2,5 litre su

bardağını büyük tut zeerroşş azıcıkta limon sık içersin bende içemezdim tiksinirdim sudan bir seneir düzene outrttum
Limon ile birlikte çok güzel içiyorum hatta limonlu suya alıştığım zaman suyu sade içemiyorum. Tamam tekrar limon kullanacağım

Benim 15 olmustu,ama az once bir sahanda yumurta yiyesim geldi nasiiil :cry:
Dolaba baktim baktim geri dondum,yemedim,sabah gururla yemedim eyyyt diyebilmek icin.
Duble bardagimla limonlu ılık su ictim,bastirdi
Hee yemedim gece kizlar :sampiyon: yattim oyle, sabah nasil mutlu oldum,yesem utanacaktim valla :olamaz:

Kizlar ben su içince cok afedersiniz kabız oldum yaw. Ters etki etmesi gerekmiyi muydu fizik kurallari geregi? Bi de su içsem yariyo cumlesi gercekmis. Su icmeye baslayali 1 kg almisim bu gidisle bana dombili diyebilirsiniz🤪 cunku metabolizmami düzeltene kadar su içecegim cunku su hayattir

Ben
Önümde sürahi ve bardak günümün eksiğini tamamlamaya çalışıyorum.
Mendeeee🤣
Eksikleri tamamlayinca sayin hojam kilo bazinda artarsak yani çoğalırsak? Bu husustaki engin düşüncelerinizi alabilir miyiz? 😍

Ben
Mendeeee🤣
Eksikleri tamamlayinca sayin hojam kilo bazinda artarsak yani çoğalırsak? Bu husustaki engin düşüncelerinizi alabilir miyiz? 😍
Şöyle düşün
Bilmiyorum ben de kg kaybetmedim ama görüntüm sikilasti. Eşim bile zayıfladın sanki diyor halbuki aynıyım.
Yemek konusunda biraz kismamiz gerek bir de yemekten sonra su içmeyin mide büyümesine sebep oluyormuş.

Yemekten önce içilmesi az yemeye yemekten sonra su içilmesi mide büyümesine sebep oluyor bu ayrıntıya dikkat edin yeter.
Hoca moca ayıp oluyor ama ben de aciz bir kulum 😉😚

Su severler kulübü olarak
Bir ay eskisi kadar aktif olamasak da sahurda ve iftarda lütfen su alimlarimiza dikkat edelim.
Sahurda en az 3 en fazla 5 bardak içelim.
İftarda ve daha sonrasında 5-10bardak arasi içelim.
Tutmayanlarimiz 3 litreye devam etsinler.
Ben fırsat buldukça iftar saatlerinde hatırlatma yapacağım.
Herkese hayırlı ramazanlar..

Niloyatospikk Niloyatospikk
clara clara
Magnifiaque Magnifiaque
Z Zerre
Minnosprenses Minnosprenses
tugcekb tugcekb
IcimdekiSonsuzDeniz IcimdekiSonsuzDeniz
ozelbir_i ozelbir_i
Drderdimderin Drderdimderin
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
H hanimpazari
Keira- Keira-
memurhanim memurhanim
NilMeSeKer NilMeSeKer
Hifaa Hifaa
MssPARE MssPARE
Aktif Lora Aktif Lora
L Luina
N U R N U R

Hayirli ramazanlar.
Sahurlarda 5 bardak su içmeye iftardan uyuyana kadar 5-10 arasi su içmeye davet ediyorum.
Kendinizi aşırı zorlamayin.
Yapabildiğiniz. Kadar.

En güzel söz

""hedefe ulasamasamda en azından yaklaşacak kadar mücadele ettim""
Günaydın sahurda 4 bardak içtin sabah kadar tuvaleten çıkamadım ya 🤷‍♀️

X