3 AYLIK HAMİLEYKEN BEBEĞİMİN KALBİ DURDU

MuaLLime Rana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2021
233
79
33
MERHABA HANIMLAR; BEBEĞİM 90 GÜN YAŞADI VE KALBİ DURDU KARNIMDA.
SUNİ SANCI İLE DOĞUM YAPTIM VE KALAN PARÇALARI KÜRTAJ İLE ALDILAR. BEBEĞİMİN 29 HAZİRANDA KALBİNİN DURDUĞUNU ÖĞRENDİK. HİÇ BEBEĞİM YOK. KAÇ AY BEKLEMELİYİM GEBELİK İÇİN?

Hemen hemen ayni süreci bende yaşadım. Bebegim 12 haftalikti kalbi durdu. Doktorum 3ay korunmayı tavsiye etti.sebebi ise 3 aylik dönemde folikasit ve diyer vitaminleri kullanıp sağlıklı yumurta üretmek. sonrasında sağlıklı gebelik icin

Hemen hemen ayni süreci bende yaşadım. Bebegim 12 haftalikti kalbi durdu. Doktorum 3ay korunmayı tavsiye etti.sebebi ise 3 aylik dönemde folikasit ve diyer vitaminleri kullanıp sağlıklı yumurta üretmek. sonrasında sağlıklı gebelik icin
Çok teşekkür ediyorum. Suni sancı ile mi doğum yaptırdılar size de? 😔 Folik asit de kullanmaya başlayayım

14 haftalık kese yırtıldı ve suni sancıyla doğum yaptım sonra kürtaja aldılar doktor ilk adetten sonra deneyebilirsin dedi.rahim toplandığı zaman zaten bebek yerleşiyor dedi.mart 11 de düşük oldu ve ilk adetim 35.gun oldu sonrası normal 28 güne geri döndü..nisandaki reglden beri deniyoruz üstelik adetim düzenli ama olmadı ..bana kalırsa hiç doğum kontrol hapı kullanıp hormonlarınla oynama ..geçmiş olsun bu arada

14 haftalık kese yırtıldı ve suni sancıyla doğum yaptım sonra kürtaja aldılar doktor ilk adetten sonra deneyebilirsin dedi.rahim toplandığı zaman zaten bebek yerleşiyor dedi.mart 11 de düşük oldu ve ilk adetim 35.gun oldu sonrası normal 28 güne geri döndü..nisandaki reglden beri deniyoruz üstelik adetim düzenli ama olmadı ..bana kalırsa hiç doğum kontrol hapı kullanıp hormonlarınla oynama ..geçmiş olsun bu arada
İnşaAllah hayırlı sağlıklı güzel evlatlarımız olur en kısa zamanda. Kolay süreçler değil maalesef 😔

SUNİ SANCI İLE DOĞUM YAPTIM VE KALAN PARÇALARI KÜRTAJ İLE ALDILAR. BEBEĞİMİN 29 HAZİRANDA KALBİNİN DURDUĞUNU ÖĞRENDİK. HİÇ BEBEĞİM YOK. KAÇ AY BEKLEMELİYİM GEBELİK İÇİN?
Çok geçmiş olsun tekrar rabbim evlat sahibi olabilmeyi nasip etsın
Kalbinin durduğu nasıl anladınız hiç kanamanız oldumu?

Çok geçmiş olsun tekrar rabbim evlat sahibi olabilmeyi nasip etsın
Kalbinin durduğu nasıl anladınız hiç kanamanız oldumu?
Aminnnnnn. Son iki haftadır kanamalarım oluyordu her lavaboya çıkış esnasında özellikle. Son iki haftadır iğne ve Progestan ilaç kullanıyordum. Sanırım o esnada suyum da bitmiş.

Öncelikle çok geçmiş olsunn allahımm bidaha buanını değilll sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn🤲
Gelelim soru cevabına doktorların hep 3 ay korunmanızı öneriyor çünkü rahim dinlenmesi gerek korunmasan tekrar aynı durum yaşayabilirsin belki diye korunun derler 3 ay iyice rahim toparlansın dinlensin tekrar inşaallahh uğraştırmadan sağlıklı hamile geçirirsiniz 🤲🤲🤲

Çok geçmiş olsun on gün önce bende 21 hafta ikizlerimi doğurdum servikal mesafem 18 mm olmuş ve açılma ve sancım başladı 15 Eylül'de oğlumu doğurdum bir hafta yaşadı 18 Eylül'de kızımı doğurdum üç saat yaşadı bir kere hamile kaldım iki gün arayala iki kere doğum yaptım ve iki evladımı dört gün arayla toprağa koydum .🥺🤲🤲 Her sabah rüyamda hamile uyanınca inik bir karın görüyorum zaman geçmiyor normal doğum oldu dikiş filan atılmadı akışkan bir kanamam da yok lavaboya gidince silince leke geliyor sütüm vardı dört beş gün sağdım sonra azaltıcı ilaç yazdırdım ne zaman regli olurum bilmiyorum am bir an önce açımı unutmak için içimde bir umuda ihtiyacım var nefes aldıkça iki ciğerim patlayacak gibi oluyor

Allah yaşadıklarınızın acısını alsın içinize su serpsin ferahlatsın🙏 Sabrını şükrünü versin, sizlere en yakın zamanda hayırlısıyla sağlıklı gebelikler nasip etsin yavrularınızı kucağınıza sağlıcakla alın inşallah🙏

X