3.KEZ BURUN ESTETİĞİ

sskdfe

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2022
14
10
23
selam kızlaar yaklaşık 3 sene önce burnumu emre ilhan adlı bi doktora yaptırmıştım suadiyede binası çok meşhur diye iyidir diye düşünmüştüm çok iyi yaptığı burunlar da vardı diye güvenmiştim ama 1 sene sonra burnum düştü baya bi öncesinde demişti kalın derili burnun ikinci ameliyatla istediğin gibi olur diye neyse bu yaz temmuz ayında gittim ve ikinci ameliyatı oldum revizyon olarak dedi işte tamam anladım böyle yapıcaz falan dedi gittik ameliyatı oldum acı ağrı çok olmadı o konuda hakkını yıyemem evet ama burnum hala sürekli şişiyor ve istediğim gibi olmadı açıkçası şişlikler asla geçmiyor bu yüzden mutlu değilim tekrar olmak istiyorum bu doktora bir daha asla gitmeyi düşünmüyorum artık şöhretteki insanları instagram influencerlarını vs tarzı insanların burnunu yapıyo genelde evet iyi bir doktor ama tavırları yoruyor sizinle ilgilenmiyor dalga geçiyor yüzüne göre çok iyi orantısı vs diye ama ayda nerdeyse 15 20 gün şişiyor olalı 9 10 ay oldu oysa ki artık oturması gerekirken.. bana şişmesi bu kadar neden olur dediğimde ben anlamam ben cerrahım yaparım sadece şiştiğinde dışarı çıkmazsın dedi nolur bana güzel bir burun doktoru önerin ya da şişliklere bir çözüm yolu söyleyin.. yardımcı olursanız çok sevinirim..

Son düzenleme:
Konuyla ilgili hiçbir fikrim yok ama burnun bu halini ben beğendim, gayet güzel bence.
:süslü:

Üçüncü ameliyat için hem güvenilir hem de istediğiniz tarzı yapacak doktor bulmak gerçekten zor iş.Kaldı ki en iyi isimlerden birine ameliyat olmuşsunuz.Bende iki kez ameliyat oldum.Revizyonum hiç iyi iyileşmedi.Burun sırtım gölgeli,dokunduğumda boşluklar var.Şekli deseniz bana göre eh işte.Yandan kabul edilebilir ama önden asla sevmiyorum.
Bir yıl kadar Dr aradım ama içime sinen birini bulamadım.Geçen ay iki prof ile görüştüm ama ikisi de üçüncü ameliyat riski alacak kadar kötü olmadığını söyleyip ameliyat önermediler. Bazen iki ameliyat ile olmayan üçüncüde mi istediğim gibi olacak deyip vazgeçiyorum bazense sonunda mutlu olacaksam risk almaya değer diyorum.Çok kararsızım :KK43: İyi birini bulup mutlu olursanız haberdar edin lütfen 🙏🏻

Üçüncü ameliyat için hem güvenilir hem de istediğiniz tarzı yapacak doktor bulmak gerçekten zor iş.Kaldı ki en iyi isimlerden birine ameliyat olmuşsunuz.Bende iki kez ameliyat oldum.Revizyonum hiç iyi iyileşmedi.Burun sırtım gölgeli,dokunduğumda boşluklar var.Şekli deseniz bana göre eh işte.Yandan kabul edilebilir ama önden asla sevmiyorum.
Bir yıl kadar Dr aradım ama içime sinen birini bulamadım.Geçen ay iki prof ile görüştüm ama ikisi de üçüncü ameliyat riski alacak kadar kötü olmadığını söyleyip ameliyat önermediler. Bazen iki ameliyat ile olmayan üçüncüde mi istediğim gibi olacak deyip vazgeçiyorum bazense sonunda mutlu olacaksam risk almaya değer diyorum.Çok kararsızım :KK43: İyi birini bulup mutlu olursanız haberdar edin lütfen 🙏🏻
Tabikki de ya beniim ikinci ameliyat zaten çok baştan sağma yapıldı doktor fazla paranız varsa gelin yapalım demişti hatta salak gibi tekrar o adama giden kafama ayrı kızıyorum ama işte yarı fiyatına yapıcağı için ameliyatı aynı doktor diye yaptırıyım dedim hiçbir sonuç yok memnun olucağım birini bulursam elbette haberdar ederim çok zor bir süreç gerçekten güvenmesi yaptırması vs… zaten mutlu olmak için yaptırıyoruz

Ankara esabil eker burun ve meme ameliyatlarında çok başarılı, ben burnumu arkadaşım memesini yaptırdı :KK37:
tek sorun dinlememesi adamın ahaha ama iyi iş çıkardı

Ankara esabil eker burun ve meme ameliyatlarında çok başarılı, ben burnumu arkadaşım memesini yaptırdı :KK37:
tek sorun dinlememesi adamın ahaha ama iyi iş çıkardı
Önümüzdeki ay arkadaşım ilk ameliyatını o doktora yaptıracak.Yakından görme şansım olacak ama revizyon için iyi bir seçenek değil .

Önümüzdeki ay arkadaşım ilk ameliyatını o doktora yaptıracak.Yakından görme şansım olacak ama revizyon için iyi bir seçenek değil .
Doğrudur, ben revizyon yaptırmadım
Üst üste burun ameliyatı önerilmiyor
Eğer burnunuz sizi çok rahatsız etmiyorsa üçüncüye boş yere kalkışmayın bence

memnun degilsen yaptır. ama dogru doktoru bul bak ben 3. yu oldum hala memnun degilim. Ama 5. aydayım sabrediyorum.

memnun degilsen yaptır. ama dogru doktoru bul bak ben 3. yu oldum hala memnun degilim. Ama 5. aydayım sabrediyorum.
Üçüncü ameliyattan sonra memnuniyetsizlik yaratan şeyler neler oldu? Muhtemelen aşırı şişmiştir.Benim geçen yıl ön profilim berbat durumdaydı.Şimdi çok daha iyi ama bu sefer de köprüde boşluk var.Üçüncü ameliyat ile daha kadınsı,daha iyi bir burun hayal ediyordum ama yine bir sorun çıkar ya da daha istemediğim bir şeye dönüşürse diye korkuyorum.
Güvenecek iyi doktor bulmak zaten ayrı bir mesele.

Üçüncü ameliyattan sonra memnuniyetsizlik yaratan şeyler neler oldu? Muhtemelen aşırı şişmiştir.Benim geçen yıl ön profilim berbat durumdaydı.Şimdi çok daha iyi ama bu sefer de köprüde boşluk var.Üçüncü ameliyat ile daha kadınsı,daha iyi bir burun hayal ediyordum ama yine bir sorun çıkar ya da daha istemediğim bir şeye dönüşürse diye korkuyorum.
Güvenecek iyi doktor bulmak zaten ayrı bir mesele.
ya bazı günler bebek gibi oluyor burnum diyorum tamam yaptırmıcam ama bazı günler öyle bir şişiyor ki diyorum ben sürekli bunun şişip şişmemesinr dikkat mi etmek zorundayım bu durumdan dolayı da çok sinirleniyorum açıkçası şişlik olmayan bir gün yok nerdeyse hani çok nadir iki ayda bir ayda bir iki gün falan düzgün olduğu gün oluyo diyorum bu benim mi burnum ama sonra yine şişiyo kafayı yiyorum artık ya hani doktora gittiğimde de umursamadı şişliğini sadece şiştiğinde dışarı çıkma deyip yolladı yani bilmiyorum çok kararsızım açıkçası bunu surup çözüm bulmak için bile başka doktora gidip konu hakkında konuşmak mantıklı olabilir diye düşünüyorum yani gereksiz şişiyor çünkü bazen

ya bazı günler bebek gibi oluyor burnum diyorum tamam yaptırmıcam ama bazı günler öyle bir şişiyor ki diyorum ben sürekli bunun şişip şişmemesinr dikkat mi etmek zorundayım bu durumdan dolayı da çok sinirleniyorum açıkçası şişlik olmayan bir gün yok nerdeyse hani çok nadir iki ayda bir ayda bir iki gün falan düzgün olduğu gün oluyo diyorum bu benim mi burnum ama sonra yine şişiyo kafayı yiyorum artık ya hani doktora gittiğimde de umursamadı şişliğini sadece şiştiğinde dışarı çıkma deyip yolladı yani bilmiyorum çok kararsızım açıkçası bunu surup çözüm bulmak için bile başka doktora gidip konu hakkında konuşmak mantıklı olabilir diye düşünüyorum yani gereksiz şişiyor çünkü bazen
Bence gayet haklısınız şiştiğinde dışarı çıkma demek nedir ya. O insanlar doktor mu gerçekten. Memnun kalmak için onca para ödüyorsunuz sonra bide şiştiğinde eve mi kapanacaksınız yani?

Geçen yıl benim de öyleydi.Hatta ucu sünger gibi oluyordu bazen.Sabahları aynada kendimi tanıyamıyordum.Revizyon ilk ameliyat gibi olur sanmıştım ama asla aynı değil .Şişlik nasılsa bir şekilde geçecek.Çöküntü,şekil bozukluğu yoksa kafanıza takmayın derim.

X