Erkek İnfertilitesi 3 derece varikosel

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Glc4728

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
5
0
28
Merhaba arkadaşlar eşim 3 derece varikosel ameliyatı oldu 6 ay geçti üstünde daha hamile değilim doktor aşılama tüp bebek önerdi. Eşi varikosel olup doğal yollarla hamile kalan varmi lütfen yardım edermisiniz

Merhaba arkadaşlar eşim 3 derece varikosel ameliyatı oldu 6 ay geçti üstünde daha hamile değilim doktor aşılama tüp bebek önerdi. Eşi varikosel olup doğal yollarla hamile kalan varmi lütfen yardım edermisiniz
Canim benim esimde yeni bu teshis konuldu bizde hala beklemedeyiz ama bir yerde birinin eside boyledi ve dogal yolla hamile kaldi senin gibi tuo bebek onermislerdi varikosel yazarsaniz cikar zaten siz sprem sayilarini yukseltmeye bakin kurler var onu deneyin allah yardimciniz olsjn

Bizimde ameliyat olalı 4 ay oldu kapanma kalksın değerlerine bakacaz ama 1 sene sonra duzelenlervarmış bu süreç 3 ay ile 1 sene arası değişiyormuş vitamin kullanıyor son 3 aydır

Hormonal test yaptırdınız mı? Bizde de 3. Varikosel ama doktor üç ay tedavi önerdi, direkt ameliyat yaptırmadı. Belki sonuçların düşük olmasının sebebi varikosel değildir diye

Canim benim esimde yeni bu teshis konuldu bizde hala beklemedeyiz ama bir yerde birinin eside boyledi ve dogal yolla hamile kaldi senin gibi tuo bebek onermislerdi varikosel yazarsaniz cikar zaten siz sprem sayilarini yukseltmeye bakin kurler var onu deneyin allah yardimciniz olsjn
3 ay ilac kullandı sonuçları eskisine gore daha iyi ama doktor yinede aşılama tüp bebek önerdi

Sprem testi yaptık normalin cok altındaydı ameliyat olmadan çocuğunuz olması imkansız kısırlıga neden olabiliyor ilerde dedi

Bizimde ameliyat olalı 4 ay oldu kapanma kalksın değerlerine bakacaz ama 1 sene sonra duzelenlervarmış bu süreç 3 ay ile 1 sene arası değişiyormuş vitamin kullanıyor son 3 aydır
Eşimde vitamin kullandı değerleri yükseldi ama istediğimiz gibi değil

Benim eşimde 3. Derece varikosel dendi korktuk hemen tüp bebek yaptırdık sperm sayısı 9 milyondu oğlumu kucağıma aldım 3.5 yaşında 2 ay önce doğal yollarla hamile kaldım beklemiyorduk maalesef gelişimi durdu kanamam başladı düşük yaptım

6 ayda nasıl bir artış oldu değerlerde?

X