3-4 haftalık beta HCG değeriniz kaçtı hanımlar

Hanımlar benimde bir sorum olacak ben 10 şubatta aşılama yaptırdım 11. Günü dayanamadım kan verdim değerim 40.67 çıktı sizce iyimi

Kızlar bide size şunu sormak istiyorum mesela gebelik günü için 3+4 diyoruz bu peki 3 haftalık mi yoksa 4 haftalık mi olmuş oluyo

Benim bat gününden 1 gün önce 476 battan 1 gün sonra 1083 cikti

Adı üstünde 3 hafta 4 günlük oluyor canım. 4 hafta dolmamış oluyor
Yani şunu sormak istedim aslında canım. Mesela benim şuan son adet tarihime göre 3+6 oluyor. Kan testi yaptırdığımız da sonucun altında haftalar ve referans aralıkları yazıyor peki ben 3+6 iken referans Araliklarin da 3 haftaya mi yoksa 4 haftaya mi bakmaliyim

Yani şunu sormak istedim aslında canım. Mesela benim şuan son adet tarihime göre 3+6 oluyor. Kan testi yaptırdığımız da sonucun altında haftalar ve referans aralıkları yazıyor peki ben 3+6 iken referans Araliklarin da 3 haftaya mi yoksa 4 haftaya mi bakmaliyim
Yanlış bişey söylemek istemem ama sanırım 3 haftaya bakmalısın. Doktora görünmesdin mi sonuçtan sonra?

Kızlar kan sonucu ciktii..
Şimdi size tabloyu söylüyorum
17 şubat 90 (özel hastane)regl 6 gün var
21 şubat 218 (sağlık ocağı)regl 2 gün var
23 şubat 662 (özel hastane)regl günü
Sizce nasıl değerler. Sanki biraz orantısız gibimi🥺

Benim adet olacağım gün 351 di iki hafta sonra hem. Keseyi hem bebegi gormustum

Kızlar kan sonucu ciktii..
Şimdi size tabloyu söylüyorum
17 şubat 90 (özel hastane)regl 6 gün var
21 şubat 218 (sağlık ocağı)regl 2 gün var
23 şubat 662 (özel hastane)regl günü
Sizce nasıl değerler. Sanki biraz orantısız gibimi🥺
Aynı yerde yaptırmadığınız için farklı değer çıkmış. Özel hastanedekini baz alırsak değeriniz tam iki kat artmamış olsa da fena değil çünkü kimi doktor %60 artış yeter diyor. Aynı yerde kan vermeye dikkat edin inşaallah sağlıkla gelir 🤲🏻

X