3 saat arayla iki tane ertesi günü hapı içtim

herkese Merhaba arkadaşlar 25 eylülde bir ilişki yaşadım erkek arkadaşım bir kere içime boşaldı boşalır boşalmaz banyoya gidip temizlemeye çalıştım 10 saat sonra ertesi günü hapı kullandım ama 3 saat sonra bende ishal yaptı eczane de çalışanlara sordum tekrardan almak gerekiyor mu diye hap ölmüş dediler bu yüzden başka bir markanın ertesi günü hapını kullandım bende yan etki olarak sadece yorgunluk ve karın ağrısı yaptı normalde çok araştırdım bir taneden fazla kullanmak sakıncalı olduğunu biliyorum ama kusma veya ishal durumlarında tekrar kullanınız yazıyordu bende tekrardan içtim sorum şu ona rağmen hamile kalır mıyım ayın 2 sinde reglim gelmesi lazım normalde reglim gelmesi için soğan kürü vb. şeyler içmeli miyim çok korkuyorum lütfen yardım edin hayatımda ilk defa böyle bir şey oluyor çok telaş yapıyorum internette her araştırma yaptığım da farklı şeyler çıkıyor ertesi günü hapı aldıkları halde hamile kalanlar filan yazıyordu ama ella markasını okudum benim içtiğim iki hapta ella değil...
Valla ertesi gün hapı içip ishal kusma yaşamayıp ama hamile kalan tanıdığım var bu haplara güvenmeyin %1 lik oranla kalınıyor

Regl zamanınız 1 hafta geciktikten sonra ( ki gecikicek haptan dolayı) kaset test yapın bi kaç tane başka türlü bunu asla anlayamazsınız

Regl zamanınız 1 hafta geciktikten sonra ( ki gecikicek haptan dolayı) kaset test yapın bi kaç tane başka türlü bunu asla anlayamazsınız
tamam teşekkür ederim öyle yapayım o zaman reglim gelmesi için herhangi bir şey yapsam mı bilmiyorum

tamam teşekkür ederim öyle yapayım o zaman reglim gelmesi için herhangi bir şey yapsam mı bilmiyorum
Bence vücudunuzun üstüne gitmeyin daha fazla akışına bırakın. Kaset testten sonra sıkıntı olmazsa kan sayımı gibi kan verin beta hcg bakılmasını da isteyin kanda çıkmazsa zaten telaş edecek bir şey yok adetinizin geleceği günü beklersiniz

Bence vücudunuzun üstüne gitmeyin daha fazla akışına bırakın. Kaset testten sonra sıkıntı olmazsa kan sayımı gibi kan verin beta hcg bakılmasını da isteyin kanda çıkmazsa zaten telaş edecek bir şey yok adetinizin geleceği günü beklersiniz
öyle yapacağım artık beklemekten başka elimden bir şey gelmiyor teşekkür ederim

Neden kendinize bunu yapıyorsunuz ki ya önceden tedbir alın yada partneriniz korunsun ertesi gün ilacı hormonları kötü etkiliyor
Bişi soracaktım ya bende elladan içtikten 5 saat sonra kusmustum bugün ilişkiden 22 gün adetimin gecikmesinden 10 gün geçti ve benim adet akıntım pembe ve sıvı sizce bu ellanın etkisi midir yoksa yerleşme kanamasımıdır adetin geciktigi 5. Gün test yaptım negatifti sizce hamile kalma şansım var mıdır Ella aferin yoğunluğuna ve rengine etki eder mi ?

Bişi soracaktım ya bende elladan içtikten 5 saat sonra kusmustum bugün ilişkiden 22 gün adetimin gecikmesinden 10 gün geçti ve benim adet akıntım pembe ve sıvı sizce bu ellanın etkisi midir yoksa yerleşme kanamasımıdır adetin geciktigi 5. Gün test yaptım negatifti sizce hamile kalma şansım var mıdır Ella aferin yoğunluğuna ve rengine etki eder mi ?
Hamile değilsindir

Lütfen yardım edin çok zor durumdayım. Yaşım 20 sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik nasıl olacak derseniz sadece özel bölgelerimiz birbirine deydi ama boşalma olmadı. Aklıma takıldı ve zevk suyuyla hamile kalınır diye bilgiler okudum internetten hemen ertes72 ertesi gün hapını kullandım. Yumurtalama hünüme 1 gün gösteriyordu ilişkiyi yaşadığımda. Nolur yargılamadan cevap verin çok korkuyorum. Bu hapa rağmen böyle bir ihtimal varmı

X