2,5 litre su

Kizlar selam

Herkes yazmis ben de yazayim;

Hedefim kilo vermek degil ama saglikli beslenmek.
Hatta saglikli beslenerek kilo almak bile olabilir

Ikinci hedefim de azicik da olsa yuvarlak bi popo 🤦‍♀️ malesef hic yok. Kolum alcidaydi bu sabah cikti alcim. Simdi daha rahat spor yapabilirim, popoya yönelik.

Bazen hic yemek yemiyorum, bütün gün hic bisey yemedigim oluyor. Gece yarisi bol mayonezli yarim ekmek tost 🤦‍♀️🤦‍♀️ cocuklugumdan alismisim. Yemezsem uyuyamiyorum 🤦‍♀️
Bir de caramele hic dayanamam.
Bunlari en azindan azaltmak istiyorum.

Günde ortalama 10000 adim atiyorum, 3 litre su, probiyotik tuketiyorum. Genellikle kvass icerim.
Yazin her gün yüzerim de muhtemelen 💙

Cok okuyamadim, boy kilo paylasmamis gerekiyor mu 🙏

Gözün aydin alçı gitmiş gecmis olsun GeyikliGece GeyikliGece isteyen yaziyor kilo durumunu

Tesekkur ederim, sukurler olsun rahata erdim 🙏

Yine dikkat etmem ve saglikli, protein yuklu beslenmeye devam etmem gerekiyor. Burasi sayesinde biraz kontrollü olurum insallah.

Kilomu yazmayayim öyleyse, sagliksiz derecede dusuk 🥺

Kizlar selam

Herkes yazmis ben de yazayim;

Hedefim kilo vermek degil ama saglikli beslenmek.
Hatta saglikli beslenerek kilo almak bile olabilir

Ikinci hedefim de azicik da olsa yuvarlak bi popo 🤦‍♀️ malesef hic yok. Kolum alcidaydi bu sabah cikti alcim. Simdi daha rahat spor yapabilirim, popoya yönelik.

Bazen hic yemek yemiyorum, bütün gün hic bisey yemedigim oluyor. Gece yarisi bol mayonezli yarim ekmek tost 🤦‍♀️🤦‍♀️ cocuklugumdan alismisim. Yemezsem uyuyamiyorum 🤦‍♀️
Bir de caramele hic dayanamam.
Bunlari en azindan azaltmak istiyorum.

Günde ortalama 10000 adim atiyorum, 3 litre su, probiyotik tuketiyorum. Genellikle kvass icerim.
Yazin her gün yüzerim de muhtemelen 💙

Cok okuyamadim, boy kilo paylasmamis gerekiyor mu 🙏
Popo için bir squaş uygulaması kullanıyordu arkadaşım. Her gün sana kaç tane squaş yapacağını yazıyor, onu yapınca gerçekten yuvarlak bir poposu oldu 😊

Sular içildi mi ?
Sporlar yapıldı mı?
Sağlıklı beslenildi mi?
Ooo hepsi tamam
Totalde 1081 kalori almisim
Bana onerdigi gunluk kalori miktari 1684
Hala yiyebilirsin diyo uygulama ama yimemmm:KK70:

Spor bugun kalca bacak gunumdu yaptim:KK66:
Su ice ice tuvaleti su yolu yaptim:KK70:
Cay iciom simdi sekersiz

Popo için bir squaş uygulaması kullanıyordu arkadaşım. Her gün sana kaç tane squaş yapacağını yazıyor, onu yapınca gerçekten yuvarlak bir poposu oldu 😊
Popo icin squattan daha etkili bi egzersiz var hip thrust diye geciyor yada glute bride
Squat sadece kalca degil bacaklara da yukleniyor..
Benim dizlerimde problem var cok squat basamiyorum 20 normal squat 20 de dlc yapiyorum death lift midir nedir.
Benim istedigim full kalcayi yakacak bi egzersiz.
O da hip thrust:KK66: duvara dayayarak yapiyorum ayaklarimi inanilmaz yakiyor.

Şu mukemmel kalca hareketi :KK66:

3×25 yapiyorum fena yaniyorum
Ama iyice yukari kaldirmaniz lazim popoyu bu videoda kadin kaldırmıyor

Sular içildi mi ?
Sporlar yapıldı mı?
Sağlıklı beslenildi mi?

2.750 su icildi
10290 adim suan.
Sabah, atistirmaliklar ve aksam saglikli. Ama öglen yolda oldugum icin cok fena bisey yedim ⛔⛔⛔ beyaz ekmekli, mayonezli bi sandvic 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
3 gün evde olmayacagiz ama yanima leblebi ve muz aldim. Yoksa biseyler izlerken surekli pringles ve snickers yerim 🚫🚫🚫

Darisi basima ❤

2.750 su icildi
10290 adim suan.
Sabah, atistirmaliklar ve aksam saglikli. Ama öglen yolda oldugum icin cok fena bisey yedim ⛔⛔⛔ beyaz ekmekli, mayonezli bi sandvic 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
3 gün evde olmayacagiz ama yanima leblebi ve muz aldim. Yoksa biseyler izlerken surekli pringles ve snickers yerim 🚫🚫🚫

Darisi basima ❤
Seni gidi yaramaz bıdık seni.
Neyse ilk gün çok göz korkutmayalim.
2. Gün daha dikkat edersin umuyorum 😊

Şimdi sizin için tok karnıma tartilicam daha dün ki yediklerimi eritemedim ya neyse🙈
Yemegi yeni yedik güya 8 den sonra yenmeyecekti bu saate yemek mi kalır 🤨

Benim kuzenimle ayni boyunuz 60 kilo şu an o da 38 beden.
o yüzden iyi aslında dedim.
Yine de vücudunuzu en iyi tanıyan sizsiniz.
O zaman bize eşlik edin 😊
Çok sık online olamıyorum eğer olursam hem menü ve spor paylasiminida rahatlıkla yapabilirim 60 kilo olursam 36 baya baya olur kız bana

X