3 haftalık evliyim terk edildim

bekaret davası mı
töbe bismillah, o ne?
Arkadaşlar bu bizim yasal olarak aldatilma kandirilma haysiyet onur anlaminda gururumuzun incinmesi gibi konularda karşı tarafa açacağımız dava adı. Tazminat davası tarzinda. Arkadaşımızın basina gelen olaydan sonra direk savciliga suç duyurusunda bulunup bu tarz bi dava açmalı. Bunu meslek edinmis kisiler var evlen 3 ay takıl ayril gibi o yuzden herkes hakkini aramali. Bu tarz kisilerin tek derdi bi kızın bekaretini bozmak ve biraz kullanip birakmak.

Seni bi sekilde inandiririp evlendi isini gördü simdide ayril git istiyor herhalde. Direk sikayet et savciliga dava aç bekaret davasi. Her mesajini kaydet konusmalar da kayıtlıdır. Öldürürüm falan vs havlayan kopek isirmaya korkar. En onemlisi ailen veya bir yakinindan yardim al yalniz olmaz bu isler. Bu oyunlari birinden ogrenmistir evlen biraz takil sonra ayril bunu meslek edinen kisiler de var. Herseyin cezasi var hukuk yolu açık sen kendine güven yeterki. Hakkini aramalisin burnundan gelsin onun
Bi sürü yorum atilmis diyelim kizin anlatmadigi seyler var konu bu degil. Sonuc onemli magdur edilmis. Ve asagidakiler siz erkeklerin ne kadar pis zihniyetde oldugunu hic ogrenmemissiniz. Biz ne pislikler duyduk gördük. Siz pembe dunyanizda devam edin.

Konu çok uzun, olabildiğince kısa kesmek istiyorum ama her şeyden önce çok hassas bi dönemde olduğumu ve beni yargılayacak sözlerinizi normalden daha fazla canımı yakacağını bilin çünkü psikolojim hiç iyi değil.

Ben 3 hafta evvel ailemden habersiz evlendim. Eşim askeri personel. İzine gelince düğün, ev tutma vs işlerini halledeceğini söyledi. Bana Bi alyans bile almadı. Evlendik. Evlendiğimiz gün göreve gitti, ben ailemin evinde onu beklerken gittiği 2. Gün bana buz gibi davranmaya başladı. Telefonlarımı açmıyor, açsa da hemen kapatmak için bahaneler arıyor vs. En sonunda bu böyle olmayacak bari Bi ev tutalım aileme izah edelim dedim BANANE, SANA EV Mİ TUTUCAM BİDE, NE HALİN VARSA GÖR DEDİ. annesinin durumdan haberi oldu, onu aradım BEN NAPİM ARANIZDA HALLEDİN dedi. En sonunda da bana ZATEN Bİ ZEVK İÇİN BAŞIMA BUNLAR GELDİ dedi, beni terk etti.. Dünyam başıma yıkıldı. Üstelik sen kesin beni aldatmışsındır nereden bileyim ne bok yediğini Ben uzaktayım, seni öldürürüm diye tehdit etti. Ben bu kişiye hukuki yollarla elimden gelen her türlü zararı vermek istiyorum çünkü hayatımla oynadı. Tazminat, nafaka, hapis artık ne gelirse hukuk çerçevesinde zarara uğratmak istiyorum ama haklı çıkar mıyım yoksa boşuna mı uğraşırım veya bunun dışında ne yapmam gerekir lütfen bana BENİ YARGILAMADAN yardımcı olun çünkü ben zaten sabaha kadar uyumayıp bu kişiye güvendiğim için kendimi suçluyorum.
Resmi nikâhın var mı ?

Ailenizden gizli neden evlendiniz aileniz karşı mıydı? Tellli duvaklı gelin olmak varken neden böyle bir şey yaptınız usülüne uygun yapsaydınız her şeyi emin olun değerdiniz daha çok olurdu sizi çantada kekli bilgi sahipsiz bildi çok yazık. Biz kadınlar o kadar güçlüyüz ki aslında istersek erkekleri kul köle edebiliriz ama ne yazık ki onları pohpohlayıp aman sen benle ol yeter ailem önemli değil sana kaçarım da ben gizli de evlenirim diyerek değerimizi azaltıyoruz. Ben evlenirken ailem bazı zorluklar çıkardı istemedi filan eşim önemli olan biziz gel evlenelim dedi ben asla dedim ailem istemiyorsa bşr sebebi vardır kendini sevdireceksin o zaman dedim gerçekten de sevdirdi sonra ailem ikna oldu asla ailemi kocama kötülemedik hep onlar haklı sen haksızısın dedim şimdi benim de ailemin de değeri çok şükür ki elimin yanında var aileme saygıda kusur etmez ailem sayesinde bana da bir şey demeye ezmeye çekinşr.

X