3+5 de beta hcg değeri

eylul3261

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
28
10
27
Arkadaşlar merhaba sat 24 Mart 5 nisanda 11. Günde yumurtlamayı gördüm yarın beklenen adet tarihimdi. Bugün kan verdim beta hcg 460 çıktı. Bir yanım sevinirken bir yanım vesveselerle doldu yine daha önce sağlıksız gebelikten 1 kürtajım var değerlerim 8. Haftaya kadar ancak 800 bhcg olmuştu. Bunda da daha çok başındayım. Benim gibi adet gününden 1 gün önce bhcgsi böyle çıkan var mı varsa söyleyin içimi rahatlatayım. Benim gibi yaşayanlar bilir sevinemiyorsun bile vesveselerden

Arkadaşlar merhaba sat 24 Mart 5 nisanda 11. Günde yumurtlamayı gördüm yarın beklenen adet tarihimdi. Bugün kan verdim beta hcg 460 çıktı. Bir yanım sevinirken bir yanım vesveselerle doldu yine daha önce sağlıksız gebelikten 1 kürtajım var değerlerim 8. Haftaya kadar ancak 800 bhcg olmuştu. Bunda da daha çok başındayım. Benim gibi adet gününden 1 gün önce bhcgsi böyle çıkan var mı varsa söyleyin içimi rahatlatayım. Benim gibi yaşayanlar bilir sevinemiyorsun bile vesveselerden
Canım benim adetimin ikinci günü 56 dı 😂
İki gün sonra yani 4. Gün 145 oldu
Yani korkma
Geç döllenmeydi benimki mesela geç arttı senin ki de öyle sanırım
Stres yapma bence 😂🤷🏼‍♀️ Bişiii olmazzzz

Canım benim adetimin ikinci günü 56 dı 😂
İki gün sonra yani 4. Gün 145 oldu
Yani korkma
Geç döllenmeydi benimki mesela geç arttı senin ki de öyle sanırım
Stres yapma bence 😂🤷🏼‍♀️ Bişiii olmazzzz
Yok işte benimki tam tersi adetime 1 gün var 460 çıktı 😂 sanki normalden fazla gibi geldi. Bu da mı anormal siye düşünmeye başladım. Her halimiz evham ☺️

Canım ben gebeligimi 6. Haftada öğrendim beta değerim 8500 lerdeydi..10. haftada bebeğin kalbi durdu kürtaj oldum..yani beta değerinin az olması veya çok olması önemli değil bence önemli olan düzenli iki kat artış sen onu takip et ..ilk etapta önemli olan düzenli artması sonrasındada kesenin görülmesi ...hayırlısi olsun insallah

Canım ben gebeligimi 6. Haftada öğrendim beta değerim 8500 lerdeydi..10. haftada bebeğin kalbi durdu kürtaj oldum..yani beta değerinin az olması veya çok olması önemli değil bence önemli olan düzenli iki kat artış sen onu takip et ..ilk etapta önemli olan düzenli artması sonrasındada kesenin görülmesi ...hayırlısi olsun insallah
Takip edicem çok sağolun. Allah sabırlar versin inşallah hep yüzünüzü güldürsün rabbim

Merabalr kimyasal gebelik dedi doktor bugun 22 e dusmus
Hayırlısı olsun korunmadan gelecek ay tekrar deneyin kimyasal düşükler kalitesiz yumurta döllenmesinden gerçekleşiyor genelde su an deforme olmuş yumurtanızı attığınıza göre gelecek ay inşallah sağlıklı bir gebelik yaşarsınız

X