3 gündür gebelik testi yapıyordum negatif. Bu gün çok hafif 2. Çizgi çıktı?

Reglime 4 gün var. 3 gündür testler negatif çıkıyordu. Sabah ilk idrarımı yaptım. Daha sonra su içip 2. İdrarla tes yaptım. Yine negatif. Ama içinde hamileymişim gibi bi his. Gün ortasında hiç su içmeden 3. İdrarımla test yaptım tekrar. Çook az 2. Bi çizgi çıktı. Sadece ışığa tutunca gözüküyor. Ve fotolarda çıkmayacak kadar az. Ama var eminim. Sizce hamile miyimdir?
Ar
Reglime 4 gün var. 3 gündür testler negatif çıkıyordu. Sabah ilk idrarımı yaptım. Daha sonra su içip 2. İdrarla tes yaptım. Yine negatif. Ama içinde hamileymişim gibi bi his. Gün ortasında hiç su içmeden 3. İdrarımla test yaptım tekrar. Çook az 2. Bi çizgi çıktı. Sadece ışığa tutunca gözüküyor. Ve fotolarda çıkmayacak kadar az. Ama var eminim. Sizce hamile miyimd
Reglime 4 gün var. 3 gündür testler negatif çıkıyordu. Sabah ilk idrarımı yaptım. Daha sonra su içip 2. İdrarla tes yaptım. Yine negatif. Ama içinde hamileymişim gibi bi his. Gün ortasında hiç su içmeden 3. İdrarımla test yaptım tekrar. Çook az 2. Bi çizgi çıktı. Sadece ışığa tutunca gözüküyor. Ve fotolarda çıkmayacak kadar az. Ama var eminim. Sizce hamile miyimdir?
2 test daha yaptım negatif çıktı🥲 test hatalıydı diye düşünüyorum. Hamile olmadığımı kabul edip test yapmayı bırakıyorum şuan🙌 Regli olmazsam o zaman tekrardan yapabilirim. Böyle çok stres oluyo çünkü. Allah isteyen herkese nasip etsin🙏 Yorumlarınız için teşekkürler

X