3 gündür gebelik testi yapıyordum negatif. Bu gün çok hafif 2. Çizgi çıktı?

Yok burada eczanelerde yok o internetten almıştım bitmiş başka marka aldım eczaneden. Ama reglime 2 gün var olsa çıkardı heralde test hatalıydı yada ben çizgi görmek istedim 🥲
Canım prodictorde genellikle o ikinci çizgi hayali bir şekilde çıkıyor maalesef beni de çok umutlandırmıştır. İnşaAllah bebeğin seninledir fakat kaset test daha güvenilir ve yumurtadan 10 gün sonra kaset testte de belli oluyor varsa. ☺️

Yok cnm bn hamileyim 7 haftalık bnce sizde adetiniz geçince yapın srtik
Ne güzel😇 banada nasip olur inşallah🙏 Erken testin adete 2 gün kala çıkmama ihtimali var mı
Canım prodictorde genellikle o ikinci çizgi hayali bir şekilde çıkıyor maalesef beni de çok umutlandırmıştır. İnşaAllah bebeğin seninledir fakat kaset test daha güvenilir ve yumurtadan 10 gün sonra kaset testte de belli oluyor varsa. ☺️Kaset testte adetten sonra yapılmıyor mu, ben hep erken gebelik testi alıyorum

Ne güzel😇 banada nasip olur inşallah🙏 Erken testin adete 2 gün kala çıkmama ihtimali var mı
Kaset testte de 10. Gün çıkıyor varsa bir çok arkadaşım hem kaset testle adete 2-3 gün kala öğrendi. Herkeste aynı olmayabilir bazılarında idrara geç geçiyor hcg hormonu. Ama erken testler çok fazla yanıltıyor

Reglime 4 gün var. 3 gündür testler negatif çıkıyordu. Sabah ilk idrarımı yaptım. Daha sonra su içip 2. İdrarla tes yaptım. Yine negatif. Ama içinde hamileymişim gibi bi his. Gün ortasında hiç su içmeden 3. İdrarımla test yaptım tekrar. Çook az 2. Bi çizgi çıktı. Sadece ışığa tutunca gözüküyor. Ve fotolarda çıkmayacak kadar az. Ama var eminim. Sizce hamile miyimdir?
Bugün regli oldum arkadaşlar 🥲 bu ay nasip değilmiş, zaten ilk denememizdi. İnternetten ovulasyon testi sipariş ettim 30 lu. Yumurtlamayı kaçırmamak için onu deniycem bu ay, inşallah işe yarar

X