3 günlük ameliyat serüveni

adasu79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
111
1
merhabalar, ameliyat olalı üçüncü günüm bu sayfadan yeni ameliyat olan arkadaşlar gün gün gelişmeleri paylaşalım istedim.

teşekkür ederim tatlim eskişehirde cemal cingiye oldum çok mutluyum inş. alçı çıktıktan sonrada korurum bu mutluluğumu

Geçmiş olsun canım .Benimde bir hafta bitti.Çok iyim.Biraz dikkatli ve sabırlı ol.Herşey zamanla senin istediğin gibi olacak.Sağlıklı günler dilerim.........:)

teşekkür ederim canayakın sen benden daha ilerdesin, normal yemek yiyebiliyormusun üst dudağı kıpırtdatmada bi sakınca varmı bilgin varmı, benim 4 günüm oldu kendimi zorlarsam yiyebiliyorum ama kötü bişey olmasını istemiyom korkuyorum

teşekkür ederim canayakın sen benden daha ilerdesin, normal yemek yiyebiliyormusun üst dudağı kıpırtdatmada bi sakınca varmı bilgin varmı, benim 4 günüm oldu kendimi zorlarsam yiyebiliyorum ama kötü bişey olmasını istemiyom korkuyorum

İki gündür yemek yemede rahatladım.Ama 5 gün bayağı zordu.Pipet kullandım bir şeyler içerken.Az yemek yedim.Sert zaten mümkün değil.Bir haftadan sonra herşey daha iyi oldu.Tek sorum burnum yarı tıkalı yarı açık gibi.Ondan rahatsız oluyorum.Onun dışında bir sorun yok cnm.Şişlikler artık indi.

X