Pazar sabahında Yay burcunda bir de dolunay yaşayacağız ve sizin için gelecek haftada işler, projeler ve aşk konularında hızlı & güzel gelişmeler olabilecek…


Başak & Yükselen Başak: Haftaya Ay burcunuzda başlıyoruz, hayatınıza yeni bir düzen getirmek, birşeylere başlamak isteyebilirsiniz, kendinize, işlerinize odaklanmak, bazı hesap kitaplar ve planlar yapmak için iyi günler… Yeni bir işe adım atmak, hayatınız ve işleriniz ile ilgili kararlar vermek mümkün bugünlerde…

Salı gününde başlayacak Terazi burcu etkisi ile ise ilişkiler açısından önemli günler başlıyor, yine denge ve parasal konuların ön planda olacağı bir zaman dilimi! Bu etki ile parasal konularda önemli gelişmeler, kararlar olabilir. Yine birşeylerin bitişi, mesala bir projenin bitişi ve onun parasını alma konusu da söz konusu olabilir. Dengeye dikkat etmelisiniz ve uzlaşmaya çalışmalısınız…

Perşembe gününde başlayacak Akrep burcu etkisi ile daha derinlerde olacağız, biraz daha hayatı sorgulama, içe çekilme ve düşünme modu aktif olacak.. Sizin iletişim alanınızda olacak bu etki ile iletişime, kiminle ne konuştuğunuza dikkat edin. Önemli görüşmeler, bazı işbirlikleri ve haberleşmeler bugünün modunda olurken, seyahat halinde olmakta mümkün!

Haftasonunda devreye girecek Yay enerjisi ile bu ağır enerjiler dağılacak ve kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Aileniz, sevdikleriniz ile vakit geçirmek ve keyifli aktivitelere vakit ayırmak için iyi günler olacak… Pazar sabahında Yay burcunda bir de dolunay yaşayacağız ve sizin için alım – satım konularında önemli ve hızlı gelişmeler olabilecek!


Terazi & Yükselen Terazi: Haftaya Başak burcu etkisi ile başlıyoruz, bugünlerde biraz enerjiniz düşük olabilir ve içe çekilebilirsiniz. Çözmeniz gereken şeylerin dışarıda değil içinizde olduğunu anlatıyor bu etkiler… Atacağınız adımlar daha içsel olacak, sağlık konuları ile ilgilenmek ve yenilenmek isteyeceksiniz..

Salı gününde Ay burcunuza geçecek ve enerjiniz yükselecek, kendinizi iyi hissedeceksiniz… Bugünlerde kendinize, görünüşünüze odaklanmak, bakım, alışveriş ve arkadaş buluşmaları için iyi günler olacak… İlişkilerde dengeye özellikle de alma – verme dengesine dikkat etmek lazım… İlişkiler ve kendiniz ile ilgili kararlar da bugünlerin konuları arasında olacak

Perşembe gününde başlayacak Akrep burcu etkisi ile daha derinlerde olacağız, biraz daha hayatı sorgulama, içe çekilme ve düşünme modu aktif olacak.. Sizin parasal alanınızda olacak bu etki ile beklediğiniz bir haberin gelmesi, bazı konularla ilgili yeni gelişmeler, bir alım – satım konusu da gündemde olabilir…

Haftasonunda devreye girecek Yay enerjisi ile bu ağır enerjiler dağılacak ve kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. İletişim, görüşmeler, kardeşler – akrabalarla görüşmeler – buluşmalar ve kısa bir yol yapmak mümkün bugün! Pazar sabahında Yay burcunda bir de dolunay yaşayacağız ve sizin beklediğiniz haberleri ve görüşmeleri getirebilecek bir etki olacak…


Akrep & Yükselen Akrep: Pazartesi gününe Başak burcu etkisi ile başlıyoruz, sizin hayaller, umutlar ve sosyal çevre alanınızda olacak bu etki ile hayallerinizi gözden geçirebilir, sosyal çevrenizden güzel destekler alabilir, yine bir dernek veya kulüp ile çalışmaya başlayabilirsiniz… Sosyalleşmek ve arkadaş buluşmaları için iyi günler olacak… Önümüzdeki dönemde yapmayı planladığınız şeyleri bugünlerde gündeme alabilir ve planlar yapabilirsiniz

Salı gününde başlayacak Terazi burcu etkisi ile ilişkiler açısından önemli günler oluyor, biraz daha içe çekileceğiniz günler olurken, yine bilinçaltı ve korkularınızı açacağından özellikle ilişkiler ile ilgili bazı konuları kafanıza takabilirsiniz. Bugünlerde ilişkilere ve dengeye dikkat etmek iyi olacaktır…

Perşembe gününden Ay’ın burcunuza geçmesi ile birlikte kendinize odaklanacaksınız ve enerjiniz yükselecek. Bugünlerde sağlık konularına dikkat etmek gerekli, yine yolunuza gelecek haberler, gelişmeler ve bırakmanız gereken konulara da dikkat edin! Geçmişi geçmişte bırakmak, kinden ve öfkeden arınmak bugünlerin size mesajı olacak!

Haftasonunda devreye girecek Yay enerjisi ile hareketliyiz, dışarılarda olmak size iyi gelecek, aklınızda parasal konularda olacak… Pazar sabahında Yay burcunda bir de dolunay yaşayacağız ve sizin için parasal konularda hızlı gelişmeler ve sonuçlanmalar yaşayacağınız günleri başlatacak! Güzel bir hafta olsun!


Yay & Yükselen Yay: Sizin için önemli bir haftaya başlıyoruz Sevgili Yaylar, burcunuzda yaşayacağımız dolunayın etkilerini hissedeceğimiz bir hafta olacak..

Pazartesi gününe Başak burcu etkisi ile başlıyoruz, sizin haritanızın (yükselen Yay) en yüksek alanında olacak bu etki ile hayatınız ile ilgili önemli kararlar almak, kariyerinizde bazı gelişmeler elde etmek, yükselmek ve kendinizi ön plana koymak mümkün olacak… Bu etki ile sosyalleşmek, daha neşeli ve güzel vakitler geçirmek mümkün.. Kendinizi ön plana koyabileceğiniz bir yerde veya etkinlikte olmak, hayatınız ile ilgili düşünmek için olduğunuz yerden biraz uzaklaşmak iyi gelebilir

Salı gününde başlayacak Terazi burcu etkisi ile ilişkiler açısından önemli günler oluyor, sizin için ise sosyalleşmek, arkadaş buluşmaları için iyi etkiler devrede olacak! Bu etki ile hayalleriniz yolunda adımlar attı iseniz sonuçlarını görebilirsiniz.Yine ilişkiler ile ilgili bazı konular ve dengeyi yakalayamadığınız bazı alanlar aktif olacak… Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız ile ilgili bazı haberler ve gelişmeler de olabilir.

Perşembe gününde başlayacak Akrep burcu etkisi ile daha derinlerde olacağız, biraz daha hayatı sorgulama, içe çekilme ve düşünme modu aktif olacak.. Sizin bilinçaltı, korkular ve sağlık konularını anlatan alanınızda olacağından biraz dikkatli olmak gerecek bu tutulmada. Bazı korkularınız ile yüzleşmeniz gerekebilir, yine eski bazı konularla kapanış yapmak ve şifalanma gereği de aktif olacak…

Haftasonunda ayın burcunuza geçmesi ile bu ağır enerjiler dağılacak ve kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Kendinize vakit ayırmak, görünüşünüze ve hayatınızda nelerin olmasını istediğinize odaklanmak için iyi günler! Pazar sabahında burcunuzda bir de dolunay yaşayacağız ve sizin için önemli bir haftayı getirecek. Beklediğiniz haberlerin gelmesi, işlerinizde gelişmeler, hızlanmalar ve sonuç alma etkisi yüksek olacak… Güzel bir hafta olmasını dilerim…


Oğlak & Yükselen Oğlak: Haftaya Başak burcu etkisi ile başlıyoruz, sizin eğitimler, uzaklar, yurtdışı ile ilgili konular alanında olacak bu etki size yeni bilgiler getirebilir veya eski bazı bilgileri sorgulamanızı sağlayabilir. Uzaklarda olan bir arkadaşınızdan bugünlerde haberler gelebilir, yine adaletin tecellisi veya hukuksal bir konuda bugünlerin gündeminde olacak… Başak burcu etkisi ile çalışma,üretme, hesap – kitap ve temizlik modu ön planda olacak.

Salı gününde başlayacak Terazi burcu etkisi ile ilişkiler açısından önemli günler oluyor, haritanızın yüksek bir alanı aktif olduğunuzdan enerjinizin yükseleceği ve ön planda olabileceğiniz günler. Bu etki ile kariyer konuları ve kendinizi ön plana koymak için iyi günler. Kariyeriniz ile ilgili önemli gelişmeler olabilir, bir projenin veya işin bitimi de söz konusu olabilir… İlişkilerde dengeye ve haklıdan yana olmaya dikkat edin.

Perşembe gününde başlayacak Akrep burcu etkisi ile daha derinlerde olacağız, biraz daha hayatı sorgulama, içe çekilme ve düşünme modu aktif olacak.. Sizin sosyal çevre ve hayaller alanınızda olacağından bu günlerde önceden attığınız bazı adımların sonucunu görebilir ve hayallerinizin gerçekleştiği bazı durumlar olabilir!

Haftasonunda devreye girecek Yay enerjisi ile bu ağır enerjiler dağılacak ve kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Yine de yalnız kalmak, planlamalar yapmak ve sağlık konularına odaklanmak isteyebilirsiniz… Pazar sabahında Yay burcunda bir de dolunay yaşayacağız ve sizin için biraz beklenmedik, sürprizli gelişmeler ve sağlık konularında bazı durumların aktif olacağı bir hafta olacak…


Kova & Yükselen Kova: Bu haftaya Başak burcu etkisi ile başlıyoruz, sizin haritanızın ortak para, yatırımlar, ortak iş ve miraslar alanında olacak bu etki ile bu alanlarda bazı konular gündeme gelebilir. Bir yatırımdan gelecek bir para, borsa, finans, bankalar konuları ve alacak, verecekler gündemde olacak… Yine Başak burcu etkisi ile çalışma,üretme, hesap – kitap ve temizlik modu ön planda olacak.

Salı gününde başlayacak Terazi burcu etkisi ile ilişkiler açısından önemli günler oluyor, sizde biraz bulunduğunuz yerden uzaklaşmak ve kafa dağıtmak isteyebilirsiniz… Bugünlerde bir hukuksal konu ile ilgili bir gelişme, uzaklardan gelecek haberler veya bir başvurunun – işin sonucu gündeminize gelebilir… Dengede kullanılmayan konular bugünlerde odağınızda olacak!

Perşembe gününde başlayacak Akrep burcu etkisi ile daha derinlerde olacağız, biraz daha hayatı sorgulama, içe çekilme ve düşünme modu aktif olacak.. Sizin kariyer alanınızda olacak bu etki ile toplum önünde nasıl göründüğünüz, kariyeriniz ile ilgili bazı konular, gelişmeler ve kararlar gündemde olabilecek! Yine ilişkiler ve evliliğiniz ile ilgili konularda ön planda…

Haftasonunda devreye girecek Yay enerjisi ile bu ağır enerjiler dağılacak ve kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Sosyalleşmek, arkadaş buluşmaları ve etkinliklere katılmak için iyi bir gün olacak… Pazar sabahında Yay burcunda bir de dolunay yaşayacağız ve size hayallerinize kavuşmanız için gereken desteği ve umudu getirecek…
Balık & Yükselen Balık: Pazartesi gününe Başak burcu etkisi ile başlıyoruz, sizin için ikili ilişkiler, ortak iş yaptığınız kişilerle ilgili durumlar ön planda olacak.. Yine iş alanında birebir çalıştığınız kişilerle ilgili bazı konular, konuşmalar ve görüşmeler aktif olabilecek… Zihin yoğun duygular ve mantık arasında kalmak mümkün. İlişkilerde birşeyleri düzene koymak aklınızdaki konular arasında olacak

Salı gününde başlayacak Terazi burcu etkisi ile ilişkiler açısından önemli günler oluyor, sizin aklınız ise parasal konularda olacak… Bugünlerde daha çok bankalar, yatırımlar eşin – ailenin parası gibi konular ve bu konularda gelişmeler gündemde olabilecek! Yine bugünlerde denge konuları da önemli ve ön planda olacak, birileri ile görüşmeler veya konuşmalar yapmanız gerekebilir… Ortak para, yatırımlardan alınacak dönüşler ve eski bazı konuların gündeme gelmesi mümkün!

Perşembe gününden başlayacak Akrep burcu etkisi ile daha derinlerde olacağız, biraz daha hayatı sorgulama, içe çekilme ve düşünme modu aktif olacak.. Sizin hukuksal konular, uzaklar, yabancılar, seyahatler ve başvurularla ilgili konuları anlatan alanınızda olacağından bu konularda gelişmeler, sonuç alma ve sonlanma etkisi yüksek olacak!

Haftasonunda devreye girecek Yay enerjisi ile bu ağır enerjiler dağılacak ve kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Etkinliklere katılmak, dışarılarda olmak için güzel bir gün… Pazar sabahında Yay burcunda bir de dolunay yaşayacağız ve bu etki ile kariyer konularında gelişmeler yaşamanız, önemli haberler almanız mümkün olacak
Güliz Kına
 
Screenshot_20230525-152452_Instagram.jpg


Sevgili Koçlar

Bu hafta ödemeler alanında gerçekleşecek olan bir Yeni Ayı deneyimleyeceksiniz. Yay burcunda gerçekleşen Dolunayın etkisi sizi ön plana çıkaracak, enerjinizi yükseltecek. Gerek yüksek öğretim çalışmaları gerekse sosyal medya çalışmaları, Yurt içi Yurt dışı konularıyla ilgili emeklerinizin karşılığını alacağınız bir süreci de göstermekte. Bu hafta sizin için bol hareketli ve enerjisi yüksek olarak geçecektir. Özellikle Çarşamba gününe dikkat, ikili ilişkilerle ilgili bir takım sıkıntıları deneyimlerken Haziranın ilk günü biraz daha zorlanabilirsiniz ancak hafta sonuna doğru dolunay zamanı sevineceksiniz.

Sevgili Boğalar

Yay burcunda gerçekleşen Dolunayın etkisi ödemeler alanınızda aydınlatmakta. Vergiler, krediler, borçlar ve harcamalarınız size biraz problem yaratacaktır. Bu açıdan harcamalarınızı daha ince eleyip sık dokuyarak gerçekleştirmenizi tavsiye ederim.

Sevgili Ikizler

Bu hafta başında aile teması, var olan sorunlarla evle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Hafta ortasında ikili ilişkilerle ilgili bir takım problemler, cereyan edebilir. Bu dönem sakarlıklar, aksilikler özellikle sağlığınıza biraz daha özen göstermenizde fayda var. Yay burcunda gerçekleşen Dolunayın etkisi hayatınızda güzel zamanlara işaret etmekte ikili ilişkilerinizi de açığa çıkacak olan sorunları çözebilir. Burada ikili ilişkilerinizle ilgili sorunlara dikkat çekmekte. Var olan sorunları çözüm odaklı olursanız daha rahat bir dönem sizi bekliyor olacaktır.

Sevgili Yengeçler

Hafta başında yakın çevrenizden alacağınız destekler ve sözleşmeler ön plana çıkarken Hafta ortasında sağlık sorunları, sağlık sorunları ve ikili ilişkilerle ilgili birtakım yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Ve dolunay dolunayın etkisi sağlık alanında gizlenmiş, saklanmış, sizin sağlığınız ya da sevdiklerinizin sağlığıyla ilgili birtakım sorunları açığa çıkartacaktır.

Sevgili Aslanlar

29 Mayıs hafta başı para konularına odaklanırken hafta ortasına doğru aile teması daha ön plana çıkacak aile büyüklerinizin sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonu yay burcunda gerçekleşecek Dolunayın etkisi aşk hayatınızda var olan sorunları ya da mutlulukları açığa çıkarabilir. Bu bağlamda sevineceğiniz bir hafta sonu sizi beklemekte.

Sevgili Başaklar

29 Mayıs haftasının ilk günü tamamen odağınız kendi işiniz ve kendi işinizle ilgili alacağınız kararlar olacaktır. Dolunayın etkisiyle aileyle ilgili bir takım sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Burada aile büyüklerinin bakımı, onlarla ilgilenmek gibi konular önümüzdeki bir aylık süreç içerisinde gündemde kalabilir.

Sevgili Teraziler

29 Mayıs haftasına biraz enerjiniz düşük başlıyor başlıyorsunuz. Ardından hafta ortasına doğru işlerinizi ağırlık vereceksiniz. Finansal konularla ilgili sorunlarınıza çare arayabilirsiniz. Hafta sonu ise Yay burcunda gerçekleşen Dolunay yapacağınız bir sözleşmeyi yakın çevrenizden alacağınız desteği kısa bir tatili size müjdelemekte.

Sevgili Akrepler

29 Mayıs haftası bir Dolunay haftası, hafta başında sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, grup çalışmalarınıza ağırlık verirken, hafta ortasına doğru daha iş odaklı olacaksınız kariyerinizle ilgili birtakım kararlar verebilirsiniz. Hafta sonu para hanenizde de ortaya çıkan sorunlar Dolunayın etkisi var olan gelirlerdeki düşüklüğü açığa çıkarabilir. Bu bağlamda gelirlerle ilgili beklentilerinizin düşük cıktığıni müjdeleyebilir. Bu bağlamda enerjinizi finansal ekstra gelirler bulma açısından yönlendirmenizde fayda var.

Sevgili Yaylar

Kendi burcunuzda gerçekleşen Dolunayın etkisi var olan size hizmet etmeyen ilişkilerdeki sorunları açığa çıkartmakta. Bu bağlamda yeni bir şey için eskiye veda edip yeniye adım atmak için kararlı olmalısınız. Hafta başındaki kariyerle ilgili sıkıntı ve problemler sizi zorlayacaktır. ardından ekstra harcamalarınız biraz canınızı sıkabilir.

Sevgili Oğlaklar

Dolunay haftasındayız ve hafta başında gerçi hafta başı uluslararası konular yurt dışı temasını daha fazla ağırlık verip araştırmalar Sosyal medyayla daha ilgilenebilirsiniz. Hafta ortasında ailede aile büyükleriyle ilgili birtakım sorunlar ve kazalar ani haberler çıkabilir Hafta sonuna doğru Yay burcunda gerçekleşen dolunay sizden saklanmış tüm bilgileri açığa çıkartacak.

Sevgili Kovalar

29 Mayıs haftasında dolunay haftasına giriş yapıyoruz dolunay sosyal çevreniz grup projeleriniz olan alanda gerçekleşiyor. Arkadaşlarınızla ilgili birtakım sorunlar deneyimleyebilirsiniz. Ayrıyeten grup çalışmalarınızla ilgili başarılar da elde edebilirsiniz. Hafta başında finansal olarak hafta başı ödemeler, finansal sorunlar gün yüzüne çıkarken hafta ortasında kariyerle ilgili alacağınız kararlar ve bir takım yapacağınız tartışmalar enerjinizi düşürebilir, ancak hafta sonu gerçekleşecek dolunayın etkisi sizi sürpriz bir şekilde sevindirecektir.

Sevgili Balıklar

Bu hafta yeni bir hafta, yeni bir aya giriş yapıyoruz ve dolunay haftasındayız. Dolunayın etkisini kariyer hayatınızda alacağınız radikal kararları göstermekte, bu adeta kendinizi de şifalayacağınız yeni bir sektöre adım atacağınızı belirtirken Diğer taraftan hafta içerisinde özellikle zorlandığınız ikili ilişkilerinizde güzel gelişmeleri ikili ilişkilerinizle ilgili gelişmeleri, alacağınız kararları da beraberinde tetikleyecek. üç Haziran cumartesi oldukça keyifli ve daha rahat bir zaman geçirirken bir Haziran sizi biraz zorlayabilir. Bu hafta Dolunay’ın ışığı üzerinizde olsun.Arzum Koyuncu
 
Screenshot_20230521-203238_Instagram.jpg


Koç​

Bu hafta, kendinizi enerjik ve motive hissedeceksiniz sevgili Koç’lar. Güven ve kararlılığınız üst seviyede olacak. Hedeflerinizi ve arzularınızı gerçekleştirmenize yardımcı olacak güzel zamanlar sizleri bekliyor. Haftaya dinlenmiş başlayacaksınız. Yaratıcılık patlaması yaşayabilirsiniz. Bu enerji sayesinde elinizdeki mevcut projeleri bitireceksiniz. Bu hafta liderlik becerileriniz tavan yapacak. Kendinizi bir anda otorite ve etki sahibi bir konumda bulabilirsiniz.

Hafta ortasında beklenmedik zorluklarla karşılaşacaksınız. Bu dönemde biraz kendinize güvenmekte fayda var. Zorlukların sizi yıkmasına izin vermeyin. Kararlılığınız sayesinde engelleri aşacaksınız. Kendinizi bir anda sosyal etkinliklerin içinde bulabilirsiniz. Sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek için birçok fırsatınız olacak.

Haftanın sonuna doğru enerjiniz biraz negatif tarafa doğru kayacak. Gereksiz risk alma, düşüncesiz kararlar verme eğilimde olacaksınız. Bu yüzden herhangi bir adım atmadan önce iyi düşünmek isteyebilirsiniz. Sıkı çalışmanız ve özveriniz karşılık bulacak. Emeğiniz meyve verecek. Artık arkanıza yaslanıp dinlenme vakti.


Boğa​

Çok yoruldunuz, değil mi sevgili Boğa’lar? Yeni bir haftanın başlamasıyla yeni işlere atılmak isteyeceksiniz. Ancak günlük rutininize ara verip biraz dinlenmek sizin için daha iyi olacak. İş yerinizden terfi alabilirsiniz. Gereksiz harcamalar yapmaya meyilli olacaksınız. Terfinin heyecanına kapılıp para harcamadan önce iki kere düşünmekte fayda var.

Hedeflerinize odaklanıp iş yerinizde kendinizi göstermek için birçok fırsatınız olacak. İş arıyorsanız, bu hafta güzel haberler alabilirsiniz. Haftanın ortalarına doğru da maddi konularda sizin için pek bir değişiklik olmayacak. Finansal konularda kararsızlıklar yaşayacak ve büyük alışverişler yapmak isteyeceksiniz. Para harcamak yerine kendi kişisel gelişiminize odaklanmanız sizin için daha yararlı olacaktır. Karşınıza yeni şeyler deneme fırsatı çıkacak.

Haftanın sonlarına doğru birçok sosyal etkinliğe davet edileceksiniz. Bu hafta dışarıdan yemek yemeye ve sağlık sorunları yaşamaya çok meyilli olacaksınız. Genel finansal konulara ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz.

İkizler​

İkizler için bu hafta kişisel gelişim ve keşif dönemi olacak. Kendinizi normalde daha düşünceli hissedeceksiniz ve bu, kendiniz ve hayatınız hakkında bazı farkındalıklar yaşamanıza neden olacak. Ayrıca, net ve etkili iletişim kurma yeteneğiniz de artacak. Yeni şeyler denemek için istekli olacaksınız, enerjiler de bu konuda sizden yana. Sorumluluk duygunuz tavan yapacak.

Haftanın ortalarına doğru becerilerinizi sergilemek için birçok fırsatınız olacak. Yakın ilişkilerde düşüncelerinizi rahat rahat ifade edebileceksiniz. Aranız bozuk olduğu birileri varsa, bu hafta hepsini çözeceksiniz. Eğer bekarsanız karşınıza yeni insanlar çıkabilir, gözlerinizi açık tutun.

Hafta biterken normalden daha duygusal hissedeceksiniz, bu durum günlük hayatınıza da yansıyacak. Normalden daha yorgun olabilir, kendinizi eve kapatmak isteyebilirsiniz. Bununla birlikte kendinize fazla yüklenmeye meyilli olacaksınız. Olumsuz duygular yaşayabilirsiniz. Bu nedenle kendinize dinlenmek için zaman verin.


Yengeç​

Yengeç’ler, haftaya normalden daha duygusal başlıyorsunuz. Negatif düşünmeye meyilli olacak ve huzursuz enerjiler çekeceksiniz. Bunlardan dolayı biraz aklınız bulanabilir. İş ve kişisel hayatınızda üstünüze bir sürü sorumluluk yüklenecek. Bu da baskı altına girmenize neden olabilir. Her şeyi aynı anda yapmaya çalışabilirsiniz. Bu hafta “hayır” deme yetenekleriniz baya bir sınanacak, ancak pozitif kalırsanız işin üstesinden geleceksiniz.

Haftanın ortalarına doğru kafanız biraz daha net olsa da, duygularınız baskın gelecek. Daha sosyal ve dışa dönük hissedeceksiniz. Bununla birlikte kendinizi yormaya da meyilli olacaksınız. Hafta biterken bazı iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Dinlenmek, doğada biraz zaman geçirmek isteyeceksiniz. Olumlu düşünmenin faydasını göreceksiniz.

Hafta biterken ne yazık ki, huzursuz enerjiler geri dönecek. Ancak bu durum kendinizi değerlendirmek elinize fırsat geçeceği anlamına geliyor. Hedeflerinizi ve önceliklerinizi düşünmek için zaman ayırmazsanız hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Aslan​

Aslan’lar, burcunuza yakışır bir şekilde haftaya güçlü başlıyorsunuz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için hırslı ve motive olacaksınız. Bununla birlikte bencil veya sabırsız davranışlar sergileyebilirsiniz. Normalden daha duygusal olacaksınız. Bu iletişim becerilerinize de yansıyacak, kendinizi ifade etmekte zorlanacaksınız. Aceleci davranırsanız istemeden kalp kırabilirsiniz.

Haftanın ortalarına doğru enerjiler yenileniyor. Hayatınıza ve kendinize dair yeni bir bakış açısı kazanacaksınız. Buna bağlı olarak hedefleriniz ve hayallerinizde değişiklikler olabilir. Profesyonel yaşamınızda ilerlemek için önünüze bir sürü fırsat çıkacak. Aynı şekilde eski arkadaşlarınızdan beklenmedik telefonlar alabilirsiniz.

Hafta biterken ne yazık ki sizi bazı zorluklar bekliyor. Düşüncesiz kararlar vermeye yatkın olacaksınız. Engellerle en doğru şekilde başa çıkmak için olabildiğince sakin kalmanız gerekecek. Bu, içinize dönmek için mükemmel bir fırsat, enerjiler de sizden bunu istiyor. Gerektiğinde biraz esnek davranmayı öğreneceksiniz. Bir anda kendinizi konfor alanının dışında bulabilirsiniz.


Başak​

Sevgili Başak burçları, ne yazık ki haftaya yanlış anlaşılmalar ve fikir ayrılıkları ile başlıyorsunuz. İş ve kişisel hayatınızda gerilimler olacak. Kendinizi net ve dürüst bir şekilde ifade etmek isteyeceksiniz. İçgüdüleriniz öne çıkacak, özellikle ilişkilerde iç sesinizi dinlemenin önemini göreceksiniz.

Haftanın ortasında beklenmedik değişiklikler ve zorluklar sizi bekliyor. Yardım istemekten hoşlanmadığınızı biliyoruz, ancak tek başınıza üstesinden gelemeyeceğiniz olaylarla karşılaşacaksınız.

Haftanın sonuna doğru enerjiler iletişim, bağlantı ve sosyal hayat üzerinde odaklanıyor. Anlamlı konuşmalar yapacak, profesyonel ilişkiler geliştirme fırsatları yakalayacaksınız. Ne yazık ki, kişisel ilişkilerde gerilim geri dönüyor. Fiziksel ve zihinsel olarak yorgun hissedeceksiniz, bu yüzden etrafınızdakileri kırmaya yatkın olabilirsiniz. Bol bol dinlenmek ve kendi başınıza kalmak isteyeceksiniz. Gelecek haftaya hazırlanmak ve bu hafta yaşadıklarınızı düşünmek için bol bol zamanınız olacak.

Terazi​

Haftaya enerjik başlıyorsunuz sevgili Terazi’ler. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için karşınıza yeni fırsatlar çıkacak. Bir anda aklınıza yeni fikirler gelebilir. İletişim becerileriniz, özellikle haftanın başında oldukça güçlü olacak. Kolayca kendinizi ifade edecek ve etkili bir şekilde iletişim kuracaksınız. Önemli konuşmalar yapmanız gerekebilir.

Haftanın ortasına doğru kendinizi çalışmak isterken bulacaksınız. İş enerjilerine çok açık olacaksınız. Patronunuz sizinle konuşmak isteyebilir. Para konusu biraz inişli çıkışlı. Gereksiz harcamalar yapmaya meyilli olacaksınız. Kazancınız konusunda gerçekçi davranmanız gerekecek.

Haftanın sonlarına doğru sevdiklerinizle iletişiminiz özellikle uyumlu olacak. Arkadaşlarınız sizi dışarı çağırabilir. Duygularınızı rahatlıkla ifade edecek, içinizde kalan bir şey varsa hepsini çözeceksiniz. Özellikle iletişim temelli sorunların üstesinden geleceksiniz. Enerjiler sizi yeni yaratıcılık alanları bulmaya yönlendirecek. Bir anda kendinizi bir tiyatro ya da konserde bulabilirsiniz.


Akrep​

Bu haftaya yaratıcı enerjilerle başlıyorsunuz. Aklınıza bir anda yeni ve verimli fikirler gelebilir. Ancak aşırı eleştirel olma eğilimdesiniz. Bu hem size hem çevrenize zarar verebilir. İç güdüleriniz tavan yapacak. Bu durum iş veya kişisel hayatınızdaki sorunları kolayca çözmenize yararken aynı zamanda aşırı şüpheci olmasına yol açabilir.

Haftanın ortalarına doğru enerjiler aşk üzerine! Daha özgüvenli ve iddialı hissedeceksiniz. İlişkiniz varsa partnerinizle romantik anlar yaşayabilirsiniz. Eğer bekarsanız karşınıza yeni partner adayları çıkabilir. Farkında olmadan düşüncesiz davranabilecek bir döneme giriyorsunuz. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kendinizi dinlemek ve yalnız kalmak isteyeceksiniz.

Hafta biterken ilişkilerinizde, özellikle arkadaşlar veya aile üyeleriyle bazı gerginlikler veya çatışmalar yaşayabilirsiniz. Nefes almak, doğada zaman geçirmek isteyeceksiniz. İlişkilerinizde çatışmalar yaşasanız da para konusunda oldukça şanslı olacaksınız. Karşınıza çeşitli yatırım fırsatları çıkacak.

Yay​

Haftaya başlarken, Yay burcu enerji ve motivasyon ile dolacak. Yeni zorluklarla yüzleşmek ve konfor alanınızın dışına çıkmak isteyeceksiniz. Kişisel gelişimi takip etmek ve yeni fırsatları keşfetmek için mükemmel bir zaman. Yaratıcı enerjiler sizin yanınızda. Sanatı kullanarak kendinizi daha iyi tanıma fırsatı bulacaksınız. Özellikle müzik ve yazı alanlarında ilhamla dolacaksınız.

Haftanın ortasına geldiğimizde içinizde aile ve arkadaşlarınızla görüşmek için büyük bir istek olacak. İş konusunda şans yanınızda. Eğer yeni bir mesleğe atılmayı düşünüyorsanız harika bir zaman!

Hafta sonuna doğru enerjiniz tavan yapacak. Kendinizi dışarı atmak, yeni şeyler denemek ve yeni yerler keşfetmek isteyeceksiniz. Hafta, sizin için tatmin ve başarı hissiyle sona erecek. Önemli hedeflerinize ulaşacak veya hayalleriniz için ilerleme kaydedeceksiniz. Genel olarak sizin için çok verimli bir hafta olacak sevgili Yaylar.


Oğlak​

Çalışkan ve hırslı Oğlak burçları, bu hafta hedeflerinizde önemli adımlar atacaksınız. Enerjiniz tavan yapacak, sürekli bir yerlere koşturmak isteyeceksiniz. Karşınıza bazı zorlu görevler veya yeni projeler çıkabilir, hepsinin üstesinden kolaylıkla geleceksiniz. Üstelik bunlarda kazandığınız deneyim gelecekte çok işinize yarayacak.

Haftanın ilerleyen günlerinde, iletişim becerilerinizi kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız, bu yüzden kendinizi net bir şekilde ifade etmeniz gerekecek. Kişisel projelerinizde önemli ilerlemeler kaydedeceksiniz. Ancak bu, tükenmişlik sendromuna yol açabilir. Mola vermek, enerjinizi toparlamak isteyeceksiniz.

Hafta sonu boyunca sevdiklerinizle zaman geçirmek için istekli olacaksınız. Bu, size biraz dinlenme fırsatı da sunacak. Karşınıza beklenmedik fırsatlar çıkabilir veya hiç beklemediğiniz bir anda iyi haberler alabilirsiniz. Genel olarak sizin için güzel bir hafta olacak. İş yaşamınızda oldukça tatmin edici sonuçlar elde edeceksiniz.

Kova​

Kova burçları bu hafta iletişim ve kariyer konuları gündeminizde olacak. Fikirlerinizi o kadar güzel ifade edeceksiniz ki bu işinize yansıyacak. Kariyeriniz açısından, iletişim ve işbirliği konusunda büyük ilerlemeler kaydedeceksiniz. İş arkadaşlarınızla takım olarak çalışmanız gereken projelere atılabilirsiniz. Kafanız hiç olmadığı kadar net olacak. Bu hafta verdiğiniz kararlar, gelecek yaşamınızı etkileyecek. Bazı, küçük sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

Haftanın ortası beklenmedik değişiklikler ve sürprizlerle geliyor. Özellikle kariyeriniz konusunda karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Esnek olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Normalden biraz daha duygusal hissedeceksiniz. Bu durum psikolojik olarak sizi biraz yıpratacak.

Hafta biterken yaratıcılığınız doruk noktasına ulaşacak. Bu enerjilerle karşınıza çıkan her şeyi kolayca halledeceksiniz. Özellikle iş konusunda aklınıza yeni fikirler gelecek. Finansal açıdan da şans sizden yana.

Balık​

Bu hafta boyunca, duygusal ve zihinsel açıdan net olacaksınız sevgili Balık burçları. Eğitim ya da iş hayatınızda bazı projeleri tamamlayacak ve sonradan bunlarla ilgili başarılar kazanacaksınız. Sosyal ve kişisel ilişkileriniz güçlenecek gibi görünüyor. Sizin gibi düşünen insanları kendinize çekiyorsunuz. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Yaratıcı yetenekleriniz meslektaşlarınız ve üstleriniz tarafından fark edilecek.

Hafta boyunca sevdiklerinizle derin konuşmalar yapacak, ilişkilerinizi veya mali durumunuzu geliştirmenin yeni yollarını arayacaksınız. Sosyal ilişkilerinizde kırılganlıklar yaşayabilirsiniz. Haftanın ortasına karşılaştığınız bazı kişiler ya da olaylar inançlarınızı yeniden değerlendirmenize vesile olacak. Kişisel gelişiminizde yeni adımlar atacaksınız.

Hafta biterken karşınıza profesyonel hayatınızda başarıya ulaşmanızı sağlayacak fırsatlar çıkacak. Yeni ufukları keşfetme ve yaşamınıza geniş bir perspektif kazandırma konusunda istekli olacaksınız. Bu hafta sizin için kişisel gelişim ve kariyer ile ilgili olacak.
Ece Alkan
 
Screenshot_20230525-215226_Instagram.jpg


Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, hafta başındaki ilişkiler ana konunuz olurken, parayla ilgili konuları, hayattan beklentilerinizi, aile ve ev hayatı ile ilgili vermeniz gereken radikal kararları hafta sonuna bırakacaksınız. Kendi işiniz varsa sabit gelir kaynakları oluşturmak adına daha fazla efor sarf edebilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise eğitimle ilgili konular, yurtdışı bağlantılı işler ve kendinizi geliştirmek istediğiniz bir alanda bilgi ve deneyim açısından size fayda sağlarken, hayat enerjinizi de oldukça yükseltecek bu enerjiyi doğru kullanmak adına spora başlayabilirsiniz.Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, bu hafta burcunuzda Jüpiter, Kuzey Ay Düğümü burcunuzda kavuşum gerçekleştirecekler, yine Merkür, Uranüs kavuşumu burcunuzda gerçekleşiyor. Parayla ilgili konular, uzun vadeli planlar, geleceğe yönelik hamleleri gerçekleştirmek adına yeni insanlarla tanışmak, hayatınızdaki değişim dönüşüme uyum sağlamak oldukça önemli olacak. Gerçekleşecek dolunayın da etkisiyle beraber parasal konuları çözüme kavuşturacaksınız. Yatırım planınız varsa biraz erteleyebilirsiniz. Ama bununla ilgili görüşmeleri yapmak için gayet uygun. Parada alacaklarınızı tahsil etmek. Yine kredi ve ailen gelecek paralarla ilgili konuşmaları çözümlemek adına fırsatlar olacak. Hafta sonu özellikle parayla ilgili konulara daha fazla odaklanacaksınız.İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftanın ana konusu sizin için kariyer olacak. Hafta başında motivasyonunuz biraz zayıf olabilir ve motivasyonunuzu yukarı çekmek için sevdiğiniz insanlardan destek alabilirsiniz. İşteki önemli süreçleri rahatlıkla ve akılcı bir şekilde ilerleyerek yapabilmeniz adına karşıt burcunuzda gerçekleşecek dolunaydan olumlu enerjiler alırken, dolunaydan kaynaklı ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikle ilgili konularda değişken fikirler içinde olabilir ve öne çıkmak isteyebilirsiniz. Burada önemli olan başkalarının fikirlerine göre hareket etmemek, kendi fikirlerinizin doğrultusunda ilerlemek olur. Sağlık açısından ise bacaklarınız ve kaslarınız hassas olacak. Dikkatli spor yapmanızı tavsiye ederim.Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, bu hafta sosyal çevrenizle oldukça sık vakit geçireceksiniz. Yeni arkadaş grupları, yeni insanlar hayatınıza dahil olabilir. Diğer taraftan burcunuzdaki Venüs, Neptün ile çok güzel bir açı yapacak. Bu etki de uzun yolculuklarınızı tetiklerken, ilişki adına da oldukça şanslısınız. Eski ilişkiler gündeme gelebilir. Bu hafta özellikle okul döneminden tanıdığınız insanlar karşınıza çıkabilir. Son olarak gerçekleşecek dolunay iş ortamınızı tetiklerken daha fazla çalışmak ve mesaiye kalmak zorunda olabilirsiniz. Ayrıca sağlık açısından midenizin oldukça hassas olduğu bir hafta. Bilmediğiniz yerlerde yemek yememenizi tavsiye ederim. Son olarak iş arkadaşlarınızın aşırı duygusal durumları işte de sıkıntı yaşamanıza sebebiyet verebilir. Bu problemleri mantık çerçevesinde çözmenizi tavsiye ederim.Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, bu hafta ana konunuz kariyer olacak. Statünüzü korumak için iş bitiriciliğiniz önem kazanacak. Kesin adımlarla ilerlemeniz çevrenizden takdir toplayacak. Fakat inatlaşmadan ilerlemeli değişen koşullara, uyum sağlayabilmelisiniz. Ayrıca parasal anlamda önemli bir borcunuzu kapatmak adına hamle yapabilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise enerjinizi oldukça yukarı çekecek. Çocuklarla ilgili konular, ilişkiler, kendinize ayırdığınız vakit adına güzel bir planlama yapabilirsiniz. Diğer taraftan gerçekleşecek dolunayın size enerji artışı olarak geri dönecek. Ayrıca fiziksel görüntünüz ile alakalıda radikal değişimler yapma isteğiniz olabilir. Özellikle saçlarınızla ilgili değişim kararı alabilirsiniz.Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, bu hafta ana konunuz eğitim hayatınız ve yolculuklar olacak. Kendinizi geliştirmek adına yeni başlangıçlar içinde yer alabilirsiniz. Özellikle yabancı dille ilgili konular geçen haftadan bu yana hala hayatınızdaki aktifliğini koruyor. Diğer taraftan aşk adına şanslı bir enerjiniz var. Sosyalleşeceğiniz ortamlardan yeni insanlar girebilir. Uzun vadeli bir ilişki açısından da gökyüzünden destek var. Son olarak gerçekleşecek dolunay ev ve aile hayatı ile ilgili karar almanıza, belki taşınma ile ilgili de hamle yapmanıza sebebiyet verebilir. Aile içindeki değişen koşullar ve durumlar da ise daha serin kanlı ilerlemenizi tavsiye ederim.Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, bu hafta ana konunuz ödemeler, borçlar, krediler olacak. Bu konuda biraz kendinizi kısıtlanmış ve baskı altında hissedebilirsiniz. Parasal konuları çözümlemek için ekstra bir çabanız olacak. Bir yandan da özellikle daha fazla çalışıp mesaiye kalma durumu yaşayabilirsiniz. Kafanız zaman zaman iş değişikliği ile ilgili karışsa da biraz daha beklemeli ve yavaş hareketlerle ilerlemelisiniz. Başkalarının fikirlerine göre hareket etmemenizi tavsiye ederim. Gerçekleşecek dolunay ise kardeşlerinizle kurduğunuz iletişimde fayda sağlarken, hafta sonuna doğru şehir içi trafiğiniz artabilir. Bu arada gideceğiniz yolculuklar ekstra para kaynağı oluşturabilir. Bunu da göz ardı etmeyin.Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, bu hafta ana konunuz ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik olacak. Bu arada sürüncemede olan ilişkileri bitirme kararı alabilirsiniz. Ani kararlar vereceğiniz bir hafta. Biraz daha güven odaklı kararlar vermelisiniz ve ilerlemelisiniz. Bir yandan da sezgileriniz acayip güçlü olacak. Başka insanlara bu konuda koçluk yapabilir, yardım edebilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise yurtdışı odaklı para kaynaklarını aktif ederken, döviz yatırımı yapmanızı tavsiye ederim. Parayı iyi değerlendirip iyi bir yatırımda kullanabilirsiniz. Vize işlemleriniz varsa bu hafta gerçekleştirmek için uygun.Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, bu hafta özellikle burcunuzda gerçekleşecek dolunaya odaklı hareket edeceksiniz. Ondan önce iş ortamını yenilemek, daha çok çalışmak, sağlığınızı destek olması adına kendinize vakit ayırmak, spor başlamak için fırsat yaratırken, kendi ruhsal gelişiminize odaklı ilerleyeceksiniz. Gerçekleşecek dolunay hayatınızda istemediğiniz konularda karar almanızı, yurtdışı odaklı işleriniz varsa, bunlar için adım atacağınızı, yabancı dilinize odaklanıp yurtdışı odaklı projelerde yer alırken, kendinizi zaman zaman baskı altında hissedebilirsiniz. Kısa vadeli işler ve projeler üzerine yoğunlaşmalı, uzun vadeli yapacağınız işlerden uzak durmalısınız. Ayrıca bireysel olmak önemli. Bu hafta başkalarının fikirlerinde kalmadan ilerlemelisiniz.Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, hafta başında özellikle çocuklarla ilgili konulara odaklanabilir. Onların problemlerini çözmek için gayret gösterebilirsiniz. Diğer taraftan 2 Haziran ve devam eden üç günlük sürede de kendinize vakit ayırmak ve dinlenmek size çok iyi gelecek. Gerçekleşecek dolunay ise içe dönmenize, spiritüel konulara yönelmenize, iş ortamında haksızlık yaşadığınız konularda karşınızdaki insanlara karşı dava açmadan da bu süreci daha hukuki alanlara taşıyabileceğinizi söyleyeceğinizi etkileri tetikliyor. Hak ve adaletle ilgili hafta sonuna doğru kafa yoracağınız bir süreçte başlamış olacak. Hamle yapmadan güzel konuşmalarla süreci lehinize çevirebilirsiniz.Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, ev, aile, aile hayatı hafta başında uğraşacağınız konular olurken, evinizin içinde değişiklik yapma isteği ya da taşınma isteği hafta ortasına kadar devam edecek. Bir yandan da daha fazla para kazanıp yeni işler alabileceğiniz etkiler var. Fakat fazla çalışmak zorunda kalacaksınız. Gerçekleşecek dolunay ise sizi sosyal kelebek yapacak. Uzun süredir görmediğiniz insanlarla seyahate çıkabilir. Ya da seyahat de yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yolculuk enerjiniz aktif olacak. Sosyalleşmek adına harekete geçeceksiniz. Bir yandan da iş için önemli hamleler yapacağınız için girdiğiniz ortamlarda yeni işler bağlayabilirsiniz.Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, bu hafta yolculuk enerjiniz oldukça aktif. Hareketli bir hafta başlangıcı olacak. Bir yandan da burcunuzdaki Neptün’ün, Venüs ile yapacağı olumlu açı aşk adına hayatınızı hareketlendirecek. Sürpriz bir aşk başlayabilir ve hayalinizdeki insanı bulabilirsiniz. Ayrıca gerçekleşecek dolunay çok hızlı fikir değiştirmenize kariyerle ilgili yeni kararlar almanıza iş odaklı olmanıza neden olurken, uzun vadeli iş planları lütfen yapmayın. Değişken enerjiler kısa vadeli işler için destek veriyor. İş arkadaşlarınıza karşı tutamayacağınız sözler vermeyin. Son olarak sağlık adına önemli bir hafta uyku düzeniniz deki sıkıntılar gün içindeki yöneticilik vasıflarınızı istediğiniz gibi gerçekleştirmenize engel olabilir.


Sema Sidar
 
0 kedy (5).jpg

KOÇ
Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. Bu hafta Yay burcunda yaşanacak olan dolunayın etkisiyle, liseden sonraki eğitim, yurt dışı ile ilgili konular, yabancılar, yabancı diller, medya, satış-pazarlama işleri, öğretim görevlileri, uzak akrabalar, felsefe, din, inançlar, hayatı sorgulama anlamlandırma ilgili konular, uzun mesafeli yolculuklar, rüyalar, sıra dışı konular, astroloji, sosyal bilinç, topluma nasıl ayak uydurduğunuz, akademik hayatınız gibi konular hakkında değişim dönüşüm yaşamanız mümkün durmakta.


BOĞA
Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar. Bu hafta Yay burcunda yaşanacak olan dolunayın etkisiyle, finansal krizler, ölümler ve yeniden doğuş konuları, sizin ödemek zorunda olduğunuz veya size ödenmek zorunda olan nafaka, vergi iadesi gibi konular, ayrıca eş, sevgili, hayatınızdaki kişilerin parasal durumu, korkular, paylaşımlı kazançlar, borçlar, vergiler gibi konular hakkında bir karara varıp hayatınızda sizi taşıyamayan insanlardan uzaklaşabilirsiniz.


İKİZLER
Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar. Bu hafta Yay burcunda yaşanacak olan dolunayın etkisiyle, size açıkça düşman kişiler, mahkemeler, birden fazla kişi ile yürütülen faaliyetler (ortaklıklar) yazılı yahut sözlü birliktelikler ve en önemlisi evlilik hayatının yanında vekalet verdiğiniz insanlar, avukatınız gibi konular hakkında artık taşıyamadığınız yüklerden, insanlardan kurtulup kendinize yeni bir yol çizmeniz mümkün olabilir.YENGEÇ
Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Bu hafta Yay burcunda yaşanacak olan dolunayın etkisiyle, iş ve iş arkadaşları, gündelik hayatın koşturmaları, çalışma metotları, sağlık, hastalıklar, temizlik, hijyen konuları ve evcil hayvanlar, hizmet verdiğiniz alanlar, yanınızda çalıştırdığınız insanlar, hastalıklar gibi konular hakkında kendinizi yenileyebilir ve kendinizi kötü hissettiren durum ve koşulları değiştirebilirsiniz.


ASLAN
Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Bu hafta Yay burcunda yaşanacak olan dolunayın etkisiyle, aşk hayatınız başta olmak üzere, tutkular, eğlence yaşamınız, borsa, kumar, piyango gibi şans ve risk taşıyan işler, sanat, çocuk, hamilelik, yaratıcılık gerektiren alanlar ve iradenizin sınandığı konular, çocuklar, romantik ilişkiler, moda gibi konular hakkında “Tamam artık yeter!” diyerek olumsuz gelişmeleri ayrık otu ayıklar gibi ayıklama şansınız olabilir.”


BAŞAK
Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar. Bu hafta Yay burcunda yaşanacak olan dolunayın etkisiyle, yaşam tarzınız, baba, kişisel bağlılıklar, alışkanlıklar, ev ve aile içi durumlar, özellikle duygularınızın korunması, kökleriniz hakkında olabilecek gelişmeler, çok yakınızdaki insanlar, taşınmaz mallarınız, eviniz, maddi manevi miraslar gibi konular hakkında çevrenizde destek olmaktan çok köstek tipleri yaşamınızdan çıkarmanız muhtemel.TERAZİ
Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar. Bu hafta Yay burcunda yaşanacak olan dolunayın etkisiyle, zeka, iletişim, haberleşme gibi konular, problemlere yaklaşımınız ve bilgiyi nasıl değerlendirdiğinizle ilgili durumlar, yakın çevreniz, kardeş ilişkileri ve kısa yolculuklar, liseye kadar olan eğitim, uzun vadeli olmayan plan ve projeler, yayıncılık, pazarlama, halkla ilişkiler gibi konular hakkında kendinizi toparlayabilir, önemli yeni adımlar atabilirsiniz.


AKREP
Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Bu hafta Yay burcunda yaşanacak olan dolunayın etkisiyle, kazançlarınız, paralarınız, maddi varlıklarınız, para akışınız, güvenlik duygunuz, özgüveniniz, bunun yanında taşınabilir maddi değerleriniz, kısaca maddi bütün varlığınızı anlatan konular hakkında yeni atılımlara adım atmadan önce artık sırtınızda kambur olmuş birçok para meselesini ayıklayıp bir kenara koymanız mümkün.


YAY
Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. Bu hafta Yay burcunda yaşanacak olan dolunayın etkisiyle, kişiliğiniz ve özellikle irade gücünüz, arzularınız ve bireyselliğiniz başta olmak üzere, egonuz ve yapılandırdığınız dünyanız, görünen kişisel tercihleriniz ve sizi siz yapan bütün fiziksel ve psikolojik değerleriniz, sosyal anlamda sizi var eden ve hayatta konumlandığınız yeri ve tepkilerinizi içeren konular hakkında önemli kararlar alıp yeni rotalar çizebilirsiniz.OĞLAK
Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. Bu hafta Yay burcunda yaşanacak olan dolunayın etkisiyle, bilinçaltınız, psikolojiniz, hayalleriniz ve rüyalarınız, bunun yanında ruhsal ihtiyaçlarınız, korkularınız, endişeleriniz, kişinin duyduğu güvensizlikler, sırlarınız, maddi ve manevi hapisler, darlık ve kısıtlanmalar, gizli kapaklı işler, ilişkiler ve bunun yanında gizli düşmanlar, kendinizi kendi içinizde yetiştirmeniz başlıklarında yapılan işler, dedikodular, herkesten sakladığınız, görülmesini çok istemediğiniz yanlarınızı içeren konular hakkında düşünebilir, değişim kapılarını açabilirsiniz.


KOVA
Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Bu hafta Yay burcunda yaşanacak olan dolunayın etkisiyle, arkadaşlıklar ve sosyal çevre içinde yapılacak çalışmalar, gerçekleştirilecek toplumsal değişimler ve bunlar için kurulacak dernekler ve hayır işleri, insanlara yararlı olma ve bu amaç uğrunda kurulacak dostluklar, gruplar, dernekler, iş hayatınızdan, kariyerinizden kazandığınız gelirler, iyimser yanınızın başınıza açtığı olaylar hakkındaki konular, artık kendinizi değiştirme yolunda etkili adımlar atabilirsiniz.


BALIK
Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. Bu hafta Yay burcunda yaşanacak olan dolunayın etkisiyle, statü, toplumun sizi nasıl algıladığı, üstleriniz, patronlarınız, patronlarla ilişkileriniz, iş yapış şekliniz, başarı, herkesin gözü önünde olma, yükselme çabası, yaşam hedefleri, anne ve anneyle ilgili konular, mesleğiniz, kariyer alanlarınız, şan şöhretiniz gibi konular hakkında artık eski defterleri kapatabilir, yeni defterler açabilirsiniz.
Murat İpek-Ntv
 
KocKoç Burcu:
Koç ve yükselen Koçlar haftaya gündelik hayatınızın ritmi, çalışma hayatınız ve sağlıkla ilgili konulara odaklanarak giriş yapacaksınız ama öğle saatlerinden sonraki süreç önemli işleriniz varsa bu işlerden çok da verim alamayacağınızı gösteriyor.
Pazartesi akşam saatleri Salı ve Çarşamba günleri özel hayatınıza daha fazla vaktinizi ayırabilir, diğer insanlarla iletişim halinde olabilir sevdiğiniz insanın istek ve beklentilerine göre günlerinizi şekillendirebilirsiniz.
Bu hafta Jüpiter’in Kuzey Ay düğümü ile kavuşumu maddi konularda zenginlik ya da bir refah etkisini karşınıza getirebilir. Eğer turizm, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim, sosyal medyada birtakım işleriniz varsa bu işlerinizdeki çalışmaların karşılığını almak maddi yönden sizi mutlu edecek ve ilginizi daha çok bu alanlara yönelteceksiniz.
Pazar günkü Dolunay sizin seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda gerçekleşiyor. Diğer insanlarla yapacağınız işler önem kazanırken uzak yerlerden gelecek haberler bu Dolunayın konusu olabilir. Fikir ve düşüncelerinizi sosyal medyada ya da tanımadığınız insanların yanında beyan ediyorsanız buralarda daha aktifseniz tam da Dolunay zamanı düşüncelerinizle alakalı konularda biraz daha fanatik yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Diğer taraftan bu Dolunay bir seyahati karşınıza getirebilir. Hayatı biraz daha iyimser gözlerle görecek maddi yönden güzel gelişmelerin ve sonuçların karşılığının hayatınıza yansımalarını fark edeceksiniz.

BogaBoğa Burcu:
Boğa ve yükselen Boğalar bu haftaya aşk hayatınıza çocuklarınızla ilgili konulara ya da daha çok kendi keyfinize odaklanarak giriş yapacaksınız. Pazartesi öğle saatleri itibariyle öğleden sonra 17:50’ye kadar Ay boşlukta olacak o yüzden büyük girişimlerden ziyade tamamlanması gereken işlerinizin üzerine düşebilirsiniz.
Pazartesi akşam saatleri Salı ve Çarşamba günü ağırlıklı olmak üzere iş koşullarınız hayatınızın merkezine yerleşecek, gündelik hayatın ritmine ayak uyduracaksınız. Sağlıkla ilgili konulara da dikkat etmeniz gerekebilir bel ağrıları, böbrek fonksiyonlarınızla ilgili bazı hassaslıklar devreye girerken su içmeyi ihmal etmeyin. Hafta sonuna doğru özel hayatınızın detayları gündeminize yerleşecek.
Jüpiter’in Kuzey Ay düğümü ile kavuşumu kişisel bazda hayatınızı ilgilendirecek önemli kararlarda parayla ilgili temaslarınızda önemli bir gelişmeyi karşınıza getirebilir, güzel bir fırsat elde edeceksiniz. Bu dönem tanıştığınız insanlar size yeni kapılar aralayabilir adım attığınız işlerinizde hızlı gelişmeler kaydedebilirsiniz güzel fırsatlar ayağınıza gelecek. Cuma günü bu anlamda gözünüzü açık tutun, birkaç gün önceden de etkilerini hayatınıza almaya başlayabilirsiniz.
Pazar günü Yay burcundaki Dolunay sizin müşterek para alanlarınızda oluşacak. Para alacak verecek ya da giderler konuları gündeminize yerleşebilir. Bir borç ya da bir ödeme ile karşılaşabilirsiniz. Seyahate, eğitime ödenecek para ile ilgili bir konu devreye girebilir. Kredi almayı düşünüyorsanız Dolunay zamanı bu konular hareketlenecek. Hayatınızı yeniden yapılandırırken karşınıza çeşitli fırsatlar gelirken bu fırsatları nasıl paraya dönüştürürüm ya da bu fırsatlara ne kadar para harcamam gerekiyor konularıyla ilgili olacaksınız. Borcunuzu, ödemelerinizi, cebinize girecek olan parayı düşünmenin de vakti gelmiş bulunuyor.

İkizlerİkizler Burcu:
İkizler ve yükselen İkizler ev, aile ve yuvanızla ilgili konu ve olaylarla haftanızı başlatıyorsunuz ama öğle saatleri itibariyle 18:00’e kadar ki dönem Ay boşlukta olacak o yüzden sabah saatleri biraz daha hareketli akabilir. Sonraki dönemde evinizde yapılması gerekenleri hayatınıza alabilirsiniz. Büyük girişimler çok da hızlı bir şekilde akmayabilir ya da sonuçsuz kalabilir. Neyse ki akşam saatlerinden sonra enerjiniz biraz daha değişecek.
Pazartesi akşam saatleri, Salı ve Çarşamba günleri aşka, keyfe, mutluluğa, ilişkilere daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Yaptığınız işten keyif almak ya da işinizi bitirir bitirmez size keyif veren alanlara yönelmek önemli olacak. Kariyer hayatınız ve yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda bazı anlaşmazlıklar devreye girebilir ama Cuma günü gökyüzünde çok güzel bir etkileşim var.
Jüpiter Kuzey Ay düğümüyle birleşiyor manevi yönden kendinizi güçlü, kuvvetli hissedeceksiniz aklınıza düşen işlerin karşınıza gelme potansiyeli var. Sevdiğiniz insanın işi ya da sağlığı ile ilgili konularda güzel haberler alabilirsiniz. Taşınmayı düşünüyorsanız güzel fırsatlar bu alanda da karşınıza gelebilir.
Pazar günkü Dolunay ikili ilişkiler ve özel hayatınızda önemli konuları karşınıza getirecek. İkili ilişkilerinize önem vermeniz gereken bir Dolunay yaşayacaksınız hevesli, coşkulu ve iyimser yapınızı ilişkilerle fark edeceksiniz. Yeni bir insanla tanışmak hayatınıza bir ilişkiyi almak var olan ilişkinizle ilgili önemli kararlar almak önemli olacak. Sözlenme, nişanlanma ya da ilişkiye başlama gibi etkileriniz varsa bu Dolunay zamanı hassas kararlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz.


YengecYengeç Burcu
:
Yengeç ve yükselen Yengeçler iletişimi yüksek haftalardan bir tanesi başlıyor. Yakın çevrenizdeki insanlar, konuşmalarınız, kısa vadeli planlar ile Pazartesi günü hızla akacak ama öğle saatlerinden sonra yolunuzu bilememe, yönünüzü şaşırma gibi etkiler devrede olabilir. 17:50’den sonraki dönem Salı ve Çarşamba günleri ilginizi ailevi konulardan yana kullanacaksınız. Ayrıca misafir ağırlamak ya da evinizde birkaç gün dinlenmek önemli olabilir. Seyahatler ya da eğitimle ilgili önemli sorumluluklarınız var ama bu sorumluluklar para engeline takılabilir ya da maddi konularda atmanız gereken adımlar yüzünden bazı işlerinizi yarıda bırakabilirsiniz. Üzerinizde sizi aşağıya çeken enerjilerin devrede olması gibi etkiler söz konusu olabilir.
Cuma günü Jüpiter’in Kuzey Ay düğümüyle kavuşumu çevresel konuda çok güzel adımlar sunabilir. Girdiğiniz ortamlarda insanların dikkatini çekebilirsiniz. Organizasyonel işlerde önemli insanlarla bir araya gelebilirsiniz. İş hayatınızı daha iyi bir noktaya taşımak yeni bir işin lansmanında bulunmak önemli olacak. Kendinizi mutlu, iyimser, şanslı göreceksiniz. Cumartesi ilişkiler bakımından gayet keyifli kendinize daha fazla yatırım yapmanız gerektiğini de çok net görüyorsunuz.
Pazar günü Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşecek ve iş, hizmet ve sağlıkla ilgili alanlarınızda oluşacak. Bu da sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerektiğinin altını çiziyor. Kalça, uyluk bölgesi, bacak problemleri çok yürümekten ve çok çalışmaktan kaynaklı varis gibi problemler, karaciğer yağlanmalarını karşınıza gelebilir. Diğer taraftan işinizi değiştirmek işle ilgili yeni projelere başlamak işinizi büyütmek anlamında çevrenizin de size fayda sağladığını çevresel faktörleri kullanmanız gerektiğini bu Dolunay zamanı çok net görebilirsiniz.

AslanAslan Burcu:
Aslan ve yükselen Aslanlar maddi konular ön planda olarak haftanıza giriş yapıyorsunuz. Pazartesi akşam saatlerine kadar parasal konularla uğraşmak önem kazanabilir. Beklediğiniz bir parayı tahsil edebilirsiniz ya da aramanız gereken yerleri arayabilirsiniz. Sabah yaptığınız planlamalarda bazı aksamalar öğleden sonraya damgasını vuracak. Pazartesi günü 17:50 itibarıyla Salı ve Çarşamba günleri yakın çevrenizle yapacağınız planlara odaklanacaksınız. Akrabalar, yakın dostlarınızla kısa vadeli planlar hafta ortasına kadar devrede olacak.
Perşembe gününden sonra evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla vaktinizi ayırabilirsiniz. Hareketleriniz, hayatınız hızlandı, motivasyonunuz yüksek, harekete geçmek istediğiniz konular var fakat bu konularda zaman zaman sıkıntılı durumlar olabilir. Özellikle Perşembe gününe dikkat edin çünkü enerjinizi doğru bir şekilde kullanmak çok da kolay olmayabilir. Parasal engeller, ödemeler ya da bazı konularda çok ince eleyip sık dokumanız, dış ortamlardan gelecek etkiler enerjisel noktalarda sizi bağlayacak. Sağlığınıza gereken özeli göstermeyi unutmayın. Önemli haberler alabilirsiniz bugün genelinde bu haberler enerji düşüklüğüne de neden olabilir.
Cuma günü Jüpiter Kuzey Ay düğümüyle birleşiyor iş ve meslek alanlarınızda güzel bir kavuşum gerçekleşecek. Motivasyonunuz yüksek zenginliğinizi kariyerinizde ve işinizle göstermek istiyorsunuz. Aşkla yaklaştığınız işlerin kariyerinizde önemli noktalara dokunduğunu ya da bu işlerin kariyerinize dönüştüğünü çok net görebilirsiniz o yüzden yaratıcı olmak önemli kreatif işlerin üzerine düşün ve hayatınızdaki plan ve programların 2 Haziran Cuma günü ne kadar aktif olduğunu göreceksiniz istikrarınızı da sağlayacaksınız.
Pazar günkü Dolunay aşk evinizde gerçekleşiyor. Burası aşk, çocuk evi, eğitim konuları, size keyif veren alanlar, bu konular hayatınızın merkezinde olacak. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla daha fazla vakit geçirmek bir seyahati planlamak ön plana çıkarken seyahate çıkmayı düşünüyorsanız da bu seyahatle ilgili keyif verici bazı gelişmeler karşınıza gelebilir. Aşkla sarılacağınız hobilerin, işlerin sonuçlarını da bu Dolunay zamanı alabilirsiniz. Eğer hayatınızda bir insan yoksa yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

BasakBaşak Burcu:
Başak ve yükselen Başaklar haftaya kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Sağlığınıza, yemenize, içmenize, düzeninize ve bağırsak bölgenize, sindirim, sinir sisteminize dikkat etmeniz gerekiyor. Bu hafta hareketli olacaksınız karşınıza gelen fırsatları hayatınıza almak için harekete geçeceksiniz. Pazartesi öğle saatleri itibariyle 17:50’ye kadar Ay boşlukta olacak. Önemli bazı konular varsa kafanızda tam da Ayın boşlukta olduğu açısız olduğu zamanlar bu konulardan cevap almanız ya da bu konuları bir nihayete erdirmeniz çok da kolay olmaz. Bu yüzden daha çok tamamlanması gereken gündelik işlerin üzerine düşebilirsiniz.
Pazartesi akşam saatleri, Salı ve Çarşamba günleri parasal konularla ilgili olacaksınız. Cebinize giren para, para tahsilatı, kazançlarınız, harcamalarınız önemli olurken Perşembe ve Cuma daha çok yakın çevrenizle yapacağınız planlara odaklanabilirsiniz. Bu hafta enerjinizi doğru kullanamayabilirsiniz. İlişkilerde bazı problemlere açık olabilirsiniz. İlişkinizdeki sorumluluklar karşı tarafın sağlığında yaşanacak bazı olumsuzluklar devreye girebilir ama genel itibariyle Cuma günü Jüpiter’in Kuzey Ay düğümüyle olan bağlantısı önemli fırsatları karşınıza getirecek. Eğitim, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, hukuk, ticaret alanlarında büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Evinizi taşımak, yer değiştirmek gibi etkileriniz varsa güzel fırsatlı bir dönem olabilir. Kafanızda bir sürü açılım var hayatınızı değiştiriyorsunuz bu değişimlerin bazıları olumlu bazıları olumsuz ama genel itibariyle kendinizi iyi hissediyorsunuz. Cuma günü Jüpiter’in Kuzey Ay düğümüyle kavuşumu iyimserlik havasını, işlerinizde, tanımadığınız ortamlardaki insanlarla bağlantılarınızda, ticari faaliyetlerinizde, seyahatlerinizde sizi mutlu edecek önemli fırsatları da karşınıza getirecek. Daha az tanıdığınız insanlardan yana daha fırsatlı olacaksınız.
Pazar günü Yay burcunda bir Dolunay var bu Dolunay ev, aile ve yuva alanlarınıza odaklanmanızı sağlayacak. Algınızı ailenize çevireceksiniz babanızla, yerleşimle ilgili konular, ailesel yapılması atılması gereken önemli adımlar, ev hayatınızda hareketlilik Dolunayın konularından olabilir. Yine bir yere gidecekseniz tam da bu Dolunay zamanı hazırlıklarınızı yapmak ya da evle alakalı önemli kararların alınması devrede olacak.


TeraziTerazi Burcu:
Terazi ve yükselen Teraziler haftaya isteksiz enerjilerle giriş yapıyorsunuz. Kendinizi toparlamak sandığınız kadar kolay olmayabilir. Pazartesi akşam saatleri itibariyle Salı ve Çarşamba Ay sizin burcunuzda hareket edecek. Salı ve Çarşamba hayatınızın hareketlendiğini, güzelliğe, estetiğe, hayatınızda değişmesi gereken konular konusunda daha pozitif yaptığını göreceksiniz. Bu hafta arkadaşlarınızla olan enerjiler sıkıntılı, organizasyonel işlerinizde, sağlıkla, iş hayatınızla ilgili sorumluluklarınız sizi sıkıştırabilir. Anksiyeteleriniz, korkularınız artabilir bu yüzden herkese mavi boncuk dağıtmayın hayır demeyi öğrenin. İşlerinizi iyi düzenlemeniz sizin için önemli olacak. Cuma günü Jüpiter’in Kuzey Ay düğümüyle kavuşumu parayla ilgili konularda güzel fırsatları karşınıza getirebilir. Hevesiniz, zenginliğiniz yüksek önemli haberler bekliyorsunuz işte bu önemli haberler Cuma günü devrede olacak. Bir kredi almayı, borcun altına girmeyi, borcunuzu yeniden yapılandırmayı düşünüyorsanız bu konular çok hızlı akabilir. Yakın çevrenizdeki insanlardan göreceğiniz desteklerle ya da girişimcilik alanında atmak istediğiniz adımlar buraya yapacağınız harcamaların, yatırımların ne kadar hareketli olduğunu fark edeceksiniz. Pazar günü Yay burcunda bir Dolunay var bu Dolunay yakın çevre konularınızı hızlandıracak. İletişim, satış, tanıtım, reklam, pazarlama, dijital platformlar, ulaşım, eğitimle ilgili konular önem kazanırken yakın çevrenizdeki insanlar, akrabaların hayatındaki konu ve olaylarla daha fazla ilgili olabilirsiniz. Kısa bir seyahat gündeme gelebilir bu seyahati iyi ayarlamak durumunda kalabilirsiniz. Seyahatlerde bazı hassaslıklar devreye girebilir ya da ufak tefek harcamaların ön plana çıktığını fark edebilirsiniz.

AkrepAkrep Burcu:
Akrep ve yükselen Akrepler sosyal çevreniz, arkadaşlık ilişkileriniz, iletişim alanlarınız aktif olarak haftaya giriş yapıyorsunuz ama Pazartesi günü arkadaşlarınız ve çevrenizle yapacağınız planlar akşam saatleri itibariyle bozulabilir ve birkaç gün boyunca yapmış olduğunuz planlara isteksiz yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Salı ve Çarşamba ağırlığınız kendi alanınızda olacak biraz içe kapanabilirsiniz. İşinizle ilgili konuları daha fazla ele almaya önem vereceksiniz ama Perşembe, Cuma günü sizin için gerçekten hareketli olabilir bu hareketlilik hem özel hayatınıza hem de kişisel işlerinize yansıyacak. Dikkat etmeniz gereken konuların başında hem aşk hayatınız hem kariyeriniz geliyor. Mesleğiniz için kendinizi göstermek istediğiniz bir zaman dilimindesiniz. Bütün bunları yaparken bir yandan da aşk sorumluluklarınız ya da çocuğunuzun sorumlulukları üzerinizde baskı oluşturabilir. Anksiyeteniz artabilir, enerjinizi doğru kullanmakta zorlanabilirsiniz, alacağınız bazı haberler sizi aşağıya çekebilir, çocuğunuzun sağlığı ya da gündelik hayatınızın ritminin bozulması devreye girebilir. Cuma günü Jüpiter’in Kuzey Ay düğümü ile olan kavuşumu hem ilişkiler hem de ortaklaşa işlerde karşınıza güzel bir anlaşmayı, fırsatı getirebilir. Para ile ilgili konularda önemli anlaşmalar karşınıza gelirken ortaklı işlerinizde istediğiniz türden bir başarı yakalama etkiniz yüksek olacak. Herkes sizin üzerinize düşebilir sizinle bir arada olmak isteyebilir bu dönem popülerliğiniz yüksek olacak. Bu popülerliğinizi daha yükseltmek ve daha fazla para kazanma arzusuyla dolu olacaksınız. Pazar günkü Dolunay para evinizde gerçekleşiyor. Elinizde bir para geçebilir bu parayı bir seyahat ya da eğitime harcamak istiyor olabilirsiniz ya da uzak yerlerden gelecek bir para bekliyor olabilirsiniz. Bu Dolunay cebinize giren para ile ilgili olacak aynı zamanda para dengesini de iyi korumanız gerekecek. Çünkü harcamalara da meyilli görünüyorsunuz.


YayYay Burcu:
Yay ve yükselen Yaylar haftanıza işinize gücünüze odaklanarak giriş yapıyorsunuz kafanızda bazı planlar olabilir ama bu planlar öğlen 12:00’den sonra akşam saatlerine kadar çok da istediğiniz gibi olmayacak. İşlerinizden istediğiniz verimi almanız çok da mümkün olmayabilir ama akşam saatleri itibariyle Salı ve Çarşamba günleri kariyerinize daha fazla odaklanacaksınız. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar önemli olacak. Organizasyonel işlerinizde sanatsal yönlerinizi, uzlaştırıcı ve işbirlikçi yönlerinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Bu hafta ailevi sorumluluklar bazı konularda sizi engelleyebilir ya da alacağınız bir haberle bir yerden bir yere giderken bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz dengenizi iyi sağlayın. İş hayatınızdaki koşturmalarınız aile hayatınız ya da sağlığınızla ilgili konularda bazı sıkıntılara yol açabilir. Cuma günü Jüpiter Kuzey Ay düğümü kavuşumu var ve siz kavuşumu iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda yaşayacaksınız. İşinizde önemli ve hızlı adımlar devreye girebilir yeni projeler, beraber çalışacağınız insanlarla bağlantılarınızın kuvvetlenmesi, hayatınızla ilgili konularda yeni alanların açılması ve bir buçuk yıldır sağlıkla ilgili konularda zorlanıyorsanız bu alanda güzel sonuçlar karşınıza gelecek. Hayata bakış açınız, yapacaklarınız konusunda da içinizde büyük bir heves ve coşku olacak ve burada gerçekleştirdikleriniz hayatınıza zenginlik katabilir. Büyük bir istek ve keyifle harekete geçeceksiniz. Pazar günü Yay burcunda bir Dolunay var bu Dolunay sizin kişisel alanınızda oluşacak. Bu Dolunay zamanı sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekecek. Kalça, uyluk bölgesi, karaciğer yağlanmaları, sportif yaralanmalar, düşmelere dikkat edin. Aynı zamanda yine kişisel vereceğiniz kararları bu Dolunay zamanı hayata geçirebilirsiniz. Bu kararlar fiziki görüntünüzle, hayat amacınızla bağlantılı olabilir bu kararlar önemli olacak. Eğer hayatınızda bir insan varsa bu dönem o insanla anlaşmak çok da kolay olmayabilir kendi içinize dönmek, kendinize daha fazla yatırım yapmak bu Dolunayın konularından olacak o yüzden ilişkiniz ve kendinizle olan ilişkiniz arasındaki dengeyi iyi sağlayın.


OglakOğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar dış ortamlardan gelecek önemli haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Dışarılarda yapılacak işler daha az tanıdığınız insanlarla girişilecek her tür işiniz önem kazanacak. Pazartesi günü öğle saatleri ve akşam saatleri arasında Ay boşlukta olduğu için beklediğiniz haberler de havada kalabilir ya da istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir ama akşam saatleri itibariyle Salı ve Çarşamba günleri kariyerinize odaklı olacağınız birkaç gün sizi bekliyor. Çok çalışabilirsiniz iş hayatınızda kendinizi gösterebilirsiniz göz önünde olacağınız ortamlarda bulunmak önemli olacak kuracağınız fikir birlikleri, güzel anlaşmalar, sizi iş hayatınızda gerçekten mutlu edebilir. Perşembe gününden sonra sosyal çevrenize daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Bu hafta yakın çevrenizin önemli sorumlulukları devrede olacak ve bu sorumlulukların sizin hayatınızı da etkilediğini göreceksiniz. Para harcamalarınız yüksek olabilir ama diğer taraftan gelirleriniz daha sıkışmış olabilir bu yüzden de bu üzerinizde bir gerilim yaratacak. Bu hafta genelinde hem sağlığınıza dikkat edin hem de bu noktalarda yaşadığınız sorunları çok da fazla kafanıza dert etmeyin. Yakın çevrenizden bir insanın sağlığı ile ilgili konularda zorlanmaları da devrede olabilir. Cuma günü Jüpiter’in Kuzey Ay düğümüyle kavuşumu aşk dolu, keyif dolu etkileşimleri karşınıza getirecek. Hayatınızda bir insan varsa bu insanla çok güzel fırsatlar yaratabilirsiniz. Yaratıcılık ve sanatsal konularda işleriniz varsa buradan yana da şans ve fırsatlarınız yüksek olabilir. Önemli hobilerinizi hayata geçirebilir, hobilerinizden para kazanabilirsiniz. Borsada yatırım yapıyorsanız güzel kazançlar elde etmeniz söz konusu. Hayata keyifli etkilere bakacaksınız güzel işlerden de güzel sonuçlar elde etmeniz söz konusu olabilir. Pazar günü Yay burcunda bir Dolunay var ki bu Dolunay sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Beklenmedik bazı olaylarla karşılaşma potansiyeliniz var aynı zamanda bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir bazı konuları öğrenebilirsiniz. Mesela bu konular hem özel hayatınızı ilgilendiren konular olacak hem de keyifle başladığınız bir işin sonuçlarının göreceksiniz ama bu Dolunay aslında çok büyük kararlar almamanız, sağlığınıza ekstra özen göstermeniz ve hayatın akışına kendinizi bırakmanız gerekiyor o yüzden olayları çok fazla zorlamayın, işinizde, özel hayatınızda olmayan konu ve olaylar bu Dolunay zamanı iyice aydınlanmış olacak.

KovaKova Burcu:
Kova ve yükselen Kovalar bu hafta maddi konular önemli. Para ödemeleriniz, yapılması gerekenleri devreye sokacaksınız ama bunu yapacaksanız Pazartesi öğle saatlerine kadar tamamlamaya çalışın. Pazartesi öğlen 12:00’den sonra akşam 17:50’ye kadarki dönem Ay açısız ilerleyecek gündelik işlerin üzerine düşebilirsiniz ama para ile ilgili vermeniz gereken önemli kararları bu saatler arasında denk getirmeyin. Pazartesi akşam saatleri, Salı ve Çarşamba günleri daha çok gezecek, diğer insanlarla bir arada olacaksınız. Belki bir seyahat gündeme gelebilir ya da gelecek planlarınızı bu dönemde hızlandırabilirsiniz. Perşembe gününe dikkat edin önemli sorumluluklar parasal yönden atmanız gereken önemli adımlar ikili ilişkiler ve özel hayatınızı etkileyebilir. Sevdiğiniz insanla bazı noktalarda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Para ile ilgili konularda birbirinizi çok fazla örselemeyin enerjiniz bu noktalarda doğru çalışmayacak. Endişe ve anksiyeteleriniz özellikle parasal ve ilişkiler konusunda artabilir, kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz. Cuma günü Jüpiter’in Kuzey Ay düğümüyle kavuşumu söz konusu. Bu da ev, aile ve yuva alanlarınızda önemli açılımları karşınıza getirecek. Ailevi konularda kendinizi mutlu, iyimser, şanslı göreceksiniz. Arkadaşlarınızın hayatında önemli açılımlar devreye girebilir özel hayatlarıyla ilgili önemli gelişmeler olabilir. Emlak, alım satım, kiralama, yer değiştirme, taşınma ya da lüksle bağlantılı bir eşya alma gibi planlarınız varsa Perşembe günü güzel haberler de karşınıza gelecek. Kendinizi bir anlamda bolluklu, iyi, zengin hissedeceksiniz. Her zamankinden daha zengin duygularla hareket edeceksiniz. Pazar günü Yay burcunda bir Dolunay var, arkadaş çevreniz ve sosyal hayatınız alanında gerçekleşecek. Bir arkadaşınızla ilgilenmek, bir araya gelme, konuşmak önem kazanırken, onun hayatındaki gelişmeler sağlıkla ilgili konular işle ilgili konularda da neler olup bittiğini ondan dinlemek, ona faydalı olmak anlamında harekete geçebilirsiniz. İş, ev, bir eşya ile ilgili almanız gereken bir kredi varsa bu krediler özellikle bu Dolunay zamanı hareketli olabilir. Çevre değişimleri, organizasyonlar, aktiviteler, davetler bu Dolunayın konusu olacak. Fikirlerinizi çok abartmadan istikrarlı olarak daha doğru düzgün davranarak yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

BalikBalık Burcu:
Balık ve yükselen Balıklar ikili ilişkiler ve özel hayatınıza odaklanarak haftaya giriş yapıyorsunuz ama sevdiğiniz insanla yaptığınız planlar ondan alacağınız haberler gün içerisinde kesintiye uğrayabilir. Akşam saatlerinden sonra çok daha fazla ona ve yapacaklarınıza odaklanabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri parasal konular ön planda olacak. Ödemeleriniz, harcamalarınız, sevdiğiniz insanla yapacağınız güzel planlar devreye girerken Perşembe ve Cuma gezmek, dolaşmak daha önemli olabilir. Çalışıyorsanız bile vaktinizi dış ortamlarda geçirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta iş hayatınızda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Sağlığınızı bu aralar boşlamış olabilirsiniz. Sağlıkta herhangi bir sıkıntı yaşarsanız sizi durduran enerjilerle karşılaşırsanız bir noktayı gözden kaçırıyorsunuz anlamına gelebilir o yüzden sağlığınızdaki gerilimleri, anksiyeteleri ya da iş hayatınızda yaşadığınız sorunların sağlığınıza yansıması gibi etkilere dikkat edin. Cuma günü Jüpiter’in Kuzey Ay düğümü kavuşumu gerçekleşecek siz bu kavuşumu iletişim alanlarınızda, yakın çevre bağlantılarınızda yaşayacaksınız. Yakın çevrenizden çok güzel haberler devreye girebilir, yakın çevrenizden bir insanın sağlığı ile ilgili konularda güzel gelişmeler yaşadığını görebilirsiniz ya da yakın çevrenizden bir insanın para ile ilgili konularda bazı durumları karşınıza gelebilir. Akrabalar, kardeşlerinizin konularında bir sonlanma söz konusu olabilir. Pazar günü Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşecek bu Dolunayda ilginizi, algınızı kariyerinize ve mesleğinize kaydıracaksınız. İş hayatınızda yapılması gerekenler, atmanız gereken önemli adımlar devreye girerken burası sadece iş alanı olmadığı için annenizle ilgili konu ve olaylar bu Dolunayın ana konusu olabilir. Annenizin sağlığıyla ilgili iş hayatı ile ilgili alacağınız önemli haberler devreye girebilir. Bir işinizde para ile ilgili bir konunun halledilmesi gerektiğini görebilirsiniz. Kendinizi göstereceğiniz bir Dolunay olacak, toplum önü ilişkileriniz, toplum önü duruşunuz, iş hayatınızda vereceğiniz tepkiler sizin için önemli o yüzden iletişiminizi mümkün olduğu kadar net tutmaya özen gösterin.HANDE KAZANOVA
 
kedi (7).jpg


Koç Haftalık Burç Yorumu / 29 Mayıs-4 Haziran 2023​

Haziran sonuna kadar yaşamınızda hareketlenme, iletişimde yoğun bir dönem olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle yeni projeler, teklifler, mesleğinizde yeni atılımlar öne çıkabilir. Zaman zaman iki fikir, iki seçenek arasında kalabilirsiniz.

Anlaşma, sözleşme, iş başlangıçları, yeni imzalar gündeme gelebilir. Sosyal ve yeni fikirlere açık olacaksınız. Kısa seyahatlere çıkabilir, eğitimlere başlayabilir ya da tamamlayabilirsiniz. Ticari girişimler yapabilir, araç alabilir, satabilirsiniz. Venüs-Neptün açısı duygusal paylaşımları arttırabilir, kimileri romantik başlangıçlara adım atabilir. Ancak Mars geçişi bazı tartışmalara, agresyonlara açık olduğunuza dikkat çekiyor.


Boğa Haftalık Burç Yorumu / 29 Mayıs-4 Haziran 2023​

21 Haziran’a kadar finansal konular mercek altında. Yatırım yapabilir, bir borcu tamamlayabilir, bir alım için bütçenizi düzenleyebilir, alacakverecek hesabı yapabilirsiniz.

Kariyerinizde bazı tamamlanma ya da yeni projeler gündeme gelebilir. İş kurabilir, çalışma ortamınızı değiştirebilirsiniz. Beklediğiniz bir para elinize geçebilir. Hayatınızla ilgili konular netlik kazanmaya devam edecek. Dolunay’a giderken kredi çekmeye karar verebilir, harcamalarınızı yapılandırabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli, kontrollerinizi aksatmamalısınız. Bağışıklığınız zayıflayabilir. Dava, mahkeme gibi hukuksal konular varsa nihayete erebilir.


İkizler Haftalık Burç Yorumu / 29 Mayıs-4 Haziran 2023​

Güneş burcunuzda. İlişkiler, ortaklıklar, ben duygunuz, kişilik ve kimliğiniz ön plana çıkıyor. Ay sonuna kadar dikkat çekeceksiniz. Aşk alanında yeni başlangıçlar, birliktelik ve evliliklerde yeni alınacak kararlar ya da bazı sonlanmalar yaşanabilir.

Kariyerde isteyerek ya da istem dışı rekabet içeren durumlarla karşılaşabilirsiniz. İş arıyorsanız bulabilir, yeni bir ortaklığa başlayabilir, yeni iş girişimlerinde bulunabilirsiniz. Teklifler ve kafanızda bir proje varsa bunun için atılımlarda bulunmanız mümkün. Ticari konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hukuksal konularda gelişmeler yaşanabilir. Mars yakın çevreniz, kardeş yakın akraba alanında bazı gündemlere vurgu yapıyor.Yengeç Haftalık Burç Yorumu / 29 Mayıs-4 Haziran 2023​

Önümüzdeki hafta boyu etkili olacak Venüs-Neptün açısı size romantik teklifleri, bazı sürprizleri, duygusal paylaşımlardaki artışı öne çıkartabilir. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla sosyalleşebilir, çeşitli kutlamalara katılabilir, organizasyonlar yapabilirsiniz.

Yeteneklerinizin ortaya çıkacağı ve bunu değerlendirebileceğiniz günler. Güneş’in İkizler seyahatiyle 21 Haziran’a kadar zaman zaman içe dönebilir, bazı hesaplaşmalar yaşayabilir, ilişkileri sorgulayabilirsiniz. Takıntılarınız artabilir. Bu sürede fiziksel ve ruhsal sağlığınızı önemseyin, rutin kontrollerinizi yaptırın. Hayatınızdaki bazı kopuşlar ve bitişlere temizlik olarak bakınAslan Haftalık Burç Yorumu / 29 Mayıs-4 Haziran 2023​

Haziran ayı hedefleriniz, hayal ettiğiniz, başlatmak istediğiniz projeleriniz adına verimli bir dönem. Motivasyon ve enerjiniz artıyor. Sosyal ortamlara, organizasyonlara, ekip çalışmalarına katılabilirsiniz.

Gelirleriniz artabilir, kendinize yeni iş imkanları yaratabilir, sosyal medya, teknoloji, basın-yayın alanında yeni teklifler ve girişimlerde bulunabilirsiniz. Gayrimenkul alım satım haberleri gelebilir. Hayatınızda sizi neyin mutlu edip etmediğini sorgulayacaksınız. Size iyi gelmeyen kişi ve olaylara veda edebilirsiniz. Sanat ve yaratıcılık alanında yetenekleriniz varsa değerlendirebilir, bir hobi edinebilir, hobinizden para kazanma konusunda atılımlarda bulunabilirsiniz.
Başak Haftalık Burç Yorumu / 29 Mayıs-4 Haziran 2023​

Aile, ebeveynler, kariyer alanında önemli gündemler söz konusu olabilir. Eşinizin işi, kazancı, hedefleri alanında değişimler, atama, terfi, zam, hatta kimileri için yer ve görev değişimleri söz konusu olabilir.

Toplum önündeki duruşunuz, mevkiiniz adına tamamlanmalar, bitiş ve başlangıçlar yaşanabilir. Kariyer ve aile arasındaki dengeyi kurmanız gerekebilir. Mesleki olarak takdir görebilir, sürpriz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yaşamınızda belirsiz olan, kafanızda soru işaretleri taşıdığınız her konu çözümlenecektir. Ailevi para, miras konularınız varsa netleşebilir. Yalnızsanız yeni bir tanışma ve sonrasında flörte adım atabilirsiniz.Terazi Haftalık Burç Yorumu / 29 Mayıs-4 Haziran 2023​

21 Haziran’a kadar hayata bakış açınızın değiştiği, bazı konularda aydınlanma ve fark edişler yaşayacağınız bir dönem. Uluslararası konularınız varsa haber alabilir, siz bu alanda harekete geçebilir, bazı görüşmeler yapabilirsiniz.

Yurtdışı seyahatler, ticari girişimler, çocuklarınızın yurtdışı yaşam, iş, eğitim gibi gündemleriyle bağlantılı konular öne çıkabilir. Dava, mahkeme gibi yasal konularda gelişmeler, tamamlanmalar yaşanabilir. Taşınabilir, yer değişimleri yapabilirsiniz. Eşinizin akrabalarıyla ilgili gündemler öne çıkabilir. Beklediğiniz para girişleri gerçekleşebilir. Ticari konularda, kontratlarınızda, sözleşmelerinizde sorunlar varsa netleşecektir.Akrep Haftalık Burç Yorumu / 29 Mayıs-4 Haziran 2023​

Gündeminiz para ve kaynaklar. 21 Haziran’a kadar beklediğiniz bir para elinize geçebilir, çözülmemiş anlaşmalarınız tamamlanabilir.

Kredi çekmek istiyorsanız başvuruda bulunabilir, ödemenizi yapılandırabilir, borcunuzu tamamlayabilir, prim, zam gibi ek ödemeler alabilirsiniz. Eşinizin işi ve kaynaklarında netleşmeler yaşanabilir. Ortak ve aileden gelen kazançlar, bütçe planlaması, banka ödemelerinde gelişmeler ön plana çıkabilir. Sağlığınızla ilgili gelişmeler yaşayabilir, terapi ya da tedaviye başlayabilir, spritüel eğitimlere katılabilir, ruhsal ve bedensel iyileşme sağlayabilirsiniz. Cinsel olarak libido yükselebilir, flörtöz olabilirsinizYay Haftalık Burç Yorumu / 29 Mayıs-4 Haziran 2023​

4 Haziran’da burcunuzda gerçekleşecek Dolunay’a yaklaşıyoruz. Enerjiniz yükseliyor. Yeni kararlar, ilişkilerdeki yön değişikliği, hayattan beklentileriniz ve yapmak istedikleriniz adına önemli bir döngüdesiniz.

Birliktelik ve evliliklerde çözüm odaklı olabilir ya da iyi gitmeyen ilişkileri sonlandırabilirsiniz. Bu bir ortaklığın bitimini de gündeme getirebilir. Hukuksal konularınız varsa nihayete erebilir, kazançlarınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Ev, aile, eşten güzel destekler alabilir, yeni kariyer girişimlerinde bulunabilirsiniz. Fiziksel görünümünüzde, imajınızda değişimler yapabilirsiniz. Ön planda olacak, dikkat çekeceksiniz.Oğlak Haftalık Burç Yorumu / 29 Mayıs-4 Haziran 2023​

Romantik konular, eş ve partnerle duygusal ilişkiler ön planda. Yalnız olanlar için yeni tanışmalar, yeni flörtler, birlikteliği olanlar için güzel teklifler yaşanabilir. Çalışma hayatınız, koşullarınız, temponuz, sorumluluklarınız biraz artabilir.

Çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir, güzel haberler alabilirsiniz. Sağlığınız, özellikle bağışıklığınız bu dönem hassas seyredebilir. Bulunduğu kariyer çevresinden memnun olmayanlar için radikal bitişler yaşanabilir. Yeni bir iş arayabilir ya da iş başvurularında bulunabilirsiniz. Günlük yaşam akışınızı yenileyebilir, beslenme, diyet, spor gibi size yarar sağlayacak düzenlemeler yapabilirsiniz.


Kova Haftalık Burç Yorumu / 29 Mayıs-4 Haziran 2023​

Hayattan zevk alacağınız, motivasyonunuzun yükseldiği günler. Bir ilişkinin bitimi, yeni bir flörte başlamak, yaratıcılığınızın artması, sosyal çevrelerde öne çıkmak gibi hareketli etkiler devrede.

Yeni yatırımlar yapabilir, paranızı değerlendirebilir, taşınabilir, çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. İlham dolu olacaksınız. Romantik bir seyahate çıkabilir, yeteneklerinizi ortaya çıkartabilir, başarı yakalayabilirsiniz. Uzun zamandır sonuçlanmasını beklediğiniz bir işin nihayete ermesi söz konusu olabilir. Ektiğinizi biçtiğiniz bir dönem. Kardeşler, arkadaşlarla ilgili konular, kimi zaman iletişimsel sorunlar, bir arkadaşlığın sonlanması gibi durumlar ortaya çıkabilir.

Balık Haftalık Burç Yorumu / 29 Mayıs-4 Haziran 2023​


Venüs-Neptün açısı size güzel etkiler getirecek. Gökyüzü size destek sunacak. Romantik teklifler alabilir, siz teklifte bulunabilirsiniz. Dargın olduğunuz kişilerle barışabilir, yardıma ihtiyacı olanlara el uzatabilirsiniz.

İlham ve yaratıcılığın öne çıktığı bir dönem. Kendinizi duygusal ve hassas hissedebilirsiniz. Aile, ev, yuva, ebeveynlerle ilgili önemli konular hayatınızda belirebilir. Mülk alım-satımı gerçekleşebilir, kariyerde sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Otorite figürlerinden destek görülebilir, görev tanımı, iş, yer değişimleri meydana gelebilir. Evlenmeye, ilişkinizi ciddiyete taşımaya karar verebilirsiniz.


Seyran Ataklı
Sözcü
 
kedi (8).jpg


Koç

Pazartesi günü yoğun bir gün geçirebilirsiniz. İşinizle ilgili önemli çalışmaları tamamlayabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri ikili ilişkilere odaklanabilirsiniz. İmza atmanız gereken sözleşmeler karşınıza çıkabilir. İkili görüşmeleriniz artabilir. Perşembe ve cuma günleri sigortalar, finansal konular ve ödemelerle ilgilenebilirsiniz. Kronik rahatsızlıklar tetiklenebilir. Cumartesi ve pazar günleri yurt dışı ile ilgili seyahat ve ticaret konuları odak noktanız olabilir. Yurt dışında yaşayan yakınlarınızla iletişime geçebilirsiniz. Eğitim konularına ağırlık verebilirsiniz. Felsefe konularına merak duyabilirsiniz.


Boğa

Pazartesi günü sanatsal yeteneklerinizle, hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sorumluluk üstlendiğiniz görevlerle ilgili konularda iş yükünüz artabilir. Evcil hayvanınız varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri ikili ilişkilere odaklanabilirsiniz. İmza atmanız gereken sözleşmeler varsa bunlar ön plana gelebilir. İkili görüşmeleriniz artabilir. Cumartesi ve pazar günleri sigortalar, finansal konular ve ödemelerle ilgilenebilirsiniz. Kronik rahatsızlıklar tetiklenebilir.
İkizler

Pazartesi günü ailevi konular, aile içi iletişim konuları ve evinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri sanatsal yeteneklerinizle, hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgilenebilirsiniz. Yeni bir aşk ilişkisi başlayabilir. Partnerinizle olan ilişkinizi yeni bir boyuta taşıyabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sorumluluk üstlendiğiniz görevlerle ilgili konularda iş yükünüz artabilir. Evcil hayvanınız varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri ikili ilişkilere odaklanabilirsiniz. İmza atmanız gereken sözleşmeler ön plana çıkabilir. İkili görüşmeleriniz artabilir.
Yengeç

Pazartesi günü yakın çevreniz ile olan ilişkilerde yoğunluk yaşayabilirsiniz. İletişim yoğunluğu ve seyahatlerle yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri ailevi konular, aile içi iletişim konuları ve evinizle ilgili konular karşınıza çıkabilir. Perşembe ve cuma günleri sanatsal yeteneklerinizle, hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir aşk ilişkisi başlayabilir. Partnerinizle olan ilişkinizi yeni bir boyuta taşıyabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sorumluluk üstlendiğiniz görevlerle ilgili konularda iş yükünüz artabilir. Evcil hayvanınız varsa can dostlarınızla daha yakından ilgilenebilirsiniz.


Aslan

Pazartesi günü finansal konular, gelirleriniz, harcamalarınız kısacası bütçe konuları önceliğiniz olabilir. Salı ve çarşamba günleri yakın çevreniz ile olan ilişkilerde yoğunluk yaşayabilirsiniz. İletişim yoğunluğu ve seyahatlerle yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri ailevi konular, aile içi iletişim konuları ve evinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri sanatsal yeteneklerinizle, hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konularda gelişmeler olabilir. Yeni bir aşk ilişkisi başlayabilir. Partnerinizle olan ilişkinizi yeni bir boyuta taşıyabilirsiniz.


Başak

Pazartesi günü dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri finansal konular, gelirleriniz, harcamalarınız kısacası bütçe konuları odak noktanız olabilir. Sahip olduğunuz maddi ve manevi tüm değerlerle ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri yakın çevreniz ile olan ilişkilerde iletişim yoğunluğu yaşayabilirsiniz. Seyahate çıkma kararları alabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri ailevi konular, aile içi iletişim konuları ve evinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Evinizi temizleyebilir, dekorasyon değişiklikleri yapabilirsiniz.


Terazi

Pazartesi günü yalnız kalmak ve iç dünyanızın derinliklerine inmek isteyebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güzellik ve estetik konularına ağırlık verebilirsiniz. İmajınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ön planda olmak isteyebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri finansal konular, gelirleriniz, harcamalarınız kısacası bütçe konuları karşınıza çıkabilir. Sahip olduğunuz maddi ve manevi tüm değerlerle ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri yakın çevreniz ile olan ilişkilerde iletişim yoğunluğu yaşayabilirsiniz. Seyahate çıkma kararları alabilirsiniz.


Akrep

Pazartesi günü sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Salı ve çarşamba ve perşembe günleri yalnız kalmak ve iç dünyanızın derinliklerine inmek isteyebilirsiniz. Yoga ve meditasyon yapabilirsiniz. Okült konularla ilgilenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir probleminiz varsa bununla ilgili tedavi edici bir süreye girebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güzellik ve estetik konularına ağırlık verebilirsiniz. İmajınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ön planda olmak isteyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri finansal konular, gelirleriniz, harcamalarınız kısacası bütçe konuları gündeminize gelebilir. Sahip olduğunuz maddi ve manevi tüm değerlerle ilgili planlamalar yapabilirsiniz.


Yay

Pazartesi günü kariyerinizle ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Salı ve çarşamba günleri sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Sosyal grupların faaliyetlerine katılım gösterebilirsiniz. Toplantılara katılabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri yalnız kalmak ve iç dünyanızın derinliklerine inmek isteyebilirsiniz. Yoga ve meditasyon yapabilirsiniz. Okült konularla ilgilenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir probleminiz varsa bununla ilgili yeni tedavi edici bir yöntemle şifalanmaya başlayabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güzellik ve estetik konularına ağırlık verebilirsiniz. İmajınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ön planda olmak isteyebilirsiniz.


Oğlak

Pazartesi günü yurt dışı ile ilgili seyahat ve ticaret konularında gelişmeler yaşanabilir. Yurt dışında yaşayan yakınlarınızla iletişime geçebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri kariyerinizle ilgili konularda yeni olaylar olabilir. Yeni bir işe başlayabilir ya da yeni bir proje başlatabilirsiniz. Bazılarınız iş değişikliği yapabilir. Terfi konuları ağırlık kazanabilir. Perşembe ve cuma günleri sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Sosyal grupların faaliyetlerine katılım gösterebilirsiniz. Toplantılara katılabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri yalnız kalmak ve iç dünyanızın derinliklerine inmek isteyebilirsiniz. Yoga ve meditasyon yapabilirsiniz. Okült konularla ilgilenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir probleminiz varsa bununla ilgili tedavi edici yeni bir yöntemle şifalanmaya başlayabilirsiniz.


Kova

Pazartesi günü değişim ve dönüşümü hayatınızda hissetmeye başlayabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri yurt dışı ile ilgili seyahat ve ticaret konuları ağırlık kazanabilir. Yurt dışında yaşayan yakınlarınızla iletişime geçebilirsiniz. Eğitim konularına ağırlık verebilirsiniz. Felsefe konularına merak duyabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri kariyerinizle ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir işe başlayabilir ya da yeni bir proje başlatabilirsiniz. Bazılarınız iş değişikliği yapabilir. Terfi konuları ağırlık kazanabilir. Cumartesi ve pazar günleri sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Sosyal grupların faaliyetlerine katılım gösterebilirsiniz. Toplantılara katılabilirsiniz.


Balık

Pazartesi günü ikili ilişkiler ağırlık kazanabilir. Salı ve çarşamba günleri değişim ve dönüşümü hayatınızda hissetmeye başlayabilirsiniz. Kronik rahatsızlığı olanlar bu rahatsızlıkları ile ilgili yeni bir tedavi sürecine girebilirler. Çözüme kavuşmamış miras konuları varsa bunlar gündeminize gelebilir. Ödemeler, kredi ve sigortalarla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Perşembe ve cuma günleri yurt dışı ile ilgili seyahat ve ticaret konuları ön plana çıkabilir. Yurt dışında yaşayan yakınlarınızla iletişime geçebilirsiniz. Eğitim konularına ağırlık verebilirsiniz. Felsefe konularına merak duyabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri kariyerinizle ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir iş projesi üzerine çalışmalar yapmaya başlayabilirsiniz.Emel Açıkel
 
kedi (6).jpg


Koç – Kariyeriniz bu hafta önemli olacak, ancak evdeki durumunuz da biraz dikkat gerektirecek. Stresin sizi ateşlemesine izin vermeyin ve yavaş yavaş tüm zorluklarınızın üstesinden gelebileceğinizi aklınızda tutun. Bu hafta sizi harekete geçirecek olan konularda değişimlere açık olmalı ve karşınıza gelecek olan fırsatları değerlendirmelisiniz.
Boğa - Kariyeriniz ve mali durumunuz önümüzdeki hafta önemli ölçüde iyileşecek. Bir terfi veya iş fırsatı arıyorsanız, tüm kalbinizle bunun peşinden gitmenin tam zamanı. Karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmek için iyi bir haftadasınız.
İkizler - Yetenekleriniz ve çabalarınız iş yerinizde tanınacak ve takdir edilecektir. Partnerinizle gereksiz çatışmalardan uzak durmaya çalışın ve aile hayatınıza biraz daha özen gösterin. Hafta sonu sosyal ortamlarda, arkadaşlarınız arasında beklenmedik değişik ve farklı aktiviteler içine girebilir, ve yeni tanışacağınız bir insana ilgi duyabilirsiniz.
Yengeç – Sezginizi dinlediğiniz ve yüksek benliğinizle uyum içinde kaldığınız sürece, kader size bol bol nimetler verecektir. Hayatınızdaki olumsuz etkileri görmezden gelin ve servetinizden en iyi şekilde yararlanmak için olumlu bir zihin çerçevesinde kalın. Bugünlerde iş alanlarınızdaki değişikliklerin ve Sizi zorlayan konuların siz farkında olmasanız bile sizin lehinize işlediğini söylemekte fayda var. Hafta sonuna doğru enerjinizin daha arttığını fark edebilirsiniz. Ertelediğiniz buluşmaları yapmak için uygun bir zaman.
Aslan – Aileniz ve evdeki durumunuz önümüzdeki hafta sizin için biraz zorlayıcı olacağı için kendinize yeterince zaman ayırdığınızdan emin olun. Hafta başı aşk hayatınız ve sosyal çevreniz arasında bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ancak, iş ve para sektörünüz istikrarlı olabilir ve hafta ortalarına doğru güçlü insanlardan destek alabilirsiniz. Hafta sonu değişik ortamlar, seyahat planları ve yeni ilişkiler gündemde olabilir. Bu hafta sağlığınıza özen göstermenizi, yorucu ortamlardan uzak durmanızı ve ilişkilerde mesafenizi korumanızı tavsiye ederim.Başak - Kariyerinizle mücadele ediyorsanız, profesyonel hayatınıza yaklaşımınızı değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Evli olan Başaklar, aile içinde sorumlulukların arttığı bir hafta geçirebilirler. Bekar olanlar ise, ikili ilişkilerden yana incinebilirler. Hafta ortasına doğru iş alanında üretken ve şanslı etkilerle karşılaşabilir , finansal alanlarda fırsat yakalayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru sosyalleşme ihtiyacınız artabilir. Duygusal tartışmalardan ve gereksiz para harcamaktan uzak durmanızı tavsiye ederim.Terazi –Hafta başı kendinizi biraz kısıtlanmış hissedebilir, gerginlik yaşayabilirsiniz fakat hafta ortasına doğru daha rahatlatıcı etkiler söz konusu. İşlerde çözülmeler ve fırsatlar, seyahat imkanları ve güzel anlaşmalar getirebilir. Gereksiz şeylere savurganlıktan kaçının ve gelecek için attığınız adımların farkında olun. Sağlıklı finansal uygulamalar, işinizi destekleyecek kişi ve kurumlarla iletişim kurmak size iyi şanslar getirecektir.Akrep - Önümüzdeki hafta aşk hayatınız gelişebilir ve yeni biriyle tanışma şansı yakalayabilirsiniz. Bu hafta para dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz. Pazar günü, Marsın Yengeç burcuna geçmesiyle sizin hukuk, medya ortaklı işler, eğitim ve seyahat, alanlarınızda gelişmeler yaşanması muhtemel. Yine bu dönem yeni tanıştığınız insanlar ve seyahatlerinizde dikkatli olmanız gerektiğini vurgulamakta fayda var.Yay –Bu hafta ikili ilişkiler, hayat sorumluluklarınız ve ortaklı işlerinizde bazı engelleri karşınıza getirebilir. Dışarıda olmayı daha fazla isteyebilir, duygusal ilişkilerde etkilenmeye açık olabilirsiniz. Pazar günü, Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta ve ortaklaşa gider konuları gündeme gelebilir. Bulunduğu ev bilinmeyen, gizli ve ölümle ilgili bir ev olduğundan, tehlikeli her tür aktivite, oluşumlardan uzak durmalı ve çok acil değilse ameliyat olmaktan kaçınmalısınız.
Oğlak - Sabırlı olun ve sizin için iyi şeylerin olacağına güvenin. İşinizde ve yeteneklerinizde biraz daha sebat edin, sıkı çalışma sizi oraya götürecektir. İşler bunaltıcı gelmeye başlarsa, her seferinde bir amaca odaklanmayı ya da iş yoğunluğunu azaltmayı deneyebilirsiniz.Kova - İş dünyasında olanlar için, çabalarınızın sonunda başarı ve takdir görebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren çözüm odaklı ilerleyebilir, insanlardan destek görebilirsiniz. Okuyan kovalar bazı engellerle karşılaşabilir, ancak bunlar yakında ortadan kalkabilir, hatta fırsata dönüştüğünü görebilirsiniz. Bazı kovaların yaşam tarzı seçimlerinde ince ayar yapması gerekebilir. Hafta sonuna doğru sosyal çevrenizi organize etmek ve bir proje başlatmak için iyi etkiler altında olacaksınız. Sağlığınıza ve gereksiz harcamalara karşı dikkatli olun.Balık – Bu hafta aile ve aşk hayatınızda doğru iletişimi kurduğunuzdan, onları yeterince takdir ettiğinizden emin olun ve gerçekten tatmin edici bir ilişkiye sahip olmayı ne kadar önemsediğinizi ifade edin. Hafta ortasından itibaren çevrenizle ilişkileriniz güçlenebilir. İş ve finans sektöründen size güzel haberler getirebilir. Pazar günü marsın yengeç burcuna geçmesiyle aşk hayatınızda hareketlenmeler görülecek bir döneme geçiş yapacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da sevdiğiniz insanla ilişkinizde sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Varsa çocuklarınız için de mücadele etmeniz gereken bir süreçten de bahsedebiliriz.
Ufuk Çor
 
X