3. Revizyonum sonrası bu durumdayım

Girlsbelikegirls

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2018
446
149
29
Merhaba 1 yıl 3 ay oluyor 3.revizyon sonrası. Daha önceden cökmelerim vardı giderildi kıkırdakla. Fakat burnum cok garip hal aldı. Şu görüntüden bir kurtulamadım. Ok işareti ile gösterdim resimlerde. Orası bir türlü oturmadı 3 ameliyatım sonrasında da. Bazen düz gibi dururken bazense loş ışık altında , ters ışıkta cok kötü duruyor bütün hatlar, kıkırdaklar belli oluyor. Burnumun yanak kısımlarına bitişen taraflarının içi boş gibi deri. Ödem mi var hala anlamadım..

Eklentiler

• 53CBA98F-9C83-4DB8-9D92-E26AE68C06D5.jpeg
    53CBA98F-9C83-4DB8-9D92-E26AE68C06D5.jpeg
    60,7 KB · Görüntüleme: 1.190
  • BD6D8052-C23D-45AE-8942-0EB53887D37B.jpeg
    BD6D8052-C23D-45AE-8942-0EB53887D37B.jpeg
    49,2 KB · Görüntüleme: 1.190
Çok geçmiş olsun. Bence burnunuz çok güzel duruyor, bahsettiğiniz yerde çok minimal bir durum var fakat hiç de kötü durmuyor. Doktorunuzu öprenebilir miyim? Ben de revizyon için doktor arayışındayım.

Ilk olarak geçmiş olsun umarım ıstediğiniz gibi olur her şey bende revizyon oldum ve burun ucumda kıkırdak belli oluyor hafif sizde de var benimki normal ışıkta bile bir beyazlık olarak orada duruyor doktor takılma diyor ama gözüm hep orada acaba sizde durum nasıl

Ilk olarak geçmiş olsun umarım ıstediğiniz gibi olur her şey bende revizyon oldum ve burun ucumda kıkırdak belli oluyor hafif sizde de var benimki normal ışıkta bile bir beyazlık olarak orada duruyor doktor takılma diyor ama gözüm hep orada acaba sizde durum nasıl
Benim cildim cok ince ve maalesef her yapılan müdahale belli oluyor bende :/ benim de burun ucu kıkırdaklarım sivri biraz belli oluypr cıkıntılı ama benim hosuma gidiyor nedense onlar. Düşmesinden daha iyi bana göre. Doktorum zamanla burun ucumun ve kıkırdakların daha da esneyeceğini söyledi.bir de benim derim de renk değişimi oldu bazı yerlerde hafif yuvarlak seklinde. Gölge gibi duruyor bazen onlar cökmüş gibi görüntü veriyor

Çok geçmiş olsun. Bence burnunuz çok güzel duruyor, bahsettiğiniz yerde çok minimal bir durum var fakat hiç de kötü durmuyor. Doktorunuzu öprenebilir miyim? Ben de revizyon için doktor arayışındayım.
Tesekkürler ben cok memnun değilim ama yine de ilk iki ameliyat sonucuma göre daha da iyi durumda evet .. Doktorum kayseri de. Zaten doktoruma kontrole gittim gecen gün ve minimal olan bir yere dolgu yaptı kendisi de farkedip.burun sırtımda her kıkırdak belli oluuor benim maalesef derim ince olsugu için..

Tural beyi biliyorum yaptığı işler muhteşem ancak şimdilik öyle bir imkan olmadığı için düşünemiyoruz maalesef:KK43: en son revizyon için 90bin lira gibi uçuk bir fiyat istediğini duymuştum ve iyice uzaklaştık bu fikirden.Hos Adana'da da 60bin civarı ama yine de daha uygun tabii ki:)

Tural beyi biliyorum yaptığı işler muhteşem ancak şimdilik öyle bir imkan olmadığı için düşünemiyoruz maalesef:KK43: en son revizyon için 90bin lira gibi uçuk bir fiyat istediğini duymuştum ve iyice uzaklaştık bu fikirden.Hos Adana'da da 60bin civarı ama yine de daha uygun tabii ki:)
En son geçen hafta görüştüğüm bir bayana 120 bin demiş.6 ayda 70 binden 120’ye çıkışını öylece uzaktan izledim.🥲

Ciddi misiniz😳Aman Allahim 🥺🥺🥺 oturun burnunuzla mutlu olmayı öğrenin diyor kisaca bizim gibilere 😒 Adana'da iyi bir revizyon doktoru arayışına devam o halde
Siz yine de bir sorun ama benim duyumum bu şekilde.İstediğim gibi olacağının garantisi olsa yine zorlanır bir şekilde ama bu işin garantisi de yok.Zaten işine güvensem de tarz olarak uyuşamıyoruz kendisiyle.

X