Yöresel Tarif 3.Hafta Pınar Labneli İftar Sofraları Yarışması Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli İftar Sofrası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
B
Benimde 12 sene oldu.. sadece beyaz eşyaları değiştik sırayla.. eskileri yaylaya götürdük ama.. onun dışında bence eşyalarım hala yeni bence 😁
Benim beyaz eşyalar in hepsi tamirde n geçti bir hakları daha yok ama buzdolabı 3 kez
C.mak 4 kez
Bulaşık makinası hiç :KK45: knedim yaptım arizasini :KK70:

TV tüp değişti :KK70:
Ütü kör topal idarw ediyor sadece perde değiştirdim halılarım bile ilk halilarim :KK45:

B

Benim beyaz eşyalar in hepsi tamirde n geçti bir hakları daha yok ama buzdolabı 3 kez
C.mak 4 kez
Bulaşık makinası hiç :KK45: knedim yaptım arizasini :KK70:

TV tüp değişti :KK70:
Ütü kör topal idarw ediyor sadece perde değiştirdim halılarım bile ilk halilarim :KK45:
Beyaz eşyalar iyidi yaylaya götürme işi olmasa değişmezdim belki.. ilk arızada yaptır yaylaya götürdük.. şimdi yazarken farkettim hepsini değiştiğimizi.. ama mobilyalar aynı hala..

Benimde 12 sene oldu.. sadece beyaz eşyaları değiştik sırayla.. eskileri yaylaya götürdük ama.. onun dışında bence eşyalarım hala yeni bence 😁
benim oturma odamdaki köşe koltuk 4 yılda pert oldu iç süngeri çöktü döşemesi yırtıldı falan ama biz o dönem maddi olarak kötüydük gücümüz ona yetti onu aldık dayanıksız ve kötü olduğunu bile bile aldık bizi 5 sene götürse yeter dedim muhtemelen öyle de olacak :)
İmza ile evlendim desem :olamaz:
kanka sen çiş demişsin adda gidek demişsin sonra hooop evlenmişsin o ne kız 17 yaşında mı gelin oldun :skandal:

benim oturma odamdaki köşe koltuk 4 yılda pert oldu iç süngeri çöktü döşemesi yırtıldı falan ama biz o dönem maddi olarak kötüydük gücümüz ona yetti onu aldık dayanıksız ve kötü olduğunu bile bile aldık bizi 5 sene götürse yeter dedim muhtemelen öyle de olacak :)

kanka sen çiş demişsin adda gidek demişsin sonra hooop evlenmişsin o ne kız 17 yaşında mı gelin oldun :skandal:
Düğünüm olurken 18 ime 20 gün vardı imza atarken 1.5 ay vardı :olamaz:

Bu ara kafam bozuk herşeye hayatta enerjim falan kalmadı :silah:
Sorma minik valla benimde öyle herşeyden bunaldım valla bazı şeyler keşke dedirtiyor artık daraldim .hevesim enerjim hicbisey kalmadı. Zoraki yaşıyorum gibi bazen.

Rabbim en güzellerini almayı nasip eder inş 😘

10.senesinde oturma odasının yüzünü değiştik bir tek.. o da süngeri aynı kaldı iyi çıktı demek ki.. yüzünün rengi bozulmuştu.. aman ne kalıcı ki..

aynen bende de öyle durumlar 🙄

Neden :skandal:
sabahtan beri çoluk çocuk dışardalar anneler de dışarda lak lak biz enayi miyiz onların yüzünden hasta olmak istemiyorum hafta içi de öyleler evin yanında fırın var orayı teftişe gelen biri var 2 kere uyardı hala devam ediyorlar ben de sinir oldum şikayet ettim

sabahtan beri çoluk çocuk dışardalar anneler de dışarda lak lak biz enayi miyiz onların yüzünden hasta olmak istemiyorum hafta içi de öyleler evin yanında fırın var orayı teftişe gelen biri var 2 kere uyardı hala devam ediyorlar ben de sinir oldum şikayet ettim
He iyi yapmışsın o zaman insanımız uyarı ile de anlamıyor malesef illa ceza ödeyecekler 😈

X