3. doz biontech Covid-19 aşısı olanlar... Yan etkileri neler?

Merhabalar. Doğum sonrası aşıya bağlı bir sorun yaşadınız mı siz ya da bebeğiniz?Ben de 4.dozu olacağım 19 haftalik hamileyim.Vakalar tekrardan yükselişte malum. Ama çok kararsızım.
Araya girmiş olmayayım ama, ben de ilk iki dozu hamileyken, 3. Dozu emzirirken yaptırdım. Hiçbir sıkıntım da olmadı. Hafif ateşlenir gibi oldum bi yorgunluk hissi oldu o kadar.

Araya girmiş olmayayım ama, ben de ilk iki dozu hamileyken, 3. Dozu emzirirken yaptırdım. Hiçbir sıkıntım da olmadı. Hafif ateşlenir gibi oldum bi yorgunluk hissi oldu o kadar.
Bende olucam galiba.Boyle korkarak 9 ayi geçirmektense daha iyi.Ben ilk aşılar çıkmadan önce yakalanmıştım ve çok ağır geçirmiştim.

Hamilelikte 3. Doz aşı benim yaşadıklarım merak edenler…

İlk 2 dozu olduğumda hiç bir etkisi olmadı hatta hamileyken vuruldum merak edilenler için ilk iki dozda 3. Ayda (12 hafta)ve 4. Ayda (16. Haftada) yaptırdım. 3. Dozda da hiç bir şey olmaz düşüncesiyle doktorumun tavsiyesi üzerine 32. Haftamda yaptırdım gün içinde hiç bişey yoktu ama gece bir sıtma tuttu 38 derecedeydi tüm gece ateşim vardı… öyle bi sıtma Kİ karnım kasıldı tuhaf bi karın ıkıntısı yaşadım sabahına kahvaltı sonrası parol içtim kendime geldim kollarım sırtım çok ağrıdı … 3. Doz bana çok ağır geldi böyle olacağını bilseydim belki hiç vurdurmazdım ama iyi mi oldu bilmiyorum inşallah iyi olmuştur…
Merhabalar. Ben de bugün biontech oldum. Aşıdan yarim saat sonra şiddetli bir kasık ağrısı yaşadım.5 aylik hamileyim. Şuan herhangi bir şey yok ama gece nasıl bir yan etki olur bilmiyorum. Doğum sonrası bir sıkıntı yaşadınız mı?Siz de ya da bebekte?

X