3,5 yilda yasadigim seehirden sikildim

Pamukpamuk44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
1.811
-126
40
3.5 yıl oldu buraya geleli.ilce guzel bir ilçe, deniz kıyısı sakin ama burada genelde emekliler var.sosyql bir çevrem olmadı ve ben buradan gitmek istiyorum.bir yerde 3 seneden fazla kalamıyorum.boguyor beni.daha önce de böyleydi.bu normal mi
Bu şehrin benim aidiyet, sevgi saygı görme güvende hissetme ihtiyaçlarımızı karşılamadigini biliyorum

Bu ulkedeki cogu insan sakinligi kaldiramiyor zaten anlamadigim bir bicimde. 😃
Sorsan herkes sakin kucuk sahil kenarinda yasama hayali var ama kalabalik gormeyince biseyler oluyor duramiyorlar. 😄
Ben de duramam büyük şehir benim hayat kaynağım. 😂 Ama malesef küçük sehirdeyim şimdilik

3.5 yıl oldu buraya geleli.ilce guzel bir ilçe, deniz kıyısı sakin ama burada genelde emekliler var.sosyql bir çevrem olmadı ve ben buradan gitmek istiyorum.bir yerde 3 seneden fazla kalamıyorum.boguyor beni.daha önce de böyleydi.bu normal mi
Bu şehrin benim aidiyet, sevgi saygı görme güvende hissetme ihtiyaçlarımızı karşılamadigini biliyorum

Ben Hollandada doğdum, eğitim ve iş için başka ülkelere sık sık gittim. Bazılarında kaldımda. Nereye gidersem gideyim Hollandayı çok özlüyorum.

Bu ulkedeki cogu insan sakinligi kaldiramiyor zaten anlamadigim bir bicimde. 😃
Sorsan herkes sakin kucuk sahil kenarinda yasama hayali var ama kalabalik gormeyince biseyler oluyor duramiyorlar. 😄
Bence sorun sakinlik ya da kalabalık değil.gönlüne gerçekten hitap edebilen birkaç kişinin olmaması.yoksa istersen fizana git kendi kendine takılacak olduktan sonra.

Ben Hollandada doğdum, eğitim ve iş için başka ülkelere sık sık gittim. Bazılarında kaldımda. Nereye gidersem gideyim Hollandayı çok özlüyorum.
Herkesin kendi çöplüğü gibi bir yer var bence de.ben şehirlerin ya da ülkelerin de kişiden kişiye göre değişen bir ruhu olduğunu düşünüyorum.her yer herkese oturmuyor.

Şehrin büyük veya küçük olması çok önemli değil bana göre, “şehir” olması önemli. Şehir gibi büyük ilçeler var ama gibi olmaktan ibaretler.

X