3.gun embriyo transferi

Benim 2. gün embriyosu bile tuttu, ama maalesef düşükle sonuçlandı.

Merhaba hayırlısı olsun ben de 12 Mart'ta 3.gün embriyosu transfer oldum cuma günü lan vereceğim heyecanla bekliyorum

Ya üzüldüm düşüğün sebebi neydi
ilk ultrasonda kalp atışını duyamadık maalesef. Bir hafta sonra tekrar gittigimde durum aynıydı. doktor embryonun iyi gelişmedigini söyledi.

Siz transfer oldunuz mu ? 3. gün embryosu diye üzülmeyin Rabbim istedikten sonra olur

ilk ultrasonda kalp atışını duyamadık maalesef. Bir hafta sonra tekrar gittigimde durum aynıydı. doktor embryonun iyi gelişmedigini söyledi.

Siz transfer oldunuz mu ? 3. gün embryosu diye üzülmeyin Rabbim istedikten sonra olur
Transfer bugün 1 de inşallah bizde iyi haberler alırız sizin içinde gerçekten üzüldüm kolay bir süreç değil ama her zorluğun ardında bir kolaylık veriyor Rabbım inşallah yakın zamanda saglikli bir evlat nasip eder size de 🙏 tutup tutmadigini tekrardan yazicam

Allahım yardımcınız olsun bebişiniz size tutunsun insallah, size bol bol dua edecegim.
Bende geçen hafta tekrar transfer oldum, bu sefer benimde 3. gün embriyosu, donmuş tek embriyo :)
Inşallah çok yakında burda birbirimize güzel haberler vermek nasip olur 🙏

Allahım yardımcınız olsun bebişiniz size tutunsun insallah, size bol bol dua edecegim.
Bende geçen hafta tekrar transfer oldum, bu sefer benimde 3. gün embriyosu, donmuş tek embriyo :)
Inşallah çok yakında burda birbirimize güzel haberler vermek nasip olur 🙏
Amin inşallah bende size dua edeceğim rambbim umutlarımızı hayallerimizi boşa çıkartmaz insallah

X