3 haftalık yavru tekire yuva arıyoruz =))

morrison

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2009
563
4
35
Arkadaşlar merhaba,
Sokakta bulduğumuz 3 haftalık tekir yavruyu sahiplenecek, onu sevip bakacak bir gönüllü arıyoruz. Yavrunun fotoğraflarını ekliyorum. İlgilenen olursa daha büyük fotoğraflarını da gönderebilirim. Daha çok küçük olduğu için biberonla besleniyor ama tabaktan içmeye de başladı yavaş yavaş. Tuvaletini yapmayı ve örtmeyi biliyor. Son derece sağlıklı ve hareketli. Arkadaşım kendisi bakmayı çok istiyor ama annesi kedilerden korkuyor malesef dolayısıyla bir şekilde evden uzaklaştırmak zorundayız. Bende de titiz bir anne olduğu için ben de sahiplenemiyorum kaydirigubbakcemile3 İlgilenen olursa buradan özel mesajla bana ulaşabilir. Çevrenizde yavru kedi edinmek isteyen tanıdıklarınız varsa onlara da haber verin lütfen çünkü sahip çıkacak kimseyi bulamazsak mecburen bahçeye indireceğiz :1no2:

Eklentiler

• $IMG_0768 [].jpg
    $IMG_0768 [].jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 124
  • $IMG_0774 [].jpg
    $IMG_0774 [].jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 114
  • $mnjhy [].jpg
    $mnjhy [].jpg
    36 KB · Görüntüleme: 107
  • $Pisicix 0010 [].jpg
    $Pisicix 0010 [].jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 84
  • $Pisicix 0019 [].jpg
    $Pisicix 0019 [].jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 110
Bu arada kedi İstanbul Bostancı'da bulunmaktadır. Sahiplenmek isteyen olursa İstanbulun neresi olursa olsun bizzat elden teslim edeceğim.

Ne kadar da güzel bir kedicik bu.Evde tek başıma yaşasaydım sanırım kedi ,köpek ne varsa eve toplardım.Umarım yuvasını bulur da sokakta yaşam mücadelesi vermek zorunda kalmaz bu tatlı bıcırık.boshayallersmile

Umarım canım =))) Kendi evim olsa hiç düşünmez hemen alırdım ama aile ile yaşayınca mümkün olmuyor malesef. Umarım ona sıcak bir yuva sağlayabilecek birini bulurum.

merhaba ben kedıyı sahıplenmek ıstıyorum umranıyede oturuyorum ıstanbulda eger mumkunse en kısa surede almak ısterım kedıyı lutfen cevap

tekir,sarman deyince akan sular durur beim için..
benimde var..
en güsel tedii,tekiyy tediiii:KK69:

Denizkızı çok çok çok özür dilerim, cevaplarını görmedim ve ancak şimdi cevap yazabiliyorum. Özel mesaj atın diye ilanda belirtmiştim, konuya girip bakmayı ihmal etmişim benim de hatam var. İlk bir, bir buçuk hafta sahiplenmek isteyen kimse çıkmayınca kediyi ben sahiplendim, yaklaşık beş aydır benimle birlikte. Sanırım senin mesajın da ben kediyi sahiplendikten sonra buraya düşmüş zaten =)) Tekrar özür diliyorum ve ilgine çok teşekkür ediyorum.

Denizkızı çok çok çok özür dilerim, cevaplarını görmedim ve ancak şimdi cevap yazabiliyorum. Özel mesaj atın diye ilanda belirtmiştim, konuya girip bakmayı ihmal etmişim benim de hatam var. İlk bir, bir buçuk hafta sahiplenmek isteyen kimse çıkmayınca kediyi ben sahiplendim, yaklaşık beş aydır benimle birlikte. Sanırım senin mesajın da ben kediyi sahiplendikten sonra buraya düşmüş zaten =)) Tekrar özür diliyorum ve ilgine çok teşekkür ediyorum.

pisiyi sokaga atmadıgınız ıcın sızı tebrık ederım kedılerı cok severım kucukken cok besledım sımdı de ıstıyorum ama kızım daha kucuk ılerde kızımda ısterse burdan sahıpsız kedıye aıle olmak ısterım ama daha erken :)

Arkadaşlar merhaba,
Sokakta bulduğumuz 3 haftalık tekir yavruyu sahiplenecek, onu sevip bakacak bir gönüllü arıyoruz. Yavrunun fotoğraflarını ekliyorum. İlgilenen olursa daha büyük fotoğraflarını da gönderebilirim. Daha çok küçük olduğu için biberonla besleniyor ama tabaktan içmeye de başladı yavaş yavaş. Tuvaletini yapmayı ve örtmeyi biliyor. Son derece sağlıklı ve hareketli. Arkadaşım kendisi bakmayı çok istiyor ama annesi kedilerden korkuyor malesef dolayısıyla bir şekilde evden uzaklaştırmak zorundayız. Bende de titiz bir anne olduğu için ben de sahiplenemiyorum kaydirigubbakcemile3 İlgilenen olursa buradan özel mesajla bana ulaşabilir. Çevrenizde yavru kedi edinmek isteyen tanıdıklarınız varsa onlara da haber verin lütfen çünkü sahip çıkacak kimseyi bulamazsak mecburen bahçeye indireceğiz :1no2:

ne tatlı bir hayvan ... ah ah şunun gibi bir kedim olsa keşke :KK31: ama ailemin hayvanlarla ilgili problemi var ancak kendi evime çıkınca :KK31: evi hayvan dolduracağım o zaman :KK52:

merhaba ben kedıyı sahıplenmek ıstıyorum umranıyede oturuyorum ıstanbulda eger mumkunse en kısa surede almak ısterım kedıyı lutfen cevap

denizkızı bizim kliniğimizde 3 aylıktan küçük harika bir tekir kız var. gözünden tedavi etmişler. sağlıklı şimdi. kıyamamışlar bırakmaya sokağa. sahip arıyorlar. çok oyuncu. sevdirmek için taklalar atıyor. istersen kliniğin numarasını verebilriim.

X