3 günlük su orucu, benimle var mısınız?

3 günlük su orucu tutacağım. Bugün sabah kahvaltısı ettim başlıyorum. Çarşamba akşam yemeğine kadar devam edecek. Yapmak isteyip bı turlu baslamayanlar varsa birbirimize cesaret verelim. 53.5 kiloyum hedefim 48.
48 kilo iyi bir kilo degil kı, suan ki kilonuz olması gerektiği gibi.
Amacınız nedir 48 kiloya düşmekle?😀ciddî olarak soruyorum.

48 kilo iyi bir kilo degil kı, suan ki kilonuz olması gerektiği gibi.
Amacınız nedir 48 kiloya düşmekle?😀ciddî olarak soruyorum.
İyi olmadığına nasıl karar verdiniz 170 boya göre mi 😂 153 üm ideal kilom 43-44 normalde. Amacım daha sağlıklı ve fit olmak kendimi bu kilo da rahat ve mutlu hissetmiyorum. Aldınız mı cevabinizi :) motive olmak için konu acmisim ilgi alanizin dışındaysa niye yorum yapıyorsunuz ben de sizin amacınızı anlayamadım.

Canım yaşın kaç bilmiyorum ama bende cuma günü başlıycam ki hafta sonu daha rahat vakit gecirebileyim dün başladım ben diyete bu diyet hakkında bir bilgin vs var mı ? Ben eğer kansızlık vitamin eksikliği vs gibi sorun varsa asla başlama sakıncalı diye biliyorum 🙄

Evet 3 gün su içiliyor ama o gün baslayamadim küçük bı rahatsızlık yaşadığım için. Kansızlık var ama 3 günlük olduğu için bir sıkıntı olmaz düzenli olarak ilaç kullanıyorum normalde ama bu 3 gün kullanmayacagim. Daha önce su orucu degilde çorbayla diyet yapmıştım sebze çorbası içmiştim sadece 6 gün. 4.5 kilo verdim ve mide şişkinlik sorunumdan kurtuldum o yüzden bir de bunu denemek istedim. Kısa süreli olan bu tip acliklarin bir sakıncası yok ayda bir 3 gün yapılabilir. Uzatirsaniz sıkıntı. Bu arada 24 yaşındayım. Aidin salihin kitabını okudum. 3 günden fazla yaptığınızda lavman falan gerekebilir. O yüzden ard arda 3 günden fazla yapmayın. Yaparsanız araştırıp yapın. Ben bu sabah tekrar başladım. Açıkçası yapılan saçma sapan yorumlardan motivasyonumu da kaybetmiştim. Motive olmak için konu acmışken. Hala isteyen varsa bu akşamdan itibaren benimle baslayabilir. Pazar günü akşamı bitiririz. Aciktikca su içeceğiz. Çay yeşil çay vs de tuketmiyoruz yalnızca su. Bittiğinde ise ağır ve katı yiyecekler yemiyoruz ılık çorba veya taze meyve suyu tüketebiliriz.

Herkesin kendi görüşü tabii ama bana pek sağlıklı gelmedi. 3 günde insan ne kadar kilo verip şişkinlik atabilir ki? Ben uzun zamanda sağlıklı kilo vermekten yanayım ama tabii dediğim gibi herkesin doğrusu kendine.

Herkesin kendi görüşü tabii ama bana pek sağlıklı gelmedi. 3 günde insan ne kadar kilo verip şişkinlik atabilir ki? Ben uzun zamanda sağlıklı kilo vermekten yanayım ama tabii dediğim gibi herkesin doğrusu kendine.
Siz bilirsiniz. Araştırıp ogrenebilirsiniz. Konuyu siliyorum. Herkesin diyeti orucu kendineymiş hakkaten. İyi günler :)

Son düzenleme:
X