3-5-7-10 yıldır meme silikonu ile yaşayanlar buraya

Çok soru soruyorum ama yardımcı olursanız çok sevinirim.Ben baya bir minyonum.160 boy 45 kilo.Ama büyük meme çok seviyorum😂 400cc çok abartılı mı durur hatta bazen 450 bile düşünüyorum😂 siz kaç taktırdınız ve boy kilonuz nedir acaba
Bence olabileceğin en küçüğünü yaptırın
Göze değil ele hitap etmeli diyolla

ve kısaysanız sizi kilolu gösterir.

Bende 5 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım benimki kasüstü meme içine alttan kesiyle konulandan yani ameliyattan 1 hafta sonra ayaktaydım her işi yapıyordum hiçbir ağrı sızı bile çekmedim 365cc mod profil

2011 yılında ameliyat oldum. Şubat ayında 10.senem olacak 🧿 Çok memnunum 🥰 Ayrıca popomda da büyütme amaçlı protezim var 😎
Bende popo protezi düşünüyorum iyileşme dönemi gerçekten söylendiği kadar zorlu bir süreçmi ? Lipo bbl içinde öyle diyorlar o acımı protez acısımı daha zor acaba

Bende popo protezi düşünüyorum iyileşme dönemi gerçekten söylendiği kadar zorlu bir süreçmi ? Lipo bbl içinde öyle diyorlar o acımı protez acısımı daha zor acaba
Valla popo protezi ameliyatım çok kolay geçti benim. Hiçte zor degil.. Lipo nun sıkıntıları oluyor daha çok. Dayak, yemiş gibi, kas agrısı falan oluyor lipo olunca . Popo protez ameliyatı kolay süreç 👍

Valla popo protezi ameliyatım çok kolay geçti benim. Hiçte zor degil.. Lipo nun sıkıntıları oluyor daha çok. Dayak, yemiş gibi, kas agrısı falan oluyor lipo olunca . Popo protez ameliyatı kolay süreç 👍
Anladım görüştüğüm çoğu doktor ben popo protezi yapmıyorum ve tavsiye etmiyorum diyor ama kendim düşündüğümde bende liponun daha zorlu olacağını düşünüyorum size katılıyorum sonuçta lipoda ağrı bir çok bölgede olacak ama protezde acı veya agrının dağılma eşiği sınırlıdır herhalde peki hangi doktora oldunuz ?
Valla popo protezi ameliyatım çok kolay geçti benim. Hiçte zor degil.. Lipo nun sıkıntıları oluyor daha çok. Dayak, yemiş gibi, kas agrısı falan oluyor lipo olunca . Popo protez ameliyatı kol

Bende 5 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım benimki kasüstü meme içine alttan kesiyle konulandan yani ameliyattan 1 hafta sonra ayaktaydım her işi yapıyordum hiçbir ağrı sızı bile çekmedim 365cc mod profil
Meme dökünüz varmıydı? Kas üstü doğal duruyor mu ?

Merhaba benim 3 sene oldu ameliyat olalı fakat içerde bir sertleşme var elıne gelıyor ve protezde dalgalanma var sizde öyle birsey oldumu acaba ikinci ameliyat gerekirmi bilginiz varmı

X