3-4 aylık hamileler bakabilir mi ??

Gurjigogo

Adım artık Anne!
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2016
785
850
Merhaba hamisler , özellikle 3-4 aylık hamilelere soruyorum , hamilelikte vücut tepkileri herkeste farklılık göstersede 3. Ayim bitmek üzere ilk hamile kalırken 3 gün müthiş bel ağrısı çekmiştim hamile olduğumdan haberim yoktu öğrendim fln neyse bugüne kadarda bidaha bel ağrısı olmadı ama iki gündür yine sancı şeklinde yürürken bacagima yayılan bir ağrı oldu oturunca bile ağrıyor , bugün bide gazlı içecek içtim çay bardagiyla fanta karnimada sancı yayıldı o gazdan olabilirde , bu bel ağrısını 3-4 aylıkken çekenler varmı hemşire ebeye sordum rahim buyuyodur yerlesiyodur iyice dedi. Yarın ultrasona gircem bakalım umarım herşey yolundadır..

Merhaba cnm bel ağrısı yaşaman normal bebek artık büyüyor ve kendine yer hazırlıyor sizinde vücudunuz ona gore sekil alıyor bnde yasamaktan hala yasıyorum yanı karnın buyudukce daha cok artacak bunun yayınında vitamin kalsiyum testi de yaptır değerlerine baktır magnezyum almaya dikkat et yanı eksikse vücudunda doktor ılac verır zaten ama buyuk ihtimal bebek buyudugu icin dır

Merhaba cnm bel ağrısı yaşaman normal bebek artık büyüyor ve kendine yer hazırlıyor sizinde vücudunuz ona gore sekil alıyor bnde yasamaktan hala yasıyorum yanı karnın buyudukce daha cok artacak bunun yayınında vitamin kalsiyum testi de yaptır değerlerine baktır magnezyum almaya dikkat et yanı eksikse vücudunda doktor ılac verır zaten ama buyuk ihtimal bebek buyudugu icin dır
Vala canım şimdi doktora gtcem ultrasona gitcem bakalım napiyo oralarda minik kualam bu kadar belim ağrıyor :)

Canım bel be sırt ağrısı bende de çok fazla var özellikle de biraz iş yaptığımda oluyor. Normal bir durum sanırım. Kendimi fazla yormamaya çalışıyorum.

X